Trump podepsal exekutivní příkaz na zákaz vstupu muslimských uprchlíků do USA ze...

Trump podepsal exekutivní příkaz na zákaz vstupu muslimských uprchlíků do USA ze 7 zemí. Vyroste i zeď na hranici s Mexikem. Sóroš začal financovat impeachment Trumpa!

Trump podepsal exekutivní příkaz na zákaz vstupu muslimských uprchlíků do USA ze 7 zemí. Vyroste i zeď na hranici s Mexikem. Sóroš začal financovat impeachment Trumpa!

Modelová ukázka toho, jak by se měl chovat pro-národní prezident a de facto jakýkoliv zvolený politik na světě. Politik, který po svém zvolení plní své sliby. Donald Trump je v úřadu v Bílém domě teprve třetí den, ale pracuje na plné obrátky a podepisuje dekrety jeden za druhým. Donald Trump splnil svoji hrozbu adresovanou muslimům a podpisem dnešního dekretu dočasně uvalil kompletní zákaz na muslimy ze 7 zemí, kteří tak od této chvíle mají kompletní zákaz cestování do USA [1]. Na seznamu jsou všichni občané muslimského původu ze 7 zemí. Podle agentury AP se Trump chystá udělit výjimku pro křesťanské uprchlíky z těchto zemí. Podle Trumpa utíkají z těchto zemí muslimové kvůli ekonomickým důvodům, křesťané ale ze strachu o svůj život. Plošný zákaz na muslimské uprchlíky bude platit do doby, než ministerstvo vnitřní bezpečnosti USA vypracuje nový schvalovací systém pro přijímání uprchlíků. Dočasný zákaz postihuje tyto země.

  • Sýrie
  • Irák
  • Írán
  • Libye
  • Somálsko
  • Súdán
  • Jemen
Trump chce zkoumat migranty mikroskopem

Nový schvalovací proces ministerstva pro vnitřní bezpečnost by měl zahrnovat tzv. parametrizaci migračního profilu uprchlíka. Pokud migrant prchá sám, bude se prošetřovat, proč neprchá s celou rodinou. To je nejčastější příznak ekonomické migrace, kdy rodiny vysílají z Afriky do Evropy a do USA své mladé syny, aby v západních zemích vydělávali peníze, anebo aby tam získali dávky, z nichž potom část posílají přes africké banky svým rodinám. Obvykle se posílají částky 300 až 500 EUR měsíčně, což sice na západní poměry je málo, ale v rovníkové Africe je to roční plat rozvětvené rodiny. Bude se dále zjišťovat, jestli migranti utíkají anebo se stěhují. Podle kritiků a odborníků na válečné konflikty se zapomíná na základní věc, že když někdo utíká, nemá čas prodat svůj majetek, nemovitost, dům, auto, příslušenství. Nemá čas nakoupit spotřební elektroniku, iPhony a drahé značkové oblečení, ve kterém potom do Evropy nebo do USA “prchá”.

GettyImages-632590438-1024x683.jpg
Donald Trump podepsal exekutivní dekret na zákaz vstupu muslimských uprchlíků do USA z celkem 7 zemí.

Novou Trumpovu administrativu bude zajímat, jestli uprchlík prchá sám vlastním úsilím, anebo si k útěku sjednal firmu nebo organizaci ze zahraničí nebo dokonce z USA. Alternativa a také AE News přinesl informace o tom, jak evropská agentura Frontex, která má dohlížet na bezpečnost Schengenu a hranic, ve skutečnosti spolupracuje s neziskovkami z různých zemí a pomáhá jim na moři vyzvedávat u libyjských břehů migranty z lodiček a dovážet je do Itálie [2]. Trump označil nedávno neziskový sektor za spolupachatele, který se podílí na pašování lidí do USA a do Evropy. Tím pouze opakuje to, na co už AE News upozorňuje několik let pořád dokola. Přivážení uprchlíků je velký business, který neziskovkám zajišťuje peníze, dotační tituly a granty, jako od globalistických fondů, tak i od vlád jednotlivých zemí, které migraci otevřeně či skrytě podporují a prosazují.

Útěk před válkou ano, před chudobou ne!

