Úder: Donald Trump oznámil, že USA odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje...

Úder: Donald Trump oznámil, že USA odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu! Pentagon prý potřebuje proti Číně účinné zbraně a Čína není signatářem smlouvy! Tlak na podpis nové dohody, která by zahrnula Čínu, vzduch a moře, je nerealistický! Pokud smlouva INF padne, čeká celý svět nové kolo zbrojních závodů a horečného zbrojení! A česká média, včetně alternativy, mlčí jako zařezaná!

Úder: Donald Trump oznámil, že USA odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu! Pentagon prý potřebuje proti Číně účinné zbraně a Čína není signatářem smlouvy! Tlak na podpis nové dohody, která by zahrnula Čínu, vzduch a moře, je nerealistický! Pokud smlouva INF padne, čeká celý svět nové kolo zbrojních závodů a horečného zbrojení! A česká média, včetně alternativy, mlčí jako zařezaná!

Americký prezident Donald Trump, ve světle současného skandálu s novinářem Jamalem Khashoggim, vypustil včera v sobotu do světa šokující informaci, která rozsvítila v Moskvě varovné červené světlo, a nejen tam. Donald Trump uvedl [1], že USA odstoupí od “neakceptovatelné” smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu (INF), kterou v roce 1987 podepsali Ronald Reagan a Michail Gorbačov, na jejímž základě byly z Evropy odsunuty americké rakety Pershing II a sovětské rakety SS-20. Donald Trump v sobotu během volební kampaně do kongresu zaútočil na Rusko a doslova uvedl:

“Rusko smlouvu (INF) mnoho let porušuje. Nevím, proč prezident Obama v té věci nekonal a ani proti tomu nevystupoval,” řekl prezident Trump po zastávce v kampani ve městě Elko v Nevadě. “Nechceme je nechat, aby (Rusové) porušovali jadernou dohodu a šli a vyráběli zbraně, které nemají dovoleno vyrábět. Takže my dohodu ukončíme a potom budeme také vyvíjet zbraně.”

Smlouva INF je hlavním pilířem ukončení jaderného zbrojení v 80. letech, protože právě s ním úzce souvisí i samotná smlouva, protože nosiče středního doletu byly hlavními prostředky rozmístění bojových hlavic sovětské i americké armády. Pokud by hrozba Donalda Trumpa byla naplněna, potom by se celý svět ocitl znovu v novém kole horečného zbrojení a nasunování balistických raket do Střední Evropy [2]. A že se k tomu schyluje, o tom už nikdo nemusí pochybovat. A znovu se mluví o roce 2019, o jaře příštího roku,  o hrozbě vypuknutí nové války.

Podpis INF dohody dne 8. prosince 1987 ve Washingtonu mezi Michailem Gorbačovem a Ronaldem Reaganem.

V České republice a v dalších zemí Evropské unie, především v zemích střední a východní Evropy jsou v posledních letech usilovně a plánovaně zesilované mosty. Jenže, jak jsme se v redakci dozvěděli, situace je mnohem děsivější. Současná mohutná oprava největší české dálnice D1 není primárně prováděna kvůli zlepšení provozu a komfortu jízdy pro české a ostatní automobilisty, ale pro přistávání a starty letadel, zlepšení průjezdnosti dálnice pro vojskové svazy americké armády a vojsk NATO, včetně rozšíření úseků dálnice pro průjezdy širokých komplexů, jako jsou mobilní odpalovací komplexy amerických raket středního doletu. Jedná se, podle ruských zdrojů, celkem o 11 vytipovaných úseků dálnice D1, z nichž 3 nově mají být uzpůsobeny pro přistávání mohutného počtu vojenských letadel v případě vypuknutí války, mnohem většího počtu, než kolik jsou schopné přijmout dnešní česká vojenská a civilní letiště.

ČSLA v 80. letech již testovala jeden úsek D1 pro letecké využití. Utajovaný záznam byl nedávno publikován a odhalen na TV Nova, sami se na něj podívejte níže. A sami si dejte do souvislosti operace, které dnes probíhají na D1, ale i práce na zesilování mostů v ČR, přesuny americké vojenské techniky vlaky na východ a výrok amerických politiků, velvyslanců a prezidenta USA.

