Total Control: Šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales v Austrálii prohlásila,...

Total Control: Šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales v Austrálii prohlásila, že lidé jsou sledováni a dohledáváni v rámci Nového světového řádu! Premiérka státu vystoupila hned vedle ní a prohlásila, že všichni obyvatelé státu budou už napořád v lockdownu, pokud se nenaočkují! Byli jste varováni, zazněla od ní hrozivá výhrůžka k občanům! Austrálie zřídila koncentrační tábory, ve kterých policie šacuje dokonce i nákupní tašky donáškových služeb a konfiskuje pivo a alkohol! Austrálie se stává největším koncentračním táborem na světě!

Total Control: Šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales v Austrálii prohlásila, že lidé jsou sledováni a dohledáváni v rámci Nového světového řádu! Premiérka státu vystoupila hned vedle ní a prohlásila, že všichni obyvatelé státu budou už napořád v lockdownu, pokud se nenaočkují! Byli jste varováni, zazněla od ní hrozivá výhrůžka k občanům! Austrálie zřídila koncentrační tábory, ve kterých policie šacuje dokonce i nákupní tašky donáškových služeb a konfiskuje pivo a alkohol! Austrálie se stává největším koncentračním táborem na světě!

Ve středu 8. září začalo nakladatelství Knihy ABB distribuovat moji v pořadí již 4. knihu s názvem Total Control: Velký Reset Globalismu. V knize [1] je shrnuto kompendium původu Velkého Resetu a poselství, které snad a doufám pochopí konceptuálně vědomí čtenáři a uvědomí si, že prostor a čas ve kterém žijeme, se posunuje do světa, ve kterém živí budou závidět mrtvým. Již před lety a v mé první knize Human Ex Machina jsem nastínil velmi lehce obrazy blízké budoucnosti, ale pouze tak, aby lidem zůstala naděje.

Každou iteraci je možné změnit a každé její prožití je jiné, ať byste se pokoušeli pomocí Stargate vracet v čase pořád a pořád dokola. Konceptuální obraz světa už znáte. Je to projekt Světových sionistů a jejich hlavním nástrojem uchopení Nového světového řádu je globalismus. Nezaměňujte prosím globalismus za globalizaci, to je něco diametrálně odlišného.

Obálka knihy Total Control. Kniha je k zakoupení v nakladatelství zde.

Globalizace označuje celosvětový trh, který stojí na 4 elementárních pilířích. Stojí na volném pohybu osob, zboží, služeb a hlavně… hlavně kapitálu. Naproti tomu globalismus je ismus, tedy politický systém světové globální vlády, která je držena v rukách nikým nevolených sionistických elit. Ani jeden mocný, který na této planetě disponuje mocí, není gój. Šéfové bank, farmaceutických firem, globálních firem, Big Tech internetových gigantů, majitelé tisku, televizí a velkých rádií. Majitelé velkých továrních kolosů, ale i všechny soudy, a samozřejmě všechny vlády a politické strany v parlamentech. Každá strana tvrdí, že je jiná. Když ale dojde na hlasování o Izraeli, najednou všechny ty strany hlasují stejně a vy je ani nepoznáváte. No future!

Probuzení z rolí otroků nenabízí rozhřešení ani útěchu, jenom tvrdý střet s realitou

Chápání konceptuálního ložiska naší existence lze přirovnat k dobrovolné a plánované otravě, protože nic jiného než obraz otroků o sobě nenajdete. Můžete spílat osudu, prozřetelnosti, ale je vám to k ničemu, protože kdo se jako otrok narodí, je vychováván k otroctví, žije jako otrok, myslí jako otrok, pracuje jako otrok a umírá jako otrok. Probuzení z otroctví může proběhnout jen ve chvíli, kdy na základě informací a konceptuálních souvislostí najednou pochopíte, v čem jste dosud žili. A když si to uvědomíte, začnete mít snahu probouzet okolo sebe i další lidi. Problém je v tom, že chtít se probudit musí vyjít zevnitř člověka, nemůže k tomu být donucen kamarádem, ani k tomu domlácen a umlácen fakty a argumenty.

Koncentrační tábor pro neočkované ve státě Victoria v Austrálii

Ne, to je naprosto zbytečné. Probuzení probíhá samovolně poté, co je subjekt kontaktován konceptuálním obsahem, který v něm něco probudí. A to jsou konceptuální knihy, texty, články, videa, ale pouze v té formě a rovině, které dokáže budoucí probuzenec porozumět. Mají oči, ale nevidí. Mají uši, ale nenaslouchají. Mají ústa, ale mlčí při pohledu na teror. Mají duši, ale necítí. Mají auru, ale nikoho nepřitahují. Mají alfa signalizaci, ale nevládnou ohromnou mocí pro ochranu, ale pro útlak. Mají přímou pokrevní linii po Abrahámovi, ale nechápou, co ukrývá.

Teror v Austrálii nezná mezí, trestanecká kolonie jako za starých časů. Byli jste varováni, vyjela na občany premiérka!

