Trump podepsal nový dekret proti muslimským migrantům a americkým radnicím dal pravomoc...

Trump podepsal nový dekret proti muslimským migrantům a americkým radnicím dal pravomoc mít poslední slovo, jestli ve svém katastrálním území běžence chtějí, nebo ne! Dekret je vzorem i pro ČR a Slovensko!

Trump podepsal nový dekret proti muslimským migrantům a americkým radnicím dal pravomoc mít poslední slovo, jestli ve svém katastrálním území běžence chtějí, nebo ne! Dekret je vzorem i pro ČR a Slovensko!

Donald Trump dnes podepsal nový inovovaný dekret [1] zakazující vycestování občanům 6 muslimských zemí do USA na dobu 90 dnů a navíc dekret zmrazil přijímání jakýchkoliv uprchlíků z jakékoliv země na dobu 120 dnů. Zákaz na 90 dnů se týká Súdánu, Sýrie, Íránu, Libye, Somálska a Jemenu. Irák byl oproti původnímu dekretu ze seznamu vypuštěn po slíbení tamní vlády, že posílí spolupráci s americkými tajnými službami a ambasádou při posuzování žadatelů o vízum do USA. Nový dekret nemíří na americká letiště, ale na ambasády USA po celém světě, aby přestaly nová víza vydávat. Tím se obchází americké liberální soudy, které proti Trumpovi ve spolupráci s Demokratickou stranou působí ve shodě s globalisty ve snaze nasunout do USA co nejvíce migrantů z co nejvíce chudých a především islámských zemí. Americké soudy nemají totiž jurisdikci nad americkými ambasádami v zahraničí, takže soudci v USA nemohou ambasádám nic nařizovat.

Donald Trump podepisuje dekret proti muslimské migraci.

V celé této věci je ale zajímavý jiný faktor, že Senát blokuje Trumpovi stovky a stovky lidí na pozice ve všech možných úřadech státní správy, především potom nové velvyslance. A s tím se pojí skutečnost, že prakticky všechny americké ambasády po světě dosud řídí lidé, které tam během minulých let dosadila Obamova vláda ve spolupráci s Victorií Nuland, Hillary Clinton a později Johnem Kerrym. Na americké alternativě se nyní řeší, že se může docela dost určitě stát, že některé ambasády nebudou Trumpův dekret respektovat a víza budou muslimům nadále vystavovat. Trump by proti tomu nemohl nic udělat, maximálně odvolat velvyslance, ale v takovém případě chod ambasády přebírá konzulární oddělení ambasády a vlak jede dál. Personál konzulátu Trump odvolat nemůže.

Trump nechá poslední slovo o přijímání migrantů radnicím amerických měst

Nový dekret navíc omezuje roční uprchlickou kvótu ze 110,000 na 50,000 uprchlíků z celého světa za rok, která začne platit po uplynutí 120-denního moratoria na přijímání jakýchkoliv uprchlíků. Dekret začna platit 16. března a je v něm navíc příkaz pro americké federální úřady, aby připravily legislativu a zákonné rámce na udělení pravomocí jednotlivým americkým městům a radnicím, které podle nového zákona budou mít konečné slovo v tom, jestli ve svém katastrálním území uprchlíky chtějí umístit, nebo nikoliv. Trump tak plně toto rozhodnutí přenechá na městech, potažmo na občanech jednotlivých měst a obcí. To je přesně ta politika, kterou na alternativě prosazujeme. Slovo lidu a převod pravomocí a rozhodování o uprchlících dolů na občany, aby sami rozhodli, jestli chtějí uprchlické centrum za městem, jestli chtějí multikulti obohacení, anebo raději chtějí klid a zachování vlastní kultury.

“Moje muslimská rodina platí více daní než Trump” – Demonstrace proti Trumpovu exekutivnímu přikazu.

