Totální cenzura: Šéf ÚZIS pro CNN Prima News prohlásil, že je načase...

Totální cenzura: Šéf ÚZIS pro CNN Prima News prohlásil, že je načase brát COVID-19 jako normální nemoc a přestat nosit roušky, jenže stanice rozhovor s ním po pár hodinách stáhla a vymazala ze svých stránek, prý na základě zásahu ze shora! Čím Ladislav Dušek rozčílil Babišovu vládu a Vojtěchovo ministerstvo mastičkářství? Dušek řekl pravdu a za to mu teď údajně hrozí vyhazov z funkce ředitele ÚZIS, sdělil naší redakci zdroj jako důkaz o chaosu ve vládě po včerejším videu s Milošem Zemanem! Kdokoliv ohrozí vakcinační úsilí v ČR, musí být umlčen, včetně veškerých článků a rozhovorů!

Totální cenzura: Šéf ÚZIS pro CNN Prima News prohlásil, že je načase brát COVID-19 jako normální nemoc a přestat nosit roušky, jenže stanice rozhovor s ním po pár hodinách stáhla a vymazala ze svých stránek, prý na základě zásahu ze shora! Čím Ladislav Dušek rozčílil Babišovu vládu a Vojtěchovo ministerstvo mastičkářství? Dušek řekl pravdu a za to mu teď údajně hrozí vyhazov z funkce ředitele ÚZIS, sdělil naší redakci zdroj jako důkaz o chaosu ve vládě po včerejším videu s Milošem Zemanem! Kdokoliv ohrozí vakcinační úsilí v ČR, musí být umlčen, včetně veškerých článků a rozhovorů!

AKTUALIZACE: Televize CNN Prima News nakonec v pátek večer rozhovor vrátila zpátky na své webové stránky. Více na konci tohoto článku.

Naprostý skandál se roztočil okolo televize CNN Prima News kvůli rozhodnutí stáhnout a smazat rozhovor s Ladislavem Duškem, ředitelem Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS), ve kterém vyjádřil názor, že nemoc COVID-19 je třeba začít brát jako normální nemoc a je potřeba přestat nosit roušky. O tomto se jinak hovoří mezi lékaři již dlouho, protože  dlouhodobé nošení roušek zabraňuje vytváření kolektivní imunity, což se potvrzuje nyní na podzim, kdy se objevila nezvykle vysoká vlna lidí nemocných chřipkou, protože celá populace více něž rok a půl se nestýkala a nosila roušky. Je to naprosto logické stanovisko, proti kterému opravdu nelze nic namítat, taková je prostě realita, když lidé nejsou v kolektivu a nevyměňují si viry, tak imunitní systém ztratí po nějakém čase svoji schopnost chránit proti běžným virům.

Původní upoutávka na článek s rozhovorem – prof. RNDr Ladislav Dušek, ředitel ÚZIS

Ty se normálně objevují mezi lidmi a imunitní systém si na nich trénuje své zásahy. Dlouhodobým nošením roušek tak dochází k tomu, že člověk ztratí přirozenou kolektivní imunitu a místo ní začne být kvůli mediální, politické a farmaceutické propagandě závislý na imunitě komerční. Rozdíl mezi kolektivní a komerční imunitou je v tom, že ta první je dlouhodobější, spolehlivější a zdarma, zatímco ta druhá je krátkodobější, nespolehlivá a za peníze. A média, politici i farma lobby vám od rána do večera v médiích už skoro dva roky tvrdí, že jedinou ochranou je komerční imunita. Ředitel ÚZIS tedy poskytl televizi CNN Prima News svůj názor na roušky a na samotnou nemoc, na kterou je potřeba se dívat jako na normální věc, jenže po pár hodinách začalo peklo.

