Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se...

Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se přesunuli do těsné blízkosti pódia, kde vystupuje Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura! Policie nezasahuje a přihlíží nezákonnému shromáždění proevropské Hlukové olympiády! Zákony platí jen pro někoho, policie je úplně k ničemu, rozčiloval se pán, že policie nezakročí! Za protidemonstrací stojí anonymní globalistické skupiny bez konkrétních jmen na webech!

Trockisté narušili demonstraci SPD na Václavském náměstí, v rozporu se zákonem se přesunuli do těsné blízkosti pódia, kde vystupuje Marine Le Pen, Geert Wilders a Tomio Okamura! Policie nezasahuje a přihlíží nezákonnému shromáždění proevropské Hlukové olympiády! Zákony platí jen pro někoho, policie je úplně k ničemu, rozčiloval se pán, že policie nezakročí! Za protidemonstrací stojí anonymní globalistické skupiny bez konkrétních jmen na webech!

Na Václavském náměstí právě umírá další kus české demokracie. Jinak to ani nemohu nazvat. Svoboda umírá v přímém přenosu. Co se děje? Hnutí SPD uspořádalo v horní části náměstí demonstraci, kde na pódiu vystoupí Tomio Okamura, Geert Wilders a Marine Le Pen. Přímý přenos najdete zde. Ovšem pražský magistrát naprosto nepochopitelně povolil i demonstraci zastánců Evropské unie, která se měla konat na opačném konci Václavského náměstí dole na Můstku a mezi oběma demonstracemi měla být vzdálenost skoro půl kilometru. Tato proti-demonstrace má název “Hluková olympiáda” a jak název napovídá, jejím cílem je narušování demonstrace SPD v horní části Václavského náměstí. Vzhledem k původní plánované vzdálenosti se to nezdálo být jako problém. Jenže, znáte to, jak to často říkám: Česko snese fšecko! Stalo se totiž něco, co je možné jenom v Česku.

Facebook Hlukové olympiády.

Demonstrace “Hluková olympiáda” se totiž v rozporu se zákonem o shromažďování přesunula z Můstku do horní části Václavského náměstí do těsné blízkosti demonstrace SPD. Protidemonstranti jsou vybaveni píšťalkami, bubínky a velkým hlukem narušují průběh demonstrace SPD z místa, kde nemají co dělat, kde nemají povolení k demonstraci. Policie však nijak nezasahuje a nezákonné jednání Hlukové olympiády je jim úplně lhostejné.

Příznivci SPD jsou rozčarování a ptají se policistů, proč čumí a nic nedělají? Proč nerozpustí nepovolenou demonstraci Hlukové olympiády, která nemá v horní části Václavského náměstí co pohledávat. Jenže, policisté jsou hluší a slepí. A tak se v horní části Václaváku odehrávají těsně vedle sebe dvě demonstrace, jedna je povolená, druhá je nezákonná. Policie je v pohodě, nikde žádní těžkooděnci, žádné vytlačování demonstrantů z míst, kde nemají co dělat. A přesně takto umírá demokracie.

Trockisté narušili demonstraci SPD s projevy zahraničních hostů

Redakce Aeronetu má mnoho výhrad k politice SPD v poslední době, to není žádné tajemství. Jenže při pohledu na záběry, co se děje na Václaváku, se musíme postavit za SPD, protože chování policie ve vztahu k narušitelům demokratického práva na shromažďování je naprosto neakceptovatelné. Začali jsme se proto v redakci zajímat o to, kdo je organizátorem protidemonstrace a nestačili jsme se divit. Je opravdu neuvěřitelné, kdo je nasazován do ulic s úkolem rozbíjení demonstrací.

Hlukovou olympiádu na Facebooku [1] organizuje Socialistická solidarita, Radio Tuleň a skupina nazývaná Kolektiv 115, což je anonymní anarchistická organizace [2], která je členem nadnárodního uskupení Beyond Europe [3].  Tato orgranizace sdružuje feministická a trockistická uskupení, jejichž cílem je neomarxistický plán na sjednocení Evropy, která má být zbavena kapitalismu. Obě dvě organizace, Kolektiv 115 a Beyond Europe jsou operativními křídly nadnárodního globalistického hnutí Antifa.