Česká republika horečně modernizuje mostní konstrukce a dálniční úseky pro multiplatformní válečné využití

Jak zaznělo o víkendu na ruské televizi ve zpravodajské relaci na Rossija 1, ruští zpravodajci v ČR si všimli, co se děje na rekonstruované dálnici D1. Modernizované úseky dálnice jsou stavěny dvěma zcela odlišnými metodami, jednak je D1 rozšiřována do stran běžnou asfaltovou příkládkou, ale určité a zejména rovné úseky jsou budovány americkou technologií Compact Block a centrální úseky jsou na vybraných místech odděleny pouze smontovatelnými betonovými bariérami, které je možné kdykoliv odstranit a vytvořit ze dvou opačných směrů dálnice jednotnou přistávací plochu. Mnozí si všimli, že zatímco některé úseky jsou pouze rozšiřovány a povrch tvoří asfalt, jiné klíčové a rovné úseky jsou rekonstruovány metodou Compact Block a za použití speciálního cementu, který se používá pro stavbu letištních ranvejí.

Použití dvou různých metod je zcela logické, vybrané úseky pokryté tvrzeným betonem, budou po dokončení sloužit jako přistávací a startovací platformy a ranveje, jednak pro stíhačky NATO, ale i pro americké odpalovací komplexy raket středního doletu a jejich rychlé přesuny po dálnici kvůli stížení zaměření odpališť těchto raket nepřítelem. Tyto soupravy mají hmotnost dosahující až 100 tun a většina silnic, mostků a mostů v ČR není na průjezdy těchto souprav připravená. Je proto logické, že NATO si vytipovalo trasy z Německa do ČR, kde bude potřeba zesílit povrchy vozovek a především mostní konstrukce.

Rovný úsek D1 je modernizován technologií Compact Block a zpevněným betonem používaným pro stavbu leteckých ranvejí.

Jen před několika týdny americká velvyslankyně při NATO v Bruselu obvinila Rusko, že porušilo dohodu INF a rozmístilo na raketové základně Kapustin Jar nové rakety středního doletu s kódovým označením Novator a pohrozila Rusku preventivním úderem proti rozmístěním těchto raket [3]. Výrok vyvolal pozdvižení i v Bruselu, a i když posléze velvyslankyně výrok korigovala, tak všem bylo jasné, že Trumpova administrativa hledá záminku k odstoupení od smlouvy INF. Geroge W. Bush už také od jedné smlouvy odstoupil, a to koncem roku 2001, když USA odstoupily od smlouvy ABM na zákaz vývoje protiraketových systémů.

USA nejprve odstoupily od smlouvy ABM, teď odstoupí od smlouvy na zákaz vývoje raket středního doletu. V Česku budou startovat a přistávat stíhačky z platforem na D1

Bushova vláda to odůvodnila tím, že USA po 11. září čelí hrozbě teroristických států jako je např. Írán. Záminka tedy byla nalezena. Dnes tedy Trumpova administrativa má záminku novou, hrozbu ze strany Číny, Íránu a obligátně znovu ze strany Ruska. Pentagon proto tlačí na Trumpa a jeho okolí, aby USA od smlouvy INF odstoupily. Vzhledem k tomu, co se děje v Evropě a všude se zesilují mostní konstrukce a rovné a dlouhé úseky dálnic se předělávají na letištní dráhy, tak lze říct, že odstoupení USA od smlouvy INF není otázkou zda-li, ale už jenom kdy.

Detail úseku Compact Block na D1.

A na to také známe odpověď. Podle smlouvy INF lze smlouvu jednostranně vypovědět po 6 měsících od chvíle, kdy jedna ze stran navrhne dodatek nebo změnu smlouvy INF, ale druhá strana změnu do 6 měsíců neakceptuje. Bílý dům podle informací amerického tisku usiluje o to, aby Rusko přistoupilo na rozšíření zákazu vývoje raket středního doletu nejen odpalovaných ze zemského povrchu, ale i ze vzduchu a z moře, na což se smlouva INF dosud nevztahuje.

Donald Trump bude tlačit na změnu INF do podoby, která nebude akceptovatelná ani pro Rusko, ani pro Čínu. Cílem není se dohodnout na změně INF, ale cílem je odstoupení od smlouvy

To by znamenalo, že Rusko by muselo zničit své raketové nosiče Bulava z ruských lodí a ponorek, a také rakety a nosiče třídy Zirkon. USA by musely odstranit rakety Trident z ponorek a některé typy raket vzduch-země odpalovaných z letadel. Jenže, to není všechno, Donald Trump navíc požaduje, aby se ke smlouvě INF připojila Čína. Ta ovšem to s největší pravděpodobností odmítne, protože Čína dlouhodobě odmítá mezinárodní odzbrojovací dohody všech typů. Pentagon to ví, že Čína požadavek odmítne, takže tím bude vyrobena záminka pro americké odstoupení od smlouvy INF.

Vizualizace přistávací plochy, která v době míru je používána jako dálnice pod označením D1.

