The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a...

The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a obsahují chyby! A evropští politici varují Trumpa před Putinem

The Washington Post: Kompromitující materiály na D.Trumpa – informace jsou neověřené a obsahují chyby! A evropští politici varují Trumpa před Putinem

Nejen českým mainstreamem se šíří zpráva, že Rusko sbíralo na D. Trumpa kompromitující materiály, které by mu měly sloužit k jeho vydíratelnosti. Rusko zprávu popírá, co je ale významnější, zprávu v podstatě vyvrací i deník The Washington Post.

Redakce BuzzFeed zveřejnila dokument, který obsahuje neověřené informace o shromažďování kompromitujících materiálů o D. Trumpovi Ruskem. The Washington Post v reakci na to uvedl, že zveřejnění těchto materiálů je nepřijatelné, když sama redakce zdůrazňuje, že informace jsou neověřené a obsahují chyby. Washington Post dále píše, že pro konstatování, že redakce chtěla “dát čtenářům možnost udělat si názor podle sebe” není v tomto případě omluva a doplňuje, že čtenáři by si svůj názor mohli dělat pouze tehdy, kdyby sami měli zpravodajské služby a dostatečný počet agentů v Rusku a ve Východní Evropě. Připomíná, že CNN také zprávu zmínila, ale neuváděla podrobnosti o informacích, protože ty dosud nebyly potvrzeny.


Ve stejné době, šéfredaktor BuzzFeed Ben Smith poslal svým kolegům dopis, ve kterém jim vysvětloval pohnutky, které ho vedly k publikování dokumentu. Podle Smitha, jeho redakce “sdílí se svými čtenáři veškeré informace, které má k dispozici.” Kromě toho, dokument byl předložen prezidentovi, zvolenému prezidentovi USA a také se jim zabývá vláda. The Washington Post píše, že dokument, který vznikl jako výsledek nezávislého šetření prováděného odpůrci D. Trumpa v průběhu volební kampaně, tedy jako šetření demokratů, se nyní stal vládním dokumentem. Novináři mají zákonné právo získat k němu přístup, to však v žádném případě neomlouvá tu skutečnost, že zveřejněné informace jsou neověřené. Ve svém dopise Smith uvádí, že redakce BuzzFeed tuto věc už řeší, “Proč tedy byly dokumenty publikovány už nyní?” – ptá se The Washington post.

Zdroj zde, zde

U článku The Washington Post se mi chce se zeptat, jestli český mainstream tedy nešíří dezinformaci, ale co mě zaujalo více je, že pokud nějaké takové dokumenty skutečně existují, tak mají být dílem odpůrců D. Trumpa, tedy příznivců demokratů, navíc měly vzniknout v době volební kampaně. Z článku jsem dále pochopila, že jak s nimi vláda naloží, bude věcí vlády D. Trumpa a dle mého se správně The Washington Post ptá – proč tedy byly zveřejněny nyní, navíc jako “neověřené a plné chyb”.

Pokud jde o zmínku o demokratech, vybavila se mi informace, která nedávno zazněla dokonce v UK čt24 k tématu ruských hackerů. Bezpečnostní analytik Jan Schneider tam říká, že za údajným hacknutím amerických voleb mají údajně stát lidé kolem Bernieho Sanderse, kteří H. Clintonové neodpustili jeho odstavení (v čase od 29:40 zde)

Dopis evropských politiků Donaldu Trumpovi

Odpověď na kompromitaci Trumpa i na ruské hackerství se nabízí jednoduchá – poškodit Rusko a poškodit vztah Trumpa k Rusku. Že se za tímto účelem dělá možné i nemožné, potvrzuje dopis evropských politiků D. Trumpovi ve stejném duchu “Putin je nepřítel, přátelé jsme my, to s námi se spojte”, který rovněž zveřejnil deník The Washington Post

Kompromitující materiály na D.Trumpa -
Donald Trump a Vladimir Putin.

“Putin neusiluje o americkou velikost. My, jako vaši spojenci, ale ano,” stojí v dopise, který podepsalo sedmnáct politiků především ze zemí střední a východní Evropy.