Schopnost pochopit konceptuální rovinu existence, její projekce do vědomí, automaticky staví jedince do pozice probuzeného. Moje knihy se snaží být můstkem pro pochopení věcí, které cítíte, ale je těžké je pojmenovat. A je hrozivé, když právě v den, kdy vychází má nová kniha, naplňují se ve stejné chvíli děsivé obrysy Total Control a celý kontinent se stává obrovským koncentračním táborem. Austrálie má v unitárním prostoru divný název, je označena tabulí Totalia a zemí prochází podivné bytosti s řetězy na nohách, rukách a krku. Kontinent je prokletý v astrální rovině, je to bývalá trestanecká kolonie Britského impéria, kde se mučilo, vraždilo, týralo a do unitárního prostoru se utrpení vyrylo natrvalo. Přestože Totalia může znít podobně jako Italia, žádná podobnost tam není.

Premiérka Nového Jižního Walesu Gladys Berejiklian

Celá Austrálie je rozdělena na několik států. A právě v Novém Jižním Walesu mají tak brutální lockdown, že ani evropská média o tom raději neinformují. V čele státu stojí premiérka Gladys Berejiklian, dcera a vnučka židovských imigrantů do Izraele. Její matka byla izraelská Židovka arménského původu, provdala se za muže ze syrského Aleppa. Gladys se již narodila v Austrálii, ovšem její původ je stále připomínán. Před několika dny popřála [2] australským Židům Rosh Hashanah, tedy vše nejlepší k Novému židovskému roku. Pro australský židovský server Australian Jewish News (AJN) poskytla v roce 2017 rozhovor [3], ve kterém odhalila svůj původ. V článku se píše toto:

Pro vnučku přeživších arménskou genocidu bylo dojemné, když premiérka Nového Jižního Walesu Gladys Berejiklianová v úterý vystoupila v multikulturních médiích a prohlásila, že vzdělávání o holocaustu je “naprosto zásadní“. V projevu k novinářům v budově parlamentu spolu s ministrem pro multikulturalismus Rayem Williamsem to bylo poprvé od lednového nástupu do nejvyšší státní funkce, kdy Berejiklianová stanula tváří v tvář multikulturním mediálním organizacím včetně AJN. Otevřeně hovořila o mnoha tématech, včetně svého nedávného setkání s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem, a také o své výchově v rodině migrantů.

Berejiklianová se narodila v Sydney arménským rodičům, kteří se do Austrálie přistěhovali v 60. letech 20. století – rodina její matky pocházela z Jeruzaléma (pozn. arménští Židé přeživší tureckou genocidu) a rodina jejího otce z Aleppa. Když začala chodit do školy, neuměla anglicky, ale rychle se ji naučila. “Rodiče mi vždycky říkali: ‘Buď dobrým občanem, buď dobrým Australanem, ale nezapomínej na svůj původ a buď na něj hrdá,'” vzpomíná. “To je něco, co se mě drží celý život.

Na otázku o svém setkání s Netanjahuem minulý měsíc Berejiklianová odpověděla, že to byla “úžasná pocta“. “Byli jsme opravdu nadšeni z výměny názorů, kterou máme v souvislosti s návštěvou mladých podnikatelů v Izraeli a poznáváním začínajících podniků, a stejně tak se Izrael velmi zajímal o náš sektor finančních služeb a o to, jak je rozvinutý,” řekla. “Je zřejmé, že máme s čím spolupracovat.” K tématu paragrafu 20D antidiskriminačního zákona Nového Jižního Walesu, o němž řada komunitních skupin v Novém Jižním Walesu tvrdí, že je “slabý a neúčinný“, a naléhá na vládu státu, aby jej napravila, Berejiklianová poznamenala, že se o něm “uvažuje”.

V této fázi nemáme žádné konkrétní plány, ale oceňujeme obavy, které v této souvislosti vyjádřila vaše komunita a další.” Na dotaz AJN ohledně významu vzdělávání o tématu Šoa (holokaustu) Berejiklian odpověděla: “Vzdělávání o holocaustu je naprosto zásadníJsem vnučkou těch, kteří přežili genocidu, takže si uvědomuji její důležitostTolik komunit po celém světě stále trpí, protože se tehdy neudělalo dost pro to, aby se tyto lidské tragédie nepopřely a aby se jim zabránilo.” Uvedla: “Nelze slovy vyjádřit, co oběti holocaustu nebo genocidy zažily,” a dodala: “Jsem pevně přesvědčena, že popírání a nedostatečná činnost globálních společenství umožňuje pachatelům, aby tyto věci dělali dál. Bohužel se vždy najdou případy po celém světě. Všichni můžeme být ostražitější, mluvit o tom a dělat víc.”

