The Dark House: Donald Trump byl v pátek spolu s rodinou přesunut...

The Dark House: Donald Trump byl v pátek spolu s rodinou přesunut z potemnělého Bílého domu do protiatomového bunkru v hloubce 1 km pod zemským povrchem, tajná služba vyhodnotila situaci v hlavním městě jako povstání s rizikem pádu obrany Bílého domu! Policisté v USA se v některých městech začínají přidávat na stranu demonstrantů, prezident vyzval guvernéry, aby nasadili veškeré silové prostředky proti demonstrantům, ale ti se k tomu nemají! Amerika právě zažívá svůj vlastní Majdan, který se rozhořel po celých USA! Protesty už nemají charakter nepokojů, podpora guvernérů, starostů a policistů demonstrantům ukazuje na státní převrat!

The Dark House: Donald Trump byl v pátek spolu s rodinou přesunut z potemnělého Bílého domu do protiatomového bunkru v hloubce 1 km pod zemským povrchem, tajná služba vyhodnotila situaci v hlavním městě jako povstání s rizikem pádu obrany Bílého domu! Policisté v USA se v některých městech začínají přidávat na stranu demonstrantů, prezident vyzval guvernéry, aby nasadili veškeré silové prostředky proti demonstrantům, ale ti se k tomu nemají! Amerika právě zažívá svůj vlastní Majdan, který se rozhořel po celých USA! Protesty už nemají charakter nepokojů, podpora guvernérů, starostů a policistů demonstrantům ukazuje na státní převrat!

Do amerických médii dnes pronikla informace, že americký prezident Donald Trump byl minulý pátek poprvé za dobu svého mandátu přesunut [1] spolu se svojí rodinou do protiatomového bunkru pod Bílým domem, který se podle odhadů nachází přibližně v hloubce 1 km v podzemí, a jenž má odolat explozi termonukleární bomby s výkonem 300 MT. Prezident byl v pátek do tohoto bunkru přesunut na základě vyhodnocení bezpečnostní situace v okolí Bílého domu, kdy Secret Service usoudila, že demonstranti by mohli prorazit bezpečnostní kordony okolo sídla amerického prezidenta a prolomit tak ochranu vnitřního bezpečnostního perimetru Bílého domu.

Tajná služba v rámci bezpečnostního protokolu vypnula elektřinu v Bílém domě, všechna světla zhasla a The White House se tak proměnil doslova na The Dark House. Viz. foto níže. Přestože podle informací Trump spolu s rodinou strávil v bunkru asi jen jednu hodinu, samotná událost vyvolala podle našich informací znepokojení v Kremlu a v ruských bezpečnostních službách. Americká vláda se v pátek podle rozvědky FSB zapotácela. Obavy v Moskvě přitom nejsou bezdůvodné.

Po přesunutí prezidenta s rodinou do bunkru došlo k vypnutí elektřiny v Bílém domě v souladu s bezpečnostním protokolem tajné služby. Z Bílého domu se tak stal Temný dům. Zůstala svítit jenom chodníková světla osvětlující schody a cestu.

Je naprosto zjevné, že nepokoje v USA jsou organizované liberálními, proti-trumpovskými a umanutě proti-ruskými elitami, je to patrné na organizaci, logistice, procesech řízení demonstrací, potvrzují to organizované přesuny vlaky a autobusy, kdy demonstranti jsou převáženi a rozváženi do měst podle určení a plánu, proti demonstrantům není politická vůle zasáhnout, a ta neochota starostů a guvernérů zejména států pod kontrolou Demokratické strany je tak zjevná, že i ruská rozvědka začíná mít obavy o stabilitu americké státní moci.

Představte si situaci, čistě teoreticky, že totéž, co v pátek proběhlo v Bílém domě, by se odehrálo v Kremlu a ruský prezident by na základě bezpečnostní hrozby vzešlé od vlastních občanů byl nucen se uchýlit do podzemního bunkru pod Kremlem. Byl by to signál a známka toho, že vláda v Kremlu se právě zapotácela. Média by to okamžitě rozebírala, analyzovala, běžely by o tom pořady a diskusní panely, ale v případě amerického prezidenta je ticho po pěšině. Jenže, o to hrozivější to ticho je. Amerika totiž nezažívá nepokoje, Amerika právě zažívá svůj Majdan!

