Tiskové prohlášení AE News k reportáži ČT

Tiskové prohlášení AE News k reportáži ČT

Tiskové prohlášení AE News k reportáži ČT

Redakce zpravodajského serveru AE News se ostře distancuje od zavádějící a zmanipulované reportáže České televize v pořadu Reportéři ČT odvysílané 4. 7. 2016. Náš server je provozován za účelem mediálního odporu vůči západní mainstreamové propagandě a je financován výhradně ze zdrojů českých a slovenských čtenářů. Prostředky získávané od čtenářů jsou vynakládány na provoz našeho projektu a jako šéfredaktor tohoto serveru se ostře ohrazuji proti tomu, že by kdokoliv z našich spolupracovníků, ať už v ČR nebo na Slovensku, zneužíval vybrané prostředky pro své účely, např. pro umořování dluhů. Takováto nařčení diskreditují nejen nás, ale i naše dárce a přispěvatele.

Je mi opravdu líto, že paní Snopová považuje našeho kolegu na Slovensku za “hlavu” AE News a že si myslí, že on je já, nebo že já jsem on. Náš kolega na Slovensku nám totiž jen pomáhá s bitcoinovými transakcemi a s bitcoinovým směnárnictvím. Reportáž lživě vyzněla, že si peníze nechává. Naše redakce nekádruje naše spolupracovníky, nezjišťujeme, kdo má a nemá exekuce. Ale naše bitcoinové transakce na Slovensku jsou naprosto bezproblémové od samotného počátku. Pokud by nebyly, spolupráci bychom ihned ukončili. Pro nás je důležitá loajalita v podpoře naší zpravodajské a informační práce s anonymním krytím. Máme totiž rodiny, děti, podnikání. Pokud jde o soukromé věci, rodinné vztahy našich kolegů nás nezajímají. Nejsme “Pošta pro Tebe”, abychom dávali dohromady rodiny, které se dlouho neviděly, protože nemohly nebo nechtěly. Vytahování fotografií našeho kolegy z dětství je opravdu bizarní způsob žurnalistiky ČT.

Nákladové položky na provoz AE News nejsou tajné a jsou uvedeny zde. Nemůžeme za to, že pan Kundra v Eindhovenu se neohlásil předem, když za námi jel bez ohlášení, protože my nemáme kancelář v pronájmu, ale v podnájmu. Na toto téma bylo už mnohokrát zodpovězeno. Nevíme, proč to v reportáži bylo zatajeno. Odmítáme bláboly pána, který v reportáži mluvil na Skypu ze Slovenska, a který provozní náklady jednoho z nejsledovanějších serverů alternativy v ČR (našeho AE News) přirovnával k nějakému blogu o vaření s návštěvností pět a půl paní za týden.

Alternativa v rámci České republiky plní úlohu, kterou neplní veřejnoprávní média, Česká televize a Český rozhlas. Je to náš server (spolu s dalšími servery alternativy v ČR a na SK), který přináší pravdivé a nezkreslené informace z domova i ze zahraničí. Přinášíme zákulisní informace a vykládáme čtenářům politické a globální souvislosti světových mocenských struktur a jejich vlivu na chod ČR. Tuto roli neplní žádné jiné mainstreamové médium v ČR. Útoky na alternativu, její kredit a pokusy o dehonestaci financování jednotlivých serverů, zcela odmítáme. Mainstreamu vadí, že náš server dokáže za minimálního rozpočtu ovlivňovat veřejné mínění tolika lidí v ČR. Proto se stáváme veřejným nepřítelem mainstreamu a systémových složek. Proto nás chtějí připravit i o to málo, co vybíráme od naších čtenářů na zachování našeho provozu.

Redakce AE News děkuje všem našim operátorům a spolupracovníkům v ČR, na Slovensku, v Holandsku, v Rusku a v USA za jejich vytrvalou spolupráci v operačním nasazení a v boji za informační svobodu v České republice a děkujeme za to, že snáší dehonestaci a diskreditaci tohoto formátu, jaký předvedla Česká televize.

K celé věci se za redakci vyjádřím i na Svobodném rádiu tento pátek od 19:00 hodin. Ještě poznámka bokem. Vysílám na Svobodném rádiu každý pátek večer, a to už celý rok. A v té uvedené reportáži o Aeronetu na ČT byl také rozhovor s příbuznými našeho kolegy na Slovensku, takže podle hlasu z mých pořadů by přece museli okamžitě poznat, že já nejsem on. Nebo svého příbuzného vůbec neznají? Když já s ním občas volám na Skypu, má úplně jiný hlas, než já. Takže snad i jeho příbuzní by měli hned poznat z mého hlasu, že já jsem někdo úplně jiný, ne? Přesto však Česká televize pouští do éteru hoax, že prý odhalila pana VK na Slovensku. Ne, odhalila pouze našeho pokladníka a bitcoinového operátora. A ještě z něho dělají mně a šéfredaktora. Jaký to má potom účel?

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
burka
Návštěvník
burka

Nemohl by si pan Moravec na sebe navléct nějaký hábit jako imigrantky,abychom si nekazili večer, když ho náhodou zahlédneme v televizi?