Sami vidíte, že výroky americké velvyslankyně při NATO v Bruselu, ani zpevňování dálnic a mostů, ani noční přesuny amerických tankových praporů na Ukrajinu, o kterých píšeme [4][5], nejsou náhodné. Všechno to jsou znamení a ukázky jednoho velkého komplexního obrazu, který zobrazuje nové kolo horečného zbrojení a bezpečnostní eskalace v Evropě.

Všimněte si, že na obranu před hrozbou válečné mašinérie rezignovala i KSČM, která pod současným vedením rezignovala na tvrdý a prudký odpor proti NATO a navyšování zahraničních misí. Voliči to pochopili a KSČM se propadává ke dnu, protože ztrácí vlastní úlohu na české politické scéně. Hlavní úlohou by mělo být odmítání všeho, co hrozí rozpoutáním války a porušením míru. Namísto toho vidíme, jak KSČM umožnila vznik vlády i přes navýšení zahraničních misí AČR pod hlavičkou NATO v cizině, což v posledních týdnech vedlo ke smrti 5 vojáků v Afghánistánu a ke zranění dalších 5 před několika dny.

Úseky D1 bez strategického určení jsou pouze rozšiřovány pomocí zpevnění podkladu a nanesením asfaltu.
V České republice už není v parlamentu ani jedna strana, která by stála ostře proti NATO a proti rozpoutání nové války, konference KSČM v sobotu ukázala, že už v odporu proti NATO nezůstal vůbec nikdo

Americký prezident zahájil kroky ke zrušení dohody, která v roce 1987 ukončila jaderné zbrojení. Jakmile smlouva INF padne, je pouze otázkou času, kdy USA odstoupí i od zákazu nových jaderných zkoušek. Protože nové rakety středního doletu opravdu neponesou konvenční zbraně, ale termonukleární hlavice. A tak, zatímco Washington usiluje, aby KLDR a Írán zničily své raketové a jaderné programy, USA mezitím hledají cesty, jak výroby nových raket a hlavic naopak obnovit a nastartovat.

A země, které jsou členskými státy NATO, se na těchto přípravách na nasunutí a rozmístění amerických raket středního doletu v Evropě spolupodílejí. Jaký smysl má volit levici v ČR, když ani jedna levicová strana v parlamentu se nestaví ostře, transparentně a bezpodmínečně proti členství ČR v NATO? Chápou to pouze někteří komunisté okolo Josefa Skály a hnutí Restart, ale jak se ukazuje, tvoří pouze menšinu funkcionářů v KSČM.

Dálnice D1 ve vizualizaci, Compact Block dráha, rozmontovatelné dělící bariéry.

Pokud jde o ČSSD, je to situace ještě mnohem horší, protože Lidový dům je neochvějným zastáncem NATO, stejně tak jako Evropské unie, takže voliči nemají důvod volit ČSSD, když to samé, ale v bledě modrém, doslova, nabízí pod svým logem Babišovo modré hnutí ANO. “Pohřeb strany a politická smrt přichází pokaždé zevnitř politické strany…”, říkal Zbigniew Brzezinski. A opravdu vidíme, že komunisté si neuvědomují, proč už je voliči levice a mnozí skalní nevolí, neuvědomuje si to ani osazenstvo Lidového domu.

Hluší, slepí a politicky nevidomí v české politice a mezi voliči

Nad Evropou přelétávají americké stroje a vozí se zbraně na Ukrajinu, jak letadly, tak i nočními vlaky. Brzy i po zpevněných silnicích a mostech. Na Ukrajině se američtí piloti cvičí v ruských stíhačkách [6]. Americká velvyslankyně v NATO hrozí preventivním úderem proti Kapustin Jaru a Donald Trump hledá cesty, jak znovu obnovit vývoj amerických raket středního doletu. A je ostudné, že levicoví politici si toto nedokáží dát do souvislostí a do jednoho obrazu, který by jim vykreslil realitu toho, k čemu se schyluje.

Etapy a úseky rekonstrukce D1.