Šéf ÚZIS řekl veřejné tajemství a televize jeho rozhovor raději smazala

Podle zdroje naší redakce okamžitě začaly v CNN Prima News zvonit telefony a nastalo boží dopuštění. Úřad vlády, ministerstvo zdravotnictví, novináři, ti všichni se zajímali o to, jak je možné, že šéf ÚZIS si dovolil vypustit taková slova v rozporu se stanoviskem vlády, v rozporu se stanoviskem ministerstva zdravotnictví a v rozporu s názorem epidemiologické rady vlády. Covid podle odborníků a poradců vlády není normální nemoc, na kterou si nejde zvykat, proti které se musí vést trvalý boj. A protože tlak byl obrovský, stalo se něco neuvěřitelného. Televize CNN Prima News rozhovor stáhla a smazala ze svých webových stránek, zatímco na ostatních zpravodajských serverech zůstaly na něj odkazy. Na Seznam Zprávy je k odkazovanému článku ze CNN Prima News dokonce pořád ještě diskuse [1]. Část písemného výtahu z rozhovoru je k dispozici přes webovou cache vyhledávače Google zde.

Smazaný rozhovor

Když si na článek kliknete na CNN Prima News webu, zobrazí se pouze zpráva, že článek nebyl nalezen, ale nahoře ve webové liště prohlížeče se objeví hlavička, že článek byl depublikován, což je důkaz, že článek opravdu existoval, opravdu vyjel, ale posléze byl stažen. Dokonce na webu CNN Prima News lze ve vyhledávání podle slova “Dušek” stále odkaz na článek najít, ale po kliknutí na odkaz se zobrazí jen informace o depublikaci obsahu.

Zásah ze shora tak byl tím pádem definitivně potvrzen. Dušek přitom ještě v úterý na CNN Prima News v jiném rozhovoru uváděl [2], že při rozvolnění hrozí nekontrolovaný počet případů, ale už v tomto předposledním rozhovoru uvedl, že vakcinace není zázrak a dochází u lidí k vyprchání imunity. A právě v dnešním smazaném rozhovoru to rozvedl, že dochází k vyprchání imunity nejen u očkovaných osob, ale u všech lidí, kvůli nošení roušek.

Covidový business je dílem mafie, která má dlouhá chapadla schopná zlikvidovat kohokoliv, kdo ohrozí jejich business s komerční imunizací

Smazání článku a rozhovoru je opravdu brutálním opatřením cenzury, protože jak se ukazuje, do očkování jsou zainteresovány nadnárodní subjekty a velké finance distributorů léčiv a lidí napojených na obrovské kšefty ve vakcinačním průmyslu. Ty vývary do soukromých kapes jsou nepředstavitelné pro běžné smrtelné lidi, ty osoby jsou za ty peníze schopny vraždit i v rámci kruhu své rodiny…, uvádí náš zdroj. Kdokoliv zpochybní vakcínu, zpochybní i ten jejich virus. Jenže navrhnout lidem kolektivní imunizaci se slovy, že je potřeba přistupovat ke koronaviru jako k normální nemoci, to je největší podraz proti této mafii.

Odkaz na již smazaný článek zobrazený pomocí vyhledávání na webu CNN Prima News

Musíte si uvědomit jednu věc. Na tomto viru a na příběhu o jeho nebezpečnosti jsou postaveny úplně všechny toky peněz, financí a rozpočtů, a také penězovody vybudované za poslední necelé dva roky. Na prvním místě, kdo nechce za žádnou cenu, aby pandemie skončila, jsou nemocnice. Ty totiž dostávají od pojišťoven až 3-násobné úhrady za veškeré výkony a úkony spojené s pozitivním pacientem. A takové obrovské vývary, jaké mají soukromé nemocnice dnes od pojišťoven, ještě nikdy v minulosti neměly a zřejmě mít nebudou. Proto všechny nemocnice útočí na soukromé aktivisty a youtubery, kteří natáčí prostory poloprázdných nemocnic a tím odhalují skutečný stav věcí.