Stránka webu Kolektiv 115.

Z řad Hlukové olympiády se ozývají hesla jako “Alerta, antifašista!” nebo “Náckové táhněte, uprchlíci vítejte!” a tato hesla jsou poznávacími znaky Antify. Jakmile by např. vlastenecká strana narušila demonstraci nějaké pro-evropské strany a demonstrovala by v místech, kde by neměla povolení, okamžitě by policie zasáhla a shromáždění rozpustila.

Dnešní demonstrace ale přináší důkaz, že policie je spolupachatelem nezákonného jednání, protože kryje nelegální demonstraci Antify po krycí nálepkou “Hlukové olympiády”.  Co je ovšem také zarážející, to je opravdu velmi malá účast na demonstraci SPD. Kamerové záběry ukazují, že shromáždění u koně se zúčastňuje hrubým odhadem cca. 800 až 1200 osob, což je opravdu smutné. Ze záběrů online přenosu na serveru Novinky.cz je slyšet, že většina lidí není z Prahy, přijeli z Ostravy a z dalších míst republiky, o to smutnější je, jaké procesy na Ostravsku v poslední době v SPD proběhly. Jenže, to není všechno.

VIDEO: Podivné informace pořadatelů, důstojník antikonfliktního týmu informoval šokovaného vlastence, že organizátorovi projevů (SPD) nepovolená demonstrace Antify nevadí a projevy na pódiu nenarušuje

V online přenosu byl zachycen okamžik, kdy pořádkový velitel vysvětluje jednomu z demonstrantů SPD, že skupina Hlukové olympiády neruší demonstraci SPD, protože pořadatel demonstrace SPD prý uvedl pořádkovým silám, že Hluková olympiáda demonstraci SPD nenarušuje a nevadí mu. A z toho důvodu prý policie nezasahuje proti Antifě. Tohle je neuvěřitelná informace, pokud tedy pořádkový velitel si nevymýšlel a mluvil pravdu. To by znamenalo, že někdo z SPD chtěl, aby demonstranti z Antify shromáždění SPD narušovali. A to nedává smysl, protože kdyby organizátor řekl policii, že Antifa narušuje projevy na pódiu, policie by Antifu vytlačila. Podívejte se na video níže, jak příznivec SPD naprosto nevěří vlastním uším, co slyší od antikonfliktního důstojníka.

 

Je však úplně nepodstatné, co si kdo myslí. Policie nemá dovolit demonstraci v místech, kde nebyla povolena, a to prostě ukazuje na licoměrnost zásahů policie. Když demonstruje Antifa na místech, kde nemá co pohledávat, je to v pořádku. Když někde demonstruje např. Národní demokracie a má veškerá povolení, tak je demonstrace stejně rozpuštěna, protože se najde záminka, že třeba řečník na pódiu řekl něco, co je proti někomu nebo něčemu.

Demonstrace Antify je vyzbrojena vlajkami Evropské unie a anglo-jazyčným transparentem, že chtějí zůstat v EU i s odpůrci Evropské unie. Při pohledu na demonstraci pro-evropských fanatiků a při srovnání na zoufale nízký počet účastníků demonstrace SPD se mi nedělá dobře. Je mi SPD upřímně líto, a teď nemluvím o SPD reprezentované předsednictvem, ale o obyčejných lidech tam dole, kteří chtějí svoji vlast zachránit.

Web organizace Beyond Europe.

Tato demonstrace ukazuje, že vlastenectví se v Česku prostě nenosí v dostatečné míře. Možná je to pozůstatek Bílé hory a 300 let habsburské poroby a poněmčování českých a moravských národů, ale důsledek je katastrofální. SPD by měla naplnit Václavák alespoň se 100 tisíci demonstrantů úplně bez problému. Jenže, obávám se, že účast u voleb jednou za 4 roky připadá mnoha lidem jako maximum toho, co se po nich může chtít. A to je málo.

