Trump v Polsku vyzval k záchraně západní civilizace, zatímco Berlín si nechal...

Trump v Polsku vyzval k záchraně západní civilizace, zatímco Berlín si nechal udělat studii o právní legálnosti vývoje vlastních jaderných zbraní na obranu Evropy bez USA! Trump neuctil židovské oběti Varšavského ghetta, jako první US prezident v historii! Polsko oprášilo vizi svého Trojmořského panství!

Trump v Polsku vyzval k záchraně západní civilizace, zatímco Berlín si nechal udělat studii o právní legálnosti vývoje vlastních jaderných zbraní na obranu Evropy bez USA! Trump neuctil židovské oběti Varšavského ghetta, jako první US prezident v historii! Polsko oprášilo vizi svého Trojmořského panství!

Donald Trump přiletěl na rychlou bleskovou návštěvu do Polska [1] před nadcházejícím pátečním summitem G20 v německém Hamurgu, kde se setká poprvé i s Vladimirem Putinem. Návštěva Trumpa v Polsku je naprosto logická, protože Polsko je americkým protektorátem v Evropské unii poté, co moc v zemi po posledních volbách převzala strana Právo a spravedlnost, která se kriticky staví k Evropské unii a Bruselu, zatímco vůči USA oplývá neskrývanými sympatiemi. Trumpova návštěva v Polsku je o to významnější, že polská vláda před dvěma dny schválila plán zdvojnásobení zbrojního rozpočtu do roku 2025 na dvojnásobek [2], dále chce nakoupit nejmodernější americké stíhačky F35 a k nim jako třešničku na dortu 3 nové ponorky na jaderný pohon. Ve všech těchto případech půjde o zakázky, které polská vláda nabídne americkému vojensko-průmyslovému sektoru. Za pozornost stojí i podivný Trumpův výrok během projevu v Polsku, že vyzývá Rusko, aby přestalo podporovat nepřátele západu, aniž by specifikoval, koho tím myslí.

Donald Trump ve Varšavě během projevu.

Může to znít paradoxně, ale podle všech indicií to opravdu vypadá, že za nepřátele západu, toho západu v americkém pojetí Pax Americana, považuje hlavně Německo. Mezi Berlínem a Washingtonem jsou nejmrazivější vztahy od konce II. sv. války a dokonce se otevřeně už na německé televizi hovoří o studené válce mezi USA a Německem. Angela Merkel čelí obrovským tlakům z Washingtonu, ale v Evropě má nyní mocného spojence, dům Rothschild v podobě nově zvoleného Trojského koně Evropské unie, francouzského prezidenta Emanuela Macrona. Toto tandemové řízení EU už přitom odhalilo své první a do značné míry děsivé plody. Zcela bez povšimnutí evropských médií vyšel včera v USA v listu The New York Times článek o tom, jak si vláda Merkelové v Berlíně nechala udělat odbornou studii právní legálnosti vývoje jaderných zbraní, zda-li je to v souladu s německou ústavou [3]. Studie zjistila, že ano, že Německo smí legálně vyvíjet jaderné zbraně v rámci evropské obrany.

Berlín si nechal zhotovit studii o jaderném zbrojení Německa a EU

Studie hovoří o tom, že pokud nukleární zbraně bude Německo vyvíjet jako “obranné” a určené k obraně Německa a Evropské unie, potom takový vývoj bude v souladu s německými poválečnými zákony. Studie zároveň doporučuje, aby Německo vývoj jaderných zbraní realizovalo s Francií, která je jadernou mocností a její jaderný výzkum je mnohem dále než ten německý. Uvažuje se tedy, že Německo by fungovalo v rámci tandemového zbrojení Evropy jako mecenáš a investor, zatímco technická stránka výroby jaderných zbraní by byla zajištěna Francií. Tady je třeba ale okamžitě stlačit varovné antiglobalizační tlačítko, protože skrze Německo a Francii by reálně hrozilo, že se globalisté konečně po dlouhé době dostanou k přímému disponování s jadernými zbraněmi, už nebudou muset spoléhat na americké neocony, kteří nikdy nepovažovali globalizaci za svůj cíl, ale pouze za nástroj svého profitu. Sionističtí židé se tak dostanou ke globální jaderné dominanci, z čehož největší obavy bude muset mít Izrael, protože sionisté usilují o vymazání Izraele z mapy, protože židé (sionisté) vedou už dlouhé dekády skrytou systematickou válku proti etnickým Židům (s velkým Ž).

