Teroristické útoky v Paříži – v hlavní roli fotbal. Vzkaz GP?

Teroristické útoky v Paříži – v hlavní roli fotbal. Vzkaz GP?

Ač mám rozepsaný obsáhlý článek k tomu, co se právě odehrálo v Paříži, vkládám video, které mi potvrzuje, že v hlavní roli byl fotbal. Jak už jsem zmínila v diskusi pod prvním článkem k teroristickým útokům (zde), nejvýznamnější na nich považuji to, že šlo o fotbalový stadion a na něm o zápas mezi Francií a Německem, tzn. mezi dvěma mocnostmi, které udávají tón současnému dění v Evropě.

Mým pohledem šlo o vzkaz GP (přes Mossad a Izrael?), že Evropa se má spojit s Ruskem a dokonce pracovat na jeho propojení s USA a společně se má tato křesťanská strana světa spojit k boji proti islámské straně, přičemž z tohoto souboje (naplánována 3. světová) vzejde tým proti čínsko-indické straně světa. Výsledkem budou dva nové týmy: na straně jedné náboženství, které vzejde ze souboje křesťanství a islámu a na straně druhé bude náboženství taoismu a budhismu.

Tyto nové týmy budou představovat vrchol globalizace tím, že dvě  strany hřiště – svět už nebude kam zvětšovat (leda je pak spojit proti novému soupeři – tzv. mimozemšťanům).

Jako první byl teroristickými útoky zasažen fotbalový stadion, nejvíce ale budova Bataclan, kde právě probíhal koncert skupiny Eagles Of Death Metal. Obojí mě zaujalo, nejvíce ale skupina, která tehdy koncertovala. Zdánlivě s fotbalem neměla žádnou souvislost, ale ukázalo se, že tato skupina ve velkém spolupracuje na propagačních videích různých společností a že její hudba byla použita i pro propagační video firmy NIKE, které je celé o fotbale přičemž v hlavní roli je fotbal anglický (FC Arsenál, klub červenobílé barvy a jeho nejdéle působící trenér-manažer Arséne Wenger). Čímž se mi potvrdila souvislost s útoky na fotbalovém stadionu, kde se hrál zápas Francie-Německo.

V úvodním videu doporučuji čas hned na začátku, kde je hráč v modrobílém dresu s nápisem ve smyslu “tandem” (duo sports), vzápětí ale je upřednostněn hráč v červenobílém dresu, ale tmavé barvy pleti. Zakrátko následuje záběr na hráče v červenobílých dresech a s čísly 5 a 11 (čas cca 00:16 – doporučuji záběry krokovat ve stopce). A to nehovořím, jak se průběžně mění barvy na míči.

Čímž se možná opět dostáváme k tomuto obrázku:

Ale především k tomuto obrázku, na kterém je Německo v řídícím postavení, uprostřed je islámské (?) dítě a Rusko a USA jsou na něm jako přátelé (a nejen oni):

Mám na to názor, že se finálně mění velikost světového hřiště a za tím účelem jsou budovány nové týmy (nové jedenáctky, které v součtu pořád dávají dvaadvacet a jeden míč, symboly GP a jeho ovládnutí zeměkoule).

Mám o tom rozepsaný článek, ale protože dlouhé články většinou zapadají bez povšimnutí, vložila jsem jen video a obrázky. A dodávám ještě jedno video (kromě přednášky o barvách doporučuji k pozornosti čas od 03:22), které mi velmi ladí s tím, k čemu jsem se sama dopracovala a o čem jsem toho už spoustu napsala (obzvláště zde).

Více dopovím v samostatném článku.

-Pozorovatelka-  15.11.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
D.A.N
Návštěvník
D.A.N

Na chvíli připusťme, že GP nemá aktuální dění pod kontrolou. Budu-li hledat nějakou motivaci pro útoky v Paříži, tak mne ve vámi popsaném rozložení karet napadá jako nejpravděpodobnější varianta “vystrašit” evropské politiky natolik, aby jim byla přednější vlastní bezpečnost před potencionálními výhodami ze spolupráce s US. Pokud připustím, že to mohlo být cílem, nezbytně mi jako potenciální strůjce napadá ruská strana. Nenapovídá současné dění tomu, že (pokud by tomu tak bylo) se jim to daří?
Nechci napadat rusko, jen se snažím nestranně zvažovat potenciální podněty aktuálního dění

Pozorovatel
Návštěvník
Pozorovatel

Tak to je hutny. To chce proste zkusit nasadit jiny prasky… Bohnice maji inet pripojeni 🙂

rakos
Návštěvník
rakos

Nahodne datumy?
11/9, 11/3, 7/7, 13/11; New York, Madrid, London, Paris

Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

A co si z toho vezmete? Připraví Vás to na něco? Předejdete tím něčemu. Nejbezpečněji je v Dlouhé Loučce na Olomoucku. To vím už od povodní v 90. letech. Trochu humoru.

kinotrinact
Návštěvník
kinotrinact

11.5. 11.3. / 13.11.15 Alenka v říši divů,před písek(sýrie?),za kouká Mona Lisa(Paris,Napoleon)míč….a https://m.youtube.com/watch?v=T1nI4yPZB_w https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVL3tfaAiEE4q46x86Sm08O6YRc9ni8ENy6ljt31szXRE7P2Q_ no je to blázinec…