Kromě Schwarzenberga a Vondry se pod psaním objevila například i jména exšéfa polské diplomacie Radoslawa Sikorského, bývalého slovenského premiéra Mikuláše Dzurindy, někdejšího švédského premiéra Carla Bildta, exprezidentů Rumunska, Estonska a Lotyšska Traiana Baseska, Toomase Hendrika Ilvese a Vairy Vikeové-Freibergové, dosluhujícího bulharského prezidenta Rosena Plevnelieva a dalších politiků z Maďarska, Lotyšska a Litvy.

Na počátku dopisu, který Trumpovi v pondělí poslali “spojenci Ameriky”, pisatelé vítají zvolení republikánského kandidáta 45. prezidentem USA. “Nemůžeme se dočkat spolupráce s vaší administrativou, abychom zachovali silnou transatlantickou alianci a společně bránili náš způsob života v době velkého nebezpečí,” stojí v listu.

Rusko podle politiků svým chováním na Ukrajině ohrožuje stabilitu, “kterou Američané a Evropané společně vytvořili vítězstvím ve studené válce”. Přijetí rozdělení Ukrajiny uznáním anexe Krymu by podle nich ohrozilo nejen Ukrajinu samotnou, ale i důvěru evropských spojenců v USA.

„Když nás Amerika vyzvala v minulosti, tak jsme reagovali. Byli jsme s vámi v Iráku a Afghánistánu. Společně jsme na sebe brali rizika, společně obětovali syny a dcery…Když jsou USA  silné, společně jsme silnější,” uvedli politici v žádosti, která ovšem zní poněkud podlézavě až škemravě, se značnou dávkou submisivity…

text dopisu zde

S použítím zdrojů zde, zde

Každý ať si udělá závěr sám především v tom smyslu, nakolik se v antiruském západním ovzduší dá věřit zprávám mainstreamu.

-Pozorovatelka- 11.01.2016

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejhlasovanějších
Frank
Návštěvník

Evropští politici jsou celí posraní z toho, že Trump by se s Putinem mohl domluvit.

Pozorovatelka
Návštěvník

Poslechněte si Rexe Tillersona ve videu s českým překladem zde
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2010001-usa-neakceptuji-protipravni-ruskou-anexi-krymu-rekl-budouci-trumpuv-ministr-zahranici
Je z toho až zle

A Rusko už protestuje proti umístění amerických tanků v Polsku a v Pobaltí a Tillerson umístění podpořil.

Zighartice
Návštěvník

Nějak zostra začal ten Tillerson – taktéž včerejší hláška: ukrajina by mohla dostat zbraně. To se včera jednalo o již 3 prohlášení proti Rusku. Náhoda to nebude, ale nějak mi to nedává smysl … Tillerson je na seznamu osob, které nesmějí do Ruska. Tuším to sarkasticky okomentoval: Letos nepůjdu s rodinou na dovolenou na Sibiř ….

Na 2 straně, Trump jede “opačně” a i jeho včerejší projev tento trend potvrdil. Je to nějaká hra před inaugurací? Potřebuje Trump před svým nástupem alespoň nepřímo uklidnit určité kruhy? Nebo je Tillersom trojským koněm? Hmmm, něco tu jistě nehraje…

Zvědavá matka
Návštěvník

Možná se z té hry, jak říkala paní Pozorovatelka, na hodného a zlého policajta stala jenom nově TROJKA: hodný Trump + zlý Tillerson – pro zahraničí, + zlý Obama pro US…

Pozorovatelka
Návštěvník

Zvědavá matko, za zlého má být Trumpův viceprezident Mike Pence, který je přítelem nově jmenovaného šéfa tajných služeb Dana Coatse (ten je na seznamu lidí, co mají v rámci antiruských sankcí od roku 2014 zákaz vstupu do Ruska) a ti oba vystupují silně antirusky.

Tillerson naopak má být k Rusku ten hodný, on je označován za přítele Putina.
comment image
FILE- In this Aug. 30, 2011, file photo, Russian Prime Minister Vladimir Putin, right, and Rex Tillerson, ExxonMobil’s chief executive smile during a signing ceremony in the Black Sea resort of Sochi, Russia. President-elect Donald Trump selected ExxonMobil CEO Rex Tillerson to lead the State Department on Monday, Dec. 12, 2016.

