Trump: Severní Korea je národ grázlů! Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA...

Trump: Severní Korea je národ grázlů! Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA a neoconi začali couvat! Držení jaderných zbraní je jedinou obranou proti implementaci prvků NWO!

Trump: Severní Korea je národ grázlů! Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA a neoconi začali couvat! Držení jaderných zbraní je jedinou obranou proti implementaci prvků NWO!

KLDR o víkendu úspěšně otestovala svoji první termonukleární zbraň, tzv. vodíkovou bombu. Z dostupných fotografií, kterými se Pchjongjang pochlubil a jak nás do redakce upozornil jeden z našich čtenářů a vojenských historiků, vyplývá skutečnost, že severokorejská vodíková bomba používá modifikovanou dvoukomorovou konstrukci Teller-Ulam X, kterou testovala francouzská armáda v 60. letech minulého století. Modifikovaná konfigurace používá dvě sférické komory, jedna pro štěpnou a druhá pro následovnou fúzní reakci za použití slučování jader deuteria a tritia. Tvrdé gama záření a proud neutronů se přenáší ze štěpné do fúzní komory křížem jako při průchodu světla čočkou. Konfigurace X je poměrně náročné technologické řešení, se kterým experimentoval i Sovětský svaz, ale tým Andreje Sacharova pro konstrukci sovětských termonukleárních zbraní použil později vlastní konstrukci tzv. “pomeranče” s umístěním fúzní části uvnitř větší obalové slupky tvořené štěpným materiálem. Severní Korea tak o víkendu vstoupila do klubu jaderných mocností, protože zvládla termonukleární technologii v dostatečné malé velikosti, kterou lze v podobě hlavic nasadit na balistické rakety.

Kim Čong Un před termonukleární bombou konstrukce Teller-Ulam X.

Američtí neoconi jsou v šoku a už o víkendu zařadili opatrnou zpátečku. Americká velvyslankyně  v OSN Nikki Haley už prohlásila, že poločas diplomatických snah o jednání s KLDR vypršel, a že je třeba přijmout všechna diplomatická řešení, než bude pozdě [1]. To je ovšem zásadní změna její rétoriky, když ještě před 3 týdny v OSN vykřikovala, že USA se nebudou zdráhat zasáhnout v KLDR vojensky. Poté, co KLDR odpálila vodíkovou bombu, už najednou mluví o potřebě intenzivní diplomacie. Ano, jaderné zbraně jsou to jediné, čemu sionisté a zejména Syndikát opravdu rozumí. Zvládnutí termonukleární technologie tak staví KLDR na úplně jinou úroveň. Těmito zbraněmi se dokáže země účinně bránit i proti americkým letadlovým lodím, které může potopit jenom vodíková bomba. KLDR nyní disponuje silným obranným mechanismem, který zřejmě zabrání americké invazi do KLDR, protože by to byl masakr. Zoufalá reakce už přišla i od amerického prezidenta [2], který na Twitter včera napsal: “Severní Korea je národ grázlů, který se stal velkou hrozbou a zostuzením pro Čínu, která se snaží pomoci, ale s malým úspěchem…”

Národ grázlů… ale kterých?

Tady musím Donalda Trumpa opravit, protože o tom, jaká země je národem grázlů ve vztahu k rozvracení zemí a režimů po světě, to nemusí Trump chodit daleko, stačí mu otevřít okno v Bílém domě a podívat se směrem k americkému Kapitolu. Tam najde uvnitř několik stovek grázlů, kteří ženou svět do válek, tuhle s Ruskem, támhle s Íránem, tady se Severní Koreou. Severní Korea má nárok vyvíjet jaderné zbraně, když američtí neoconi posílají do oblasti letadlové lodě a Donald Trump před 2 týdny vyhrožoval Pchjongjangu, že zemi utopí v bouři ohně.  Pokud americký prezident vyšle takový vzkaz, tak na to logicky KLDR zareaguje předvedením své vodíkové bomby. A je zase načas klid. Došlo však k zásadní změně v postoji Číny a Ruska. Obě země si totiž uvědomují, že KLDR se stala jadernou mocností a je potřeba ji přijmout do mezinárodního klubu a zrušit sankce, protože jedině tak lze snížit napětí. Režim v Pchjongjangu nelze ohrozit zvenčí, potřebné změny musí proběhnout v rámci vnitřních reforem.

Nikki Haley v OSN odsuzuje jaderný test KLDR a vyzývá k diplomacii.

Spojené státy navrhly o víkendu další zpřísnění sankcí proti KLDR, ale tentokrát jsou Čína a Rusko již proti. Zatímco po posledním jaderném testu a zkouškách raket Čína a ani Rusko sankce proti KLDR nevetovaly, tentokrát už je to jinak. Ve chvíli, kdy Pchjongjang zvládl termonukleární technologii a stejně tak i miniaturizaci bojových hlavic, tak to zcela mění situaci. Země disponuje raketami středního i dlouhého doletu, na které může jaderné hlavice namontovat. Severokorejská armáda primárně za nepřítele vidí Jižní Koreu a americké vojáky na tamních základnách. Zvládnutí termonukleární koncepce udělalo čáru přes rozpočet hlavně americkému Pentagonu. Dosud se mělo zato, že KLDR disponuje pouze zastaralou technologií na výrobu štěpných atomových bomb na bázi plutonia a tyto bomby jsou příliš velké na to, aby je bylo možné umístit na balistické rakety. Zvládnutí termonukleární fúze a miniaturizace podle konceptu Teller-Ulam X však zcela mění strategické podmínky a plány na jakýkoliv úder preventivního charakteru proti KLDR.

