Nenechte si ujít: Tomio Okamura, šéfredaktor AE News pan VK a Petr...

Nenechte si ujít: Tomio Okamura, šéfredaktor AE News pan VK a Petr Ortek z CNTV dnes v podvečer na rádiu Svobodný Vysílač CS!

Nenechte si ujít: Tomio Okamura, šéfredaktor AE News pan VK a Petr Ortek z CNTV dnes v podvečer na rádiu Svobodný Vysílač CS!

Týden je pryč, je tu opět pátek a čtenáři AE News už vědí, že dnes večer bude na rádiu Svobodný Vysílač CS další pořad s našim šéfredaktorem. Ovšem tentokrát půjde o mimořádně nabitý páteční marathon, který začne už od 17.00 hodin. Hostem rádia SVCS bude od 17:00 do 19:00 hodin poslanec parlamentu ČR a předseda strany SPD, pan Tomio Okamura, který si bude povídat na aktuální téma uprchlické krize s redaktorem SVCS panem Vladimírem Kapalem.

Od 19:00 hodin potom v obvyklém čase začne pravidelný páteční pořad (aka Friday Night) našeho šéfredaktora pana VK, ale tentokrát bude hostem v pořadu i pan Petr Ortek z České nezávislé televize (CNTV). Moderovat budou pan Martin Dukát a Vítek.

Témata pořadu

1. Soustředěné útoky na naší civilizaci. Utápíme se v komplexech z minulosti, pocitech viny, sebeobviňování, sebenenávisti. Neomarxistická indoktrinace od škol po média. Kolektivní brainwashing privilegovanými ideology v multikulti džihádistické svazácké propagandě. Pustíme si krátké úryvky Benjamina Kurase a Martina Konvičky + drobná paralela z historie.

2. Sluníčkářům dochází argumenty, uchylují se ke stále větší fašizaci. V Praze hází vejce, v Německu dlažební kostky. Ti protřelejší vyzývají k omezení svobody slova, což schovávají za tzv. hate speech. Uvedeme fakta, data, informace. Pustíme si také Marka Černocha, který byl v Drážďanech na demonstraci Pegidy zraněn německými sluníčkáři.

3. Doplňující témata a různé novinky a kratší zajímavosti.

Ve 2. části pořadu dostanou samozřejmě prostor i posluchači s dotazy o max. délce 3 minut na naše hosty.

Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Záložní stream bude k dispozici zde, pokud by vypadl hlavní zdroj.

 

Záznam pořadu:

2015-10-23 – Studio Kladno – Hosté vysílání: Šéfredaktor Aeronet.cz pan VK a Petr Ortek z CNTV. Moderují a diskutují: Martin Dukát, Vítek. Témata: Soustředěné útoky na naší civilizaci. Sluníčkářům dochází argumenty, uchylují se ke stále větší fašizaci. V interaktivní části vystoupil opět Pavel Hlávka (koordinátor SVCS) a novinář Vladimír Kapal za SVCS Kladno (Dokončení minulé debaty)

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

 

Záznam pořadu:

2015-10-23 – Studio Kladno – Exkluzivní host: Předseda SPD Tomio Okamura. Moderuje a diskutuje: Vladimír Kapal a Martin Dukát

Stream (spusťte přehrávač níže) anebo Download

 

-Administrator-

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 20% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Alkid
Návštěvník
Alkid

Dnes (28.10.2015) od 16:00 do 19:00 jsem poslouchal pořad na svobodném vysílači:
“Manipulace v hudebním průmyslu a příbuzná témata – Dita B. a Ondra z Rokycan – ŽIVĚ studio Beroun”
Je to také ukázka toho jak se takový pořad dá skvěle a pohodově odmoderovat i v amatérských podmínkách.
Snad bude v archivu.
Díky za pěkný a hlavně poučný zážitek všem ze studia Beroun.

