Tomio Okamura: Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám, jedná se o typickou operaci...

Tomio Okamura: Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám, jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou! Předseda SPD neudržel nervy na uzdě a zaútočil na Aeronet pomluvami a diskreditacemi! Naše články o SPD jsou ozdrojovány, dokumentačně podloženy a informace poskytují sami členové SPD naší redakci! Okamura namísto očisty SPD od kmotrů v Praze útočí na pošťáka, který o tom přinesl informace!

Tomio Okamura: Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám, jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou! Předseda SPD neudržel nervy na uzdě a zaútočil na Aeronet pomluvami a diskreditacemi! Naše články o SPD jsou ozdrojovány, dokumentačně podloženy a informace poskytují sami členové SPD naší redakci! Okamura namísto očisty SPD od kmotrů v Praze útočí na pošťáka, který o tom přinesl informace!

Redakce Aeronetu byla dnes upozorněna, že předseda hnutí SPD Tomio Okamura zaútočil na svém Facebooku na náš server a označil nás za projekt globalistických elit a naše poslední investigativní články o procesech uvnitř SPD jsou prý útokem pod falešnou vlajkou, kdy se náš server prý tváří jako vlastenecký, ale ve skutečnosti prý před volbami útočíme na SPD nepravdivými zprávami. Více najdete na Facebooku zde. Tomiovi dále vadí, že náš server je provozovaný anonymně, že nemůže někoho konkrétního zažalovat. Překvapivého Okamurova příspěvku na Facebooku si všiml už dokonce i ruský server Sputnik [1].

Tomio Okamura, předseda SPD.

Anonymita AE News je prý kvůli tomu, aby se slušní lidé nemohli proti nařčením našeho serveru bránit. Činnost Aeronetu prý slouží nadnárodním globalistickým elitám budujícím sluníčkářský neomarxistický multikulturní Nový světový řád. Pro pořádek zde uvádíme plné znění prohlášení Tomia Okamury z jeho Facebooku:

Aeronet slouží nadnárodním globalistickým elitám. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký, a tím si získává důvěru vlastenců, a pak těsně před volbami lže a útočí na vlastenecké hnutí SPD nepravdivými zprávami, aby oslabil výsledek nejsilnější vlastenecké strany ve volbách. Tito manipulátoři například začali šířit fámu, že lídr SPD pro volby do Evropského parlamentu MUDr. Ivan David odstupuje, což je samozřejmě lež. Takovou radost Aeronetu opravdu neuděláme. A šíří i další smyšlené výroky ohledně SPD.

Server Aeronet se dlouhodobě tváří jako vlastenecké a alternativní médium, avšak vždy, když o něco doopravdy jde, tedy hlavně o volby, tak se snaží rozkládat vlastenecké hnutí a lživě podpásově útočí na SPD. Stejně je tomu i nyní před klíčovými volbami do Evropského parlamentu.

Skutečnou úlohou Aeronetu je tedy rozkládat vlastenecké hnutí. Jeho anonymita není obranou proti cenzuře. Je to nástroj toho, že se slušný člověk nemůže bránit proti jeho falešným nařčením občansko-právní žalobou a případné trestní oznámení činí jeho anonymita bezpředmětným, neboť nelze vypátrat, kdo tento web provozuje.

Každý si může odpovědět sám, komu slouží anonymita Aeronetu a komu slouží fakt, že se snaží rozkládat vlastenecké hnutí smyšlenými informacemi. Činnost Aeronetu slouží nadnárodním globalistickým elitám budujícím sluníčkářský neomarxistický multikulturní Nový světový řád. Jedná se o typickou operaci pod falešnou vlajkou, kdy Aeronet předstírá, že je vlastenecký a tím si získává důvěru vlastenců, a pak útočí na vlastenecké hnutí SPD. Vlastenci by neměli jeho provokacím proto věřit.

