Teroristický útok v Paříži na fotbalovém utkání Francie-Německo, 140 mrtvých, videa

Teroristický útok v Paříži na fotbalovém utkání Francie-Německo, 140 mrtvých, videa

Teroristický útok v Paříži na fotbalovém utkání Francie-Německo, 140 mrtvých, videa

Paříž se v pátek večer stala terčem zřejmě bezprecedentního teroristického útoku: při sérii násilných incidentů, při nichž zněla střelba i výbuchy bomb přišlo podle různých francouzských zdrojů o život nejméně 140 lidí. Počet zraněných se odhaduje také na desítky. A možná až stovka osob je držena jako rukojmí.

Francouzského prezidenta Françoise Hollandea musela evakuovat ochranka ze stadionu Stade de France, kde se právě konal přátelský fotbalový zápas mezi Francií a Německem. Tento krok následoval poté, co v komplexu došlo k zřejmě dvěma explozím. Na místě zahynuli asi čtyři lidé.

Nyní je Hollande na ministerstvu vnitra, kde spolu s ministrem vnitra Bernardem Cazeneuvem řídí krizový štáb.

Kolem půlnoci vyhlásil výjimečný stav, který má platit po celém území Francie. Zároveň se rozhodl uzavřít francouzské hranice. Zvlášť mimořádná bezpečnostní opatření platí pro oblast pařížské aglomerace.

Mnoho obětí je po střelbě v místní kambodžské restauraci před stadionem. Dalších 15 obětí si vyžádala střelba v koncertní síni Bataclan, kde byli podle posledních informací diváci zajímáni jako rukojmí. Hovoří se až o stovce zadržovaných osob. Podle zpravodajství BBC bylo či je na místě šest desítek osob.

Pařížská prefektura informovala o třech až čtyřech incidentech se střelbou. Rozhlasová stanice Europe 1 informovala o další střelbě v nákupní středisku Les Halles u historického jádra metropole.

Světoví státníci odsuzují teroristické útoky v Paříži a vyjadřují solidaritu s Francouzi. Zděšení vyjádřil britský premiér David Cameron, německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier či španělský premiér Mariano Rajoy. Americký prezident Barack Obama útoky označil za ohavný pokus o terorizování civilistů.

Mluvčí českého ministerstva zahraničí Irena Valentová ČTK řekla, že česká diplomacie v tuto chvíli nemá informace o tom, že by mezi oběťmi byli Češi. Snaží se to prověřit prostřednictvím velvyslanectví v Paříži.

Útoky nastaly v době, kdy Francie zavádí zvýšená bezpečnostní opatření v souvislosti s blížící se mezinárodní konferencí o globálním oteplování, která začíná za dva týdny. Zástupce Paříže řekl, že je ještě brzy vyhodnotit incidenty jako koordinované teroristické útoky, i když všechno tomu nasvědčuje.

První záběry po výbuších na Stade de France – lidé utíkají v panice:

V koncertním sále Bataclan zemřelo nejméně 100 lidí, mezi nimi i člen skupiny Eagles of Death Metal, která tam právě měla koncert (zdrojzdroj)

Soustrast všem pozůstalým a všem Francouzům!

Použité zdroje:   AE News YouTube Channel, zde, zde,  YouTube

-Pozorovatelka- 14.11.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
KIT
Návštěvník
KIT

TI TERORISTI DĚLAJÍ TEDA BORDEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO JE HRŮZA ZACHVILKU ABY JSME SE BÁLI VYJÍT VEN Z DOMU ŽE NÁS TAM NĚKDO ZASTŘELÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TO JE MI TEPRVE 11 LET. A UŽ TO CHÁPU.TERORISTI JSOU HAJZLOVÉ

Lucie Fif.
Návštěvník
Lucie Fif.

Milý Kite, nedělají “bordel” teroristé, “bordel” je v tomto případě doménou vysokých politických špiček. A to není myšleno v rámci migrace. Mezi těmito lidmi jsou i tací, kteří pomoc skutečně potřebují, jen jí začali hledat i na vzdálenějším kontinentě jako je Evropa, neboť válka právě i kvůli politickým “bordelářům” trvá velmi dlouho. Teroristé se na tomto “bordelu” přiživují a ne vždy kontrolovaně /bezpečnostními složkami – tajnými službami/ “vzkvétají”. A právě tito z pařížského útoku nepřijeli vyjednávat…A maminku s tatínkem doma máš?

