The Industry of Lies: Západní mainstream už lže natolik, že jenom 6%...

The Industry of Lies: Západní mainstream už lže natolik, že jenom 6% Američanů věří zpravodajství. Průzkum si nechala udělat sama AP, člen Velké trojky!

The Industry of Lies: Západní mainstream už lže natolik, že jenom 6% Američanů věří zpravodajství. Průzkum si nechala udělat sama AP, člen Velké trojky!

Průmysl lží. Tak by se dalo nazvat západní mainstreamové zpravodajství, které v rámci prosazování konceptu NWO už produkuje takové nesmysly, že ztratilo veškerou kredibilitu a občané už zkrátka mainstreamu nevěří. Nově pouze 6% Američanů věří tomu, co hlásá mainstream [1]. Proto se zesilují útoky proti alternativě v celém západním světě. Proto vzrůstá snaha o blokování a vypínání webů, proto se zvyšují útoky na alternativu a její financování. Lidé odcházejí. Redaktoři mainstreamových médií, kteří měli rovná záda, už dávno s profesí skončili a odešli do ilegality. Zapnout si dnes televizi, nebo koupit si noviny, se rovná pokusu o sebevraždu vlastního svědomí a zdravého úsudku.

Televize RT uveřejnila videoreportáž z New Yorku, kde se redaktor ptá lidí na to, jestli zpravodajské titulky mainstreamu z minulosti byly pravdivé, nebo se jednalo o satiru. Reakce lidí si můžete zhlédnout ve videu výše. Průzkum provedla organizace Media Insight Project, který financuje zpravodajský agenturní gigant Associated Press (AP), který spolu s agenturami AFP a Reuters tvoří páteř západního sionistického zpravodajství. O tom, že se něco děje, svědčí obrovská agresivita a aktivita různých neziskových organizací. Jejich chlebodárci nejsou spokojeni s výsledky neziskovek. AE News v ČR s minimálním rozpočtem dokázal za dva roky aktivizovat a ovlivnit myšlenkové obzory více lidí, než celý zástup neziskovek s mnohamilionovými rozpočty ze zahraničních zdrojů.

8259432.png
CNN je taková Česká televize na americký způsob.

Mainstream ztrácí podporu a čtenáře. Vznikají chabé pokusy o zachycení odpadlíků, např. spouštěním projektů, které se tváří jako alternativa, ale ve skutečnosti jsou to tvrdé pro-systémové a pro-NWO projekty. Říkáme jim fiat-alternativa (budiž-alternativa). Ty mají za úkol zachytit nespokojené konzumenty mainstreamu, aby nepřešli do náruče pravé alternativy. Změna myšlení, snaha o převýchovu. Stále více vidíme prostředky sociálního inženýrství. Inkluze proti vůli všech. Multikulti proti vůli všech. Ostrakizace jiného názoru. Nikdo nesmí protestovat proti tezím NWO, proti evropské integraci, proti souručenství s NATO, proti destabilizaci Evropy multikulturní invazí v podobě uprchlíků.

Pokud médiím naprosto věří jenom 6% Američanů, v zemi svobody, jak to potom asi vypadá s pravdou a pravdivým zpravodajstvím v ostatních zemích, kde taková “svoboda” není? Kolik pravdy produkuje Česká televize? Nebo Český rozhlas? Kolik pravdy vysílá Svobodná Evropa z Hagiboru v Praze? Kolik peněz se točí v průmyslu lží? Pustit si televizi anebo si raději pustit plyn? Takové dilema může mít člověk, který si udělá rozvahovou bilanci a zjistí, že žije v diktatuře a že volby, ke kterým chodí, jsou pouze synaptickým pokynem mozku, aby byl v klidu a žil v domnění, že člověk má vliv na chod událostí ve své zemi skrze plebiscit.