VIDEO: Šéfka zdravotnictví narovinu řekla, že lidé budou sledováni v Novém světovém řádu

Tato premiérka před několika hodinami vystoupila na australské televizi a zděšeným obyvatelům Nového Jižního Walesu sdělila [4], že tvrdý lockdown v tomto státě zůstane natrvalo a napořád pro ty, kteří se odmítnou naočkovat. Nebudou smět opouštět byty, nebudou smět nakupovat jinak než přes donáškové služby, budou izolováni v koncentračních táborech, které začala australská vláda budovat. Přiložené fotografie v tomto článku hovoří za vše. Premiérka však občany vyděsila ještě něčím, co je naprosto i v západní politice nevídané. Plná zloby a nenávisti pronesla výhrůžku: “Byli jste varováni!

Letecký pohled na koncentrační tábor pro odmítače vakcín ve státě Victoria v Austrálii

To byl výrok, který zakončil její informace o tom, že kdo se nenaočkuje, stane se občanem druhé kategorie a ztratí občanská práva. Po rodičích z Izraele a židovského původu tak v roli premiérky v přímém přenosu vyhrožuje místním lidem, Australanům. Ano, jsou to potomci trestanců Britského impéria, ale takto otevřeně vyhrožovat z pozice premiérky vlastním konstituentům, to se jen tak nevidí. A to nebylo všechno.

Na stejné tiskovce vystoupila i šéfka veřejného zdravotnictví státu Nový Jižní Wales a udiveným novinářům řekla [5], že ve státě se budou uvolňovat opatření podle trasovacích dat obyvatelstva v tomto Novém světovém řádu. Viz. video výše. Naprosto na rovinu a bez tajností to ze sebe vypustila, jako kdyby se bavila o počasí. Výrok začal okamžitě rezonovat na sociálních sítích a židovské agentury AP, AFP a Reuters začaly výrok ihned bagatelizovat, že se prý jednalo jen o nadsázku, o nic jiného, že žádný Nový světový řád se v Austrálii nechystá. Ano, zděšení bylo obrovské v Londýně, mladý Rothschild ihned volal do Sydney a je otázkou, jak dlouho Dr. Kerry Chant zůstane ve funkci šéfky zdravotnictví.

Do koncentračního kempu nedostanete tvrdý alkohol, jenom 6 malých třetinkových plechovek piva na domácnost, nebo 1 láhev vína na domácnost

Vypustila totiž něco, co neměla. Vyděsila obyvatele, kteří si její výrok dali do souvislosti s předchozí výhrůžkou premiérky. Všechno to do sebe zapadlo. Austrálie se stává největším koncentračním táborem na světě. Neočkovaní jsou přesouváni do kempů, kde policie šacuje všechny nákupní tašky donáškových služeb a konfiskuje nadlimitní alkohol [6], hlavně pivo, ale i víno. Jedna buňka v táboře může mít jen 6 plechovek piva, nebo jednu láhev vína. Tvrdý alkohol je však úplně zakázán. Internované osoby nesmí mít ani cigarety, ani vlastní léky. Totalia je zmenšenou podobou celosvětového Nového světového řádu. Tak, jak to nyní testují v bývalé britské trestanecké kolonii, tak to má podle Domu Sion vypadat v celém světe pod vládou globalismu.

Pravidelné testy covidových vězňů v koncentračním táboře

Australané spí tak hluboce, že je pro ně již pozdě. Probuzených je tam tak málo, že se nedokáží ani zorganizovat. Ztrácí svobodu vlastních životů a nemají schopnost proti tomu cokoliv udělat. Koneckonců, konceptuálně je v Austrálii hotovo již mnoho let. Teprve nyní začali globalisté odkrývat karty. Premiérka vyhrožuje vlastním občanům, šéfka zdravotnictví bez utajování a na drzý pohled hovoří o Novém světovém řádu.

V Česku i na Slovensku, v Polsku i v Maďarsku, a postupně v celé Východní Evropě budou národy uvrženy do koncentračních táborů, které vybudují sami lidé, kteří se neprobudili. Vystaví sobě vlastní koncentrační prostory, s tupými výrazy malomocných a pohledy nevraživosti a pohrdání k těm, kteří bijí na poplach, že dochází k zánikům národů, států, hranic, kultur a postupně i obyvatel a vyznání.

Už zbývají jenom vaše děti, o které globalisté usilují všemi prostředky, od vakcín dětí, až po převýchovu. Nacisté kradli děti pro germanizaci, globalisté pro re-genderizaci… s cílem indukce neplodnosti a neochoty rozmnožovat bílou rasu

Neřešte nikdy technikálie. Neřešte, která vakcína je lepší, jestli americká nebo ruská, obě jsou totiž židovské. Ta jedna s malým “v”, ta druhá s velkým “V”.  Když hoří národní státy, je to kvůli tomu, že už nikdo nechce hasit. Tehdy začnou ty státy hořet. Tehdy globalisté podpálí všechno a všude. Hoří v Evropě, hoří v Americe, hoří na Blízkém i Středním Východě, hoří v Austrálii. Všude a naráz hoří ulice, spolu s nimi národní státy, občanské a lidské svobody. Kdo se probudí, uvidí řetězy úplně všude. Řetězy na dveřích, na hranicích, na nohách, na rukách a na ústech. Globalistický nepřítel vychoval Nového člověka a ten bude sloužit Novému světovému řádu.