Anonymní organizace pořádají oficiální demonstraci na Václaváku, to nevymyslíš!

Ještě se pozastavím nad jednou věcí. Organizátorem Hlukové olympiády Antify jsou anonymní organizace jako Kolektiv 115, které nemají na sebe žádný jmenný kontakt a web mají zrcadlený dokonce na Onion síti darkwebu. Stejně tak je anonymní i trockistická platforma Beyond Europe. Žádost o demonstraci na pražském magistrátu tak zřejmě podávala nějaká třetí osoba, ale samotná demonstrace je plně v dikci anonymních křídel Antify. No to je gól. Když Aeronet publikuje anonymně články, je z toho oheň na střeše. Když ale anonymní trockistické skupiny uspořádají nelegální demonstraci, je všechno v pořádku. To je opět krásná ukázka licoměrnosti.

Marine Le Pen, Tomio Okamura, Geert Wilders.

Když v Německu pořádala Pegida demonstrace, účastnilo se jich pravidelně i čtvrt milionu lidí, tady vidíme demonstraci SPD, na kterou přišla zhruba odhadem necelá tisícovka lidí z celé republiky. To vypovídá o určitém stavu situace v ČR více, než cokoliv jiného.  Cesta do Evropského parlamentu nijak nezmění fakt, že doma v Česku probíhají procesy globální a hluboké integrace do Evropské unie, která probíhá především na 1. prioritě ve školách na všech stupních, z nichž potom vychází noví evropští voliči, kteří se nepovažují za Čechy, ale víceméně za Evropany.

Slovo vlastenec se potom stává sprostým slovem a nadávkou. A když strana, která se snaží alespoň trochu vlastenecké cíle naplňovat, i když s velmi podivnými lidmi v předsednictvu, rozhodne uspořádat demonstraci, tak ta je narušována Antifou za přihlížení policie. Svoboda umírá pomalu, že si toho ani nevšimnete. Je to pomalý proces. SPD má právo na demonstraci jako každá jiná strana a to, co předvedla policie svým nekonáním a laxností proti Antifě, to je skandál.

Magistrát povolil na Václaváku ve stejnou dobu v odpoledních hodinách hned 4 různé demonstrace

Pražský magistrát pod vedením primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) povolil naschvál na 25 .4. na Václavském náměstí současně další ČTYŘI shromáždění, aby narušili akci SPD. SPD si místo “U koně” zabookovala už loni 23. 11. 2018. Známý provokatér Jan Cemper oznámil 7. 3. 2019, že na Václaváku také chce mít demonstraci. Magistrát mohl nabídnout pozdějšímu oznamovateli Cemperovi jiné vhodné místo či dobu konání nebo jím oznámené shromáždění zakázat kvůli bezpečnosti účastníků. Pirátský magistrát se snažil o masakr na Václaváku. Pak by masakr svedli na Okamuru, Wilderse a Le Penovou. Aktuální přehled oznámených veřejných shromáždění v den 25. 4. 2019 na území hlavního města Prahy najdete zde.

25.4.
Místo a doba konání: Václavské nám. – horní polovina (od křižovatky s ulicí Jindřišská k magistrále)
7:00 – 13:00
Oznámený účel: Podpora demokracie
Svolavatel a den oznámení: Vítězslav Novák, 15.4.2019
Počet účastníků/pořadatelů: 50/1
Městská část: P-1

25.4.
Místo a doba konání: Václavské nám. (Můstek)
12:00 – 20:00
Oznámený účel: Shromáždění za svobodu
Svolavatel a den oznámení: Petr Copák, 21.11.2018 v 13:56
Počet účastníků/pořadatelů: 1000/30
Městská část: P-1