Chudoba není důvodem pro udělení statusu uprchlíka, uvedl nedávno Steve Bannon, Trumpův poradce pro strategické záležitosti. Na celém světě žije 80% lidí za méně než 5 dolarů na den, uvedl Bannon. Když se nad tím zamyslíme, je to děsivá skutečnost, která ale nemá řešení, protože na planetě není dost zdrojů, které by umožnily akumulaci profitu a rozvoje společností do míry, která by mohla zajistit reálný socialismus. Ze zemí rovníkové Afriky se nestanou země typu Švýcarsko nebo Hong Kong, protože k tomu chybí zdroje, vzdělání, genetický materiál a především výchova. A výchova je úzce spjata s kulturou. A kulturu nelze koupit v supermarketu, ani ji vytvořit z grantů Evropské unie. Kultura kodifikuje zvyklosti, tradice, obyčeje a především společenské hodnoty. Těžko budete měnit kulturu islámu, který skrze Korán a cestu Džihádu už dlouhá staletí vyzývá k islamizaci celého světa a k obsazení zemí bezvěrců. Takový kulturní odkaz se nedá vyrušit.

dapa.jpeg
Minulý rok v červnu demonstrovali migranti v USA před Nejvyšším soudem kvůli tomu, že byl soudem ponechán v platnosti blokační zákon kongresu na blokaci Obamova dekretu udělujícího občanství (po splnění podmínek) matkám dětí, které se narodily v USA.

Donald Trump tak chce změnit systém a přijímat jen skutečné uprchlíky, kteří prchají před válkou a jde jim skutečně o život. Takový uprchlík se musí umět legitimovat. Uprchlík bez dokladů nebude do USA vpuštěn. To je dnes v EU oblíbená taktika, že uprchlík řekne, že nemá doklady, nebo že mu je někdo během cesty ukradl. Pokud někdo utíká, má doklady u sebe. Je velmi problematické uvěřit tomu, že uprchlíkovi ukradli doklady, ale nechali mu iPhone, kreditní karty, hotovost a drahé oblečení v batohu. Ze 100 uprchlíků je skutečným uprchlíkem jenom 1 z nich. To zaznělo v diskusním panelu na CNN s Rudym Giulianim. Ten uvedl, že např. ze Sýrie utekli političtí odpůrci Bašára Asada už mezi lety 2005 a 2010. Kdo v Sýrii zůstal, není a nebyl odpůrcem Asada a nemá důvod ze Sýrie utíkat, pokud žije na území ovládaném Damaškem. Přitom většina Syřanů, kteří v roce 2015 a 2016 přišli do EU, mají od syrské vlády vydané úplně nové a čerstvé pasy. Giuliani se ptal v diskusi reportérky CNN, jak je to možné, že dostali od Asadovy vlády pasy, když jim hrozí smrt a utíkají před jeho vládou?

Zeď na hranicích s Mexikem zaplatí Mexiko skrze cla

Donald Trump zároveň podepsal dekret, který nařizuje stavbu zdi na hranicích s Mexikem. Náklady na stavbu zdi už má Donald Trump vyřešené celkem elegantně. Náklady budou hrazeny z dovozních cel uvalených na mexické zboží. Mexická vláda už na to reagovala, že místo zdí by se měly stavět mosty, ale současně dodala, že se situaci a clům přizpůsobí. Jinými slovy, Mexiku nic jiného nezbude. Celní zatížení postihne hlavně mexický potravinářský a pivovarnický průmysl, destilárny, producenty zemědělských plodin a také textilní závody, které v posledních letech začaly v Mexiku vyrůstat. Trump podepsal i dekrety, které odebírají finanční podporu americkým městům, které poskytují azyl, peníze a doklady pro nelegální migranty v USA. Stejně tak končí podpora interrupcí a podpora rodinám dětí migrantů, které se narodily v USA a podle Obamova exekutivního dekretu mohly rodiny s dětmi v USA zůstat. Těhotné Mexičanky toho hojně využívaly, aby si zajistily legální pobyt v USA. To teď ovšem končí.

nintchdbpict000296810114.jpg
Na hranicích s Mexikem již stojí ploty.
Sóroš opět na scéně!

Tyto šokující kroky, z pohledu globalistů, nenechává bez povšimnutí George Soros. Ten před 2 dny uvedl, že finančně podporuje v USA novou iniciativu za odvolání prezidenta Trumpa z funkce, protože prý přijal od Ruska finance na volební kampaň [3]. To zakazuje americký federální zákon. Trump během kampaně z Ruska peníze nepřijal, ale podle informací měl obchodní kontakty před zahájením kampaně, a to v minulých letech. Není jasné, jak toto chce Soros uplatnit u soudu, protože on sám poskytl obrovské peníze Hillary Clinton ze zdrojů Open Society Fund a pokud by se kontrolní orgány podívaly do financování jeho fondu, našly by tam tolik zahraničních zdrojů, že by mohl být Soros obviněn z proxy financování Hillary Clinton ze zdrojů z ciziny.

