Tobias Rathjen ve svém manifestu vyzval k posílení a udržení dominance USA...

Tobias Rathjen ve svém manifestu vyzval k posílení a udržení dominance USA jako jediného garanta západních hodnot před nástupem Číny jako světové velmoci! Německo již nemůže být zachráněno, protože migrace otrávila myšlení německých politiků, kteří v přistěhovalcích nevidí hrozbu pro německou kulturu, ale spatřují v nich voličské hlasy! Manifest vyzývá k vyhlazení celých muslimských národů a států, ovšem spolu s Izraelem! Zlikvidována má být i Latinská Amerika! Tohle není manifest, to je odpad! Psal to vůbec on sám?

Tobias Rathjen ve svém manifestu vyzval k posílení a udržení dominance USA jako jediného garanta západních hodnot před nástupem Číny jako světové velmoci! Německo již nemůže být zachráněno, protože migrace otrávila myšlení německých politiků, kteří v přistěhovalcích nevidí hrozbu pro německou kulturu, ale spatřují v nich voličské hlasy! Manifest vyzývá k vyhlazení celých muslimských národů a států, ovšem spolu s Izraelem! Zlikvidována má být i Latinská Amerika! Tohle není manifest, to je odpad! Psal to vůbec on sám?

Naší redakci se podařilo získat kompletní text manifestu Tobiase Rathjena, který ve středu večer v Hanau postřílel 9 lidí ve dvou tureckých restauracích ve městě a nakonec zastřelil i svoji matku a sám sebe. Po usilovné snaze se nám podařilo získat originál jeho manifestu, který momentálně zpracovávám a chystám český překlad, ale již nyní musím informovat o tom, co se v manifestu nachází.

Tobias Rathjen

Dokument je totiž naprostý chaos. Zatímco publikované video, kde hovoří o podzemních základnách v USA, dává smysl s odkazem na informace a fakta z alternativního zpravodajství, která jsou zasvěceným a znalým lidem dobře známa, tak naproti tomu manifest mi po prvním přečtení připadá jako naprosté šílenství někoho, kdo plácá dohromady několik témat, snaží se vypadat legitimně, ale ve skutečnosti neví, o čem mluví.

V manifestu je plán na genocidu všech muslimsky významných zemí spolu s Izraelem a celou Afrikou a Latinskou Amerikou

Začátek manifestu je o tom, že již dlouhou dobu si všímal toho, že je sledován. Německo sleduje své občany, špehuje je a on sám v dokumentu se odvolává na informace Edwarda Snowdena. To, že v dnešní době sledují technologické společnosti celou populaci, to není nic zvláštního a není to důvod pro spáchání masakru na nevinných lidech. Jenže v další části manifestu začíná Tobias Rathjen přitvrzovat. Německo má podle něho na výběr jen dvě možnosti, pokud německá kultura a rasa chce přežít.

Policie nakládá Rahjenovo auto, které použil ke svému činu.

Buď je třeba vystěhovat z Německa všechny cizince, anebo je potřeba postupovat zvenku a vyhladit celé muslimské země, ze kterých migranti proudí do Evropy. Tobias Rathjen tak navrhuje zničit země jako jsou Maroko, Alžírsko, Tunisko, Libye, Egypt, Sýrie, Jordánsko, Libanon, celý Saúdský poloostrov, Turecko, Irák, Írán, Kazachstán, Turkmenistán, Uzbekistán, Indie, Pákistán, Afghánistán, Bangladéš, Vietnam, Laos, Kambodža a Filipíny. Jenže spolu s těmito zeměmi navrhuje zničit i celou Afriku ve druhé etapě a rovněž Izrael.

Realizovat manifest by znamenalo vytvořit Holokaust 2.0 a poskytnout zrychlené vítězství Domu Sion ve snaze o ukotvení NWO

Tobias Rathjen možná tušil, kdo stojí za migrací do Evropy, ale o nějaké konceptuální gramotnosti u něho nemohlo být ani řeči. Především asi netušil, že zničení Izraele je plán světového sionismu, který je autorem a architektem plánu na islamizaci Evropy. Zničením Izraele by byl vyvolán Holokaust 2.0 a došlo by k urychlenému ukotvení Nového světového řádu pod vládou a kontrolou Domu Sion. O zničení Izraele usilují světoví sionisté, jejichž hlavním procesním nástrojem je světová globalizace.