Severní Korea pochopila, že sionisté rozumí pouze termonukleárnímu argumentu

Otázkou nyní je, kolik vodíkových bomb má v této chvíli KLDR k dispozici. Jelikož test proběhl úspěšně, Pchjongjang neprodleně spustí produkční výrobu. Nejenom, že tím zajistí bezpečnost pro svoji zemi, ale teoreticky může termonukleární hlavice poskytnout i Íránu pro případ, že by Izrael ve spolupráci s USA chtěl na Írán zaútočit. Není vyloučeno, že pokud nebudou sankce zrušeny, KLDR bude hledat cestu z izolace výměnou za poskytnutí termonukleárních hlavic na černém trhu. A takových zemí, které budou chtít získat vodíkové zbraně na obranu před sionistickým řízením, bude více než dost. A právě toto si uvědomuje Čína a Rusko. Je lepší zrušit sankce na KLDR, aby země mohla mít přístup na mezinárodní trhy, protože jinak hrozí, že KLDR bude chtít obchodní blokádu a sankce prolomit svým nejnovějším obchodním artiklem, vodíkovou bombou. V této souvislosti je nutné si položit ještě i jednu otázku.

Pohled na severokorejské termonukleární zařízení z druhé strany.

Každá země, která se bude chtít vzepřít sionistickým procesům instalace globalistického modelu NWO, bude potřebovat mnohem více, než jenom dostatek diplomacie na osvobození se od globalizace. Možná jste si všimli, že v Británii proběhl Brexit, jenže Velká Británie je jaderná velmoc. Takže, když jaderná velmoc odmítá globalizační plány, nejde s tím nic moc udělat. Ale když globalizaci na americký způsob Pax Americana odmítá Venezuela, zahraniční fondy a americký kongres zemi nejprve zbaví možnosti uživit a nakrmit obyvatele země z prodeje ropy, to byl první krok, vyhladovět občany Venezuely. Lidé vyjdou do ulic a začnou protestovat proti vládě, že mají hlad. Vypuknou nepokoje a občanská válka. Zfašizovaná a fake news západní média potom píšou lživé články o tom, že socialismus ve Venezuele selhal. No, bodejť by neselhal, když americký kongres uvalil na Venezuelu sankce, zablokoval účty státních venezuelských naftových firem v USA a zakázal odběratelům venezuelské nafty v USA platit Venezuele v cizích měnách a na jiné než americké účty, které jsou ovšem zablokované.

Neoconi rozvrací Venezuelu, protože na rozdíl od KLDR země nedisponuje jaderným programem

Současný hladomor a nepokoje ve Venezuele jsou tak způsobeny těmito kroky amerického kongresu. Když národ nemá co jíst, vyjde logicky do ulic. Pokud by Venezuela disponovala jadernými zbraněmi, nikdy by k tomuto nedošlo. Je to krásný příklad na modelu Venezuely, jak funguje americký mocenský systém Pax Americana. Uděláš krok proti americkým zájmům a oni ti rozvrátí tvoji vlastní zemi. Viděli jsme to na Ukrajině, když Viktor Janukovyč udělal chybný krok proti zájmům EU a USA, když nejprve slíbil, že podepíše Asociační dohodu s EU, ale potom si to rozmyslel, protože zjistil, že by tím zlikvidoval národní ekonomiku a zaměstnanost.

Statisícové nepokoje v Caracasu ve Venezuele.

Tato chyba spustila Majdan a stála ho křeslo prezidenta. Všechny země, které nejsou ve vazalském postavení skrze své politiky a vlády, už dávno pochopily, že jít proti světovému sionismu, který je definovány nadnárodními bankami, Mezinárodním měnovým fondem a Světovou bankou, je cesta nekonečného boje, sankcí a útoků. Pouze jaderné zbraně jsou garantem pozice, která nutí nepřítele držet se zpátky. Vidíme to nejlépe na Rusku, které by bez vlastnictví jaderných zbraní už dávno bylo napadeno.

Severní Korea udělala důležitý pro-národní krok. Pchjongjang vyslal signál, že se nehodlá účastnit světového systému řízení, který kontrolují a ovládají progos. Neznamená to však, že se nepokusí o rozvrat KLDR zevnitř, státní převrat, atentát na Kima, že se nepokusí např. o námořní blokádu KLDR atd. V této chvíli budou neoconi a sionisté usilovat o to, aby KLDR zaútočila jako první. To je důležité. Otázkou je, jestli se Kim Čong Un nechá vyprovokovat, jestli má stejnou prozíravost, jako Vladimir Putin ve vztahu k východní Ukrajině.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

167 Komentářů o "Trump: Severní Korea je národ grázlů! Pchjongjang úspěšně otestoval termonukleární bombu, USA a neoconi začali couvat! Držení jaderných zbraní je jedinou obranou proti implementaci prvků NWO!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Plech
Návštěvník

Já teda stojím jako vždy na straně KLDR a to právje proto protože sa chová rozumně ve své politice což jím zaručuje naprostú suverennitu.A navíc KLDR je jen obět Amerického Fašistického Imperialismu a to jen proto protože KLDR nechce vládu Kapitalistických vykořisťovatelú!!!

Radek
Návštěvník

Jasně, KLDR chce vládu komunistických vykořisťovatelů.

Margon
Návštěvník

Korea chce především svou vlastní vládu a ne chazarskou. Chápeš trolle ???