25.4. SPD
Místo a doba konání: Václavské nám. (u sochy sv. Václava) Prostor pod sochou sv. Václava až k ulicím Vodičkova a Jindřišská – horní část Václavského nám.
13:00 – 21:00
Oznámený účel: Shromáždění za svobodnou Evropu bez diktátu EU a nelegální migrace
Svolavatel a den oznámení: Petr Krátký, 23.11.2018 v 9:48 (P. Krátký je Okamurův asistent)
Počet účastníků/pořadatelů: 5.000-10.000/25
Městská část: P-1

25.4.
Místo a doba konání: spodní část Václavského náměstí v prostoru od křižovatky ulic Václavském náměstí x Jindřišská x Vodičkova směrem dolů po úroveň domu č.p. 783/24 na Václavském náměstí
15:30 – 19:00
Oznámený účel: Shromáždění na podporu svobody a tolerance (Hluková olympiáda)
Svolavatel a den oznámení: Fyzická osoba, 10.4.2019 v 15:58
Počet účastníků/pořadatelů: 200/5
Městská část: P-1

25.4.
Místo a doba konání: Nám. Míru – Anglická – Balbínova – Vinohradská – Washingtonova – Politických vězňů – Jindřišská – Václavské nám. (prostřední část u tramvaje) – Štěpánská – Řeznická Karlovo nám.
16,00 – 19,00
Oznámený účel: Shromáždění na podporu Evropské unie, proti lžím a nenávisti
Svolavatel a den oznámení: Jan Cemper, 7.3.2019 v 14,04
Oznámený účel: 1000/50
Městská část: P – 1, P – 2

Všimněte si, že v případě Hlukové olympiády vůbec není uvedeno jméno pořadatele, ale je utajeno a místo toho je uvedeno jen “Fyzická osoba” jako údaj.

Policie se rozhoupala po více jak 3 hodinách

Aktualizace: Policie teprve po více jak 3 hodinách po 18. hodině vytlačila Antifu z dosahu demonstrace SPD. Koncert skupiny Ortel v úvodu shromáždění byl de facto znehodnocen protidemonstrací. Stejně tak projevy prvních několika politiků na pódiu. Demokracie opět vydrbala se svobodu a právem. Alibismus pro policii, aby nečelila kritice, že nekonala vůbec, ale jenom trochu?. Pozdě, ale přece?

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 70% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Seep
Návštěvník
Seep

Vedle pirátů, feťáků a trockistů svorně řvali a pískali především komunisti!!!! Je nutné tento fakt křičet pořád dokola!!

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

A kdo asi z toho slova ,,vlastenec” udělal sprostou nadávku,co?Právě lidi,kteří to o sobě prohlašují ale společnost to jejich počínání vnímá jinak abych si mohl alespoň připadat jako vlastenec,tak to musí vnímat celkově ta společnost to chování jako vlastenecké,potom to takhle dopadá,takže není vlastenec jako vlastenec,pro mne je větším vlastencem hasič který zachraňuje životy,nebo voják naší armády,nebo třeba mužský,co ve svém volném čase spraví prolézačky na hřišti pro děcka atd.,než nějaký pomatenec,co na demonstraci mává s šibenicí,to ať se opravdu na mne nikdo nezlobí,to není projev vlastenectví i když uznávám,že každý může tu představu o vlastenectví mít jinou.

