Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním...

Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním vládli. Netušili, že Andrejovi narostou křídla. Na křídlech Barclays sedí Babiš i Soros. Nevěděli, že Nová Evropa vyžaduje místo politiků manažery!

Tři a půl roku věděli, kdo je Babiš. A přesto s ním vládli. Netušili, že Andrejovi narostou křídla. Na křídlech Barclays sedí Babiš i Soros. Nevěděli, že Nová Evropa vyžaduje místo politiků manažery!

Celá republika žije Sobotkovým rozhodnutím podat demisi. I když se nyní počítají pro a proti, půl roku před řádnými volbami je demise projevem zoufalství. Nezbylo už nic, co by dokázalo Babiše zastavit. Ale nedošlo k tomu náhle. Všichni věděli, kdo je Babiš, když na sklonku roku 2013 s ním vedení ČSSD a Lidovci podepisovali koaliční smlouvu. Všichni věděli, že čerpá dotace. Věděli, že je napojený na evropské dotace. Babiš byl stejným Babišem jako dnes. Jenže v roce 2013 byl nepřítelem ČSSD někdo jiný. Pravice v podobě ODS a TOP09. ČSSD byla ochotna se proti těmto dvěma stranám klidně spojit i s ďáblem, a protože Babišovo hnutí ANO získalo tolik procent ve volbách, že skončilo těsně za vítěznou ČSSD, byla koaliční volba jasná. Jenže Babiš se nerozhodl jít do politiky z enthusiasmu. A dokonce ani ne kvůli businessu. Andrej Babiš byl podle informaci naší redakce v roce 2012 vytipován skupinou hedgeových investorů napojených na britskou Barclays jako ideální kandidát na premiéra v ČR v horizontu 8 let.

Konec roku 2013, podpis koaliční smlouvy.

Nedávná nabídka Andreje Babiše pro George Sorose, aby svoji Středoevropskou univerzitu (CEU) v Budapešti přestěhoval do Prahy, zapůsobila na mnoho lidí jako šok. Co má proboha Babiš společného se Sorosem? Je to právě banka Barclays. Tento britský globalistický bankovní gigant z londýnského City sponzoruje největší globalistické projekty v Evropě. Kromě financování výstavby tunelu pod kanálem La Manche je Barclays hlavním finančním operátorem výstavby plynovodů a ropovodů. Jenže kromě toho Barclays financuje skrze německé trusty i CDU, mateřskou partaj Angely Merkel. Co může Babiš nabídnout Barclays a co může nabídnout globalistům? Logicky jen jednu věc: Převzetí moci nad Prahou, coby centra světového židovstva. A pokud se podíváme na struktury globalistů, nikdy nepracují sami a pracují v tandemu.

Babiš pochopil, o čem je Nová Evropa – O tandemovém řízení

Ani Babiš nejede svoji politiku sám. Má mocného zastánce. Pražský Hrad. A pokud mluvíme o moci, nemyslíme tím Miloše Zemana. Myslíme tím euroasijské globalisty, kteří kontrolují Pražský hrad a drží ochrannou ruku nad Milošem Zemanem. Hidden in plain view syndrom. Syndrom toho, co je skryto před očima. Všimli jste si toho, jak zhruba v době, kdy Donald Trump vloni na konci jara vyhrál primárky v USA, najednou synchronně přestala česká média útočit na Miloše Zemana? Jak se najednou do té doby notorické denní protizemanovské články z mainstreamu postupně vytratily? Změny v Evropě a cesta k Nové Evropě nevede přes politiky staré éry. Globalisté žádají nové myšlení a odproštění se od dogmatického a ideologického stereotypu. Nově jsou zapotřebí manažeři, kteří povedou státy a národy stejně jako firmy. Co není ve firmě efektivní, je terminováno. Co nevydělává peníze, je opuštěno. A hlavně, ve firmě není prostor na kompromisy, které jsou tak typickým znakem politiků. Manžer kompromisy nedělá, protože nemůže.