Vědomí svobody je iluze, která jen těžko obstojí zkoušce. Svoboda slova? Zkuste to na náměstí. Svoboda psaní na internetu? Ano, když skrýváte identitu a server máte v bezpečné lokalitě v cizině. Svoboda je pouze postoj, který vám někdo nahoře musí schválit. Pokud neschválí, jste extrémista. Lůza už nestojí pod platanem, ale sedí v akademiích, nejen ve Strakových. Kontrolní mechanismy demokracie byly zničeny hned ve chvíli, kdy se po roce 1989 řeklo, že demokracie bude prosazována nepřímo skrze politické strany.

5bf91f5e-7875-4cb5-904d-5b9ac03abdf1.format_jpeg.inline_yes.jpg
Německá žena bude brzy “obohacena”, ale zatím to netuší…

Okolo Ruska jsou shromážděny armády zemí NATO, ale v západních médiích je agresorem Rusko. Evropou pochodují miliony ilegálních uprchlíků, ale agresorem jsou občané, kteří migraci odsuzují. Erdogan zabíjí Kurdy, zavírá kritiky a novináře, ale Angela soudí jednoho komika kvůli básničce. Nelze se divit, že svět se zbláznil. Občané totiž tomuto zbláznění přihlíželi, když mlčeli a starali se jenom o své věci. Arabové běhají po Evropě a podřezávají Evropany. Neziskovky se ale bojí ruské propagandy. Šílenství může být zajímavým prostředkem impresionismu. Na plátně moc škody neudělá. Ale impresionistická politka je cestou šílence, který vystřílel celou rodinu, odevzdal dům lupičům, z majitele domu se stal sluhou, aby sloužil novým pánům domu, a když ho někdo za jeho šílené chování kritizuje, oboří se na něho, že je xenofob.

Šílenství má mnoho podob. Ale ještě nikdy nebylo vydáváno na odiv jako ceněná vlastnost. Být šílený a předat zemi nájezdníkům a sloužit jim, to je nová úloha Evropy. My se k tomuto šílenství na AE News nepřipojíme. A za to nás budou všichni kamenovat. Kdo nešílí s námi, je rasista? Ne, děkujeme, nechceme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
clay
Návštěvník
clay

Czech translation of the disinformation article, published on sputniknews.com

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

Taktéž už fandím dlouhou dobu Rusákům.I bez Aeronetu.A nějaký Kundra je mě naprosto ukradený, neřešte ho.Co je to vůbec za člověka?Bude to asi nějaký další hňup, který leští kliku ode dveří, aniž ví kam ty dveře vedou.

Pozorovatelka
Autor

A opět v hledáčku prezident Zeman
REPORTÁŽ “Zeman patří k těm politikům, kteří nás táhnou východním směrem. Stejně jako Klaus. Otázka je, proč to dělá. Jedna z odpovědí může být ta, že když někdo intenzivně dvacet let pije, tak to pozmění jeho intelektuální schopnosti. Jiné vysvětlení je, že je manipulovaný svým proruským okolím. Že jsou kolem něj agenti Moskvy, o tom nepochybuji. Velmi rizikovým člověkem je jeho poradce pro energetiku Martin Nejedlý,” uvedl na debatě v Liberci pojednávající o ruských špionech novinář Ondřej Kundra, autor knihy Putinovi agenti.
comment image&id=108273
Miloš Zeman s krtečkem
Putinovi agenti, aneb ruští špioni. O nich vyprávěl v libereckém Fryčově knihkupectví Ondřej Kundra, který o nich napsal knížku. “Ruské tajné služby náš region nikdy neopustily. Ba co víc, Českou republiku si vybraly na konci devadesátých let jako důležitou centrálu pro střední Evropu. Odsud vyvíjejí aktivity vůči řadě zemí, které nás obklopují,” upozornil novinář. “Myslím, že bychom to neměli tolerovat. Protože zároveň se hraje o to, jestli naše země bude součástí nějakých evropských západních struktur, nebo ne. Tyhle struktury mají sice stovky chyb, ale jsou mnohem lepší než alternativy, které se nám nabízí,” domnívá se.http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Ukrizovani-Milose-Zemana-od-novinare-Respektu-Tahne-nas-na-vychod-kolem-nej-jsou-agenti-Moskvy-A-ten-Nejedly-431927

