The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a...

The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a obsahují chyby! A evropští politici varují Trumpa před Putinem

The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a obsahují chyby! A evropští politici varují Trumpa před Putinem

Nejen českým mainstreamem se šíří zpráva, že Rusko sbíralo na D. Trumpa kompromitující materiály, které by mu měly sloužit k jeho vydíratelnosti. Rusko zprávu popírá, co je ale významnější, zprávu v podstatě vyvrací i deník The Washington Post.

Redakce BuzzFeed zveřejnila dokument, který obsahuje neověřené informace o shromažďování kompromitujících materiálů o D. Trumpovi Ruskem. The Washington Post v reakci na to uvedl, že zveřejnění těchto materiálů je nepřijatelné, když sama redakce zdůrazňuje, že informace jsou neověřené a obsahují chyby. Washington Post dále píše, že pro konstatování, že redakce chtěla “dát čtenářům možnost udělat si názor podle sebe” není v tomto případě omluva a doplňuje, že čtenáři by si svůj názor mohli dělat pouze tehdy, kdyby sami měli zpravodajské služby a dostatečný počet agentů v Rusku a ve Východní Evropě. Připomíná, že CNN také zprávu zmínila, ale neuváděla podrobnosti o informacích, protože ty dosud nebyly potvrzeny.


Ve stejné době, šéfredaktor BuzzFeed Ben Smith poslal svým kolegům dopis, ve kterém jim vysvětloval pohnutky, které ho vedly k publikování dokumentu. Podle Smitha, jeho redakce “sdílí se svými čtenáři veškeré informace, které má k dispozici.” Kromě toho, dokument byl předložen prezidentovi, zvolenému prezidentovi USA a také se jim zabývá vláda. The Washington Post píše, že dokument, který vznikl jako výsledek nezávislého šetření prováděného odpůrci D. Trumpa v průběhu volební kampaně, tedy jako šetření demokratů, se nyní stal vládním dokumentem. Novináři mají zákonné právo získat k němu přístup, to však v žádném případě neomlouvá tu skutečnost, že zveřejněné informace jsou neověřené. Ve svém dopise Smith uvádí, že redakce BuzzFeed tuto věc už řeší, “Proč tedy byly dokumenty publikovány už nyní?” – ptá se The Washington post.

Zdroj zde, zde

U článku The Washington Post se mi chce se zeptat, jestli český mainstream tedy nešíří dezinformaci, ale co mě zaujalo více je, že pokud nějaké takové dokumenty skutečně existují, tak mají být dílem odpůrců D. Trumpa, tedy příznivců demokratů, navíc měly vzniknout v době volební kampaně. Z článku jsem dále pochopila, že jak s nimi vláda naloží, bude věcí vlády D. Trumpa a dle mého se správně The Washington Post ptá – proč tedy byly zveřejněny nyní, navíc jako “neověřené a plné chyb”.

Pokud jde o zmínku o demokratech, vybavila se mi informace, která nedávno zazněla dokonce v UK čt24 k tématu ruských hackerů. Bezpečnostní analytik Jan Schneider tam říká, že za údajným hacknutím amerických voleb mají údajně stát lidé kolem Bernieho Sanderse, kteří H. Clintonové neodpustili jeho odstavení (v čase od 29:40 zde)

Dopis evropských politiků Donaldu Trumpovi

Odpověď na kompromitaci Trumpa i na ruské hackerství se nabízí jednoduchá – poškodit Rusko a poškodit vztah Trumpa k Rusku. Že se za tímto účelem dělá možné i nemožné, potvrzuje dopis evropských politiků D. Trumpovi ve stejném duchu “Putin je nepřítel, přátelé jsme my, to s námi se spojte”, který rovněž zveřejnil deník The Washington Post

Kompromitující materiály na D.Trumpa -
Donald Trump a Vladimir Putin.

“Putin neusiluje o americkou velikost. My, jako vaši spojenci, ale ano,” stojí v dopise, který podepsalo sedmnáct politiků především ze zemí střední a východní Evropy.

Kromě Schwarzenberga a Vondry se pod psaním objevila například i jména exšéfa polské diplomacie Radoslawa Sikorského, bývalého slovenského premiéra Mikuláše Dzurindy, někdejšího švédského premiéra Carla Bildta, exprezidentů Rumunska, Estonska a Lotyšska Traiana Baseska, Toomase Hendrika Ilvese a Vairy Vikeové-Freibergové, dosluhujícího bulharského prezidenta Rosena Plevnelieva a dalších politiků z Maďarska, Lotyšska a Litvy.