Ubytovací cela v táboře

A nepřítelem budou ti, kteří budou chránit zbytky svobod. K ovládnutí světa chybí globalistům už jenom jediné: Vytrhnout vám vaše vlastní děti v útlém věku a zpřetrhat pouto mezi vámi a vlastními dětmi. Aby vaše děti vás nenáviděly. Aby nenáviděly vlastní původ, vlastní rasu, vlastní kulturu, vlastní zemi, vlastní stát, vlastní dějiny a vlastní pohlaví. Přešijte mně, budou prosit děti vychované globalisty. To je to, o co se nyní hraje. Poslední hradba odporu v podobě rodiny muže, ženy a dítěte. Nejsvětější Trojice, bez které žádná civilizace nemůže přežít! Budoucnost otroků pro ty, kteří se podřídí. A nekonečné pronásledování těch, kteří se postaví na odpor za ochranu rodiny a národa. Jak v rodině, tak všude jinde, přátelé. Všude jinde!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lula
Návštěvník
Lula

Mali by tu vladu tiez povalit. Ziadna vyhra to nie je. Testovanie, ockovanie a to vsetko okolo besnenia egoidnych ludi , sociopatov a klonov

Lukin
Návštěvník
Lukin

Austrálie a koncentrační tábory: takové útulné bungalovy jistě ocení ti, co si potřebují oddychnout od svých tchýní:-) Vzhledem k zákazům alkoholových klání by to v případě českého národa mohlo znamenat krach některých dobře zavedených pivovarů.

Charlie
Návštěvník
Charlie

Chvalabohu žijem v slobodnej Brazílii ..čo sa deje na Slovensku je hanbou pre slovenský ľud. Slováci si NEZASLUZIA MAT SVOJ ŠTÁT !!!

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jestli si myslíš že Brazílie je svobodná, tak to tam žiješ velmi krátkou dobu. Tam se netestuje, nerouškuje, neočkuje?

A když dokážeš napsat, že si Slováci nezaslouží mít svůj stát, tak si to nech od cesty, protože v jejich podmínkách nejsi.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Dobrý piatkový rozhovor, napriek výpadkom. Vďaka a prajem veľa trpezlivosti do ďalších bojov. To austrálske laboratórium už je jasné pár týždňov, od prechodu na plán B. Možno ešte pri tomto aktualizovať informovanosť.

Podľa mojej vlastnej “konšpiračnej teórie” sa dohodli s trnavským psychopatom, že ak dokáže TOTO zariadiť, odpustí sa mu aj niekdajšie extempore s Vovovým Sputnikom. Plus jaternica to všemožne podporí, kde a kedykoľvek bude treba. No a Lengvarský už len vykoná, ja wohl!

Na SVK sa aktuálne rieši vypustenie z Trestného zákona tzv. mimoriadneho opravného prostriedku. Niečo podobné, ako keď zrušili minulý rok právo Ústavného súdu posudzovať súlad ústavných zákonov s Ústavou … Unbelievable.
Na nákupní frontě klídek, hodne magorov sa už chystá očkovať vlastné deti od 5+. Veď ide o zdravie a životy.
Kontrolní otázka soudruzi “Koľkí z rodičov čítali Epos o Gilgamešovi”?
😁

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Opravujem po sebe :o) ide o paragraf 363 Trestného poriadku, nie zákona:
https://www.lewik.org/term/19633/363-363-trestny-poriadok/
Tento procesný postup keď zrušia, budú môcť trestné oznámenia zamietať doslova ako na bežiacom páse. S odvodneniami CtrlC plus CtrlV …
A aj keď budete mať vo veci najatého advokáta, príp. sám ním budete, možete sa odvolať napríklad na lampáreň

angel
Návštěvník
angel

Charlie má pravdu … pokud si lidé neváží svobody , zdraví, svých rodičů a dětí a nechávají je vraždit , nemají nejen právo na stát ale ani na ten život neboť jsou již jen zombiemi !

Ivča
Návštěvník
Ivča

Co to píšeš?! Tvoji dědové bojovali o každý kousek půdy a teď, když musíme čelit satanistům, kteří si vybrali slovenské děti na pokusy, tak napíšeš takovou hrůzu?! Nezasloužíme si svůj stát? Tak co se obtěžujeś lézt na česko/slovenské weby? Koukej si zkontrolovat svoje hýžďové půlky, jestli nepotřebují silikony, to je pro Brazilce n.1 a užívej si latinowebplátky. Děkujeme za podporu 🙁

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

333 Vs 666 Immigrant – kolonizator

Emigrovat do cizi zeme je zpusob jak se zbavit , odcizit SE od zodpovednosti k vlasti a narodu a sobe samemu.