BPN
Návštěvník

Přesně tak.Když se po 48.nepodařilo pejzatejm uchvátit moc naplno,zkoušeli to v 68. a když neuspěli posunulo se to na 89. a tam se jim to už podařilo vzhledem k mezinár.situaci.Takže žádná “sametová”,ale “Velká listopadová sionisticko-homosexuální revoluce”,to byla a dnešní poměry to jen naplno potvrzují…

Jaris
Návštěvník

Radku, v S.Koreji je vojensky rezim, nikoliv komunisticky. Sankce je naucily, ze Korejci zijou skromne, ale nestradaji. Kim se soustredi na obranu zeme a jak vidis, dobre dela.

Forever Slav
Návštěvník

Jo, to vykládejte lidem v Severní Koreji – hlavně těm na venkově, co před lety umírali během hladomorů (není to tak úplně dávno).

vladimír
Návštěvník

a žrali svoje děti 😀 říkali to v české televizi a vy používejte hlavu

Forever Slav
Návštěvník

Hladomory v bolševických zemích není nic nového – stačí si vzpomenout na hladomor na Ukrajině v letech 1932-1933, způsobený židobolševickou vládou – kdy zahynuly miliony Rusů a Ukrajinců.

A hladomor v Severní Koreji způsobila severokorejská vláda. Jestli hladomor v Severní Koreji dosáhl takových strašlivých rozměrů, jako ten na Ukrajině v letech 1932-1933, vyvolaný židem Lazarem Kaganovičem na pokyn židobolševiků, je otázkou.

zločas
Návštěvník

Proč tak nesnášenlivě o židech?Je to trestné!Je ti to jasné provokatére,znalče KLDR a Ukrajiny!

Forever Slav
Návštěvník

Kde jste v mém komentáři našel “nesnášenlivost” vůči Židům? 😀

janaz
Návštěvník

Už píšeš udania, trolíček?

janaz
Návštěvník

Akosi zabúdaš, trolíček, že už sú dávno známe príčiny a rozsah toho hladomoru a musím ťa zklamať, boľševici na ňom majú najmenšiu vinu. Aj ten hladomor si Ukrajina prisvojila a oháňa sa im a na oplátku teraz posluhuje tým, ktorý ho vyvolali.

Forever Slav
Návštěvník

Jo, židobolševici zase za nic nemohou, jako vždy.
Židák Lazar Kaganovič, odpovědný za hladomor na Ukrajině v letech 1932-1933, se musí smát v pekle nad naivitou některých nežidovských ovcí.

comment image

comment image

Forever Slav
Návštěvník

comment image

Jaris
Návštěvník

http://leva-net.webnode.cz/products/hladomor-30-let-v-usa/
Hladomorem zahynulo “jenom par milionu” lidi i v USA, Forever. Pro mne tohle tabu bylo do vcerejska nezname. A ejhle hladomor byl i v bohate Americe.

Pavlina
Návštěvník

.. hladomor naplánovali banksteři jako odvetu za
dokončení industrializace CCCP ,což bylo životně nutné
aby nebyl poražen v nadcházející WW2 ..
oběti nutno připsat těm , kteří trvali na platbách za stroje a celé továrny v obilí a nechtěli přijmout jiné
komodity včetně zlata , přestože měli obilí sami dost ..

zločas
Návštěvník

Vážený kapitalistický soudruhu,budu ti vděčen podáš-li bližší údaje o tom hladomoru v KLDR.Časové údaje,údaje o obětech….fotografie,videa,určitě je máš k dispozici,pokud ne najdeš je u přítele Jandy z Evropských hoven nebo v Knihovně Velkého nezapomenutelného vůdce Kima Havla,kde ti je jistě rád dá k dispozici bývalý zloděj zavazadel cestujících na Letišti Ruzyně,dnes Letiště Kima Chrchly,sám zdatný soudruh Fendrych.Nebo se obrať i na soudruha Skůtra(výška 151cm,rozum mdlý),ten je tam ředitelem z vůle svého chlebodárce soudruha z CIA Bakaly,který si jak jistě víš tak pracně vydělal pár desítek či stovek miliard Kč svojí usilovnou prací např.v OKD.
O Sev. Koreu neměj obavu,budou na tom brzy několikanásobně lépe než my(ty pochopitelně ne)čeští otroci robotující za 1/4 mzdy v kolonii nazývané tak skvostně jako ČR pro své páníčky na “demokratickém”Západě!!A čum na ČT ať víš a znáš…!Jen pro tebe :ještě nedávno jsme se posmívali ČLR a dnes čumíme na jejich skok ve všem,i ty čumíš na ČT na čumbednu vyrobenou v ČLR a žvaníš do telefonu z Číny……Tak pozor na propagandu soudruhu od Jandy(nebo od stánkového prodejce zeleniny Chovance?).

Forever Slav
Návštěvník

😀 Znalče ČLR – zapomněl jste dodat, že výstup Číny mezi nejvyspělejší země světa není díky socialismu, ale díky tomu “hroznému” kapitalismu. 😉
Předtím za soudruha Maa byla Čína chudá a zaostalá rozvojová země. + zde došlo během jeho vlády k nějakým těm hladomorům (viz Maaova šílená politika tzv. “Velký skok”) – podobnost se Severní Koreou jen “čistě náhodná”.

Po smrti Maa došlo v Číně k částečnému zavedení tržního hospodářství – a hle, Čína se vyšvihla mezi nejvyspělejší země světa. A to díky “zlému” kapitalismu. 😉

Nejdřív si ujasněte, co to kapitalismus vlastně je a pak něco komentujte.

