Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí,...

Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí, že vedení SPD nemá s předlohou Hamáčkova zbraňového zákona na zákaz domobran v ČR nic společného, i když pod tou předlohou jsou podpisy 4 poslanců SPD! Ve výbušném rozhovoru pro fanklub nejprve tvrdí, že vedení SPD se zákonem nic společného nemá, v závěru však argumentuje, že jen díky SPD ten návrh zákona je v té současné podobě, v jaké se nachází! Tomio Okamura nechce odpovědět na klíčové otázky, ale nejdůležitější je prý vědět, kdo je pan VK, je to prý agent BIS! Vyslyší Tomio Okamura výzvu k duelu na Svobodném vysílači CS se zástupcem mluvčího všelidové alternativy?

Tomio Okamura: My nic, my muzikanti! Šéf SPD zařadil zpátečku, nově tvrdí, že vedení SPD nemá s předlohou Hamáčkova zbraňového zákona na zákaz domobran v ČR nic společného, i když pod tou předlohou jsou podpisy 4 poslanců SPD! Ve výbušném rozhovoru pro fanklub nejprve tvrdí, že vedení SPD se zákonem nic společného nemá, v závěru však argumentuje, že jen díky SPD ten návrh zákona je v té současné podobě, v jaké se nachází! Tomio Okamura nechce odpovědět na klíčové otázky, ale nejdůležitější je prý vědět, kdo je pan VK, je to prý agent BIS! Vyslyší Tomio Okamura výzvu k duelu na Svobodném vysílači CS se zástupcem mluvčího všelidové alternativy?

Kauza a skandál okolo předlohy zbraňového zákona z dílny Jana Hamáčka a skupiny poslanců podepsaných pod předlohou zákona jaksi vůbec neutichá a dostává se do vysokých obrátek. Naše redakce byla upozorněna na mohutnou kampaň, která se roztočila proti našemu serveru a také proti mé osobě ze strany vedení SPD a jednoho internetového rádia. Všechno vyvrcholilo videem ze včerejšího dne, kde Tomio Okamura poskytuje rozhovor zástupci svého fanklubu. Během tohoto rozhovoru se Tomio Okamura velmi nevybíravým způsobem vyjádřil i ke kauze zákazu domobran v ČR a ke zmíněnému zákona.

Necelých 12 minut, ze kterých můžete vidět záznam ve videu výše, hovořil předseda SPD o tom, jak server Aeronet vede kampaň proti SPD, a že prý vůbec není jasné, kdo je to pan VK. O panu VK se hovoří způsobem, jako kdyby snad záleželo více na tom, kdo se ptá než na tom, na co se ptá. V tomto článku bych chtěl komentovat několik informací a postřehů ze zmíněného videa. Jinak celé video v plné délce, kde Tomio odpovídá i na další témata svého fanklubu, můžete zhlédnout na oficiální stránce na Facebooku zde.

Tomio Okamura, předseda SPD.

Opravdu by mně zajímalo, kdo a na jakém základě o mně šíří lži, že jsem agentem BIS. Já jsem leda tak agentem z lidu a mluvčím voličů alternativy, přičemž tlumočím legitimní otázky voličů, kteří nám píší do redakce. Pan VK je pošťákem, který pokládá veřejně činným politikům, vykonávajících veřejné funkce, placených z veřejných rozpočtů a daní občanů, aby odpovídali na otázky svých voličů. Já nejsem veřejně činný politik, nekandidoval jsem na veřejnou funkci, nebyl jsem zvolen, nezastávám veřejnou funkci a nejsem placen z veřejných peněz. Anonymně zastupuji lid a tlumočím dotazy voličů SPD a dalších voličů alternativy, kteří se chtějí zeptat SPD a třeba jmenovitě pana Tomia Okamury na věci, které jim nedávají smysl.