Opravdove Zit v Brazilii Nebo duchovne degenerovat , mluvit jazykem ktery NEMA ani 1/3 vyjadrovacich schopnosti oproti slovanske reci ( jeste Hur je na tom anglictina – globalizacni otrokarsky jazyk smelinaru )

Brasilie je chude ghetto ovladane jako cela Jizni amerika katolicismem ktery vychazi z Bible a stoji na Marxistickem vnimani sveta cili zenskym principem nevedomosti , manipulace ,lsti , rasismu ,transhumanismu ,krvi

Ne nahodou Aztekove , mayove a dalsi kmeny uctivajici chtonicke krvave obrady zcela zkoncili a tak dobre SE u nich uchytila dalsi verze pojidacu tela a popijecu krve uctivajicich bibli …jezuite pracovali dukladne a vymyli mozky vetsine domorodcu.

Ti co dnes ziji v amazonii jsou stale hnani sexualni energii ale oproti katolikum umi vnimat prirodu a neexpanduji hmotne statky. Otazkou je jestli by byli v klidu nebyt toho ze jsou mensinou ve vlastni zemi…
V prastsrych dobach dle legendy tez meli poznani o symbolech budhismu a prave podstate cloveka bohuzel jak kultura zcivilizovala zacali delat krvave obrady a v to byl zanik jejich kultury… Zidovsti bili Anglicane a arabsti spanele – Semite Jen dokonali dilo zkazy o neco drive.

ASI Vas tam radi vidi podle vaseho zpusobu vyjadrovani lze soudit ze jste ideologicky katolik ktery spini , odmita , zakryva , prekrucuje slovanskou vedskou budhistickou kulturu a ze slovenska utekl aby byl jeste dale domovine a priblizil SE tedy biblicke ideologii kde zide vyrabuji Egypt prvorozene vybiji a ze zlatem Pak odtahnou offshore…..Dnesni kontrolovana migrace na zniceni puvodnich kultur tak jako kdysi…

Nevin kdo Vam Dal pravo kritizovat Slovensko – velkou moravu kdyz Vy Sam ste utekl pred zodpovednosti!
Slovaci si zaslouzi svuj stat Bez vlivu zido krestanske materialisticke civilizace. Dosahnout toho lze POZNANIM o Nasi puvodni KULTURE slovanske cili brahmanske kultury uctivajici svate slovo , odstrihavani pudovosti zvirat a neobetovani krve bohum.

Jinak cestovat po Jizni Americe je ok. Vydelavat penize v zahranici na zapadnich zemich taky , zit stridave doma a venku tez ale odmitat svuj domov v slovanske KULTURE muze Jen nevedomec a hlupak.
V Dnesni dobe je mozne vse a slovanske zeme nabizi domaci kulturu k zivotu byt clovek neni primo v Cr muze SE vyladit na lidi celkem jednoduse a je fajn kdyz potkava lidi kteri jsou schopni duchovne rust a branit duchovni hodnoty ducha cili cloveka proti zvirecim egoistockym pokusum o obetovani vseho be jmenu ucelu smrti ktery sveti prostredky Yahveho cili shivy ,Kali ma ktery konzumuje lidskou krev a zada si otroky Bez vule , poznani svetla , ducha ,zvirata prahnouci po krvi a smrti ve jmenu boha.

V Jizni Americe SE da dobre zridit danove residenstvi 0% Dan z prijmu fyzickych osob coz s dobre nastavenou danovou strukturu firem vede k pozadovanym benefitum jak financnim tak tech co umoznuji vyhody residenstvi oproti tomu kdyz ma clovek Jen to ceske Nebo slovenske.

Donedavna byla na slovensku 0% Dan z mezinarodniho prijmu fyzickych osob na prijmy pochazejici Mimo Slovensko cili to byl danovy Raj ktery lakal k zivotu investory I z Cr a prinasel penize a praci pro lidi.
Pravidlo 183 dni pobytu s danovym rajem pres “hranici” Kdo by to nebral?
Diky EU biblicke Marxisticke ideologii ted slovakum opet Tuto vyhodu sebrali tak jak jednu z mnoha ….

Brasilie tot Raj korupce , nactiletych fetaku , dealeru co chteji kokain za par korum , vydelat penize a MIT k dostani dle libosti levne zeny , alkohol a peknou prirodu ….

Jak jisty podnikatel rikaval ….Ono I v Anglii by bylo pekne kdyby tam nebyli ti Anglicani – mix franku , scandinavcu , Rimanu , Slovanu , India, zidu ,Turku a vubec vseho co kde bylo k Mani any napnilo prach sprostou kolonialni myslenku kdy prvne SE vzdaji sve rasy, genderu , jazyka , zeme any Pak mohli privest Jine a pokrytecky SE pysnit svym puvodem ktery neustale meni hodnoty a degeneruje ……

JARO
Návštěvník
JARO

Pán V.K. chcel bi som vás poprosiť či bi ste nemohol spraviť článok a vracanie sa v čase na tú tému zo star gate. .
Už keď ste to tu načal . Ďakujem Jaro .

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

A niečo pre plochezemcov ak by sa našlo …😏

Stevie
Návštěvník
Stevie

Som australskym obcanom dve tretiny svojo zivota, a mam k tomuto zavadzajucemu clanku nasledovne:

Cestujúci do Australie su po príchode nasmerovani na dvojtyzdnovu karanténu do hotelov. Za dva tyzdne cestujúci vysoli $3000 az $5000 podla cien tych hotelov.
Navyše tie hotely su “derave” lebo klima a chodby uzavretej budovy vo vzduchu mozu prenasat virusy. Takze aj celkom zdravy cestujúci sa moze nakazit.