Vítek
Návštěvník
Vítek

Přátelé,

Pročetl jsem si zdejší reakce a:
A: Do včerejška jsem rovněž nevěděl o vynechání pátku s panem VK, než mě to Martin napsal.
B: Pane VK, velmi mě mrzí, že Vám vynechání způsobilo takové komplikace. Myslím, že nikdo neměl tušení, že Váš prac. program takto upravujete vzhledem k vysílání. Osobně jsem měl za to, že v pátky míváte odpoledne volno tak či tak. Nicméně o to více si považuji Vašeho angažmá pro posluchače jakéhokoli spektra alternativy. Ne každý by upřednostnil gratis aktivity před výdělečnými aktivitami až do takovéhle míry. Klobouk dolů.
C: Děkuji pánům Emanovi a Albatrosovi za snahu odlákání posluchačů SVCS, kdy v jiné části vlákna tvrdíte, že SVSK klesá poslechovost a příjmy, a jsou po odchodu Nora diskuzním klubem pro důchodce. Proč by tedy měl pan VK odcházet do tohoto klubu, jak tvrdíte? Osobně mě Vaše komentáře mrzí, neboť se snažím na témata připravit materiály vč. audio ukázek, které je občas těžké vydolovat ze zdrojáků stránek a různých embedovaných flashových playerů, QuickTime, Shockwave, Silverlightů atd., sešmikat je už pak je v pohodě. Měli jsme jich více, samozřejmě krátkých, aby nebrzdily tok hostů, ale nedostalo se na ně.

Chtěl jsem jen dodat, že v diskuzi trvám na nějaké koncepci, usměrňování témat, prostě aby to nebylo takové plácání a rozmělňování několikrát opakovaných informací, ale zároveň neskákat do řeči, a nementorovat hosty, jsem moderátor, nikoli diskutér…
D: Souhlasím s vámi oběma ohledně dalšího vyvíjení interaktivní části pořadu, ovšem Pavel Hlávka je koordinátorem SVCS, Vladimír Kapal je moderátor a tvůrce mnoha pořadů, tak jistě uznáte, že do toho nelze jentak vstoupit s tím že 2 minutes are over hang up the phuckin’ phone:D. Je fakt, že zvláštní pořad by byl na místě, zde souhlasím.

Závěrem, snažím se z pozice něco jako externího spolupracovníka vnést určitou kvalitu, zpestřit ukázkami, semtam odlehčit (I get this to dog, woman problem), ať nejsme tak zamračeně vážní. Ovšem každý máme náš civilní job, nebo i více prací, takže čas hraje proti. Být rádio full-time job, člověk by si mohl dovolit sedět půl dne, a shromažďovat materiály. Rozhodně budeme rádi, když také zavoláte s nějakým tím dotazem/názorem, přecejen psané fórum je lehce odosobněné, a nemá ten drajv mluveného projevu. Co říkáte? 😉

Tož to jsem chtěl jen doplnit vše v jednom příspěvku, ať to zbytečně nefragmentuju.

antony
Návštěvník
antony

Velmi mne na panu Okamurovi mrzí jeden rozpor mezi slovy a činy.Tvrdí,že je zástupcem přímé demokracie a možnosti občanů využívat skutečné svobody a demokracie a přes to hlasoval pro přijetí novely zákona o veřejném zdraví,která nařizuje povinné očkování,otevřeně straní bussinesu farmafirem,diskriminuje děti nemožností účasti na táborech,školách v přírodě,vylučuje děti z mateřských škol atd.Pro takto diskriminační paskvil skutečný demokrat nehlasuje!!!!Takže přestože si vážím jeho práce proti přistěhovalecké vlně tak za toto hlasování má u mne utrum.Howg

SW
Návštěvník
SW

For Administrator: Děkuji, druhá část s T.Okamurou byla přidána malinko později, proto jsem ji hned neviděla. Je mi líto, že příští týden nebudu mít co poslouchat, protože pan VK nevysílá (vím že ne jeho chybou). Budu se těšit za 2 týdny. Děkuji vám všem za snahu informovat národ i z druhého (nemainstreamového) pohledu.

SW
Návštěvník
SW

Prosím vás, poslouchám Friday Night každý týden ze záznamu. První část s hostem panem VK je opravdu výborná. Ovšem část interakce se nedá poslouchat. Pokud se někde chce hádat pan Pavel a pan Kapal, není to správné místo!!! Jejich názory nás zajímají a řešení taktéž, ale proč si je nepozvat zvlášť do jiných částí pořadu? Ať si lidé vyberou a zváží a udělají si svůj názor na věc a řešení. Hádat se v přímém přenosu vrhá špatné světlo na vás, o které bychom se mi měli opřít.
Trochu mě zklamalo, že rozhovor s Tomiem Okamurou nebyl součástí pořadu vloženého na internet. Prosím tedy redakci alespoň o odkaz na tento rozhovor. Děkuji

