Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž...

Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotný útočník má prý židovský původ, na místo útoku přijel v autě registrovaném v Euskirchenu nedaleko Bonnu, na veřejnost unikla jeho fotografie v americké uniformě s oběma rodiči! Na videu odříkával naučenou formulku, že nevěří, že se Holokaust doopravdy stal! Provokace s cílem přijetí brutálních zákonů proti projevům antisemitismu!

Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotný útočník má prý židovský původ, na místo útoku přijel v autě registrovaném v Euskirchenu nedaleko Bonnu, na veřejnost unikla jeho fotografie v americké uniformě s oběma rodiči! Na videu odříkával naučenou formulku, že nevěří, že se Holokaust doopravdy stal! Provokace s cílem přijetí brutálních zákonů proti projevům antisemitismu!

Ve středu 9. října proběhla ve městě Halle v Sasku-Anhaltsku další nechutná mediální provokace proti německému obyvatelstvu a jeho svobodám. Podle oficiálních médií německý občan Stephan Balliet (27) zaútočil v Halle na místní židovskou synagogu [1], několikrát vystřelil do dřevěných dveří, ale dveře se ani nepohnuly, protože dveře do synagogy byly asi pancéřované a chráněné kouzly. Nepodařilo se mu dostat dovnitř, protože bylo zamčeno. A tak si prý vylil zlost. Nejprve zastřelil ženu na ulici, která šla kolem a něco mu prý předtím řekla, a poté zašel do prodejny kebabu a zastřelil tureckého majitele prodejny, podle jiných to nebyl majitel, ale zaměstnanec, nebo dokonce host.

Naše redakce se snažila již od středy získat údajný oficiální a útočníkem nahraný video záznam, který točil během svého teroristického útoku, ale světová média tentokrát nenechala nic na náhodě a všechny zdroje a odkazy jsou mazány. Video bychom rádi analyzovali, takže pokud máte odkaz na původní video útočníka, které streamoval na službě Twitch. (Aktualizace: Video již máme, chystáme nový článek).

Stephan Balliet

Museli jsme tedy vzít za vděk sestřihem videa, které poskytuje organizace SITE, která nám odmítla poskytnout přístup k celému videu, přesto že máme předplatné jejich služby. To samo o sobě potvrzuje, že se bojí, že bychom video podrobili stejně tvrdé a nekompromisní analýze, jako v případě živého záznamu střelce z Christchurch na Novém Zélandu, kde došlo poté k přijetí mohutných zákonů proti držení zbraní.

Po uveřejnění našich analýz z Christchurch se náš server podle informací našich čtenářů z Austrálie dostal na oficiální black list australské vlády a náš server je u několika internetových operátorů v Austrálii nedostupný, je možné se k nám dostat jenom přes VPN. Znovu se ukazuje, že tato zinscenovaná videa jsou součástí mediální objednávky na přijetí drakonických zákonů, jednou proti držení zbraní, jindy pro přijetí tvrdých zákonů proti kritice Izraele,  která je vykreslována jako antisemitismus. Takže jsem se pustil do zjišťování podrobnosti z toho, co je k dispozici.

Turecké dělobuchy.
Útočník si zbraň vytiskl na 3D tiskárně z plastu, hlaveň byla z instalatérské trubky

První informací o zfalšovaném útoku je poznatek, že střelec ve skutečnosti střílel z plastových zbraní vytištěných na 3D tiskárně [2]. Média okamžitě začala řvát, že je potřeba zakázat nebo regulovat prodej 3D tiskáren. To je první zajímavost, protože pokud by to byla pravda, potom by si lidé mohli na 3D tiskárně vytisknout celý arzenál, ale přesto k tomu nedochází. Na tiskárně se mohou vytisknout pouze části zbraně, které nejsou tepelně a tlakově namáhány.