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 34% a do konce měsíce zbývá už jen 9 dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Milek
Návštěvník
Milek

Téměř každý den prolétají nízko nad Kutnou Horou transportní letouny (pravděpodobně Casa C-295 M).
Letí z východní strany a pokračují dál směr Praha. Docela by mne zajímalo jaký plní úkol…..

konzerva
Návštěvník
konzerva

Smrt okupačního žoldáka v afganistánu, komentuje bývalá kovaná mlátička SNB frýdek místek soudruh metnar… https://www.novinky.cz/domaci/486929-byl-to-utok-z-vlastnich-rad-komentoval-ministr-smrt-vojaka-v-afghanistanu.html

konzerva
Návštěvník
konzerva
Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Zajímavost: v ČR je nejméně eurohujerů z celé EU…v případě referenda o výstupu by ale podle mě byly tak 2/3 pro setrvání…
comment image

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Myslíte tím samozřejmě následné setrvání v samostatném státě s vlastní suverenitou jednou provždy 🙂

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kolemjdouci, naprosty souhlas!
Pridala bych jeste neutralitu. 😉

Dobroděj
Návštěvník
Dobroděj

Za mého mládí nám byl předkládán jako světový problém , který by mohl vést k válečnému konfliktu , boj “komunismu” s “kapitalismem”!! “Komunismus” se nám jaksi vytratil , protože dnešní nám předkládáný “nepřítel” , což je “zlé” Rusko , je také kapitalistický stát, takže proč máme jít zase do války a za čí zájmy!!! Kdo má opět vydělávat na válce a na životech opět do války nahnaných nevinných lidí!!! Já už nebudu v klidu poslouchat “ometálované” dobytky , kteří zase bubnují do války!!! Nikdo válku nechce, pouze ty dobytkové , co na ní a na zbrojení vydělávají!!! Pro mě není žádný prostý Rus, Američan, Číňan a další příslušník jiného národa , nepřítel!!! To jenom ta vrcholně špatná a “zaplacená” média opět “vyřvávají” a štvou lidi proti sobě , aby se zase zabíjeli!! Co je to za zvrhlost? Všichni, co dnes štvou lidi do války, jsou zločinci a budou po zásluze potrestáni a už to nebude dlouho trvat!!!

raspberry
Návštěvník
raspberry

Komunistická Čína nebojuje s kapitalismem?

hirameki
Návštěvník
hirameki

komunistická Čína bojuje proti kapitalismu svým vlastním kapitalismem.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

V Číně je fašismus.

hirameki
Návštěvník
hirameki

pochybuji, že euroamerická terminologie ( např slovo fašismus ) stačí na to, aby výstižně popsala, co to v Číně vlastně je. ale asi ne takový bordel jako u nás nebo leckde v západní Evropě. čímž nechci naznačit, že je mi Čína sympatická. ne, mnohem sympatičtější jsou mi USA, ovšem ne politika Washingtonu. svět Číny je mi cizí. paradoxně o to víc, že svět Japonska celkem slušně znám.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír
r.m.
Návštěvník
r.m.

SPECTACULAR Soviet Mikoyan MiG-29 OVT
https://youtu.be/uSySd3jpv-g?t=4
MiG 29 překvapí už krátkým rozjezdem a po první zatáčce zpozorníte a pak začne koncert, na konci trobet překvapení

Aldo
Návštěvník
Aldo

To je model na dálkové ovládání!

jenda
Návštěvník
jenda

Před čínou je potřeba mít se poslední dobou na pozoru! Podívejta jak šmírujou lidi : http://faktopolis.tk/2018/03/cina-nachazi-nove-zpusoby-jak-ziskat-poslusnost-obyvatel !!!
Sice starší článek, ale to nic na pravdě nemění

hirameki
Návštěvník
hirameki

ve východní Asii se od nepaměti “šmírovali” všichni navzájem, to není jen rys Číny.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Ona někdy KSČM byla nějakou pronárodní alternativou?
Se svou židovskou ideologií marxismu?

KSČM nikdy pro náš národ nebude alternativou. Ať už s Filipem či bez Filipa. Se Skálou či bez Skály. Se svou židovskou ideologií nikdy.

SLAVJANOFILSTVÍ je cesta pro náš národ. Nikoli židovský bolševismus.comment image
comment image

Iva
Návštěvník
Iva

Já s vámi dnes souhlasím. KSČM není řešení, protože selhala, zklamala, zaprodala se za poslanecké židle a pár funkcí. Klidně by mohla být pronárodní stranou – bez ohledu na ideologii, vždy je to o lidech!!! – mohli by, ale nechtějí. Nevěřím jim ani dobrý den!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Iva

Já s vámi dnes souhlasím. Satanisté nejsou řešení, protože selhali, zklamali, zaprodali se za poslanecké židle a pár funkcí. Klidně by mohli být pronárodní stranou – bez ohledu na ideologii, vždy je to o lidech!!! – mohli by, ale nechtějí. Nevěřím jim ani dobrý den!

Jak můžete už z principu považovat někoho, kdo uctívá Marxe, Lenina, Stalina a Gottwalda (většina z nich židovského původu se zednářskou zástěrou kolem pasu), tj. masové vrahy a nepřátele Slovanů, za pronárodní stranu?

