Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil...

Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil návrat Ankary k fasciálnímu systému řízení? Trump jako jediný politik ze západu pogratuloval Erdoganovi k výsledku referenda!

Turecko se zachránilo před Evropskou unií a Turci oslavují. Proč Brusel nepochopil návrat Ankary k fasciálnímu systému řízení? Trump jako jediný politik ze západu pogratuloval Erdoganovi k výsledku referenda!

Řev, jekot, křik, lamentování, naštvané obličeje funkcionářů v Bruselu a stovky analýz nejen na českém mainstreamu o tom, jako referendum v Turecku o posílení pravomocí prezidenta bylo zfalšované a cinknuté. A jaká je pravda? Ano, podle všeho si Erdogan opravdu pomohl k vítězství tím, že “ošéfoval” státní volební sčítací komisi. Podle posledních informací z Turecka se fixlovalo ve velkém, sčítací komise umožňovala sčítat volební archy vícekrát po sobě, umožnila sčítat volební lístky, které nebyly orazítkované, ale to všechno jsou prostě jenom “drobnosti”, které nemohou změnit skutečnost, že v Tayyipu Erdoganovi vyrůstá nový vůdce tureckého národa a země se vrací k modelu řízení “fascia”, tzn. ke svazkovému řízení, kdy na vrcholu je vladař, pod ním armáda a pod armádou lid. O svazkovém systému se pejorativně někdy mluví jako o fašismu (fascia = svazek), ale svazkové řízení je požehnáním pro národní teze, pokud ovšem není vladař země magor, který svazek s armádou a podporou lidu zneužije pro vehnání země do války, viz. Mussolini v Itálii anebo teď brzy i Trump v USA.

Erdogan oznamuje své vítězství v referendu.

Po skončení referenda se z Bruselu ozval takový řev, že to nemá obdoby. Turecko se totiž definitivně vymklo neomarxistickým bruselníkům z podkontroly a Erdogan bude jako pán řídit migraci do EU, bude ji vydírat a s Evropskou komisí si bude vytírat své osmanské pozadí. Erdogan před referendem varoval před vlivem neziskovek v zemi, především před vlivem neziskových organizací napojených na George Sorose, který vidí v návratu zemí k fasciálnímu systému řízení hrozbu. Fasciální řízení už je ustanovené v Rusku, nově i v USA a teď i v Turecku. Jak nás ale musí varovat vývoj z USA, posílení národních tezí může velmi snadno vést k tomu, že svazkové řízení neřídí vůdce nahoře, ale armáda pod ním. Zatímco v Rusku je vládnutí pevně ukotvené na vertikále moci, v USA se vertikála zkroutila jako paragraf a Trump už není na vrcholu vertikály, tam jsou nyní generálové jako Herbert R. McMaster anebo šéf tajné služby Mike Pompeo.

Falšování voleb v EU je košer, v Turecku je to ale fašismus

Do značné míry to připomíná situaci, kdy zloděj volá, chyťte zloděje. Fixlování a švindlování voleb běžně probíhá při volbách v zemích v EU. Naposledy se mohutně fejkovaly hlasy při první i při opakované volbě rakouského prezidenta. Tam se doslova čachrovalo s volebními lístky za bílého dne. Jenže znáte to, co je dovoleno pánovi, není dovoleno kmánovi. Co může Rakousko, nesmí Turecko. Centrální sčítací komise jsou tím místem, kde lze pohodlně falšovat hlasy, protože navzdory veřejnému naivnímu přesvědčení nejsou hlasy platné, dokud je centrální volební komise za platné neoznačí. Systém centrálních volebních komisí je v tzv. demokratických státech nastaven úmyslně tak, aby režim mohl případně zneplatnit potřebné desítky nebo stovky tisíc hlasů, pokud by hrozilo např. volební vítězství “nesystémové” strany. Je to pojistka systému, takové to známé o demokracii “vocuď pocuď”, protože jak říkají neomarxisté, demokracii si rozvracet nenecháme.

Jean-Claude Juncker varoval, že výsledek referenda vzdaluje Turecko od EU.

Erdogan pochopil, že pokud chce vyhrát, nesmí hrát podle pravidel neomarxistů. Ve velkých tureckých městech se v posledních týdnech objevovaly plakáty na billboardech, které označovaly Erdogana za fašistu a tyrana. Kampaň běžela ve všech velkých městech a Erdogan několikrát opakoval, že výlepovou kampaň billboardů organizuje turecká eseročka založená před pouhými 4 měsíci, která má vlastníky na Kypru, ale turecká tajná služba prý zjistila, že jde o firmu, která je napojená přímo na zdroje a struktury Bruselu. Prostě klasické vměšování se Bruselu do voleb v Turecku. A koho by to překvapilo? Však Brusel financuje všechny ty Evropské hodnoty, Hate Free Kultur blábolisty a tam jedou finance 365 dní v roce na podporu pro-unijních tezí. Kdyby Erdogan proti neziskovkám v Turecku nezakročil, tak by tam dneska chodily v Ankaře Gay Pride průvody až do mešit. Erdogan si Turecko rozvracet nenechá.