Do Polska přiletěli i zástupci Chabad Lubavitch z Trumpovy rodiny, Jared Kushner a Ivanka Trump.
Polská vize Trojmořského panství pod vedením Polska je plánem neoconů na zabránění přístupu Německa a Nové Evropy k ruským hranicím

Polsko během Trumpovy návštěvy odhalilo představu své doktríny Trojmořského panství, což je plán souručenství zemí mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem. Tento prostor by měl být v Evropě protiváhou Nové Evropě pod vedením germánsko-franckého konkordátu, ale jakkoliv nápad vypadá zajímavě, jedná se o nebezpečnou past, protože jde pouze o plán amerických neoconů na vytvoření bariéry mezi Německem a Ruskem, aby nemohlo dojít k jejich spojení. Američtí neocons vidí v polském projektu Trojmoří blokační mechanismus na expanzi Německa v Evropě. Německo se bude chtít spojit s Ruskem, ekonomicky tomu odpovídá projekt Nordstream 2 na dodávky plynu z Ruska do Německa po mořském dně Baltu, ale toto spojení by ohrozilo americkou kontrolu nad Evropou. Slovanské země v projektu Trojmoří se tak mají stát nástrojem na uchování moci amerických neoconů v Evropě.

Trojmořské panství pod vedením Polska podle představ polských (amerických) generálů.

Problém není v tom, že by tato blokace byla na závadu. Problém spočívá v tom, že Trojmořský pakt by se měl stát výchozí platformou pro útok proti Rusku, protože by vytvořil frontovou linii a jeden bojový prostor, v rámci kterého by se mohla americká armáda pohybovat bez omezení a mnohem volněji, než je tomu dnes ve strukturách uvnitř NATO. Dalším problémem je, že Trojmořské panství je starý oprášený model polských knížat na ovládnutí Evropy, ve kterých se odráží nenaplněné imperiální ambice Poláků. A toho umí američtí neocons náležitě využít.

Trump vyzval k obraně západních tradic

Donald Trump na Náměstí Krasinských ve Varšavě také hovořil o potřebě záchrany tradic. Aniž by opět specifikoval, je jasné, že mluvil o tradiční rodině, křesťanství a v neposlední řadě o transatlantickém svazku s USA po II. sv. válce. Tyto tradice v Evropě postupně zanikají. Evropa se odklání od spojenectví s USA a začíná se budovat mohutný euroasijský konglomerát na ose Brusel – Peking, i když mnoho lidí upozorňuje, že toto je pokřivená optika, protože tento most ve skutečnosti vzniká v první fázi na ose Praha – Peking a právě proto má Angela Merkel se zeměmi V4 takový systémový problém. Jde totiž o to, že Polsko má za sebou jako ochránce USA a americké neocony, bez ohledu na Trumpa nebo jakéhokoliv jiného prezidenta. Už za dob Obamy šla polská nová vláda silně proti euroglobalizaci. Česká vláda je pro změnu v pozici jalového prvku, kde globalizační roli přebírá prezident Miloš Zeman, který otevřel Číně minulý rok bránu do Evropy.

Donald Trump a polský prezident Andrzej Duda.

