Události, komentáře na Svobodném rádiu dnes večer

Události, komentáře na Svobodném rádiu dnes večer

Události, komentáře na Svobodném rádiu dnes večer

Pokud zběsile trháte kalendář v pravidelném cyklu, jistě už víte, že je dnes pátek a červenou tužkou máte zakroužkovanou 19. hodinu, kdy začíná pravidelný a konspiračně rozvratný pořad s našim šéfredaktorem na Svobodném rádiu. Nepravidelný srdeční tep, spastické záškuby a jiné vedlejší projevy abstinenčních příznaků bude možné odstranit dnes večer nad tématy jak z domova, tak i ze světa. Těžká závislost podstoupí zkoušku zejména v druhé polovině pořadu, kdy se otevřou telefonické kanály a posluchači budou moci volat do studia a sami pokládat dotazy. I tentokrát bude diskusní seance doprovázena skrytým nahrávacím zařízením, z něhož pořízená nahrávka bude zatepla uveřejněna níže, pod tímto textem, jakmile muž bez brašny, zato ale s mikrofonem na tyči, dokončí nahrávání záznamu. Všichni jste tudíž srdečně zváni k večerní radiové terapii.

Záznam pořadu:

2015-12-11 – Studio Kladno/Tapin-radio – Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

Šéfredaktor AE News zaspekuloval, že obři popisovaní v Bibli by mohli být mimozemšťané. Jako Ing. si myslí, že všechno lze vědecky dokázat. Průměrný člověk měří něco do dvou metrů, má nějakou hmotnost a jeho kosti mají nějakou konečnou pevnost. Od toho se odvíjí jejich stavba, či lépe řečeno, jejich obsah v kolmém řezu. A tady nám matematika pro základní školy ukazuje naivitu takových úvah o zvětšování vzpřímených Hominidů. Jestliže člověka zvětším 4x aby měl těch 8 metrů výšky, obsah kostí v kolmém řezu se zvýší 16x m2 , ale jeho objem ( tedy hmotnost ) – 64x m³ !!! Proto kdybychom zvětšili mravence na velikost prasátka, měl by problém unést sám sebe, natož aby unesl 50x víc než sám váží. Podívejme se, jakými nohami vybavila evoluce nosorožce nebo slona. A to používá všechny čtyři, tedy nechodí jen po dvou. Humanoidní obři jsou tedy nesmysl.

comment image

Vedoucí kolotoče
Editor

O tom, že lidská rasa roste, to je vědecký fakt. Přečíst si o tom můžete třeba zde. Nephilim, o kterých jsem hovořil, vypadali takto, a jak můžete vidět, proporce byla zachována v konstrukci skeletonu. Růst lidské rasy neprobíhá jen vertikálně, ale proporcionálně. Dochází k růstu a posilování kostí i svalů.

Starý zákon v Bibli zmiňuje Nephilim a jejich postupné umírání, protože na Zemi pro ně byla evidentně příliš vysoká gravitace. Bylo by naivní myslet si, že lidé nemohou být velcí, velmi velcí, protože nejlepším důkazem je příroda. Máme psy, kteří jsou malí, čivavy a pinčlové, a máme i psy 10x větší, německé dogy. Praskají kvůli tomu snad dogám kosti? Některé indiánské kmeny v Amazonii mají průměrný vzrůst 120 cm. Někteří černoši mají vzrůst 220 cm. dvakrát tolik. A nezdá se, že by jim praskaly kosti. Pokud růst probíhá proporcionálně, není problém mít vzrůst i 10 metrů, pokud růst člověka je proporcionální. A spolu s růstem člověka roste i jeho mozek. Viz. spojitost s objevy, technologiemi, které lidská rasa dosáhla teprve během poslednich 200 let.

Nephilim podle mně pochází z jiné planety, kde byla nižší gravitace a na Zemi nemohli přežít se svým vysokým vzrůstem, protože jejich kosti byly stavěny na jiný poměr gravitace v poměru k zatížení jednotkové plochy kostí, zejména kloubů a plotének. Růst musí probíhat postupně, proporcionálně, aby se geneticky tělo přizpůspbilo gravitaci a mohlo růst se správným poměrem hmotnosti kostí, mohutnosti svalů v poměru ke gravitaci.