Nový dekret vznikl ve spolupráci Stevea Bannona, Donalda Trumpa a bývalého poradce Michaela Flynna. Přenesení výkonu moci a části rozhodování na občany je typickým modelem pro-národního politika, který nemá problém pracovat v souladu s vůlí lidu. Tento Trumpův dekret se tak stává vynikajícím vzorem pro politiky v České republice, kde na podzim tohoto roku budou parlamentní volby. Strana, která to myslí opravdu vážně s pro-národními tezemi, musí prosazovat kroky ve stylu Donalda Trumpa, a to ve vztahu ke 3 zásadním otázkám, které musí být vyřešeny a občané na tyto otázky musí dát odpovědi.

  1. Legislativně závazné referendum o vystoupení z NATO
  2. Legislativně závazné referendum o vystoupení z EU
  3. Legislativně závazné referendum o neutralitě ČR

Na každou z těchto otázek musí být připravena politická náhrada a koncepční řešení, jak zajistit vlastní obranu, jak zajistit průmyslový odbyt a jakou změnu branných a zahraničně politických zákonů je třeba přijmout. Vláda nemůže mít ve vztahu k mezinárodním závazkům takový neomezený mandát, jako má dnes. Není možné tolerovat, aby kdejaký ministr, bez projednání parlamentu, převáděl velení části české armády pod německý Bundeswehr a jedním dechem říkal, že už příští rok se čeští vojáci pod německým velením chystají na misi v Lotyšsku. Politické omezení mandátu musí být jasně definováno a ohraničeno zájmem lidu a národa. Kde je jaký zájem na tom, aby čeští vojáci v cizí zemi na hranici v těsném dotyku s údajným nepřítelem provokovali jadernou velmoc? Jaký zájem na tom má český občan, který pracuje od nevidím do nevidím za pár šupů v montovně zahraniční firmy, která zisk vyvádí obratem do zahraničí?

Trump ukázal lucernou cestu ve tmě, my musíme následovat

Svět podle Trumpa je příkladem změn, které musíme na alternativě podporovat, navzdory lživým, falešným a nečestným dezinformacím mainstreamu, které vykreslují Donalda Trumpa a lidi okolo něho jako xenofoby, rasisty, pro-ruské agenty atd. Trump ukázal cestu ve tmě beznadějnosti. Jeho tažení připomíná pastýře, který s lucernou vyvádí ze tmy ke světlu ztracené národy. Změny, které probíhají od loňského roku ve světové globální politice, jsou jasným vzkazem všem politikům, kteří si zvykli, že občan je zbytná veličina, lépe řečeno debil, který je potřeba jenom jednou za 4 roky k tomu, aby přišel k volbám a hodil tam hlas pro stranu, která napeče statisticky nejvíce koblih nebo klobás a v posledním roce před volbami rozdá nejvíce peněz ze státního rozpočtu voličům. A tak se pravidelně před volbami přidává na platech zaměstnancům režimu, policistům, celníkům, bachařům, soudcům a úředníkům, protože o tyto lidi se anti-lidový establishment opírá nejvíce.

Trumpova pro-národní politika je vzorem zejména pro země Střední Evropy.

Trumpizace české politiky ale musí být pravá, poctivá. Nesmí se stát, že různé provařené politické projekty se budou na vlně Trumpa pouze vézt, že někdo bude hovořit cosi o realitě a realistech, zatímco za ním stojí oligarcha s plánem na povolební spolupráci s jiným oligarchou, se kterým by rádi realizovali manažerský projekt s názvem Česká Republika Holding, a. s. během pár měsíců po volbách, který by byl jako vystřižený z románu 1984. Už dnes vidíme, jak v Babišlandu funguje špehování a šmírování lidí, EET donáší na podnikatele, čipové občanské RFID průkazy budou nejenom k identifikaci na úřadech, ale v budoucnu i aktivaci modemu a přístupu na internet, nejprve v kavárnách a knihovnách, později i doma. Plány na zrušení hotovostních plateb a hotovosti jako takové, vytvoření tzv. elektronického koncentráku. To všechno mají oligarchové v plánu. Co nejméně rozhodovacích pravomocí lidem, ovšem na straně druhé co nejvíce kontroly lidí, co dělají, co nakupují, kde nakupují, kolik utrácí, kdo komu platí, kdo komu dluží.