Ale že EU naplno pracuje na islamizaci Evropy, to nějak mainstreamu nevadí, problémem je pořád Zeman…

Forever
Návštěvník
Forever

A já naopak říkám (tím zřejmě dožeru havlisty):

lepší pořád Rusko (i přes řadu chyb a nedostatků) respektující křesťanské morální hodnoty a tradice s tradiční rodinou a s velkým vlasteneckým cítěním, než Západ propagující amorálnost, kulturní a fyzickou genocidu a NWO agendu!!!!!!!!!!!!!

Slavík
Návštěvník
Slavík

Morální tradice a hodnoty? Počet potratů na 1000 žen ve věku 15-44 je v RF 37,4 např. v ČR 10,7 celkově v Evropě průměr 15, tak nevím jestli tohle jsou ty správné křesťanské morální rodinné hodnoty.

Forever
Návštěvník
Forever

Zatímco v Rusku Putin a řada lidí z pravoslavné církve bojuje proti potratům (viz zpřísnění pravidel pro potrat), na Západě neomarxisté potraty otevřeně propagují, stejně jako propagují amorálnosti jako homosexualismus, gender, kradení dětí, multikulturalismus, transexualismus, spojování satanismu s křesťanstvím (což je potom tak akorát pseudokřesťanství) atd.

Rusko se těmto krokům podporující agendu NWO naopak brání!

et007
Návštěvník
et007

Když se na to divam,tak ta čísla hovoří jasnou řečí.

Forever
Návštěvník
Forever

Srovnejte kulturu Ruska a současné Evropy pod patronátem neomarxistické EU. Pochopíte, o čem mluvím.

et007
Návštěvník
et007

Patrně něco dělají špatně.

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Zajímalo by mě kolik má roků ten Ondřej Kund.a, že tak zasvěceně hovoří o ruských špiónech. Předpokládám, že totalitu nezažil, maximálně jako batole. Vůbec si se svou vymytou palicí neuvědomuje, že pomáhá opět nastolit totalitu, kde jen jedny názory jsou správné a ostatní jsou ruská propaganda a agenti Moskvy. Toto jsem slýchával od komančů směrem na USA. Bůh je mi svědkem, jak jsem nenáviděl Rusáky a vše, co představoval Sovětský svaz a to už jen z prostého důvodu, že jsem prožil r. 68. Kvitoval jsem rozpad SSSR a viděl v USA záruku demokracie a svobody. Jak jsem se mýlil. Místo toho, aby USA ve světě upevnily stabilitu a mír, tak si začaly vyšlapovat na koho chtěly a to vždy ve jménu svobody a demokracie a pod zástěrkou lidských práv. Prvním zklamáním pro mne byla válka v Jugoslávii a tzv. humanitární bombardování Srbska a takto pokračovalo dalšími válkami, které USA ve světě vedly. Po dvaceti letech jsem dospěl k závěru, že největším agresorem na světě jsou USA srovnatelné s nacistickým Německem.Když bylo Rusko slabé, tak amíci si ve světě dělali, co chtěli. Jenže po ožralém Jelcinovi nastoupil ambiciózní, pragmatický a vzdělaný plukovník KGB, který dokázal Rusko pozvednout z marasmu, vytvořit akceschopnou armádu a dovolil si amíkům oponovat. A ejhle najednou je Rusko tou největší hrozbou pro USA a EU a straší evropu lidožravým Putinem. Zbrojařská lobby v USA potřebuje neustále vyrábět zbraně a prodávat a k tomu potřebuje jakékoliv války. Jednou proti Sadámovi podruhé proti terorismu a teď proti Ruskému medědovi. Prostě USA stále potřebuje hrozby. To by bylo ale na delší pokec. Zkrátka, kdyby mně někdo před 20-ti léty řekl, že budu jednou fandit Rusku, tak bych si poklepal na čelo a myslel si něco o pablbech. V současné době je Rusko jediným garantem zachování tradičních evropských a tzv. křesťanských hodnot uznávaných našími otci a dědy. Takže v tomto směru jsem agentem Putina a Moskvy. Co ty na to Kund.o