Za poslední necelé dva roky mafie vybudovala úplně nové typy penězovodů napojených na státní rozpočty a finanční tituly spojené se zvládáním nekonečné virové krize

Dalším v pořadí, kdo profituje z pandemie, jsou obchodníci a dodavatelé léčiv. V době pandemie se přeorientovali na vysoce výdělečné kšefty s antigenními a PCR testy, což je neuvěřitelný business, ze kterého se každý den vytáčí desítky milionů korun, a to úplně za nic, prostě za minimálních nákladů. Samostatnou kapitolou jsou potom vakcíny. Ty se podávají ve spolupráci s pojišťovnami.

A ty jsou další skupinou, která nechce konec pandemie, protože právě díky viru dostávají pojišťovny větší subvence a dotace od státu, kdy stát vynakládá peníze na vakcíny, testy a pomůcky, obchodníci to nakupují v cizině, pojišťovny to proplácí z peněz, které poskytne stát a ty testy, z nichž část spolehlivě označí lidi za pozitivní bez ohledu na rychlost větru, se použijí jako důkaz pozitivity, takže ti lidé odejdou do karantény a někteří si ulehnou jako coviďáci na lůžková oddělení a personál s vedením nemocnice sborově vykřiknou: “Terno!” Taková je realita ve společnosti. A teď pozor.

Odkaz na článek ze serveru Seznam Zprávy

Mnoho těch obchodníků s testy, s vakcínami a s lůžkovou péčí, jsou různé eseročky napojené majetkově přes různé kyperské a holandské subjekty na české oligarchy, kteří mají blízko tuhle k Hnutí ANO, támhle k Hnutí STAN, tady zase k TOP 09 atd. Je to podobné jako v České televizi, kde synek paní poslankyně Olgy Somerové z TOP 09, která iniciovala ve sněmovně odvolání členky Rady ČT Hany Lipovské, dostal od České televize rovných 10 milionů korun z kapes koncesních poplatníků za smlouvu na natočení filmu [3] přesně v den, kdy sněmovna odvolala Hanu Lipovskou na podnět maminky pana filmaře. Hoši sobě, rodinky sobě. A tohle platí nejen v případě dojení peněz z České televize, to platí především o dojení státního rozpočtu, peněz z kapitol ministerstva zdravotnictví, které se pod Vojtěchovým vedením proměnilo spíš na ministerstvo mastičkářství.

Na vládě je po zveřejnění videa s prezidentem chaos a vztek, který nezná mezí, a teď do toho ještě tenhle Dušek… uvádí zdroj

Takový amatérismus a vydávání střelených vyhlášek a opatření není hodno lékařských stavů. Zdramini více než zdravotnictví jede kšeftování s covidismem. Až dosud byli covidoví kulišáci v klidu, protože zatím po jejich kšeftech střílela jenom alternativa zvenčí. Jenže Ladislav Dušek jako ředitel ÚZIS se dopustil zrady covidového kumpánstva a vypustil názor, že s virem nemá smysl bojovat, protože tu zůstane napořád, takže je potřeba jej začít brát jako normální nemoc a bojovat proti němu kolektivní imunitou, bez roušek. Ano, tím okamžikem Dušek zaútočil proti kšeftařům s komerční imunitou.

Lidé v diskusi na Seznam Zprávy se ptají, kam zmizel rozhovor s profesorem Duškem

A podle našeho zdroje hrozí řediteli dokonce odvolání. Takhle to dopadá ve státě, kde vládne covidová mafie napojená svými sosáky na státní rozpočet, která vysává peníze skrze mandatorní testování, skrze nemocniční covidizaci lůžek a brzy i mandatorní očkování. Řekneš pravdu a smažou tě! Taková je dnešní realita! Podle našeho zdroje je od včerejška na vládě dusno a chaos, video s Milošem Zemanem udělalo čáru přes rozpočty, takže zrada jejich člověka zevnitř o to více naštve lidi okolo odstupující vlády a především lidi stojící v pozadí. V Česku se ve kšeftech s virotékou jedou obrovské kšefty a zpochybnění vaxu, roušek a testů ohrožuje obrovské penězovody.