Vy nechápete, že bolševismus je satanská ideologie, která Slovanům hodně ublížila? Že mnoho církevních duchovních autorit (pravoslavných i katolických) odsoudilo komunismus jako HEREZI? Vám prostě nedochází, že komunismus je jedna z největších překážek pro slavnanofilství a panslavismus?

tana
Návštěvník
tana

Rusové nezapomněli, že ta lepší 1/3 zbraní za války byla vyrobena u nás. O “všeslovanském binci Rusko-Ukraina-Polsko ani nemluvě.

Fejl
Návštěvník
Fejl

ADMINISTRATOR
Ne, to nepřijde. Jiný pán, jestli myslíte někoho nad progos, byste nebyla schopná vidět. Ne bez projektoru. A oni dali veškerou moc na zemi židům jako správcům planety. Proto pokaždé za vším najdete židy, protože ovládají vše. Myslíte si, že volíte levici, nebo pravici, že volíte světlo nebo tmu, ale ve skutečnosti je to hra. Jakmile začne jít někdo proti židům, najednou všichni cuknou. Cukla i KSČM, Filip a spol, když se začalo jednat o NATO a o zmrazení misí AČR. Prostě, to se nelíbilo české zbrojní lobby a páníčkům. Vývoj světa jde přesně tam, kam určí oni. Války, konflikty, mír, příměří, změny hranic, pády režimů, vzestupy nýmandů a dramatiků do funkcí prezidentů, odstraňování prezidentů a jejich stavění před soud, opakování voleb, média, medicína, věda, armády, výzkum, vědomosti světa, jaderné zbraně, vesmír, matematika, Vatikán, Rijád, muslimové… všude jsou židé, jejich peníze a vliv. Dokonce i Khashoggi byl chazar a žid, i když se o něm mluví jako o saúdskoarabském novinářovi. A tak je to pořád dokola. A lidé furt věří, že se něco změní. Ale nezmění se nic, dokud vládnou progos a jejich dva domy, Sion a Yehuda.
Jenže komu to vysvětlovat, když nikdo to nechápe a nerozumí tomu, že ani Rusku a ani USA nevládnou figury dosazené k moci, ale nosatí, kteří stojí za nimi. Tady v diskusi to chápe jenom AntiSion a pár dalších lidí. Nemá smysl, abych tady o tom diskutoval, stačí se podívat na účast v senátních volbách, 84% se na to vysralo a tím je to dané. Bude více migráčků, více Evropy a více NATO. A to znamená, že bude více vlivu židů, židů, resp. židů. A potom prezident na Hradě řekne, že je Žid a že ambasáda má být v Jeruzalémě, a že v Afghánistánu se prý pod hlavičkou NATO bojuje za Česko, a tím to zabije a zabetonuje. Tím je to dané. Morituri Te Salutant. A potom se podíváte na tohle video, a začne vám to docházet, že není úniku:
https://vimeo.com/241110800

Nádherná reakce administratora níže v diskuzi! Stejně jako další. Doporučuji všem čtenářům – níže v komentářích.

JeBe
Návštěvník
JeBe

A ty zde Fejle děláš navaďeče, regulovčíka, pastaře či co?

Michael
Návštěvník
Michael

JeBe
a co je tobě do toho?

JeBe
Návštěvník
JeBe

Nevíš, jak dopadlo jednání Bolton – Putin?
Nemohu nic najít.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Ano, je to zajímavý příspěvek. Pravda je, že lidí, kteří jsou v obraze není mnoho, tak 2-3%, možná ještě méně. To jsou ti, co už dokážou “všude vidět židy”. Z nich ještě nějaká menší část má i určitou představu o fungování duchovního světa (nebo vesmíru, chcete-li). Ale prý i to malé množství může silou svých myšlenek ovlivnit realitu. Navíc, jak občas píše Petr Hájek z Protiproudu, symbol kříže je symbolem hmotné horizontály a duchovní vertikály a přestože se nám může zdát, že náš hmotný vektor směřuje do prdele, důležité je, kam směřuje výsledný vektor, který je součtem hmotného a duchovního směru. A pokud v tom duchovním mají židi svého lucifera, máme tam někoho určitě i my.

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

I kdyby to byli samotní “emzáci” z páté dimenze nebo co já vím, jejich čas už definitivně vypršel vč. jejich projektorů i protektorů. Buď se konečně staneme lidmi sevšímvšudy jednou provždy, a to tady a teď, a nebo tu nezbude nic a nikdo. Zhruba takto to staví vyšší entita než jsou ti všichni odtud i odtam, – Bůh Otec, Stvořitel všeho. Ted je čas přijmout naše předurčení a jít za Ním.