Tandem Zeman – Babiš podle modelu Barclays.

Dělejte to jako já. Citát mylně přisuzovaný Donaldu Trumpovi. Jak jsem se o víkendu dozvěděl při telefonickém rozhovoru s kolegou z Breitbart, autorem citátu není Donald Trump, ale Steve Bannon. Hlavním prizmatem Nového věku je alternativa postupů. Nemůžete prosadit změnu, pokud opakujete pořád stejné postupy. Dělejte to jako já, to je systém revoluce. Leninská cesta. Klement Gottwald v roce 1929 řekl, že komunisté jezdí do Moskvy se učit, jak kapitalistům podřezávat krky. “Dělejte to jako já” je systém definovaný osvědčenou metodou přímého řízení. Zde jsou hlavní teze této metody:

  • Neuznávejte establishment, hlásejte jinou cestu
  • Klaďte rovnítko mezi politiku a korupci
  • Postavte se do role bojovníka s establishmentem
  • Ukazujte chudnutí lidu, zatímco establishment bohatne
  • Bojujte proti negativním projevům globalizace
  • Slibujte revoluci

Důsledkem těchto tezí bude likvidace důvěry lidu v politické strany. Lidé budou žádat vůdce bez kompromisů. Jenže vůdce je v pojetí globalismu manažer. Stejně jako ve firmě. Politické mrtvoly se prochází v Bruselu a netuší, že globalizace se posunula úplně někam jinam. Miloš Zeman a manažer Andrej Babiš. Mentor a elév. Tandemový systém řízení, o kterém se mluvilo na finančním fóru v Davosu minulý rok. Systém je založený na dvou figurách, kdy jedna má výkonné řízení a druhá má roli mentora, resp. ochránce. Myslíte si, že tandem Zeman – Babiš je jediný? V Německu právě vznikl nový tandem Merkelová – Schulz. Ona je mentor, on je elév, ale o to agilnější. V USA tento model funguje už více jak 200 let, prezident a viceprezident. Prezident je elév, viceprezident mentor. Pamatujete na Billa Clintona a jeho viceprezidenta Al Gorea? Ten je největším globalistou v USA a Clintona měl na starosti. Protože svou práci nezvládl a dovolil útok na Clintona a nezabránil pokusu o impeachment, za trest se ho globalisté zbavili, když v roce 2000 nechali raději vstoupit do Bílého domu svého nového motorového koně, G. W. Bushe, který vzápětí figuroval v 11. září jako spouštěč roztočení tiskáren FEDu do nadzvukových otáček skrze spuštěné války v Afghánistánu a v Iráku.

Nejde stavět nové bez brutálního zbourání starého

Tandemové řízení funguje i v Rusku. Vladimir Putin a Dmitrij Medveděv. Vladimir Putin drží ochranu nad Medveděvem, ale most potřebuje dva pilíře. To věděli už staří Číňané, kteří v tandemovém řízení spatřovali záruku stability. A právě Andrej Babiš je v tandemu s globalisty přes Miloše Zemana a kruhy euroasijských globalistů, kteří mají potom návazné napojení na Barclays, ne náhodou největší banku v Británii, která spravuje nejvíce čínských a asijských investic v Evropě. Když Andrej Babiš podá ruku do Budapešti Gerogu Sorosovi, je to vnímáno jako symbol. V tandemové spojce mezi Babišem a Zemanem jde o přípravu ČR pro vstup do Nové Evropy.

George Soros už dříve upozornil, že svět se kvůli neschopným politikům znovu řítí do krize. Svět potřebuje manažery, ne politiky, uvedl Soros.

