Tomio Okamura navlékl v Londýně svoji přítelkyni do muslimského oblečení, v komentáři...

Tomio Okamura navlékl v Londýně svoji přítelkyni do muslimského oblečení, v komentáři potom napsal, že to byl fajn zážitek! Několik let předtím dokonce figuroval v jednom z projektů neziskovky Člověk v tísni! Moniku v hidžábu dnes už na Tomiově facebookovém profilu nenajdete, ale autenticitě vlastenectví to rozhodně nepomůže! Obvinil Aeronet z práce pro globalisty, ale přitom sám pracoval pro neziskovku a chválil hidžáb na své přítelkyni! Chucpe!

Tomio Okamura navlékl v Londýně svoji přítelkyni do muslimského oblečení, v komentáři potom napsal, že to byl fajn zážitek! Několik let předtím dokonce figuroval v jednom z projektů neziskovky Člověk v tísni! Moniku v hidžábu dnes už na Tomiově facebookovém profilu nenajdete, ale autenticitě vlastenectví to rozhodně nepomůže! Obvinil Aeronet z práce pro globalisty, ale přitom sám pracoval pro neziskovku a chválil hidžáb na své přítelkyni! Chucpe!

Tomio Okamura před dvěma týdny uveřejnil na svém facebookovém kanále status, že Aeronet je prý globalistický projekt, který jde na ruku Euroelitám z Bruselu. Náš server si podobná nařčení od nikoho nenechá líbit, protože veškerou svou existenci vkládáme do odporu proti těmto elitám. Pisatelé onoho příspěvku na Tomiově facebookovém kanále ale netušili, jakého džina vypustí z láhve. Právě díky tomu jsme se začali hlouběji prokousávat Tomiovou multikulturní minulostí a spadla nám čelist, a to doslova. Odmítáme ukřivděné kecy o antikampani, protože vám předložíme takové důkazy o Tomiově multikulturní historii, že spadnete ze židle. Pokud na to máte ovšem žaludek! Nevyplatí se provokovat Aeronet, protože my půjdeme až na dřeň a dějinné (nikoliv his-tórické) souvislosti rozebereme na prvočinitele.

Fakta v kostce.

Většina z vás to asi neví, ale Tomio Okamura se v roce 2008 stal tzv. ambasadorem Evropského roku mezikulturního dialogu (ERMD), což je globalistický projekt [1], který má za úkol podporovat a propagovat multikulturní charakter Evropy, včetně náboženské rozmanitosti [2]. Tento mezikulturní dialog spolupořádala neziskovka Člověk v tísni. Výroční dokument [3] mluví sám za sebe. Projekt financovaný z fondů EU měl rozpočet ve výši 10 milionů EUR [4]. Vedle Okamury tu najdeme i další ambasadory, kteří propagovali toleranci a vzájemné pochopení mezi romskou komunitou a většinovou společností. Projekt navazující na ERMD z roku 2008 jede v ČR do dnešní doby [5], na jeho provozu se podílí Evropská unie, Ministerstvo vnitra ČR a Ministerstvo kultury ČR. Partnery projektu jsou neziskovka Romea, server Migrace Online, Integrační centrum Praha, Poradna pro integraci a server Cizinci.cz se zaměřením na právní poradenství migrantů a cizinců v ČR. Vážně chuťovka!

Okamura v minulosti zastupoval sluníčkářský projekt dotovaný z fondů EU a spolupořádaný Člověkem v tísni

Ve výroční zprávě ERMD za rok 2008 se uvádí: Myšlenky Evropského roku podpořilo celkem šest ambasadorů, známých osobností českého veřejného a kulturního života:

  • Petra Procházková Petrová, novinářka, zakladatelka tiskové agentury Epicentrum, přinášející zpravodajství z válečného konfliktu v Čečensku, a organizace Berkat, pomáhající utečencům z bývalých sovětských republik
  • Sri Kumar Vishwanathan, street-worker a zakladatel občanského sdružení Vzájemné soužití, nositel mnoha ocenění za propagaci tolerance a vzájemného pochopení mezi romskou komunitou a většinovou společností
  • Feng-yün Song, zpěvačka, básnířka, pedagožka a autorka mnoha oceněných hudebních a divadelních multikulturních projektů, zakladatelka občanského sdružení zaměřeného na sbližování východní a západní kultury
  • Tomio Okamura, člen prezídia Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a její tiskový mluvčí
Z dokumentu ERMD.
Okamura seděl v porotě soutěže Miss Expat, která měla zvolit nejkrásnější migrantku v ČR. Zvítězila černoška z Namibie

Možná si někdo řekne, že tehdy v roce 2008 to byl od Tomia Okamury úlet, protože tehdy přece žádní migranti ještě nezaplavovali Evropu a téma migrace nebylo mediálně tak akutní, jako je tomu dnes. Jenže Tomio zdaleka neskončil pouze u ambasadorování v projektu ERMD pro Člověka v tísni, protože záhy poté se pustil do dalšího multikulti projektu. V roce 2011 totiž Tomio Okamura přijal roli [6] porotce v globalistické soutěži Miss Expat, jež měla za cíl integraci cizinců do naší společnosti, odbourávání předsudků a představení integrace jako přirozeného procesu. Tato porota potom vybrala nejkrásnější dívku z Česka. Stala se jí „gazela“ Paulina Nakashole z Namibie [7].