Tillerson se podle agentury Bloomberg poprvé setkal s Putinem už v roce 1999 na ostrově Sachalin a od ruského prezidenta obdržel ruský Řád přátelství. Tillerson osobně lobboval na americkém ministerstvu zahraničí za zrušení protiruských sankcí. Podle Trumpa je ale Tillerson „prvotřídní světový hráč“. Trump dále říká, že „velká výhoda je, že Tillerson zná všechny velké hráče. Uzavřel s Ruskem spoustu obchodů. A nedělal tyhle svoje obchody pro sebe, ale pro firmu.“
http://www.lidovky.cz/machacek-tillerson-putinem-vyznamenany-sef-americke-diplomacie-p8c-/monitor-jana-machacka.aspx?c=A161213_131205_monitor-jana-machacka_ele

Že nyní hovoří tak, jak hovoří, může opravdu být jen rétorika před kongresem ještě před ianugurací Trumpa. Nejpodstatnější je ovšem toto:
“Trump dále říká, že „velká výhoda je, že Tillerson zná všechny velké hráče (v Rusku)” Tím je sděleno, o co jde – úkolem Tillersona bude vyměnit v Rusku podpindosníky Clintonové (Pax Americana) za podpindosníky Trumpa (globalisty). A o to půjde všude, včetně Česka.
Význam Tillersona podporuje fakt, že je to jediný člen příští vlády, kterého Trumpovi doporučil Kissinger v plánu vražení klínu mezi Rusko a Čínu.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2016-12-14/kissinger-at-93-expounds-on-rex-tillerson-one-china-and-trump

K tomu si přidejte P.C.Robertse – psala jsem o tom v článku o Robejškovi a cituji:
„Kissinger, můj letitý kolega z Centra pro strategická a mezinárodní studia, si je vědom proamerických elit uvnitř Ruska a vypracovává pro ně „čínskou hrozbu“, kterou mohou použít v jejich úsilí přivést Rusko pod křídla Západu. Pokud se jim to podaří, ruská svrchovanost bude ta tam, stejně jako svrchovanost jakékoliv jiné země v alianci s USA. “ Z toho plyne: Tillerson = cesta k proamerickým elitám uvnitř Ruska, které Rusko potáhnou proti Číně a tím ho dostanou na stranu Západu a tím globalisté (Trump) Rusko zničí.

Máša
Návštěvník

Pozorovatelko: nepodari se dementovi Trumpovi privest Rusko pod kridla Zapadu. Putin neni hloupy. Spolecne s Cinou ma trumfy v ruce. Pod USA je ztrati, to zadny dobry hrac neudela.

Podle mne Putin ceka na prvni kroky Trumpa jako presidenta a bude se snazit s nim uzavirat dohody, ale je to hra o cas z jeho strany, protoze dobre vi, ze Trump je nedodrzi. Proc? Protoze je jen figurka.

Vsimla jste si, ze si nemuze, chlapecek, ani vybrat, koho dosadi na americkou ambasadu v Ceske republice? Pro mne to ma znacnou vypovidajici hodnotu prave o jeho mocnosti, kterou jenom hraje ( prave proto). Z toho duvodu taktez tvrdim, ze si lidi do vladnuti kolem sebe sam nevybira, ale jsou mu nadiktovany temi, kdo ho protlacili. Prave ta jeho vlastnost vyvolavat v lidech nadseni mu prinesla presidentsky post.

Jeden z jeho poslednich vyroku:
Donald J. Trump ‏@realDonaldTrump 10 hHace 10 horas
All of my Cabinet nominee are looking good and doing a great job. I want them to be themselves and express their own thoughts, not mine!

Takze vsichni nominovani do jeho Kabinetu dobre vypadaji a delaji skvelou praci. Chce, aby vyjadrovali svae vlastni myslenky, ne jeho.

