Test paniky, příprava na převrat či válku, kontrola sociálních sítí anebo...

Test paniky, příprava na převrat či válku, kontrola sociálních sítí anebo jen běžný postup USA?

Test paniky , příprava na převrat či válku, kontrola sociálních sítí anebo jen běžný postup USA?

Paniku mezi americkými občany vyvolalo noční televizní „vysílání“ 30. března, když byl bez předchozího upozornění spuštěn test systému nouzového varování Emergency Alert (EAS). EAS je národní výstražný systém USA, zavedený 1. ledna 1997 a navržený tak, aby prezident USA mohl během 10-ti minut promluvit ze všech médií. EAS koordinuje Spolkovou agenturu pro řízení mimořádných událostí (FEMA), Federální komunikační komisi (FCC) a Národní meteorologickou službu (NOAA).  Místo běžného vysílání se 30. března od 23.00 na obrazovkách TV ve Washingtonu DC, Indianě, Kentucky, Marylandu, Massachusetts, Rhode Islandu, Connecticutu, New Jersey, Severní Karolíně, Jižní Karolíně  a Virginii objevil  nápis “Emergency alert”, pouze s upozorněním, že přerušené vysílání potrvá do půlnoci. Nikde nebyli diváci informováni, že je to pouze test, proto nápis v mnohých vyvolal paniku, jak je vidět z diskuse na twitteru pod článkem zde

EAS na tv obrazovkách v USA 30.3.2015  

Panika je o to pochopitelnější, že nedávno se mezi občany objevily obavy ze zavedení stanného práva poté,  kdy bylo sedm jihovýchodních zemí USA vybráno pro vojenská cvičení Elitní jednotky americké armády. Operace Jade Helm, jak se cvičení jmenuje, by  měla být zahájena v červenci a trvat osm týdnů a zúčastní se jí 1200 jednotek amerických elitních vojáků včetně námořnictva, letectva a jednotek speciálního nasazení. Jednotky budou operovat v Arizoně, Kalifornii, Koloradu, Novém Mexiku, Nevadě, Texasu a Utahu a území těchto států mají simulovat  „nepřátelské“ prostředí. Mluvčí Special Operation Command Mark Lastoria řekl, že “Cvičení Jade Helm má pomoci výcviku speciálních operací a dovedností našich vojáků, potřebných v reakci na neustále se měnící zahraniční hrozbu.”

Jednotky Jade Helm budou operovat v Arizoně, Kalifornii, Koloradu, Novém Mexiku, Nevadě, Texasu a Utahu

To by se dalo i pochopit, ale jiné zprávy ukazují, že přibývá cvičení, zaměřených na domácí nepokoje a vyvolávajících strach ze zavedení stanného práva. Jedno takové proběhlo koncem března na Floridě a simulovalo internaci občanů :

Článkem z 31. března deník The Washington post celé dění uklidňuje a vysvětluje,  že se nic mimořádného neděje. Nakolik jeho vysvětlení občany USA uklidnilo, ukazují nejen reakce, které vystihuje příspěvek se slovy “Wake up!” pod videem z “nepřátelského” Texasu zde, ale je to patrné i z diskuse pod zmiňovaným článkem, tady jeden příklad:

“Jack Gaume, 03:53 GMT + 0200 – Z historie známe fašistické operace. K zatýkání v nacistickém Německu docházelo obvykle v časných ranních hodinách, takové operace musí probíhat v noci. Tato země se stále více podobá Sovětskému svazu roku 1930. Buďte ve střehu, doufám, že nechcete zažít vpád do vašeho domu, po kterém následoval křik a výstřely. Nejdříve přišli pro… pak si přišli pro mě a nikdo nepromluvil.”  

Jestli celé dění vůči občanům USA je přípravou na válku, přípravou na nějaký převrat a na stanné právo anebo byl výpadek televizního vysílání způsoben „jen“ úpravou chytrých televizorů a sociálních sítí k lepšímu orwellovskému sledování všeho a všech, či byl jen opravdu nevinnou zkouškou varovného systému, se asi nedozvíme.