Čína vyslala do ČR symbolický vzkaz skrze fotbalový klub Slavia Praha, který před minulým ročníkem ligy se potácel na pokraji sestupu do 2. ligy, ale po vstupu čínského investora do klubu vyhrál ligu a nyní hraje o evropské poháry. Čína tak vyslala naprosto jasný vzkaz a symbol čínského draka, který zasekl drápy do nižších procesů řízení v srdci Evropy, konkrétně do sportu, který je pro globalisty náhražkou řízení na 6. prioritě, tedy náhradou válek. Sport je válečné střetnutí bez prolité krve. Někomu to přijde jako nezajímavá událost, ale Čína není zvyklá prohrávat a model Slavie ukázal, že Čína má v Evropě mnohem ambicioznější plány, které se sportem už nebudou mít nic společného. Německo v roli Angely Merkel chápe toto propojení zcela jasně, ale pozor, Angela Merkel není ve stejné pozici jako Miloš Zeman a nelze ji označit za euroasijskou globalistku.

Berlín usiluje o vybudování germánsko-franckého konkordátu

Politika Německa nemá v současném pojetí Angely Merkel s euroasijskou globalizací nic společného, protože Německo usiluje ve spolupráci s jadernou Francií o vybudování IV. Říše na základech obnovení germánsko-franckého konkordátu, který by měl být evropskou odpovědí euroasijskému projektu, a to do takové brutální míry, kdy Berlín a Paříž se v budoucnu opět pokusí zopakovat tažení na Rusko, jako kdysi táhl Napoleon a po něm Hitler. Tažení to ale nemusí být válečné, ale ekonomicko-politické. Ruské zdrojování globalizace je totiž alfou a omegou jak pro Evropu, tak pro Čínu. Dnešní spolupráce na ose Moskva – Peking je už v takové pozici, že se ani jedna a ani druhá strana nesnaží přetvařovat, že nejsou rivalové a potažmo nepřátelé. Čína se nikdy nepřestala dívat na Sibiř a její nerostné bohatství a stejně tak se nepřestala dívat Evropa, Berlín nebo Paříž.

Angela Merkel a Emanuel Macron.

Není to náhoda, když dva dny před summitem G20 oznámí a odhalí Berlín studii o možnostech výroby jaderných zbraní. Tato zpráva je vyslaným symbolem směrem k americkým elitám. Angela Merkel si to může dovolit, protože v rámci tandemového řízení Evropy se může bez obav opřít o dům Rothschild a jeho marionetu v podobě Emanuela Macrona. Určitě jste zaregistrovali, jak Brusel a Berlín znovu prosadily zvolení globalisty Donalda Tuska do čela Evropské unie do pozice prezidenta EU, a to navzdory protestům polské vlády a členům vládnoucí polské partaje Právo a spravedlnost, které chtělo do čela EU dosadit pro-americkou figuru, což by pochopitelně ani náhodou neprošlo. Donald Trump tak pochopil, že Polsko bude americkým trojským koněm v EU namísto Velké Británie, která dlouhé a dlouhé dekády v EU fungovala jako prodloužená ruka Washingtonu. Tuto roli má tedy nově převzít po Velké Británii Polsko.

V Česku už není vláda k integraci do EU potřebná, všechno běží samo…

To ovšem staví do velmi zajímavé role Prahu. Postupně se zdá, že to nebude Washington, který bude Prahu kontrolovat, ale bude to v příštích letech divoká přetahovaná mezi Berlínem a Pekingem, tzn. mezi IV. Říší a euroasijskými globalisty. Slabá vláda v ČR je toho pouze příznačným důkazem, protože jak je možné už nyní vidět, čeští voliči si zvolili cestu jako v USA, ale v podstatně odlišném gardu. Slyší na slova miliardáře a oligarchy, který opakuje mantru, že tradiční politické strany kradnou.

