U Jílkové se řešil Aeronet, Sputnik a dalších 42 údajných proruských webů,...

U Jílkové se řešil Aeronet, Sputnik a dalších 42 údajných proruských webů, ale Jaroslav Bašta vyrazil do boje za svobodu slova jako nikdo jiný! Zdaleka už nejde jen o umlčování alternativy, Facebook začal mazat články i Václavu Klausovi mladšímu. Obrázek s genderovými značkami prý vyvolával nenávist, protože Facebook prosazuje “All Gender” politiku! Deviace už se nesmí nazývat deviací, ale obohacující diverzitou!

U Jílkové se řešil Aeronet, Sputnik a dalších 42 údajných proruských webů, ale Jaroslav Bašta vyrazil do boje za svobodu slova jako nikdo jiný! Zdaleka už nejde jen o umlčování alternativy, Facebook začal mazat články i Václavu Klausovi mladšímu. Obrázek s genderovými značkami prý vyvolával nenávist, protože Facebook prosazuje “All Gender” politiku! Deviace už se nesmí nazývat deviací, ale obohacující diverzitou!

Hned několik čtenářů nás upozornilo na pořad Michaely Jílkové “Máte slovo” z minulého týdne, kde se jako hlavní téma probíralo riziko vypuknutí nové Studené války. Ve studiu se samozřejmě okamžitě stočila diskuse na Rusko a na alternativní zpravodajské servery v ČR, jenže v celém pořadu se našel pouze jeden jediný člověk, který dokázal správně pojmenovat to, co se právě okolo nás a potažmo v celé Evropě děje.

Jaroslav Bašta, bývalý velvyslanec v Rusku a na Ukrajině označil nálepkování serverů alternativy za omezování svobody slova, kdy v České republice vznikají síly a projekty, které se snaží kádrovat informace a rozhodovat o tom, které informace jsou správné a které nikoliv. Jaroslav Bašta odmítá uvěřit tomu, že někdo z Ruska financuje českou alternativu, ale pokud zjistí, že např. neziskovku Evropské hodnoty nebo server Hlídací pes financuje Kreml, tak potom uvěří, že Rusko škodí České republice.

Jaroslav Bašta.

Záznam celého pořadu můžete zhlédnout zde a když uslyšíte i další názory z publika a od dalších hostů, uděláte si sami obrázek, že v této chvíli už se nehraje o to, jestli ta nebo ona zpráva je pravdivá, jestli ten nebo jiný argument je platný, protože teď se už hraje pouze o to, aby lidem zůstala svoboda slova, aby mohli napsat svůj názor na internet a nemuseli se bát, že je začne pro jejich názor někdo diskreditovat, dehonestovat, nebo dokonce stíhat.

Redaktor ČRo přinesl Jílkové seznam proruských webů, ta se na to moc netvářila, prý je nezná

Libor Dvořák z Českého rozhlasu přinesl Jílkové do studia papír se seznamem 42 údajných proruských webů v ČR a na Slovensku a Jílková ukázala papír divákům na kameru. Poznamenala však, že na seznamu nevidí žádné známé (myšleno mainstreamové) servery, a že proto nechápe, proč by tyto servery měly představovat hrozbu pro ČR. Jenže Dvořák pohotově reagoval, že má na mysli Aeronet a Sputnik, a Jílková si prý má rozkliknout, co se na nich píše. Přitom drtivá většina těch 42 webů vznikla dávno a dávno před Majdanem na Ukrajině, takže tvrzení, že jde o proruské weby je asi tak validní argument, jako že turecký med se vyrábí v Turecku, nebo že psí sádlo se vyrábí z pošlých psů.

Michaela Jílková

V této fázi informační války už nejde ani o to, co píšou alternativní weby, ale neomarxistům jde o to, aby lidé nesměli publikovat to, co si myslí a současně, aby lidé si nesměli číst a posílat mezi sebou texty, které nebyly schváleny mainstreamem. Nemyslete si, že kauza zahazovaných emailů v ČR, kterou jsme přinesli jako první, je snad nějaká náhoda nebo omyl.