Australia ma dost uzemia na to, aby prichodzi mal lepsiu karantenu. Je to celkom rozumné postaviť karanténnu dedinku(y) ako na fotke. Tie domceky maju všetok komfort, priestor.
Ako obcan Australie s tym absolutne suhlasim, ako aj moji spoluobcania lebo to ochraňuje aj moje zdravie a ak cestujem, usetri mi to mailant, ak to bude ešte v prevádzke! (planuju aj domacu karanténu)
Definitivne to nie je pre tych co nechcu vakcínu!!!! – ako sa to pise v clanku

Sedliacky rozum
– to by chcelo nie 1000 ale mnohotisíc ubytovni pre tych co odmietnu vakcínu, alebo kvoli niecomu mat vakcinu nemozu.

2. stat ma daleko praktickejsi mechanizmus ako oddelit tvrdohlaveho vzdoroviteho antivaxera od vakcinovanych – nedostane vstup tam kam vakcinovana vacsina. Na to uz chystaju aplikáciu na mobile.

Takze – bohuzial , ste uverejnili tendencny zavadzajuci nezmysel!

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Běž si naliskat, jste rozlezli všude jak psonci. Ukaž mi stát kde není Slovák či Polák? Ty občane Ukrajiny.

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Lightsaber, skús sa hodiť o zem, možno ti to pomôze.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Zkoušel jsem a nic. Pořád považuji Slovensko za větší Ukrajinu než Česko. Zkusím ještě hlavou o zeď.

Stevie
Návštěvník
Stevie

Nechapem tvoju primitivnu reakciu uplne mimo temy, ale budiz…mimochodom podobnu otazku by dal ktosi iny na cechov. Ale zpat k teme.
Podival som sa na povod toho clanku. Ziadne meno autora, iba dve inicialky. Takze autor sa ani nepodpisal, lebo vedel, ze pise polopravdy (Gorbacev: Poloprvda je horsia ako loz)

AE News (American European News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Holandsku, Rusku a v USA. Přinášíme informace z alternativních zdrojů, dešifrujeme politické události, dezinformace a mediální propagandu a píšeme o dopadech a souvislostech. U nás píšeme bez cenzury, bez politické korektnosti, bez servilnich postojů k palčivým problémům z domova i ze světa.

A pochopil som. – vraj z “alternativnych zdrojov” – jedným slovom konspirativny s umyslom uplne dezinformovat, rozbiť jednotu vniest zmätok do asich v hlav!
Pani redaktori, hanbite sa!

…. dajte si pozor, vyhybajte sa takymito nezmyselnostiam, ktore su horsie ako propagandistické media za stalinizmu. ! Su to zlomyselni pokrivení tvorí, ktori iba predlzuju agoniu pandemie.

Odkial cerpal (pokrutil autor clanku tie nezmysly? Ciastocne odtiato:
Tu je netendencny nepokruteny pravdivy clanok z miestnych zdrojov:

https://www.theage.com.au/national/victoria/construction-of-mickleham-quarantine-camp-is-under-way-20210812-p58i50.html

Petrbak
Návštěvník
Petrbak

Co to meleš člověče nešťastný… jaký tvrdohlavý odmitač. Injekce vůbec nikoho před ničím nechrání, naopak je plná jedů, toxinů apd. Lidi jako ty jsou již ztracení a to fyzicky a také psychicky, protože cos napsal je děsivé tzv. je vymalováno. Upřímnou soustras tobě i všem podobně zotročeným a jistě brzo mrtvým chudákum. Je mi Vás upřímně líto, ale pomoci Vám nemůžeme. Petr

PaVo
Návštěvník
PaVo

je to debil a mně ho líto není

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

O tak aspoň se vyčistí planeta trochu😂😉😄

Ivča
Návštěvník
Ivča

A to jako myslíte, že vám politici narovinu řeknou, stavíme koncentráky? Ze začátku budou sloužit na karanténu, pak se začnou využívat pro převýchovu neposlušných a pak ejhle, moderní koncentráky z hollywoodských scifi filmů. Tak se pěkně radujte, jak se o vás hezky starají. Jak jsou k vám ohleduplní, přece vás nenechají v nějakém zavšiveném hotelu. Jo, Austrálie se umí o své občany postarat. To vidíme na videích.

vese
Návštěvník
vese

Stevie
tvrdohlaveho vzdoroviteho antivaxera??
A to je jako co? Když si nedám dobrovolnou!! zmrzlinu, budu tvrdohlavý vzdorovitý antinanuk?
No nic, dnes jsem četl vyjádření Petra Hampla, že jsme idioti… 🙁

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Co za kriploblba to zas je???

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ty vole, já čumím, čeho jsi schopný: “Tie domceky maju všetok komfort, priestor.”

