Tohle video už přesáhlo všechny meze: Česká televize vypustila do světa další...

Tohle video už přesáhlo všechny meze: Česká televize vypustila do světa další hoax, britský aktivista Tommy Robinson byl prý propuštěn z vězení. Ve skutečnosti to není pravda, jenom prostě někdo na Kavčích horách špatně přeložil přívlastkovou větu z angličtiny. Další důkaz nekompetentnosti lidí ve veřejnoprávním médiu, které stojí daňové soustrastníky 7 miliard ročně!

Tohle video už přesáhlo všechny meze: Česká televize vypustila do světa další hoax, britský aktivista Tommy Robinson byl prý propuštěn z vězení. Ve skutečnosti to není pravda, jenom prostě někdo na Kavčích horách špatně přeložil přívlastkovou větu z angličtiny. Další důkaz nekompetentnosti lidí ve veřejnoprávním médiu, které stojí daňové soustrastníky 7 miliard ročně!

A máme tu další skandál z Kavčích hor. Po neuvěřitelné blamáži před zhruba měsícem a půl, kdy Česká televize vydávala obrazové záběry [1] dělostřeleckého útoku ukrajinské armády na Luhansk za unikátní obrazové zpravodajství z bombardování syrského Damašku americkými a britskými raketami, tu máme další z řady hoaxů z Kavčích hor. V rámci včerejšího Studia 24 na ČT24 po 21. hodině odvysílala Česká televize lživou a zcela nepravdivou zprávu, že britský protimigrační aktivista Tommy Robinson byl na nátlak britské veřejnosti propuštěn z vězení. Jenže to je lež.

Do vězení se dostal před několika dny, a to na celkem 13 měsíců za to, že si dovolil ze schodiště budovy soudu v Leedsu natáčet a živě streamovat na internet příchozí účastníky soudního líčení ve věci muslimského pedofilního gangu [2]. Ten ve městě za několik posledních let vybudoval rozsáhlou síť půjčování dětí za úplatu k sexuálním hrátkám, vytvořil si k tomu dokonce webovou stránku na darknetu a klientela se podle zatím neověřených informací skládá nejen z Arabů, ale i z místní bílé “kafírské” smetánky z řad businessmenů a také doktorů a právníků. Takový skandál ještě Británie nezažila.

Tommy Robinson v roli reportéra.

Soud v Leedsu proto nařídil uzavřené jednání kvůli ochraně nezletilých obětí a vydal zákaz na pořizování nejen obrazového materiálu, ale i kreseb zevnitř soudní síně. Celá kauza svojí výbušností může překonat aféru Pizza Gate v USA z roku 2016, kde pedofilní kruh zasahoval až do nejvyšších míst Kongresu a Demokratické strany. Kauza Pizza Gate byla organizována mezinárodním gangem a své “ostrovy rozkoše a konzumace”, jak v uniklé emailové komunikaci špiček Demokratické strany jsou tato místa označována, mají rozmístěné po celém světě, ale není jasné, jestli kauza z Leedsu má napojení na aféru Pizza Gate. O kauze jsme psali už v roce 2016 zde. Panika postihla především městskou radnici v Leedsu, která trvala na vyklizení prostoru před budovou soudu, prý kvůli ochraně nezletilých, ale v zákulisí se hovoří o tom, že u soudu budou vystupovat i lidé z radnice, i oni by mohli být do pedofilního kruhu zapojeni.

Protimigrační aktivista a reportér byl zatčen za natáčení na schodech soudní budovy. Petice za jeho propuštění už má přes půl milionu podpisů

Soud tedy vydal zákaz na natáčení na pozemku soudu a aktivista Tommy Robinson doplatil na jednu malou drobnost. Ve Velké Británii se vztahuje zákaz soudu na natáčení nejen uvnitř soudní sítě, ale na celém pozemku soudu. Tommy Robinson stál na schodišti soudu, a to je součástí soudního komplexu. Takže byl zatčen a soud ho obratem poslal do vězení na 13 měsíců za neuposlechnutí soudního příkazu. V reakci na jeho zatčení se spustila obrovská podpisová petice [2] za jeho propuštění, kterou dosud podepsalo již přes půl milionu lidí.

Tady by možná pomohla rada právníka, protože změnu rozsudku a propuštění z vězení může nařídit jen britská královna udělením “clemency”, tedy milosti. Soud svůj rozsudek změnit nemůže, maximálně může dojít k předčasnému propuštění, s čímž musí ale vyjádřit souhlas ředitel věznice a soud, který rozsudek vynesl. Soud v Leedsu se k ničemu takovému nemá, protože Tommyho Robinsona označil za buřiče, který opovrhuje soudem. Přesto by však mediální tlak mohl pomoci.

Tommy Robinson, foto z dřívější doby. Jeho rvačka s arabskými migranty.

A tím se dostáváme k tomu hlavnímu. Tlak médií totiž včera způsobil, že soud v Leedsu zrušil zákaz natáčení a postávání novinářů na schodišti před budovou. Jenže, Česká televize přinesla včera večer lživou zprávu, že prý Tommy Robinson byl propuštěn z vězení. To je nehorázný hoax a zjevná chyba překladu z angličtiny. Britská média totiž uvedla, že “The reason for Tommy Robinson’s imprisonment has been revoked today, so media will have a free access in front of the building…”. Redaktoři ČT tuto větu přeložili a vysvětlili si tak, že Tommy Robinson byl propuštěn, jenže to není pravda.