Předseda SPD nemá příliš jasno v definici a výkladu toho, co to jsou domobrany. Zjevně si to lehce zaměňuje s military kluby

Lidé se na nás obracejí, že se nemohou zeptat na Facebooku SPD a Tomio Okamury, protože za svůj dotaz dostanou ihned ban. Takže ihned běží k nám a informují nás, za co byli zabanováni. Já tedy potom napíšu článek a tlumočím otázky oficiálně jako zástupce tiskového média. SPD používá vůči mně řízení na bázi odporového gradientu na úrovni diskreditace a dehonestace. Aeronet je prý fake server (3. stupeň – diskreditace) a pan VK je lhář, sprostý anonym a agent BIS (4. stupeň – dehonestace). Co to je Odporový gradient procesů řízení, to najdete v článku zde. Dostávám do redakce pravidelně každý měsíc výhrůžky likvidací a zastřelením, a i když mnoho z těchto výhrůžek je planých, nechci riskovat a dopadnout jako František Mrázek, Ján Kuciak, nebo Julian Assange, takže svoji anonymitu si ponechám, pane Okamuro.

Jan Hamáček, předseda ČSSD a ministr vnitra.

Dále bych chtěl z videa reagovat na tvrzení Tomia v čase videa 03:05, že on si představuje domobrany jako nějaké spolky sportovní střelby. Pane Okamuro, to jste opravdu na zásadním omylu. Nevím, jestli jste byl na vojně, ale domobrana (cizím slovem “milice”) je ozbrojený útvar sestavený z civilistů, podléhající velení odvozenému od armády a provádějící vymáhání práva a bezpečnosti v roli policie a armády v jejich zastoupení. Zákon, pod který se podepsali vaši 4 poslanci, toto ale zakazuje!

Střelecký spolek, klub vojenské techniky, branný spolek pro výcvik, historický vojenský spolek, spolek sportovní střelby, to jsou všechno příklady organizací, které nejsou domobranami. Z vašeho vystoupení ve videu vyplývá, že tedy vůbec netušíte, co je to domobrana a jak je definována. Jak tedy můžete ve sněmovně tvrdit, že ochraňujete domobrany, když z vašeho vystoupení ve videu je zjevné, že ani neovládáte terminologii? Chápete, jak si vás vnitro a Jan Hamáček namotali jako nudli na vidličku?

V čase videa 08:56 zaznívá, že díky poslancům SPD je ten zákon v tom stavu, v jakém je, tedy včetně toho drakonického paragrafu 3, a to prý je jejich zásluha. Sorry, ale já opravdu nemám slov. Tím se jako Tomio Okamura chlubí? Nebo tím zdůvodňuje to své předchozí tvrzení o několik minut dříve, že SPD nemá s tím zákonem nic společného? Tak jednou je to zásluha poslanců SPD, podruhé s tím nemají nic společného. Sorry jako, ale Я не понимаю…

SPD se na přípravě zákona nepodílela? To je vtip? Pod předlohou zákona jsou hned 4 podpisy poslanců Okamurova hnutí

V čase videa 05:05 zaznívá od Tomia Okamury další nepravdivá informace, že SPD se nikdy nepodílela na návrhu zmíněného návrhu zákona. Jenže v čase videa 11:35 toto tvrzení sám sobě vyvrací a uvádí, že oni, tedy vedení SPD, má přístup k materiálům o zákonu, a že jsou přítomni těmto jednáním, takže to musí vědět přece lépe, o čem ten zákon je. Obávám se, že zde nastal klasický Freudovský syndrom vyvrácení vlastního, dříve řečeného tvrzení. Mně to nepřekvapuje, my víme, že SPD byla po celou dobu součástí přípravy tohoto zákona z dílny Jana Hamáčka a dokonce Tomio Okamura uvádí, že pod návrhem zákona jsou podepsáni “jenom” 4 poslanci SPD z celkem 19 poslanců ve sněmovně. Tak tento argument mně opravdu posadil na židli, to je jako tvrzení, že my nic, my muzikanti, náš klub to neschválil, to jenom naši 4 poslanci se pod něco podepsali. Dere se mi na jazyk znovu ono pjakinovské rčení “Éto d…..”. Jenže, to není všechno.

Pplk. Marek Obrtel, zakladatel Národní domobrany.