Turek
Návštěvník
Turek

Ano, byl jsem tam na demonstraci, jen ten počet bych odhadl vyšší. Někteří lidí přišli opravdu jen na ten Ortel, a když ten skončil, tak odešli, možná i pár lidí odešlo v průběhu demonstrace kvůli tomu hluku, bylo to nepříjemné, ale tomu nevěřím, že někdo z organizátorů řekl, že nám hluk nevadil. Je to třeba chápat spíše tak, že až poté, co přijel Okamura z televize Barrandov a viděl ten binec, který tam byl, tak zřejmě zavolal Hamáčkovi, aby s tím něco udělal (Okamura je přece místopředsedou parlamentu) a pak se teprve začaly konečně věci dít, ale pomalu. Bylo jasně viděl, že policie byla řízena někým, kdo sympatizoval s antidemonstrací, ale zase bych to tak nedramatizoval, jako tady autor. Co provokovalo, to byla opravdu nečinnost policie, ona vždycky vyzvala ty protidemonstranty, aby odešli a oni nešli a dělali rambajs dále, a nic se nedělo, 10 – 15 minut uběhlo a další výzva, a zase se nic nedělo, 10 – 15 minut další výzva a zase se nic nedělo, byla to jako komedie, hrálo se tím zkrátka na nervy účastníků SPD mítinku a každý jen koukal nevěřícně na to, proč pořád policie žvaní a nic s tím neudělá, vypadali pro srandu, pořád vyzívali a nic nedělali. Nakonec je vytlačili níže a oni tam byli za 15 minut zase, a zase tam mezi námi a jimi stáli policajti a oni na svých místech, už je sice pravda, že ten rambajs potom dělali podstatně menší, ale zase tam byli, jak říkám, ten kdo řídil policii, ten dělal vše možné, aby tuto akci SPD účastníkům znepříjemnil. Napsal jsem včera na Hamáčka, popsal jsem mu, co se tam událo, a vyzval jsem ho, aby rezignoval na funkci, pokud nerezignuje, napíši na jejich ČSSD stranický sekretariát. Napíši ještě na policejního prezidenta a možná že i pak na parlament.

Jája
Návštěvník
Jája

No, Česko snese všecko, ale ono je to i jinde stejné. To, co je popsané v článku je naprosto klasický způsob fungování těch “nejlepších demokratů na světě”. Jen oni mají právo hlásat svůj názor, jen oni mají právo na svobodu, a to tu absolutní – kdy si mohou dělat naprosto co chtějí, jen oni mají právo vládnout, vlastnit, řídit, ale i trestat – samozřejmě ty druhé – to je nás … a td. Prostě klasičtí sebestřední namyšlení nadřazení egoističtí tupci a pokrytci. Ti nikdy nebudou brát ohledy na práva druhých, nikdy nebudou respektovat jiné názory ….. Je to víc otázka psychologie, jak na ně. To, že policie nezasahovala je jasné. Všichni jejich nadřízení jsou dosazeni stejným způsobem, jak dosazovali své lidi do pozic komunisté, nebo fašisté. Ale vlastně i šlechta a církev. Pamatuji, jak se stejným způsobem sabotovalo vystoupení Alexandrovců, nebo jak možná ti samí házeli vejce na Paroubka, nebo Zemana. Viděl jsem videa z Ukrajiny, jak tam fašisté narušovali demonstrace pro Janukoviče, jak je dokonce fyzicky napadali. Oděsa byla to samé – tam to skončilo vražděním a upalováním. Doba se posunula, a už nemá smysl na nějaké demonstrace chodit. Je čas začít konat, nestačí řečnit. Dění ve svém okolí nezměníme mluvením. Ani volbami. Máme mozky, máme ruce, tak musíme věci ve svém okolí, ve své rodině chytit pevně do ruk, vykašlat se na hypotéky, nepodléhat reklamám, upozadit ego, a zapnout mozek, používat rozum, kupovat české věci, naučit se rozlišovat dobré lidi od hazlů, hajzly vytlačit ze svého života … atd. Víme, co se děje, víme, kam to směřuje, a víme, jak z toho ven. Jen se nesmíme bát začít. Je jich málo, jsou slabí, a šíří kolem strach, aby si na ně nikdo netroufnul. Potřebují druhé – nás, aby jsme za ně uskutečnili jejich plány a vize. V těch zákopech budeme mi, ne oni. Víte, že ty jejich zákony poslouchat nemusíme? Že si můžeme vytvořit své vlastní? Svá vlastní pravidla, podle kterých si budeme vybírat partnery pro život, pro podnikání, kamarády, společníky, podle kterých budeme mezi sebou spolupracovat, obchodovat … Pro mne je třeba Česko a Slovensko stále jedním státem – Československem, a žádná havloidní kreatůra mne nepřesvědčí, že je to jinak! Chápete, o čem mluvím? ….