Paul J. Watson – proč je kapitalismus skvělý
https://youtu.be/X6irqQwqhrk

Ostatní vaše výše stupidní komunistické komentáře ohledně Severní Koreji netřeba komentovat. Každý si udělá už názor sám.

janaz
Návštěvník

Áno, urobili sme si názor sami, a podľa nás si iba obyčajný sprostý troll, sorošov poskok a havlov pohrobok.

Forever Slav
Návštěvník

No jo, typický komanč – když dojdou argumenty, začnou urážet a na druhé útočit. Je jen smůla, že nemáte moc mě poslat třeba do vězeňského pracovního tábora jako třeba v Severní Koreji. 😉

Jak typicky komančské – jednou u vás řadí americký brouk, podruhé ruský šváb atd. Vy komanči jste prostě nezměnitelní.

janaz
Návštěvník

Zavedenie obmedzeného tržného hospodárstva ešte nie je kapitalizmus, trolíček, a Čína vďačí za svoj rozvoj centrálnemu plánovaniu a riadeniu, čiastočnému tržnému hospodárstvu a najmä tomu, že chamtiví západniari presunuli svoje firmy do Číny, lebo si mysleli, ako budú vykorisťovať miliardu ďalších ľudí. Chybička se vloudila a teraz sú porážaní a vytláčaní čínskymi firmami.

Forever Slav
Návštěvník

Melete nesmysly.
Kdybyste si přečetl můj komentář, pochopil byste, že sám zmiňuji částečné zavedení tržňího hospodářství – respektive je toto dáno za příklad toho, že čím volnější a svobodnější trh, tím více prosperující a vyspělejší země – čili opět kapitalistické přemýšlení a ideje (byť jen zčásti aplikované) pozvednout zemi z chudoby, bídy a zaostalosti. NIKOLI centrálně plánované hospodářství. Kdyby Číná setrvala na centrálně plánovaném hospodářství jako ze časů soudruha Maa, je dnes zhruba na úrovni Severní Koreje a Venezuely.

V Číně aspoň soudruzi došli k rozumu a z velké části zvětšili hospodářskou svobodu, tj. svobodu podnikání a zmenšení státních zásahů do volného trhu.

Ve Venezuele stále soudruzi nedošli k rozumu a stále musejí zkoušet své socialistické experimenty. A právě na příkladu Venezuely (a nejen ji, viz třeba Severní Korea) je vidět, že s centrálně plánovaným hospodářstvím z rozvojové země bohatou, vyspělou a prosperující zemi neuděláte. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ.
Jedině skrze co nejvíce svobodný trh a podnikání, skrze co největší tržní hospodářství lze z rozvojové země udělat zemi bohatou a vyspělou. Čína tento fakt po smrti svého velkého vůdce Maa pochopila, uvedla jej do praxe a stala se jednou z nejvyspělejších zemí Asie a světa – miliony lidí v Číně díky tomuto byly vyvedeny z chudoby, bídy a zaostalosti.
To Venezuela je zatím na cestě k tomuto poznání.

Jaris
Návštěvník

Forever, premyslim o tom “svobodnem trznim hospodarstvi” a nepripada mi uplne ferove. Spis naopak. Dam priklad, ktery se dnes deje v mnoha pripadech.
Mam velmi kvalitni ovoce a zeleninu, se kterymi obchoduji a chtela bych je prodat urcite zemi za urcitou cenu. Na druhe strane je konkurence, ktera ma stejne umysly jako ja a nabidne cenu podstatne levnejsi nez ja, a to z toho duvodu, ze ho stat dotuje( Evropa je tim povestna), tudiz mu doplati ztratu. Tak se stane, ze onen obchodnik prevezme trh, protoze ja dal snizit cenu nemohu(nebyl by zadny profit) a stat mi zadne dotace na konkurecni trh neda.
Ja v tom vidim hnus fialovy. Ferove by bylo, kdyby zadne staty nedotovaly vyrobce a pak by mohla teprve zacit hra fair play.

Forever Slav
Návštěvník

Jo, to je přesně to – neschopnost rozlišování mezi korporativismem a kapitalismem.

Korporativismus je o součinnosti státu s některými velkými korporacemi – vysoké daně, úlevy, dotace od státu atd. – to vše je charakteristika pro korporativismus. KORPORATIVISMUS JE PROBLÉM. NE KAPITALISMUS.

Já podporují kapitalismus. Ten existoval naposled ještě především v 19. století a v 1. polovině 20. století.
Kapitalismus je o svobodné výměně služeb a zboží, o uspokojení poptávky, s minimálními zásahy státu, s úzkou byrokracií.

V korporativismu je to akorát o tom, kdo si dokáže přihrát od zkorumpované státní byrokracie dotace, různé úlevy aj. výhody – čímž dané velké korporace vytlačí z trhu konkurenci a ovládnou samy trh. Nepočítaje, že jednotliví podnikatelé jsou zahlceni ohromným množstvím různých byrokratických příkazů a omezení.
Je jasné, že v tomto případě není ekonomická soutěž na trhu spravedlivá. Spravedlivá ekonomická soutěž může existovat pouze v kapitalismu.
Řešením problému korporativismu a návrat ke kapitalismu bude co největší zúžení zásahů a pravomocí státu a co největší zúžení byrokracie. A zrušení řady nesmyslných a omezujících regulací aj. byrokratických nařízeních.

zločas
Návštěvník

Ty pitomečku z neziskovky ,se smajlíkama ,což dokladuje ,že jsi feťácký mlaďoch,který má ještě u prdele přilepenou skořápku,mě můšeš akorát tak políbit….neomarxisto!