Existuje ale ještě jedna teorie, tzv. Teorie rostoucí planety země, která v podstatě říká, že před stovkami a miliardami let byla naše planeta mnohem menší a že se celou dobu nafukuje, získává na planetární hmotnosti, vzrůstá její gravitace a v určité chvíli dojde k popraskání zemského pláště, ten se roztaví kvůli současnému růstu zemského jádra a ze Země se stane plynný obr, podobně jako Jupiter. Tato teorie, která je velmi provokativní, ale přitom logická, viz. toto skvělé video, by potom mohla vysvětlovat i Nephilim a jejich původ přímo tady na Zemi, ovšem na mnohem menší Zemi, s mnohem nižší gravitací. Stejně jako velcí dinosauři mohli chodit po této planetě a dodnes se vědci diví tomu, že kosti unesly brontosaury, když podle výpočtů by neměly (s dnešní gravitací Země), tak stejně tak je možné, že Nephilim byli na planetě Zemi v době, kdy byla mnohem menší, s menší gravitací a mohli po ní chodit jak Nephilim, tak i ti zmínění brontosauři. Teorie rostoucích planet je tezí geologa Jamese Maxlowa, jeho přednáška zde.

Přerovské strojírny
Návštěvník
Přerovské strojírny

To skvělé video o zvětšování planety působí úsměvně. Mám lepší teorii, která stojí na fyzikálních zákonech. Vesmír se rozpíná, to je ověřený fakt. Rozpínání se zrychluje, to je také ověřené. Jestliže naše galaxie se pohybuje vesmírem a jeho rozpínáním neustále urychluje její pohyb. Tak podle Speciální teorie relativity A. Einsteina jak zrychluje k rychlosti světla, postupně těžkneme. ( gravitace roste ) Rychlosti světla je nepřekonatelná, protože při ní dosáhne pohybující se objekt nekonečnou hmotnost. Ono rozpínání vesmíru a jeho těžknutí musí být v rovnováze s kvadratickým úbytkem gravitační síly se vzdáleností. Jinak by gravitační síla nedokázala planety udržet na vzdálenější oběžné dráze. Navíc vyvstává otázka. Jak rychle se vlastně vesmírem pohybujeme? Ono narůstání hmotnosti ve Speciální teorii relativity není vůbec lineární s růstem rychlosti.

comment image

nikolikik
Návštěvník
nikolikik

chcela by som sa opytat ci mate aj nejake ine stranky kde pridavate clanky ked na tento server pridate jeden clanok za den niekedy za dva. Pytam sa preto, lebo vase clanky su zaujimave a rada ich citam som velmi vdacna za tuto stranku 🙂 Inak vysiel novy pjakin, je to dost zaujimave

araras
Návštěvník
araras

Nechcete prestat, omezit odpovidat na otazky. Jde o to, ze cim je clovek chytrejsi, znalejsi, tim vic se zdraha nekam volat. Tim padem volaji skoro jen naprosti tragedove vzbuzujici usmev na rtech. A nerikejte mi, ze jste si toho nevsimli. Celkem to degraduje porad. A dale davani jim naprosto prednost, kdy klidne stopnete rozhovor v pulce je nesmysl, ktery jsem nikde nikdy nevidel, nez v tomto poradu. Proste az domluvi VK, tak muzete vzit telefon, mezitim at si zvoni.

albatros
Návštěvník
albatros

No pokud je člověk chytřejší, ale nezavolá, tak jaksi je to jeho problém.