AKTUALIZACE 22:25

Televize CNN Prima News po našem článku změnila názor a smazaný rozhovor s Ladislavem Duškem vrátila na své původní místo a na původní URL odkaz [4], ovšem zcela změnila nejen nadpis článku, aby už neevokoval postoj profesora Duška, že je toho názoru, že nemoc COVID-19 je načase začít brát jako normální nemoc a je čas přestat nosit roušky, ale dokonce článek přepsala, že teď vyznívá od základu úplně jinak. Právě porovnáváme obě verze článku a přineseme bližší podrobnosti.

Nejen o tomto tématu budeme hovořit dnes od 19:30 na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 37% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 8 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
PaVo
Návštěvník
PaVo
Dědeček vypravěč
Návštěvník
Dědeček vypravěč

O ptáku Ohnivákovi
Bylo jedno království a v něm přebýval král, který si na své zahradě pěstoval jablůňku rodící zlatá jablka. Sklízel je celoročně, protože jablůňka byla geneticky modifikovaná. Od určité doby se však jablka začala ztrácet, mizela každou noc. Král se rozčílil tak, že si musel vzít haldu prášků na uklidnění. Pak si zavolal své tři syny a přikázal jim, aby vypátrali zloděje zlatých jablek. První noc hlídal nejstarší syn, jenže se tak urputně zabral do své oblíbené hry na mobilu, že vůbec nevěděl, co se kolem něj děje. Druhou noc hlídal prostřední syn. Pravidelně si chodil do Delikomatu pro kafíčko, jenže mu to bylo houby platné. Před půlnocí usnul, protože globalisti popráškovali z letadel celé království utlumujícími psychomedikamenty, aby se lidi nebouřili proti očkování na covid a zavádění Total Control. Další hlídání tedy připadlo na nejmladšího syna. Ten neváhal, hned ráno se sebral, nastartoval jednoho ze svých motorových miláčků a odfrčel do Lidlu. Brzy se vrátil zpátky s jednoduchou fotopastí made in China, kterou měli zrovna v akci. Fotopast odnesl na zahradu a namířil ji přímo na jablůňku. Večer šel klidně spinkat a sotva se ráno probudil, přehrál data z fotopasti do kompu. A co neviděl! Zlatá jablka v noci ukradl pták Ohnivák! Bohužel nebyl okroužkovaný ani očipovaný, takže se nedalo zjistit, komu patří a nedala se zaměřit jeho letová dráha. Mladší syn se rozhodl, že ho příští noc zkusí polapit do sítí, které si zapůjčil od místního ornitologického spolku. Jenže co se nestalo. V noci přiletěla na královskou zahradu místo ptáka Ohniváka tajemná kosmická loď! Z lodi vystoupili tři pasažéři, byli to Anunnaki. Zavolali si královského syna k sobě a vysvětlili mu, že potřebují zlatá jablka na výrobu koloidního zlata, aby si mohli spravit atmosféru na své domácí planetě poničené technikou a jadernými válkami. Synáček se na chvilku zamyslel a pak je poslal na Šumavu, aby se napíchli na zlaté žíly u Kašperských Hor. Aby si to posádka kosmické lodi nerozmyslela, pohotově je donavigoval přes svůj chytrý telefon. Anunnaki byli s těžbou zlata u Kašperek velice spokojeni a za odměnu geneticky přemodifikovali zlatou jablůňku v královské zahradě tak, že vyrostla v mohutnou jabloň rodící tuny zlatých jablek. Záhy se o tom dozvěděl Velký bratr, který nechával pravidelně skenovat celou krajinu sofistikovanými drony. Neváhal a uzavřel s králem dohodu, že nechá jeho království volně dýchat, když každý den dostane 50% podíl z úrody zlatých jablek. A tak se i stalo. Velký bratr nechal všem tvorům v království zamknout DNA, aby na ni neměly žádný vliv ani 5G sítě, ani GMO potraviny ani mRNA vakcíny ani další „chytré“ výdobytky. A tak se nakonec dosáhlo spokojenosti na všech stranách.

