To je gól, gól, gól! Směšné zoufalství Schwarzenberga a Kalouska: “Diktátorovi se...

To je gól, gól, gól! Směšné zoufalství Schwarzenberga a Kalouska: “Diktátorovi se neklaníme”. Videa

To je gól, gól, gól! Směšné zoufalství Schwarzenberga a Kalouska nad končící mocí USA: “Diktátorovi se neklaníme”. Videa

Zoufalství pražské havlistické kavárny se sice předvedlo už za návštěvy prezidenta Zemana v Číně, kdy kavárna vyvěsila nad Hradem červené trenýrky (viz. zde a zde), ale skutečný gól havlistům přišel až s návštěvou čínského prezidenta v Česku.

Když se pak následně jako jediný evropský politik zúčastnil oslav konce války i v Číně (viz článek a video “Zeman přiletěl do Číny“), to už pražská kavárna zcela šílela a slova prezidenta Zemana z jara 2015 o tom, že “EU jednou vstoupí do Ruska” stále považovala za fantasmagorii.

Ale jak čas ukazuje, Česká republika by měla vyhlásit pátrání po politicích, kteří mají alespoň potuchy o tom, o čem současné geopolitické dění je, resp. čas ukazuje, že pouze český prezident rozumí tomu, která bije (a bude bít). A že jediný správný směr je Východ – ať už to v současnosti znamená nejen směr Rusko, ale i Čína.

A ti, kteří to dávno předtím viděli stejně, nemohou jinak, než zažívat stejné zadostučenění, jaké snad zažívá sluníčkářskými havlisty a pražsko-kavárenskými tupci pod vedením Shapira dehonestovaný prezident Zeman.

55e9b53d0fad52e360970100-2023921.jpg

Nepřekvapuje, že Kalouskovi, tomuto věčnému technikovi moci, za nových okolností hrabe,docela udivující ale je, že ani jeho vůdce bilderbergovec Swchvarzenberg nechápe, že USA končí  – na druhou stranu není lepšího potvrzení, proč to nemohou chápat ani samotné USA!

A nelze se divit, že tito zoufalci se ve dnech návštěvy čínské prezidenta v Praze předvedli tak, jak se předvedli ve v úvodu vloženém videu s názvem : Diktátorovi se neklaníme” a jak to Kalousek předvedl zde, řečníc přitom o “svědomí”:

Když pominu slova “Diktátorovi se neklaníme” a jejich paradox v souvislosti s vlezdozádelstvím největšímu diktátorovi – USA, pak to hlavní, co Kalousek a Schwarzenberg předvedli, je naprostá tupost v tom, co se ve světě děje! A nezbývá než se radovat, že Česko přece jen má politika, který tupý není a že tím politikem je současný prezident Miloš Zeman!

A v souvislosti s návštěvou čínského prezidenta v Praze nelze říct nic jiného, než že je to je další “gól, gól, gól” a že stav Zeman vs. pražská kavárna je přinejmenším 2:0!

Nemohu nedodat, že o čínském režimu si žádné velké iluze nedělám, přesto – věřím v to, že Čína stejně jako Rusko jsou starobylé = moudré kultury a že tedy už nic horšího, než sebestřednou, individualistickou, mladickou, hloupou a agresivně-destruktivní rozpínavost Spojených států už svět nemůže zažít, a že proto je nejvyšší čas s tím vším skončit, má-li se svět zachránit! A pokud se na tom Česko přes postavu Miloše Zemana bude podílet, tak hurá za to!

Na závěr ještě pár souvisejících odkazů:

PS 1 – “Pavol Lukša, bývalý dlouholetý místopředseda TOP 09 a starosta Čeladné, oznámil ve čtvrtek ráno rezignaci na členství ve straně. Jako důvod uvedl neakceptovatelnou změnu orientace strany prosazovanou předsedou Miroslavem Kalouskem. „Ta obsahuje ve většině případů pouze útoky, agresivitu a nenabízí žádná řešení,“ – tvrdí Lukša.  O politicích si nedělám žádné iluze, ale díky za každého, který prozřel!

PS 2 – Guvernér ČNB M. Singer – ČNB zvažuje negativní úrok (za peníze v bankách budou lidé platit, to je donutí přestat šetřit a utrácet = cesta, jak zajistit potřebnou inflaci = Západ je v koncích)

PS 3 –  Čína zahájila nový projekt – “udržitelný růst

PS 4 –  Třetina amerických domácností nemá na jídlo a nájem – kdy přijde socialistická revoluce, resp. přeformátování USA?

PS 5 – to už je jen taková malá perlička z mého soudku: Když se vlády nad životy jednotlivců ujme Božstvo Saturn, znamená to, že není úniku před Pravdou. Nedávno to byli m.j. Štíři, kdo si takovou lekci osahali (Nečas by mohl vyprávět) a nyní jsou na řadě především Střelci – což se týká zmiňovaných zoufalců Kalouska a Schwarzenberga, ale v neposlední řadě i Stropnického (u nějž mám na mysli to, že Kreml má plán na odvetu za tisíce amerických vojáků).