V čase videa 09:47 zaznívá poznámka, že Tomio Okamura nechápe, jak někdo může věřit serveru, na kterém články publikuje nějaký anonym. Zaznívá tak otázka, kterou si klade nejen Tomio, ale i Česká televize, která měla dokonce v pořadu Newsroom před časem pořad, kde se pozastavovali nad tím, jak je možné, že lidé věří a čtou anonymně provozovaná média, když pod články jsou pouze podpisy anonymů. Pane Okamuro, nevím, jestli jste právě přiletěl z jiné planety, ale otevřete si prosím nějaké zpravodajské servery, a nemusí to být jenom české, ale klidně i zahraniční. A podívejte se, kdo je pod těmi články podepsán. Najdete tam autory se jmény jako ČTK, AP, AFP, Reuters, Tass, DW, Interfax a tyto zprávy na mainstreamu tak nikde nemají svého autora, nikde nenajdete jméno autorů článků z těchto tiskových agentur.

Tomiovi vadí, že pod články na AEN není podepsán pán s civilním jménem a příjmením, kdo to prý kdy viděl… A co mainstreamové servery, kde jsou pod články podepsány jen tiskové agentury?

Tito tiskové agentury nikdy zdroje neuvádí, samy se garantují jako zdroje svých tvrzení. A vy máte tu odvahu pane Okamuro se ptát, jak je možné, že někdo věří článkům a zprávám, u kterých není uvedený autor svým civilním jménem? Celý svět věří těmto agenturám, které šíří nepodepsané články, pane Okamuro. Celý mainstreamový svět, pokud chcete. A my nemáme důvod něco sobě nebo někomu dokazovat, kdo jsme nebo co jsme. Přinášíme informace a články, které jsou zdrojovány od našich kontaktů, našich spolupracovníků a kredit získáváme nikoliv tím, kdo články napsal, jak se jmenoval, ale podle toho, jakou validitu články měly a jaké nové informace čtenářům přinesly.

Jestli to byly články, které dopředu něco odhalují, na něco nebo někoho upozorňují, dávají věci do souvislostí a nabízejí odpovědi tam, kde se ostatní i jen bojí zeptat. Čtenáře Aeronetu nezajímá, jak se jmenuje ten, kdo píše články, ale zajímá je obsah těchto článků. A tito lidé se ptají, na co se nemohou zeptat ani na vašem Facebooku, kde je banujete a oni si potom chodí stěžovat k nám.

Ze zodpovědnosti za tento paragraf v návrhu zákona se SPD vymluvit prostě nemůže. Paragraf zakazuje milice, tzn. domobrany, aby to bylo jasné i těm, kteří nechodili na vojnu.

Lidé se ptají, koho proboha živého napadlo v SPD připojit podpisy 4 poslanců SPD pod návrh zákona z dílny Jana Hamáčka, když víte, že co pochází z pekla, od ďábla jest? Proč se vaši poslanci paktují a podílejí na Hamáčkových zákonech? V těch zákonech není ani špetka vlasteneckých paragrafů, všechny paragrafy jsou nastavené tak, že půjdou použít proti vlastencům a proti domobranám. O to více to bude snadné pro státní zastupitelství a policii, když podle vašeho vystoupení ve videu je zjevné, že ani netušíte, co je to domobrana a jak se definuje, přičemž si to vykládáte jako něco na způsob střeleckého nebo branného spolku.

Pokud nevíte, co je to domobrana, tedy milice, která tvoří paramilitární subjekt, tak se nemáme v podstatě o čem bavit, protože v tom případě ani nevíte, jaké parametry musí zákon mít, aby opravdu domobrany nezakazoval. A to v této podobě sněmovního tisku č. 669 [1] předlohy zákona o zbraních opravdu a doopravdy zakazuje. Nevymluvíte se z toho, pane Okamuro. Máte zjevné mezery ve výkladové rovině zákona a to nedopadne dobře. Přesto však vám nabízím pomocnou ruku.

Výzva ke společnému pořadu na SVCS o zákonu k domobranám a zbraním

Veřejně vás tímto poprosím o účast v diskusnímu pořadu přes Skype na Svobodném vysílači CS na základě dohody s moderátorem na SVCS, ani bych to nenazýval duelem, ale spíše panelem, kde vám rád jako bývalý důstojník ozbrojených sil ČSSR vysvětlím základní teze o domobranách, koncepci lidových milicí a domobran, jejich úlohu na řízení pořádku a obrany státu, úlohu milice pro obranu a boj s nepřítelem po jeho průniku hranic, mohu nabídnout zkušenosti z legislativy v USA (National Guard) a můžeme probrat všechny aspekty hrozeb, které vyplývají z Hamáčkova drakonického zákona.

