Téze a antitéze=syntéza. Křesťanství a islám=multikulti. Třináct světových rodinných klanů (GP?) a...

Téze a antitéze=syntéza. Křesťanství a islám=multikulti. Třináct světových rodinných klanů (GP?) a Vatikán řídí svět. Politici jako poslušné loutky. Videa

Téze a antitéze=syntéza. Křesťanství a islám=multikulti. Třináct světových rodinných klanů (GP?) a Vatikán řídí svět. Politici jako poslušné loutky. Videa

Tématiku i vložená vide jsem si nechávala do své série „O potopě světa“. Ale jak světové dění získává na dynamice (v souladu s podzimní nebeskou symbolikou roku 2015), vkládám videa i část textu samostatně.

V nedávném článku „Islamizace Evropy je dobrá věc“ jsem m.j. zmiňovala, že politika multikulturalismu je součástí procesu téze-antitéze-syntéza (akce-reakce-výsledek), což je proces, kterým se světoví vůdcové krok za krokem posouvají k takové syntéze, kterou ovládnou celý svět (tzv. Nový světový řád).

 

Když jsem začala psát sérii „O potopě světa“, byla jsem přesvědčená pouze o tom, že od dob Babylonu, Egypta a Říma se staletími táhne jedna moc, která se právě blíží  do finále. Až v průběhu psaní jsem se seznámila s tím, o čem informuje ruský analytik Pjakin, a to je v podstatě totéž, k čemu jsem sama dospěla. I on zmiňuje jako základní prostředek ke globální vládě to, co se jmenuje téze-antitéze-syntéza  (resp. hovoří o tom, co nazývá tandemem).

O stejné metodě hovoří  profesor. Dr. Walter Veith. Ten získal doktorát ze zoologie na univerzitě Kapského Města v roce 1979 a dlouhá léta byl zapřisáhlým evolucionistou a přesvědčeným ateistou. Pečlivým studiem, ke kterému ho za zvláštních okolností vyprovokoval jeden truhlář, však došel k poznání, že evoluční teorie nemůže obstát tváří v tvář faktům. Poznal také, že existuje Bůh, který mocně zasahuje i v jeho životě. A pečlivým pátráním se dopracoval k poznáním, která nyní přednáší po celém světě a i on hovoří o procesu téze-antitéze-syntéza jako o prostředku, kterým je zaváděn Nový světový řád. Jeho přednášek je spousta a vybrala jsem dvě. První se jmenuje Nový světový řád a její obsah je asi tento:

Úvod – šelma, světoví vůdcové, NWO, tajné spolky, od Východu na Západ jedna moc

11:34 – vrcholní vůdcové (300 rodin, 1% nejbohatších, GP? – viz text níže)

18:34 – demolice budov v N. Yorku

45:23 – světoví vůdcové, zednářské symboly, Nový světový řád jako nový ekonomický řád a jeho zavádění v provázaností s papeži

01:24 – nové Boží království

 

Rodinné klany, které řídí svět

Fritz Springmeier, který se již po léta zabývá naší tématikou, uvádí následující jména – Rothschild, Warburg, Rockefeller, DuPont, Russell, Bundy, Onassis, Kennedy, Collins, Freeman, Astor a Li. Dále s těmito předními iluminátskými dynastiemi spolupracují tyto mocné rodiny – Morgan, Vanderbilt, Bauer, Whitney, Duke, Guggenheim, Oppenheim, Grey, Sinclair, Schiff, Solvay, Oppeheimer, Sassoon, Wheeler, Todd, Van Duyn, Taft, Wallenberg, Clinton, Habsburg, Goldschmidt a mnoho dalších. Springmeier přirozeně netvrdí, že každý s takovým příjmením patří ke spiknutí. Ně kteří z těch lidí sami nevědí, co se ve světě skutečně děje.

Za pozornost v tom seznamu stojí čínský klan Li  „ Rodina Li má v Číně dlouhou tradici a jsou o ní nejrůznější zprávy. Protože bylo považováno za čest nosit rodinné jméno Li, dostalo se rodině za dynastie Tang patnáct různých příjmení. Li Jüan byl zakladatelem dynastie Tang, která panovala v letech 618-906. Po něm nastoupil jeho syn Li Š’min; za jeho vlády bylo v Číně zavedeno tiskařství a papírové peníze. Dnes je již zcela zjevné, že rud á  Čína je součástí Nového světového řádu a spolupracuje se systémem Iluminátů. Všechny banky světových spiklenců již mnoho let poskytují rudé Číně obrovské úvěry. Velký finanční ústav Bank of East Asie (BEA) řídí Li Kwopko a navázal partnerství s tak iluminátskými podniky, jako je G. Warburg. Rothschildové a Rockefellerové mají těsné kontakty s čínskou (komunistickou) rodinou Li.

