U rádia po setmění jako za války… dnes večer na SVCS!

U rádia po setmění jako za války… dnes večer na SVCS!

U rádia po setmění jako za války… dnes večer na SVCS!

Máme tu opět pátek a odbojový rozhlas Svobodného Vysílače CS opět přivítá od 19:00 našeho šéfredaktora. Jako již tradičně, i dnes během vysílacího maratonu se proberou všechny důležité události za uplynulý týden jak z domova, tak i ze zahraničí a dojde také na emaily zaslané do naší redakce AE News. Ve druhé části pořadu bude opět možné volat do vysílání a pokládat dotazy. Všichni jste srdečně zváni, dnes toho bude opravdu hodně. Záložní stream bude během vysílání k dispozici zde.

Záznam pořadu:

2015-11-13 – Studio Kladno – Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Téma aktuální situace u nás a ve světě. Prohlášení Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu z SVCS kvůli cenzorským praktikám Pavla Hlávky. Představení projektu: Svobodné rádio www.svobodne-radio.cz

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Renata
Návštěvník
Renata

stránky svobodného vysílače jsou napadeny, nevíte záložní stream?

karel
Návštěvník
karel

Je škoda, že pan šéfredaktor vystupuje v pořadu SVCS, kde neustále prudí svýn otravným krákoravým hlasem pan Kapal – ten pořad se díky tomu magorovi nedá poslouchat. Kapal s Dukátem předvedli svůj fanatický vzteklý naturel když si pozvali do skajpu Vlka z Kosy, Vlk byl natolik překvapen zlostnými výpady a urážkami toho plesnivého bolševika Kapala, že, ač velmi bystrý a pohotový komentátor, nebyl schopen na to v reálném čase reagovat. Divím se panu VK, že s těmito rádobynovináři dál spolupracuje.

Martin Dukát studio Kladno Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát studio Kladno Svobodné rádio

2015-11-13 – Studio Kladno – Prohlášení Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu z SVCS kvůli cenzorským praktikám Pavla Hlávky. Představení projektu: Svobodné rádio http://www.svobodne-radio.cz

Odkaz ke stažení záznamu: http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/wp-content/uploads/2015/11/2015-11-13-Studio-Kladno-Prohlaseni-Vladimira-Kapala-a-Soni-Zikmundove-o-odchodu-z-SVCS.mp3

Kulich
Návštěvník
Kulich

Dobrý den pane Dukát, většina posluchačů SVCS se přesune na vaše rádio na …http://www.svobodne-radio.cz/…to je již jasné a pan Hlávka ať si dál káže bludy o společnosti bez peněz CAJGAJST nebo jak se ta hloupost nazývá a podobná pochybná duchovna těm pár pomýleným hlupákům to stačí ostatně nebude čistě spekulativně to studio Plzeň také ona fiat-alternativa? Ono totiž vše tomu totiž při jeho poslechu naznačuje. Mnoho zdaru do nového vysílače Kladno přeje K.L.

elko
Návštěvník
elko

chtěla bych reagovat na včerejší vysílání- konkrétně zákaz domácích zabijaček. Ty jsou povoleny, nejsou povoleny veřejné zabijačky, a to již 50 let na základě českého zákona, viz
http://www.agris.cz/clanek/186889/eu-nezakazala-domaci-zabijacky-jitrnice-budou-
Dále bych se chtěla ohradit proti neustálému zesměšňování českého národa jako spokojených knedlíkářů. Dle mého to tak není. Před nedávnem jsem poslouchala záznam pořadu s panem VK někdy ze srpna . O Německu prohlásili- stačí první znásilnění, a budou se dít věci. Ne, opravdu se v Německu nic neděje, i když těch znásilnění je tam už poměrně dosti. To sebemrskačství vlastního národa a bušení do vlastních řad ovšem zůstává, proč?

Kopečkář
Návštěvník
Kopečkář

V Nemecku, ze se nic nedeje? Ziju v Hannoveru a Pegida tady mela pred tydnem temer 80-tisicovou demonstraci. Policie mela vodni dela a v pruvodu byli normalni lidi, mladi, stari, studenti, duchodci, rodiny s detmi. V Nemecku se to toho deje opravdu hodne, mila pani. V Cesku mate ale knedlikovou pohodu, v tom musim souhlasit se zdejsim sefem redakce. Snacha mi posilala video, ze v Praze prislo demonstrovat proti uprchlikum 300 lidi, z toho ale minimalne 50 jich byli cumilove, co sli zrovna okolo a zastavili se. Takze to buseni do vlastnich rad je naprosto spravne. Co chcete do haje v Cesku zmenit, kdyz do ulic vas tam vychazi par stovek lidi?

elko
Návštěvník
elko

a jaký je výsledek těch demonstrací? Paní Merkelová neuhla, a ve své politice otevřených dveří pokračuje

Martin Dukát Studio Kladno - Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Studio Kladno - Svobodné rádio

Vážení přátelé, děkuji za všechny ze studia Kladno za podporu:

Již v archivu prosím šířte dál záznam !!!