Okamura začal střílet na pošťáka za zprávy, které mu nosí

Rád bych pana Okamuru uvedl do pravdivého obrazu, protože výše uvedené výroky na naši adresu jsou samozřejmě bláboly a lži. Tak především, na SPD nikdo z naší redakce AE News neútočí a už vůbec ne nepravdivými zprávami. Všechny články a všechny informace o SPD v našich článcích jsou řádně ozdrojovány odkazy na zdroje informací, články jsou opatřeny fotokopiemi a dokumentací, případně nahrávkami a naše redakce získala veškeré informace od současných nebo bývalých členů SPD, kteří nám poskytují veškeré materíály o tom, co probíhá uvnitř SPD a jakým způsobem se podivní lidé z Prahy a z okolí předsednictva SPD chovají k regionálním buňkám a jejím členům v celé republice. Aeronetu není jedno, co se děje v SPD, protože SPD v roce 2017 získala mandát od alternativy, od nás a od dalších serverů, od našich čtenářů a SPD teď provádí procesy odchodu od alternativy směrem k evropskému neoliberalismu. Reforma EU je toho hrozivým příkladem.

Facebook a článek Tomia Okamury.

Není nám jedno, co se děje uvnitř SPD. Je to jako s fanouškem fotbalového klubu, který kritizuje nepravosti a špatné výsledky klubu, který kritizuje vedení klubu a bafuňáře a žádá změny, výměnu vedení klubu atd. S námi je to úplně stejné. Tím, že kritizujeme procesy uvnitř SPD, tak se snažíme donutit Tomia Okamuru, aby vrátil SPD její pronárodní kotvu, aby se zbavil napojení na zednářské a rotariánské kádry uvnitř vrcholného vedení SPD, a aby okamžitě přestaly čistky v regionálních organizacích SPD.

Informujeme o procesech uvnitř SPD a jsme ti zlí. Vedení SPD přitom dosazuje na kandidátky zednáře, rotariány a rozpouští nejúspěšnější buňky SPD v krajích

Pokud tyto procesy Tomio Okamura nezastaví, stane se spolupachatelem a viníkem konce a rozpadu SPD. Tomio Okamura nemá právo k privatizaci alternativy, aby si ji přivlastňoval a říkal výroky, že kdo nesouhlasí s SPD a jejím současným vedením, pracuje v žoldu globalistů a pod falešnou vlajkou. Ty hlasy, které SPD dostala v roce 2017, nepatří vám, pane Okamuro. Ty hlasy patří alternativnímu hnutí v ČR, v jehož čele stojí Aeronet už s více jak 4 miliony čtenářů měsíčně. Nedovolíme vám, abyste se zaštiťoval jménem alternativy a přitom dosazoval na kandidátky v regionech různé Rotariány anebo v Praze dokonce velmistry a zednáře. K tomu jste nedostal od vlastenců mandát!

Facebook Tomia Okamury.

Zbavil jste se nejúspěšnější organizace SPD v republice, lidé okolo vás rozpustili Moravskoslezskou buňku, necháváte probíhat účelové čistky ve stranických organizacích, např. v Královéhradeckém regionu, ignorujete vlastní členy, když volají o pomoc a hlásí vám z Plzeňska, že probíhají čachry s hlasovacími lístky ve prospěch pana Drahoše při prezidentských volbách, svévolně měníte vystupování z EU za její reformu zevnitř, aniž byste se na tuto zásadní změnu volebního programu SPD zeptali v referendu svých členů, jestli s něčím takovým vůbec souhlasí.

SPD má hlasy alternativy pouze propůjčené a Tomio na to hodně rychle zapomíná

Protože reformu EU plánuje Angela Merkel a Emmanuel Macron. Ta reforma se jmenuje Das Neue Europa a má být založena na principech volného pohybu osob, zboží, kapitálu a služeb, tedy to samé, co od prosince 2017 najednou nově prosazuje předsednictvo SPD. Kde jste k tomu vzali mandát? Od voličů SPD rozhodně ne. Nezaslouží si toto odvolání politiků v SPD, kteří za tím stojí?

Facebook Tomia Okamury.