To je také důvodem, proč se ministerský předseda „Lidové republiky Čí- ny“ při návštěvě New Yorku sešel s Rockefellerem a dalšími vůdčími tzv. kapitalisty. Netvrdí snad komunisté, že kapitalisté jsou jejich největším nepřítelem? Li Ka-š’ing je miliardář a skutečný král Hongkongu. Jeho rodina patří k nejstarším a nejvlivnějším v celé této části země. Že i tato rodina spolupracuje s ilumináty, je zřejmé mj. ze skutečnosti, že mu bylo dovoleno koupit v Kanadě ropnou společnost „Husky Oil“. Nyní mu patří 86 % akcií firmy a bez souhlasu iluminátů by to prostě nebylo možné! Pokrevní dynastie rodiny Li má také důvěrné kontakty s tajnými společnostmi a v Číně je jejich hlavním aktérem. Mnozí členové rodiny Li jsou přímo vůdci triád (čínských mafií), které rovněž odvádějí iluminátům velice důležitou práci. Rodina Li kontroluje Hongkong a triády ovládají město.“

Vlády v moci svobodných zednářů

V roce 2012 jsem poprvé četla seznam českých představitelů svobodných zednářů – pravdoláskařů, jak jej sepsal a aktualizoval Adam B. Bartoš. Že svobodným zednářem byl Havel a před ním Masaryk, to už není žádným tajemstvím. Seznam Adama B. Bartoše zahrnuje představitele celého politického a společenského spektra Česka – tedy včetně politiků, jako je například náš současný premiér Bohuslav Sobotka.

Bude zednářská vláda? Sobotka a Babiš se pozdravili 

 

A když se nyní podíváme na rodinné klany, které řídí svět, na politiky, kteří jim napříč světem slouží (aniž by o tom většinou věděli), na papeže, který plánům mocných pomáhá, lze se divit, že politika multikulturalismu probíhá tak, jak probíhá? A v českých poměrech – lze se divit, že se TOP 09 s knížetem Schwarzenbergem ji nejvíce podporuje?

Na závěr přidávám ještě jedno video profesora Weitha : „Aby všichni byli jedno“ (doporučuji čas cca 01.00 o nadcházejícím jednání OSN):

Související:

Islamizace Evropy je dobrá věc

Historická událost v Praze (doporučuji fotografie)

 

-Pozorovatelka-  15.9.2015

Přidáno dodatečně: Nejnovější přednáška Dr. Veitha “Spojené Národy a okultní agenda”

Zdroj

-Pozorovatelka- 16.9.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

multi-kulti je práve len jeden z mnohých prostriedkov a nástrojov (lgbti, gender, úrok, konzum, debilizácia…) k tej syntéze, ktorá sa môže skončiť aj vojnou a zmenou kultúry! Syntézou bude v tomto prípade tá etnicky a rasovo pomiešaná spoločnosť, kde sa vytvorí nová “kultúra”, vhodnejšia pre globálnych kurátorov! To je jeden z možných scenárov! Existuje aj systém: akcia + reakcia = “riešenie”! Svetové náboženstvá sú tiež len prostriedky, nástroje a páky, ktoré sa využívajú na dosahovanie konkrétnych cieľov!

Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-“islame”
———————————————————————————
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/nieco-o-korane-sucasnom-pseudo-islame.html

dolim
Návštěvník
dolim

Kazachstan Astana…nejen, že se z toho názvu složí slovo lhář a odpurce, ale znamená Hlavni město. Sidlo je jiz dnes tam. A neleži v té zemi náhodou i Bajkonur?

Sven
Návštěvník
Sven

I Vy kluci intrikáři, tentokráte ten chytrý KGBák nahradil spolek Židů spolkem křestansko-islámským, protože ty staré theorie začínající Protokoly Sionských mudrců už nezabíraly, ale přesto tam soudruzi nechali Rotschildy a Rockefelery, to zabírá mezi blbými nácky a bolšány pořád ! Jenom jsem zvědav, jestli to soudruzi cenzoři otisknou ?!

Johnny
Návštěvník
Johnny
Johnny
Návštěvník
Johnny

GP má v pláne svojho nového centra Austráliu. Hovorí o tom George Kavalikopos (čo jak sa volá)na YouTube sú jeho prednášky. Skúsim dať link…Ale hlavne sme na rozhraní dvoch obrovských vesmírnych cyklov a všetka agenda zohrá je úlohu pri vzostupe ľudstva do 5D. Prvá vlna sa nazýva aj tzv. Vytrhnutie. Po ňom bude v starom 3D svete tzv. Suzenie (bude taký teror aký na zemi ešte nebol a ani nebude-pozemský ocistec) Chcú čo najviac duši aby im ostalo. A áno tieto spolky sú len prisluhovači entitam zo 4D. Vedomie ľudstva vzrastie až tak že sa zmení realita v ktorej pribudne 5 rozmer. Vraciame sa domov.