Serpoš
Návštěvník
Serpoš

Až bude ten písálek taktéž chlastat 20 let tak už bude dávno mrtvý muž a už se nebude moci účastnit podobných debat jako té například v Liberci.Ještě než mu alkohol definitivně zničí jeho mozkové buňky možná příjde na chuť i téhle písni:

https://www.youtube.com/watch?v=ivASIwtHALM

Třeba si po vzoru těchto rukých školaček uvědomí, že jabloně a hrušky kvetou také v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a Slovensku.

rakos
Návštěvník
rakos

Jedeme s kopce.
Prumerna delka zivota bile populace v USA klesla v roce 2014 a zustala na stejne urovni pro vsechny ostatni skupiny dohromady.
http://www.wsj.com/articles/life-expectancy-for-white-americans-declines-1461124861

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn
Pozorovatelka
Autor

Z Nizozemska (!) dnes vyšla velmi důležitá zpráva:
Rusko nemusí vyplatit akcionářům Jukos 50 miliard dolarů
http://www.denik.cz/ze_sveta/haag-rusko-nemusi-platit-byvalym-akcionarum-jukosu-50-miliard-dolaru-20160420.html
Připomínám, o co šlo
https://aeronet.cz/news/belgie-a-francie-obstavily-ucty-a-majetky-ruskych-statnich-podniku-rusko-ma-zaplatit-privatizaci-a-zisky-chodorkovskeho-a-krok-jaky-ruska-federace-nezazila/
A ke zprávě ještě připomínám význam Holandska v souvislosti s tím, co je nazýváno GP

Forever
Návštěvník
Forever
Tibor
Návštěvník
Tibor

Nu … je to o tom , ze tie hordy muslimov, do konca roku 2017 budu vyzbrojeny. A potom uz ziadny evropan sa neodvazi postavit proti vlade, namiesto vidnwho dela, poslu muslimov s gulometom.
A poslusne budu evropani ako otroci pracovat, muslimovia im budu zbrane drzat pri hlavach.
O toto ide, len slepy to nevidi.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Islámský stát nemá jaderné zbraně.

rakos
Návštěvník
rakos

Islamsky stat muze byt k jaderne zbrani blize nez si myslite
http://www.thefiscaltimes.com/2016/03/30/ISIS-May-Be-Closer-Nuclear-Weapons-You-Think

rakos
Návštěvník
rakos

EU a NATO tvrdi, ze obava z toho, ze ISIS uskutecni chemicky nebo nuklearni utok ve Velke Britanii nebo Evrope, je opravnena.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3547840/EU-Nato-say-justified-concern-ISIS-carrying-chemical-nuclear-attack-Britain-Europe.html

Forever
Návštěvník
Forever

Není mi známo, že by v Rusku se uřezávali lidem hlavy, že by se tam provozoval trh s otrokyněmi nebo že by tam byli masakrováni po stovkách až tisících křesťané nebo že by Rusko hrozilo, že zabije 400 000 000 nebo klidně i 500 000 000 lidí nemuslimského náboženství.

Nevím, že by v Rusku se kamenovali ženy nebo se někdo dával do řetězů či že by v Rusku měly ženy poloviční hodnotu atd.

A přes tyto všechny vlastnosti není Islámský stát hrozbou číslo 1.
Neuvěřitelné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A také havloidi nevysvětlili, co by se nám stalo „hrozného“, kdybychom se dostali do „sféry Ruska.“ To by mě dost zajímalo. ?