zazracnedieta
Návštěvník
zazracnedieta

Vedci zistili, že liberáli sú psychicky narušení

Mark Dice vo videu hovorí o najnovších vedeckých výskumoch v oblasti mozgu a rozdielom medzi mozgom konzervatívca a liberála. Výsledky sú také, že liberáli trpia poruchou osobnosti a psychickým narušením.

https://youtu.be/Ia2gBMBApvI

anonym
Návštěvník
anonym

zazracnedieta
Mělo by se to trošíčku upřesnit. Liberál není to co neoliberál. Ti narušení jsou neoliberálové. Dřívější liberálové byli poměrně dosti normální lidi, co naopak odmítali zkostnatělost konzervatismu. Nyní je to dá se říci naopak, neoliberálové jsou socialismem postižení magoři, zatímco konzervativci již nejsou zkostnatělou strukturou, mají normální vztahy se světem. Jistě to musí být znát i na mozku. Všichni ti zelení, neoliberálové, socialisti a podobná havěť mají podivný výraz, jak pobožné patronky na středověkých obrazech. Prostě psychopatický. Stačí se podívat na ministryni sociálních věcí, když rve do poslanců zálohované výživné jak ztrácí kontrolu nad svým výrazem.

Jakub
Návštěvník
Jakub

Největší trockista a neomarxista Ivan David mluvil přímo na pódiu. Neuvěřitelná drzost SPD, co jsou schopní naservírovat svým dementním ovečkám.

anonym
Návštěvník
anonym

Já se vrátím ještě k předchozímu článku o ekoteroristech. Obsazování uhelných elektráren je jejich hobby, zelená svoloč zachraňuje planetu, tím způsobem, že likviduje vše živé kromě barevného obyvatelstva. Číňani jsou odporní, žerou psy a kočky, ale netají se s tím. Zelená havěť když občas zachytí s tímto živým nákladem kamion, tak spustí ohromný humbuk. Jsem ráda, taky se mi to nelíbí. Ale kde je zelená svoloč, když se dějí na světě opravdové prasárny v megalomanském měřítku? Aha, nejspíše u uhelné nebo atomové elektrárny. Nebo někde demonstrují za omezení uhlíkové stopy.

Dobrá, já jsem pro, nechť se všude na světě likvidují nepůvodní a zvláště invazivní druhy zejména bez dokladů původu.
Možná by mohla Austrálie vypomoci Americe a rozdat trochu těch dobrůtek na mexické hranici.

Současný svět, bez ohledu na technický pokrok mi silně souznít se středověkem. Už jen čekám, kdy začnou upalovat čarodějnice.

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/australie-kocky-otrava-letadlo-parky-vlada.A190427_092522_zahranicni_evam

Neznama
Návštěvník
Neznama

At konaji tito dobroseri toto ( stejne jako chodili Brontosauri kosit louky do hor nebo sadit lesy) 👍👍 klidne jim prihodim par sazenic stromecku.
Ted uz par roku sbiram zaludy a sadim je bud primo v lese nebo doma a pak do prirody. Nebo i seriky ktere nase radnice likviduje.
Prebytky kvetin ze zahradek by lide mohli sadit na sidlisti. Tam kde vidite ze to nekdo opecovava tak zahrabejte cibulky a ony se uz na jare ujmou a lide si to pak rozsadi. U nas se objevili cibulky snezenek, tulipanu a krokusu. Snad tam vydrzi.
Letos sbiram semena lipy – narodni strom CR !!! Take ho hodne radnice a technicke sluzby kaceni.
https://www.novinky.cz/koktejl/503333-manzele-kteri-vzkrisili-prales.html