Turecké referendum je pokračováním Brexitu a Trumpexitu

Turecko se pod vládou vůdce Erdogana emancipuje, narostou mu křídla a to bude velký problém pro globalisty, kteří s Tureckem měli a mají jiné plány. Turecko mělo a má oslabit a mělo být zmenšeno, přičemž regionální vliv Íránu měl významně posílit. Roztržka Erdogana s USA tomu zpočátku nahrávala, protože USA přišly o svého hlavního spojence v Malé Asii. Na Turecko je ale potřeba se dívat ve velkém obrazu. Turecko má s Izraelem velmi špatné vztahy v poslední době a do značné míry právě Turecko má ambice převzít roli Sýrie, která dříve byla symbolem největšího nepřítele izraelského státu po vojenské stránce, pokud nepočítáme Írán. Silné Turecko tak může globalistům hrát do karet v současné pozici, kdy aspiruje na rivala Izraele a zároveň je Erdogan promuslimsky nastavený, takže bude tlačit na EU a migrace do EU bude stabilně pokračovat, ale tentokrát již za nadiktovaných podmínek Erdogana. Globalisté tak mají nyní jistotu, že islamizace EU bude pokračovat tak jako tak.

Donald Trump jako jediný politik ze západních zemí gratuloval Erdoganovi k vítězství v referendu.

Možná právě proto je řev a jekot v Bruselu tak intenzivní, protože slizcí představitelé Evropské komise si už provedli kalkulace a zjistili, že ukojení Erdogana a jeho požadavků na EU bude stát nekřesťanské peníze. A pokud Brusel nebude cvakat, Erdogan pustí migrační stavidla a v Evropě vypuknou nepokoje obyvatel proti svým vládám, že jsou neschopné (a neochotné) ochránit hranice Schengenu. Tady je ovšem zajímavá shoda v zájmech Německa. Minulý týden totiž Sigmar Gabriel nadhodil myšlenku, že členské země EU, které se budou účastnit rychlejších procesů integrace (Nová Evropa) budou mít hranice neprodyšně uzavřené pro lidi, kteří nebudou občany “vnitřního Schengenu”, jak to konkrétně nazval. Takže Německo už de facto počítá s tím, že země, které nepůjdou do Nové Evropy, budou ve vnějším Schengenu ponechány napospas mohutným vlnám migrantů.

Turecké referendum hraje do karet Německu, čeká nás masírka a bu bu bu!

Nakonec se ukazuje, že Erdogan je božím darem pro Martina Schulze, protože to bude další argument k tomu, aby členské země EU měly společnou zahraniční politiku, která by odporovala tureckému prezidentovi jednotně. Stará EU je zapomenuta, nově se hledí vstříc projektu Nové Evropy a Erdogan splní pro Německo roli vnějšího nebezpečí, na které Berlín bude ukazovat a bude říkat: “Pokud nevstoupíte do Nové Evropy, budete Erdoganovi, tomu fašistovi, čelit sami!” a mnoho politiků si řekne, že chránit vlastní hranice vlastními silami už pomalu není možné, protože nejsou na to vojáci, nejsou na to policisté, hranice jsou zelené jako louka na jaře. Jenom by se ale měli mít lidé na pozoru, protože nikde není psáno, že menší Schengen bude automaticky v Nové Evropě znamenat lepší ochranu hranic. Naopak, může to dopadnout tak, že země Nové Evropy se budou nakonec islamizovat direktivně, společně, jednotně, vesele, s povinným úsměvem, na který budou dohlížet neziskovky.

Erdogan si musí dát pozor, aby jeho svazek s armádou a lidem se netransformoval do válečného komplexu.