Celý Rathjenův manifest tak lze považovat za materiál, který má za úkol útočit na Izrael a vykreslit jej jako oběť šíleného německého teroristy, který chce Izrael zničit spolu s muslimskými zeměmi světa, z nichž proudí muslimští migranti do Evropy a potažmo do zemí západní civilizace. Až sem bych byl ochoten manifest posuzovat jako výtvor někoho, kdo byl konceptuálně pologramotný a uvažující výhradně na primitivní 6. prioritě řízení. Jenže, potom následuje už jenom odpad.

Na tuto tureckou restauraci zaútočil jako první v řadě.

Hned v další části Tobias Rathjen vyzývá k likvidaci afrických států a rovněž zemí Jižní a Latinské Ameriky, včetně Karibiku. Z těchto zemí totiž proudí pro změnu migrace do USA, které Rathjen ve svém manifestu spatřuje jako jediného ochránce západních hodnot a západní civilizace. V čem se nemýlí, to je poznatek, že v USA stejně jako v Evropě, je migrace indukována zevnitř a nikoliv zvenčí.

To je zásadní a dodnes častý omyl i na české alternativě, kde je migrace považována za proces indukovaný zvenčí, z Bruselu, z nadnárodních organizací apod. Pozor, toto je zásadní nedorozumění o příčině a důsledku. Migrace v USA i v Evropě je dnes už dávno proces, který již posledních 15 až 20 let je indukovaný zevnitř jednotlivých států západního světa. Sionisté a jimi financované neziskovky dnes už pouze manažují proces migrace a řídí logistiku, dovoz, import a objemy migrantů. Ale samotná akceptace migrantů v EU je proces, který prosazují volení evropští politici ve volbách. A kdo je volí ve volbách? Lid. A co ten lid chce? Odpovím vám: Chce migraci!

Migrace je objektivní proces indukovaný zevnitř národů. Důkaz sporem, kterému málokdo přijde na chuť, ale realita je prostě dána a vytvořena procesem řízení na 1. prioritě

A vy tomu nevěříte? Tak si udělejte zkoušku jako v matematice, proveďte důkaz tzv. sporem. Pokud by voliči migraci nechtěli, volili by snad strany a politiky, kteří každý rok migračním neziskovkám sypou ze státního rozpočtu miliardy korun? Pokud by voliči nechtěli migraci, volili by protimigrační strany a politiky, že? A kolik lidí v ČR volilo v roce 2017 protimigrační subjekty? Celkem 15% voličů. Do sněmovny se dostala jen jedna strana s celkem 10% voličů. Zbytek stran se do sněmovny nedostal. A to je co? To je důkaz sporem. To samé platí o volebních výsledcích AfD tady v Německu.

Potom odjel autem k této turecké restauraci.

Pokud by nešlo o indukovaný proces zevnitř národa, volby by dopadaly úplně jinak. Tobias Rathjen si zjevně toto uvědomil, ale nepochopil, že se jedná o objektivní proces ve společnosti. Vůbec nepobral, že pácháním genocidy a vyvražďováním národů vytvoří pouze jednu obrovskou, světovou a zničující migrační a uprchlickou vlnu z desítek států světa. A tato vlna bude mířit kam? Právě sem do Německa, protože vítání migrantů je proces, který je indukovaný zevnitř německé společnosti.

Migrace je indukcí objektivních procesů ve společnosti, která na jedné straně musí mlčet, ale na straně druhé z migrace finančně profituje. Volby potom potvrzují tragédii národa každé 4 roky

Tento proces vyhovuje německým politikům, kteří v migrantech, a to je veřejné tajemství tady v Německu, vidí naprosto zaručené a spolehlivé voliče. Tito migranti, kteří díky evropským směrnicím mají právo volit u voleb, i když nemají občanství, volí pouze německé promigrační partaje jako jsou CDU, CSU a SPD. A možná si teď řeknete, že migrantů v Německu přece není 20 nebo 30 milionů, aby rozhodovali volby. No, to sice jich tolik není, ale z těch migrantů profitují miliony rodilých Němců, ať už jsou to majitelé nemovitostí, živnostníci potřebující levnou pracovní sílu, stavební firmy, montovny a továrny potřebující nekvalifikovanou montážní sílu atd.

Tobias Rathjen v roce 1996 (vlevo).