Žádné rasové nepokoje ale skutečný americký Majdan

Informační mapa nepokojů ukazuje, že se jedná o celoamerický protest, který se rozhořel pod záminkou smrti černošského mladíka George Floyda, jenže to možná platilo v první den protestů v Minneapolis, ale současné protesty po celých USA s tím již nemají naprosto nic společného. Je to proces majdanizace americké ulice a můžeme to tvrdit z toho důvodu, že pro to máme důkazy. Demonstranti totiž stejně jako na přelomu let 2013 a 2014 na Ukrajině mají na své straně části státního aparátu a jeho bezpečnostních a výkonných složek, jako jsou některé policejní okrsky na straně demonstrantů, jako jsou zastupitelé radnic amerických měst, kteří podporují tyto demonstranty, a jako jsou dokonce i samotní guvernéři, kteří nechtěli a nechtějí proti demonstrantům zasahovat, a to ani měkce, a tvrdě už vůbec ne.

Policejní kordon, který dělil sídlo prezidenta od davu demonstrantů.

Jediné, co starostové a guvernéři vymysleli proti demonstrantům, jsou zákazy vycházení ve městech, od 16 až 18 hodin večer, až do ranních hodin. Nově dnes má dojít k zákazu večerního vycházení ve Washingtonu D. C., totéž zvažuje New York [2]. A to je všechno. Donald Trump poté, co byl odsunut do bunkru, tak si asi uvědomil, co se v USA právě děje a konečně se rozhodl, že organizaci ANTIFA umístí na seznam teroristických organizací [3]. Dlouho se k tomu neměl, mnoho let byl vyzýván, aby to udělal, a teprve ve chvíli, kdy byl prezident přesunut do bunkru, tak konečně začal jednat. Organizace ANTIFA v USA je jednou z nejnebezpečnějších levicových extrémistických organizací, která vyhlásila válku kapitalismu a útočí na všechny symboly a majetky kapitalistických podniků, korporací, podnikatelů a hlavně proti bílé rase jako takové v posledních letech.

Začínají probíhat děsivé procesy jako v Kyjevě na Majdanu, někteří policisté se začali přidávat na stranu demonstrantů

A jak ukazují protesty v USA, všechny se podobají protestům z Majdanu v Kyjevě, protože protestující jsou vybaveni zbraněmi, zápalnými lahvemi, kameny v batozích, lešenářskými tyčemi, baseball pálkami atd. Za normální situace by místní vlády, tedy radnice, chránily živnostníky, jejich obchody, majetky a nemovitosti, že? Jenže, tohle se právě nyní v USA neděje, protože demonstranti za tichého souhlasu demokratických radnic a guvernérů přihlížejí rabování obchodů a policisté nemají dovoleno použit střelné zbraně, ani jakékoliv prostředky pro kontrolu davů, jako je slzný plyn, vodní děla a palba gumovými projektily. A to není to nejhorší.

Kde všudy vypukly Majdany v USA.

Dnes začaly z USA přicházet informace [4], že v mnoha americký městech se policisté přidávají na stranu protestujících a společně s nimi poklekají na znamení sounáležitosti a jednoty. Policisté v Miami, v New Yorku, v Des Moines, tam všude se policisté přidávají na stranu demonstrantů a symbolicky s nimi poklekávají na znamení jednoty, ovšem teď je otázkou jaké jednoty? V čem? Oficiálně je to prý jednota proti násilí, ovšem tomu se jen těžko věří, když poté, co klečení skončí, tak demonstranti jdou dál rabovat obchody a zapalovat auta v ulicích a policisté zasahují jen čistě na bázi osobní zodpovědnosti velitelů jednotlivých posádek policejních vozů a hlídek.

Rasové nepokoje by podle ruské FSB měly mít jiný rukopis a probíhaly by zezdola a spontánně na lokálních místech, neprobíhaly by organizovaně, řízeně a globálně v celých USA, a navíc ne s podporou radnic, guvernérů a některých částí policie

Takže, zatímco někde policisté mlátí demonstranty obušky, tak o ulici dál ve vedlejším policejním okrsku policisté s demonstranty poklekávají na znamení jednoty. Tohle přesně jsme viděli na vlastní oči v Kyjevě v prosinci 2013 a v lednu 2014, kde se některé jednotky kyjevské policie odmítaly podílet na zásazích proti demonstrujícím na Majdanu, a tak Viktor Janukovyč musel do Kyjeva povolat oddíly pořádkových sil Berkut z Oděsy. A teď ten samý proces vidíme u policistů v New Yorku, v Miami a dalších městech. Ne, tohle nejsou nepokoje, ani demonstrace, tohle je regulérní Majdan!

Situační mapa, kde probíhají největší protesty.