Jaromír Soukup na Barrandově zmínil poslední dezinformační kauzu ČT

Náš server před dvěma týdny upozornil [1], že Česká televize dva dny po sobě vysílala záběry, které vydávala za obrazový materiál raketových úderů USA a Velké Británie na Damašek, ale ve skutečnosti šlo o video z roku 2015, které zachycovalo raketový útok ukrajinské armády na sídliště s paneláky ve městě Luhansk na východní Ukrajině. O této kauze se následně zmínil i Jaromír Soukup na TV Barrandov. Česká televize s rozpočtem 7 miliard korun ročně neměla peníze na to, aby vyslala do Damašku svůj štáb a natočila tam vlastní materiál. Místo toho se zachovala stejně, jako právě obyčejní bloggeři, kteří musí spoléhat na informace z internetu, protože nemají peníze a prostředky na vyslání vlastních zpravodajů do válečných zón.

Jenže byla by chyba si myslet, že procesy v ČR jsou izolovanou skladbou událostí, protože snaha o umlčování svobody slova probíhá v celém západním světě a společným jmenovatelem těchto procesů je neomarxismus, oficiální politické směřování globalistů. Facebook totiž nově maže a odstraňuje i články politikům v ČR, poslední kauza se týká Václava Klause mladšího [2].

Ten uveřejnil na svém Facebooku obrázek Americké psychiatrické asociace z knihy, kterou vydala o mentálních poruchách a v této knize je výbušný obrázek, který na internetu v poslední době zvedl hotový poprask, hlavně mezi americkými vločkami (snowflakes), tzn. sluníčky, řekli bychom v ČR. Američtí psychiatři totiž z medicínského hlediska považují jiné pohlavní definice za mentální poruchy. Mužské a ženské pohlaví je podle psychiatrů jedinými parametry normálnosti, vše ostatní jsou mentální poruchy. Jakmile se tyto informace dostaly ven, Facebook začal freneticky mazat příspěvky na Facebooku, které obsahují odkazy na obrázek, protože prý vyvolává nenávist. Facebook totiž prosazuje tzv. All Gender Diversity, tzn. všepohlavní rozmanitost.

Facebook smazal Klausovi mladšímu výbušný obrázek z encyklopedie amerických psychiatrů o deviacích a sexuálně-mentálních poruchách

Když má holčička rysy chlapce, jedná se o “demigirl”, tzn. polodívku. Když má chlapec dívčí rysy, je to “demiboy”, polochlapec. Kdo má ale dívčí i chlapecké rysy tak složitě propletené, že z tváře nedokážete pomalu určit, jestli jde o dívku nebo chlapce, potom se takový jedinec nazývá “androgyn”. Vyšším stupněm androgyna je “Third Gender”, třetí pohlaví. Zatímco androgyn má pohlaví jasně určené, ale pouze v obličeji a v oblékání není jasné pohlaví, third gender nemá pohlavní orgány ani po medicínské stránce věci.

Jde o degenerativní poruchu novorozeňat v USA, kdy se děti, ke zděšení rodičů, rodí bez penisu i vagíny, chybí rozmnožovací ústrojí, je zcela pryč. Původ těchto poruch není jasný, hovoří se o genovém inženýrství a řízení na 5. prioritě. Těchto dětí se rodí čím dál tím více, a i když stále jde jen o promile populace, narůstající trend vede k tomu, že i společnost bude nucena přijmout nové definice pohlaví. Když ale jakýkoliv živočišný druh začne rodit potomky neschopné rozmnožování, je to proces degenerace genomu.

Facebook smazal Klausovi ml. jeho článek právě kvůli tomuto obrázku.

Když se podíváte na tabulku pohlavních identit a jednotlivých archetypů pohlaví, tak zjistíte, že psychiatři už mají dávno jasno v tom, co je normálnost a co je mentální porucha. V případě Third Gender ale už nejde mluvit jen o mentální změně, ale jde o změny biologické a genetické. V každé zdravé společnosti jsou tito lidé s těmito poruchami vyčleňováni ze společnosti, aby nezanášeli do genomu populace takové kmeny genů, které vedou k neplodnosti, změnám pohlaví, mentálním poruchám, k rozpadu pohlavní identity.