No neni to sranda? Takze s protiruskou retorikou souhlasi predem ( sasek).

Nebo tato je zprava na twiteru, psana velkymi pismeny:
We had a great News Conference at Trump Tower today. A couple of FAKE NEWS organizations were there but the people truly get what’s going on

Prej meli skvelou konverenci , bylo tam par organizaci, co podavaji falesne zpravy, ale lide pochopili, co se opravdu deje….

On uz je s temi superlativy a neustalym opakovanim slova skvele trapny…byl to propadak, protoze nebyl schopen na nic odpovidat a choval se jako male a vztekle decko. Zadna uroven….

Pozorovatelka
Návštěvník

Tady jde přesně o to, co jsem řekla v článku/VĚTĚ: https://aeronet.cz/news/clintonova-usa-vs-globaliste-a-rusko-trump-globaliste-a-usa-vs-rusko/
a nepochopení vzniká ze zmatku, jaký je vytvářen kolem globalisté/”američtí globalisté”/Pax Americana. Tažení na Rusko pod Clintonovou a tažení pod Trumpem (jeho vládou) není totéž, ale stále to je TAŽENÍ NA RUSKO! Přičemž to pod Trumpem je ještě horší, protože Trump má podporu globalistů (je to jejich člověk), zatímco v případě Clintonové globalisté podporovali Putina.

S panem VK se v tom dostávám do rozporu, protože podle jeho názoru byla Clitonová představitelkou globalistů, ona však byla sice představitelkou globalizace, ovšem na způsob Pax Americana, tzn. unipolárního globálního světa s USA v čele. Zatímco globalisté chtějí multipolární svět a především likvidaci vůdčí role USA (proto konec Pax Americana a proto Clintonovou nechtěli).

Proto globalisté potřebovali Clintonovou odstranit a to hlavní, co pro mě má nyní splnit Trump, je odstavit v USA od moci všechny představitelé Pax Americana (neocony). A protože toto odstavování souviselo i s odstavením USA z Blízkého východu, globalisté potřebovali Putina, proto měl jejich ochranu. Po zvolení (dosazení) Trumpa a po ukončování dění v Sýrii Rusko ochranu globalistů ztratilo a Trump pro ně má splnit další úkol – vrazit klín mezi Rusko/Čínu a Írán (viz citovaný text výše).

Putin moc dobře ví, že největším nebezpečím pro Rusko jsou ruští podpindosníci a zatímco teď už se nemusí bát těch neoconských – nežádoucích představitelů globalizace na způsob Pax Amricana (ti zažívají něco jako česká tv), nově nastoupí podpindosníci globalistů – příznivců Trumpa. A to je hlavní úkol pro Tillersona.

A že USA zbrojí? USA nezbrojí kvůli Rusku, USA zbrojí kvůli Číně (kvůli napětí, nikoliv nutně kvůli válce). A co udělal Trump jako první věc? Telefonoval prezidentce Tchajvanu – http://www.reflex.cz/clanek/komentare/76299/trump-rozbesnil-cinu-jako-prvni-prezident-usa-po-37-letech-mluvil-s-vudkyni-tchaj-wanu.html
Takže první provokace a nově to pokračuje přes Jihočínské moře, přes umělé čínské ostrovy
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/branit-cine-v-pristupu-na-umele-ostrovy-povede-k-rozsahle-valce_413508.html
a další provokace zde
http://www.info.cz/svet/usa-chteji-rozmistit-v-jizni-koreji-protiraketovy-system-cina-a-rusko-spojuji-sve-sily-3032.html

A do tohoto má být zataženo i Rusko po boku USA. Antiruské rétorice Trumpovy vlády bych proto moc nevěřila, válka mezi USA a Ruskem není v zájmech globalistů. Co ovšem jejich zájmu je, to jsou vojska na hranicích s Ruskem, protože do budoucna má na Rusko táhnout (obkličovat Rusko až k Moskvě) Evropa/EU armáda. Dnes to nepřímo potvrdila i Merkelová, že Evropa nemá počítat s neustálým spojenectvím s USA
http://echo24.cz/a/w7xqc/merkelova-uzka-spoluprace-usa-s-eu-nemusi-trvat-vecne