Celý systém migrace by se v Německu dávno zhroutil a zkolaboval, pokud by z něho mnozí Němci neprofitovali. A systém je prostě tak nastavený. Otvírají se dokonce staré penziony, které od 90. let byly zavřené po rozpadu NDR a po sjednocení. Z penzionů se najednou stávají ubytovny. A pro koho? No, zdaleka už nejenom pro migranty z Afriky, ale i pro gastarbeitery z Východní Evropy. Migrace oživuje podnikatelské plány, vyrůstají přistěhovalecká centra po celém Německu a všude je to nastavené tak, že do tohoto procesu jsou zapojeni místní podnikatelé a živnostníci, aby z toho profitovali a měli zisk.

Tobias Rathjen spatřoval v USA spasitele západní civilizace a ochránce před islamizací životního prostoru Evropy a Severní Ameriky

Nevím, kde žil Tobias Rathjen, jestli v nějaké sociální bublině, což je možné, když pracoval jako bankéř, ale tady v Německu migrace funguje jako přijímaný společenský proces kvůli tomu, že Němci na tom profitují, i když na úkor své budoucnosti, a i když tuší, že se tím podílejí na genocidě vlastního národa. Střelec z Hanau vůbec nepochopil objektivní procesy ve společnosti. Nepochopil, že kdyby chtěl tuto situaci řešit násilně, tak by musel vyvraždit hlavně Němce, protože právě oni indukují do Německa proces migrace.

Tobias Rathjen uvnitř první restaurace při obhlídce místa činu předem.

Právě oni k tomu mají mandát a právě oni každé 4 roky volí německé politiky u voleb, aby v tomto procesu pokračovali. Znovu jsme u toho důkazu sporem: Pokud by Němci už migraci nechtěli, nevolili by německé promigrační partaje. A tím je to dané. A tím je to neoddiskutovatelné. Je to proces, kdy Německo bylo nejprve převychováno na 1. prioritě po II. sv. válce a potom navíc bylo zkorumpováno, když migrace do Německa byla nastavena jako profitová a zisková příležitost pro německé živnostníky, obchodníky a podniky.

Střelec myslel a psal jako nejtvrdší neocon a jestřáb, výzva k novému vojenskému bloku proti Číně

V dokumentu se píše o Číně jako o hrozbě v budoucnosti, kdy se může stát, že v roce 2040 ztratí USA svoji roli světové velmoci č. 1 ve světě a Tobias Rathjen v dokumentu uvádí, že USA musí vytvořit nový vojenský a ekonomický blok, který bude postavený proti Číně. V tomto ohledu jeho názory doslova kopírují současnou protičínskou politiku Donalda Trumpa, sankce proti Huawei, obchodní válku s Čínou atd. Opravdu je velmi těžké si představit, že tento materiál psal Tobias Rathjen, protože ten manifest má za úkol působit rasisticky, xenofobně, vyzývající ke genocidám, k válkám, ale jeho struktura prostě nedává smysl.

Kulka údajně prý nalezená na místě činu. Nejsou na ní stopy krve, není ani zdeformovaná po nárazu do překážky. Kdoví, kdo ji tam položil pro fotografa…

Chybí v něm totiž jedna zásadní věc, která v manifestu nikdy nechybí, a to je nosná myšlenka. Je to páteř manifestu, tedy hlavní teze. A v tomto dokumentu je guláš. Likvidace muslimských států, Izraele, Karibiku, udržení USA jako vůdčí velmoci i po roce 2040, nový válečný pakt proti Číně a odpor proti migraci řešený likvidacemi desítek států světa. Očekával jsem manifest na vysoké úrovni, ale toto je práce diletanta. O to více nedává smysl jeho video, kde naopak bylo zjevné, že ví, o čem mluví. Jako kdyby video a manifest vytvořily dvě různé osoby. Takový mám z toho pocit.

Nejen o této kauze z Hanau budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 7 dní a zatím jsme vybrali jen 30% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
mantid
Návštěvník
mantid

Velký OFF, ale nevím moc, pod který článek dotaz vložit. Po přečtení Superkrize bych se rád zeptal, zda toto je nějaký fake nebo skrytá emzácká provokace?:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3921&v=qy5oKkDad6g&feature=emb_logo

Mám na mysli čas 01:00 – 01:15 (první minuta až minuta patnáct vteřin), ačkoliv se to opakuje, např. v čase 01:05:10.

Díky moc.

Krkowitz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMlowitz

Oprava prosim vymněnit nahoře https://www.google.com/search Too long URL.