Na závěr ještě připomenutí, jak se Schwarzenberg “s diktátory nebaví” :

a proč byla na Nečase vytvořena kauza Nagyová

 

-Pozorovatelka-  1.4.2016

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rakos
Návštěvník
rakos

Kdo ho proboha probudil?!!

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Lesklá bída=herci a zpěváci útočí v TV přímém přenosu na prezidenta Zemana:

https://www.youtube.com/watch?v=YmxZNqbjhEE

kurvos
Návštěvník
kurvos

Tento odkaz admine raději smažte, nefunguje pro něj anonymizér href.li

rakos
Návštěvník
rakos

Diktátorovi se neklaníme. Ministr zahranicí Schwarzenberg v Saudské Arábii…

comment image

Saša
Návštěvník
Saša

Tito dva pánové nejen že svými činy, názory, a konfliktní až kontraverzní politikou jsou prakticky už v důchodu, ale odstřelilii i pokusy usa o amerikanizaci politické scény v ČR. Dnes jsem ochoten přiznat, že většina lidí u nás je spíše přikloněno k politice Putina. Bohužel tito přispěli velkou měrou své arogantnosti a dokonce bych se nebál říct i tupostí k tomuto výsledku.
Navíc dnes us již našlo novou strategii, kdy ruský strašák v EU již nezabírá a lidem (především východu) se přejedl, která se zakládá na nových hrozbách – terorismu v EU, který zavedla samovražedkyně Merkel a Turecka. Nová strategie ovšem (přes proklamaci a obhajobu – musíme pomoci migrantům, i když to budou teroristé ISIL) vyvolává ještě větší obavy, hrozby a semknutost proti této politice, která je jednoznačně cílevědomě podsouvána z us pod falešnou flag “až se rozpoutá skutečné peklo v EU přijdeme jako hasiči – osvoboditelé”, Toto je úplně špatně a tato debilnějednoduchá teorie je odsouzená k zpopelnění a zdiskreditování EU jako takové neschopné zavést pořádky, a tím k sjednocení spol politiky hlavně východu a hledání nových možností bez kolaborujících, zprofanovaných politiků.
Současně musím uznat, že Putin i přes drobné chybky to má dobře připravené a Obama nestačí kontrovat a je neustále tím druhým v pozadí, ať dělá co dělá nic nového nevymyslí? Putin je politik, nebál bych se říct, nové světové generace – a má nakročeno ke světovému lídrovi! Jak se říká – vono se to vystříbří?

sycho
Návštěvník
sycho

V tom videu na zacatku mluvi slafnberk s kalouskem o saudskoarabskem sejkovi? 😀

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Opět výborná a jasná dokumentaristika a rozbor, milá paní Pozorovatelko 🙂 !

Docela mne naplňuje OPTIMISMEM a NADĚJÍ na to, co je naše jediná možná cesta:
konečně odstřihnutí od čím dál zmatenějšího a křečovitého přisátí našich užitečných……….. od EUSA ručičky, která nás, i s pravdou a láskou, vede do záhuby ( o prachy a byznys jde až na prvním místě – zapomeňte na lidi – jinak než otroky a spotřebitele).
Následně pak zpětvzetí si naší SVOBODY, SUVERENITY, NEZÁVISLOSTI a NEUTRALITY!
Státní hranice našeho státu ( i Slovenska) jsou stále (zatím) NEZPOCHYBNITELNÉ.

ND tady píše:
https://www.facebook.com/narodnidemokracie :
“Za brutálně rozpuštěnou demonstraci 26. března máme náhradu. Společně se spolkem Za naši kulturu a bezpečnou zem a spolkem Národní obroda pořádá Národní demokracie v sobotu 9. dubna od 14:00 demonstraci před Lihovým domem. Poté půjdeme pochodem na Letnou před budovu ministra vnitra. Velká velikonoční revoluce pokračuje…”

Já dodávám: STAČÍ ZVEDNOUT ZADEK z pohovky……

Emil
Návštěvník
Emil

Kalousek je megarozkradač naší vlasti,vrah národa a vrah doslovně jednotlivců,se kterými se nepohodl,je to především židovský zkurvysyn a kdyby jeho zločiny nekryla spřízněná zločinecká koloniální tzv. justice,tak by dávno visel,zmrd jeden.

rakos
Návštěvník
rakos

To je gól, gól, gól! Nemecky fotbalovy tym se chysta na Euro:

comment image

Saša
Návštěvník
Saša

Ok, je to samý Arijec…nebo Anglosas?

rakos
Návštěvník
rakos

Cinsky prezident si potrasa rukama se svetovymi statniky … jenom jestli tohle Schwanzenberg nezaspal:

Angela Merkelova

comment image

Francois Hollande

comment image

David Cameron

comment image

Barack Obama

comment image