A bohužel, ony opravdu kradly, a právě proto tato rétorika má takovou obrovskou sílu a funguje pro Babiše tak spolehlivě. Stejně jako lidé v USA zvolili miliardáře, stejný proces se opakuje v ČR. Stejný proces byl i na Slovensku při volbě posledního prezidenta. Nezáleží proto na vládě v ČR, protože globalizace a integrace ČR do IV. Říše probíhá na nižších procesech institucionálně, bez nutnosti řízení vládou. Probíhá na úrovní škol všech stupňů, indoktrinací mládeže do rolí nového Euročlověka. Probíhá na úrovní médií, mainstreamového tisku, rozhlasu, televize a zejména té veřejnoprávní. Zkrátka, k procesům integrace do Nové Evropy není česká vláda už potřeba, protože integrace probíhá na institucionální úrovni. A to je tragédie.

Projekt Edison na jedné z českých škol. České děti se učí oblékat jako muslimové, zde na fotografii malé děvče oblečené jako palestinská žena. Indoktrinace mládeže od nejútlejšího věku českých dětí.

Donald Trump ve Varšavě současně vyslal pro evropské židy znepokojující signál, protože jako první americký prezident v historii po II. sv. válce nenavštívil památník obětí povstání židovského ghetta ve Varšavě za II. sv. války. Jenže to nikoho nepřekvapuje, protože to je památník Židů, nikoliv židů. Je to připomínka těch Židů, které jejich soukmenovci z USA, sionističtí židé, prodali a ponechali Hitlerovi, aby je zlikvidoval. Pokud mluvíme o etnických Židech, potom vidíme v rodině okolo Trumpa silné napojení na diasporu Chabad Lubavitch. Jenže ve varšavském ghettu zařvali hlavně židé z diaspory Aškenázy, židé původem z východní Evropy se silnou orientací na slovanské integrační prvky. No, jak by mohl Trump pokládat věnec těm, které Chabad Lubavitch neuznávají jako semitské Židy? Více o napojení Donalda Trumpa na Chabad Lubavitch se dozvíte zde.

V mozaikové skládačce je tak třeba nově vidět nejen Polsko jako nového trojského koně USA v EU, ale především ambice Berlína na vyzbrojení evropské armády jadernými zbraněmi poté, co americká vojenská moc bude odsunuta z Evropy po nástupu nového amerického prezidenta po příštích volbách. Trumpova slova o tom, že západní civilizace je v sázce, jsou pouze tristním konstatováním faktu, že to už není systém Pax Americana, který západní civilizaci ovládá. A německo-francká imperiální politika povede v Evropě k novému tažení na východ k ruským zdrojům, jako táhnou můry v noci za zdrojem světla. O projektu Trojmoří a o velkých plánech polských generálů na obnovu imperiálních ambic Polska za pomoci amerických neoconů a jejich peněz budeme mj. hovořit v pátek na Svobodném rádiu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
DDR0
Návštěvník
DDR0

ještě menší dovětek – Polsko je na tom podobně s ekonomikou jako my- tzn, slabá přidaná hodnota práce, export polotovarů. Už jak jejich zemědělce zabolely ty malé ruské sankce. Podle průzkumů by stávající vládní stranu volilo kolem 40% dotázaných, tudíž si z toho garnitura vyvozuje velkou legitimitu, jenže jde jen o zdání. Myslím že nebudu daleko od pravdy když řeknu že je volí hlavně starší generace co má největší ruský mindrák, plus tvrdý klér. Jenže tito nejsou budoucností Polska, tou je mladá generace která jaksi nevidí alternativu, jen extrémy – na jedné straně PiS (roztomilý překlad slovíčka do angliny) a na druhé straně neoliberální uskupení na opačném pólu extrému. A obávám se že mladí a vzdělanější budou v případě nulové alternativy čím dál častěji hlasovat nohama. No a co to udělá v případě raketového růstu výdajů na zbrojení je předem jasné. Jediný vyhrávající budou američtí zbrojaři…

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

comment image
O rok později – USrael odšoupnut na okraj:
comment image

Rus
Návštěvník
Rus
Rus
Návštěvník
Rus

Záchrana západní civilizace … tak to je těžký úkol .