Musíte používat zkracovač linků. např. https://bitly.com/ Admin.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

OT, muj miláček Roger Stone dostal basu a levice se raduje 🙁
https://g.cz/roger-stone-jde-do-vezeni-na-vic-nez-tri-roky-pokud-ho-tam-jeho-kamos-donald-trump-necha/
comment image
Odsoudila ho Žena a zde ho babička Nancy propírá 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=ajuIdSisxGo
a taková to bejvala frajerka 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=cANvx8y5sKk&
když hájila ty “sanfranciský hovnoty” (evropský hovnoty)
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6261073/San-Francisco-declared-street-poop-capital-America-company-map-feces.html
Však , přijde den.

Dáša
Návštěvník
Dáša

pro odlehčení
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/kvuli-trumpove-navsteve-se-indicka-policie-vybavila-praky-40314385

Je to ovšem pravý Trump? Vždyť v Indii může chytnout nějaký “indický” virus made in usa

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo
to může chytit i doma. Dyť USA si nechali to svinstvo patentovat jako biologickou zbraň a
importovali to do světa. V těch kontejnerech na přepravu bilogických vzorků co se našly na USA velvyslanectví v číně si zmrzlinu asi nepřivezli. A jsou v podstatě jedinní kterým se náramně jakékoliv poškození číny hodí, když je čína předběhla a je nejsilnější a nejrychleji se rozvíjející ekonomikou světa.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Mimo. přece o nás v česku a ve světě všichni tvrdí, že žijeme 100 let za opicema a v zemljankách… eto nevazmožno čto my eto sdělali..? https://www.hlavnespravy.sk/vyradili-syrii-rusi-prevadzky-elekroniku-americkeho-f-22-izraelskeho-f-35/2061989

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
židofašisti nemají ani tušení co všechno mají rusové v záloze. Připravovali se dlouho a polctivě, protože věděli, že amík si pokoj nedá, protože nemůže. Jeho krach se nyní, když trácí ve státech které rabovali jednu pozici za druhou, blíží mílovými kroky. Těším se až to amík v zoufaltví někde zkusí, protože rus a nebo i čínan ho tak rychle ukončí, že nebude stačit oddrmolit ani své “bůch ochraňuj ameriku”.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
ti “stateční” US mariňáci kterým vypnuli lodičku tak, že jim nefungovala ani varná konvice houfně chtěli raděj do civilu. Uvidíme jak “stateční” budou ti američtí a izraelští hoši , kteří
umí jen vraždit civilní obyvatelstvo bombami a napalmem z letadýlek.

Dusan
Návštěvník
Dusan

Ale amici maju spajdrmena

Valerij
Návštěvník
Valerij

Tobias Rath-jen, a ten xicht, není to nakonec žid? Tím by se vysvětlovalo ledacos.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

ja si to taky myslim….

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Co dělat 2020: Jak čelit kolektivní sebevraždě? Dva vzorce dějin. Situace se zhoršuje, ale ne dost rychle. Až se sousedé začnou hroutit. Buďme připraveni. Máme na to i časopis MY. A vlastence kolem něj

https://www.protiproud.cz/politika/4940-co-delat-2020-jak-celit-kolektivni-sebevrazde-dva-vzorce-dejin-situace-se-zhorsuje-ale-ne-dost-rychle-az-se-sousede-zacnou-hroutit-budme-pripraveni-mame-na-to-i-casopis-my-a-vlastence-kolem-nej.htm

Alarm!!!
Návštěvník
Alarm!!!

V Itálii se šíří Koronavirus

Včera 2 úmrtí
Včera odpoledne 30 nakažených
večer 60
o půlnoci 80 dnes ráno 100
v poledne 132
z toho 26 na intenzivce
22 v domácí izolaci
129 lidí v nemocnici na pozorování

Nákaza je v 5 regoionech
Italové uzavírají asi 10 měst
v karanténě zatím asi 50 tisíc obyvatel
za porušení karantény 3 měsíce vězení
z nakažené oblasti unikla jedna rodina do jižní Itálie

Zapojuje se armáda
Zákaz školních a sportovních akcí po celé Itálii
V oblastech s karanténou zavřené školy a firmy

Aktuální zprávy na webu tiskové agentury ANSA
https://www.ansa.it
V Italštině!! Anglická stránka není aktualizovaná. Přeložit stránku Googlem nebo jiným překladačem!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Alarm – Itálie
V 10ti zakaranténovaných městech je prakticky paralýza života – zavřené školy, úřady, banky, z “úředního rozhodnutí”, nefunguje doprava, zavřené obchody ….