Pokud se vyrobí z plastu i hlaveň, ze zbraně se dá bezpečně vystřelit jen 2 nebo 3 rány, potom se plast vlivem tepla a tlaku rozletí při dalším výstřelu. Hlaveň zbraně útočníka prý byla kovová, údajně z instalatérské trubky. Jenže, hlavní divnou věcí, která mně zarazila, jsou záběry útočníka během přestřelky na ulici, kdy stojí u svého auta a střílí na policisty, kteří jsou mimo záběr amatérské kamery. Porovnejte a pozorně poslouchejte zvuk výstřelů útočníka a pozorujte ta obrovská oblaka dýmu a kouře.

Všechny výstřely, které zaznívají ze zbraně útočníka, jsou naprosto divné. Ohlušující rány jsou tak mohutné, že by z improvizované brokovnice musely šlehat záblesky ohně takovým způsobem, že by to nešlo přehlédnout. Rány jsou naprosto ohlušující. Pro civilisty, kteří v životě nedrželi brokovnici, to možná nehraje roli, ale tyto mohutné rány nepochází z brokových patron. A odpověď na tuto záhadu nabízí právě původní video, které natočil sám střelec, když seděl v autě a ukazoval divákům na streamu svoji výbavu.

Tento úsek videa se dostal na americkou televizi CBS a ve videu je vidět, že celý teroristický útok je naprostý a nebetyčný podvod, protože to, co má útočníka v taškách, nejsou ruční a podomácku vyrobené granáty, ale obyčejné turecké dělobuchy, které se kupují před vánoci u Turků. Porovnejte tu podobu, jak petardy z videa níže znějí na chlup přesně jako výstřely útočníka v Halle, včetně toho kouře a dýmu.

Střelec v Halle střílel petardy a nikoliv pravé brokové patrony

Přestože je video útočníka v reportáži CBS v úvodu tohoto článku znovu a opět v nízké kvalitě, zcela záměrně, tak je jasně vidět, že z konců plechovek v jeho tašce trčí zápalná a voskem napuštěná šňůra, což vypadá jako klacík trčící z plechovky. Šňůra je napuštěna ve vosku, který po zápalu zpomaluje hoření, aby obsluha stačila od dělobuchu odběhnout pryč. Útočník tak podle mého názoru na 99% ze zbraně střílel zábavní pyrotechniku, nejspíše petardy, které dělají velké rány, ale neprodukují žádné ohňové efekty, produkují pouze zvuk a spoustu dýmu a kouře. Divadlo pro média, spousta muziky. A pokud si srovnáte zvuky petard z videa výše a porovnáte je se zvuky ze zbraně útočníka v Halle, tak jste doma a máte záhadu vyřešenou. Když jsem kontaktoval administrátory organizace SITE na tuto skutečnost, neodpověděli mi a navíc nám suspendovali práva na stahování videí z jejich služby. Zjevně jsme na to kápli.

Skutečná brokovnice zní úplně jinak a poradí si s několika dveřmi naráz, nějaké dveře od synagogy by neměly nárok

Pokud porovnáte zvuk výstřelu z klasické 12-gauge brokovnice, uslyšíte naprosto jiný a silně tlumený zvuk, který se i pro naprostého laika s hudebním hluchem liší od explozí ze zbraně útočníka z Halle a od ukázek petard z videa výše. Rovněž si všimněte, že po výstřelu ze skutečné brokové patrony nezůstává žádný obrovský dým z hlavně, na rozdíl od střelce v Halle a na rozdíl od ukázek petard ve videu nahoře. Petardy a i výstřely v Halle jsou totožné, stejně tak v Halle i v případě petard zůstává po explozi mohutný dým a kouř. Ale v případě výstřelu z brokovnice nic takového nenastává. Slabý kouř z brokovnice vyjde, ale ve zlomku vteřiny se okamžitě rozptyluje. To je realita, žádná konspirace, pouze fakta. Sami vidíte, že incident z Halle je další inscenace a false flag, další divadlo na utažení šroubů proti kritice Izraele a sionistů, kteří stojí za procesy migrace do Evropy.