Ruská FSB podle informací naší redakce vyhodnocuje situaci v USA kritickou optikou a nemá důvod věci zveličovat, ale pokud tajná služba Bílého domu ukrývá prezidenta i s rodinou do protiatomového bunkru, i když jen na krátkou dobu, je z toho možné jasně dovodit, že vládní moc ve Washingtonu se zapotácela, a to by se nikdy nestalo, kdyby šlo o klasické rasové nepokoje, kterých Amerika zažila už tisíce v minulosti. Tyto demonstrace jsou totiž jiné v tom, že nejsou spontánní a nevychází zezdola, ale naopak, mají politickou podporu v nejvyšších patrech americké systémové moci.

Radnice, starostové, ani guvernéři nechtějí opravdu proti demonstrantům zakročit tak, jak by se mělo, není k tomu politická vůle. A co je ještě horší, to jsou problémy s integritou loajality policie, která je atomizována na prvočinitele a stejně jako na Majdanu, i zde v USA se ukazuje, že některé policejní okrsky se přidávají na stranu demonstrantů. Všimněte si, jak třeba na videu výše z New Yorku policisté zasahují proti rabovačům v obchodě, kteří vypáčili roletu a podlezli ji. Z davu se ozývá skandování: “Police brutality! Police brutality!” jako odsouzení policejní brutality. A policie přitom jenom zatýká rabovače v obchodě.

Donald Trump v telefonickém konferenčním hovoru tlačil na guvernéry, aby tvrdě zasáhli proti demonstrantům ve svých státech, ale guvernéři se netváří, že by chtěli proti demonstrantům silově zasahovat

Není proto divu, že Donald Trump dnes vyzval [5] guvernéry v telefonickém konferenčním hovoru, aby tvrdě zatočili s demonstranty, aby nasadili sílu, aby pozatýkali násilníky, rabovače obchodů, a aby je zavřeli do vězení na 10 let. Prezident v rozhovoru tlačil na guvernéry, aby si zjednali respekt a aby získali dominantní kontrolu nad situací. Jenže, guvernéři se k tomu nemají. Pravda je taková, že drtivá většina těchto guvernérů a starostů dotyčných měst jsou liberálové z řad Demokratické strany, a že ti demonstranti v těch ulicích, co vykrádají a rabují obchody, jsou ve skutečnosti voliči Demokratů, kteří v listopadu půjdou k volbám prezidenta. Nikdo z guvernérů si tak nechce znepřátelit své liberální, i když značně zfašizované voliče.

Hlavní silniční magistrála v Minneapolis, kompletně uzavřená a s policejním kordonem.

Ve chvíli, kdy starostové, guvernéři a část policie stojí na straně demonstrantů, už to není protest proti rasismu a policejnímu násilí, v takové chvíli už jde o Majdan, který sleduje pád politického režimu v USA. Cílem demonstrací bude destabilizovat USA před podzimními volbami prezidenta. Protesty a násilí bude nadále pokračovat a firmám, obchodů, živnostníkům a podnikatelům dojde trpělivost. Budou volat po nasazení federální armády, protože guvernéři a starostové proti demonstrantům nebudou chtít tvrdě zakročit. Intervence ze strany prezidenta a vyslání armády by však v USA zažehlo zcela určitě občanskou válku. Pokud k tomu ale nedojde, protesty přerostou v USA do revoluce a bude hrozit státní převrat. Není proto divu, že FSB začíná mít obavy ze zhoršení bezpečnostní situace v USA. Nejde totiž o spontánní nepokoje, ale o řízený americký Majdan, který může americkou jadernou velmoc destabilizovat, a hádejte proti komu. Proti Rusku!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Henok
Návštěvník
Henok

Ten majdan je zaplacený již půl roku print dolary z FEDu. To by si měli demonstranti uvědomit. Záporná měna znamená rozdávání dluhů. Hlupáci nechápou, přestože všichni vědí o astronomickém dluhu soukromé banky s názvem FED, že berou dluhy na sebe. Dobrá tedy, budou splácet.

pm
Návštěvník
pm

Clintonové pořád vegetují a nastrkují Bidena. A s ním přijde na svět opět Nuland, Rice a možná i Krvavá Madlenka. No jistě, Trump jim vadí, nazačal a ani neeskaluje žádnou válku. A Trump vadí i některým Pražákům. Ale pozor, jeho příznivci maji doma zbraně !!!!