Forever Slav
Návštěvník

Jo, ještě začněte používat slova jako “kapitalista” či “neomarxista”. Vždyť ani nevíte, co znamenají.

Pro vaši informaci – jsem konzervativní pravičák. Vyznávám věci a hodnoty jako:

Bůh, křesťanství, národ, vlast, tradiční rodina, svoboda jednotlivce, individualismus, kapitalismus atd.

A jsem proti těm různým levičákům, neotrockistům, eurobolševikům (většina těchto organizací a skupin je dnes řízena a ovládána mezinárodním talmudickým židem) atd. Včetně proti neomarxistickým-eurokomunistickým žido-sorosovým hodnotám Jakuba Jandy.

Zvědavá matka
Návštěvník

……(většina těchto organizací a skupin je dnes řízena a ovládána mezinárodním talmudickým židem)…. – nezapomínejte, že se tak děje HLAVNĚ přes ten Vámi opěvovaný, v jistých rukou držený “KAPITÁL” a jeho prostředky…

Forever Slav
Návštěvník

Opět to samé – nepochopení rozdílu mezi kapitalismem a korporativismem, přičemž mezinárodní talmudičtí žido-finančníci mají ke kapitalismu a kapitalistickému smýšlení a chování na míle daleko – a odtud ta jejich slabost pro radikální ideologie nalevo.
Už jsem to tady vysvětloval a nehodlám to zde znovu rozepisovat.

Dobroděj
Návštěvník

Vážený pane Zločas,
tak upřímně jsem se již dlouho nezasmál a tímto děkuji za váš “zločasí” příspěvek a máte humoristický talent, který by bylo dobře rozvíjet!

zločas
Návštěvník

Jenže to není pro zfetovaný mozeček Forever Slav……ono živit se kradením aut je pro tohoto duševního smajlíkového mrzáka dobrá a výnosná obživa a tento feťák tomu říká podnikání-kapitalismus!Ono stačí jak se vzhlíží k soudem odsouzenému masovému vrahovi z Chile!V podstatě je to ubožák,takový dnešní HAVLOID či spíše HAVLOZMRD!

Forever Slav
Návštěvník

Můžeme říct, kdy a kde jsem obhajoval Havla nebo principy havlismu? 😀

Jste vážně komediant. Ale pobavil jste mě. To se musí nechat.
Jděte raději už ke svým soudruhům do Antify. A začít opět společně druhé napadat, mlátit, zapalovat a ničit majetek, rabovat atd., jak máte jako správný komanč a antifák ve zvyku.
comment image

PS: Můžete mi už konečně vysvětlit a prozradit, co Augusto Pinochet udělal špatného své chilské vlasti a chilskému lidu? Zatím my žádný zdejší pravověrný komunista neodpověděl.

Forever Slav
Návštěvník

Oprava: Můžete říct

Pavlina
Návštěvník

.. prodal Chile ušákům ,
to je ten zázrak
.. podobnost s Německem a hitlerem není náhodná

Forever Slav
Návštěvník

No sláva. Konečně někdo se zmohl na pádný argument ohledně Pinocheta.

Tak abych shrnul odkaz Augusta Pinocheta:

“Zaprodal Chile USA” – a proto se z Chile stala jedna z nejvyspělejších zemí Latinské Ameriky. Proto za jeho vlády Chile bylo kulturně i ekonomický pozdviženo. Jaký to rozdíl oproti nám po roce 89 (po zaprodání naší země mezinárodnímu židovi) – u nás jsme naopak šli ekonomicky i kulturně a duchovně dolů.

Sám Pinochet posiloval v chilském lidu vlastenectví a úctu k národním-kulturním křesťanským kořenům. Výsledky hovoří za vše. Toto jednání Augusta Pinocheta hovoří o všem možném, jen ne o “zaprodanci” a “loutce”, ale naopak o skutečném státníkovi. Pinochet se zachoval jako skutečný chilský patriot, státník a národní vůdce svrchované a suverénní země. Je důležité hodnotit podle činů a přineseného ovoce a ne podle ideologických brýlí (“Amerika = věčné zlo” či “Rusko = věčné zlo” atd.)

Pavlina
Návštěvník

.. si prosím přepište 🙂 ..
“Tak abych shrnul odkaz Adolfa Hitlera :

“Zaprodal Německo USA” – a proto se z Německa stala jedna z nejvyspělejších zemí Evropy . Proto za jeho vlády Německo bylo kulturně i ekonomický pozdviženo. Jaký to rozdíl oproti nám po roce 89 (po zaprodání naší země mezinárodnímu židovi) – u nás jsme naopak šli ekonomicky i kulturně a duchovně dolů.
…. svatá pravda ,no my na rusa nepůjdem 🙂

Sám Hitler posiloval v německém lidu vlastenectví a úctu k národním-kulturním křesťanským kořenům. Výsledky hovoří za vše. Toto jednání Adolfa Hitlera hovoří o všem možném, jen ne o “zaprodanci” a “loutce”, ale naopak o skutečném státníkovi. Hitler se zachoval jako skutečný německý patriot, státník a národní
vůdce svrchované a suverénní země. Je důležité hodnotit podle činů a přineseného ovoce a ne podle ideologických brýlí (“Amerika = věčné zlo” či “Rusko = věčné zlo” atd.)”
🙂
tu máš čerte kropáč
🙂

Radek
Návštěvník

Ty ve, antifu vede spiderman, jsme ztacený.