Našel jsem jakýsi úryvek z autobiografie Marka Twaina

“Nevím, zda je dobré nebo zlé, ale neustále pokračujeme v poučování Evropy. Děláme to už více než sto dvacet pět let. Nikdo nás neprosil, abychom se stáli jejich učiteli. Ale jsme Anglosasové. Loni v zimě na jednom z večírku v klubu, který má název „Vzdálené konce Země“, předseda, vysoce postavený vojenský činitel ve výslužbě, hlasitě a s velkým nadšením prohlásil: „My jsme Anglosasové, a když Anglosas něco potřebuje, jde a bere to“.

Prohlášení předsedy vyvolalo hlasitý potlesk. Večírku se účastnilo nejméně sedmdesát civilistů a dvacet pět důstojníku armády a námořní flotily. Uběhlo asi dvě minuty, než vyprchalo jejich nadšení ohledně této nádherné deklarace. Samotný prorok, který to vyhrkl z hlubin svých jater nebo střev – nevím kde přesně tu myšlenku vynašel – celou tu dobu stál a zářil, a vyzařoval blaženost z každé póry svého organizmu. (Vzpomněl jsem si, jak v starých kalendářích se zobrazoval člověk, z otevřeného nitra kterého vytékali různé znamení horoskopu, který vypadal natolik šťastně a spokojeně, že bylo vidět, jak si neuvědomuje, že ve skutečnosti je rozštěpen a naléhavě potřebuje pomoc chirurga).

Kdybychom chtěli tuto deklaraci (a vyjádřené v ní city) přeložit do prosté lidské řeči, zněla by asi takhle: „My, Angličane a Američane jsme zloděje, darebáci a piráti a jsme na to hrdi“.
Mezi všemi přítomnými Angličany a Američany se nenašel ani jeden, kdo by našel v sobě odvahu zvednout se a říct, že se stydí, že je Anglosas, že se stydí za civilizovanou společnost, protože strpí ve svých řadách tuto hanbu rodu lidského. Ani já jsem se neodvážil. Vzplanul bych a byl bych všem ke smíchu v roli kazatele, který se snaží naučit morálně chudé základům slušnosti, které oni nebudou schopné ani strávit ani pochopit

Byla to vskutku podívána.. To nepředstírané, dětský upřímné nadšení ze smradlavé sentence kazatele v důstojnickém obleku. Dokonce se zdálo, že nastalo nějaké sebeodhalení, že zde, kvůli nešťastné náhodě, se odhalily všechny tajné zakouti naše nacionální duše.
Na schůzi byly představené nejvlivnější skupiny naši společnosti, ti, kdo stojí u kormidla, které směřuje naši civilizaci a dává jí život: advokáti, bankéře, továrnici, žurnalisti, politici, důstojnici armády a důstojnici mořské flotily. Všechny byly tady. Byly to Spojené Státy Americké, svolané na večírek a plným právem vyjadřující jménem národa svůj morální kodex.

Toto nadšení nebylo projevem náhodně vyjádřených pocitu, o kterých pak se vzpomíná s pocitem hanby. Ne. Jakmile někdo z řečníků začínal cítit chládek u auditoria, stačilo vložit do úst to samé primitivní prohlášení Anglosasu a ihned následoval další hlasitý potlesk. Takový je lidský rod. Vždy má v záloze dva morální kodexy – oficiální, který vždy je ukazován na veřejnosti a skutečný, o kterém mlčí.

Naše motto „V Boha věříme…“ Vždy když čtu ten nábožný nadpis na papírovém dolarů ( v hodnotě šedesáti centu), zda se mi, že ten papír se chvěje v religiózní extázi. Tohle je naše oficiální motto. Skutečné motto, jak je vidět, je úplně jiné: „Když Anglosas něco potřebuje, jde a bere to“.