elko
Návštěvník
elko

připojuji se , Vážím si všech , kdo se podílejí na tvorbě alternativních médií. Každý člověk má právo na odlišný názor, a byť kritik tohoto názoru je přesvědčen o své pravdě, není to důvod k osobním útokům.
Co se týče svobodného vysílače, je tak úspěšný, že sledovanost tohoto rádia překročila mez pouze pro úzký zájmový okruh, a vysílání by mělo zvyšovat odbornost.
Nevím už jaký hlasatel v jednom z pořadů prohlásil, že nesouhlasí s tím , aby byl nestranný. U média s takovou sledovaností by to ale nemělo platit.

albatros
Návštěvník
albatros

Jestli chcete nějaké vykleštěné zpravodajství alternativy, která by suplovala normální práci mainstreamu a nevšímala by si těch propagandistických snah mainstreamu, tak pro vás jsou určeny různé fiat alternativy, kde vám paní Drtinová apod. všechno správně vysvětlí.

Anebo poslouchejte slovenský SV, protože tam přesně tohle po odchodu Lichtnera dělají a z původních 8000 euro/měsíc jsou dnes tj. 25.10. 2015 na na 4850 euro.
My nechceme vykleštěnou alternativu.

E-man
Návštěvník
E-man

Nicku albatros pro vaši orientaci TV s panem Norem začne vysílat 17.11.2015 zde máte link : http://www.infovojna.sk/ http://www.intv.sk/ , jinak je vidět zřetelně vaše neinformovanost k tomu tématu a snad se i správně domnívám že je tím i ona pouze neinformovanost.

albatros
Návštěvník
albatros

Emane a proč mi to píšete? Já to samozřejmě vím, protože slovenský SV poslouchám skoro od začátku a infovojny mám naposlouchané všechny. Zcela očividně jste nepochopil můj příspěvek.

Martin Dukát SVCS Klaadno
Návštěvník
Martin Dukát SVCS Klaadno

Pro albatros: A co Vám braní abyste si založil, Vy sám nějaké rádio nebo TV? Můžete být přeci lepší než CNTV nebo SVCS Kladno.. Případně SV SK. Proč to neuděláte? Nebo budete furt čekát až nikdo něco lepšího udělá ? A přitom čekání nadávat na Dukáta a Kapala, jak to dělaj blbě? Místo toho abyste něco vytvořil Vy sám? Ukažte co ve Vás je…Myslím že by to bylo užitečnější než někoho kárat na diskuzi. Vy přeci nechce vykleštěnou fiat alternatívu tak vytvořte něco lepšího, “tvz na úrovni” :-)) Ale ono je lepší krafat na chatu než jít se svojí kůží na trh:-))

Vabio
Návštěvník
Vabio

Pane Dukáte, EGO je pouze soubor myšlenek, které jste si cestou životem pobral a které pro Vás byly natolik emočně významné, že se vám zapsaly do duše (o těch pozitivních se teď nebavím).

Dokud je ze sebe nedostanete pryč, tj. neodeberete jim tu emoční sílu, tak Vás budou stále ovládat, resp. to EGO Vás bude ovládat.

A když Vás něco ovládá, tak to již nejste svobodný a když nejste vnitřně svobodný, tak těžko můžete získat to, po čem tak toužíte (můj odhad z Vašich projevů zde), tj. po uznání.

Když musíte vnitřně ohýbat záda svým nepříjemným myšlenkám, tj. balacujete, aby ste se jim vyhnul, tak z Vás prostě pak musí vypadávat takové “perly” jako po minulém pátku i po tomto.

Pravidlo je jen jedno –> pokud Vám něco vadí, je to VÁŠ problém.

Nemusíte tomu věřit, ani s tím souhlasit, ale třeba na to časem přijdete sám, že je to tak.