A ač nacvičování internace občanů (pod dozorem vrtulníků, které se objevují stále častěji zde ) a zkouška varovného systému bez předchozího upozornění, se zdají být přinejmenším podivné – a vyvolává to i zamyšlení nad skutečným smyslem FEMA táborů, rozesetých přes celé USA –  nejspíše by všechny tyto zprávy nestály za pozornost. Nebýt jedné  „maličkosti“ – že totiž hegemonie USA je v koncích…

– Pozorovatelka –    2. 4. 2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vláďa
Návštěvník
Vláďa

Marine Le Penová, předsedkyně francouzské krajně pravicové Národní fronty, údajně za svoji podporu ruské anexe Krymu získala půjčky od ruských bank. Na politickou činnost jí poskytly celkem 11 milionů eur.

Tvrdí to alespoň francouzský server Mediapart, podle nějž to vypadá z čilé komunikace mezi Le Penovou a blízkým spolupracovníkem ruského prezidenta Vladimira Putina.

Přepis mobilní a e-mailové komunikace zveřejnila ruská hackerská organizace Anonymous International. Podle si Putinův spolupracovník Timur Pokopenko měl v letech 2011 až 2014 vyměnit okolo 40 000 sms zpráv, z nichž 66 mířilo přímo Marine Le Penové. Zbytek ke Konstatinu Rykovovi, Putinovu stoupenci, jenž je znám rovněž svými vazbami na Francii, kde mimo jiné vlastní dům.

amijude go
Návštěvník
amijude go

židovská zkurvená uSSa Kabala chcípe,a bere s sebou ke dnu všechny své “spojenece”.
Táhni usraelský žide do prdele a když si myslíš,že bude Evropa a ČR,SR za tebe chcípat v nárazníkovém pásmu……………to se velmi mýlíš!!!!!!!!! Táhni ,ty americký zmrde,se směšným cirkusem železných vraků!!!! Dostaneš přes držku a nepomůže ti rej kolaborantů ,úchylú prasečích rypáků,zastání komediantů a šašků v rádoby hromadě hnoje,nazývajícím se vládou,senátem a v parlamentu.Kažká svině dostane to svoje!
Dostaneš ,ty amizmrde přes tlamu tak,jak jsi nedostal ani ve Vietnamu!
Smrt Usraelským okupantům,Sláva Ruské Federaci! Ať žije náš prezident Vladimir Vladimirovič Putin!

Aznavour
Návštěvník
Aznavour

Český parlament a vláda vyvěšují seznamy nežádoucích webů a nežádoucích občanských iniciativ. Každé úterý v 9 ráno se bude v českém parlamentu konat povinná Hodina nenávisti. Nevím, co by tomu řekl jejich guru Havel, který tak bojoval za občanskou společnost a za odpor proti totalitě si poseděl v kriminále. I jeho teorie už pokřivili. Zase tu máme texty na indexu, zase tu máme zaprodance a ztroskotance. Bolševismus neskončil, bolševismus trvá. Soudružka Němcová Kabrhelová neochvějně vyzývá zákonodárce k boji proti rozvracečům. Je smutné, kam to politici za 25 let tunelování dovedli. Vše rozkradeno, nastává čas začít popravovat protestující. Zatím pro výstrahu. Gulagy budou následovat.

Moyo
Návštěvník
Moyo

Redakce, měli byste vědět, že dnes odpoledne na BBC televizi v reportáži o Dragounské jízdě byla o vás reportáž. Sice jsem stihl jenom pár posledních vteřin reportáže po zapnutí televize, ale fotka vašeho webu tam byla a mluvili o “ej-í-njůz”, takže máte zase prime time. A je to i teď dokonce jako samostatný článek: http://www.bbc.com/news/world-europe-32070184

Nechci vám radit, ale tohle už není žádná prdel. Někomu neležíte jenom v žaludku, ale doslova někoho serete. Držím vám palce, abyste neskončili. Díky za skvělé články a držte se.

x
Návštěvník
x

k čemu je někomu 30 tisíc mobile homes skladem, že? nenápadně uprostřed lesů..