V regionech se zbavujete pracantů a kádrů, kteří makají i dva roky pro SPD, ale když přijde na řadu sestavování kandidátek, stranická buňka je účelově rozpuštěna a do nové buňky jsou selektivně přijímání původní členové staré buňky způsobem, že o tom rozhodují z Prahy dosazení supervizoři a bývalí členové ČSSD, TOP09 nebo ODS. Máte snad espéďáky na regionech za idioty, pane Okamuro?  Víte, co provádíte? Likvidujete alternativu, důvěru lidí v pravou a poctivou změnu, nutíte lidi k odchodu a necháváte volný průchod procesům, které ve vedení SPD řídí v Praze trojice lidí, o kterých jsme přinesli články a důkladně jsme je ozdrojovali. Za těmito články si stojíme a zbytečné se vztekat. Jediné, co můžete udělat, je sjednat nápravu a očistit vedení strany a vrátit se k plnění původního programu z poloviny roku 2017.

Na stráži SPD a alternativy

Naše redakce bude nadále sledovat procesy uvnitř SPD v pozici arbitra a budeme hodnotit, zda-li si nadále zasluhujete hlasy voličů alternativy, anebo se z vás stává obdoba německé AfD. To, co jste vy jako předseda SPD dopustil ve vlastní straně za poslední rok, to je naprostá katastrofa. Naprostý propadák v komunálních volbách, rozpady krajských organizací v Brně, v Moravskoslezském kraji, v Královéhradeckém kraji, odchody významných členů z SPD a zakládání nových politických subjektů, zednáři na kandidátkách namísto pracantů, tlačení rotariánů na první místo kandidátky RK SPD MSK, šílená tisková konference bok po boku s politiky demobloku a teď už dokonce i útoky proti Aeronetu, který je hlavním hnízdem vaší voličské báze na alternativě. Chápete vůbec, co provádíte? My nejsme váš nepřítel, my chceme, abyste očistil SPD od lidí, kteří tam nemají ve vedení co dělat, a od procesů, které musí okamžitě v regionech skončit.

Tomio Okamura si pořizuje selfie. Jenže by neměl zapomenout na to, že SPD není on, ale její členové tam dole v regionech.

Nikdo jiný Vaši stranu nekontroluje, takže to musíme dělat my a naše redakce. Nám není jedno, co se stane s alternativou poté, co se SPD znovu rozpadne a znovu ji ovládnou bývalí členové ODS, TOP09 a ČSSD, kterými jste se nepochopitelně a tak naivně obklopil a kterým svěřujete procesy čistek v MSK a v dalších regionech. Pokud je vůdce slabý, strana padne. Pokud padne SPD, stáhnete s sebou celou alternativu a její voliče, a to vám nedovolíme. Hlasy alternativy máte pouze propůjčené, pokud jako kádr selžete, budete nahrazen jiným projektem. Střelbou na pošťáka nezměníte obsah a znění dopisu, kterým vám přinesl. Obsah toho dopisu totiž obrazně řečeno sepsali a odeslali vaši vlastní členové SPD. My jsme pouhý pošťák, který o tom přinesl zprávu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 72% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Romin66
Návštěvník
Romin66

Aeronete, dlouhou dobu vás pozorně sleduji a většinově s Vami souhlasím. Leč útoky na SPD v poslední době mi začínají připomínat politický linč v režii někoho třetího.

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Okamura je především ješitný sám na sebe,Aeronet má pravdu !!!!!!,…..úkolem Okamury bylo především z voleb,dát se dohromady s Babišem,jenže Okamura nepřipustil žádné ústupky a kompromisy,to přeci není možné,…teď,když nemá nic,tak je shrzený a stupňuje to,……šance ještě je,ale on se více a více vydává opačnou stranou,už ani nevidí,že klame své voliče a vede to tak do hrobu !!!!

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Jj demokracie je ten nějvětší podvod který se kdy Nosatým povedl … “Nikdo není tak beznadějně zotročený jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.“ — Johann Wolfgang von Goethe 1749-1832

honza prague
Návštěvník
honza prague

pane okamuro. vím,že vám dnes už nejde o žádné hlasy pro-národně orientovaných voličů. proto jste nám “nastavil zrcadlo” jak se říkávalo za komunistů. ale všeho do času. sionisté si vás nějaký krátký čas udrží,ale nakonec dostanete kopačky a na zlatý padák zapomeňte. ty se dávaly v ČEZu.
navrhuji vám urychlený přestup do TOP 09 ke kalouskovi. tomu se povedlo víc takových “majstrštyků” v minulosti.

Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Jj ja sem tehdy ještě te naivní Můře s Okama psal před třema lety na Fb dokud jsem ještě nebyl vyhozen z diskuze že bez kolaborace s nosatýma si v politice ani neškrtne … a na moje slova došlo … demokracie je totiž jen zkorumpovaný klub nosatých do kterého mají přístup jen zkorumpovaní … demokracie je totiž ten největší podvod jaký se kdy nosatým povedl …

Petr
Návštěvník
Petr

Už se perou, velebnosti, už se perou.:-)

ema
Návštěvník
ema

No posledními akce TO mne přesvědčily, že opět jej volit by byla chyba. Zvlášť ty infiltrace z ČSSD. sory\ pane….

Nikdo
Návštěvník
Nikdo

Okamura je od počátku jeho mediální propagace pouhou loutkou na ukazování veřejnosti. SPD byla už založena jako pojistný ventil, který má upouštět páru, ale nesmí umožnit reálnou změnu. Pochybné existence a všelijací negromilové typu komedianta Vyskočila se kolem SPD a Okamury motají od počátku její existence. Věřit v Okamuru je značně naivní, protože ani nemůže o ničem podstatném rozhodovat. Navíc od své role se nikdy neodchýlí, protože by ho to stálo postavení i peníze. Není to český vlastenec, ani skutečný bojovník, bude-li odříznut od financí, vypaří se z ČR. Navíc Čechy vnitřně nesnáší a typicky pro jeho japonskou polovinu škodí skrytě a vytrvale.

Blackhorse
Návštěvník
Blackhorse

Docela legrace,že jo?AE tlačí Tomiovi káru už hodně dlouho a teď takový nevděk,dělali jste z Okamury a SPD novodobé mesiáše a nakonec se dozvídám,že vlastně sloužíte těm,proti kterým na oko bojujete.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Hele trolle, kdy Aeronet dělal z SPD mesiáše? Kdyby jsi sem nechodil jen opruzovat, ale zkusil by si chápat, o co se AEN snaží, tak by ti možná došlo, že VK naopak před různými mesiáši varuje. Pokud si někdo udělal z SPD nebo pana Okamury modlu, a teď nemůže překousnout, že na povrch vyplouvá “stranické špinavé prádlo”, je to pouze jeho osobní problém.

Pro mě je SPD jen nástroj, jak prosazovat pronárodní politiku a jak sypat písek do neomarxistického soukolí jménem EU. Pokud nástroj přestane fungovat, je nutné jej vyměnit za jiný. Proto budu SPD do EP volit, abych jim dal šanci předvést, že to s tou pronárodní politikou (programem) myslí vážně a osobně mi je úplně jedno, jestli stranu povede Petr nebo Pavel. Pokud ale strana zradí pronárodní program, vyměním ji – nic víc, nic míň.

Blackhorse
Návštěvník
Blackhorse

Moc mne mrzí že moji argumentaci chápete jako trolení ale já chci diskutovat se zdejšími diskutéry a příznivci ,,alternativy” o zcestnosti jejich názorů kdy hledají nepřítele tam kde není,trochu to připomíná Ameriku v 50. letech 20 .století kdy viděli všude ruské špiony,taková mánie a já to samé vidím i tady a přesvědčit je,že pro náš národ je velmi příznivé být součástí něčeho tak výjimečného jako je EU a samozřejmě i NATO,od revoluce v 89 tu žijeme v míru a bezpečí,můžeme podnikat,cestovat,děti můžou studovat a pracovat v zahraničí,neměli jsme se takhle nikdy předtím,tohle jsou fakta,žádné výmysly o iluminátech,nosatých a zedanářích a podobné nesmysly,stačí nebýt frustrovaný začít dělat něco rozumnýho a ten život bude vypadat úplně jinak,nejsem troll ani provokatér,chci vás všechny tady vrátit na správnou cestu.

Karel
Návštěvník
Karel

Tomio, tos posral…..