Marlboroman
Návštěvník
Marlboroman

Občianska vojna v USA by mňa osobne vôbec netrápila. Každému, kto trošku zdravo a logicky uvažuje došlo, že to k nej smeruje. USA skúšajú rozdeliť svet a uvrhnúť ho do druhého obdobia studenej vojny. Po 30 rokoch “normalizácie” medzinárodných vzťahov. Rozdúchali po celom svete príliš veľa vojnových konfliktov, ktoré sa im vymykajú z rúk a do ktorých zatiahli svojich partnerov z aliancie NATO. A to veľké sústo, ktoré si odhryzli, spolu s politikou vyhrážok, sankcií (nielen voči Číne a Rusku) namiereným proti partnerom (napr. Francúzsko, Nemecko, atď.) vrcholí v podobe vnútorného konfliktu záujmových skupín, ktoré ovládajú ekonomiku a politiku. Trump sa vymkol kontrole tých, čo ho dosadili do prezidentského kresla a je ako neriadená strela.
Ale toto nie je problém. Nebol by problém s obchodnou izolovanosťou USA, ani s vojenskou izolovanosťou a nebol by problém, keby vrámci občianskej vojny v USA klesla populácia na desatinu súčasného stavu, ale problém je v tom, že USA mali neregulovanú výrobu v zbrojárstve, na ktorom stojí ich ekonomika a majú nekontrolovaný kontingent zbraní hromadného ničenia a taktiež laboratóriá plné chemických a biologických zbraní, ktoré sa počas ich vnútorného konfliktu môžu dostať do rúk podobného šialenca ako je súčasný americký prezident a nemusí to globálne dopadnúť dobre. A toho by sa mal obávať ostatný svet.

Andrew
Návštěvník
Andrew

Občanská válka v USA způsobí mocenské vakuum na mnoha místech světa, kde skončí Pax Americana. Začnou lokální války – Taiwan, Blízký východ, Možná Korea, Ukrajina atd. Přiblíží se konec dolarového monopolu, ale za cenu otřesů na světových trzích a zdražování zboží.

morning star
Návštěvník
morning star

bunker km pod zemou? zbytocne pre toho kto ovlada hmotu a cas. nikto sa neskryje pred Osudom. skoda ze ludia stale uvazuju v dualite

ds4428
Návštěvník
ds4428

Na takovéto hluboké bunkry se jednoduše napojí vodovod či potok a nechá se tam natéct voda. Na co jim pak bude ochrana proti atomovkám, když se utopí hned po otevření vrat či dveří do výtahu?

Ben Saigl
Návštěvník
Ben Saigl

To vypada na fake news. Chteji presentovat Trumpa jako vystrasenou slepici. Bude se to ale vse vyvijet proti D nebot Buh se nenecha vysmivat. Zni to jako nesmysl, jako blabol nabozenskeho blouznivce, ale muzu vam sdelit ze Trump tuhle rundu vyhraje. Co se stane v +-2019 bude daleko horsi.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Jestli se Kapal rozhádá s SPD, mám obavy, že mu poklesnou příspěvky na rádio. Ale Tomio to možná vyžehlí jako zatím vždycky.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

k vysílání SR:
Generál Blaško není totiž ke Kapalovi tak servilní, jako Okamura a spol., je to osobnost se svým mozkem a udělal to po svém Jako kdyby Okamura udělal vždy, co je pro SPD nejlepší, a hlavně ti, co se pohybují ve vedení kolem něho. Blaško je přímý člověk, to takový Kobza by se diplomaticky vykroutil, jeho oblíbené taky je “o tom nic nevím”. A co předvolební slib Okamury, který mu přinesl hlasy v eurovolbách, že rozloží EU zevnitř. Taky mu Kapal omlacuje o hlavu, že lhal a zradil lidi? Že musel vědět, že je to blábol?

Josef
Návštěvník
Josef

Proč pan Kapal nekandiduje, takového vzteklého bojovníka SPD potřebuje víc než bývalé zednáře a ódéesáky. Na politiku musíte být rváč.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Kandidoval, nezvolen.

MIA
Návštěvník
MIA

Josef
Kandidoval a nedostal se. Lidi už ho prokoukli a hodili to radši panu gen. Blaškovi.

