Tomáš Halík zaútočil na prezidenta Zemana, že prý šíří ve společnosti rakovinu!...

Tomáš Halík zaútočil na prezidenta Zemana, že prý šíří ve společnosti rakovinu! Držitel Templetonovy ceny tvrdí, že odpor proti migraci je dílem Ruska a má zakrýt informační válku!

Tomáš Halík zaútočil na prezidenta Zemana, že prý šíří ve společnosti rakovinu! Držitel Templetonovy ceny tvrdí, že odpor proti migraci je dílem Ruska a má zakrýt informační válku!

Tomáš Halík poskytl ČT24 rozhovor v pořadu Interview a jeho obsah je natolik alarmující, že doporučuji, abyste zhlédli celý záznam pořadu nahoře. Pan Halík se vrátil koncem minulého roku z USA, kde přednáší na univerzitě Notre Dame ve státě Indiana a v pořadu ČT24 si postěžoval, že má pocit, že se v České republice něco změnilo, především pak po návštěvě čínského prezidenta v Praze. Podle něho pan prezident Zeman otáčí kormidlo země směrem na východ, a tím de facto rozděluje společnost. Prezidentův kritický postoj proti migrantům potom označuje velmi sugestivně za rakovinové bujení, aniž by si uvědomil, že toto bujení spustily evropské elity, když v roce 2011 ve spolupráci s USA zahájily Arabské jaro a rozvrat zemí Blízkého východu a Severní Afriky.

halik-usa.jpg
Tomáš Halík v USA

Naprosto neuvěřitelná je jeho teze, že odpor vůči migraci je produktem extrémistů a xenofobů a vyčerpáním sociálního potenciálu ve společnosti. Pan Halík na univerzitě Notre Dame zřejmě nezaregistroval masová znásilňování žen v Německu na Silvestra, zřejmě ani neví o útocích v Paříži. V rozhovoru si stěžuje a varuje na vysychání Afriky a očekávání migrační vlny, která ale podle něho bude přínosem, protože západní civilizace vymírá.  Možná by nebylo od věcí zmínit, proč vymírá. Zatímco bílý muž a bílá žena musí platit v EU daně a odvody od nevidím do nevidím a musí pracovat na své dluhy, hypotéky a úvěry, takže se rodina nemůže věnovat dětem a mít jich tolik, protože finančně by se to nedalo utáhnout, tak na straně druhé migranti, Arabové a uprchlíci mají bydlení zdarma, štědré sociální dávky, veškerý servis hostitelských zemí, a tak mají bez problému šest nebo i deset dětí. Kdyby evropské rodiny měly takovou péči od svých států, také by se nebály mít více potomků.

484988_article_photo_inhw4xn_900x.jpeg
Tomáš Halík je jedna ruka s americkým velvyslancem v ČR Andrew Schapirem.
Halík je zednář a ani se tím netají

Zajímavé je sledovat Halíkův akcent na globalistickou strunu likvidace církve, která probíhá pod kuratelou současného papeže ve Vatikánu. Rozvrat křesťanství a míšení s islámem je počátkem konce křesťanství. Papež myje nohy Arabům, líbá jim nohy a prohlašuje o migrantech, že jsou pro Evropu požehnáním. Papež, který na svém stolci nyní figuruje už pouze v roli Antikrista a Nečistého, tedy nejvyššího farizeje, který pod obrazem víry prosazuje závěrečné tahy na šachovnici NWO a vede své ovečky jako pastýř k propasti a povzbuzuje je, aby do ní dobrovolně naskákaly. Posunování “arabského rovníku” na sever povede dříve či později k válce mezi Severem a Jihem, což budou de facto obyvatelé Západní civilizace versus Arabský svět. Sbližování náboženství, o kterých Halík hovoří, je procesním prvkem NWO, který má za úkol dovést svět k tzv. Střetu civilizací. Tyto teze si Halík přivezl jednak z Vatikánu, a také ze své hostitelské univerzity v USA, kde přednáší na Notre Dame University of Indiana (info zde), která je centrem Svobodných zednářů. Nachází se na seznamu univerzit schválených pro zednářská stipendia a univerzit koordinovaných Svobodnými zednáři v USA, více na seznamu zde.

jenkins-obama_notre_dame.jpg
University of Notre Dame v Indianě je centrem zednářských “G”nostiků a “G”lobalistů. Čestným členem je i Barack Obama!

Pan Halík se taktéž opřel do tématu informační války. Podle něho hysterie okolo migrantů v EU je vyvolána Ruskem, resp. jeho snahou zakrýt svojí informační válku proti EU. Tohle tvrzení je tak zoufalé a stupidní, že se mu vyrovná pouze výrok jednoho z předáků EU nedávno, že Rusko vozí svými letadly uprchlíky do EU. Halíkovy výroky jsou veskrze ideologickými tezemi pražské havlérky, ovšem bylo by chybou stavět Halíka na úroveň Pražské kavárny. Tomáš Halík je mnohem výše ve strukturách globalistických elit na ose Řím (Vatikán) – Londýn – Washington, což jsou operativní centra transatlantického křídla globálního prediktora.

freemason-wallpaper-1680x1050.jpg
Zednářský symbol celosvětové “gnóze” a odvrácení od Boha a příklonu k “vesmírovědě”.

