Trumpova Hladová zeď: Donald Trump vyhlásil výjimečný stav na celém území USA,...

Trumpova Hladová zeď: Donald Trump vyhlásil výjimečný stav na celém území USA, údajně prý kvůli stavbě zdi na hranici s Mexikem, ale i proto, aby mohl stáhnout americké vojáky ze Sýrie a Afghánistánu na ochranu hranic s Mexikem navzdory tomu, že mu stahování amerických vojsk v americkém kongresu a v centrále NATO v Bruselu zakázali!

Trumpova Hladová zeď: Donald Trump vyhlásil výjimečný stav na celém území USA, údajně prý kvůli stavbě zdi na hranici s Mexikem, ale i proto, aby mohl stáhnout americké vojáky ze Sýrie a Afghánistánu na ochranu hranic s Mexikem navzdory tomu, že mu stahování amerických vojsk v americkém kongresu a v centrále NATO v Bruselu zakázali!

Americký prezident Donald Trump právě vyhlásil výjimečný stav [1] na území celých USA s cílem zajistit bezpečnost země pomocí výstavby zdi na hranici s Mexikem. Krok však přichází naprosto nečekaně, protože před dvěma dny se zdálo, že dohoda v Kongresu umožní zafinancování výstavby zdi z rozpočtové kapitoly amerického ministerstva obrany a nepůjde tedy o výdaj, který by byl zahrnut do civilního státního rozpočtu, o který se vede obrovský boj mezi republikány a demokraty. Něco se stalo v USA a tou událostí je protiúder Chasidů, kteří začínají chápat, že odstavování Donalda Trumpa od zahraniční politiky v Bílém domě ze strany Kongresu začíná nabírat nebezpečné obrátky.

Donald Trump oznamuje vyhlášení výjimečného stavu.

Chasidé zahájili v USA protiofenzivu proti Domu Sion a cílem je zabránit sionistům ve výrobě nových raket středního doletu, protože ty budou zcela jasně rozmístěny v Evropě a poté namířeny proti Chasidské Rusi. Donald Trump je totiž od včerejšího dne opět odstaven do moci, když americký kongres ovládaný sionisty a NATO v Bruselu zakázaly Donaldu Trumpovi stáhnout americké vojáky z Afghánistánu a Sýre [3], takže Trump dnes vyhlásil výjimečný stav. Odchod z Afghánistánu musí nově prý odsouhlasit celé NATO [4].

Trump vyhlásil výjimečný stav údajně kvůli stavbě mexické zdi, ale to je pouze zástěrka. Trump se snaží zablokovat procesy v americkém kongresu, který je ovládán sionisty. Donald Trump je koněm Chasidů a ti usilují o zablokování sionistických procesů na bezpečnostní eskalaci v Evropě. Donald Trump nekontroluje zahraniční politiku USA a kroky kongresu mu opět odebraly další pravomoc v rozhodování o stahování vojsk. Celý kongres je kompletně ovládán sionisty a jejich plán na rozmístění raket v Evropě je mnohem staršího data, než je celá vláda Donalda Trumpa.

Trump vyhlásil výjimečný stav pod záminkou výstavby zdi na hranici s Mexikem, ale pravým důvodem je obejití amerického kongresu, který chce Trumpovi zakázat stažení amerických vojsk ze Sýrie a Afghánistánu

Plán na vrácení raket středního doletu je v plánu sionistů již od roku 2008, kdy se začalo ukazovat, že válka s terorismem není dostatečným důvodem pro masivní rozpočty pro vojensko-průmyslový komplex. Proto bylo potřeba najít nového nepřítele, resp. staronového nepřítele, Rusko. A nově k tomu je připojen Čína. Hlavními architekty sionistických procesů v Kongresu je Izrael, ale abychom to upřesnili, je to izraelská armáda.

Tu v Izraeli ovládají sionistické kruhy, zatímco tajné služby jako Šin-Bet nebo Mosad ovládají Chasidé. Trumpovy procesy jsou takové, že USA se mají stáhnout z Evropy kvůli tomu, že země NATO neplatí členské příspěvky ve zbrojních výdajích 2% HDP ročně. Jenže sionisté v kongresu vzali Trumpovi kontrolu nad zahraniční politikou, včera mu už dokonce zakázali stáhnout vojáky z Afghánistánu a ze Sýrie, zkrátka Trumpovi se nedaří americkou globální moc Pax Americana odstavovat. A Chasidům v jeho blízkosti dochází čas a trpělivost, sionisté získávají ve válce mezi ž a Ž navrch.