Paulina Nakashole, Miss Expat 2011.
Tomio Okamura navlékl přítelkyni do hidžábu při návštěvě centrální velké mešity v Londýně a na fejsu si pochvaloval, jak to bylo fajn

Mohli bychom říct, že to byl také jenom úlet, druhý v řadě a mohli bychom nad tím mávnout rukou s konstatováním, že Tomio Okamura pochází z multikulturní rodiny a nevadí mu Cikáni a jejich podpora v projektu ERMD, ani černoši a jejich propagace v projektu Miss Expat. Romové jsou v ČR doma a expati mají na území ČR pobytová povolení, takže nejde primárně o nelegální migranty. Kdo chce najít omluvu pro Tomia Okamuru za tyto kroky v minulosti, ten je najde. Jenže to, co udělal v roce 2013 Tomio Okamura v Londýně, pro to už nějaká slova omluv budeme hledat jen opravdu těžko.

Monika Talašová, Okamurova přítelkyně, v Londýně před mešitou v roce 2013. Dnes již toto foto na Okamurově Facebooku nenajdete.

 

Tomio Okamura v roce 2013 navštívil Londýn v doprovodu své přítelkyně Moniky Talašové, která je o 19 let mladší než Tomio. Na tom by nebylo nic zvláštního, jenže Tomio Okamura navštívil i centrální velkou mešitu v Londýně a tehdy na svůj Facebook zavěsil neuvěřitelnou fotografii přítelkyně Moniky navlečené do islámského hidžábu. A to není ten největší šok. Pod tuto fotografii totiž Tomio umístil komentář, který naprosto totálně a brutálně popírá všechno, co dnes Tomio Okamura deklaruje a jaké hodnoty vyznává. Bubnuje na poplach proti migraci a islamizaci, ale přitom v roce 2013 na svůj Facebook, pod fotku Moniky Talašové, napsal toto:

O víkendu jsme šli s přítelkyní v Londýně kolem centrální mešity, a tak jsme tam zkusili nakouknout. Samozřejmě se musela Monika doobléknout, a tak se stala na 15 min. arabskou ženou, s vázáním nám velmi ochotně pomáhala přítomná muslimská žena. Fajn zážitek. Máte také podobnou zkušenost a jak se vám či partnerce/partnerovi líbilo v muslimském oblečení?

V době, kdy vznikl tento příspěvek na Facebooku, byl Tomio Okamura šéfem Hnutí Úsvit, které prosazovalo prvky přímé demokracie popsané v knize Pavla Kohouta s názvem “Úsvit” a již tehdy toto hnutí mělo kritický postoj k etnickým skupinám, zejména k Romům. Nicméně teprve až migrační vlna z léta roku 2015 se stala hlavním impulzem pro změnu “Okamurovy doktríny”, která přesedlala z tématicky amorfního apelu přímé demokracie na mnohem údernější motiv odporu proti nelegální migraci. Jenže v tom je právě ten zakopaný pes. Veškeré dokumenty SPD a tématické materiály důsledně používají přívlastek “nelegální” ve vztahu k migraci, což si ale mnoho voličů dezinterpretuje za odpor proti migraci jako takové, což ale není pravda. Je to kognitivní posun v chápání výkladu volebního programu SPD. Pokud jde o legální migranty, SPD nemá s legálními migranty naprosto žádný problém.

Monika Talašová a Tomio Okamura.

Právě z toho potom vyplývá možné vysvětlení toho, proč Tomio Okamura v roce 2013 navlékl v Londýně svoji přítelkyni do hidžábu za pomoci jiné muslimské ženy, která pomohla uvázat šátek, a je to odpověď na otázku, proč si Tomio v komentáři na Facebooku tuto událost pochvaloval slovy, že to bylo fajn. Ať už to byla Tomiova účast v neziskovém programu ERMD, nebo v porotě soutěže multikulti krásy Miss Expat, tak i v případě hidžábu na přítelkyni Monice se jasně potvrzuje, že šlo o propagaci globalistických projevů multikulturalismu, se kterými Tomio zjevně nemá naprosto žádný problém. Nevadí mu migrace jako taková (pokud je legální), nevadí mu černošky, nevadí mu ženy a přítelkyně v muslimských hidžábech. Podle všeho to vypadá, že mu vadí jen čistě “nelegální” migrace. A obávám se, že to je málo na to, aby o sobě někdo mohl říkat, že je vlastenec a ještě méně na to, aby mohl Aeronet nálepkovat jako globalistický projekt.