Nikdo proti SPD žádnou kampaň z AEN nevede, naopak usilujeme o to, abyste neuhýbali před zodpovědností za chybné kroky svých poslanců, jakými byly podpisy 4 poslanců SPD pod skandální Hamáčkovou předlohou zákona, mluvíme tedy o paragrafu 3 v Hlavě II, a nepodíleli se na spolupráci na zákonech, které pochází od ČSSD. Není možné jeden týden tvrdit, že Vaši poslanci podepsali předlohu zákona, která domobrany nezakazuje, a další týden tvrdit, že Vaše strana nemá se zákonem nic společného, viz. váš příspěvek na Facebooku s fotografií pana pplk. Obrtela a výrok ve výše uvedeném videu.

Hnutí SPD je proti zákazům spolků zabývající se brannou činností. Hnutí SPD v žádném případě nepodpoří žádný návrh…

Geplaatst door Tomio Okamura – SPD op Dinsdag 14 januari 2020

 

Ztrácíte tím důvěru svých voličů, když se snažíte bojovat za zákon, který je neobhajitelný v paragrafu 3 v Hlavě II od samotného počátku a není o ničem jiném, než o Hamáčkově plánu na zákaz milicí (rozumějte domobran) v České republice. Nepotřebujete vědět, kdo je pan VK, ale potřebujete vědět, co je to domobrana a jak se vyvarovat dalším chybám v budoucnu. Vítek jako profesionál a moderátor Svobodného vysílače CS rád pro nás dva připraví diskusní panel. A pokud vám bude vadit anonym Pan VK, může vám otázky klást Vítek místo mně. Otázky vám tak nebude pokládat a zprostředkovávat od čtenářů AEN anonym, ale reálná osoba a moderátor SVCS.

Věřím, že takový pořad by byl přínosem pro posluchače nejen na alternativě. Nikdo vás nepomlouvá, nikdo vás nedehonestuje a stejně tak pořad bude veden ve slušné rovině. Útoky, pomluvy a dehonestace totiž nejsou stylem a zvykem Svobodného vysílače CS a mých pořadů. U nás tohle neděláme, nás zajímají fakta, argumentační rovina a reakce politiků bez osobních útoků Ad hominem na ty, kteří tyto otázky politikovi pokládají.

Nejen o stále neutichající kauze okolo zákazu domobran budeme hovořit na Svobodném vysílači CS dnes večer od 19:00 hodin v pravidelném čase. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

okamuuura pouze opsal text judr. vyvadila….to je ale bojovnik!!! :))))

Juraj
Návštěvník
Juraj

p. VK, Tomio do panelové diskuze nepůjde. On na to nemá!!!!!!!

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

DOBRÝ DEN, MŮŽE PAN VK VĚNOVAT JEDEN ČLÁNEK OPERACI ANTISTALIN ?
DOCELA BY MĚ ZAJÍMALO VÍCE NEŽ JE TENTO ČLÁNEK.
NIKDO KROM TOHOTO SERVERU MOC NEPÍŠE ZE ZÁKULISÍ JAK TO DOOPRAVDY BYLO … A KOLIK LŽÍ ZÁPAD VYPRODUKOVAL A POŠPINIL JMÉNO STALINA.

DĚKUJI.

http://leva-net.webnode.cz/products/operace-anti-stalin/

ZKUSTE PROSIM LINK PŘEDAT PANU VK ZDA SE NA TO PODÍVÁ JE TO MINIMÁLNĚ NA JEDEN AŽ DVA VELKÉ ČLÁNKY.

jorg
Návštěvník
jorg

vladimir
prepis rozhovoru g.h.wellse se stalinem z roku 1934
https://www.marxists.org/reference/archive/stalin/works/1934/07/23.htm
stalin s wellsem diskutuje nejen o politice a ekonomice, ale take se mu snazi vysvetlit rozdil mezi reformou a revoluci. pri tom pouzije i priklad britskych chartistu, kteri se serii odborovych stavek snazili zlepsit postaveni delniku v anglii cca 1840. ti trpeli spatnymi pracovnimi podminkami a hladem kvuli mizernym prijmum.
jaka to ironie, kdyz si clovek uvedomi, ze nasi disidenti taky pouzili nazev “charta”. hlady rozhodne netrpeli, vetsinu tech “opozicnich” let byli hlavne nalozeni do alkoholu a krome hesel jako “chceme svobodu” vlastne nemeli ani nejaky konkretni politicky program.