Mordechai Papundekl
Návštěvník
Mordechai Papundekl
pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

Vďaka Aeronet, hrdinné médium, ktoré prináša svetlo do hlbín králičiej nory.
Boh s vami!

Samovrah
Návštěvník
Samovrah

Ktorý?? SLOVANIA sú polyteisti nie monoteisti

s0lari
Návštěvník
s0lari

Ale len novodobí, tí pôvodní, ktorí vedeli, že boh je len egregoriálny výtvor človeka, bohov nemali, uctievali iba predkov.

science
Návštěvník
science

Tomuhle vědci fandím:

https://twitter.com/omarsery1

winap
Návštěvník
winap

Krom toho, zkoušel jsem Ubuntu, Mint…a pokaždé to chodilo tak záhadně, že se to chovalo někdy dle svého..I nastavení hnusného písma v defaultu a rozpitá grafika byla zvláštní..
I v mém Raspberry Pi to běhá podle sebe a pokaždé nevím, z čeho vlastně bude hrát zvuk, protože zvuk jde jednou z audia a podruhé z HDMI i když mám natvrdo vše nastevné jak v nastavení na ploše, tak v nastavení configu přes terminál…Takže i tam to docela jako hapruje..

A ano, windows 10 je taky bačkora, kdejaká aktualizace nefunguje..ale pokud si zakážu aktualizace, nemám s tím tolik problémů, jako tenkrát s linuxem..Pokud jde o desítky, co také čekat od Indů..

PetrPatrix
Návštěvník
PetrPatrix

Snowden používa operační systém Qubes

Ocún
Návštěvník
Ocún

Qubes OS není nic jiného než Linux s prostředím Xfce. Nevím proč se to nazývá Qubes OS, když je to pořád používá jádro Linux a jen lehce jinak uživatelsky upravený Xfce.

Švejk
Návštěvník
Švejk

Používám linux Ubuntu a pak Mint 15 let a nikdy jsem neměl nejmenší problém. Billovy wokna jsem měl naposledy v roce 95 a už tehdy mi z Gatese bylo tak na blití, že jsem přešel na Apple. Mac. A pak na linux. Písem mám spoustu a žádný problém,kdo chce.mít mermomocí fonty z mrtvosoftu tak se dají nainstalovat za minutu…

Ocún
Návštěvník
Ocún

Používám Linux už přes 20 let, když sednu za Win10 tak trpím. Používám střídavě Ubuntu a Debian. S novým ubuntu jsou občas drobné problémy (tipl bych si že je to ale spíš problém v novém GNOME 4, který není úplně vychytaný), proto se vracím k GNU Debianu a prostředí Mint, na jiných PC používám prostředí GNOME 3 a tam už žádné problémy nezaznamenávám. Jestli mohu doporučit, tak nejnovější Debian 11 (Bullseye) s prostředím Gnome 3. Ty systémy se dají tak ohýbat, že to lze upravit k nepoznání, už jenom těch okenních manažerů (prostředí) si může člověk vybrat. Linux je v tom jedinečný.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Austrálske sestry, ktorým zapchávali ústa, formujú skupinu informátorov, aby odhalili, čo sa skutočne deje v nemocnicach v súvislosti s poškodeniami po vakcínach proti covidu-19

https://odbornakomisia.sk/uncategorized/australske-sestry-ktorym-zapchavali-usta-formuju-skupinu-informatorov-aby-odhalili-co-sa-skutocne-deje-v-nemocnicach-v-suvislosti-s-poskodeniami-po-vakcinach-proti-covidu-19/

Otřesná svědectví o vraždění vakcínou a teroru Covid Mafie.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Jako dokud lékaři nezačnou mluvit, tak se nic nezmění, oni jsou denně v kontaktu s následky očkování a mlčí? Jen díky lékařům pokračuje očkování, jen díky lékařům pokračuje genocida, jen díky lékařům, pokračuje rostoucí fašismus. To je konečná, nejsou schopni se ti normální spojit, pokud dojde na soudy, první souzeni, ještě před politiky.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Lightsaber
To nejsou lekari, ale podplaceni felcari spolupracujici s vrahy farmaceutickych spolecnosti.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