Jura
Návštěvník
Jura

Čínu …. ale bude mu to houby platné

Alkid
Návštěvník
Alkid

Mně by zajímalo, kdo ve skutečnosti byli ti co podepsali Deklaraci nezávislosti a co dělají dnes jejich potomci, pokud je to možné dohledat.

Hm..
Návštěvník
Hm..

Hm, na základe toho, čo viem. 1. Nižšie uvedené rodiny a mená nie sú GP, ale členovia a zástupci rôznych štátnych elít. To je vizualizovaná štruktúra. GP riadi bezštruktúrne, stojí nad tými elitami. Cez nich riadil štruktúrne. Ich mená nepoznáme, aspoň ja určite nie, ale sú to ľudia. Ich centrom je Švajčiarsko, majú 2 výkladné skrine-Vatikán a britskú kráľovskú rodinu. 2. GP presúva svoje ťažisko alebo lepšie povedané, chce riadiť cez novú štruktúru, Čínu, už sa tam presídľuje, možno tam už aj je.. otázka je, či aj fyzicky alebo len riadiacimi centrami, teda štruktúrami.. Preto je rozhodnuté o osude USA, už je vybratý nový vedúci pracovník, starého prepúšťajú a posielajú do dôchodku..

Marten264
Návštěvník
Marten264

V poslední době jsem se setkával s mnoha lidmi z různých církví, náboženských spolků apod. Mají většinově jedno společné –

JSOU ZAMOTANÍ DO SLOV , TISÍCů slov.

Vytvářejí si DOMNĚNKY a pak se s ostatními přou o ten SPRÁVNÝ výklad.

Je to legrační i tragické sledovat a leckdy se nestačím divit.

Cesta k vnitřnímu probuzení a stání se Člověkem je čistě individuální. Jako pomocníkem k tomu vám mohou být SLOVA a nemusí.

Musíte v sobě i kolem překonat mnoho překážek a nástrah, čelit výzvám osudu, udeřit i odpouštět a pochopit, že UDÁLOSTI kolem vás mají jiný význam než se na první pohled zdá. Vše může být TAK i TAK a nebo ještě JINAK.

Každý z nás je pouze nástrojem osudu, hledat konkrétní jména a na nich pak stavět teorie o tom či onom je zcela zcestné.

Neexistuje na planetě jedna správná skupina lidí znající tu pravou PRAVDU, existuje však mnoho dobrých cest a ještě více špatných.

bantustan
Návštěvník
bantustan
bantustan
Návštěvník
bantustan

spiklenecké partičky se objevují u slabých jedincu,kteří válčí sami se sebou a nejsou schopni zharmonizovat ego se Zdrojem..A je to jedno,jestli je to spolek hasiču,nebo GP.https://www.youtube.com/watch?v=3fLadRyVVW8 A společky takzvaných vládcu světa se mohou honosit i dlouhověkovostí.stejně přijde onen okamžik naprosté PRAVDY…Nějaký Thomas Ritter napsal knihu,jejíž český překlad vyšel v roce 2007…Odtud je tento příspěvek,zejména je zajímavý osud střední Evropy.http://pravyprostor.cz/proroctvi-palmovych-listu-krizi-vyresi-zasah-rusko-cinskych-vojsk/ Palmové listy,to je zhuštění Zero point field do třetí dimenze a POUZE v momentě,kdy se zájemce rozjede za tímto cílem do Indie.Ostatně,kam by přišli,kdyby měli VŠECHNY LISTY VŠECH obyvatel planety? Po přečtení té knihy nastavá dojem o tom,že budoucnost je VARIABILNÍ,nebot předpovězené události se bud vubec neuskutečnily,nebo byly zmírněné natolik,že neměly onen indicko fatální dopad…Jsme TVURCI…..

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ta Vaše první část palmových listů je ještě trochu optimistická. Bohužel Palmové listy pokračují ještě dál a není to hezké čtení. Ani to sem nedávám, protože já mám po jejich přečtení pořádnou depku…
Nevím, jestli jste se podíval na Vangino proroctví, ale shoduje se s palmovými listy.
Proroctví Vangy o Evropě od 39 min.
https://www.youtube.com/watch?v=9ovoBF9LHVc

Manicka
Návštěvník
Manicka

Zdravim Aksal, o palmovych listech jsem pred casem cetl tento delsi clanek http://vacek.osoba.cz/rubriky/predpoved-budoucnosti
Mate na mysli tento text, nebo nejaky jiny, jeste obsahlejsi s vice informacemi? Pokud mate neco lepsiho prosim sem s tim nebo klidne na manicka2 na yandex tocka ru.