Jaris
Návštěvník

https://www.youtube.com/watch?v=YgHh6f1GYx0
Na internetu je mnoho reportazi ze soucasne Severni Koreje. Tohle jsem vzala pouze namatkou.

zločas
Návštěvník

Vážený kapitalistický soudruhu,budu ti vděčen podáš-li bližší údaje o tom hladomoru v KLDR.Časové údaje,údaje o obětech….fotografie,videa,určitě je máš k dispozici,pokud ne najdeš je u přítele Jandy z Evropských hejvn nebo v Knihovně Velkého nezapomenutelného vůdce Kima Havla,kde ti je jistě rád dá k dispozici bývalý zloděj zavazadel cestujících na Letišti Ruzyně,dnes Letiště Kima Chrchly,sám zdatný soudruh Fendrych.Nebo se obrať i na soudruha Skůtra(výška 151cm,rozum mdlý),ten je tam ředitelem z vůle svého chlebodárce soudruha z CIA Bakaly,který si jak jistě víš tak pracně vydělal pár desítek či stovek miliard Kč svojí usilovnou prací např.v OKD.
O Sev. Koreu neměj obavu,budou na tom brzy několikanásobně lépe než my(ty pochopitelně ne)čeští otroci robotující za 1/4 mzdy v kolonii nazývané tak skvostně jako ČR pro své páníčky na “demokratickém”Západě!!A čum na ČT ať víš a znáš…!Jen pro tebe :ještě nedávno jsme se posmívali ČLR a dnes čumíme na jejich skok ve všem,i ty čumíš na ČT na čumbednu vyrobenou v ČLR a žvaníš do telefonu z Číny……Tak pozor na propagandu soudruhu od Jandy(nebo od stánkového prodejce zeleniny Chovance?).

Radek
Návštěvník

V severni koreji je vojenský režim, ale je založený na komunistické ideologii, taktéž ve venezuele. Pokud s tím nesouhlasíte, je to vaše právo, ale je to prostě tak. Všude kde je režim založený na komunistické ideologii , ať už vojenský nebo ne, ať už pod sankcema nebo ne, je bída a utrpení. To jestli že je “druhá strana” nějak extra humální a slušná netvrdím, ale tohle je prostě fakt.

Jaris
Návštěvník

Ja se samozrejme nehadam, Radku. Pokud Korejcum vyhovuje vojensko socialisticky stat, tak je to jejich vec a grazlovska USA by mela prestat strkat pazoury do srsniho hnizda. Ono vsude je neco na kazdem systemu, at uz je kapitalisticky nebo socialisticky jsou plusy i minusy. Neexistuje idealni system. a take je tezko vsem lidem se zavdecit.

Vlastimil Čech
Návštěvník

lépe se to říci nedá.

Jaris
Návštěvník

Plech, musim pripomenout, ze take nemaji, jako jedna z poslednich zemi, vyderacskou centralni banku a to ty rothchildovske zidaky musi desne .rat. Vzdyt vime, ze byly napadeny vsechny zeme, ktere tuhle lichvarskou bandu zlodeju nechtely. Klobouk dolu, co N.Korea i za tak tezkych podminek a sankci dokazala. A ted by si to mela nechat vzit nejakymi zidoamerickymi gangstery? Pouze pres mrtvolu mrtvolu. RUCE PRYC OD KOREJE!

Forever Slav
Návštěvník

O jakém kapitalismu hovoříte, smím-li se ptát?

ABC
Návštěvník

už před rokem mi přátelé z venezuely říkali,že američané rozdmýchávají nepokoje v ulicích hlavního města….. kéž by na ně padla boží odplata za všechno to zlo které stihli napáchat
v KLDR asi určitě nebudou ti inženýři a lékaři z muslimských zemí. ani tam nemají odborníky na zbraně z IS a přeci zvládli to, o čem se jiným jenom sní a sionistům rudnou nosy od vzteku

Pavlina
Návštěvník

Tedy obchodujme s Kimem …
Náš uran a lithium za jeho technologii = malé země v ohrožení si pomáhají ..
To je naše BOMBA …

albatros
Návštěvník

Kdybychom chtěli, tak atomovky můžeme mít taky. Odborníci tady sou a JE taky. Akorát je ten problém, že by nás dřív “osvobodil” wehrmacht 😀

Pavlina
Návštěvník

2albatros : ono šlo o připomenutí ,že
MY máme materiály
jde o ten jiný pohled a možnost se vyhnout platbám v dolarech prostá výměna ,
ONI mají hotový produkt ,
odborníků na jadernou technologii máme také dost třeba v ÚJV Řež ,
Hodit Janečky a spol. k ledu …TI BY JEN DRANCOVALI .
Naznačit že víme co máme a nedáme to je také ta “bomba”

Mayor
Návštěvník

Toto mě také napadlo…ostatně kdo ví…

Mikkaell
Návštěvník

Proč se syndikát bojí jaderných zbraní, které vlastní lidé? Pokud to dobře chápu, syndikát nepochází ze Země. Mohlo by jím to být jedno. Jedině snad potřeba zachování jejich otrocké síly (nás)?

