Toto ukažte politikům: Uprchlíci v Maďarsku vyhazují balené vody a potravinové balíčky...

Toto ukažte politikům: Uprchlíci v Maďarsku vyhazují balené vody a potravinové balíčky do kolejiště!

Toto ukažte politikům: Uprchlíci v Maďarsku vyhazují balené vody a potravinové balíčky do kolejiště!

Bizarní video maďarské policie zachycuje uprchlíky na budapešťském vlakovém nádraží, jakým způsobem se chovají k humanitární pomoci. Kopou do balíků s balenou vodou, hází balíky a jednotlivé lahve do kolejiště, to samé čeká i potravinové balíčky, které také létají z oken vlaku, nerozbalené a zahozené do kolejiště. Ano, to jsou ti zoufalí uprchlíci, kteří potřebují naší pomoc.

Rozzuření uprchlíci: “To nechceme! To není halal!”

Hlavním problémem je, že potravinové balíčky a lahve s vodou nemají arabské nápisy a nejsou připravené “halal” a podle tradic. Velkým omylem je odmítání vody, které je opravdu z pohledu Evropanů bizarní a maďarští policisté kroutí hlavami. Jenže podle wahábistické větvě Islámu nesmí muslim přijmout jídlo ani vodu od nevěřícího, protože by tím na sebe uvrhl klatbu, pokud se ve výrobním procesu voda setkala s něčím nečistým, např. trubek, které byly vyrobeny v železárnách, které patří bezvěrci nebo dokonce židovi.

Stejně tak to platí o potravinách, které musí být halal, připravené muslimským kuchařem a v nádobí, které vyrobil muslim. Suroviny musí pocházet z farem a zdrojů, které jsou muslimské. Někteří uprchlíci potravinovou pomoc přijímají s vděkem, někteří ovšem pouze naoko, aby neurazili, ale vody ani jídla se mimo záběry televizních kamer už nedotknou a ortodoxní muslimové ostentativně takové jídlo rovnou vyhazují a považují to za urážku, vztekají se a nadávají policistům.

Tyto základní informace by se měly k policistům a humanitárním pracovníkům dostat, aby zbytečně nerozdávali potraviny a vodu někomu, kdo se jí nesmí kvůli své víře ani dotknout. Je spousta potřebných lidí, bezdomovců, starých a osamělých lidí, kteří by za takové balíky s balenou vodou a potravinové balíčky byli rádi.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
johnnyGOtoHOLLYWOOD
Návštěvník
johnnyGOtoHOLLYWOOD

Toto ukázat celé vládě v čele se Sobotkou.Stále je to dostupné na youtube.
Takto se zachází s vodou???

Honza
Návštěvník
Honza

Tak přesně tyhle šmejdy bych ihned sbalil a odvezl zpátky. Stejně to jsou zdraví a mladí chlapi. Když uprchlíky, tak s tvrdými pravidly

Viki
Návštěvník
Viki

Na videu jsou samí mladí a silný muži proč nebojují za svou zem a nechrání své ženy a rodiče?Asi proto že mají svůj cíl v něčem jiném lidé ne důležitých místech probuďte se a jednejte zastavte tento organizovaný exodus!!!!!!!!!!!”!!

Viki
Návštěvník
Viki

Pokud jim není dobrá voda a jídlo z Evropy tak co se lezou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rewa
Návštěvník
Rewa

to si pan autor článku vybral asi ten nejextrémnější případ aby mohl prosazovat svůj zřejmý postoj k uprchlíkům. jistě ne všichni pohrdnou vodou a pomocnou rukou.

Mark T. L.
Návštěvník
Mark T. L.

Jen malá hrstka tzv. Imigrantů alias ekonomických běženců (jak jsme si to krásně nazvali) se dokáže přizpůsobit. Koho zajímá víra, když mu jde o krk? Oni evidentně hladem a žízní netrpí. Vykašlal bych se na ně a bičem je hnal. Koho zajímá tady v Evropě nějaký Halal. Ať si Halal dělají doma. Tady jsou přijímáni, protože jsme ochotní jim pomoct, ale to brzy skončí. Osobně jsem už od začátku proti jejich integraci do Evropy a tak to bude i nadále. Jsem toho názoru, že pokud chtějí do Evropy, musí se jí přizpůsobit a hrát podle pravidel, pokud ne, tak bye bye a halekat si můžou doma v Syrii a jinych prdelich. Naši předkové se musí v hrobech obracet. Oni bojovali a umírali za Evropu a za nás, aby jsme se měli dobre a pitomci z EU a Slunicka to pohrbi za živa. Ten kdo ty hajzly brání by měl být odsouzený za vlastizradu, postaveny ke zdi a kulku do hlavy.
Omlouvám se za preklepy a hrubky. Pisu z mobilu

sam
Návštěvník
sam

Docela rád bych uprchlíkům ukázal kde sou hranice toho co si můžou dovolit… a když udělají něco co nemají, myslím že kulka do hlavy je dost výstražná

Jirka
Návštěvník
Jirka

popravdě?…vykašlal bych se na ně..chybí je jedna základní vlastnost a tou je pokora..chtějí mít klid ale chovají se jak neřízený dobytek…souhlasím s tím, že je Maďaři nechtějí pouštět přes své území…pokud utíkám před něčím, vážím si každé poskytnuté pomoci…to co jsem viděl mne je zhnusilo ještě víc

Alije Brazilovič
Návštěvník
Alije Brazilovič

Je třeba nejprve vykopat prohnilou politickou elitu a hned za nimi tu islámskou špínu!Pak je třeba vyčistit Evropu od těch špín co už tu stihli nalézt,ztrestat ty slimáky,kteří jsou podezřelí s tr. činnosti,kterou tady stihli napáchat.Ať ti mrdači koz navždy pochopí,že v Evropě nejsou a nikdy nebudou vítání!!!No a pak ještě dát jasný vzkaz do bílého domku,že Evropa a Evropané se nepodvolí americkému snu o NWO.JEBAT uSSa,euDiktát,NWO…JEBAT,JEBAT,JEBAT!!!

Mirka
Návštěvník
Mirka

Když to vídím jak se ti migranti chovají a jak je spousta lidí lituje jen. mě to zvedá adrenalin v krvi.Předstírají jak jsou na tom zle a přitom mají na sobě značkové oblečení. Mě je 60l a na zn.boty si mohu jen tak myslet v lepším případě se podívat. ,Nikdy jsem neměla a nemám žádné dluhy a přesto jsem musela jít bydlet do zahradního chaty abych přežila.Nikdo mě vzhledem k mému věku nezaměstná a zajímá to někoho? Taky bych chtěla žít v lepších podmínkách Angelo Merklová, pomůžeš?