Islamizace Evropy má proběhnout na troskách katolické církve, která splyne s islámem v jeden rozbředlý celek nového náboženství, které bude mít v sobě silné dominantní prvky New Age a půjde o návrat ke gnostickému náboženství (písmeno G ve znaku Svobodných zednářů znamená “Gnosis”, což v překladu znamená “Víra ve znalosti” a je to opak víry v Boha). Současný Vatikán je plný znamení zednářských symbolů a odvrácení od Boha a příklonu k zednářskému gnosticismu “vesmírovědy”.

Mimochodem, bývalý pornoherec a dnes šéf neziskovky Evropské hodnoty Jakub Janda přispěchal na svém Facebooku s důležitým bannerem, kde ihned tlumočí Halíkův výrok o ruské stopě ohledně důvodů, proč je v Evropě takový odpor vůči migrantům. Ano, za migraci a uprchlíky může Rusko, které tím zakrývá svou propagandu! Viz. obrázek níže.

EvHod.jpg

Transatlantické křídlo GP se opírá o zednářské kruhy

Svobodní zednáři disponují ezoterickými procesy řízení a jsou v centru rozhodování globálního prediktora. Je proto možné sledovat i tzv. stopu nebo pattern lidí a osobností, které přednášejí na různých univerzitách v USA, jejichž názvy v Evropě nám mnoho neříkají, ale ve skutečnosti tyto univerzity jsou nejdůležitější pro současný vývoj západního globalismu (transatlantické křídlo GP) a slouží pouze jako krytí pro provoz zednářských lóží a jejich financování. Když slyšíte Tomáše Halíka hovořit o míchání kultur, sbližování náboženství, o potřebě migrantů k ucpání mezery v klesající populaci západní civilizace, tak slyšíte ve skutečnosti slova a výroky globalistů, které ovšem mají původ v zednářských lóžích. Sjednocování civilizací, unifikace víry, jedno lidstvo jako celek, to jsou základní pilíře Gnosticismu. Dá se tedy říct, že globalizace a její model je architekturním veledílem zednářů na naší planetě.

Obama-Addresses-Abortion-University-Notre-Dame.jpg
Čestné univerzitní členství Baracka Obamy se symboly a poctami nasazování “zednářského pláště”, symbol “učence” v gnostické symbolice.

A proč ta Halíkova kritika Zemana, když prezident Zeman je sám globalista? Protože Miloš Zeman je kandidátem euroasijského křídla globalistů. Jeho teze nevyplývají ze zednářských center západního globalismu, ale z myšlenek východního modelu založeného na prvcích neomarxismu. Aby to bylo ještě komplikovanější, původní marxismus je dílem zednářských elit 19. století. Odklon od marxismu nastal díky vlivu britských a amerických elit na světové dění, které vytvořily novou modlu post-industriálního kapitalismu a konzumu, který vytěsnil potřebu marxistických tezí v západním světě na poměrně dlouho dobu ve 20. století. Dnešní návrat k marxismu má za výsledek implementace sociálních prvků do kapitalistických struktur řízení do takové míry, že už nejde o kapitalismus, ale o socialismus s prvky marxismu a kapitalismu, tedy neomarxismus. Není to dobrovolný návrat, je to vynucené řešení v reflexi na vyčerpávání planetárních zdrojů. Pitné vody na prvním místě, ropy na druhém, orné půdy na třetím.

Rusko je poslední vyhlédnutou kořistí globalistů na této planetě!

Rusko je cílem a terčem globalistů. Je to největší kořist, která volně běhá po spálené a vyčerpané Zemi. Veškeré úsilí bude vynaloženo k tomu, aby se Rusko vrátilo do struktur plánu NWO, aby přijalo svojí roli zásobárny zdrojů, která se nebude bránit plundrování západními korporacemi a globalizovanými společnostmi. Rusku má připadnout stejná role, která po Majdanu nyní připadla Ukrajině. Země bez armády, země prolezlá korupcí, ochotná rozprodat své zdroje a infrastrukturu. Západní globalisté se nikdy nevzdali svého plánu “Drang nach Osten” neblahé paměti III. Říše. Všechno, co se děje, je kvůli Rusku. A právě různí Halíkové nechtěně odhalují jednotlivé procesní prvky propagandy globalistů.

V současné situaci je zapotřebí, aby se český národ semkl okolo prezidenta Zemana, protože vliv a moc euroasisjkého centra globalistů je tou silou, která může zabránit islamizaci ČR. Nebude to ale zadarmo. Cílem tohoto křídla globalistů je implementace neomarxismu do společnosti, cesta chudnutí pracovní síly, cesta omezování spotřeby v zájmu omezení spotřeby planetárních zdrojů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Marcus
Návštěvník
Marcus

To je parecek k pohledani. Gubernator s Kazatelem ve sluzbach Satana.