Na počátku dopisu, který Trumpovi v pondělí poslali “spojenci Ameriky”, pisatelé vítají zvolení republikánského kandidáta 45. prezidentem USA. “Nemůžeme se dočkat spolupráce s vaší administrativou, abychom zachovali silnou transatlantickou alianci a společně bránili náš způsob života v době velkého nebezpečí,” stojí v listu.

Rusko podle politiků svým chováním na Ukrajině ohrožuje stabilitu, “kterou Američané a Evropané společně vytvořili vítězstvím ve studené válce”. Přijetí rozdělení Ukrajiny uznáním anexe Krymu by podle nich ohrozilo nejen Ukrajinu samotnou, ale i důvěru evropských spojenců v USA.

„Když nás Amerika vyzvala v minulosti, tak jsme reagovali. Byli jsme s vámi v Iráku a Afghánistánu. Společně jsme na sebe brali rizika, společně obětovali syny a dcery…Když jsou USA  silné, společně jsme silnější,” uvedli politici v žádosti, která ovšem zní poněkud podlézavě až škemravě, se značnou dávkou submisivity…

text dopisu zde

S použítím zdrojů zde, zde

Každý ať si udělá závěr sám především v tom smyslu, nakolik se v antiruském západním ovzduší dá věřit zprávám mainstreamu.

-Pozorovatelka- 11.01.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frank
Návštěvník
Frank

Evropští politici jsou celí posraní z toho, že Trump by se s Putinem mohl domluvit.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Tyhle lidé už maj život jasny Zjevení Janovo 13 nebudou žití dlouho
Proof of Mind Control: Testování čipování lidí Oběti, Jesse Beltran icaact.org
https://www.youtube.com/watch?v=Dp-Nx0am8dc

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Pokud používáte a nosíté hodinky od Appl,Sony,Samsung tak zde mate pravdu co vám to dělá s kání a kostí
VAROVÁNÍ! Horší než RFID implantátu ?! 666 Tech zařízení sloužící k produkci pro masovou revoluci !!
https://www.youtube.com/watch?v=Yqu0FRT7PHA

Nobody
Návštěvník
Nobody

Americký “Proruský” web Zero Hedge publikoval zprávu že celá “Protitrumpovská zpráva vznikla jako recese na fóru 4Chan, a CIA jí uvěřila”. (http://www.zerohedge.com/news/2017-01-10/4chan-claims-have-fabricated-anti-trump-report-hoax). Český web Orgo net ji přeložil do češtiny a já ji převzal a publikoval na mém webu topcz.net (http://www.topcz.net/protitrumpovska-zprava-vznikla-jako-recese-na-foru-4chan-a-cia-ji-uverila/) . No a protože tam CIA měla málo důkazů (v podstatě žádný), mohl bych pomoci “pravdě a lásce” a zaslat jim potřebný důkaz – fotku, která dokazuje, že je Trump doopravdy agenem Putina. (Sice jsem ji vytvořil v Photoshopu, ale kdo to pozná?). Jenom jsem na rozpacích, kolik tisíc (milionů) USD si za to říct, protože uznajte, ani v “lásce a pravdě” kuře zdarma nehrabe. No a AC News by měl do konce života vystaráno s financováním, protože 50% ze zasloužené odměny by šlo na dotaci.

comment image

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Napíšu to sem. K tomuto „kompromitujícímu materiálu“, který s velkou dychtivostí uveřejnili na CNN (a později, v plném znění, se objevil na podivných stránkách „Buzzfeed“), se už vyjádřilo několik odborníků, že jde o úplný fejk. Ani rozvědka se k tomu nehlásí…
Specialisti z WikiLeaks se už také vyjádřili, že „toto“ není žádný materiál rozvědky, jelikož styl, fakta a data vůbec neodpovídají „zvyklostem“ rozvědky.
https://russian.rt.com/world/article/349319-feik-novosti-kompromat-trump

No a Trumpa to asi dokonale rozladilo. Na včerejší tiskovce se ho chtěli ze CNN zeptat, co k tomu jako může říct, ale on je dost „zchladil“:
– Ne, vy ne. Jste hrozná organizace. Publikujete fejky –
Poté dal prostor jinému dotazu, ale po chvíli vyjasnil, že „fejkařům“ nikdy odpovídat nebude, že se hodlá bavit jen s čestnými novináři.
https://russian.rt.com/world/article/349462-tramp-pervaya-press-konferenciya
(je to v čase 20.11 – tučně zvýrazněné)