A Trump byl na svou roli připravován, protože právě k odstavení “globalistů” Pax Americana je ideálním samorostem. A není náhoda, že při zahájení kampaně natočil video, kde zkrotil jestřába https://www.youtube.com/watch?v=L32bvp2on2g

Paroubek
Návštěvník

Trum se nefotil s Jestřábem, ale s Orlem bělohlavým, symbolem USA
comment imagev

Paroubek
Návštěvník

Orel bělohlavý vs. Donald Trump
comment image

Pozorovatelka
Návštěvník

Tím se nic moc nemění, jednak je to stejný dravec a ve videu navíc dostal jméno “Strýček Sam”.

Pozorovatelka
Návštěvník

Večer jsem napsala tento komentář
Mášo, tady Trump čerstvě:
“Všichni mí kandidáti vypadají dobře a odvádějí skvělou práci. Chci, aby zůstali sami sebou a vyjadřovali své názory, nikoli mé,” napsal dnes na twitteru budoucí americký prezident. Pokud jde o vztah s Ruskem, řada nominantů se touto radou zjevně řídí.
http://zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/179575-trump-zustane-osamocen-ministersti-kandidati-se-stavi-proti-rusku/

To je potvrzení, že je to loutka – kdyby chtěl mít dobré vztahy s Ruskem, neobklopil by se antiruskými lidmi, leda že musel!
Takže to vidíme stejně.

Máša
Návštěvník

Tak, tak. pozorovatelko. Mozna si vzpomenete, ze ho casto srovnavam se Zemanem. Lidi budou poslouchat jeho sladke reci, jak je vsechno skvele a bastit to, zatimco rozhodovat budou jini. Trump je jeste vetsi sasek nez jsem si myslela, jenom ta videa, co sem dali spoludiskutujici mi uplne staci.

Ereinon
Návštěvník

Je snadné o někom říci, že je loutka…faktem je, že ani prezident USA není neomezený vládce a všichni nominující musí projít Senátem a získat nadpoloviční většinu…nedokážu si představit, že by tam nastupující ministr zahraničí prohlašoval něco ve stylu, že zabrání Krymu Ruskem bylo v pořádku, to by neměl nejmenší šanci projít…proto mě budou zajímat až činy, ne slova

Pozorovatelka
Návštěvník

Právě jsem prošla internet a vypadla na mě přímo várka nových zpráv, potvrzujících to, co “předpověděl” Kissinger – například (dám český odkaz)
http://pravednes.cz/click?id=46355261&r=http%3A%2F%2Fzpravy.idnes.cz%2Fdonald-trump-usa-sankce-rusko-politika-jedne-ciny-f7w-%2Fzahranicni.aspx%3Fc%3DA170114_070856_zahranicni_jkk%23utm_source%3Drss%26utm_medium%3Dfeed%26utm_campaign%3Dzahranicni%26utm_content%3Dmain

Přitom současně se to mezi USA a Ruskem nově vyostřuje kvůli Sýrii a tam zřejmě spadá věta už nevím kterého z lidí, co si Trump vybral, že “nikdo nevěděl, že se Rusko takto zachová” a to zřejmě je i důvod, proč je kolem Trumpa tolik antiruských lidí. A i k těm sankcím Trump řekl, že je zruší “až podle chování obou velmocí”.

A dnes ještě jeden velmi důležitý vzkaz:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/426453-podpaleni-synagogy-byla-primerena-kritika-izraelske-politiky-rozhodl-nemecky-soud.html

Když znáte scénář a víte, o co jde, a pak vidíte, jak Trump body scénáře plní (či vidíte, jak se ve scénáři Putin orientuje), tak je jasné, že Trump je loutka. Ovšem taková neuvědomělá – on není typ, kterému by Kissinger všechno řekl polopaticky.