Takže pokud Vám vadí, že Vám tu netleskají, hádejte, čí je to problém? A kdo ho má řešit :O)

Přeji Vám hodně úspěchů při rozpouštění toho souboru negativních myšlenek.

albatros
Návštěvník
albatros

Pane Dukáte. Vaši aroganci a hulvátství trumfne asi jen vaše hloupost. Nevím proč reagujete na mě, když já sem na vás nereagoval a ani se o vás nezmínil, pokud se tedy nepovažujete za paní Drtinovou.
Dále, kdybyste si přečetl alespoň to na co sem reagoval, tak byste možná po nějaké době přišel na to, že nick elko se dožaduje umírněné a tzv. objektivní alternativy a vadí mu původní výrok Nora Lichtnera, že oni, rozuměj SV nebudou nestranní, protože mainstream taky není nestranný. Na což já sem mu odpověděl, že nechci a dost dalších lidí nechce nějakou vykastrovanou alternativu.
Vaše reakce je nejen tak totálně mimo, ale je úplně od věci a nechápu jak ste sem mohl napsat to co ste napsal.
V odrazování posluchačů děláte skvělou práci a jsem rád, že sem ještě tento měsíc neposlal obvyklých 150kč, protože tento měsíc je určitě neuvidíte a je to vaše zásluha.
Tímto vyzývám i ostatní aby zvážili svoji podporu, protože takové alternativce s chováním Kalouska opravdu nepotřebujeme.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Albatros rozjel kampaň na snížení příjmu SV, na jinej se už asi nevzmůže. 😀 A zřejmě nepochopil proč DUO opustilo SV.SK. Ono totiž když bojujete tak musíte rozlišit zdali někde zůstat vysilat po netu pro tisíce nebo jít jinam do éteru a vysílat pro desetitisíce, statisíce. A to panečku nadělá vrásky na čele páté kolony a probere více lidí z kómatu . A to je oč tu jde v první řadě. není důležitý odkud duo vysílá, důležitější je ke kolika lidem se jejich relace dostanou.

albatros
Návštěvník
albatros

Já sem se nevyjadřoval k důvodu odchodu Nora ze SVSK, ale k faktu, že po jeho odchodu se ze SVSK stal diskuzní klub pro důchodce a proto jim rapidně klesají eura.

Kampaň na snížení příjmu si tu rozjel Dukát sám, stačí si přečíst jakýkoliv jeho komentář.

Ty budeš taky nějakej těžkej yntelektuál.

Martin Dukát SVCS Kladno
Návštěvník
Martin Dukát SVCS Kladno

Víte pane Albatros: I kdyby jste těch 150 Kč poslal, tak já bych je neviděl. Já to totiž dělám zadarmo.

E-man
Návštěvník
E-man

Vážený p.Dukát vy jste drahý i za darmo protože děláte SVCS pouze svým neomaleným chováním medvědí službu. Bylo by dobré, aby se nad vaším přístupem k posluchačům zamysleli i vaši kolegové a zvážili, na kolik jste pro SVCS opravdovým přínosem

Martin Dukát SVCS Kladno
Návštěvník
Martin Dukát SVCS Kladno

Víte E-mane, mně nikdo nemůže vyhodit. Já můžu jediné odejít sám. Nejsme totiž klasické rádio

Maja
Návštěvník
Maja

Pan Kapal. Ste pre mna velky clovek a cakam kazdy weekend na toto vysielanie. Velmi si vas vazim a nerozumiem pani Pozorovatelke aky ma problem. Prosim. Zijem v Australii a cez tyzden nemam cas vas vypocut. Dajte tu relaciu co najskor. Chystam uz prispevok pre vas len sa to neoplati v drobnom. Pochopte ten prevod. Som byvala sklamana ekonomka. Hrda mama dvoch synov. Ktora sa rozhodla po otvoreni oci riesit situaciu utekom. Casto ale mam chut sa vratit a zapojit sa.

KP
Návštěvník
KP

Dobrý den,
prosím o uvedení odkazu na včerejší poslech ze záznamu. Nestihl jsem to a na Svobodném vysílači rozhovor není v archivu. Děkuji.

zejdl
Návštěvník
zejdl

Zlatá trpělivost všech zúčastněných s panem Hlávkou. Nekonečné dohadování se kvůli jeho fantasmagoriím bohužel znehodnocují celý pořad. Nevím co j to za člověka a proč má přednostní právo, ale vážně se to nedá poslouchat. Podobně jako upovídanou posluchačku Lenku. Myslím, že by se měly důsledně dodržovat dvě minuty na dotaz, pak nemilosrdně posluchače odpojit a to bez vyjímek. Určitě by to zvedlo kvalitu pořadu.

Pan VK opět skvělý, jeho přehled je obdivuhodný.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zapoměl jsem na konci článku je srovnaván sputnik,bbc aeronet..