Donald Trump oznamuje vyhlášení výjimečného stavu.

Současný proces tak vede k tomu, že Trump vyhlásil výjimečný stav v USA, aby získal kontrolu nad událostmi, které probíhají, protože Kongres nyní bude v šoku a jeho pozornost bude upřena na zeď na mexické hranici, jenže ve skutečnosti jde o snahu, aby Chasidé získali podporu v Kongresu na zablokování odstoupení USA od smlouvy INF, tedy na zablokování plánů sionistů v Evropě.

Mexická zeď je pouze zastírací manévr, nejde totiž o nic menšího, než o zablokování plánů sionistů na bezpečnostní eskalaci v Evropě prostřednictvím výroby a rozmístění nových amerických raket středního doletu. Donald Trump vyhlášením výjimečného stavu dostává podle ústavy plnou kontrolu a velení nad americkou Národní gardou a federálními organizacemi, které musí v tomto režimu plně spolupracovat s prezidentem a nesmí mu odpírat poslušnost. A právě odepření poslušnosti prezidentovi se stalo spouštěcím mechanismem pro vyhlášení tohoto výjimečného stavu.

Při výjimečném stavu může Trump stáhnout americké jednotky z celého světa pod záminkou ohrožení bezpečnosti USA na hranicích a kongres mu v tom nemůže zabránit… zatím

Americký kongres začal zasahovat do pravomocí prezidenta jako vrchního velitele ozbrojených sil v rozhodování o stahování amerických vojsk, a to je krok přes čáru, na který nemohl Trump reagovat nijak jinak,  než vyhlásit na území USA výjimečný stav a může tak uvolňovat prostředky a peníze na zajištění bezpečnosti USA, což paradoxně není zeď na hranici s Mexikem, ale především kontrola nad zbrojními výdaji v okamžiku výjimečného stavu.

Trump v této chvíli může zablokovat jakékoliv operace americké armády ve světě s odůvodněním, že v USA je výjimečný stav a armáda je potřeba doma na střežení hranic před migranty a potenciálními džihádisty. Donald Trump tak tímto krokem může v blízké době stáhnout americké vojáky ze Sýrie a Afghánistánu se záminkou, že vojáci jsou potřeba doma na hlídání hranic s Mexikem. A tímto elegantním trikem Donald Trump obejde zákaz kongresu na stažení vojsk z těchto zemí.

Stahování amerických vojáků z Afghánistánu je bojem mezi Trumpem (Chasidy) a Kongresem (sionisty) v USA.

Nikdo totiž v USA si nedovolí tvrdit, že mexická hranice je bezpečná, nebo že nepotřebuje vojenskou kontrolu. Proti tomu nemůže nic udělat ani kongres. A Donald Trump tak z moci prezidenta ve stavu výjimečného stavu může zahájit stahování vojsk z ciziny za účelem posílení ostrahy americké hranice s Mexikem do doby, než bude postavena mohutná zeď.

Je to podobné jako Hladová zeď za vlády Karla IV. na pražském Petříně. Tato zeď neměla žádný jiný účel, než nasytit hladové Pražany, a aby se nejednalo o milodar, což král nemohl akceptovat, protože by se to rozkřiklo po celé říši a nastartovala by se tím mohutná migrace do Prahy, kterou by Praha nezvládla, tak Karel IV. rozhodl, že půjde o stavbu a lidé dostanou zaplaceno za práci. Zeď neměla žádný význam, šlo prostě o rozdání peněz naproti odvedené práci, která neměla účel.

Trumpova hladová zeď je bezpečnostní placebo bez vlivu na omezení migrace

Donald Trump dnes účel deklaruje u své zdi jako prostředek na zabránění migrace, ale to je nesmysl, protože navrhovaná zeď ani nebude mít betonové základy do hloubky mnoha metrů, půjde jen de facto o plot a mexické kartely nadále budou kopat tunely. Cílem tak není zeď, ale dostat na hranici ty americké vojáky, které potřebují Chasidé stáhnout ze Sýrie, z Afghánistánu a ultimátně z celé Evropy.Trumpova zeď tak opravdu připomíná stavbu Hladové zdi v Praze, protože proces a myšlenka je stejná, jenom nejde o rozdání peněz chudině skrze kvazi-práci, ale jde o stažení amerických vojáků z těch zemí, kde to sionisté nechtějí dopustit a blokují to v americkém kongresu. Právě o tom jsem hovořil dnes večer na Svobodném vysílači CS, spolu s dalšími tématy, které jsme probírali.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email