Erdogan zachránil Turky před neomarxismem EU, jeho země bude prosazovat pro-národní teze. Po Rusku, Velké Británii a USA je to čtvrtá země, která se postavila vlivu neomarxistického diktátu globalizace. Ovšem stejně jak ukazují procesy z USA, musí se dát pozor na to, aby útěk od neomarxismu nevedl do náruče válečného komplexu, protože jak v případě USA pod Trumpem, tak i v případě Turecka pod Erdoganem vidíme mohutné a závratné posilování moci armády na úkor civilní moci. Je to tedy posun svazkového systému řízení státu od vlády lidu k vládě vojensko-průmyslového komplexu. A to není dobré. Protože jediný, kdo ze západu Erdoganovi pogratuloval k výsledku referenda je právě Donald Trump. A Turecko chce usilovně Sýrii rozbít a rozparcelovat, stejně jako Trump, resp. jeho generálové, kteří Trumpa ovládají. Tím se jen potvrzuje, že svazkové řízení, je-li uchváceno zájmy vojáků a zbrojařů, vede urychlenou cestou do pekel. Lidé si mysleli, že volbami vyhráli, ale ve skutečnosti pomohli zbrojařům převzít procesy řízení, kdy zbrojení financují sionisté, bankéři. A to je opakování 30. let minulého století a situace v Itálii. Nejprve lid Mussoliniho miloval, na konci války ho ale tentýž lid brutálně zavraždil. Jaký osud čeká Trumpa a Erdogana, až oba zatáhnou své země do krvavých válečných konfliktů? To si budeme muset počkat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Fašistický režim je hlavně v EU, tedy korporátní fašismus v plné parádě. V Turecku to budou spíše rodová a náboženská pouta, tedy chalífát s voleným vůdcem.

Patricia
Návštěvník
Patricia

Nenadávejte na počasí i když nám teď zrovna sněží.
Myslím, že jsem schopna vydržet sníh i v srpnu, když to pomůže a teplomilní zůstanou doma na jihu.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Pod čarou.
První kolo volby francouzského prezidenta je stanoveno na neděli, 23. dubna 2017. Pokud by ani jeden z kandidátů nezískal většinu, přijde k “rozstřelu” mezi dvěma nejvýše umístěnými kandidáty v sedmý květnový den. Úřadující prezident Francois Hollande ale ve světle nízkého ratingu tuto možnost slušně odmítl.

V době posledních průzkumů před volebním startem se však náhle objevuje obrovská “počítačová chyba”, s níž může favoritka Marine Le Penovou z Národní fronty ztratit vedoucí pozici. Nedělní vydání britského Daily Express hlásí, že půl milionu Francouzů žijících v zahraničí má možnost hlasovat dvakrát. Veřejné překvapení, že k tomuto neskutečnému omylu vůbec došlo, zvýrazňuje fakt, že čtyři nejvážnější kandidáty dělí v preferencích pouze 4,5% (Le Penová 24%, Macron 23%, Fillon 19% a Mélenchon 18,5%).

Ještě naléhavější je skutečnost, že naděje Le Penové mohou být snadno sníženy na minimum, protože 500 tisíc francouzských občanů přijalo poštou duplicitní volební lístky, které jim 23. dubna umožňují odevzdat dva hlasy. Proč by tato, podle někoho náhoda, záměrný tah nebo shoda okolností, měla ohrozit právě Le Penovou se stoupající popularitou v migrací zkoušené Francii? Protože většina Francouzů žijících mimo jejich vlastní země (podle politické terminologie) není pravicově, ale naopak, levicově, multi-kulti a světoobčansky (kosmopolitně) laděná, tedy plná idejí Francouzské revoluce. Většina těchto zmasírovaných Francouzů naivně věří, že jejich dobrý život v zahraničí je garantován Evropskou unií. Ze ztráty Le Penové tak může nejvíce vydolovat levicový adept Jean-Luc Mélenchon, který mírně stoupá v průzkumech veřejného mínění a hrozí, že zasáhne do hlavního duelu mezi
Le penovou a Macronem.

O tom, zda je tato “chyba” záměrná nebo náhodná, může svědčit i stanovisko francouzského ministerstva vnitra, které tvrdí, že “duplicitní hlasování (určité skupiny obyvatelstva) nezpůsobí neplatnost voleb” nebo prohlášení vyšetřujících orgánů, které chtějí spustit vyšetřování potenciálního volebního podvodu ” až po volbách “, s možností následného stíhání. Bude však na něco takového tzv. politická vůle těch, kteří se chopí moci a pravděpodobně vytěží z “omylu”?

Prameny:
Daily Express / Sunday Express 15.4.2017
Lé Figaro 26.2.2017

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Recep Tayyip Erdoğan může Evropu urážet, vyhrožovat, ale když dojde na obchod, jde ideologie a náboženství do pryč. Např. německých firem v Turecku působí více jak 4000 (holanské investice – dvacet miliard eur, …), pro Němce je to jeden z nejdůležitějších obchodních partnerů. I když Turci ztratí zájem pobývat v čekárně do EU, byznys zůstane … A státy kolem přetékají zemním plynem … Turecko posiluje a bude to složitý partner jak z pohledu hospodářského, tak politického.

okal01
Návštěvník
okal01

Nesmyslně používané termíny “neomarxismus”, to může klidně být i vaše ideologické vybavení.
A jinak by bylo dobré napsat článek v tomto duchu o falšování voleb v ČR. Protože zde také není vše v pořádku. Kam se podíváte občané v ČR nadávají na režim a výsledky “voleb” jsou,už od převratu v roce 1989 stále stejné- vládnou stále hoši z hnízda Havla a ODS a růžové šály.