Volíte SPD? A myslíte si, že SPD je strana proti migraci? Tak to jste na omylu! Zapomněli jste, že Tomiovi vadí pouze nelegální migrace, ne migrace jako taková, je-li legální a vízová. A to je problém!

Já si nedovedu jako vlastenec představit, že bych svoji přítelkyni nebo manželku nechal navléknout do hidžábu, pokud by něco takového vzala na sebe, náš vztah by okamžitě skončil. Neodvedu si představit, že bych jako vlastenec seděl v porotě a hlasoval pro nějaké černošky z Afriky, které mají pobytová dlouhodobá víza v ČR. A nedovedu si domyslet, že bych dělal ambasadora v multikulti projektu, který spolupořádá Člověk v tísni. To by totiž bylo totální chucpe. A je zjevné, že si to uvědomil i Tomio Okamura, který svůj příspěvek z Facebooku už odstranil, když se o to začala zajímat média a např. Lukáš Lhoťan [8], jeden z hlavních kádrů odhalování islamizace ČR, který odpadl od Islámu a přinesl šokující informace o radikalizaci islámských obcí v ČR.

Plakát soutěže Miss Expat z roku 2011.

Politická alternativa musí být autentická, aby měla důvěru lidu. Pokud není autentická, začne rychle ztrácet podporu. A opravdu vy sami si musíte odpovědět na otázku, jestli věříte někomu odpor proti migraci, anebo jste se zmýlili, protože SPD nabízí odpor pouze proti té “nelegální” migraci. A to k záchraně vlasti, naší kultury a národa dnes už nestačí. Legálních muslimů je v ČR už přes 20 tisíc a každý rok legálně na víza přijíždějí tisíce dalších. Takže si vyprošuji, aby o nás Tomio rozšiřoval bláboly o tom, že jsme globalistický projekt, když on sám má ve své vlastní skříni takovéto globalistické kostlivce, práci pro neziskovku, práci v porotě pro multikulti Miss, propagaci islámu a ještě k tomu navlékání, dnes již bývalé, přítelkyně do hidžábu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
carlos
Návštěvník
carlos

Toleroval jsem Aeronet.cz, jako objektivní alternativní médium. Co však v poslední době provádí, mně nabádá k opatrnosti. Za objektivní nepovažuji útoky na Tomia Okamuru v době před volbami za to, že není proti LEGÁLNÍ migraci. Rozdíl mezi legální a ilegální migrací zde nebudu rozvádět, protože i středně inteligentní pes je schopen to pochopit. Jen tak dál a již sem nebudu chodit. To už bude lepší chodit na I Dnes.

petr
Návštěvník
petr

Když čtu ty všechny články Aeronetu týkající se právě T.Okamury a SPD, tak je mi z toho nanic !
Dlouhodobě jsem mu fandil a volil ho. UŽ NEBUDU !
Rovněž jsem si dobře uvědomoval a vadilo mi, že vždy hlásá a odsuzuje jen nelegální migraci, ano přesně tak.
A to je dnes jasně a zřetelně málo ! To bychom mohli klidně legálně přijmout milióny migrantů legálních
a bylo by to snad v pořádku ?! ROZHODNĚ NE !!!

Tkz. legální migranti nás můžou lehce zaplavit a to se také stane ! jelikož to v tichosti dávno probíhá !

Psal jsem mu (Okamurovi) v komentářích, kde vždy ve videích vyzývá “co si myslíte,atd.. napište mi, atd..
Psal jsem mu, proč jen nelegální, to vám legální nevadí ? Vždyť se to dá lehce zfalšovat ! On samozřejmě nereaguje ! To je zřejmě pod jeho úroveň komunikovat s běžnými občany/voliči ! Kdo namítá, že na to nemá čas
odpovídat, tak to neberu ! Těch pár vteřin si vždy každý najde, když bude chtít odpovědět !
No fůj, je z toho (jak se běžně říká a píše ) na blití !
Jinak děkuji za informace a zdravím Aeronet

johny
Návštěvník
johny

já jsem dříve taky posílal dary člověku v plísni na různé katastrofy..před rokem 2010 jsem taky nebyl zásadně proti muslům..protože jsem si myslel,že jsou stejní jako my(jeden bůch..abrahám..a ještě pár věcí..),ale jak jsem se o to více začal zajímat+migrace..no….ale spd už ne..kvůli protěžování zednářů+lub.volný+rušení nepohodlných buńek ..atp

