Tomu neuvěříte: Saúdská Arábie nabídla Německu pomoc s výstavbou 200 mešit, aby...

Tomu neuvěříte: Saúdská Arábie nabídla Německu pomoc s výstavbou 200 mešit, aby se uprchlíci měli kde modlit! 100 tisíc klimatizovaných stanů mají šejkové pro poutníky do Mekky, ne ale pro uprchlíky!

Tomu neuvěříte: Saúdská Arábie nabídla Německu pomoc s výstavbou 200 mešit, aby se uprchlíci měli kde modlit! 100 tisíc klimatizovaných stanů mají šejkové pro poutníky do Mekky, ne ale pro uprchlíky!

Pokud se chcete dobře zasmát, resp. pokud nemáte rádi sarkasmus ani ironii, tak raději dále ani nečtěte, protože toto není vtip a dobrý už vůbec ne. Saúdská Arábie, která dosud nepřijala ani jediného soukmenovce, tedy uprchlíka z válkou rozvrácených oblastí Blízkého východu, přišla s bizarní, ale zato křišťálově upřímnou nabídkou Německu: Vybuduje pro uprchlíky v Německu celkem 200 mešit, aby se měli kde modlit! [1]

Opravdu jsem tomu nemohl uvěřit, ale když jsem si to dnes přečetl od uznávaného novináře Daniela Greenfelda, přešel mě humor. Není to vtip, je to myšleno vážně. Zbývá snad jen sarkasticky dodat, že snad nezůstane jen u Německa a šejkové zafinancují i výstavby mešit v dalších evropských zemích, aby je nemuseli platit ze svých daní místní domorodci, vesměs ateisté anebo dokonce křesťané, od čehož také není daleko, v rámci fondů EU a operačního programu Rozvoj měst a venkova.

100915photo8.jpg
Klimatizované stany v Saúdské Arábie přichystané pro poutníky do Mekky

Samotná Saudská Arábie neumožňuje na svém území stavění jinověreckých chrámů, kostelů nebo budhistických modliteben, ale sama velmi ráda financuje výstavby mešit v západních zemích. Saúdská Arábie uprchlíky nepřijímá, ale pro poutníky do Mekky na svátek Hajj má každoročně připravených 100 000 klimatizovaných stanů, které mohou pojmout až 3 miliony osob [2]. Poněkud zvláštní, že? V Česku si lidé pokládají nerudovskou otázku “Kam s nimi?” a hledají se ubytovací prostory kde se dá a v Saúdské Arábii přitom mají 100 tisíc stanů s klimatizací, kterou v ČR nemají ani tři čtvrtiny obyvatelstva v běžné panelákové zástavbě.

Jak Daniel Greenfeld dobře připomíná ohledně běženců v Evropě, toto nejsou uprchlíci, to je armáda! Jde o soustředěnou, plánovanou a za pomoci evropských elit koordinovanou invazi a počátek budování evropského chalifátu. Proč Saúdská Arábie chce vynakládat obrovské peníze na výstavbu mešit v Německu, ale sama nepřijme ani jediného uprchlíka? Odpověď na tuto otázku znáte, cílem je invaze do Evropy a demografické překreslení starého kontinentu arabskými etnikem.

Sami ale zkuste položit dotaz svým politikům, zda-li by nestálo zato naložit uprchlíky na zaoceánské lodě a odvézt je ke břehům Saúdské Arábie. Díky každoročním poutím milionů poutníků do Mekky má přece tento arabský stát bohaté zkušenosti se zvládáním migračních vln milionů lidí proudících do země, pro které má připravený kompletní servis, klimatizované stany, jídlo, oblečení a kulturní program po zbytek života.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Anča
Návštěvník
Anča

…….a kam utečeme my?

LIKAN1975
Návštěvník
LIKAN1975

Pouze předám úryvek z článku. A jdu kopat zákopy.

Kde je mešita, tam jsou doma.
Zajímavý aspekt, který jsem si dříve neuvědomil je tento fakt. Islámští právníci dělí svět na dvě části, totiž na „dům islámu“ a „dům války“. Toto dělení nevychází z toho, že někde žije hodně, či dokonce většina muslimů, nýbrž z toho, kde vládne – nejlépe formou šaríi – nebo nevládne islám. Zmíněné dvě části světa spolu přirozeně válčí tak dlouho, dokud dům války nezanikne a islám neovládne svět (osmá súra, v. 39, a devátá súra, v. 41). Podle klasického učení přitom má světové muslimské společenství povinnost vést proti bezvěrcům válku, dokud se neobrátí nebo nepoddají. Tato válka se nazývá džihád. Muslim smí pobývat mimo „dům islámu“ pouze tehdy, když připravuje válku nebo válčí.
viz: http://www.obcinst.cz/cs/ISLAM-CHCE-DOBYT-SVET-c1079/ (doporučuji)
Povolit stavbu mešity na historicky křesťanském území není jen tak. Islámské území je z hlediska muslimů takové území, které lze přehlédnout z vrcholku mešity (a věže – minaretu). Každá další mešita je tedy krok k tomu, aby dané území bylo muslimy prohlášeno plně za islámské. Každá další mešita je krok k dar al islam. Když je jednou území považováno za islámské, nevěřící nad ním už nesmí mít vládu, takže pak je to regulérní bojiště. Každá mešita je tedy krok k válce.
x

jana
Návštěvník
jana

tady pomůže jen opět oplotit hranice a střílet ostrýma a ty co projdou vracet do země původu, žádné litování nebo na to doplatíme

Jana
Návštěvník
Jana

Ano, tak je to správné, všichni musíme pomáhat! Oni se postarají o potravu duše, Evropa o potřeby těla.A naši politici nám vysvětlí, jak tím klesne nezaměstnanost. Kolik jen nezaměstnaných najde při výstavbě mešit práci. No, neber to!

Simonita
Návštěvník
Simonita

Paláce s výhledem na zasnezene Alpy a mozna i na Sněžku…wau! A aby se kostely nemusely opravovat, tak je rovnou obestavime mešitou ne? ….Německo bude vzkvetat, centrum vzdělanosti a kultury, kam se pohrabe Cordobsky chalifat!!!

123
Návštěvník

predpokladam, ze kazdemu je jasne, o co tu ide, a humanistom odporucam tento link:
http://www.lifenews.sk/node/9131

Jana
Návštěvník
Jana

Njmenuje se ten novinky nahodou Daniel Greenfield?

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka
bantustan
Návštěvník
bantustan

Stěrače stírají,topení topí,otraviny v Bille jsou a BEZ socialistické fronty…Přítomný okamžik dle Tolleho…Zítřek je pojem zcela neznámý…Ledaže někdo vstane a opaří se čajem…https://www.youtube.com/watch?v=3sOas1iaheA

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

To je ten pravý výsměch. Nebojte se, bude hůř. Nastane vyvlastňování z pozemků, rodinných domků, zlegalizuje se pedofilie a spousta dalších deviací. Již nyní je pravdu lží a lež pravdou.