A fizlom

4fun
Návštěvník
4fun

Mozková mrtvice bývá následek nějakého velkého rozčilení …
… že by návštěva Hrabiše v Lánech? 🙂

Hrabišovi je/bylo jasné, že Židoš z Eman bude ihned po ustavující schůzi nového Packamentu …
… sundán/sesazen/deaktivován/poslán do prdele, zpět na Vysočinu … 🙂

Podívejte se jak se na to Milouš Tchaiwan Vyskočil třese 🙂

A jak je při tom nervní z novinářů …
… jak neustále cvičí s náhubkem …
… jaké dělá xichty, poulí oči …
… jak “dělá Bohdalku” 🙂

Vyjádření Senátu ke zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana
https://www.youtube.com/watch?v=JzIesaSlYpo
Oct 18, 2021

Scénka jak z divadla Járy Cimrmana 🙂
Hezky na jevišti se všema pučistama …
… kteří nechtějí vypadat jako pučisté 😀

Včetně Krále králíků Drahoše 🙂
https://www.google.com/search?q=Draho%C5%A1+kr%C3%A1l%C3%ADk&tbm=isch

Nebo to má být parodie na zlomový bod českých dějin …
… “Právě jsem přijel z Hradu” ? 😀

A jaká při tom Milouš z Tchaiwanu vysílá gesta rukama …
… úplně jako Mutter Merdel 🙂
Okatě, neohrabaně, nemístně, opakovaně 😀
Údajně nějaké mocenské gesto zařiťovaných 😐

Že by “Globalčiki” chtěli u nás něco demontovat …
… když si na to vybrali takového kádra-debila? 😐
Nebo má jen sehrát roli dalšího užitečného idiota? 🙂

Když Hrabiš Židošovi sdělil, že mu do jeho plánů hází vidle …
… a že už se dohodl s Ass-penistama a Ass-pičkama …
… že akvizuje Lány a Kradčany do Holdingu …
… jako pojistku proti trestnímu stíhání za Píčí hnízdo …
… tak to prostě Židošovo EGO neuneslo 🙂

4fun
Návštěvník
4fun

comment image

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Někdo tu navíc psal, že v egyptě maj k dostání ivermektin..

comment image
internet

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

dobry napad pro vymennou druzbu s kladnou zpetnou vazbou….
na zimu ceska kotlina do egypta x egypt na zimu do ceske kotliny!!!
a hle!!! razem opadne zajem migraaaku o ceskou kotlinu.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
(Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

“Zednářstvo je nástrojem kabbalistického židovského centrálního bankovního kartelu. Abyste uspěli ve veřejné sféře, musíte se k němu doslova připojit: v politice, zábavě, podnikání, náboženství, armádě, školství a médiích.Tato tajná síť oportunistických uctívačů ďábla a zrádců je způsob, jakým se jim daří uskutečňovat podvod s covidem a depopulaci světa, vyvlastňování a otroctví, tj. agendu OSN 2030.”
(Henry Makow)

“Dnes stojíme doslova a do písmene před naprostým vyhlazením křesťanství a totálním zotročením lidstva ze strany mezinárodního mocenského Židovstva.”
( http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com )

comment image
comment image
comment image
Sefardský Žid Albert Bourla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer se zednářskými signálními gesty.
comment image
!OČKOVÁNÍ PROTI KORONĚ JSOU ŽIDOVSKÉ JEDY!
comment image
Žid Bill Gates s vakcinačními roztoky.
comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!

4fun
Návštěvník
4fun
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ano, Vystrčil tam dělá klasické zednářské signální gesto.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

gesto lze pochopit i jinak a to, do jak velke diry je schopen se vmestnat…