Pokud střílíte z brokovnice, výstřel je tak mohutný a kinetická energie tak obrovská, že broky prostřelí několik dveří za sebou, ale dřevěné dveře od synagogy v Halle odolaly, takže jsou zřejmě pod magickou ochranou Halachy. Židovský kalech na góje, už zase! A tomu prý máme věřit. Americká televize CBS ihned provedla rozhovor s jednou židovskou ženou, která byla v synagoze a má americké občanství. Podle CBS bylo v synagoze 10 amerických Židů v okamžiku útoku. Co tam dělali?

Popsala celý incident a všichni teď litují Židy, že jsou terčem útoku. Znovu se ozývají politici, kteří vyzývají ke zpřísňování zákonů proti kritice Izraele, protože za touto kritikou se prý skrývá antisemitismus. Jenže, to zdaleka není všechno. Stephen Balliet totiž podle všeho pochází z židovské rodiny. Informace unikla dnes v neděli a objevila se v diskusních komentářích na německých serverech. A vzápětí poté se objevily i fotografie.

Útočník z Halle má slavného amerického pra-pradědečka, ovšem židovského původu

Na uniklé fotografii z roku 2017 stojí Stephen Balliet se svými rodiči, on sám je přitom oblečen v americké uniformě námořní pěchoty. Někdo by si mol myslet, že ta uniforma je prostě koupena v Army shopu, ale celé to může být úplně jinak. Stopy rodiny vedou do USA k židovským předkům. Stephen Balliet (1753 – 1821) byl totiž podplukovníkem americké armády [3] a židovským pra-pradědečkem tohoto útočníka. Tuto stopu nadále prověřujeme, zazněla totiž na Infowars. A odkud útočník pochází?

Izraelská média uvádí, že bydlí v obci Benndorf v Sasku-Anhaltsku, tedy asi 40 km od Halle [4], ale do města přijel v autě VW Golf, které má registrační značku z Euskirchenu v Severním Porýní – Westfálsku, na opačné straně Německa nedaleko Bonnu, jen kousek od francouzských hranic. Kde vzal auto s touto značkou a jel s ním přes celé Německo do bývalého NDR do Halle? Aby tam házel do zahrady vedle synagogy dělobuchy a střílel petardy? Jak je možné, že CBS hned měla na místě židovku z USA, která byla náhodou ve východním Německu v Halle v tamní synagoze a s ní dalších 9 Američanů? Můžou to být potomci Židů, kteří uprchli do USA před 2. sv. válkou, ale ta shoda a náhoda je příliš okatá při pohledu na fotografii níže, kde střelec má uniformu americké námořní pěchoty.

Uniklá fotografie útočníka s rodiči. Stephan Balliet v uniformě americké námořní pěchoty.

Proč útočník, jenž v minulosti podle Times of Israel sloužil v německém Bundeswehru,  a který se snažil na videu hrát roli antisemity, zastřelil údajně kolemjdoucí ženu a potom ještě Turka v restauraci s kebabem? Nedává to smysl proto, že kdokoliv tuto inscenaci a divadelní estrádu naplánoval, tak se neobtěžoval s řešením detailů, kterých si všimnou jenom lidé, kteří pátrají a vrtají v oficiálním narativu. Chtěli z muže udělat masového vraha nebo jenom antisemitu?

Pokaždé, když není dostupné původní video útočníka, je to pokaždé znamení, že na tom videu je něco, co nemáte vidět. Není to kvůli ochraně vašeho duševního zdraví, abyste neviděli ošklivé věci, na to všichni kašlou. Vy prostě nemáte co chtít vidět původní video střelce, vy máte věřit tomu, co vám řeknou mainstreamová média a šmitec, tím to hasne! Kdokoliv se pokusí zpochybňovat oficiální teorii, bude označen jako antisemita, konspirátor, nebo proruský agent.