Prvním krokem je likvidace současného vedení ČSSD. Bohuslav Sobotka je chodící politická mrtvola. Bohužel to zatím ani neví. Jeho úloha ještě přijde. Má dovést ČSSD k volebnímu krachu. Tuto úlohu musí splnit, protože to je součást plánu, který zazněl v Davosu. Budovat lepší zítřky znamená bourat staré včerejšky. V Davosu zaznělo: “Jak chcete stavět nový dům na stejném místě, v naší Evropě, když nezbouráte starý?” A tahle řečnická otázka je fulcrum stability současného globalismu. Tandemová globalizace, západní a východní směr. A uprostřed globalistické fulcrum. Rovnovážný stav, který nelze vyrobit s jedním mostním pilířem, ale musí být dva. Tandemový model, který prosazuje Barclays ve smyslu své podpory CDU i SPD v Německu je jasným modelem kopírovaní modelů přímého řízení.

Sobotka bude hrobařem vlastní strany, protože k tomu byl vybrán!

ČSSD ztrácí voliče ad-hoc, ne kvůli tomu, že strana je špatná nebo dobrá, ale protože lidé nechtějí volit tradiční politiky. Chtějí revolucionáře. Chtějí Trumpy, chtějí exity. Slibujte revoluci. Slibujte vysušení bažiny. Dělejte to jako Trump. Jsou mrtví a jsou živí. A potom jsou ještě ti, kteří jsou mezi. Žijí napříč časem, mimo prostor, vidí souvislosti a zkušenosti staré Číny. Most a dva pilíře na každém břehu. Tandem. Babiš tvoří se Zemanem jako dva podpěrné pilíře v ČR most pro Novou Evropu. Bohuslav Sobotka je obětí, ale vůbec to netuší. Nízké preference ČSSD lze zachránit jen tak, že někdo v ČSSD pochopí tandemový princip současné Evropy. Tandem Macron – Le Pen je čím dál tím pravděpodobnější. Ohlášení výsledků 1. kola 17. minut po uzavření volebních místností odhalilo přípravu na děsivý tandem, jaký nyní funguje i v USA (Trump – Pence). Trump, který hlásá alternativu, ale v tandemu je s nejtvrdším jestřábem široko daleko. Vzniká tak tandem hrozivého zjevu, který dosud ani pořádně nechápeme. A mám obavy, že tandem Zeman – Babiš nebude přínosem pro národní teze ČR, ale naopak nás přiblíží tak rychle Nové Evropě, že se z té závratné rychlosti ani nevzpamatujeme.

Jedna z hlavních bank východního globalismu se silným napojením na Čínu. Barclays. Ovládá a financuje CDU i SPD. Gargantua ve světě investic je v úzkém kontaktu s fondy George Sorose i holdingy Andreje Babiše.

A co Sobotka? V Bruselu je mnoho pozic a míst, kde se na něho už těší. Roli bruselského úředníka, možná i komisaře, když pan Juncker nebo pan Verhofstadt dá, určitě v pohodě zvládne. Brusel je totiž posledním velkým centrem, kde stále nechápou, že globalizace se začala ubírat směrem tandemového řízení i na úrovních národů a států. A koho má do tandemu pan Sobotka? Chovance? Zaorálka? Jiné politiky? Představte si, jak 6 měsíců bude předseda ČSSD v roli padoucha, který podal demisi. Jedni ho budou považovat za zbabělce, druzí za slabocha, třetí za komedianta. Nebude nikdo, kdo jeho demisi pochválí jako přínosnou. Kromě těch, kteří z toho mají skutečnou radost. A není to Babiš. Jsou to ti, kteří pracují dnem i nocí na diskreditaci politiků a jejich nahrazení manažery. Všímejte si tandemu Zeman – Babiš, tyhle dva pilíře v budoucnu podepřou nejeden globalistický projekt. Oba dva budou hlásat národní zájmy a to je v pořádku. Ale je sakra rozdíl, jestli ty zájmy budou prosazovány suverénně, anebo vazalsky v rámci Nové Evropy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Plkal
Návštěvník
Plkal

Zajímavé je, jak jsou ve Francii tak i u nás odstavovány “tradiční” strany a nastupují nové – centristické a manažersky řízené.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Izrael musí napadnout Pakistan při rozdělení země a Izraelitu.Pak začne vše co je psáno SVP
Počátek Běd,Falešné náboženství Korán,Z.Janovo+Polnice,Armagedon proti Božimu království.