Věta ve správném překladu doslova zní: “Důvod, pro který byl Tommy Robinson uvězněn, byl dnes zrušen, takže média budou mít volný přístup před budovou…”. Jedná se o typickou přívlastkovou větu v angličtině. Soud tedy zrušil důvod, pro který byl předtím Robinson uvězněn, tedy zákaz přítomnosti médií před budovou, ale nezrušil rozsudek nad Robinsonem. Pokud školák v 5. třídě ZŠ udělá při překladu takové věty chybu, tak budiž. Ale pokud redakce veřejnoprávní televize s rozpočtem 7 miliard ročně z kapes daňových poplatníků vypustí do světa informaci kvůli špatnému překladu přívlastkové anglické věty, že uvěznění Tommyho Robinsona bylo zrušeno, tak potom je někdo něco opravdu špatně.

Televize s rozpočtem 7 miliard si neumí přeložit anglickou větu pro žáky 1. stupně ZŠ?

Pikantní na celé věci je hlavně to, že právě Česká televize celý minulý týden hlásila, že prý Aeronet špatně přeložil dvě slova (sic!) v Marakéšské deklaraci, regular migration prý není pravidelná migrace, ale legální migrace. A hned v nedělním pořadu Newsroom na ČT24 byla o nás a o SPD reportáž [3]. Kyblíky špíny se sypaly na nás o 106. Zatímco my si ale za našim překladem plně stojíme, Česká televize bude mít hodně co vysvětlovat, protože se ukazuje, že celé zpravodajství ČT je zcela nekompetentní, přičemž v jednotlivých redakcích se střídají celé rodiny zaměstnanců, kdy manžel, manželka i dcera a syn pracují v ČT, takže se z veřejného média stává family business, ovšem nikoliv za peníze rodiny, ale za peníze daňových poplatníků. Česká televize si už na nějakou serióznost ani nehraje, je to zbytečné, protože po spacákové revoluci jsou Kavčí hory státem ve státě a každý z politiků se jich bojí, až na výjimky.

Česká televize a její dezinformační hoaxy.

Takže je opravdu úsměvné, jak úporně redaktoři ČT rozkrývají hoaxy tzv. anonymních webů, které nestojí daňové poplatníky ani haléř, protože je financují dobrovolně jen koncoví čtenáři, ale přitom samotná Česká televize s rozpočtem 7 miliard z daní občanů šíří hoaxy, tuhle o Sýrii obrazovými záběry z Luhansku, támhle lživou zprávou o propuštění britského aktivisty z vězení. A dezinformace ČT se malujou a blázni se radujou.

Tohle už opravdu překračuje všechny meze a ukazuje se, že zpravodajství na Kavčích horách převzala skupina naprostých diletantů a dezinformátorů, jejichž cílem je prosazovat vlastní virtuální realitu jejich vlastní pravdy a jejich vlastního náhledu na svět. Tento hoax pouze ukazuje, že čerpat dnes z ČT zpravodajství, to je lepší si podřezat žíly a mít to bez utrpení. Za 135 korun se prý dá pořídit laciné krabicové víno, jakkoliv si nedělám iluze, že to jsou patoky, jsou to lépe utracené peníze, než je posílat jako koncesionářské poplatky dezinformátorům z ČT. Nenechávejte si tento článek pro sebe a sdílejte ho svým přátelům na sociálních sítích a všude, kde máte přátele a kamarády. Ať se dozví, co dostávají za svých 135 korun měsíčně z Kavčích hor.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Roman
Návštěvník
Roman

Tam není ani slovo o tom, že byl propuštěn.

Zuzana
Návštěvník
Zuzana

Ale regular migration fakt není pravidelná migrace ? Fakt je to legální, nebolí regulérní migrace. Podle regulí – pravidel.

Paw
Návštěvník
Paw

Uz 17 let brani NATO a USA civilizaci a kulturu v Afganistanu a proti Talibanu.
Afganci prevlekaji male deti/ chlapce a do divcich satu a pak je znasilnuji. Mimo jine.
A Taliban to chce zakazat…

kliďas
Návštěvník
kliďas

😀 Cha cha cha!!! Ten Tvůj acivilizovaný Taliban vytvořili američani, stejně tak, jako vytvořily AlKajdu, AlNusru, teroristy na Kavkaze, IS a další. Lhaní a manipulace, překrucování a schovávání se za pravdu a lásku, která s váma NEMÁ nic společného vám jde dobře, havloide.

http://pauza.zive.cz/viewtopic.php?f=610&t=1245998

kliďas
Návštěvník
kliďas

Možná jsem vám neporozumněl, takže se omlouvám, jen bych vás požádal, když píšete brání, pište “brání”, dík. 🙂

hirameki
Návštěvník
hirameki

nosáči v přesile, tak se příjemně usmívají, že?

Dalibor
Návštěvník
Dalibor

Pan VK neví, koho je překladatel příbuzný v televizi 😉

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Pecka..!
Ukázka z nové divadelní hry “NÁROD SOBĚ” Kdo by chtěl kritizovat ať si uvědomí, že jde o umění.

https://www.facebook.com/petr.macko.923/videos/431743390630805/UzpfSTE1ODQyNTI0NDg1NTQ2ODE6MTk3NzI1MTY1OTI1NDc1Ng/

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář
sibolet
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva
konzerva
Návštěvník
konzerva