Naše oficiální moralita našla citlivé vyjádření ve velikém a humánním mottu: „Ex pluribus unum“, ze kterého vyplývá, že my všechny Američane, jsme velká rodina spojená bratrskou láskou. Ale naše skutečna moralita spočívá v jiném nesmrtelném mottu: „Hele ty tam, pohyb!“

My jsme převzali náš imperializmus a naší divnou představu o patriotizmu z monarchické Evropy, pokud nějaký zdravě přemýšlející člověk ještě dokáže srozumitelně vysvětlit, co přesně je myšleno slovem „patriotizmus“. Takže to znamená, že obratem za tyhle předané hodnoty musíme také něčemu naučit Evropu.

Před více než sta lety (* pozn. překladatele: myšleno Deklarace nezávislosti, 1776) jsme provedli první lekce svobody, také jsme hodně pomohly k úspěchu francouzské revoluce, její dobročinný výsledek je i naším dílem.

Později jsme předvedly Evropě i jiné lekce. Bez nás by Evropané nikdy se nedozvěděli co je novinový reportér, bez nás by Evropane nikdy nevychutnaly sladkost nepřiměřené vysokých daní, bez nás by evropský potravinový koncern nikdy se nenaučil krmit své lidi otráveným jídlem za jejich vlastní peníze, bez nás by evropské pojišťovací společnosti nikdy se nenaučili tak rychle bohatnout díky vdovám a sirotkům, bez nás by se neuskutečnila invaze žlutého tisku v Evropě, možná by se to stálo i samo sebou, ale bez nás, mnohem později.

Amerikanizujeme Evropu neustále, neúnavně a tvrdě a doufáme, že časem jí amerikanizujeme úplně.”

Z autobiografie Marka Twaina.

http://dobajedu.cz/clanky-z-knih/my-anglosasove-z-autobiografie-marka-twaina/

http://geo.1september.ru/article.php?ID=200302308

Co chtějí zachránit necivilizaci ?

Ruský profesor povídá o tom , jak je západní Evropa infantilní 🙂 Video trvá jen 12:46 m

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Za tím Anglosasem je ovšem schován žid.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vsechny mezilidské vztahy jsou urcovany mirou duvery-neduvery zalozené na zkusenostech. Prislusnost k urcité etnické vetvi je sice dulezity cinitel pri rozhodovani komu duverovat a komu nikoliv, avsak i zde hraje zkusenost hlavni roli. At si to kazdy prebere po svém, ale z vlastni zkusenosti jsem dosel k zaveru, ze opravdu duveryhodnych lidi je ukrutne malo a lze je spocitat na prstech jedné jediné ruky.

Tato situace se vztahuje i na mezinarodni vztahy. Historické zkusenosti mohou byt prekrucovany a prekreslovany do vsech barev a odstinu, avsak to nic nemeni na podstate, ze rozena svine zustane svini i pod berancim rouchem. Ted myslim hlavne na Nemce, ale ani o Polacich si nedelam iluze. Jeste nikdy jsem nepotkal duveryhodného Polaka …a to je co rict!

Proto jak neustale pripomina Pjakin, prvotni podminkou pro chapani ridicich procesu je nepretrzité vzdelavani sebe samého …aby kazdy mel prehled o tom, co je mozné a co neni.

kari
Návštěvník
kari

Polska vlada je loutka, kterou vede USA. Muzete to videt v ekonomice. Urcite na tom Polaci nejsou
ekonomicky kdo vi jak dobre, ale kupuji americke zbrane za 20 miliard zlotych ( urcite v Polsku ani neprobehlo zadne vyberove rizeni na firmy nabizejici nejlepsi cenu a kvalitu). Bylo rozhodnuto jako jasna vec kupuji se US zbrane. Bylo rozhodnuto jako jasna vec, do Polska pry uz putuje americky plyn misto ruskeho. Polsko je Amerikou umyslne staveno proti Rusku. Jako vypalne, ze Polaci nebudou zaplaveni uprchliky. Trump se snazi stavet Amerimu na nohy na ukor Evropy. Ukrajina je nucena prijmout US uhli. To vse je citelne furt o jednom. Ze americke hospodarstvi jde ke dnu ?. Americke hospodarstvi jde ke dnu tak, ze jim uz nepomuze vubec nic . Muzete rict, jaky tam maji blahobyt, ale to je uz dnes vsechno na dluh ☺