Auto útočníka má registrační značku z Euskirchenu na opačné straně Německa.
Útok v Halle je zinscenovaný false flage stejně jako útok v Christchurch, důkazy jsou zdrcující

Světová média ve vlastnictví židů opět zvyšují obrátky masové hysterie, že prý narůstá antisemitismus. Útočník ve videu řekl, že kromě toho, že nevěří oficiálním tezím o holokaustu, tak rovněž řekl, že za současnou migrací do Evropy stojí Židé. To řekl skoro přesně, ale bohužel ne precizně. Za migrací stojí sionisté, ale ti jsou ve válce s Židy. A jak tedy přijmou v Evropě zákony na ochranu Židů? No jedině tak, že se zinscenují protižidovské útoky, jako makety a atrapy zbraní se použijí hračky vytisknuté na 3D tiskárně, místo patron do brokovnice se použijí trubičkové petardy s nasazenou a recyklovanou roznětkou z použitých brokových patron, které se dají sehnat v odpadkových koších na střelnicích (návod na takto funkční 3D vytištěnou brokovnici lze nalézt na internetu), místo granátů se použijí dělobuchy.

Jako alternativa připadají v úvahu repasované a přebíjené brokové patrony, ovšem místo střelného prachu je jako náplň použita zábavní pyrotechnika, jako náhražka střelného muničního prachu. Tomu by odpovídaly válečky, které jsou vidět na zemi pod nohama střelce u auta, které vypadají jako přebíjené patrony do brokovnice. Podle informací však muž měl i automatickou zbraň, ale to budeme moci potvrdit až ve chvíli, kdy budeme mít v redakci původní a necenzurované streamované video střelce.

Rebecca Blady, jedna z deseti amerických osob, které se nacházely v synagoze v době útoku. Byl to prý pro ni spirituální zážitek. A ještě se šklebí a směje.

Lidé jsou zblblí v dnešní době, většina z nich nikdy už nebyla na vojně, nerozeznají výstřel z brokovnice od odpálené petardy. A protože pravda je to, co říkají a opakují mainstreamová média, není potřeba se namáhat s filmovou výpravou, rekvizitami a vybavením inscenace. Stačí prostě pustit lidem ukázky z videa, které ale nic neukazují a neodhalují. A o tom to celé vlastně je. Na konci tohoto divadla z Halle budou nové zákony v Bundestagu, které budou zakazovat kritizování Izraele a budou kritiku Tel Avivu klást na stejnou úroveň jako antisemitismus. Je to normální false flag s cílem urychlit přijetí zákonů proti kritice Izraele v Německu pod rouškou boje proti antisemitismu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
niput
Návštěvník
niput

Na te spolecne fotografii ma jeho otec na tricku obrazek satana.

Milda
Návštěvník
Milda

Nemusim bejt forenzní psychiatr abych věděl, že ta židovka ve videu lže jako když tiskne. Je to héérečka, pane rado. Nevěřte židům i kdyby vám dávali něco zadarmo…

Jana
Návštěvník
Jana

Všimli jste si? To je rychlost… Šlerkovi studenti jsou pilní…
https://beta.atlaskonspiraci.cz/Teroristick%C3%BD_%C3%BAtok_v_Halle_byl_zinscenovan%C3%BD_Mossadem
Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný Mossadem

Při teroristickém útoku v německem městě Halle, který se odehrál 9. 10. 2019, byli zabiti dva lidé. K útoku došlo v den židovského svátku Jom kipur. Podle přiznivců konspirační teorie se teroristický útok v Halle vůbec nestal a byl zinscenovaný Mossadem. Konspirační teorie má různé modifikace, které vysvětlují motivaci útoku kupříkladu blížícími se volbami v Durynsku nebo potřebou provokace, jejímž cílem je přijetí zákonů proti projevům antisemitismu.