RTSA418-1024x677.jpg
Trump chce ale zeď zapuštěnou hluboko do země, aby nešly pod ní vykopat tunely.

Globalisté se proto nevzdávají a snaží se sesadit Trumpa dříve, než napáchá z jejich pohledu daleko více škod. Udržení kontroly glboalistů nad USA bylo a je stále důležitou prioritou. USA se mají rozdělit, multikulturně překreslit a k tomu je potřeba zachovat v zemi pro-migrační toky, pro-multikulti politiku a kulturu bílého muže zcela vyhladit. Nastoupením Trumpa do funkce prezidenta se tyto koncepty zničí a globalizace v USA se zastaví. A nejenom zastaví, dojde ke zpětnému chodu procesů směrem k národním tezím. Tato cesta ale bude bolestivá, protože bude muset zahrnout masové deportace milionů žen migrantů, které rodí každým dnem nové a nové migranty na území USA. Mexičanky mají ve zvyku mít 5 dětí, průměr mexické rodiny, což přesahuje politiku natality bílého muže cca. čtyřikrát. Bude proto zajímavé sledovat, co přinesou další dny a týdny, protože Trump je k nezastavení a znovu opakuji, že mu půjde o život.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 6 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 41%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i příští měsíc.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Il giornale italiano: milánský klášter dal azyl migrantům, 9 sester otěhotnělo.
https://cz.sputniknews.com/svet/201702024656255-milan-klaster-azyl-migrant-sestra/

technox
Návštěvník
technox
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Syrská opozice poprvé obdržela obrněnou techniku od USA. (???)
https://cz.sputniknews.com/svet/201701314646804-syrska-opozice-obdrzeni-obrnena-technika-usa/

Jokles
Návštěvník
Jokles

Pane presidente ! Jsme s vámi ! Vydržte ! Český národ .

.B.
Návštěvník
.B.

Takže si to shrňme. Trump zakáze vstup lidem se zemí, které USA rozesrali na maděru. Tyto lidi pak pochopitelně uvítáme my u nás.
A vítáme obzvláště odpad. Islamizace Evropy, na účet Evropy a USA se směje.

Donalde, Baracku, jděte konečně do prdele a shořte v pekle.

.B.
Návštěvník
.B.

Rozčilení…. ze zemí a USA rozesraly…..

Jokles
Návštěvník
Jokles

Ty jsi opravdu vzdělaný a moudrý….osel !

raspberry
Návštěvník
raspberry

So, a Federal Judge can override the President?
BREAKING NEWS – Federal court HALTS Trump’s immigration ban
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4167812/Donald-Trump-DEFENDS-immigration-ban-order.html

MilKey
Návštěvník
MilKey

Takže místo 110 000 uprchlíků bude příjmat už “jen” 50 000 z celého 3. světa kromě z výše uvedených zemí. Takže to nechce zvrátit, nebo zastavit, ale jen zpomalit. Pokud by to myslel vážně, tak by nepřijmal žádné, ale to nemyslí, protože DT je totální podvod a ty protesty proti němu jsou jen divadlo pro odlákání pozornosti. V zákulisí si tam všichni plácají po zádech.

I hnutí ze kterého vzešel je velmi podezřelé (Breitbart – Steave Bannon). Tvrdí např. že mexičan který zrovna dostal občanství je najednou 100% američan jako každý jiný a razí jakýsi podivný ekonomický nacionalismus?, podle kterého pevně věří, že etnický nacionalismus (založený na národech), který dominuje v evropě jednou zkončí.

I to je jeden z mnoha důvodů, proč DT nevěřím a proč “nacionalisté”, kteří tady v evropě volají po okamžitém navázání spolupráce jsou také minimálně podezřelí. Ale jak vidím, tak spousta lidí mu na to skočilo a Le Penová, Okamura jsou nejspíš taky součástí podvodu (moc rád bych se mýlil). Vypadá to na emigraci. 🙁

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Emigrace?
Na jinou planetu?
comment image

Andrea
Návštěvník
Andrea

Myslím, že USA jsou v těžké krizi a Trump je toho jasným důkazem.

pompi
Návštěvník
pompi

A od kedy sú tie USA v kríze , …. od 20.1.. 2017 ?

Hox
Návštěvník
Hox
Donnie Brasco
Návštěvník
Donnie Brasco

Zdravím, chci nastavit trvalý příkaz na příspění Aeronetu. Ovšem do trvalého příkazu nelze zadat “zprávu pro příjemce” proto nemohu zadat slovo “Dar”. Je v tom nějaký zásadní problém? Díky za odpověď J.