CNN odvysílala to “hodinové porno” o Trumpovi za které získala označení FNN (Fake News Network). Údajně na 4chan, neschvalně známou stránku, přispěvatel napsal anti-Trump fikci a poslal to někomu mailem, ten dotyčný si myslel, že je to reálné poslal to CIA a ta to patřičně okořenila ruskými špiony a dala do tajné zprávy, kterou četl i Obama a i Trump a někdo ze CNN:
http://www.zerohedge.com/news/2017-01-10/4chan-claims-have-fabricated-anti-trump-report-hoax
Mistrný plán globálních elit na odpis tajných služeb SSA : D

Info po čarou:

Protesty pokračují…https://www.facebook.com/AC24.cz/videos/vb.176546515755264/1254174161325822/?type=3&theater
PEGIDA, Drážďany 9. 1. 2017
Německo ale potichu, pomalu, ale jistě zpřísňuje podmínky příjmu a pobytu přistěhovalců – a to nejen z Blízkého východu nebo Afriky, ale také z členských států Evropské unie. Například tak trochu “přiškrtili” vyplácení sociálních příspěvků …
Odteď si přistěhovalci dlouho počkají, dokud dostanou sociální příspěvek. Zatímco ještě před nedávnem přistěhovalci z EU měli v Německu nárok na sociální příspěvky již po šesti měsících pobytu v zemi, odteď to bude jinak. Před pár týdny německá vláda přijala zákon, podle kterého budou muset přistěhovalci z EU čekat na podobné příspěvky až pět let, což bude citelný rozdíl …

Polský Majdan zdá se také pokračuje … a mna teď napadlo … co s tím mají ty tankové brigády, které aktuálně posílá US do Polska. V každém případě slušná shoda okolností.
http://www.hlavnespravy.sk/polsko-opozicia-obsadila-parlament-vlada-je-bezmocna/883249

Americký Senát podnikl dnes první konkrétní krok ke zrušení zdravotnické reformy dosluhujícího demokratického prezidenta Baracka Obamy. Hlasování v republikány ovládaném Senátu proběhlo téměř po stranické linii. Za nezávaznou rezoluci z dílny republikánů hlasovalo 51 Senátorů a proti 48. Přijaté prohlášení vyzývá klíčové výbory obou komor amerického Kongresu, aby do 27. ledna vypracovali legislativní návrh na zrušení zdravotnické reformy známé pod názvem Obamacare. Sněmovna reprezentantů, také kontrolovaná republikány, by o rezoluci měla hlasovat v pátek.
“Musíme jednat rychle, abychom přinesli Američanům úlevu,” řekl na margo připravovaného zrušení reformy lídr republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell.
http://www.teraz.sk/zahranicie/americky-senat-podnikol-prvy-krok-k-z/237781-clanok.html

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Trumpovi se neda verit. I kdyby byl cestny clovek ( jako ze podle me neni), tak ta masinerie, kterou je obklopen a do ktere patri, mu stejne nikdy neumozmi zachovat si rovnou pater. US vysokou politiku podle me uz nelze nejak transformovat, nebo nejak ocistit. To uz je takove bahno, ze jak do toho nekdo spadne, v zivote z toho nevybredne. Spolehat se na Trumpa je sebevrazda.

Vesna
Návštěvník
Vesna

Som skalopevne presvedčená, že pán Putin veľmi dobre vie, proti komu stojí a nedá sa, ako sa ľudovo hovorí “opiť rožkom”.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Když je to tajně získalo, je tajný informátor, vše se nemůže doložit, podle info služby SSa je to pravda. Pouze se modlím, že nepustili z Pentagonu postavičku z X-mena nějakého pána Magneta (poznávací znamení blbá přilba na hlavě, ovládá kov). Jelikož ten dokáže střílet za roh. Aby se nám neopakoval pohled na střelbu z knihovny.¨pro rozpoutání války jsou přisluhovači i vraždit.
Strach z Putina nebo Trumpa je nic, proti tomu domestikovanému afričanovi Obamovi.

Game of Thrones
Návštěvník
Game of Thrones

Ja už se hodinu smějí díky Magnetovy :-)))
Díky za komentář

Lukáš Vajda
Návštěvník
Lukáš Vajda

Uvidíme, ale už aby byl příští týden víkend… uffff ten Obama se najednou snaží….
https://youtu.be/Vv0hsXNIxZY

vedomi
Návštěvník
vedomi

Chce to klid, když bude chtít udělá to kdykoliv a nemusí být na postu prezidenta. Copak pro ně platí nějaká pravidla ? Tolik věříte, že se něco zásadního změní ?

vedomi
Návštěvník
vedomi