Shimi
Návštěvník
Shimi

S tím zvedáním telefonu v průběhu hovoru naprosto souhlasím. To je jedna z mála věcí, která mně na tomto pořadu extrémně vadí. Prostě když Vedoucí, nebo kdokoliv jiný, právě hovoří, tak nechám telefon telefonem, i kdyby byl na druhém konci sám Prezident. Je to ze strany moderátora neúcta k diskutujícím a dost dobře nechápu, proč na tento styl vedení diskuze vůbec přistupuje. K tomu není absolutně důvod, času je dost. Navíc, když se po zvednutí ozve paní Lenka, no to by mě cyp střelil. Zrovna, když chtěl Vedoucí dokončit zajímavou a důležitou myšlenku, ke které už se potom samozřejmě nedostal. Zato jsme se dozvěděli o neochvějné a jediné správné teorii o kuličkách síry. Opravdu paráda. Paní Lenka, by se taky měla zamyslet nad načasováním volání do studia. Proč bere do ruky telefon a volá do studia, když v ten moment zrovna někdo hovoří? Co to je za přístup, za myšlení? Tak počkám minutu, dvě až dotyčný domluví a potom zavolám. To je to tak těžké pochopit? A to se samozřejmě netýká jen paní Lenky, ale i ostatních volajících.

albatros
Návštěvník
albatros

Zajímalo by mě, co si myslíte o přistání na měsíci. Hodně lidí tvrdí, že je to fejk.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Že je to fejk potvrzuje to, že veškeré USA originální filmy byly zničeny a vzorky měsíční horniny se ztratily…Naproti tomu ruské vzorky hornin, které přivezl Sputnik jsou k dispozici. Takže není možnost srovnání fyzických a chemických parametrů u amerických a ruských vzorků, jelikož ty americké nejsou jaksi k dispozici…

AD
Návštěvník
AD

To je ovšem už otřepaná lež, lehce dokazatelná.

BeFree
Návštěvník
BeFree

Pan VK: díky za další kvalitní pořad, komentář k Indii – jednalo se o města Harappa a Mohendžodaro, Mahábhárata je staroindický epos

Vedoucí kolotoče
Editor

Tušil jsem, že jedno z těch měst říkám špatně, samozřejmě, správně to první město jsem měl říkat, že je Mohendžodaro. Kdysi před mnoha lety jsem studoval anglické překlady sánskrtských textů v souvislosti s výzkumem ohledně výskytu vysoké koncentrace radioizotopů berilia, kobaltu a rozličných nuklidů, které indická vláda objevila v půdě a ve vykopávkách Mohendžodára. Izotopy a nuklidy těchto typů se nevyskytují v přírodě přirozeně, jde o vedlejší produkty termonukleární fúze (exploze vodíkové bomby).

Obě města jsou v šúrách popsána do detailu, jak byla smetena záblesky jasnějšími, než tisíc sluncí a po nich nastalo moře ohně, které zaplavilo města a smetlo je z povrchu. Z létajících “vimanů” potom Bohové a jejich “démoni” sledovali zkázu obou měst, uvádí se v sánskrtech. Stejně tak v Bibli se Lotova žena otočila k městům (Sodoma a Gomora), ale oslepily jí smrtelné záblesky, jak se uvádí v Bibli a proměnila se v solný sloup. Bible i zmíněné předbiblické texty z Indie mají společné rysy, a interpretace textů je zcela jasná. Původ lidské civilizace je proto dost možná úplně jiný, než jak informuje Darwinova evoluce a lidstvo samo má kořeny buď v jiné vysoce vyspělé civilizaci ještě před poslední dobou ledovou, anebo úplně na jiné planetě. Bojové operace a údery jadernými zbraněmi zachycené ve starobylých textech potom zachycují kritické okamžiky této dávné civilizace a člověk je potom pouze potomkem těchto vyspělých entit.

Pozorovatelka
Autor

Když to Administrátor tak pěkně sepsal, tak já přidám, že na obloze je dnes tma, což jsou dny čekání na nový srpek Luny a tedy na událost, která má v muslimském světě největší význam a se kterou může být spojený nějaký další teroristický útok. V prosinci o to víc, že ji v souvislosti s Ramadanem můžeme stavět na úroveň našeho zimního slunovratu. Ramadán začal novoluním a novým srpkem ve znamení Blíženců v červnu, po půl roce právě nastává novoluní a nový srpek Luny v opozičním znamení Střelce, kde právě stojí Slunce i Luna.

araras
Návštěvník
araras

takovy dny jsou v klidu a sedi na koberecku