2015-11-13 – Studio Kladno – Host vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK. Téma aktuální situace u nás a ve světě. Prohlášení Vladimíra Kapala a Soni Zikmundové o odchodu z SVCS kvůli cenzorským praktikám Pavla Hlávky. Představení projektu: Svobodné rádio http://www.svobodne-radio.cz

Záznam ke stažení zde: http://www.svobodny-vysilac.cz/wordpress/wp-content/uploads/2015/11/2015-11-13-Studio-Kladno-Host-vysilani-sefredaktor-Aeronet-cz-pan-VK-Tema-aktualni-situace-u-nas-a-ve-svete.mp3

Pan VK ještě záznam někam nahraje jinam (protože demokrat Pavel Hlávka to jistě brzy smaže)

Díky moc a pana VK uslyšíte na Svobodném rádiu (www.svobodne-radio.cz) příští pátek

albatros
Návštěvník
albatros

Právě sem si poslechl vyhlášení Kladna o odtržení a musim říct, že to chápu a ruším finanční podporu SVČS.
Dokonce mi poslední dobou přišlo, že projekt byl od začátku koncipován jako velmi chytrý propracovaný FIAT, kdy účelem bylo nabourat ultras alternativy a korigovat je do bezpečného nečinného stavu.
Příznaky vysílání studia Plzeň:
1. Demonstrace sou na nic a nic nezmění
2. Sbírejte radši podpisy, nevinná činnost, která zabere mnoho času a má téměř nulovou šanci na úspěch
3. Změnit myšlení a všechno se vyřeší samo od sebe, “NEPOTŘEBUJEME” vedoucí elity a stínovou vládu, dětsky naivní názor a nesmysl
4. Ezoterické nesmysly bytostí páté dimenze, které běhají všude možně, opět absurdity, vysílání hostů, kteří byly vyhozeni ze slovenského vysílače za nesmysly, např: avizovaný pan Peter. Účelem je přesunutí alternativy z vážného geopolitického významu mezi UFO blázny, vysílání HOAXŮ.
5. Vyhrožování Kladnu znamená, že nechce vysílat opravdovou realistickou alternativu politického významu

Možná sem paranoidní, ale takhle to vidím. Finanční podporu přesunu na vysílání Kladna.

elko
Návštěvník
elko

je to škoda, pokud se studia tak rozkmotřily. Svědčí to o egoismu každého z nich a prosazování toho jedině správného názoru.
Už pan Pjakin mluví o egregoru, pan Zelenka o morfologickém poli, neboli svými myšlenkami a činy olivňujeme neviditelný svět a vrací se nám to zpátky. Myslet na imigranty se vztekem a záští se nakonec obrátí proti nám. Když demonstrace, tak klidné a pokojné ve stylu Gándího, které by posilovaly vlastenectví v tom nejlepším slova smyslu.
Obviňovat ostatní studia z fiat alternativy mi připadá nefér
Dejte se dohoromady aspoň jiným způsobem a dejte nám tím příklad!!

Martin Dukát studio Kladno - Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát studio Kladno - Svobodné rádio

Co je egoistické na tom nepodřídit se cenzorskému diktátu Pavla Hlávky? Když to rádio se jmenuje ještě k tomu Svobodný vysílač ?

elko
Návštěvník
elko

je to v pořádku, jen mne mrzí, že jste se nepohodli
pak se všichni divíme, že alternativa je roztříštěná, ale samozřejmě, do Vašeho zákulisí nevidím

karel
Návštěvník
karel

Pane Dukát, pan Hlávka vás a Kapala přijal jako spolupracovníky do JEHO rádia. Založili jste si nyní s Kapalem svoje – tak si ho provozujte dle vašich představ, prč musáte neustále blít zvratky na pana Hlávku? Protože do teď jste nuly a Hlávku byste si museli vymyslet. Komu vyhovuje krákoravý bolševický krákoravý žvanil Kapal, bude to vaše rádio poslouchat. O nic jiného nejde. Blitím na Hlávku si nepomůžete.

gabca
Návštěvník
gabca

je novy diel pjakina prosim pridat

Pozorovatelka
Autor

Děkuji za informaci, jdu na to

bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan

Když kouknu do světlíku k sousedovu oknu,je tam zatěmnění z druhé světové..