Act 5 – Zhroucení USA a další západní ekonomiky a morálky.
Akt 6 – Výrazné snížení populace s použitím přírodních a člověkem způsobených katastrof.
Opona . Kdo může říct, jak tato válka skončí?

Jsme v posledních fázích přípravy, aby tak globalizovalo světu, že zednářská New Age Christ (Antikrist), se může objevit obdržet veškerou politickou a ekonomickou moc světových vládců. To je Illuminati plán a biblická proroctví Zjevení 17: 12-17 ).

Cvrnky-cvrnk
Návštěvník
Cvrnky-cvrnk

Andrej Babiš volá stbáckým stylem do redakce Lidových novin:

https://www.youtube.com/watch?v=o1CrTjGlDc4

Forever
Návštěvník
Forever

S řadou věcí úplně nesouhlasím. Jen malá poznámka na okraj: Gottwald, dle svých slov, se jezdil do Moskvy učit, jak buržoazům zakroutit krkem.

Jinak, co se týče těch tandemů:

Nesouhlasím např. s tím, že Le Penová a Macron pracují v tandemu. Je sice možné, že zde možná je nějaká dohoda či místy probíhá spolupráce (v některých věcech) určitých elit, ale jinak, Le Penová a Macron jsou zcela dva odlišné proudy, reprezentující úplně jiné zájmy. Koneckonců, i třeba pan Pjakin upozorňuje dlouhodobě na to, že Le Pen x Macron je soubojem dvou významných elit, z pohledu Pjakina o souboj globalistů (Le Penová) proti státní elitě USA (Macron), tj. lépe řečeno starým strukturám. Z mého pohledu, na čemž se snad shodneme, souboj národovectví x globalismus. Jestli oživování národovectví, či chcete -li nacionalismu, vyhovuje některým elitám, je druhá věc. Dle mého názoru oživování národovectví je pro evropské národy dobrá věc, národovectví je dnes potřeba jako vody. Jedině skrze návrat k národovectví, neboli národní obrození, může dojít k záchraně evropských národů. V Rusku návrat k národovectví po pádu komunismu přinesl pozitivní ovoce a ostatní národy Evropy by měli nejlépe učinit to samé. Vlast je duší národa. A pevné pouto k této národní duši lze získat jen díky vlastenectví. Národ bez duše (vlasti) jinak zhyne. Tělo (národ) nemůže žít bez duše (vlast). Je třeba proto návratu k národovectví, aby bylo obnoveno pevné pouto mezi vlastí a národem. Pouto vlasti a národa je obdobné, jako člověka a Boha. Co by byl člověk bez Boha? A jak říkal TGM, co by byl národ bez vlasti? Ničím. Jen bezejmenným a mrtvým smítkem prachu.
Proto vnímám osobně postupný návrat evropských národů k národovectví jako dobrou zprávu. Je na každém národu, jak tuto svou druhou šanci využije.

Ohledně “tandemu” Trump-Pence:
neviděl bych to tak až přímo na tandem, spíše jako souboj dvou světů elit mezi sebou, přičemž Pence reprezentuje staré struktury (Pjakin by řekl státní elity – tj. neokony), zatímco Trump něco jiného (z pohledu Pjakina zájmy globalistů, jímž prý vyhovuje oživování nacionalismu). Co se týče “tandemu Le Penová-Macron” – dle mého názoru stejně nesmyslné tvrzení, jako tvrzení o tandemu Trump-Clintonová.