Jana
Návštěvník
Jana

Adam B. Bartoš zas před lety hrdě držel izraelskou vlajku a líbila se mu politika Bushe… Časy se mění co bylo dříve už není…

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Víte, něco mi na AENews, nehraje, útočíte na SPD/Okamuru, ale necháváte v klidu antifa v české politice. Připomíná mi to postupy CTHH i BIS. Nevím. Antiífa je přece opak Okamury, jsou to zločinci v politice. https://qmap.pub/themes/read/2

návštěvník
Návštěvník
návštěvník

Aeronet se nám přebarvuje, že by opravdu prstíky…?

johny
Návštěvník
johny

a co na antifě chceš řešit??

sony
Návštěvník
sony

je mi jen záhadou proč kdy Aeronet SPD a Okamuru vůbec podporoval. Toto nejsou žádné nové informace přece a Okamura se k nim sám již vyjadřoval. Co je na tom, že není rasista a vyfotí se s kluky, kteří tu žijí a pracují, byť mají tmavou pleť? Myslím, že jsou tu závažnější temata a ohrožení pro naši zem než Okamura, neustálým rýpáním do SPD před volbami, když v mezičase je podporujete, jste opravdu zvláštní plátek.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Hehe, zavolej Kapalovi a řekni si o podrbání za ušima, jak jsi to Aeronetu natřel, pejsku 😀

Iva
Návštěvník
Iva

Taky mi to rozum nebere. A že si umím dát jedna a jedna dohromady, o tom není pochyb.

Jaroslav CH.
Návštěvník
Jaroslav CH.

Mne by zajímalo drazí přátelé kto přesně je ta ,,přítelkyně,, Monika pana Okamury. Protože nic ve zlém, ale když jsem se tady dočetl že pan Okamura má přítelkyňi, očekával jsem (z mnoha dúvodů) skromně a slušně vypadající již od pohledu inteligentí ženu, ale namísto toho jsem uviděl vulgárně a lacině púsobíci ženštinu, které již od pohledu vypadá jako prostitutka.. přesněji jako klasická ,,volavka,, to jest profesionální prostitutka kterou jisté mocenské síly nasadí na politika kterého chtějí prostřednictvím, také ženy zničit a zdiskreditovat. Je mi z toho dost smutno.. když vidím prostitutky po boku futbalistů a hokejistů nebo ,,celebrit,, tam to člověka nepŕekvapí ale tady je to do očí bijící.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Jaroslav Ch.
Vlaštovička dokončila školu a frnkla Okamurovi do Ameriky. Už je to pár let, tuším 2-3. Teď si ulovila určitě nějakou jinou star. Politickou nebo hollywoodskou. Stejně jako kdysi sbalila Okamuru.

PAN VK vs OKAMURA
Návštěvník
PAN VK vs OKAMURA

Kdo je pro DUEL: “Pan VK vs. Okamura” na Svoboném vysílači dejte like! Byla by to velmi zajímavá výměna názorů a pro nás čtenáře velice přínosná.

Desportal
Návštěvník
Desportal

PAN VK vs OKAMURA
A co by tam Okamura pindal? Toto?
https://www.youtube.com/watch?v=f5i2dH24lIE
52 minuta a dále..
Hrůza!!

buffaalo
Návštěvník
buffaalo

Kdyby měl okamura koule, mohl už dávno zavolat do interakce, ale toho on se bojí. protože ví, že vše co se tady zveřejňuje je pravda a neuhájil by se.

Není potřeba
Návštěvník
Není potřeba

Na takový duel rovnou zapomeňte. Vladimír Kapal se bojí byť jakékoli konfrontace jako čert kříže. 🙂

Jana
Návštěvník
Jana

Přímý přenos – hořící Notre Damme… docela symbolické ….
https://www.youtube.com/watch?v=xGbmWOfdXcQ

Jana
Návštěvník
Jana

Z jakého materiálu je to lešení, že tolik hodin odolává prudkému žáru, a neohýbá se? Mnohem slabšímu nedokázaly údajně vzdorovat mohutné ocelové nosníky Dvojčat WTC…

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Ocelové nosníky WTC odolávalý něčemu mnohem mnohem ničivějšímu než je obyčejný oheň …

Samuel
Návštěvník
Samuel

Letecké palivo horí pri teplote cca 800-900 stupňov a oceľ sa tav
í pri teplote cca 1400 stupňov,tak že z toho jasne vyplýva,že palivo nemohko nosníky roztaviť.

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak kdo jiný než nosatá CIA z Fashingtonu má zájem na rozpoutání občanské války v Evropě a na obvinění a vyprovokování muslimů a jako že jich je ve Francii a hlavně v Paříži více než dost … kdo má uši slyš … jinak totiž brexit NEBUDE ..