Ty tam žiješ ve stanu, že ti tyhle kobky přijdou komfortem?

Jak je to dlouho, co jsi dostal 2. fuckcínu? Utíkej na třetí, ať je na světě o jednoho magora míň. Je mi z tebe na blití, jak se nadřazuješ a ani nechceš vědět, co v té fukcině je. A po které z dávek ti vypadl mozek?

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Bohužel cobolaci se neumí na internetu moc chovat, sebou se tam kde jim taky není co potom, intylgence taky nic moc u většiny cest výjimkám🙂😊😄

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

“Som australskym obcanom dve tretiny svojo zivota”
– no a už som sa pokakal od úžasu. Máte ešte niečo podobne ohromujúce?

Marko
Návštěvník
Marko

Mě vůbec nezajímá jestli jsi občanem Austrálie 5 nebo 10 let. Je evidentní, že jsi tamním jídlem i vakcínou ztratil veškerou soudnost. Co ale čekat od takových hlupáků, jako jsi ty, když evidentně ani nevnímají, jak se má původní obyvatelstvo této ukradené země. Ptal bych se sám sebe a vzpomínal, jakým způsobem prezentovali nacisti koncentrační tábory před vlastními občany. Poikud vím, tak o tamních praktikách se svět dozvěděl až po válce. Poté bych se začal nad vlastní blbostí stydět, obzvláště když bych zde vypouštěl takové bludy, které jste evidentně nikdy nepocítil na vlastní kůži. Přeji Vám i všem podobným, aby se karta obrátila a vy na vlastní kůžili pocítili medicínu, kterou tak nadšeně ordinujete druhým.

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

333 Vs 666
Australie vznikla na holokaustu aborigincu privezenim zlocincu z Anglie. Ti meli na vyber mezi kriminalem Nebo £10 za listek na “svobodu”.

Vydiratelni zlocinci z podstaty tot Australane , NIC SE Jim neda verit stejne jako anglicanum ,amikum.
Forma nanosu falesnych obliceju je jiz tak vysoka ze uz ani nejsou Sami sebou a neciti SE byti Sami sebou , Jen zakryvaji sve sproste agresivni zvireci PUDY ktere jsou odkryty pri I malickych konfliktech.

Zapad je potrestan za to ze nevyhladil Slovany ….ani Napoleon ani Hitler a tak zide tyto loosery vymeni , naredi Africany,Araby ,asiaty dle kalegriho planu a Ty Pak pouzije na valku proti SLOVANUM bilym negrum.
USA Mela v planu vyhladit nemce coz prekazilo dobyti Berlina rudou armadou.
Tez byl plan zautocit na Rusko coz prekazilo dobyti Berlina protoze po zemi Rusko amici nemohli dobyt a dle planu letectvo a lodstvo by to Samo nedokazalo.

Souhlasit s zido Anglo saskymi tabory pro jaky koliv ucel , zavirani lidi do preplacenych hotelu Nebo doma to je bio psychologicka sikana elitou – Winsdory a vladou commonwealthu proti poddanym , otrokum radu a monarchie…..

Covid je dilem stejnych zmetku jako veskere natlakove procesy ktere zide uplatni skrze zkorumpovane politiky na vetsinu sveta….akcie big pharma Leti vzhuru cim vetsi je Mira diskriminace a vakcinacniho marxistickeho privatizovani zdravi v revolucionalnim holokaustu!

30% duchodcu umira na psychicky tlak kdy to proste vzdaji
99% medialni pharma propaganda
99% rizeni politiku korporacemi
80% fungovani businessu stredni Tridy zastaveno
75% techno bio feudalisticky Marxismus great rest v praxi
100% odmitnuti imunitniho systemu – pouze vakcina
80% smrti z dusledku odmitnuti lekarske pece
30% zvyseni smrti nelecenych Chorob do budoucna
1.5% smrtnost u rizikove skupiny Nad 60 let
0.05% u deti….

100% vsechny vakcinovat 12x rocne jak.macron vladce rise merovejcu cili shivaistu kaze.

Skenovat Covid v lidech , cipy do masek , do lidi , zvirat hura golemizace…..

Vakcina je dar od boha ,- papez

Vakcina povolena papezem 1812…!!!!!

Toto je svobodne mysleni Australanu a Anglo foniho sveta v nadeji ze zustanou “high class” zatimco Si s nimi a jejich existenci zametou oni Sami

Stevie
Návštěvník
Stevie

Pan je na historiu Australie googlovy expert, ze?
Co to ma spolocne s hlavnou temou?
Len tak si kopnut pre vlastne ukojenie sa? Ubohe!
Dakujem neodpovedajte, s primitivmi nediskutujem.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Dej si ještě třetí dávku, a když srdce vydrží přidej, ctrtu piatu… můžeš si dát i dvě za me😉