Stejně tak srovnávání Trumpa s Babišem – ač mají některé spojovací charakteristiky, z celkového hlediska, troufnu si říci, jsou odlišné, jak charakterem, tak i kariérní dráhou a nástupem do politiky. Babiš zastupuje “nepolitickou politiku”, což Trump sotva. Babiš byl a je bezcharakterní cynik, kariérista bez hodnot, což se Trumpovi říci nedá. Trump si za svůj život vytvořil vysoké charisma a hodnoty. Troufnu si říct, že mu ani nejde tolik o peníze, jako v případě Babiše. Trump narozdíl od Babiše předal svůj majetek rodině po nástupu do funkce. A nesponzoruje svojí politikou, narozdíl od Babiše, svoje dávné firmy. Navíc, Babiš je populistický politik, co si žil předtím celou dobu jak prase v žitě, co zčistajasna, když se stal politikem, začal mlít o tom, jak je to tady špatné. Trump narozdíl od Babiše nezačal kecat o špatných poměrech v Americe až po svém nástupu do boje o prezidentskou funkci. O tom, že to s Amerikou jde z kopce, hovořil už před 20 lety, kdy nebylo ještě jasné, kam se jeho další životní cesty budou ubírat. Už v té době nevyloučil možnost, že kdyby to bylo nutné, mohl by kandidovat na prezidenta.

A nakonec, Trump narozdíl od Babiše, troufnu si říct, je patriot milující svou vlast, cítící nějakou odpovědnost za ní. Koneckonců, starost o svou vlast projevil ještě dávno předtím, než bylo jasné, že kandiduje na amerického prezidenta. A cítí zároveň i v neposlední řadě odpovědnost za svou rodinu. Babišovi byl a je osud naší země zcela ukradený. Naplno si dovolím říct, že kvůli své kariéře by klidně zaprodal i vlastní rodinu. Škoda slov. Co k tomu říci víc?

Ohledně Donalda Trumpa – viz video níže:

Cesta Donalda Trumpa do politiky
https://youtu.be/uOxf7OuTYHw

kari
Návštěvník
kari

bych doplnila. Trump sve miliardy zdedil. Ale uprimne, jak k nim prisel Babis?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Nikdo nezbohatne nahodou. Ke vsemu jsou zapotrebi vnejsi impulzy z rad mocenskych elit. Tyto si tipuji vhodné kandidaty, které pak nechaji nehorazne zbohatnout. I mocenské elity maji pyramidalni strukturu sféry vlivu, ktera se rozprostira od lokalniho pole pusobnosti az po nejvyssi globalni moc. Podle urovne beztrestnosti a nehorazné vyse nahromadeného majetku lze tipovat, ze stejne jak Soros, i Babis byl vybran samotnym Satanem!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Podle mne Sobotka, ac tvrdil, ze to bylo “pouze jeho rozhodnuti”, na takove akce nema koule! Myslim, ze ho do toho uvrtal nekdo, komu duveroval, a kdo ho presvedcil, ze zrovna toto GESTO ho vynese k politickym vysinam, a soucasne eliminuje AgroKulturistu.
Skoro mi pripadne, ze takova nejaka figura, jako Novotny (viz drive unikle Premierovy maily) by za tim mohla stat, a pritom kopat za opacnou stranu – tj. pracovat na diskreditaci a odstraneni Sobotky …

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

No já tedy nevím…, já to na tandem Zeman-Babiš spíše nevidím. Když někde vidím Zemana, ač je duchem ještě frajer, jeho tělesná schránka není již nejčerstvější, a nechci malovat čerta na zeď, ale za nějakou dobu se začne svou dýchavičností podobat Brežněvovi na sklonku jeho života…

espera
Návštěvník
espera

Psal jsem že se spojí nová europa s Ruskem a je to tady Putin v tandemu s globalisty

Pozorovatelka
Autor

V Soči zahájeno setkání Putina a Merkelové plus video
http://www.irucz.ru/cz/zpravy/1-/114000000000-ruska-federace/114003000000-jizni-fo/114003809000-krasnodarsky-kraj/409-politika-mezinarodni/32166-v-soci-zahajeno-setkani-vladimira/