Cico Ciciak
Návštěvník
Cico Ciciak

Máme tu ďalší 911 – teda frašku a komédiu pre vystrašené ovce
————————————————————-
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/11/mame-tu-dalsi-911-teda-frasku-komediu.html

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

comment image

rakos
Návštěvník
rakos

Demonstrace 17. listopadu – vyber si a podpoř podle svého rozumu a srdce:

“ht tps://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12208737_949733055101394_767713754748326232_n.jpg?oh=93fa5369a57d16bcb9fb431d13301db4&oe=56B0BA6C”

(dlouhe odkazy se zde vkladaji chybne, nutne zkopirovat cely odkaz a pak vymazat mezeru v https)

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

Podle mě měl ten útok především zabránit konání sněmu o “globálním oteplování”. Na něm se nejspíš nemělo jednat ani tak o “globálním oteplování”, jako spíš o novém uspořádání světa (viz blog B. Fulforda) a o odstavení fašistů od moci. Útok měl říct Evropě: “Běda, abyste přestali poslouchat strýčka Sama!” Ačkoli Merkelová a Hollande a další devastují Evropu na pokyn z USA, jsou jim při dnešní situaci přednější zájmy Evropy.
Vkládám odkaz na meditaci 21. 11. 2015, čas 21:12. Toho dne se setká mnoho lidí, aby přivolalo přítomnost a zásah pozitivních mimozemských bratrů a sester z hvězd a bytostí Světla, které žijí pod povrchem Země, a ti nám pomohou v procesu osvobození naší planety od tyranie sil temnoty.
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/meditace-za-udalost-21-11-2015-cas-21-12

ZVĚDAVÁ MATKA
Návštěvník
ZVĚDAVÁ MATKA

Souhlasím plně, že to s tímto tématem souvisí! ( viz první 2 věty)

Nevidím to ovšem tak, že by útok měl (a mohl) té konferenci zabránit, ale spíš mi to připadá jako false flag – jako dvojčata – kdy následkem byla drastická bezpečnostní opatření, vč. odzbrojení obyvatelstva ( dobrovolné odevzdání z.), a omezení os. svobod z důvodu boje proti t. .
Čili v Paříži tímto aktem odůvodněné zajištění bezpečnosti celé skvadry na značkách tj. TĚCH, KTEŘÍ NÁM TAM NADEFINUJÍ NOVÉ VYTÝČENÍ NÁŠEHO ŽIVOTNÍHO PROSTORU.
viz:
“Klimatická konference v Paříži 2015: Výzvy a řešení
pátek 5. června
Od 30. listopadu do 11. prosince 2015 se bude ve Francii konat Světová klimatická konference pod francouzským předsednictvím. Bude to nejvýznamnější mezinárodní setkání, jaké kdy bylo v Paříži pořádáno. Očekává se účast až 40 000 osob. Význam konference je značný: je třeba uzavřít všeobecnou, trvalou a závaznou dohodu pro ochranu klimatu. Francie mobilizuje své spojence a partnery, aby společně čelili klimatickým změnám.” ……..
viz zde: http://www.rozhlas.cz/plus/svet/_zprava/klimaticka-revolucionarka-christiana-figueresova-je-nadeji-na-uspech-klimaticke-konference-v-parizi–1554297

kterému předcházelo:
“Our Common Future Under Climate Change” – mezinárodní vědecká konference, která měla na programu mimo jiné i nanotechnologie ve sprayování ( chemtrails!) – viz podrobný program konf. vč. témat příspěvků.
a
http://www.tydenudrzitelnosti.cz/

Koneckonců z obdobné konference v Riu de Janeiru v roce 1992 na nás vypadl elaborát AGENDA 21 ( https://youtu.be/6l79Qa92DeU )
( a jasné objasnění v ang.- https://www.youtube.com/watch?v=aUKQRafA82Q )
Ta letošní pařížská má být inovativní program do 2030…….AGENDA2030.

Opravdu pětiletky skončily, nebo se jen navýšilo měřítko – ve všech směrech, a za každou cenu?

b.k
Návštěvník
b.k
b.k
Návštěvník
b.k

Strašné,otřesné..nemám slov..
Hlubokou soustrast

Celý svět(mimo Izrael) mluví o spolupráci s Ruskem-takže tady si dovolím nesouhlasit s ostatními.. Spíš opravdu vznikne mezinárodní koalice ,která bude mít za cíl už konečně zlikvidovat IS,sjednotit se – a tomu fandím…

K tomu se začnou vracet “uprchlíci” domů,do záchytných táborů….-taky dobře

Kurdistán bude at někdo chce nebo nechce…tady se spíš chce – se mě zdá

KevSpa
Návštěvník
KevSpa

Beztak to celé koordinovala CIA, jako již několikrát v minulosti. Jen další tah na šachovnici.

:(
Návštěvník
:(

To je konec EU jak ji známe … a začátek eurototality.

velbloud
Návštěvník
velbloud

Koukám na to. Je to jako voda na jejich mlejn. Další 9/11. Na programu jsou volby v Sýrii. Už se na tom chlapci ve Vídni dohodli…

Tamerlán
Návštěvník
Tamerlán

Jenže koho budou Syřani volit- Assada, je jediný kdo nezdrhl a neopustil svůj lid ani zemi. I já bych ho jako Syřan volil,