VLK
Návštěvník
VLK

Zanedlho su v Cechach volby, odporucam aby ste si natocili a zdokumentovali vsetky ciastkove vysledky. Urobte si potom z toho graf. Zavislost x suradnica percentualne mnozstvo scitanych hlasov(od nula po 100) a na y si dajte percenta ktore maju strany. Ak vam vyjde linearny graf, tak su volby sfalsovane tak ako to bolo na Slovensku v oboch volbach. V poslednych volbach som si to hodil do grafu a cuduj sa svete po prvych scitanych 4 percentach to vyzeralo na fiasko liberalnych stran, ale potom ocividne niekto nieco zapol a zrazu platilo uplne do konca toto. 4 liberalne strany linearne rastli s pribudajucimi ciastkovymi scitaniami(sas, za ludi, olano a PS) a sucasne 3 strany(smer, lsns a sme rodina) linearne klesali. Toto v reale nie je mozne. Ten graf musi byt cik cak(hore dole), linearita v reale nie je mozna. Grafy olano a smeru boli tie iste len zrkadlovo otocene. Scitaci soft bol od esetu 🙂

Rasťo
Návštěvník
Rasťo

Ludia sú omámení mejnstrímom tak, že nie sú schopní sa prebudiť. Myslia si, že hlasovaním zmenia stav politickej scény. Je to o ničom, načo voliť? Pôjdem na ryby.

Rasťo
Návštěvník
Rasťo

Ludia sú omámení mejnstrímom tak, že nie sú schopní sa prebudiť. Myslia si, že hlasovaním zmenia stav politickej scény. Je to o ničom, načo voliť? Pôjdem na ryby.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Volby budou zfalsovane, to je jisté, vyhrají Piráti a Stan, Bartoš bude premiér a po něm už to může vzít i fetak z nádru.

Vaska
Návštěvník
Vaska

chuťovka o totální kontrole (snad se mi podařilo odkaz správně stáhnout) – https://vk.com/videos642348623?z=video642348623_456239114%2Fpl_642348623_-2

Fedor Frešo
Návštěvník
Fedor Frešo

Pri preklade z angličtiny ide o úplné ovládanie. Vyzerá to ako hranie sa na slovíčka, ale pozor na to.

vese
Návštěvník
vese

Nějak mne napadlo v souvislosti s tvrdou covid politikou v Austrálii, zda nebyl počátek již v úplném odmítání migrantů. Jakoby Austrálie měla zůstat “pro někoho” čistá.

Charlie
Návštěvník
Charlie

Preboha to si kde vzal tu info zeKlokanistan bol proti immigacii!? Veď tam narábali háveď z celého Sveta a terazsa im to vymyká zpod kontroly..

Golkun
Návštěvník
Golkun

Havěť z celého světa, hlavne ze tam si ty a tvoji kamarati

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

V EMA promluvili o termínech registrace vakcín proti covidu-19 v EU
Vakcíny proti koronaviru, které Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) zkoumá, by mohly být schváleny do konce roku 2021 nebo začátkem roku 2022, uvedl Marco Cavaleri z regulačního orgánu.
V současné době je v EMA posuzováno pět vakcín: německá vakcína CureVac, americká NovaVax, čínský Sinovac, ruský Sputnik V a Vidprevtyn od francouzské společnosti Sanofi Pasteur.
„Dochází k výměně dat. Doufáme, že se nám podaří pokročit ve zkoumání většiny těchto vakcín tak, abychom je mohli schválit do konce tohoto roku nebo začátkem roku příštího,“ řekl na tiskové konferenci v Amsterdamu.
EMA schválila pro použití v EU čtyři vakcíny proti koronaviru západní výroby: AstraZeneca, Johnson & Johnson, Pfizer/BioNTech a Moderna. Poslední dva jmenované přípravky byly rovněž povoleny pro použití u dětí ve věku 12 až 16 let.
„Nikdo by neměl zůstat pozadu v očkovací kampani. Bohatší země, státy ‚dvacítky‘, by měly mít za úkol pomáhat zranitelnějším zemím. Mělo by se to udělat co nejdříve, tady a teď,“ řekl italský ministr zdravotnictví Roberto Speranza.
Podle jeho slov by země G20 měly učinit rozpočtové závazky, které by se měly stát „svěrací kazajkou“, protože „čísla musí odpovídat možnosti zajistit právo na zdraví“. Zdůraznil, že dvoudenní summit v Římě dal „silný signál světu, který chce společně restartovat vlastní zdravotní systémy a bojovat proti pandemii“.
Jak poznamenal Speranza, dokument přijatý na setkání znamená závazky zemí G20 posílit zdravotní systémy a slouží k obraně „univerzálního modelu“ poskytování zdravotní péče pro všechny, kteří ji potřebují.
https://cz.sputniknews.com/20210909/v-ema-promluvili-o-terminech-registrace-vakcin-proti-covidu-19-v-eu-15776346.html
Už test vám zjistí, jestli budete mít covid s těžkým průběhem. Čeští vědci si ho chtějí patentovat
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uz-test-vam-zjisti-jestli-budete-mit-covid-s-tezkym-prubehem-Cesti-vedci-si-ho-chteji-patentovat-676433

Historik
Návštěvník
Historik

Tečka za očkovacím centrem ve Vysočanech. Proč asi… :-)))))))