Nechci “konspirovat”/spiklencovat, ale jsou fakta, která v této souvislosti napadají:
– Itálie “zlobí” EU – vlastenci jsou na vzestupu, obzvláště ti z (postiženého) severu /Salvini (Liga Severu) – aktuálně obviněn z toho, že jako Min. Vnitra provedl “únos”/zadržení a nevpuštění “uprchlíků” na německé nezisk. lodi na území Itálie/ – takže z toho plyne: žádný sdružování a manifestace/demonstrace.
Stejně tak jako Giorgia Meloni už má pro EU Sojuz nebezpečných 16%! A budou volby!
– před EURem byla Itálie jedno z nejsilnějších ekonomik, s velkým exportem do celého světa.
Po zavedení EURa a “EU regulací” nastalo masivní zavírání a likvidace firem (převážně malých-rodinných a středních), a to v řádu tisíců týdně!
Dnes Itálie (Lid) volá po EtExitu a návratu Liry, a Brusel skřípe zuby, a hledá “opatření”.
– nezapomínejme, že Gladio je výplodem i takových zednářů, jako byl “Božský Giulio” Andreotti a Lóže P2 – bazilišek, který byl 7! x Premiérem, a i přes obvinění ze “spolupráce”(vedení) Mafie a dalších spolků, mu nikdy nic nikdo nedokázal … Nemluvě o rodinných klanech pod Kalergianskou/Bilderbergskou doktrínou PRO EU, jako Agnelli, Borgia, Sforza, a pod.
Aktuální Premiér Conti (dosazen “technicky” = bez volby ) je jejich kůň, a jde na ruku jejich “procesům”.

Zajímavé ale je, že u nás je takový relativní “klídek”, že to vypadá, že “CORONAVIRUS” je něco abtraktního na druhé straně světa daleko za mořem…,a ne 400 km od našeho území (s čilým obchodním a turistickým pohybem)!
Že by naši Soudruzi (“Všichni jsme židé”) vědělo víc?

Zajímavá informace o VIRech z Wikipedie o tom, jak se “šíří”, resp. nešíří “Virus”:

Virus (z lat. „virus“ – jed) je drobný vnitrobuněčný cizopasník[pozn. 1] nacházející se na pomezí mezi živým a neživým. Patří mezi tzv. nebuněčné organismy a svou stavbou se od buněk dramaticky liší. „Tělo“ virů je tvořeno tzv. virovou částicí, která je složena především z bílkovin a nukleových kyselin. Pro viry je charakteristické, že nerostou, nedělí se (nereplikují a nemnoží se) a ani nejsou schopné vyrábět (bez cizí pomoci) energii či vytvářet vlastní bílkoviny.

Slovo „virus“ původně znamenalo „jed“, nicméně v pozdní fázi 19. století se stalo synonymem pro termín „mikrob“
Viry nejsou schopny samy růst, dělit se či množit, ani si metabolicky opatřovat a ukládat energii nebo vyrábět vlastní bílkoviny.[4] Mezi jednotlivými viry existují nicméně značné rozdíly a některé (např. Mimivirus) dokonce nesou geny pro výrobu svých bílkovin.[14] Ani takto komplexní viry však nejsou schopné replikace (rozmnožování) bez hostitelské buňky. Viry je proto možné metaforicky označit za „jmelí na stromu života“.[16]”
Můj zvědavý dotaz do fóra:
Neví náhodou zde nějaký odborník, JAK a CO se tedy “přenáší”, a způsobuje onemocnění, když “viry nejsou schopny samy růst, dělit se či množit” ??
Napadá někoho také nějaká jiná možnost divného “šíření” tohoto “jedu” ?
(s náležitou masivní panikou a okamžitými “opatřeními” omezování pohybu/svobody Lidí)