Pavel Lepenka
Návštěvník
Pavel Lepenka

Stačila ta šaškárna kolem Tomia Okamury při prezidentských volbách. Dělají si z lidí blázny. Divím se, že někdo schopný nevymyslel vlastní web, kam by někdo z volebních komisí iniciativně zaslal výsledky a pak by se to nezávisle přepočetlo. Možná bychom se divili.

nývlt
Návštěvník
nývlt

Když levá neví, co dělá pravá! Ňákej Sigmar Gabriel mele něco o “mít hranice neprodyšně uzavřené”, – ja se ptám, co si pod tím pojmem Sigmar představuje? Neprodyšné byly hranice Varšavské smlouvy, s drátem, elektřinou, a vojáky se samopaly.

Timah
Návštěvník
Timah

Nepodsouvejte globalistům a Bruselu “Neomarxismus” docela dost si na tom ujíždíte … chazarské rozdělení na levou a pravou, patří do “pravěku” lide už nejsou tak hloupí aby jim na to skočili …

PAW
Návštěvník
PAW

ALE TURECKO MUZE TED BEZ PROBLEMU pomoci s problemy Evropy . NA POZADANI ERDOGANA TEN MUZE ROZHODNOUT UPLNE VSECHNO PRO eu A PROTI TAKY !!
Zadnej tureckej med se neji tak sladkej jak vypada z dalky !!! Pozor, bdete…

kari
Návštěvník
kari

pane VK, kolik vam za tyhle blafy clanky plati, ze ztracite lidskost. Pisete tady, ze Turecku narostou za Erdogana kridla a vzletne do vysin, ackoliv vite stejne tak dobre jako ja, ze Erdogan je hrozny clovek, ktery vede Turecko do ekonomicke a nabozenske zkazy, a ze vetsina naroda ho nezvolila, ale to 1-2 procenta byly zmanipulovane. Ja chapu tu politiku, ze nejspis chce USA mit Erdogana na sve strane, ale urcite to nebude z lasky k Turkum. Vite dobre, ze mnozi z vladcu blizkeho vychodu, kteri byli na strane USA a ji podporovani skoncili predcasne na chrchove a jejich narody rozvracene, s miliony mrtvych a pod tezkym bremenem umyslne nainstalovaneho radikalniho fanatismu. Vite to, ale podporujete toho, kdo se tohle snazi instalovat i v tak nadherne a Bohem pozehnane zemi, jako je Turecko. Malo bylo v tamnim regionu brutality, valek a utrpeni pro americky dolar, malo tam bylo mrtvych zen a deti? Tak proc pro Boha ziveho podporujete nekoho, jako je Recep Tajip Erdogan? Stoji vam ty dolary za to, sirit energii Erdogana? Jen dabel podporuje dabla. Preberte si to, jak chcete. Mela jsem aeronet rada, psavali jste i o Bohu. Dnes jste psaci pero v rukou dabla. Sbohem.

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Kari, neporozuměla jste textu článku a šermujete bohem a ďáblem. Můžete být pyšná, že pan VK obětoval svůj čas Vám, k polopatickému vysvětlení. Pokud ani tak nepochopíte, nebude to Aeronet, kdo utrpí ztrátu tím Vaším demonstrativním “sbohem”.

suchoj
Návštěvník
suchoj

Kua Dukáte kazíš celý AE a nechápu VK proč tvé spamování trpí, že by ucelova dohoda?

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

suchoj, “Beyond Belief”, nejsem pan Dukát. Kazím, jak se zdá, něco pouze “něčemu takovému”, jako jsi ty. Těší mě (to), ty “dohodo” 😉

suchoj
Návštěvník
suchoj

JJ ty víro falešná….

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Nasyp se na kuře a vlezte do trouby. 😀

konzerva
Návštěvník
konzerva

Šéf Isilu zadržen na irácko-syrské hranici při útěku z Mosulu… akce syrské a ruské rozvědky… a prý už visí v kremlu za koule a každý den ho krmí povinně vepřovým… http://rusvesna.su/news/1492529818

kari
Návštěvník
kari

uz se tesim az zacne mluvit. To budou veci ☺

M.C.
Návštěvník
M.C.

Volejte ,,Sláva” a tři dny se radujte.
Jestli toho kozojeba opravdu dostali živého, tak to je průšvih jako prase. Pro někoho…
Oni už ho donutí zpívat a to co vyzpívá bude určitě zajímavé.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Sultán Sulejmán, slunce naše jasné.
Zpívejte a tři dny se radujte.