EvaM.
Návštěvník
EvaM.

Ano. Také to tak cítím. Je to teď anebo nikdy. Resp. buď- anebo.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

3. světová válka má být především o střetu křesťanského světa s islámem.
V této fázi je v plánu destrukce Západu a Ruska skrze masivní invazi nebělošských imigrantů (v případě Západu skrze arabsko-černošškou imigraci, v případě Ruska skrze žlutou-turkicko-asijskou imigraci). V Evropě se má EU transformovat ve Spojené státy evropské a Rusko se má transformovat na novodobý SSSR 2.0 (v podobě „EURASIE“), který opět vznikne na hrobě Ruska. A tento novodobý eurasijský SSSR společně s komunistickou Čínou má po destrukci Západu ovládnout celou Evropu.comment image
comment image

Na BV má mezitím vzniknout Velký Izrael. Dojde ke světové komunistické revoluci, na jejímž konci má vzniknout židovský NWO s hlavním městem v Jeruzalém, odkud bude židovský Mesiáš/Antikrist vládnout celému světu.

Lidstvo už moc nadějí nemá. Západ byl duchovně prakticky zničen. Sekularizovaná západní společnost ztratila kontakt se svými duchovními-národními kořeny. Komunistická Čína nám záchranou býti nemůže. Jedinou nadějí (za určitých podmínek) může být Rusko. I to je teď na pokraji zániku stejně, jako Západ. Rusové jsou duchovně totálně zdevastováni alkoholem, drogami, neo-bolševickým jedem, zaplavou masivní žluté a turkicko-asijské imigrace, atd. Přesto tu je určitá naděje – Rusko, narozdíl od sekularizovaného Západu, ještě úplně neztratilo úplně kontakt se svými duchovními-národními kořeny. Rusko je jedna z mála zemí, která je nejvhodnější k novodobé christianizaci a duchovnímu vzkříšení. Rusko má potenciál stát se duchovním motorem novodobé christianizace (podobně jako v dávných dobách např. Byzantská říše, jejíž nástupcem je právě PRAVOSLAVNÉ RUSKO) – duchovní obrody jak Východu, tak i Západu.
To vše však bude možné jen za předpokladu, že se podaří v Rusku OBNOVIT KŘESŤANSKOU CARSKOU MONARCHII a SAMODĚRŽAVÍ s POMAZANÝM PANOVNÍKEM V ČELE. Provést duchovní restart před r. 1917. Bez toho je Rusko ztraceno stejně, jako Západ. comment image

PS: Některé proroctví pravoslavných duchovních hovoří o návratu křesťanského cara na ruský trůn. Kéž by to byla pravda. Uvidíme, jak se věci dále vyvinou.

.lak
Návštěvník
.lak

Dám volně navazující příspěvek. https://www.youtube.com/watch?v=5Xoiw3xno9E time 2:32:52

r.m.
Návštěvník
r.m.

dost syrovej záznam, myslim jako že je to plná délka i s vatou

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

.lak
Diky za odkaz i time – ano, to je presne to, co potrebujeme – jasna rec, jasne pojmenovani, jasna cesta – u nas doma náš Národ přede vším!

Micanut
Návštěvník
Micanut

ForeverSlav.
Zacinate mluvit v absoutismech jako Vedma. Tohle SE “ma” stat, apod., jsou naprosto zavadejici slohove konstrukce, se kterymi se jen obtizne da ferove polemizovat, protoze jsou silne autoritativni, ackoliv jsou nanejvys spekulativni.
Ale to je asi zpusob, jakym se dnesni Ceska kultura vyjadruje, a mozna to tak ani neni mineno. Ovsem je si treba uvedomit, ze zabranuje zdravejsi komunikaci a debate, protoze si takovy zpusob vyjadrovani vytvari ochranny krunyr pred moznym znicujicim argumentem.
Teorie a predpovedi nejsou nikdy absolutni pravdou, a tedy nemohou byt podporovany slovnimi piliri tak, aby dojem pravdy vytvarely.
Uz na to tady doplatila nekolikrat Vedma, a zda se, ze nekteri z Vas prebiraji jeji arogantni styl. Autorita mysleni je autoritou pouze tehdy, pokud je zalozena na bezchybnych analyzach pravdivych faktu, a ne fabulacnich fabrikacich a omisich jinych dulezitych koeficientu, ktere by ji jinak znehodnotily..