Pozorovatelka
Návštěvník

Putin kouzelník”. Tady máme dalšího antiruského – šéf CIA Pompeo. A ten když v kongresu zmínil slovo “Rusko”, tak v celé budově vypadl proud, jak jen to ten Putin dělá….
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2011321-budouci-sef-cia-vystoupil-tvrde-proti-rusku-stalo-za-kyberutoky-je-agresivni-a-ohrozuje

Pozorovatelka
Návštěvník

Vidím to tak, že jestli se v USA něco změnilo, tak pouze toto:
Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko
https://aeronet.cz/news/clintonova-usa-vs-globaliste-a-rusko-trump-globaliste-a-usa-vs-rusko/

Kazatel
Návštěvník

Tyhle lidé už maj život jasny Zjevení Janovo 13 nebudou žití dlouho
Proof of Mind Control: Testování čipování lidí Oběti, Jesse Beltran icaact.org
https://www.youtube.com/watch?v=Dp-Nx0am8dc

Kazatel
Návštěvník

Pokud používáte a nosíté hodinky od Appl,Sony,Samsung tak zde mate pravdu co vám to dělá s kání a kostí
VAROVÁNÍ! Horší než RFID implantátu ?! 666 Tech zařízení sloužící k produkci pro masovou revoluci !!
https://www.youtube.com/watch?v=Yqu0FRT7PHA

Nobody
Návštěvník

Americký “Proruský” web Zero Hedge publikoval zprávu že celá “Protitrumpovská zpráva vznikla jako recese na fóru 4Chan, a CIA jí uvěřila”. (http://www.zerohedge.com/news/2017-01-10/4chan-claims-have-fabricated-anti-trump-report-hoax). Český web Orgo net ji přeložil do češtiny a já ji převzal a publikoval na mém webu topcz.net (http://www.topcz.net/protitrumpovska-zprava-vznikla-jako-recese-na-foru-4chan-a-cia-ji-uverila/) . No a protože tam CIA měla málo důkazů (v podstatě žádný), mohl bych pomoci “pravdě a lásce” a zaslat jim potřebný důkaz – fotku, která dokazuje, že je Trump doopravdy agenem Putina. (Sice jsem ji vytvořil v Photoshopu, ale kdo to pozná?). Jenom jsem na rozpacích, kolik tisíc (milionů) USD si za to říct, protože uznajte, ani v “lásce a pravdě” kuře zdarma nehrabe. No a AC News by měl do konce života vystaráno s financováním, protože 50% ze zasloužené odměny by šlo na dotaci.

comment image

Zighartice
Návštěvník

Napíšu to sem. K tomuto „kompromitujícímu materiálu“, který s velkou dychtivostí uveřejnili na CNN (a později, v plném znění, se objevil na podivných stránkách „Buzzfeed“), se už vyjádřilo několik odborníků, že jde o úplný fejk. Ani rozvědka se k tomu nehlásí…
Specialisti z WikiLeaks se už také vyjádřili, že „toto“ není žádný materiál rozvědky, jelikož styl, fakta a data vůbec neodpovídají „zvyklostem“ rozvědky.
https://russian.rt.com/world/article/349319-feik-novosti-kompromat-trump

No a Trumpa to asi dokonale rozladilo. Na včerejší tiskovce se ho chtěli ze CNN zeptat, co k tomu jako může říct, ale on je dost „zchladil“:
– Ne, vy ne. Jste hrozná organizace. Publikujete fejky –
Poté dal prostor jinému dotazu, ale po chvíli vyjasnil, že „fejkařům“ nikdy odpovídat nebude, že se hodlá bavit jen s čestnými novináři.
https://russian.rt.com/world/article/349462-tramp-pervaya-press-konferenciya
(je to v čase 20.11 – tučně zvýrazněné)

CNN odvysílala to “hodinové porno” o Trumpovi za které získala označení FNN (Fake News Network). Údajně na 4chan, neschvalně známou stránku, přispěvatel napsal anti-Trump fikci a poslal to někomu mailem, ten dotyčný si myslel, že je to reálné poslal to CIA a ta to patřičně okořenila ruskými špiony a dala do tajné zprávy, kterou četl i Obama a i Trump a někdo ze CNN:
http://www.zerohedge.com/news/2017-01-10/4chan-claims-have-fabricated-anti-trump-report-hoax
Mistrný plán globálních elit na odpis tajných služeb SSA : D