Konec svobody slova má vystřídat éra Fair Speech

Jenže, neomarxisté se snaží tyto osoby nejen ochraňovat, ale dokonce je protěžovat a popularizovat v médiích, filmech, seriálech, na pracovních a exekutivních pozicích nadnárodních firem atd. Vzory se potom kopírují do mladší generace, do školství, do výchovy a po několika generacích už je společnost prostoupena lidmi, kteří nemohou mít děti, protože jsou gayové, a proto musí stát vymyslet systém na kradení a odebírání dětí heterosexuálním párům. Proto dochází k ostrakizaci tradiční rodiny a všech zemí, které tradiční rodinu brání a chrání tvrdými zákony, třeba jako v Rusku.

Studenti americké univerzity v Berkeley pálí transparent “Svoboda slova” na protest proti Donaldu Trumpovi, že svoboda slova v USA je zaručena ústavou a každý si může říkat, co chce. Studenti v Berkeley chtějí totiž zakázat projevy proti LGBT.

Proto si všimněte, že studenti v USA trhají a pálí na univerzitách plakáty s nápisy “Free Speech” (Svoboda slova) a nahrazují je nápisy “Fair Speech” (Férový projev). Je to neomarxistický proces postupné likvidace svobody slova a její nahrazení korektním newspeakem, který bude férový, nekonfliktní, prostě takový jalový, doslova bezpohlavní. Na Facebooku už to vidíte v plné parádě, pokud nepíšete bezpohlavně a jalově, pokud naopak píšete natvrdo a tak, jak to cítíte, Facebook vám smaže profil.

Když se podíváte na manželku Marka Zuckerberga [3], tak vám dojde, o jaký proces se vlastně jedná s celým Facebookem, jakou roli plní pro globalisty a proč právě američtí neoconi si tak tvrdě došlápli na Zuckerberga v americkém kongresu během vyšetřování kauzy uniklých dat amerických uživatelů ve skandálu Cambridge Analytica. Facebook je totiž globalistickým nástrojem sociálního reprogrammingu západní společnosti. To se nelíbí americkým neoconům, protože Facebook v USA funguje jako trojský kůň globalistů. Proto nyní leží na Facebooku klatba. Svoboda slova je tak v dnešní době na odstřel na všech frontách. Stojíme v poslední linii obrany. A vy, čtenáři, stojíte s námi. Děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
fLorián
Návštěvník
fLorián

Ja som na Facebooku nikdy nebol. Mal som ho len chvíľu z objektívnych pričin, ale potom mi zablokovali účet, pretože som kládol otázky na ktoré Dementori nevedeli odpovedať

Pijack
Návštěvník
Pijack

Na Facebooku se profilují už jen nesvéprávní vylízanci. Napřed o sobě vykdákají pomalu i číslo podprsenky, ponožek, bydliště, narození… chlubí se svou sexuální “odlišností” a pak si chtějí stěžovat na šikanu a úniky dat 🙂 Facebook bych klidně nechal existovat, aby se hlupáci mohli ukájet, ale osobně ho rád vynechávám již od samého počátku. Svět zachrání jen izolacionizmus, selekce, lokalizace… Kdo chce kam, pomozme mu tam:-)