Domácí zdroje
Server Aeronet: Teroristický útok v Halle byl zinscenovaný od začátku až do konce! Muž nestřílel ze skutečné brokovnice ostré patrony, ale vytiskl si plastovou zbraň na 3D tiskárně a jako náboje použil zábavní petardy, místo granátů házel dělobuchy turecké výroby! Samotný útočník má prý židovský původ, na místo útoku přijel v autě registrovaném v Euskirchenu nedaleko Bonnu, na veřejnost unikla jeho fotografie v americké uniformě s oběma rodiči! Na videu odříkával naučenou formulku, že nevěří, že se Holokaust doopravdy stal! Provokace s cílem přijetí brutálních zákonů proti projevům antisemitismu!

Zahraniční zdroje této konspirace
Server Opposition 24: Eggert: Yom Kippur in Halle: Das Ende der AfD

Server Veterans Today: Halle, Germany Shooting Yet Another Mossad False Flag

Vlákno na serveru Reddit

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Ad Auto s kfz EU: Mám od Hertzu zlatou kartu, která znamená, že nikdy po příletu nečekám nikde na světě frontu a pouze natáhnu ruku pro klíče bez paperworku či předkládání osobních dokladů. Dále mně musí ZADARMO upgradovat, pokud nemají moji třidu F(ull), často mně dávají jako pozornost testovat i úplně nová auta/modely čerstvě navezená z výroby, takže si všímam určitých chronických specifik v porovnání s jinými půjčovnami:
Německá auta mám od Hertze vždycky se značkou DN (Düren), švýcarská VD (kanton Vaud) atd. atd.
Občas si ale v Německu musím vypomoct od AVISu, na který mám speciální kód na prestižní kreditní kartě od Diners Clubu.
A AVIS, ejhle, má všechna auta (kromě Porsche) registrována v (EU)skirchenu!

Dále mě napadlo důležité:
Nové vozy Avis jsou schváleny od konce roku 2016 v okrese Euskirchen, a proto dostávají poznávací značku, která začíná EU. Do roku 2016 byla nová vozidla registrována s poznávací značkou Wiesbadener (WI), a proto je lze snadno zaměnit s půjčovnou automobilů Enterprise. Stejně jako u Hertze začíná identifikační číslo poznávacích značek Avis písmenem „A“. V současné době půjčovna aut Avis s poznávací značkou ve tvaru EU-AX xxxx.

Výjimkou je Porsche flotily Avis Prestige, která dostává poznávací značku ve tvaru LB-PF xx.

Pokud tedy německý Zionista/terrorista měl za EU řadu A, měl auto z půjčovny AVIS.

Pokud ne, opět to ale znamená krytí, protože AVIS, znamená francouzsky jak VAROVÁNÍ, RADA, DOPORUČENÍ, VYHLÍDKA, SENTIMENT (podle kontextu), tak francouzsky/latinsky PRARODIČE = odkaz na jeho židovského emerického pradědečka!

A AVIS je tedy ausgerechnet tady, nicht wahr???

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Im Kreis Euskirchen ist ein Großteil der Wagen der Mietwagenfirma Avis zugelassen. Die Polizei aus dem nordrhein-westfälischen Euskirchen darf über den Halter des Wagens jedoch „keine Auskunft geben“, erklärt Polizeisprecher Franz Küpper auf unsere Anfrage.
Sprecher der Mietwagenfirma Avis, blockt unsere Anfrage ab: „Dazu dürfen wir keine Auskunft geben.“

r.m.
Návštěvník
r.m.

auta z půjčoven mají červenou poznávací značku nebo už to snad neplatí?