Dělejme to i v Česku a na Slovensku jako Trump

Dělat politiku jako Trump znamená myslet jako Trump, ne kopírovat Trumpa. Národní zájmy na prvním místě. Zaměstnanost zbavená ideologie. Dobré vztahy se všemi zeměmi na západě i na východě. Tvrdě jít po krku neziskovému sektoru, který je propojený s nadnárodními procesy řízení. Dát lidem rozhodovací pravomoci o svém životním prostoru, protože každá země potřebuje svůj “Lebensraum” a země, která o svůj životní prostor přijde třeba kvůli šílené pro-migrační politice, prostě zanikne. Nezajímejte se o nálepky, všímejte si kroků a výkonu moci amerického prezidenta. Vlastní země na prvním místě, boj proti establishmentu a opírání se o podporu lidu, ne o zákulisní mocenské vztahy ve Washingtonu. Dělejme to jako Trump. Mysleme jako Trump. A učme ostatní lidi vidět problémy světa stejně jako Trump. České republice a Slovensku nic jiného v záchraně národních tezí před hrozbou vzniku Das neue Europa vlastně ani nezbývá.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
turčan
Návštěvník
turčan

Máme doma starý SAMSUNG – ešte z Galanty – a ak už aj na ňom je ŠPICĽOVANIE – tak ma môžu aj s celým samsungovaním EUROBOZAŤVRIŤ aj s úrokmi za celé roky IDIOTI §§§ 12.3.2017 2008

turčan
Návštěvník
turčan

Mimo USA sa síce nedá otrocky aplikovať Trumpova metodika vládnutia s pochopiteľných dôvodov – ALE posilňovanie kompetencií REGIONOV a ich miest a nielen v migračnej kompetencii je unifikovaným prínosom tak v USA ako v centalistickej EU -27.-ke !!! 12.3.2017

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Pan VK vklada do Trumpa az moc velke nadeje. Trump se mozna pokusi něco zmenit, ale nedokaze to. Je obklopen zradci, korupcniky a levicovymi fanatiky ze všech stran. V USA jsou všechny urovne moci prostoupeny zradci. Soudy, policie, media, podnikani, armada, tajne sluzby, skolstvi… Jsou vsude. Trump je sam proti cele armade zradcu, korupcniku a fanatiku. Nemá zadnou sanci, nezvladne to. Jeden Trump nemuze zvratit to, co je budovano desitky let, ne-li cele jedno stoleti. U moci by musel byt stejne dlouho jako Putin a to alespon 20 let, ne jen 4 roky. A Putin take nemá vyreseny všechny zradce v Rusku, ani po 20 letech. Zapad je ztracen. Bude znicen a pretvoren na chalifat. Nikdo to uz nedokaze zastavit. Referenda na zapade nic nezmuzou, jelikoz tamni volicstvo je jiz z velke casti slozeno z muslimu, cernochu, cikanu, hispancu a jinych cizopasniku. Lide na zapade si desitky let, dobrovolne volily do vlad zradce, korupcniky a levicove fanatiky. Tyto vlády dovedly zapad do faze, kdy jedinou moznosti zachrany, je obcanska valka. Volici Trumpa, Le Penove, Wilderse, AfD musí, pokud se ještě chteji zachranit, proste vzit zbrane a ty, kteří dnes okupuji pozice moci fyzicky znicit. Vim, ze to je drasticke, ale situace je jiz v demokraticky neresitelne fazi. V CR není situace tak spatna, tady ještě je volicstvo slozeno z 90% Cechy, tady by stacilo zvolit SPD Tomia Okamury, který by lidem predal rizeni státu prestrednictvim referend. Ale tato moznost zde bude také jen docasu. Nez zradci, korupcnici a levicovi fanatici tady dovezou dost tmavych cizopasniku, a zavedou denegerativni vychodu do skol – lasku a toleranci k islamu, cernochum, levici, EU a zapadu (coz uz se nyní deje).