Jan Žižka z Trocnova
Návštěvník
Jan Žižka z Trocnova

Tzv. Česká televize se chytila do vlastní pasti. Každý, kdo má dva mailové účty, z toho jeden na Atlasu nebo Centrumu a dalsí někdy jinde se mohl na vlastní oči přesvědčit, že stačilo do těla mailu napsat jedno jediné “závadné” slovo a email byl bez náhrady ztracen. Kam se ztratil? Na tento dotaz mi na nechvalně proslulém serveru Lupa.cz arogantně odpověděli po “linuxácky” v /dev/null. No není se co divit když si na Aeronetu přečtete kdo stojí za servery Lupa a Root. Přesto Česká televize o tomto problému lže, manipuluje a Spin doctoringem se snaží problém úplně otočit proti těm, kteří na zahazování mailů upozornili. Česká televize o tom dokáže lhát, přestože o pravdě se skutečně mohl každý na vlastní oči přesvědčit. Jak potom můžeme věřit České televizi, kdy nás informuje o událostech, které si nemůžeme ověřit na vlastní oči? Například informace ze Syrie nebo z Ukrajiny? Chápete to? Oni nám lžou i o události, která se stane u nás doma a každý si pravdu může sám ověřit. To je neuvěřitelné, co tahle instituce v poslední době předvádí.
Za 135 korun měsíčně, když nemají “válečný” filmový materiál ze Syrie nám podstrčí několik let staré záběry z Ukrajiny a přitom redaktor hovoří o raketovém útoku USA na Syrii. Neuvěřitelné!
Jenže pravdu nelze utajit. Nešlo to nikdy! Ve středověku se husická pravda šířila i když nebyl internet. Dnes se jim to podařit také nemůže. Věřte tomu, že přijde zase doba, že za pravdu se budou lidé opět zavírat do kriminálů. Jenže v této informační válce je pravda na naší straně. Na straně českých vlastenců. Je to boj. Náš boj!

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

No, před více jako deseti lety jsem FB smazal se slovy, že Nevěřím, že jde o práci kluků z garáže rodičů, ale o cílený projekt a že kdyby státní rozvětky Nechtěly, takl by žádný EB Nikdy neznal…

Lidé kolem mě se chovali stejně jako polaci zde na tomto webu. 🙂

Ale díky VK, to je už mezi řádky napsáno, takže díky. 🙂

Svoboda slova? Ano Jsem Pro! Ale jde o “Krásně znějící argument” všech politiků a za jakékoliv situace – je jedno, kdo je ” u tzv. moci”.

Když jsem porozuměl jazyku Ticha, tak až tehdy Vše zapadlo…:-)

Ale že jsou lidé geneticky upravování je problém a snad si toho všimne více a více lidí! Jenže řecnická otázka: ” Co s tím tak asi lidé udělají?!” Bude defenestrace, nebo?

… Smutné, ale lidsvu jako celku není už pomoci – každý Jedinec má ale šanci!Dav už Ne…

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Poslední věty – to je pravda!
Už jsem byl “někým někde” odstřižen od “AC 24”, že se tam připojím jen jedním zařízením, ale ani jedním z mnoha dalších PC.
A možná nás tak postupně odstřihnou všechny od diskuzí a my nebudeme vědět ani proč a jak to provedli.

Jája
Návštěvník
Jája

Jó, taky jsem od AC24 “odstřižený”. Řešení vidím ve vytvoření emailové, nebo jiné sítě, kde si budeme informace a články přeposílat. Pokud by cenzurovali i maily, nezbývá, než různá osobní setkání, a předávání info přes dvd, flashky, různé tiskoviny, v nejhorším poštovní holuby. Cenzurují a manipulují jak o život. Články preventivně stahuji ( některé ), videa, filmy a další info taktéž, případně sejmu obrazovku ( tlačítko Prnt Scrn v pravo nahoře na klávesnici a uložit např v malování do jpg ). Aeronet a další servery by měli s touto variantou počítat, a vzhledem k tomu, že k příspěvku uvádíme i své maily, tak aby v nejhorším případě byly články rozesílané pomocí hromadné pošty přímo čtenářům. Čekal jsem, že to takto dopadne. Horda čuňat, co se dostala k moci se jen tak odsunout nenechá. Ale i tak všem cenzorům moc děkuji, není lepšího důkazu o shnilosti tohodle “systému”, než právě ta do očí bijící cenzura. Teď už vím přesně, na čem jsme.