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

To nevím – kdysi jen omezeně načervenalé SPZ byly v ČSSR v Pragocaru, popř. je mívaly jen omezeně nesoukromé nevýrobní subjekty. Ale pak ke konci Zlého Bolševíííka načervenání zase zmizelo. Na vojně jsem během ZVS sloužil jako výkonňák a na vchodu měli dozorčí od Kontrarozvědky vysvětlivky, kdo je kdo v v případě návštěv. Chodil jsem kontrolovat, jestli je mají aktuální, tak mně leccos i ulpělo v paměti. Nazelenalé SPZ v Německu zase dodnes znamenají, že jsou v registru tamní Vojenské správy pro případ prioritní konfiskace,např. i pro odstraňování živelných pohrom, lavin, polomů atd. Jinak jsem si zabarvení SPZ nikdy nevšiml.
V Mnichově pouze jeden znak abecedy za M nebo jen 3 čísla, znamenal burana z okrajových častí bavorského hlavního města. Echt Mnichovák měl vždy za M dvě písmena a čtyři čísla.
Auta strůjce teraktu v Halle je z půjčovny AVIS, prorože má za (EU)skirchen první pozici A (autovermietung).

t1t
Návštěvník
t1t

t, že v 11/září a řízené demolici je namočen židovský frňák, tak o tomnikdo nepochybuje….

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Krom Havlistů

r.m.
Návštěvník
r.m.

Shlídnul jsem video.
1/ zarazila mne mnohem lepší kvalita videa než ona taškařice z Nového Zélandu
2/ tak zoufalej “teroristickej” útok jsem ještě neviděl, tohle nemehlo, že bylo na vojně???
3/ zranění se hýbali a vydávali zvuky. V Christchurch leželi jak mrtvé pytle na jeden zásah.
4/ auto “teroristy” nebylo zrovna levný
Do toho morbidně tlustá a drzá němka a kňourající muslim. Toho kytovce zastřelil tak šikovně, že nemohl nastoupit a odjet. Zvuk, který je potom slyšet připomíná děravou pneumatiku, on si to snad prostřelil. Muslim místo aby využil přebíjení a utekl nebo na něj převrátil ledničku, tak jen usedavě plakal a kňučel. Lahve po něm mohli házet a byli by úspěšní, bylo jich tam víc.

Lou
Návštěvník
Lou

Ta originál videa z Halle jsou na webu drsnysvet.cz Stačí tam do vyhledávání napsat “Halle”. To jen tak na okraj…

Jana
Návštěvník
Jana

Velké poděkování studentům J. Šlerky a nadaci OSF … ještě by chtělo doplnit, můžete zasílat další podněty 🙂

Atlas konspirací je webová databáze konspiračních teorií, populistických rámování a dezinformací z online světa. Aktuálně jich projekt eviduje přes 270 a kontinuálně zpracováváme další. Databáze nabízí nejen jejich přehled, ale také základní zařazení do větších vyprávění (tzv. narativů). Zahrnuje i přehled hlavních českých anti-systémových a konspiračních webů a přehled podílů jednotlivých narativů na informacích, které přinášejí. Součástí korpusu jsou také dezinformace, populistická rámování a konspirace z řetězových e-mailů šířených v České republice a dezinformace zachycené bruselskou skupinou EU vs Disinfo.

Projekt vzniká na pracovišti Studia nových médií (SNM), které je součástí Ústavu informačních studií a knihovnictví Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Pětičlený tým vedla Lenka Krsová a Josef Šlerka. Celý projekt vznikl díky finační podpoře Nadace OSF.