Vezmete v uvahu vedmu: Ta ve svych “analyzach” a absolutismech zasla az tak daleko, ze predpovedela zanik statu Izrael, a to na 15. kveten +/- tyden. Verila svemu autoritativnimu mysleni natolik, ze ji dovedlo az do bodu, kdy predpovedela naprosty nesmysl a hloupost. To sice nevadi jejim fanatickym nasledovatelum (jev zcela normalni a u lidi bezny), ale u lidi schopnych zdraveho myslenkoveho procesu to prohrala na cele care.

Jak si muj prispevek proberete, je ciste na Vas. Rad si prectu Vase nazory, ale s autoritativnim zpusobem mysleni a hlavne vyjadrovani jsem vzdy mel obtiznou relaci, a po urcite case pak prestanu takove jedince tolerovat a tim i dale sledovat (cist, poslouchat nebo absorbovat jakykoliv jejich intelektualni product)

hirameki
Návštěvník
hirameki

bezchybné analýzy pravdivých faktů? arbiter toho, že jimi jsou, je kdo?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Minacut

Sorry, ale jak to můžete srovnávat s paní Pozorovatelkou? Platí – když dva dělají totéž, není to vždy totéž. Zatímco paní Pozorovatelka svá tvrzení zakládá na spekulacích, já na dokumentárních podkladech. A jsem otevřený názorům druhých. Někdo má svůj názor, já mám svůj názor. Ale je jen na každém, zda s mým názorem bude souhlasit či ne. Toť vše.

rosco
Návštěvník
rosco

@forever
Minacut ma samozrejme pravdu, tento priklad to nazorne ukazuje.

“To vše však bude možné jen za předpokladu, že se podaří v Rusku OBNOVIT KŘESŤANSKOU CARSKOU MONARCHII a SAMODĚRŽAVÍ s POMAZANÝM PANOVNÍKEM V ČELE. ”
Takze bez navratu ke stredoveke magorine je Rusko ztraceno. Chaaa chaa

jhjh
Návštěvník
jhjh

stredoveka magorina… no takto, ked sa panovnik vydaril, tak mal eminentny zaujem na tom, aby krajina rastla. ked sa nevydaril, tak to mohlo ist aj od 10tich k 5tim. v kazdom pripade, zatial co kral mal vzdy zaujem na tom, aby krajina rastla, aj ked nie vzdy sa mu to darilo, prostrednictvom nasich sucasnych zastupitelov uz tento zaujem nie je, proste zmizol. zaujem je sa za 4 roky co najviac napakovat, kedze tito nasi zastupitelia su luza, tak su lahko vydieratelni a velmi lahko sa s nimi manipuluje. preto sme teraz tam kde sme. a svetielko na konci tunela ja konkretne v tomto zriadeni kde sme, nevidim. urcite je dobre, ako medzistupen, keby nastupil niekto osvieteny, co bude potom, ako veci zlepsit mozeme uvazovat neskor.

rosco
Návštěvník
rosco

nesmysl, samozrejme ze monarchie mely zajem aby vse rostlo, da rozum kdyz jim vsechno patrilo vcetne nevolniku a potrebovali vybrat dane na dalsi valky, v tom se to vubec nelisi od dneska ale 90% populace z toho nic nemela.K tomu ta nabozenska magorina ktera z lidi delala nejen ekonomicke otroky, nybrz i dusevni. Zavedte si misto te Muppet show demokracii a luza v politice vam nebude vadit, my ji tu ve Svycarskuv politice tez mame ale dulezite veci si rozhodujem sami, kdyz si to odhlasujem blbe, coz se tez stava, muzem nadavat akorat sobe a priste nam to dojde.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

rosco

O ničem nerozhodujete, když vaši vládu tvoří svobodní zednáři. Jen si lidé myslí, že jsou svobodní. Ale je to jen pouhá iluze. Ale svoboda není v demokracii. Pravá svoboda je v srdci – v Bohu. V osvobození od hříchu – skrze víru. To demokracie nemůže nabídnout. Tomu ale vy, jako ateista, nemůžete rozumět.

rosco
Návštěvník
rosco

forever..
o Svycarsku nemas poneti, nasi vladu tvori strasaci do zeli, jejich kompetence jsou podstatne omezene, dulezite veci si obcan rozhoduje hlasovanim, zhruba 4x do roka se hlasuje na federalni, kantonalni nebo obecni urovni, na zivotni urovni je to tez patricne videt. Nabozenskymi slabomyslnostmi vymyte mozky mohou nanjevyse vyvolat muj soucit. Katolicka cirkev patri nepochybne do stejne kategorie kriminalniku jako zidovska mafie.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

rosco

To je vám k ničemu, když Švýcarsko půjde pěkně ani ne za 100 let do kytek. Švýcarsko totiž defacto není nezávislou zemí. Nezávislost a suverenita je základ svobody. Bez toho nemůže být svobody. Švýcarsko žádnou mezinárodní nezávislost nemá. Jestli uvažujete v řádu 5-10 let (či v lepším případě 20 let), není divu, že je vám jedno, že Švýcarsko bude nejpozději za 100 let v háji, jako celá Evropa.