Armica
Návštěvník
Armica

Ještě bych chtěla něco říci k těm policajtům. Vzpomínám, že pár let zpátky ( bohužel si už nepamatuji přesně souvislosti ), byla v kterémsi americkém městě nějaká událost, asi po velké povodni či tajfunu, a šlo o rabování. Dostupná videa ukazovaly, že bílí obyvatelé z regionu prakticky zmizeli, zůstali černoši. Poslali tam policajty, všehomix. Jak začali černoši rozbíjet prosklené výplně zajištěných obchodů, tak náhle začali černoši v uniformách policajtů rabovat společně s krajany a dokonce bílé policajty napadat, když se to pokusili nějak zastavit. Takže ve výsledku policajti černoši si odnášeli z obchodů elektroniku a jiné zboží A bílí policajti se raději stáhli do bezpečí.
To pokládám přímo za vodítko k tomu, co se dá oćekávat na americkém majdanu. Černoch se prostě v pravém okamžiku zvrtne a přidá na stranu svých krajanů. A o tomto “principu věci ” zcela jistě sionisté vědí a budou toho náležitě dle potřeb využívat.

Josef
Návštěvník
Josef

Černoši demolovali New Orleans.

Armica
Návštěvník
Armica

Ano, děkuji za připomenutí.

MIA
Návštěvník
MIA

Armica
Tak odtud vznikl černý pátek.

Andrew
Návštěvník
Andrew

Pravda. A taky třeba vzít v úvahu, že městská policie podléhá starostovi – to je v městech s nepokoji skoro vždy Demokrat. Policisté nepůjdou proti vedení. Navíc policie nebyla převzata Demokraty v těch městech až letos. Většinou jde o města a státy, kde Demokraté vládou desítky let! I tu policii si za tu dobu utvořili k obrazu svému.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Zle v SPD. Důvod: Generál Blaško. Raději nečíst

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zle-v-SPD-Duvod-General-Blasko-Radeji-necist-625961

Okamura by měl asi veřejně vtoupit k zednářům a do Aspen institutu, a nedělat víc ostudu. Další podraz SPD na voliče. Pokud si neváží svých klíčových členů a chtějí pořád ukazovat, že jsou řízená opozice, ať to udělají na férovku a netahají lidi za nos. Generál Blaško na rozdíl od Okamury ví, co je to čest. Hanba SPD.

Les
Návštěvník
Les

Teď jde na svob. rádiu rozhovor mezi Kapalem a Blaškem. Kapal Blaška tak dokopal, že to bylo velice nechutné. Kapal je prostě jedudědek.

marty2211
Návštěvník
marty2211

posloucham p.Blaska a je mi ho lito myslim ze stupidita ceskych obcanu prave dosahuje sveho vrcholu

veverlík
Návštěvník
veverlík

Tak si tak pustim SR (tzv. nejmenované rádio :))
a pan kapal se tam hádá jako pes s gen. blaškoem 🙂
copa copa 🙂

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Pan Kapal je komik. Blaško mu něco říká, snaží se vysvětlovat, proč teda podpořil toho trikoloristu a Kapal na to reaguje “čím víc se mi vyhrožuje, tím víc jsem tvrdý, to na mě neplatí”. (Žádné vyhrožování ze strany Blaška směrem ke Kapalovi jsem tam teda neslyšel.)
A asi o minutu později Kapal směrem k Blaškovi: “víte, co se dělalo zrádcům za války? Stříleli se!”
Což už se v podstatě za výhrůzku považovat dá vzhledem k tomu, že ho předtím za toho zrádce označil. 🙂
Nicméně to, co teda Blaško udělal, se opravdu nedělá a já osobně bych Trikolóru nevolil. Ale ani jedinou vlasteneckou stranu (dle páně Kapala). Jsem holt divný.

Edit: ještě mě zaujala páně Kapalova matematika, resp. logika. Kampaň SPD do EU dle něj stála 32 milionů, což tedy činí náklady na jednoho EU poslance 16 milionů (potud správně), ale mezi řádky naznačoval dále, že vlastně ty peníze Blaško SPD dluží. 🙂 Ale že Blaško mu jasně řekl, že on byl až na 8. nevolitelném místě a na kampaň on osobně dostal 300 tisíc, to už slyšet nechtěl. Protože viděno logikou páně Kapala by se pak dalo uvažovat tak, že vlastně ušetřil SPD 15,7 milionů, protože on to, na co oni museli vynaložit 16 milionů, dosáhl za 300 tisíc. 🙂

Andrew
Návštěvník
Andrew

Gen. Blašla si vážím, ale tohle právě sporné. Lidsky může mít blíž ke kandidátovi Trikolory, který může být čestnější politik než ten za SPD, ale veřejně ho podpořit proti kandidátovi za vlastní stranu, je dost kontroverzní krok. Kdyby tohle dělal každý, SPD se rozpadne.