Alkid
Návštěvník
Alkid

Zajímavé rozluštění čísel. Ale ten obraz od Leonarda da Vinciho vpravo dole není Mona Lisa. Je to “Portrét dámy” zvaný “La Belle Ferronniere”
http://www.makeitaly.net/the-genius-of-leonardo-italian-excellence-at-the-expo/
obvykle také vystavovaný v Louvre v Paříži, nedávno byl na Expu v Itálii, jednou z možných krásek se zdá být milenka tehdejšího francouzského krále Františka I.

kinotrinact
Návštěvník
kinotrinact

No a tohle je ještě zajimavejsi.comment image

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dekuji Pozorovatelko, jen bych ale podotkl ze Cina a Indie nejsou vubec moc velci pratele…to je prave problem BRICSu – je tam spis vice rozporu nez jednoticich prvku. Aspon na mentalni (i nabozenske) rovine. Jeste k tomu Iranu – udajne jen v Teheranu zije na 20 tisic Zidu a Izrael jim nabizel prijeti – dokonce za uplatu (stejna ironie jako kdyz Nemci nabizeli onehdy 100 tisic DM kazdemu Turkovi ktery by se vratil do Turecka 🙂 ).

Jery Beatman
Návštěvník
Jery Beatman

Bože jak je tohle vycucaný až z paty. Dobře, některé názory vypadají zajímavě, ale jen protože jsou to nepodložené názory … nebo podložené dalšími báchorkami. Tím ale zajímavost končí. Všechny nezajímavé věci jsou ty, o kterých víme. Ty co se nedají dokázat a nevíme o nich, jsou mnohem zajímavější.
Proč se zabýváte něčím takovým, jako kdo zrovna hrál fotbal? Jako vážně? Kdyby tam bylo Somálsko s Namibií, jsem si jistý, že by tu byl článek podobný tomuto. Jak je něco navázané na něco a to všechno dává smysl s tím či oným. Prosím .. trochu zdravého rozumu a nadhledu. Nehledejte za vším něco … něco se prostě stalo, protože se to tak zrovna sešlo.

Alenn
Návštěvník
Alenn

No dobrá pohádka!

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Vazena Pozorovatelko, Zdravim z Asie. Ten rozbor je perfektni. Ja jsem dosel k podobnemu vysledku – nikoliv pres fotbal ale pres Nemecky Airbus zriceny ve Francii v breznu. Zdanlive nesouvisejici ale to je omyl. Nemci a Frantici se nikdy nemilovali a tak je jasna snaha je trochu usmernit 3. stranou. To pro pripad kdyby se nekdo pokusil zpochybnit loajalitu Hollanda nebo Merkelove vzhledem k migrantum (Vystraha Le Penove a Pegide atd. v Nemecku). Ale smerem k Bliz. Vychodu je tam nahla zmena. Nedejme se zmast syrskym pasem jednoho utocnika. Britske zdroje uvadi “wahabisticky puvod” utocniku – to je pro mne jasny signal ze se meni nahled na rozestaveni sil na BV.

Prst viny se obraci od tradicnich Siitu (Iran, Syrie) k zapadem podporovanym Pakistancum nebo primo Saudum ci Kataru. To je klicove. Lide se prilis koncentruji na Syrii a Rusko, ale to je marginalni. USA jak se zda ztraceji o cely BV zajem a v jejich fokusu je ted dalny vychod – a samozrejme Cina. Obamova snmlouva TPP je v Asii na spadnuti, zadne protesty, Asie neni Nemecko 🙂 US by potrebovaly dostat Cinu na jejich stranu protoze TPP by jim dalo perfektni de iure nastroje k zajisteni cinske loajality (US vladni dluhopisy a bankovni propojeni vubec a hlavne totalni podrizenost cinskeho trhu). Zkouseji to (zatim) vojensky (ukazky sily kolem Spratley Islands) ale maji i jina zelizka v ohni. Prave prosly zpravy o tom ze ISIS ma bunky v Indonezii, Malajsii a na Filipinach.
To jsou dalsi zeme (plus US nove nakloneny Vietnam, dalsi participant smloucy TPP – prave tam kotvi US kriznik s Tomahawky na paube ) – ktere jsou ve sporu s Cinou o ony ostrovy. Ja jsem davno tvrdil ze islamska militantni organizace Abu Sayafa na Filipinach je podporovana tajne US – jeste pred tim nez se oficialne prihlasili k podpore IS – coz se ted de facto potvrdilo. Mluvi se o moznem narustu jejich aktivit v regionu. Kdekoliv by se takova vec stala , nevyhnutelne by tam prisli pryc nejaci Cinane a to je dalsi nastroj natlaku.

Politika vydirani je tedy stejna bez ohledu na lokalitu a ani rukopis se prilis nemeni. Vase teze o Rusku coby spojence US proti IS – a (to je ono!) potazmo Cine – ma celkem logiku a asi by vysla “elitam” levneji nez vrazet klin mezi Rusko a Cinu jinymi zpusoby. Nakonec – Zide nikdy nedelaji jednoucelove veci, pravda?

bantustan
Návštěvník
bantustan
Lucie Nováková
Návštěvník
Lucie Nováková

blokované video

Krpatec
Návštěvník
Krpatec

GP je špinavý parazit, kterého je třeba rozmáznout jako švába.