b.k
Návštěvník
b.k
gengar01
Návštěvník
gengar01

pre p. Pozorovatelku. dali by ste mi vas email, kde vam mozem poslat sukromnu spravu? je aj Gmail.com filtrovany? dakujem za odpoved.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Spíš požádejte redakci o zprostředkování. Sem pověsit nějaký mail je celkem riziko.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Ti z venku počítají,že se to dotkne spíš měst, to je ale omyl
http://www.zvedavec.org/vezkratce/15319/

v celé republice jsou vytvořena centra pro pomoc a migraci a to na krajské i místní úrovni
a podívejte se na peníze, které do toho jdou

naváži na slova p.VK v rádiu, nemáte pravdu s tím počtem a rozmístováním do r.2030, podnikatelé, neziskovky, církve, veškerá státní správa ale hlavně lidé jsou už dnes plně př.ipraveni přijímat-
Po podpisu smluv to už je do puntíku u nás připravené

Milada
Návštěvník
Milada
vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Rád bych si odkaz pročetl, ale když na něj kliknu, tak mi vyskočí hláška..:

Tento web není dostupný
Web ac24.cz neočekávaně ukončil připojení.
ERR_CONNECTION_CLOSED

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Dne se zlepšili…:

Tento web není dostupný

Připojení bylo resetováno.
ERR_CONNECTION_RESET

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Nespletli si soustruzi zidovsti v usa nahodou iran se saudama ?

flynn
Návštěvník
flynn

Máte slovo – je to smutný. Klasika ČT, Jílková nepřekvapuje a je vždy na té správné straně, což je u domácích témat pozice TOP 09 a u zahraničních USA a NATO, s tím tam jde. Ale z úrovně účastníků je fakt smutno. Bašta ok, byť není řečník, Obrtel vynikající, Dolejš podprůměr, trvale snižující preference KSČm, což je asi účel – chcete ztrapnit KSČM? Pozvěte Dolejše. On nebyl schopen říct, proč rakety NATO na Sýrii. Svoboda je slizkej had, pravý lidovec. Redaktor ČRo kovaný propagandista napřeshubu a ten migrant z Ruska zapšklý hlupák. Ale co předvedlo diváctvo a zejména ti dva mladíci – tupost, antirusismus do krve, ostuda. Mladá generace je fakt na odpis, vygumováno, vypláchnuto. Seznam proruských webů, to je jen jiný název pro “štvavé vysílačky” za bolševika. Opakovaný vtip už není vtip, ale když je to baví.. Dnešní sněmovna, s bohatou většinou protisystémových ANO, SPD a KSČM může udělat s veřejnoprávní ČT krátký proces a do týdne do dvou by proruské weby neměly o čem psát. Musí to být mocná síla, kdo drží i ty protisystémové partaje a hnutí zpátky a na ČT zatím nedošlo. Stejně mocná síla je za Primou a Novou. Soukromý kapitál stojí vždy neochvějně napravo, což se se svobodou slova prokazatelně míjí a vždycky míjelo.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Takže chápu to správně, že podle většiny zde si myslí, že ANO, SPD a KSČM ” může” – rpzuměno ” udělá” krátký proces třeba jen s TV?

Tak to se dříve najde Konečně odpověď na otázku: ” Co bylo dříve slepivće nebo vejce?!”

Odpověď na ” slepici a vejce” je Jasná! Ale že by politici udělali ” krátký proces” s ČTV, tak to ani Náhodou!

Ale chápu, co to je podmiňovací způsob v českém jazyce, ale přesto jsem napsal, že Nikdo neudělá Žádný proces s ČTV, to ani Náhodou.

Vsadím svůj měsíční příjem za mých posledních patnáct let! 🙂 🙂 🙂

P.S. Nikdy jsem neměl měsíční příjem a za posledních patnáct let jsem neměl příjem ani haléř, ale jako vtip, pardón jako Vklad do pranice se mi to zdálo celkem fajn, i když Vím, že zde Všichni bouchají až do úmoru ( na koho asi, že ano?! ), jako “správní lidé”. 🙂