stalin oficielne uznal jako prvni stat izrael. byl tedy antisemita?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

O Velikém Stalinu se hodně dozvíš zde:

http://pospolne.cz/homepage/page/1?c=1

Kamil
Návštěvník
Kamil

Nebylo by lepší už tu hnojírnu tlustejch p*delí jménem český parlament podpálit a ty uvnitř vyházet z oken?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ukrajinský znak trojzubec je v Británii veden jako extremistický znak .. co na to banderovci pochve, petríček, alhamajda , banderovci z top 0,9, stbák plavec, ovar atd. https://colonelcassad.livejournal.com/5579323.html

Radek
Návštěvník
Gretén
Návštěvník
Gretén

No tak to se nám to tů pěkně vrbí. Do voleb sice ještě daleko, ale, SPD už teda zase jako že né. Okamůra je had. Mladej Klauz , podle průzkumů nula nula nic. Zéma se rozhádal se Soukupem , prej kvůlima Válkový … ani na tu třetí světovou to nějak nevypadá. Michal a Petr ,nebo jak se ti nikomaří menujou, už neví o čem kecat tak probírají zda chlastat savo, všechny ty kecy o mafii i s důkazy … NIC. Dokonce je ani nikdo nezlikvidoval. Pavel Slovan vám vymejvá mozek z SVCS. Pavlíku, víš že džíny jsou vod těch zlých židů? Takže pokud je nosí ty hodné ,cudné iránky co ti píšou ty básničky v perštině, že je to chucpe? Jedním slovem sodoma gomora velebnosti. Takhle ten komunismus nevybudujete… jo a hodnej Maxipes Fík je prej socialista…jestli von to nebude ten hodnej Hamáček. Teď sem poslouchal hada Svobodu u Xavera a mam takovej dojem, že “zákonně” toho Babiše nesundáme. Má to parchant pěkně vošetřený. Takže ač Maxipsu Minářovi fandím, asi s nim nehne. Aspoň že ten Trump vobčas trochu potěší. Jinak nuda.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

……
proč furt nějaký -ismy ??!
Co kdybychom se omezili jenom na to “S LIDSKOU TVÁŘÍ” ? 😉
A nejenom Trump, ale i Putin vobčas trochu potěší, a jak už jsem dokládala jinde (viz Irán)- kluci spolu mluví! 😉

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Greténe, nevím, v jaké Khazarovině chodí Tvoje kamarádky, ale moje kamarádky za Zlé ISLÁMSKÉ republiky Írán přespříliš v džínách a dalších Khazařinách nepotkáš!

https://www.boredpanda.com/tehran-women-street-style/

konzerva
Návštěvník
Dáša
Návštěvník
Dáša

To říká ten pravý nástroj na čištění toaletní mísy. Že je dosud trpěn v ODS, která se zbavila syna svého duchovního otce, je docela pikantní.

hirameki
Návštěvník
hirameki

a to si opravdu pri svem IQ myslel ze s tou serednou tlamou udela karieru v politice, OMG…

lucius
Návštěvník
lucius

V ČR neexistuje žádná strana, která by pracovala pro normální lidi. Pouze placená opozice si hrající na opozici. Je to k smíchu, že lidi pořád věří těmhle stranám. Nic už s tím neuděláte nikdo normální se nedostane do řídicích pozic. Volte si koho chcete, stejně bude výsledek stejný…… Vyvolené rodiny budou vládnout dál nic s tím neuděláte. Můžete si psát co chcete nic to nezmění. Lidi jsou už moc hloupí, aby něco pochopili, všechno je ztráta času někomu něco vysvětlovat…. Historie je přepsaná, už od malička jste vychování určitým způsobem……

Hominterna
Návštěvník
Hominterna

Zajímavé video proti Istambulské nemoci (7 minut)

Liberalizmus je hmla
youtube.com/watch?v=TnurAWBhHo4