Pavel
Návštěvník
Pavel

Vy byste se normálně mohla živit jako učitelka. Vše jasně podáno.

Franta
Návštěvník
Franta

Miroslava Němcová, ODS, dnes interpelovala ve sněmovně předsedu vlády Sobotku s důrazným upozorněním, aby ve sněmovně i vládě vyvěsil seznam tzv. nepřátelských serverů, podle ní podporovaných Putinem. Upozornění se týká též seznamu občanských iniciativ, které jsou zase podle ní podporovány Putinem. Sobotka musí zadat úkol ministru financí Babišovi, aby zkontroloval, zda tyto iniciativy, případně média, nejsou nějak financovány ze státního rozpočtu. Vítejte v Zemi Velkého Bratra. Více zde: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Nemcova-ODS-Vyvesite-seznam-propagandistickych-serveru-ktere-podporuje-Rusko-369083

Administrator
Admin

Němcová je nacistka jako vystřižená z Volkischer Beobachteru. Ta její “demagokracie” a pojetí svobody je vskutku varováním pro všechny. Ona se bojí lidu. Těch 25 let, co pomáhala rozkrádat republiku, to jí jednou někdo spočítá a pochopitelně nezávislá média, která se očerní tím nejlehčím způsobem, že se označí za financované z Kremlum, jsou největší hrozbou pro tuhle sebranku. Lidé otevírají oči. A my jim v tom pomáháme. Je jasné, že po nás půjdou. Nemyslím jen po AE News, ale po většině těch 40 serverů z toho slavného seznamu pro-ruských webů. My ale máme svědomí čisté, z ruských zdrojů jsme nedostali ani rubl, což oni vědí, ale děsí se tak toho trendu ještě mnohem víc, protože když tady vznikají servery proti našemu vazalství pod USA a pod Bruselem, a ty servery financují Češi a Slováci, tak to je zkrátka konečná pro tuhle garnituru. Je to národní mediální povstání v ČR a na Slovensku. A proto mají z nás takovou hrůzu.

sibolet
Návštěvník
sibolet

bezplatná reklama,měla by dostat pokutu kvuli hospodářské soutěži..

sibolet
Návštěvník
sibolet

ale PRD,možná se VRILLON připravuje na DRUHÝ VSTUP https://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c

xerox
Návštěvník
xerox

v americe dochází k boji o moc , projevilo se to nejviditelněji tím dopisem amerických senátorů , který nabádal írán , aby nepodepisoval smlouvu s jejich vlastním prezidentem obamou , věc nevídaná … a nerozhodností na ukrajině …

je to boj mezi státní a globální elitou , jedna vysílá poselství druhé , globální elita před časem ukázala , že umí udělat majdan i v usa v podobě nepokojů ve fergusonu , které se okamžitě přenesli i do dalších měst … státní elita se snaží zase ukázat globální elitě , že má usa pod kontrolou …

část státní elity usa by ráda řídila i spojila státní a globální procesy , o to tu jde …

Administrator
Admin

Každá říše je nejnebezpečnější ve fázi své demise. Nemá co ztratit, a proto vrhne veškeré zdroje a prostředky na svoji záchranu a porážku skutečných i domnělých nepřátel, i kdyby to měli být její vlastní občané, viz, pád Třetí říše na konci války, kdy Berlín poslal do boje se Sověty náctileté děti a ženy.