Hm tento clanek o setkani ste nemusel psat VK. Stacily ty nedavne clanky a take kdyz jsem dala informaci o stavce tak me tu dokonce urazeli diskutujici ( kteri by meli byt si tu navzajem oporou), takze se to dalo cekat ze bude malo lidi. Vsak se o tom nikde nepsalo ani se nesvolavali priznivci.
A dale jed dneska z druheho konce republiky do prahy tak to stoji poradne prachy ( za ty by mela rodina jidlo na vikend) a take dovolenou.
No a Lepenka i Okamura o ty lidi ani nestali. Jen nechapu proc prijeli ze zahranici kdyz je nemel nikdo slyset na Vaclavaku.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Logika věci je jasná – dej feťákovi fet a on tě bude velebit. Dej 100.000 feťákům jejich fet a všichni vás budou velebit. Dejte milionu feťákům jejich drogu a vyhrajete zadarmo volby. Pak si můžete s obyvatelstvem dělat co se vám zachce. Tohle je neúprosná logika. A podle této logiky postupuje Hřib a jeho Piráti. Jen blbý a hluchý to nevidí. Je přece logické, že každý politik jako poslanec někoho zastupuje. ODS zastupuje milionáře, lidovci pámbičkáře, TOP ochlasty a anarchisty, SPD vlastence, socany ČSSD atd… Každý má své zájmy. Uvrhněte na trh drogy, legalizujte je a vaši voliči budou na vás závislí. Tohle je stejně nebezpečná hra jako s islamizace Evropy. TEČKA.

Jakub
Návštěvník
Jakub

SPD zastupuje dementy. A vy jste jeden z nich.

tehu
Návštěvník
tehu

To co se událo lze chápat jen jako “hemžení se”. Neustále to ulazuje jen jediné – čeho všeho je schopen člověk a to jen pro stoh potištěného papíru a vlastní prospěch. Na tom je založeno “skryté vládnutí” – toto lze s úspěchem provádět jen díky “lidské hlouposti”. Protože všechny dosud použité prostředky selhaly. Tento jediný je zatím úspěšný….
Jak dlouho ještě ?
A teď trochu mimo tema – Protože všichni jdou jen za osobním prospěchem ale naní tu žádná jiná vhodná náhradní planeta kam přestoupíme – pro případ, že tu na které všichni společně bydlíme definitivně “vybydlíme”.

Takže se navzájem sebezičíme… ?

dhoul
Návštěvník
dhoul

Ano. Znáte snad jiný sebedestruktivní, nebo hamižný druh na planetě?

Jája
Návštěvník
Jája

Nebojte, příroda je mocná. Je jen pomalejší, než my, tak její reakce zpozorujeme se zpožděním. Lidská populace jako taková také nezmizí, jen se zredukuje. Pokud alespoň z části rozumíte přírodním zákonům, říká Vám něco koloběh vody, koloběh kyslíku a uhlíku, chápete provázanost a vzájemnou závislost živočišné a rostlinné říše, tak i víte, kam se uchýlit, a co dělat, aby jste byl mezi těmi, co budou mít to právo zde dále žít.

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Ale no tak … nejdříve pane VK kritizujete SPD a pak se divite že ji lidé nevěří …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Phoenazy,
ale věří a nějaké blbé zaplacené průzkumy a štvaní proti SPD na tom mnoho nezmění a když tak jen jako vždy to pomůžze k nárustu preferencí. A pražáci jsou už jen zcela izolovanou skupinou hlupáků kteří stále poklonkují těm,kteří z nich udělali hloupé slouhy kteří za bydlení a živobytí dají vše co vydělají a tak musí chodit za pár šupů předstírat demonstrace na podporu svých páníičků. Na magistrátě zachlazenej puberťák co neumí ani zašroubovat žárovku a tak potřebuje měsíčně čtvrt milionu jen na “poradce”. Prostě vypatlaní pražáci. My, vy blbečkové na hřiby chodíme do lesa a ne je vojíme na radnice a piráty známe jen ty z Karibiku a ti se necpou ke korytům jak ti vaši. Blbost pražáků už opravdu vykazuje takovou úrověň debility,že by je bylo třeba separovat od zdravé ČR.