Pohan
Návštěvník
Pohan

je to nabozensky krestansky fanatik nedivte se kdyz ho nehcapete … 😀

r.m.
Návštěvník
r.m.

krindy pindy pani povidala, nezdá se mi, že by sekularizace na mě měla popisovaný vliv

.lak
Návštěvník
.lak

De formanty skrz školastiky nacvičí kabinetní vjedci mórés že je to svatá relikvie a budou hačat, pravda.

hirameki
Návštěvník
hirameki

vy mi, .lak, připomínáte svými verbálními příspěvky písničkáře Pepu Nosa. ( Nose, sakra? ) akorát to tady na AE nedokáže zpostředkovat jeho charakteristické skučení/kvičení.

r.m.
Návštěvník
r.m.

i kňučení.

tana
Návštěvník
tana

Manžeklka a děti Maikla Kenta přestoupili na katolickou víru – jako dědicové nemají šanci, ta obtloustlá dvojka takzvaných Romanovců je v Rusku pro smích, takže dědicové nejsou.
Ukrainská pravoslavná církev se od té Ruské oddělila….. Krvavá řežba už v Rusku byla a všichni jsou rádi, že se z ní vzpamatovali a bilance je jednoznačná – Mikulš rozhodně nebyl mužem na svém místě.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

tana

Bohužel vycházíte z lživé liberální a bolševické proti-carské propagandy. A ta prakticky ve všem o carském Rusku, zejména o caru Mikulášovi II., lhala. Jen namátkou:

Známý ruský chemik Mendělejev na počátku 20. století vypočítal, že pokud Ruské impérium půjde cestou reforem nastolených premiérem Stolypinem, bude mít na konci 20. století 596 milionů obyvatel a největší ekonomiku světa.

Tato skutečnost je asi jeden z největších důkazů, vyvracející mýtus o „impotentním“ a „slabém“ carovi Mikulášovi II. Tímto směrem by Rusko těžko nasměřoval nějaký slabý a impotentní panovník. Kdyby se Rusové nenechali zmanipulovat židy a svobodnými zednáři ke svržení svého cara, zřejmě by Rusové dnes cara Mikuláše II. oslavovali jako jednoho z největších ruských panovníků v dějinách.

A kdyby Rusové v 1. světové válce bojovali se stejnou houževnatostí a vírou, jako ve 2. světové válce (kdy Rusové bohužel bojovali na špatné straně), mohli jsme být my Češi skutečně Ruskem osvobozeni v pravém slova smyslu – tj. svobodným křesťanským Ruskem a nikoli židovským SSSR, který nás naopak po „osvobození“ zotročil.

Bohužel se stal opak. A následky musí Rusové, i my Češi, pociťovat dodnes.

jhjh
Návštěvník
jhjh

nielen mendelejev, aj nejaky ten francuzsky velvyslanec sa vyjadril, ze rusko ma nasliapnute byt uplne v pohode byt monarchiou dalsich 50 rokov. to povedal tesne predtym, ze zidovsky obcas odpravil stolcypina na druhy svet. bohuzial pre rusko.

inak, pozrite si na wiki prirastok obyvatelstva za vlady mikulasa II. su to neuveritelne cisla, ktore akosik ani velki bolsevicki bratia nedokazali napodobnit a to uz pracovali s kolektivizaciou a uplne inou formou priemyslu a organizacie spolocnosti. kde sa to sudruhom pokazilo, zeby to boli tie neuveritelne cistky, ktore sa diali hlavne po revolucii az do konca 30-tych rokov? nebavim sa teraz o druhej svetovej, kde to stalin tiez “prepiskol” a zahucalo pri tom na 20+ milionov ludi.

jhjh
Návštěvník
jhjh

ze zidovsky obcas => nez zidovsky obcan

rosco
Návštěvník
rosco

to ze Mendelejev neco vypocital co se nestalo je skutecnost? Ten matros ktery kourite musi byt sila, ze by kostelni kadidlo?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

rosco

Příčinou toho, že se tak nestalo, je právě to, že Rusové svrhli (kvůli židovské a zednářské manipulaci) svého cara, čímž otevřeli brány židovské invazi. Následná židovská VŘSR, které zednářská Únorová revoluce vydláždila cestu, tyto veškeré nadějné vyhlídka Ruska do budoucnosti definitivně pohřbila.