Kontakt na autory je: info@atlaskonspiraci.cz

Návrhy chybějících konspirací posílejte na: navrh@atlaskonspiraci.cz

https://beta.atlaskonspiraci.cz/Hlavn%C3%AD_strana

Jana
Návštěvník
Jana

„Snažíme se udělat atlas, ve kterém se můžete podívat na stručný popis konspirací, případně si k nim dohledat další informace. Kromě toho jde také vidět, které české servery ty které konspirace a dezinformace šíří,“ vysvětluje pro Deník N Josef Šlerka, který na filozofické fakultě vyučuje a kromě toho řídí Nadační fond nezávislé žurnalistiky (Fond se podílel na rozjezdu Deníku N, udělil mu také finanční grant na projekt Tváře normalizace, pozn. red.).

https://denikn.cz/210442/placata-zeme-ale-i-antisemitismus-a-vrazdici-5g-site-novy-cesky-projekt-zmapoval-konspirace

DastinDastin
Návštěvník
DastinDastin

Dennik neandrtalce? Vy jste se asi zblaznili docista….. slunickarske sracky? Presstitutky!
Tak to tedy sila. TY NEJVETSI KONSPIRACE JSOU VETSINOU PRAVDIVE!!! Vy sracove z denniku neandrtalce…..

r.m.
Návštěvník
r.m.

Deník N Josef Šlerka, který na filozofické fakultě vyučuje a kromě toho řídí Nadační fond nezávislé žurnalistiky
))) Fond nějak souvisí s tímhle fejkem? – https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Ustav-nezavisle-zurnalistiky-oblibeny-zdroj-redaktoru-CT-Xaver-se-tam-vypravil-a-nasel-prazdnou-chatu-zarostlou-koprivami-598468

a úchylný kokot Cemper vyrazil bránit Ústav se sídlem v polozbořené chatě, že fiktivní adresy jsou přeci zcela běžné….https://manipulatori.cz/lubos-xaver-vesely-utoci-na-web-hlidacipes-org-msti-se-za-kritiku/

NGO
Návštěvník
NGO

Geniální 🙂
Důležitá jsou fakta a odkazy na zdroje!
Omáčka je nutná, aby to Soros (OSF) zaplatil 😀

Už je to jako “za socialismu”. Taky ste museli umět “číst mezi řádky”.
Podstatné je sdělit lidem fakta a zdroje. Omáčka je pro ty blbce kteří to kontrolují a platí 🙂
Sedíte doma, děláte to co vás baví, a platí vám to nepřítel. Ten člověk je génius.

atlaskonspiraci.cz/Teroristick%C3%BD_%C3%BAtok_v_Halle_byl_zinscenovan%C3%BD_Mossadem
atlaskonspiraci.cz/Aeronet

Ztráceli byste čas “konspiračními teoriemi”, kdybyste jim nevěřili?
To by byl dost promarněný život 🙂

O tom co je “konspirační teorie” rozhodují redaktoři ČT 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=R8A_hRttzhY

Jedno zajímavé téma (náhodou objevené)
Mgr. Lubomír Volný, April 25 2019, Prohlášení k situaci v ČT
https://www.facebook.com/193203844428379/videos/416431742484003/?__tn__=K-R

Karel II
Návštěvník
Karel II

Uniforma na obrázku s rodinou je us army, jen boty usmc

CML
Návštěvník
CML

Jak vám načítá Aeronet? Zkouším různé vyhledávače a je to mizerie, nějak mi to zamrzá, že by bylo téma článku zvláště nežádoucí?

Administrator
Admin

Máme z datacentra potvrzeno, že tam mají výpadek, který postihuje klienty ze Střední a Východní Evropy. Netýká se to jenom AEN, ale několika stovek dalších serverů.

Milada
Návštěvník
Milada

Mam nemeckou a problemy rovnez uz 3/4 hodiny.

CML
Návštěvník
CML

To se stává…. je to jenom technika…, už na to ajťáci asi vlítli, v googlu je to OK.

Adriana
Návštěvník
Adriana

Mě nejde jen aeronet. Ostatní je cajk. A to jsem zkusila si načíst i ostatní nežádoucí weby…

Lukáš M.
Návštěvník
Lukáš M.

Mně dnes naskočil až na třetí pokus.

DastinDastin
Návštěvník
DastinDastin

Kdyz jsem zapnul prez Hola free VPN adresu z USSA, tak to nacetlo normalne