Vesna
Návštěvník

To nie sú žiadni mimozemšťania, sú ľudia z mäsa a kostí ako všetci ostatní. Hoci si pre strýčka príhodu nastavali podzemné bunkre a Noemove archy, ale kto by chcel žiť tisíc a viac rokov niekde v podzemí, dýchať recyklovaný vzduch, piť milión krát filtrovanú vodu a kŕmiť sa nejakými umelými hnusmi, kým by sa zase Zem vyčistila? Môžem ťa uistiť, že my, teda otrocká sila, je to posledné, čo by ich zaujímalo. Aj keď sú to ľudia bez citu, sprostí nie sú a tak dajú prednosť prevencii, aby nemuseli riešiť následky.

Solium
Návštěvník

Zamoris planetu a ta je potom k nicomu aj pre nich…aj ked si nemyslim, ze Syndikat su “neludia”…

Kari
Návštěvník

No, tentokrat je clanek celkem pravdivy. Vlastnit jaderne zbrane a silnou armadu je skutecne zaruka, ze proti takove zemi ” sioniste ☺” vojensky nepujdou. Pentagon utoci jedine, je-li to pro nej vyhodne. Navic Kim zretelne dava najevo, ze se nebude zdrahat ty vodikovky a atomovky proti USA pouzit. Navic Kim ma za zady Rusko a Cinu, ktere u svych hranic americke zakladny nechtej, severni Korea je takovy naraznik pred rozpinsvosti USA. No proste neni to Irak, nebo Libyje, tady proste USA prohraly. Zadny utok na Koreu nebude ☺

brutopýr
Návštěvník

Kim nejspíš takový suverén není, uvnitř SK ano, ale venku ne, tam dostává instrukce. O úloze SK pro globál-kabal, chcete-li GP, mnohokrát mluvil Pjakin.

pazdera50
Návštěvník

Kdepák USA v Iráku, Lybii prohráli!!! Tam vyhráli – země jsou v chaosu, rozvrácené, nic normálně nefunguje, žádný “diktátor” tam už není! A stále si tam můžou zasahovat a válšit, prože to jsou zisky pro Wanguard a další….

Zino
Návštěvník

Super článek, hezky polopatě jak to mám rád. Děkuji pane VK.!!

Vesna
Návštěvník

Aj Baba Jaga z perníkovej chalúpky chcela Janka a Marienku pekne polopate šupnúť do rozpálenej pece.

369
Návštěvník
BPN
Návštěvník

Ano přátelé.., BPN, 4. 9. 2017 22:27:05
..jako vždy standartně vysoce vlastenecké,což kvituji s povděkem.Jen si nemůžu odpustit jednu kaňku,kterou to má a to v té prožidovské superkorektnosti,kterou pan plk.v zál.stále razí a jak se zmínil,”korektnost se vyznačuje odmítáním diskuse”.Pojďme tedy diskutovat a mě by zajímalo proč pan plk.v zál.se vždy vyhýbá zmínkám o rozhodujícím podílu židů/sionistů na organizaci jím tolik odmítané imigraci.Cožpak mu při jeho inteligenci a rozhledu uniká úloha např.sionisty Sorose a zrzavé čarodějnice,agentky Stasi a dnes vrchní cenzorky v Německu, Anette Cahane,přítelkyně Mutti Merdel?Copak nezná tu bábu ze Stokholmu Barbaru Spencer-Lector a tu její proslavenou Židovskou akademii rozvracení Švédska?Nebo našeho kolaboranta se sudeťáky pátera “vyklouze” Hermana,jež se chlubil,že mu polovina příbuzenstva vyletěla komínem z důvodu příslušnosti k židovské menšině….On je to zřejmě pokrytec,nebo nějaký typ autisty anebo jen tak plká,protože je plk.v záloze a aby řeč nestála,tak kudy chodí tudy radí,namísto toho,aby jako vlastenec a plk.v zál.k tomu,se podílel na organizování domobrany a ne jí jen pomlouval…
Reagovat

brutopýr
Návštěvník

Koller je sionistický nasazený panáček do české alternativy a zručný demagog. A není sám, jsou to také všechny frakce kohnvičkářů, ke kterým se Koller také přidal. Avšak Kapal Kollerovi leze servilně do řiti, protože Kapalovi zvyšuje poslechovost a peníze do kasičky, ty peníze, o které i tady na diskuzi (!) opakovaně somruje Kapalův pastorek Dukát. Na jednu stranu Kapal dští síru na sionisty, ale zároveň očividnému sionistovi Kollerovi leze do řiti: “Co vy na to pane Kollere?” Stejně a ze stejných důvodů lezl Kapal do řiti “esoterikovi” Jos. Doležalovi, i když proti “esoterikům” už tehdy vedl divokou kampaň. Když se Doležal na žvanivou kapalovštinu vybodnul, spustil Kapal svou divokou nenávist na Doležala, protože u Kapalem nenáviděného Hlávky Doležal zůstal a pokračuje do teď.

Jaris
Návštěvník

BOJKOTUJTE LIDL, to je jedine, co momentalne muzete udelat.

Lac\'o
Návštěvník

ok, bojkotovat jeden z mnoha cizáckých řetězců je veliké, typicky české hrdinství, a vaše momentální maximum, maximum jiných neposuzujte.

janaz
Návštěvník

Čo je, bojíš sa o vianočné prémie?

Vabio
Návštěvník

@Laco
Na jednu stranu je to pitomost, na druhou stranu to má určitý smysl … myslím bojkotovat Lídl.

Pitomost je to proto, že se tím jen přesunou peníze jinam a asi jen minimálně do např. COOPu, který by se dal považovat za mnohem více český, tj. přesun prostředků v náš (bráno celorepublikově) prospěch.