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zvědavě pozoruji tu pěticípou hvězdu za Trumpem, otočenou cípem dolů, s usmívající se hlavou Sochy Svobody uprostřed….není to náhodou satanistická kompozice?
A také si všímám, že Trump od jisté doby nosí téměř stále poze červenou kravatu, jako by ani jinou neměl, na rozdíl od tě jeho dvou “strážných ….nemůžu napsat Andělů… sorry, kteří zase používají téměř výhradně modrou…
Že by totalitní nedostatek variability zboží na US trhu? 😉

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV
raspberry
Návštěvník
raspberry

Ne ne, Senát blokuje. Trump zatím udělal jen pět velvyslaneckých nominací (OSN, Izrael, Čína, Republika Kongo a Senegal) a čtyři Senát zatím neschválil, to je pravda.
http://www.afsa.org/appointments-donald-j-trump
http://www.afsa.org/list-ambassadorial-appointments
Prezident Trump ale může využít svého ústavního práva (čl. II, odst. 2. Ústavy, tzv. recess appointment, odročené jmenování) a sám jmenovat velvyslance bez souhasu na omezenou dobu. To praktikoval i Obama, ethics tsar (etický car) Norman Eisen byl tímto způsobem americkým velvyslancem v Praze tři a půl roku. 😛

národní odpor
Návštěvník
národní odpor

V České republice se hádají a nemohou se domluvit dvě klíčová ministerstva,která řídí Policii ČR ( ČSSD ) a Armády ČR ( ANO ) – složky mající po minulých volbách mandát občanů ČR k ochraně vnitřní a vnější obrany a bezpečnosti občanů České republiky. Viz. zprávy na internetovém Seznamu dnes večer.Žádný hoax.
Místo zajišťování ochrany bezpečnosti našich obyvatel se představitelé těchto dvou klíčových ministerstev naší republiky věnují svému předvolebnímu boji ANO Babiš versus ČSSD Sobotka. To je nepřípustné a protinárodní.

Dan
Návštěvník
Dan

Jsou to “klobaskova” a “koblihova” hovada, cim dal vice mi hlava nebere, jak tu luzu muzou lidi volit 🙁

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

protože jejich voliči jsou sami lůza. Proto jsou jim podobní sympatičtí.

Lazslo Magyar
Návštěvník
Lazslo Magyar

Maďaři opět navzdory Bruselu a EU.
Maďarský parlament jednomyslně schválil detenční zadržování nelegálních migrantů v přísně střežených táborech budovaných na hranicích se Srbskem a Chorvatskem a jejich nekompromisní vyhošťování. Maďarsko zároveň posiluje zabezpečení svých hranic novými ploty a zátarasy.
Tahle zpráva byla odvysílána na TV Prima, v jejich TN.
Žádný hoax.
Maďaři chrání celou východní a střední Evropu před náporem nelegálních muslimů v r. 2017.

Amus
Návštěvník
Amus

A my bychom měli pomoci Maďarům a začít hlídat hranice s Německem a Rakouskem.

kolemjdoucipozorovatel
Návštěvník
kolemjdoucipozorovatel

@Admin a další IT Off topic, uniklé informace z hackingu by CIA.

https://wikileaks.org/ciav7p1/

V souvislosti s dopravními nehodami například:
“As of October 2014 the CIA was also looking at infecting the vehicle control systems used by modern cars and trucks. The purpose of such control is not specified, but it would permit the CIA to engage in nearly undetectable assassinations.”
https://wikileaks.org/ciav7p1/cms/page_13763790.html

Forever
Návštěvník
Forever

Potřebuji Pinocheta! – I need a Pinochet! – music video
https://www.youtube.com/watch?v=mqAX-oQGGbU&list=LLthrh3ALikuYDKrS9A-35Ew&index=1