Reeh
Návštěvník
Reeh

Halík je nebezpečný islámský vizionář ! ! ! !

comment image?ver=0

Perry
Návštěvník
Perry

Podle autora článku západní civilizace vymírá, protože se mají její obyvatelé špatně (“bílý muž a bílá žena musí platit v EU daně a odvody od nevidím do nevidím a musí pracovat na své dluhy, hypotéky a úvěry, takže se rodina nemůže věnovat dětem a mít jich tolik, protože finančně by se to nedalo utáhnout”). Je to rozhodně zajímavá myšlenka. Vlastně tím autor říká, že je život lepší v Angole, kde je průměrný věk dožití u mužů 43 a u žen 47 let než v Německu, kde se muži průměrně dožijí 78 a ženy 82 a půl roku. Velice zajímavá myšlenka. Ještě zajímavější myšlenka tedy je jak to, že v Rusku je tak nízká porodnost, když tamní obyvatelé se mají tak skvěle………Jinak rozvedení myšlenky o zednářích mi připomnělo tzv. “židozednáře” o kterých mluvil i Adolf Hitler. Jak dnes tak i tenkrát mu mnoho lidí uvěřilo. Jen tak mimochodem, muslimové mají velice negativní smýšlení o zednářích dodnes, často ho spojují s judaismem. Zednáři k těmto konspiračním teoriím přímo vybízejí. Tajná organizace do které patří mnoho lidí (z Čechů mezi zednáře řadíme mj. mnoho osvícenců např. Františka Palackého) a moc se o ní neví. A když se mnoho neví, začne se domýšlet či v horším případě vymýšlet………..Ovšem musím vám pogratulovat k úžasné demagogické činnosti. Jste velmi šikovní

Perry
Návštěvník
Perry

Podle autora článku západní civilizace vymírá, protože se mají její obyvatelé špatně (“bílý muž a bílá žena musí platit v EU daně a odvody od nevidím do nevidím a musí pracovat na své dluhy, hypotéky a úvěry, takže se rodina nemůže věnovat dětem a mít jich tolik, protože finančně by se to nedalo utáhnout”). Je to rozhodně zajímavá myšlenka. Vlastně tím autor říká, že je život lepší v Angole, kde je průměrný věk dožití u mužů 43 a u žen 47 let než v Německu, kde se muži průměrně dožijí 78 a ženy 82 a půl roku. Velice zajímavá myšlenka. Ještě zajímavější myšlenka tedy je jak to, že v Rusku je tak nízká porodnost, když tamní obyvatelé se mají tak skvěle………Jinak rozvedení myšlenky o zednářích mi připomnělo tzv. “židozednáře” o kterých mluvil i Adolf Hitler. Jak dnes tak i tenkrát mu mnoho lidí uvěřilo. Jen tak mimochodem, muslimové mají velice negativní smýšlení o zednářích dodnes, často ho spojují s judaismem. Zednáři k těmto konspiračním teoriím přímo vybízejí. Tajná organizace do které patří mnoho lidí (z Čechů mezi zednáře řadíme mj. mnoho osvícenců např. Františka Palackého) a moc se o ní neví. A když se mnoho neví, začne se domýšlet či v horším případě vymýšlet…..
Jinak blahopřeji tomuto webu za jeho skvělou demagogickou práci. Jste velice šikovní

Kraken
Návštěvník
Kraken

Jedna konspirační hříčka slov : Halík = halal ?
Myslíte že je to vůbec možné?

Kurt Müller
Návštěvník
Kurt Müller

To je jen podoba slov. Jinak p.Halík musí hlásat nesmysly, které mu nakukají jeho nadřízení z ústřední satanské kancelá ře.

Slovan jako poleno
Návštěvník
tomas
Návštěvník
tomas

Pan Halík mj huhlal také o tom, že nějací Zemanovo kamarádi z Číny nám tady budou prodávat nekvalitní výrobky. No asi si neuvědomuje, kolik našich velkých firem exportuje právě do Číny a jak je toto pro naší ekonomiku důležité. V tom případě by se měl držet svého oboru a neplkat o něčem, o čem nemá páru. Hlavně ho prosím nevolte, až bude kandidovat na hrad. To by byl konec naší republiky.

Bývalý kovboj
Návštěvník
Bývalý kovboj

Tomio Okamura – podporujme ho.On podporuje nás všechny.

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o&nohtml5=False

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Tohleto flanďácké hovado, by chtělo i kandidovat na prezidenta.Klérus byl vždy proradný a jdoucí proti národu obzvláště církev satanova katolícká. Pardon ne satanova, to urážím satana. Ten je vedle katolicismu beránek. Tenhle vzteklý prašivý pes by měl být utracen, aby nešířil nákazu. Nejlépe mu urvat hlavu a nakálet do krku.

čtenář
Návštěvník
čtenář

co je to za magora?