Joker
Návštěvník
Joker

Ať řeknou redaktoři ČT, kdo financuje ČT (kromě nedobrovolných koncesionářů) a dále, kdo dohlíží na “politickou objektivitu” zpravodajství. Jinak bych se s nimi vůbec nebavil. Ignoroval bych je. Nikdo není povinný jim na cokoliv odpovídat.

Demeter
Návštěvník
Demeter

Blahopřeji AE k reklamě zdarma a zároveň říkám pryč s Wollnerem a celou ČT, která za mé peníze točí takové hovadiny.

Pan K
Návštěvník
Pan K

Aneta, ta druhá kundra & spol. se zřejmě inspirovali u soudruhů v Číně 😀

https://www.youtube.com/watch?v=qGM5smQe3yQ

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Pochopitelně, jedou klasický Bič Boží… https://www.youtube.com/watch?v=E6Gh5wboB94
O faktech oni diskutovat s alternativou nemohou, toho se bojí a vysloveně to odmítají… viz “Debatéři s Respektem se bojí přímé konfrontace s fakty – Putinovi agenti v Knihovně Václava Havla”: https://www.youtube.com/watch?v=9dGiQRK7_Q4

r.m.
Návštěvník
r.m.

V dubnu 2001 jsem narazil na značně nestandardní americkou instituci CEELI , která zakotvila dlouhodobě v České republice s úmyslem „školit“ české státní zástupce, policisty a soudce. V čem? V americkém právu? Od toho jsou právnické fakulty v USA. V českém právu? Od toho jsou zdejší právnické fakulty…
„Značně nestandardní“ berte jako mé eufemistické hodnocení rozsahu i kvality činnosti organizace, operující z vysokými stromy obklopené tiché vily v Praze posledních patnáct let.

Za prodej sídla americké instituci CEELI (Central and East Europe Law Initiative), placené z prostředků vlády USA prostřednictvím vlivových agentur USAID a Freedom House, řízených ministerstvem zahraničí USA, a spřátelených organizací přímo provádějících intervenční americkou politiku, tedy Open Society Institute a Soros Foundation, se velmi vehementně přimlouval tehdejší prezident Havel….děkoval jim za udělenou cenu a za to je pozval, i když CEELI v té době neexistovala…
…kde? Praha 2. CEELI dostala od zastupitelů celý park včetně vily Moritze Gröbeho a všech dalších nemovitostí do pronájmu na 75 let, a to za symbolickou cenu 100 tisíc korun ročně.
!!!100 tisíc korun ročně!!! to je krádež, kdo zná tu lokalitu, ví jak velkej lup Američani s ODesesákama z radnice provedli.

Mavie
Návštěvník
Mavie

Páč nemám IQ tykve, chci vyjádřit podporu Aeronetu – vytrvejte. Nad reportáží ČT nelze jinak než se hořkosladce pousmát. Však ten nejvyšší je po zásluze odmění – činí-li ti rádoby novináři ze své nevědomé hlouposti, tak bůh jim odpusť. Pokud jsou tak prohnilí a dělají to vědomě, nechtěla bych být v jejich kůži, až se probudí jejich svědomí. Zatím nepřišli na to, že svobodná vůle a svědomí je jediné co se nedá zmanipulovat.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Pořad jsem zahlédl pouze letmo, ale co jsem slyšel mi stačilo. Když někomu padá sledovanost hledá vinu na jiném, očerňování pouze jednoho serveru je absurdní. Nic podstatného neřekly, nikoho neodhalily a nic podstatného nezdělily. Pokaždé co vidím nějakou debatu na ČT okamžitě přepínám, nebo jdu číst AE NEWS. I pořad Déčko jsem doma zakázal. Jelikož se mi z kecu moderátorů dělá špatně. Nedávno se ukázalo, že jsou placeni moderátoři, novináři, hlasatelé ze strany SSa přímo při nějaké kecačce v Emerickém senátu. Tak proč tomu nevěřit, že tupé ovce z ČT jsou taky placeni z nějaké SSa neziskovečky. Pouze si pište jména, vystřihujte články a pamatujte si. Jelikož volby se blíží a hadi se budou motat kolem voličů.

Repulser
Návštěvník
Repulser

Ta reportáž je vážně nuda, ale netvrďte, že jste server objektivní, když jste úplně stejně tendenční jako ČT. Jste akorát z druhé strany spektra. Takhle urážíte chytré lidi, kteří stojí o info z obou stran.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

celá ta reportáž ukazuje že za rok ti břídilové vlastně nic nevypátrali a aby to nebyla dokonalá ostuda museli si pomoci nějakým hnojem, jedno jakým a jedno odkud. 😀 Ale ostuda je to stejně. Je to dokonalá investivní propaganda jak se má kydat hnůj.

Agnes
Návštěvník
Agnes

Podívejte jak Aeronet leze mainstreamu krkem, protoze prinasi pravdive informace. CT a cely mainstrem by mely radeji zjistovat kdo je za cilenymi uniky informaci z policejnich a soudnich spisu a cilene uniky policejnich odposlechu. Do toho nejdou, protoze takove lumparny jim vyhovuji.