Tady mne napadá jedna souvislost: plán branné povinnosti i pro dívky v Česku lze také považovat za jednu z forem zoufalství české armády, která už asi také neví kudy kam a nemůže se spoléhat na pomoc z NATO. Ujišťování Američanů formou Dragounské jízdy je možná nejlepším důkazem, že někdo má opravdu strach, že NATO (rozuměj USA) nesplní své závazky a průjezd měl uklidnit české generály. A nejen české.

V USA se rozhořel palácový převrat a Obama ztratil kontrolu nad částí ozbrojených sil USA. Ty signály to potvrzují ze všech směrů, Alex Jones o tom mluví už od konce minulého roku. Něco se tam stalo a část americké moci funguje nezávisle na prezidentovi od té doby. Náhlý a neohlášený test EAS, který vyvolal paniku, je toho dokladem, že Obama nemá některé organizace pod kontrolou. Mluví se hlavně o NSA, FEMA, části CIA a části Pentagonu. Obamovy čistky v generalitě a ve vedení CIA způsobily více škody než užitku.

Všimněte si upevňování pozice dolaru. Pokaždé, když se USA chystají do války, jde dolar nahoru (v očekávání nárůstu zbrojní výroby a posílení výrobní sféry ekonomiky). Otázkou je, jestli půjde o válku v Evropě nebo proti občanům na území USA.

kolemjdoucí
Návštěvník
sibolet
Návštěvník
sibolet

OMLOUVÁM SE, přehlédl jsem to a opakuji se…

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Administrator:
Tady mne napadá jedna souvislost: plán branné povinnosti i pro dívky v Česku lze také považovat za jednu z forem zoufalství české armády, která už asi také neví kudy kam a nemůže se spoléhat na pomoc z NATO.
Kajmik01:
jenže branná povinnost i pro ženy už byla zavedena v roce 2004, takže jde o “novinku” 11 let starou: http://zpravy.idnes.cz/ohrozene-cesko-povola-do-zbrane-i-zeny-dhe-/domaci.aspx?c=A050106_121833_domaci_ton
Stejně se jedná pouze o situaci, kdy by byla naše země v přímém ohrožení, ne o žádnou případnou útočnou armádu bojující někde v cizině.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Ostatně v branném zákoně je to napsáno všeobecně: OBČAN.
Ale pokud by došlo k ohrožení, tak by nebyl jeden hromadný odvod, ale několik menších a začalo by se od nejvhodnějších skupin:
1. ti kteří prošli vojenskou službou nebo cvičeními
2. muži vhodných ročníků
3. ostatní muži
4. ženy vhodných ročníků…
takže než by došlo na ženy (pokud vůbec), tak už by musel být náš stát skoro zničen.

marmaris
Návštěvník
marmaris

No jo, jenže jsi zapomněl na novelu zákona, kdy mezi odvedené se počítají ženy a muži vhodných ročníků dohromady a dohromady také budou absolvovat výcvik. Nasazení je odstupňováno nikoliv podle pohlaví nebo předešlé služby v armádě, vyjma profesionálních vojáků, ale podle věku.

pepík
Návštěvník
pepík

Sovětský svaz umožňoval bojovat ženám v armádě již v průběhu druhé světové války. Tehdy to bylo prezentováno jako obrovský pokrok v emancipaci žen. Podobně slouží ženy v armádě současné Ruské federace nebo Severní Koreji (ale i v západních armádách).

Chytáte se stébel, pánové.

45
Návštěvník
45

Již císař Nero verboval proti germánským hordám lehké děvy z Římských ulic, herce (doufám, že půjdou všichni naši “VIP” i s rodinami), celebrity. A jak to dopadlo víme všichni.

Kolaps RF se blíží
Návštěvník
Kolaps RF se blíží

Příměr sedí na Ruskou federaci. Jsou před kolapsem a vyhrožují jadernými zbraněmi. Doufám, že Rusko co nejdříve zkolabuje a bude rozděleno mezi ostatní země.

hfhgdt
Návštěvník
hfhgdt

Ale kdo by v tom případe mocensky omezoval USA?!