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Uřezáním hlavy zabijete jednoho člověka, který je v dosahu Vašeho nože. Jadernou zbraní zabijete desítky tisíc lidí na prakticky libovolnou vzdálenost.
Co je nebezpečnější?
Nebezpečnější nerovná se horší.
Rusko je objektivně nebezpečnější než IS, objektivně je schopno způsobit větší škody, pokud by chtělo.
Že to nechce, to je jiná věc.

Forever
Návštěvník
Forever

Podobně se říkalo o stalinském SSSR, že je nebezpečnější, než nacistické Německo. Říkalo se, že Hitler není hrozbou pro Evropu. Jak to dopadlo, všichni víme, málem to skončilo holocaustem Slovanů, nebýt toho “zlého” SSSR!
A to samé je dnes s Islámským státem!
Jestli to nevíte, tak západní Evropa bude za 20 až 30 let islámská! A islám nás, káfiry, tj. nemuslimy, chce zničit, zotročit a vyhladit! A za 20 či 30 let bude hrozba holocaustu křesťanů a ateistů v Evropě. Ta kulturní a fyzická (populační) genocida původních bílých Evropanů je řízená žido-zednářskými elitami z EU a USA! A obětí budou sta miliony – bez legrace! Pan prezident Zeman měl pravdu, když řekl, že ukrajinská krize je jen chřipka, zatímco Islámský stát je rakovina! Ona rakovina sice pomalu, ale jistě zabíjí, a to velké množství populace – to samé je i Islámský stát!

Rusko naopak má k nám blízko kulturně a civilizačně i historicky, navíc Rusko Evropu potřebuje, nemůže si zde dovolit házet nějaké bomby. Navíc, kdo si pořádně prostuduje politiku Ruska, tak ví, že politika Ruska je politika obranná! A také USA a celý Západ má dohromady více jaderných zbraní, než Rusko!

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Tedy logicky nejnebezpečnějším státem pro svět jsou Spojené státy. Mají nejvíce jaderných aj. zbraní a největší vojenský rozpočet.

Námořní atašé
Návštěvník
Námořní atašé

Jak nahoře, tak dole. Nebezpečný není lupič s nožem. Horší je dosud bezúhonný občan. Může si vzít svou legálně koupenou pistoli a postřílet všechny kolem, pokud by chtěl.

Kdokoliv
Návštěvník
Kdokoliv

Proč chce amerika v Evropě válku? https://www.youtube.com/watch?v=vgeEbco8rdo

Kdokoliv
Návštěvník
Kdokoliv
rakos
Návštěvník
rakos

Demokracie po americku.
Dnes se voli ve state New York. Podle Guardianu ale 27% volicu nebude moci volit, nezaregistrovali se totiz vcas.
New York je jeden z 11 statu s uzavrenymi primarnimi volbami t.j. volbami, kterych se mohou zucastnit pouze volici registrovani bud u jedne nebo u druhe strany. Tedy registrovani Republikani mohou volit pouze v republikanskych volbach a registrovani Demokrate pouze v demokratickych primarkach. Krome toho v New Yorku, jako jedinem state, se volici musi zaregistrovat u jedne ze dvou stran minimalne 6 mesicu predem!
Kdo se tedy nezaregistroval do 9. rijna minuleho roku nemuze dnes volit! Podobne, kdo by zmenil nazor a chtel by volit u druhe strany, nemohl tak udelat po 9. rijnu 2015!

Zpravy z dnesniho dne pak mluvi o obrovskych zmatcich. Mnoho hlasovacich pristroju vubec nefungovalo a rada volebnich mistnosti v Brooklynu a Queens byly zavrene i 2.5 hodiny po zahajeni voleb.

http://www.theguardian.com/us-news/2016/apr/12/new-york-primary-deadlines-voter-registration
http://www.nydailynews.com/new-york/ny-primary-voters-outraged-broken-machines-late-polls-article-1.2606810

Slavík
Návštěvník
Slavík

Tak vzhledem k tomu, že jde o primárky, ve kterých strany volí své kandidáty, které poté navrhnou jako kandidáta za svou stranu je to celkem logické, že by ho měli volit členové příslušné strany. Pokud by měla své primárky např. ČSSD tak by logicky volili členové ČSSD, kterého kandidáta navrhnou. Na tom nevidím nic zvláštního.