Info po čarou:

Protesty pokračují…https://www.facebook.com/AC24.cz/videos/vb.176546515755264/1254174161325822/?type=3&theater
PEGIDA, Drážďany 9. 1. 2017
Německo ale potichu, pomalu, ale jistě zpřísňuje podmínky příjmu a pobytu přistěhovalců – a to nejen z Blízkého východu nebo Afriky, ale také z členských států Evropské unie. Například tak trochu “přiškrtili” vyplácení sociálních příspěvků …
Odteď si přistěhovalci dlouho počkají, dokud dostanou sociální příspěvek. Zatímco ještě před nedávnem přistěhovalci z EU měli v Německu nárok na sociální příspěvky již po šesti měsících pobytu v zemi, odteď to bude jinak. Před pár týdny německá vláda přijala zákon, podle kterého budou muset přistěhovalci z EU čekat na podobné příspěvky až pět let, což bude citelný rozdíl …

Polský Majdan zdá se také pokračuje … a mna teď napadlo … co s tím mají ty tankové brigády, které aktuálně posílá US do Polska. V každém případě slušná shoda okolností.
http://www.hlavnespravy.sk/polsko-opozicia-obsadila-parlament-vlada-je-bezmocna/883249

Americký Senát podnikl dnes první konkrétní krok ke zrušení zdravotnické reformy dosluhujícího demokratického prezidenta Baracka Obamy. Hlasování v republikány ovládaném Senátu proběhlo téměř po stranické linii. Za nezávaznou rezoluci z dílny republikánů hlasovalo 51 Senátorů a proti 48. Přijaté prohlášení vyzývá klíčové výbory obou komor amerického Kongresu, aby do 27. ledna vypracovali legislativní návrh na zrušení zdravotnické reformy známé pod názvem Obamacare. Sněmovna reprezentantů, také kontrolovaná republikány, by o rezoluci měla hlasovat v pátek.
“Musíme jednat rychle, abychom přinesli Američanům úlevu,” řekl na margo připravovaného zrušení reformy lídr republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell.
http://www.teraz.sk/zahranicie/americky-senat-podnikol-prvy-krok-k-z/237781-clanok.html

Stara mama
Návštěvník

Trumpovi se neda verit. I kdyby byl cestny clovek ( jako ze podle me neni), tak ta masinerie, kterou je obklopen a do ktere patri, mu stejne nikdy neumozmi zachovat si rovnou pater. US vysokou politiku podle me uz nelze nejak transformovat, nebo nejak ocistit. To uz je takove bahno, ze jak do toho nekdo spadne, v zivote z toho nevybredne. Spolehat se na Trumpa je sebevrazda.

Vesna
Návštěvník

Som skalopevne presvedčená, že pán Putin veľmi dobre vie, proti komu stojí a nedá sa, ako sa ľudovo hovorí “opiť rožkom”.

LIKAN 1975
Návštěvník

Když je to tajně získalo, je tajný informátor, vše se nemůže doložit, podle info služby SSa je to pravda. Pouze se modlím, že nepustili z Pentagonu postavičku z X-mena nějakého pána Magneta (poznávací znamení blbá přilba na hlavě, ovládá kov). Jelikož ten dokáže střílet za roh. Aby se nám neopakoval pohled na střelbu z knihovny.¨pro rozpoutání války jsou přisluhovači i vraždit.
Strach z Putina nebo Trumpa je nic, proti tomu domestikovanému afričanovi Obamovi.

Game of Thrones
Návštěvník

Ja už se hodinu smějí díky Magnetovy :-)))
Díky za komentář

Lukáš Vajda
Návštěvník

Uvidíme, ale už aby byl příští týden víkend… uffff ten Obama se najednou snaží….
https://youtu.be/Vv0hsXNIxZY

vedomi
Návštěvník
vedomi
Návštěvník

Chce to klid, když bude chtít udělá to kdykoliv a nemusí být na postu prezidenta. Copak pro ně platí nějaká pravidla ? Tolik věříte, že se něco zásadního změní ?