kari
Návštěvník
kari

http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10676-trump-putin-padl-do-oka
Trump a Putin si podle US ministra zahranici padli do oka. No, komedie. Mezi USA a Ruskem budou vzdy odlisne zajmy a konkurence. Putin by mel byt opatrny. Byt pritelem USA je temer jako rozsudek smrti. Husajn, nebo Kadafi by mohli vypravet. ☺ Treba Erdogan uz je z americkeho pratelstvi take vyleceny ☺

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

V Hamburku jako na bojisti….
Nejdojemnejsi je “presvedcovani” srackometu z Prahy ze demonstrace jsou proti globalizaci etc. Mladi Nemci hlavne demonstruji proti jejich babe protoze uz pochopili ze volbami se nic zmenit neda.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To jsou predevsim mezinarodni gangy “levicovych aktivistu” a anarchistu, kteri jsou podporovani neziskovym sektorem. Jejich ucast pod hlavickou anti-globalizace ma ciste kryci charakter. Jejich jedina a hlavni role je vyvolat konfrontaci s policii. K tomu vede jedina cesta …nasili, rabovani obchodu, zapalovani aut, terorizovani obcanu, vseobecny chaos. Cilem techto “aktivistu” je diskreditace pro-narodnich sil, které bezmocne asistuji tomuto radeni!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

O “polské” elitě – zajímavý je seznam na konci publikace.
https://uloz.to/!QMzeXq9d/mytus-o-odstraneni-komunismu-solidaritou-e-kniha-pdf

konzerva
Návštěvník
konzerva

Při focení na g20 stál trumpeta s macronem….na konci v levo…uprostřed merkel a po její levici strýček si ,putin, erdogan….

Definitiva
Návštěvník
Definitiva

Pax Americana končí, USA čaká perestrojka a s USA skončia aj nikdy nenaplnené mocenské ambície Poľska. Smutné je, že Poliaci sú použitý USA na zotročenie Slovanov v Trojmorí, zase Slovan bude likvidovať Slovana a USA budú zarábať na zbraniach a energiách a budú pokračovať v snahe zničiť Rusko.
EÚ je v rámci globalizácie odsúdená na rozpad, lebo perestrojka EÚ s idiotmi v Bruseli je nemožná.
Ázia v rámci globalizácie bude centrum svetovej moci a EÚ jej nemôže konkurovať. EÚ je nekonečne zadĺžená, nemá vojsko, výroba beží v Ázii, migrantov prichádza stále viac, nastane rozklad rodiny, národov a štátov.
V tejto situácii sa treba orientovať a hájiť svoj národný záujem a Zeman s Orbánom to vedia. Slovania sú tisíc rokov likvidovaný Západnou civilizáciou a tento trend sa ani v rámci EÚ nezmení, vždy budeme druhí v rade, dokázali nám to aj tým, že sme ich ekonomickou kolóniou.
Slovania-ľudkovia, nepoznajú svoje dejiny a nevedia preto, čo ich čaká.
Buď sa Slovania postavia na vlastné nohy a budú určovať vývoj sveta, tak ako to robí Putinove Rusko, alebo budú naveky niečiou kolóniou za nízke platy a otraviny v obchodoch.
Slovan bol odvekov pokorný a úslužný a prosil cudzích pánov, aby mu vládli. DOKEDY?
Jedinou garanciou prežitia Slovanov je Putinove Rusko. Ak sa Slovania nezjednotia okolo Ruska, ktoré jediné má moc a zdroje na prežitie, tak nás čaká asi definitívny koniec.
Ani USA, ani EÚ s Nemeckom nie je riešením pre Slovanov. Morálka a kultúra Slovanov a Aziatov sú si blízke, bližšie ako amorálka a nekultúra Západu.