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Ono to není zvláštního. Nic zvláštního v US pseudo-demokracii tj. de facto diktatuře dvou politických stran. Jim to nepřijde zvláštní. Buď se zaregistruj jako republikán nebo demokrat. Ano, a i independents mohou být leckde připuštění k volbám 🙂 Jenomže hlavně – tyhle slavné primárky, to je vlastně jen pofidérní vnitrostranický cirkus, bez vymahatelné právní závaznosti vzhledem k hlasu voliče, kde rozhodují až volební shromáždění. Primárky jsou přehlídkou všech možných manipulativních fíglů až za hranicí čistého švindlu. A zejména republikánské primárky, to je skutečně učebnice volebního švindlování a mediálních oblbovaček pro pokročilé. No prostě ta pravá “demokracie”, po které volá Dusilka…

rakos
Návštěvník
rakos

Neplette si navrhovani stranicke kandidatky s verejnymi volbami. Strana urcuje sve kandidaty a volici voli.

et007
Návštěvník
et007

Ale tohle jsou právě stranické primárky a ne volby.Tohle je nominace stranického kandidáta.

rakos
Návštěvník
rakos

Je to podobne jako kdyby v CR kazdy kraj mel jina volebni pravidla. V nekterych krajich by volici mohli volit kandidaty vsech stran, ale ve 3 krajich, napr. Stredoceskem, Karlovarskem a Zlinskem by se volici museli zaregistrovat u te strany, jehoz kandidata by chteli volit. A navic ve Stredoceskem by tak museli udelat vice nez 6 mesicu pred volbami, jinak by nemohli volit. Pokud by zmenili nazor behem 6 mesicu pred volbami, nemeli by uz moznost se preregistrovat a ani jit k volbam. Kazdy kraj by mel dalsi specificka volebni pravidla, napr. nekde by se hlasy pocitaly pomerne a nekde by vitez ziskal vsechny hlasy, a rada dalsich mistnich specialit.

Potom by jednoho dne uderila hodina H. Manzelsky par prijde k volebnimu mistu, ale je zavrene, prestoze volby zacaly uz pred 2 hodinami. Kdyz se zpozdenim konecne otevrou, tak se pani od uredniku dozvi: Ale mila pani, tady jste spatne, tohle je volebni mistnost ANO, tady muze volit pouze Vas manzel. Pokud chcete volit za CSSD musite jinam a pokud za KDU tak to je na druhe strane mesta. Kdyz manzel odvoli, par se vyda do spravneho volebniho centra a tam pani reknou: Mila pani, vy jste se nepreregistrovala v radnem terminu, bohuzel, nemuzete volit. Ale nic si z toho nedelejte nam stejne nejdou volebni pristroje.

Po secteni volebnich hlasu vyhraje volby napr. u strany ANO Andrej Babis s velkym naskokem pred svymi protikandidaty. Ale neziska potrebny pocet hlasu k prime kandidature. A ke vsemu se navic znelibil sve vlastni strane behem volebni kampane a strana se rozhodne nominovat nekoho jineho, napr. pana Stropnickeho. Takze navzdory tomu, ze pan Babis u volicu volby jasne vyhral, kandidatem bude nakonec Stropnicky, ten koho si az po volbach urcila strana.

Slavík
Návštěvník
Slavík

Špatný příklad. Jedná se o nominace stranického kandidáta. U nás si systém nominace volí každá strana jinak, některé mají primárky po krajích, jiné zvolí kandidáta na celostátní konferenci. Právo na výběr stranického kandidáta mají pouze členové strany. Takže tak.

rakos
Návštěvník
rakos

O podvodu na volice se nyni diskutuje uz i v US mainstreamu:
https://www.youtube.com/watch?v=B5OvfWNQc9w