Dávno tomu nevěnuji velkou pozornost domácí politice, děje se v ní totiž jen to, co je součástí světového dění. Mockrát jsem proto m.j. připomínala Zemanovu větu “Evropa vstoupí do Ruska”
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20150423305986/

Všechno ale je ještě o mnoho jinak, než jak jste to napsal a jak to vypadá.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Putin se podílí na islamizaci Ruska zároveň Evropy.Cele to divadlo a Fake atentáty na Ruské lidi je podvod Putin ví že jde o zničení Evropy pak jeho Fake bric se podílí na pádu a zavedení RFID pladeb vše je to podvod

Pozorovatelka
Autor

To se podle Vás má Putin pustit do války s USA, s IS a ještě válčit na Ukrajině? A dokonce snad vyvraždit všechny muslimy v době, kdy Írán má být středobodem východního světa? Věci se vyvíjejí a prozatím jsem nenašla jediný důvod o Putinovi pochybovat – naopak, je jen dobře, že je takovým stratégem, jakým je, jinak by svět už dávno nebyl. A rozhodně si nemyslím, že by se mu líbila Evropa zaplavená sunnity, což naopak je v zájmu USA, Turecka a Izraele. A že Evropa s Ruskem začala spolupracovat – to je logické, protože se má stát součástí Euroasie, ale jestli jste si nevšiml, tak v sankcích nepolevuje a vysvětlení to má jen jedno: Putin neskáče, jak Globalisté pískají. O to více se čeká, že vše se změní za případného Putinova nástupce (a snahy, že by se tak mohlo stát už v letošním roce, tzn. před volbami v Rusku, jsou zjevné už od loňska).

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Vše proti Rusku bylo jen divadlo pro občany a oni to sezrali aj s navijákem.Ted zažijete pády co přijde ještě ovce hloupé

Forever
Návštěvník
Forever

Putin pouze spolupracuje s těmi “globálními elitami” jen v těch chvílích, kdy to vyhovuje zároveň i ruským národním zájmům. On umí vycítit, kdy a s kým je výhodné spolupracovat, aby to pomohlo národním zájmům Ruska. Takový je Putin.

kari
Návštěvník
kari

tak to by byl totalni konec Evropy. Ale neverim tomu. Tak nejak intuitivne mi prijde, ze Putin neni vlastizradce takoveho kalibru.

Pozorovatelka
Autor

To je konec Sobotky – škoda, že odkaz na přímý přenos skončil v processing, dodatečně snad bude záznam. Zeman tiskovku ukončil a odešel a Sobotka pořád mluví a mluví, to se musí vidět….

Pozorovatelka
Autor

Debata je zatím pouze zde
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1384011165014638&id=417747541641010
(i se spoustou komentářů)
ale například tato fota hovoří za vše
comment image
comment image

Pozorovatelka
Autor

Tak Sobotka právě málem nebrečí
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ct24#live
Zeman v podstatě přijal demisi, ovšem pouze pana Sobotky, nikoliv vlády a do doby, než bude jmenovat nového premiéra, žádá Sobotku, aby vykonával svou funkci, Sobotkovi popřál hodně štěstí do dalšího života…. Sobotka protestuje….
Od Zemana to byl dokonalý tah – nejdříve Sobotku varoval, že odvolá-li Babiše, učiní z něj mučedníka a když tedy Sobotka místo toho podal demisi, Zeman to pojal jako demisi pouze Sobotky…
Je to tiskovka teprve před jejich společným jednáním, ale myslím, že dostatečně výmluvná, obzvláště vzhledem k tomu, jak Zeman Sobotku “koupe”….

kladivo na jandu
Návštěvník
kladivo na jandu

Takže z deště rovnou pod okap……….pořád to jede na ten samý konec – a je úplně jedno jestli pod Babišem nebo Sobotkou. Je vůbec možné se z toho nějak vymanit???