Smysl to má proto, že je potřeba v podstatě velmi jednoduše a v klidu ukázat svoji sílu a schopnost ji efektivně použít. Ono si pak jiný (jakýkoliv) řetězec rozmyslí dělat průzkum bojem, když bude vědět, že odplata ho nemine.

Za mě je Lídl jen miniepizodka, které je kupodivu dáváno mnoho mediálního prostoru, tj. spíše to bude jen maskovací akce daleko “horších” kroků.

Jaris
Návštěvník

Tak se Laco pochlub, co bys navrhoval Ty! Vyhodit Lidl do povetri a podpalit ostatni cizokrajne retezce nebo rvat: ” McDonald go home?” Budu jen rada, pokud prijdes s lepsim napadem.

Zighartice
Návštěvník

V civilizovaných zemích typu České republiky vyvolal tento akt pobouření jak veřejnosti, tak i politiků, a to v podstatě po celé škále politického spektra, vyjma naprostých hovad na ultralevicové extrémní pozici.

V hovadastánech typu Německa to už nevyvolalo odezvu téměř žádnou. Tamní obyvatelé jsou zvyklí na horší hovadiny a patrně by se už cítili jako doma v orwellovském světě roku 1984. Což je přesně ona destinace, kam má být EU multikulturalistickými zrůdami zavedena.

Ukázalo se, že před nějakou dobou řešená reklama s černochem nebyla něčím náhodným. Jednalo se už tehdy o zcela záměrné kriplení reality pod praporem zločinného neomarxistického multikulturalismu. Už jsem v souvislosti s touto kauzou konstatoval, že pro evropskou populaci je zobrazení oděvní součásti na černochovi téměř bezcenné, protože nepodá informaci, jak by to vypadalo na nich.
Vymazávání křížů na kostelích je jen a jen dalším pokračováním kriplení reality tak, aby nebyla v rozporu s multikulturalistickými tezemi, jichž se zřejmě stává Lidl praporečníkem.

Je dobré si rovněž uvědomit, že Řecko bylo celá staletí okupováno islámskými vraždícími a znásilňujícími hordami a prakticky polovina (přinejmenším) historického řeckého území je muslimy okupována dosud, včetně historického hlavního města. Vymazání křížů na jeho historických kostelích má tedy IMHO naprosto jednoznačný kontext hrozby obnovení okupace svobodné části Řecka.

I tato kauza ukazuje zrůdnost praktik multikulturalistů na jedné straně a propast mezi již zhovaděnými starými státy EU a dosud nezhovaděnými novými.

b.k
Návštěvník

Kdyby to nebylo k pláči..
Před nějakou dobou se tak doma bavíme s manželem na téma – de facto každý prezident USA někde rozpoutal válku .. ta další bude kde? Shoda byla v tom,že na KLDR si zaůtočit nedovolí (z mnoha důvodů ,jak i zde bylo řečeno) a i na tom,že to nejspíš bohužel odnese Venezuela ..
Smutné je,že i na to se uzavírají sázky..
Pak hned člověka napadne ono švejkovské zvolání “neblbněte,vždyt jsou tady lidi”
Fakt škoda,že to Trump nedal a že mu všichni “blízcí” utekli a o zahraniční politice rozhodují jiní,nebezpeční nám všem..

P.Stoupal
Návštěvník

Amereičané útočí na země s ropou (se zdroji). KLDR je pro ně nezajímavá. Američané ještě nezvládli technologii přeměny uhlí na zlato (umí jen ČR – Bakala). Venezuela jistě bude lakomým kouskem jestřábů – má totiž NEJVĚTŠÍ zádoby ropy na světě. https://blisty.cz/art/78398.html

369
Návštěvník

Světovláda potřebuje společnost morálně upadlou, slabomyslnou, která vůči sobě necítí žádné city. Rodina je pritom, jako základní celek lidských hodnot, nejvíce perzekuována. Jsou to právě rodiny, v níž se muž a žena uzavřou před státem do jakéhosi vlastního mikrostátu, vlastního hospodaření a názorového sdílení za zdmi svého domova. Je to právě rodina, kde se muž a žena jako základní jednotky pracující společnosti milují, skutečně milují a spojují se. To vše světovláda chápe jako útok vuci své absolutní moci nad osudem každého člověka. Jak si někdo může dovolit milovat někoho jiného než svoji vlastní světovou vládu ? A nejstrašnější ránou světovládě je to, že rodiny, tyto vzpurné a fungující mikrostáty, vychovávají potomstvo, vychovávají budoucí obyvatele a ciní tak s rodicovskou láskou a vlastními silami. Světovláda nám chce vzít naše děti, chce nám vzít celé generace. Žádné dítě nesmí být vychováváno jinak než ve státních ústavech pod patronací státu a v naprostém oddělení od rodičů a pojmu rodiny. Rodiny, láska a mezilidské vztahy jsou pro světovládu nepřípustné, děti musí být podle ní vychovávány již od mládí v jedinou autoritu, kterou je vláda a v naprosté citové i hmotné závislosti na ní. Proto potřebuje světová vláda zlikvidovat pojem rodina, zázemí, mezilidské vztahy, láska, mateřství, výchova…. http://dolezite.sk/old/Martin_Herzan_Totalitni_svetovlada_22.html

pazdera50
Návštěvník

číselný nick zásadně mínuskuji !!!!!!! Ty neumíš abecedu???

wpDiscuz