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Matko, sice jsem jen odpovídal za krizové plány a zdraví 3.500 zaměstnanců nadnárodní korporace, tak nevím, zda jsem “vodborník”, ale součástí byly i vypracování krizových plánů pro PANDENICKÉ virové nákazy (chřipky, koronaviry…).
Viry se udržují v chladnem prostředí Severniho ledového oceánu. Cirkulují na řasách, odkud je roznáší zejm. migrující ptáci do Mírného pásu, příp. i dále na jih. Viry se potencují teplotou. Při vyšší teplotě jsou likvidovány. Proto “sezónní” chřipky obvykle končí s příchodem teplých předletních dní.
Tenhle koronavir se ale šíří i např. na Hainanu, v Thajsku a jinde v poměrně vysokých teplotách. Upřímně, dnes jsme doma vyhlásili stažení se z civilizace a počkáme, co bude, protože nestojíme o to zůstat v aglomeraci postižené nadcházející karanténou. A vícero věcí mně nesedí.
Vysílal jsem o tom mj. i 2 hodinový pořad s MUDr. Markem Obrtelem a další 2 hodinový pořad s Rebbe Danem Solisem, který přežil Virus Zika.

tana
Návštěvník
tana

Neví někdo, co se stalo s naší nemocnicí, připravenou pro epidemie? Naposledy proběhly informace, že se ji vláda snaží zašantročit.?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ještě Petříček a socani. Bohatá Amerika neposílá do Wuchanu nic, Rusové, velký přátelé Číňanů taky nic a ještě promtně zavřeli s Čínou hranice, zato hladová východní Evropa posílá komoušům dary. Podle Petříčka je naší morální povinností podporovat komunistickou Čínu. Ovšem v Praze roušku nekoupíte ani náhodou.

Pak se politici diví, že někomu z takových poměrů prdne v hlavě. Kdyby aspoň to mělo nějakou logiku, člověk řekne, chtěl si ten Němec něco prosadit a je to agresívní zmetek, ale tohle co udělal, v kontextu toho jeho prohlášení opravdu logiku nemá. Už ale to, že takovýhle starý chlap žil s matkou, o normální psychice moc nevypovídá.

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/special-s-ceskou-humanitarni-pomoci-zamiril-do-wu-chanu-40314361?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=article-detail

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/izrael-kvuli-koronaviru-zvazuje-uzavreni-hranic-italie-rusi-sportovni-utkani-40314357

anonymka
Návštěvník
anonymka

Z tohoto článku si nějak nedokážu udělat obraz, co si o tom mám myslet. Na jedené straně magor, co vymýšlí vyhlazení celých národů, ač pochybuji, že by měl na něco takového prostředky, na druhé straně virus, kterým se už nakazili desetitisíce lidí. Čína uvádí něco přes 70 tisíc a otázka je, zda jim toto číslo věřit.

Tak máme to už skoro za kopečkama, severní Itálie je na dosah, jen co překoná virus Alpy, je to tady.

Jsou zde nové informace o stavu viru v Itálii, a nové informace o možnostech nákazy a delší inkubační lhůtě.
Údajně se to šíří i kanalizací z moči nakažených lidí a z nemocnic a karanténních zařízení. To dosud nikdo nevěděl, na Ukrajině přijali celé letadlo nakažených, umístili kamsi na venkov do nějakého sanatoria do karantény, pozitivní jsou údajně všichni, cca 70 lidí, byli tam k vůli tomu demonstrace, ale státní moc to rozehnala. Jak zajistí odpady, to se neví. Číňani lijí do kanalizací tuny desinfekcí, ale zřejmě to nestačí a navíc poškozuje ekologii. Jak jsou na tom s čističkami odpadů, to nikdo neví.
Na Ukrajině na venkově většina domů má ještě dnes jen suché WC mimo dům, o nějakých čističkách si asi nechají jen zdát. Možná tak lepší, když budou sypat dosti vápna, tak to možná zabijí spíš, než ve vodě. Kdo ví. Každopádně je to větší malér, než jeden psychopat s bouchačkou.
Ještě jsem se nikde nedozvěděla, při jaké teplotě ten virus hyne. Jen z kraje uváděli, že má rád chladno a vlhko.
Nejsem vědátor, ale vím, že většina virů a bakterií hyne při 80°C, místo tun desinfekcí do kanalizace by měli nainstalovat nějaké bojlerové stanice na prohřátí té odpadní vody.

Možná nebude muset dělat Moláčová ani důchodovou reformu a bytů v ČR bude dostatek. Kromě španělské chřipky na počátku minulého století, byly vždy epidemie lokalizované jen v nějaké části světa, a pak to zmizelo samo. Tohle se chová jinak, ale roznáší to sami lidé po celém světě.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/online-koronavirus-ve-svete-lekari-proveruji-prvni-dva-pripa/r~68fa1c18410911eaac760cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne