Terorista z nádraží ve Frankfurtu je švýcarský rezident, který dostal azylový status...

Terorista z nádraží ve Frankfurtu je švýcarský rezident, který dostal azylový status a pobytové povolení již v roce 2008! Švýcarská policie jej stíhá od 25. července, kdy se pokusil v Zurichu o uškrcení a poté ubodání sousedky! Eritrejec figuruje ve švýcarské učebnici jako ukázkový příklad skvělé integrace, má rodinu, 3 děti a dosud s ním nebyly problémy! Začal být divný poté, co za ním počátkem června přijeli kamarádi z Afriky! Zato v Česku to žije, Hamáček chce poslat do vězení už 2 lidi za předsudečnou nenávist kvůli pár větám na Facebooku!

Terorista z nádraží ve Frankfurtu je švýcarský rezident, který dostal azylový status a pobytové povolení již v roce 2008! Švýcarská policie jej stíhá od 25. července, kdy se pokusil v Zurichu o uškrcení a poté ubodání sousedky! Eritrejec figuruje ve švýcarské učebnici jako ukázkový příklad skvělé integrace, má rodinu, 3 děti a dosud s ním nebyly problémy! Začal být divný poté, co za ním počátkem června přijeli kamarádi z Afriky! Zato v Česku to žije, Hamáček chce poslat do vězení už 2 lidi za předsudečnou nenávist kvůli pár větám na Facebooku!

Německá média dnes pomalu začala rozplétat informace o teroristovi, který včera dopoledne na nádraží ve Frankfurtu shodil pod vlak chlapce (8) a jeho matku (40), když čekali na vlak a byli na cestě na prázdninový výlet k rodičům matky. Podle německého serveru Focus [1] se jedná o eritrejského občana ve věku 40 let, který v roce 2006 nelegálně přicestoval do Švýcarska z Francie. Podle informací na Facebooku německé AfD se totiž tento muž dostal do Evropy stejnou pašeráckou cestou přes Středozemní moře, která je za velkého mediálního humbuku známá dnes jako nějaká novinka, kterou pašeráci vymysleli teprve nedávno, ale přitom se ukazuje, že tato cesta přes Středozemní moře se už používá desítky let.

Rychlovlak ICE Sprinter.

Německá tajná služba se podle médií nyní snaží zjistit, kde se tento Eritrejec pohyboval v Evropě před rokem 2006, a co konkrétně dělal ve Francii. Některé indicie by mohly naznačovat podle redaktorů Focus, že muž by mohl mít roli tzv. “nomáda”, což je v teroristických organizacích status rezidenta, který se přemisťuje mezi zeměmi a nemá vazbu na konkrétní bojový úkol. Jeho jediným úkolem je usazení a vytvoření krytí v podobě rodiny, dětí a manželky, aby nomád skryl svoji operativní roli. Francie byla pouze tranzitem a Eritrejec mohl přijít ze Španělska. Tam ovšem v letech 2004 až 2008 operovaly buňky Al Kajdy, které v Madridu dokonce provedly bombové útoky na vlaky roce 2004 [2]. Část bojovníků Al Kajdy se podle francouzských tajných služeb na povel Usámy bin Ládina přepnula po útocích v Madridu do spícího režimu “nomádů” v Evropě.

Terorista ze Švýcarska, kam přišel před 13 lety z Francie, kam předtím přišel ze Španělska, a předtím z Afriky po moři za pomoci pašeráků

Eritrejec dostal ve Švýcarsku v roce 2008 status azylového uprchlíka, založil rodinu, má celkem 3 děti a má zaměstnání v neuvedené organizaci v Zurichu, která má spolupracovat s neziskovým sektorem. Jeho případ uprchlíka je podle německého serveru Focus švýcarskými orgány dokonce knižně publikován [3] jako příklad člověka z Afriky, který se dokonale integroval v západní evropské zemi. Všechno fungovalo, všechno vypadalo naprosto dokonale, až do počátku tohoto roku.

Podle informací tento muž poprvé v polovině ledna tohoto roku navštívil psychiatrického lékaře v Zurichu, že prý trpí depresemi a je pod velkým tlakem. Jaký tlak to měl být, to není specifikováno, ale podle informací místních sousedů v Zurichu, kteří žijí ve stejném činžovním domě, se v jeho bytě začaly objevovat časté návštěvy mužů “afrického původu”. Do médií unikla i první autentická fotografie pachatele z vazební věznice ve Frankfurtu.

Fotografie teroristy z vazební věznice ve Frankfurtu.

Celý tento bizarní proces vyvrcholil 25. července, tzn. doslova před několika dny, když se Eritrejec pokusil v Zurichu o vraždu své sousedky. Nejprve ji chtěl uškrtit šňůrou od počítače, poté na ni vytáhl nůž a chtěl ji ubodat. Švýcarská policie na případ uvalila informační embargo a není jasné, jestli žena útok přežila, nebo je už taktéž mrtvá a švýcarská policie situaci podcenila a nevarovala německé kolegy, že vrah se může nacházet na území Německa.

Nejprve chtěl sousedku uškrtit, potom ubodat a potom ji prý podle německých médií “zamkl” v jejím vlastním bytě. O jejím osudu není nic známo, švýcarská policie zřejmě chtěla hon na teroristu utajit a takto to nakonec dopadlo

Server Focus totiž uvedl nejprve informaci, že Eritrejec “po svém hrůzném činu byt oběti uzamkl” a okamžitě odcestoval do Basileje a odtamtud odjel vlakem do Frankfurtu. Redakce Focus po zhruba 40 minutách text šmahem upravila, že “muž se pokusil o vraždu sousedky, poté ji uzamkl v bytě a odcestoval do Basileje”. To ovšem nedává smysl, proč by zamykal byt, když by sousedka byla naživu a mohla by začít třeba z okna volat o pomoc nebo mobilním telefonem. Tyto rozpory a náhlé změny jsou v německých médiích během mediálního pokrývání zpráv o terorismu migrantů v Německu velmi časté a obvyklé, je to součást tvrdé německé autocenzury v redakcích. Sami si domyslete, která z těch dvou variant obou zpráv je asi ta správná a pravdivá.

Bezpečnostní kamera zachytila útěk Eritrejce z nástupiště č. 7 několik vteřin po činu.

Německá média okamžitě začala razit verzi, že muž útočil ve Frankfurtu kvůli psychickým problémům, což je opravdu úsměvné, pokud někdo začne vraždit lidi okolo sebe kvůli depresi. Jak vám potvrdí každý psychiatr, deprese představuje přesně opačnou hrozbu, tedy riziko sebevraždy, což je přesně opačný proces. Vraždění by mohlo být projevem maniakální psychózy, která by se ovšem musela manifestovat již dříve a musela by mít nějaký průběh.

Daleko logičtější vysvětlení je, že poté, co na počátku června za ním přijeli “kamarádi” z Afriky, tak se něco stalo. Zkuste hádat, co to bylo. Aktivace rezidenta po dlouhé době “spánku” a povel k provedení útoků proti nevěřícím. Muž tedy uposlechl a začal vraždit. Jako první cíl si vybral sousedku. Její osud je neznámý. Věděl, že po tomto činu začne policie oblast uzavírat, takže musí zmizet rychle z města.

Terorista z Afriky může být “nomádem” Al-Kajdy ze Španělska z let 2000 až 2004, začal totiž vraždit až po návštěvě “kamarádů” z Afriky na počátku června

Okamžitě se vydal do Basileje a odtamtud se potom vlakem přesunul do Frankfurtu. Na nádraží provedl další dva údery, nejprve se pokusil zabít matku dítěte, poté se mu povedlo zabít samotné dítě, a nakonec zkusil pod vlak strčit ještě další ženu, ta se mu ubránila. Jeho řádění zastavili až rozzuření Němci, kteří ho na nádraží honili jako v nějakém filmu a nakonec ho povalili na zem a seděli na něm, aby jim neutekl, a to až do příjezdu policie.

Německé ministerstvo vnitra má nejvyšší pohotovost a na sociálních sítích mizí fotografie, videa, články a mizí kompletně celé účty. Na webu AfD už se ozývají první lidé, kteří reportují, že je navštívila policie kvůli výrokům na Facebooku. Největší starostí policie je uklidnění nálad ve společnosti a vykreslení pachatele jako “psychicky nemocného” člověka, nikoliv jako sprostého a vraždícího teroristy, který vraždil (anebo se pokusil o vraždu) ve Švýcarsku před 5 dny a vraždil i ve Frankfurtu.

Policejní vyšetřování místa činu.

Pokud se nad tím zamyslíte, je v tom hrozivá logika. Pokud někdo chce zakrýt svůj původ teroristy, pokud je uveden do spícího režimu jako nomád-rezident, potom paradoxně se může zdát, že je zářným příkladem úspěšné inkluze, protože se chová slušně, snaží se na sebe neupozorňovat, má zaměstnání, má rodinu, má děti a je to tak ojedinělý případ, že švýcarské organizace a úřady o něm dokonce napíšou i v knihách a publikacích o integraci cizinců v Evropě.

Jenže nikoho už asi nenapadlo, proč se černý Afričan tak chová, když všichni ostatní černoši v roli migrantů se chovají jako zvěř. Jak nazvat situaci, když učebnicový vzor integrace vytáhne na sousedku nůž a chce jí zavraždit, nebo když sedne na vlak a v sousední zemi začne shazovat lidi a děti pod vlak? Existuje pro takové chování rozumné vysvětlení? Německá média už kontaktovala psychiatra, který tvrdí, že útočník možná měl bludy a halucinace způsobené vysazením léků [4]. Tak určitě…

Policie a vnitro začalo teroristu vykreslovat jako “nemocného”, který měl v poslední době od ledna tohoto roku deprese

Co se vlastně stalo? Eritrejec se vzorně integroval, má rodinu a tři děti. Pokud by měl nějakou maniakální psychózu, progresivitu směrem k sociopatii a dokonce psychopatii, tak by se to projevilo zejména na jeho rodině a dětech. Rozhodně by to poznal psychiatr a určitě by to nebyla deprese jako diagnóza, protože deprese vede k sebevraždám, ne k vraždám. Jakmile se ale začal stýkat s kamarády z Afriky, najednou mu něco přepnulo a začal vraždit? Není logičtější prostě to, že dostal příkaz a povel k provedení útoků proti kafírům? Jeho bratři v islámské víře za ním přijeli, aktivovali ho smluveným a tajným příkazem a výsledkem je nomád, který okamžitě opustí ženu, rodinu, zaměstnání, protože to bylo všechno po celou dobu pro něj jenom jako operativní krytí před odhalením ze strany kontrarozvědky. Jakmile byl aktivován, začal vraždit.

“Proč?” – Pietní místo na nástupišti č. 7.

Časově to do sebe všechno zapadá. Al-Kajda začala ve Španělsku působit v roce 2000, a potom o 4 roky později došlo k provedení bombových útoků v Madridu na vlaky. V té době začala Al-Kajda pronikat i do Francie a tito vzorní a učebnicoví migranti, kteří se tak skvěle integrovali, mohou v mnoha případech být ve skutečnosti spící nomádi Al-Kajdy v Evropě. Jedinou možností, jak německé úřady mohou zabránit vypuknutí nepokojů, je vykreslení teroristy jako duševně nemocného člověka, což je oblíbené řešení v každé teroristické kauze, kdy vláda chce zamést teror pod koberec. Daleko větší důraz je kladen na potlačování křiku a názorů obyčejných lidí na internetu. Děsivý důkaz máme v České republice.

Hamáček dál pokračuje v likvidaci občanských svobod v ČR, do kriminálu až na 15 let chce zavřít dva lidi, kteří napsali na Facebook názor na události v Christchurch

Média dnes přinesla informaci, policie a pražské státní zastupitelství začalo stíhat celkem už dvě osoby za šíření předsudečné nenávisti v rámci paragrafu o schvalování teroristických útoků [5]. Hrozí jim až 15 let za mřížemi. Obě dvě osoby se měly dopustit schvalování terorismu tím, že v průběhu března tohoto roku ostře a nenávistně reagovaly na události v Christchurch na Novém Zélandu, kde došlo k podivnému a pod koberec zametenému incidentu střelce, který naživo streamoval palbu do muslimů v mešitě. Kauzu jsme analyzovali i u nás na serveru. České orgány tak stíhají celkem dvě osoby za to, že na Facebooku napsali své názory na muslimy. Znovu je třeba varovat uživatele sociálních sítí, aby nic nepsali, protože Facebook zatepla všechno posílá Hamáčkovým orgánům na vnitru.

“Pro mámu chlapce…” – Pietní místo na nástupišti č. 7 na nádraží ve Frankfurtu.

Toto je okopírovaný proces z Německa, kde policie toto provádí již od ledna 2017 a stíhá lidi za předsudečnou nenávist. Velmi podivná je i reakce SPD, která na svém Facebooku na kauzu reagovala s obrovským zpožděním až dnes odpoledne po 15. hodině, dokonce i český mainstream kauzu medializoval již včera a se vším všudy, tedy dříve než SPD, což je bizarní a je to zvláštní signál. Jako kdyby se někdo v SPD bál Jana Hamáčka a jeho vnitra a paragrafu o předsudečné nenávisti.

Zkuste se nad tím zamyslet v souvislosti se skandálními výroky [6] poslance za SPD Pavla Jelínka na adresu české alternativy, že prý rozvrací bezpečnost ČR. Není to nadbíhání poslance SPD právě Hamáčkovi? Naopak, bezpečnost ČR je již rozvrácena tím, že vnitro dlouhá léta rozdává tolik pobytových víz, že z Teplic se staly Arabské Teplice, z Brna se stala jihomoravská Džida a ministr vnitra zavírá české lidi za psané názory na Facebooku, protože má strach z vlastních občanů, stejně jako politici tady v Německu. Zakázali psát a brzy zakážou i zpívat. Teroristé se dělají u soudů jen z českých důchodců, kteří chodí o berlích, zato z černých a silných Afričanů se dělají jen chudáci a psychicky nemocní jedinci, i když vraždí bezbranné bílé ženy a děti. Superkrize naší civilizace v přímém přenosu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hruška
Návštěvník
Hruška

Nic nevyvrací moji teorii, že jde o MK-ULTRA. Ten kdo se vyzná ví o čem mluvím. Žádný nomád neexistuje, žádná al-kajda, vše to je výmysl aškenázi židohůnů s cílem hladat obraz nepřítele, který ve skutečnostineexistuje, dnes proto že těch blbejch co tomu věří je míň a míň tak přicházejí s Ruskem a Čínou, to jsou ovšem giganti a oni proti nim jsou směšní trpaslíci tak sem tam vytáhnou eso z rukávu jako např. Iran, KLDR či Venezuela a zkouší, kde by mohli rozpoutat třetí sv. válku a to je jejich současným cílem a pak
mají na to málo času.

Jana
Návštěvník
Jana

Prý se účastnil života v křestanské církvi… to by snad “spící bunka” džihádista nezvládl… nebo ano?

Jana
Návštěvník
Jana

Tak snad mu nějakým přístrojem neudělali hlasy v hlavě…
__________

Lidé z okolí Habteho A. serveru týdeníku Focus uvedli, že se muž začal měnit vloni v létě. Podle nich zjevně trpěl paranoií a slyšel hlasy. „Pokud jsme někde seděli sami, najednou se otočil a řekl: Kdo o mně mluví?“ popsal situaci jeden z jeho známých.

Forenzní psycholog Jérôme Endrass ve švýcarském listu Blick upozorňuje, že násilný čin z frankfurtského nádraží nelze jednoduše vysvětlit duševní poruchou. „Taková forma masivního násilí se poprvé projeví u lidí po čtyřicítce jen velmi zřídka. Pokud se násilí dopustí, tak na svém nejbližším okolí, v rodině,“ řekl Endrass a dodal: „Je velmi neobvyklé, že si někdo vybere cizí lidi, navíc v tak širokém věkovém rozptylu.“

Snaha zabít co nejvíce lidí podle psychologa souvisí většinou s ideologií, což je například terorismus. Policie v Curychu oznámila, že zatím neexistují žádné důkazy o Eritrejcově radikalizaci ani se nenašel žádný ideologický motiv.

Vraždění v amoku
Endrasse zaráží, že projevy duševní poruchy se u Eritrejce neobjevily dříve. „Náhlá změna v chování jako v případě Habteho A. je absolutní výjimkou,“ říká psycholog.

Cílené násilí připomíná podle Endrasse vraždění v amoku. „Takový případ je ale velmi vzácný. V celém Německu se to stává maximálně jednou nebo dvakrát ročně. Ve Švýcarsku se to může stát jednou za pět až deset let,“ uzavírá Endrass.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/512031-vysetrovani-eritrejce-ktery-shodil-zenu-s-ditetem-pod-vlak-se-zaseklo.html

Jana
Návštěvník
Jana

“Se svou ženou se intenzivně angažoval v místní křesťanské církvi (polovina populace v Eritreji jsou křesťané – pozn. red.).”

„Byl na mé svatbě. Nemohu uvěřit, že udělal něco takového. Byl to vždy tichý, korektní typ člověka,“ říká jeden z jeho známých. „Potkávali jsme se na vlakovém nádraží ve Wädenswilu, abychom si dali něco k pití,“ vypráví další mužův známý. Naposledy se s Habtem A. viděl před šesti měsíci. Nechápe, jak se z tichého člověka mohl stát vrahem.

Angažoval se v místní církvi
Vyšetřovatelé uvedli, že Habte A. se po svém útěku do Švýcarska naučil velmi rychle německy. Se svou ženou se intenzivně angažoval v místní křesťanské církvi (polovina populace v Eritreji jsou křesťané – pozn. red.). „Žil se svou rodinou velmi nenápadně,“ uvedla policie v Curychu. Jediným jeho střetem se zákonem byl za celou dobu jeden dopravní přestupek, a to až do minulého čtvrtka, kdy měl nožem ohrožovat svou sousedku a byl na něj vydán zatykač.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/511902-eritrejec-ktery-shodil-v-nemecku-pod-vlak-zenu-s-ditetem-se-lecil-na-psychiatrii.html

Koriander
Návštěvník
Koriander

Smrteľný teror kultúrneho obohatenia Nemecka pokračuje v Stuttgarte. Sýrčan mečom zabil nemeckého občana kazašského pôvodu.
Zdroj: Denník Pravda online 1. 8. 2019 a denník Bild: “Polícia v nemeckom meste Stuttgart vyšetruje útok so smrteľnými následkami, ktorý sa odohral v stredu večer na jednej z miestnych ulíc a obeť bola pri ňom ubodaná zbraňou opisovanou ako “určitý druh meča”. Predpokladaným páchateľom, ktorého zadržali po niekoľkých hodinách blízko miesta činu, je 28-ročný občan Sýrie, uviedla vo štvrtok agentúra DPA s odvolaním sa na vyhlásenie polície. Obeť bola identifikovaná ako 36-ročný Nemec. Obaja muži boli donedávna spolubývajúcimi. Pozadie útoku je zatiaľ nejasné, podľa polície mu však predchádzala hádka. Zadržaného muža majú ešte vo štvrtok predviesť pred vyšetrujúceho sud­cu.

Koriander
Návštěvník
Koriander

Smrteľný teror kultúrneho obohatenia Nemecka pokračuje v Stuttgarte. Sýrčan mečom zabil nemeckého občana kazašského pôvodu.
https://www.infovojna.sk/article/video-syrcan-v-stuttgarte-zabil-znameho-na-ulici-mecom

václav hlavne
Návštěvník
václav hlavne

Jaryn:máme je rádi a proto je zabije náš kamarád,kterýmu to nevadí.To je hustá argumentace,se tě bojim normálně.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

václa hlavně
a pochopil jsi hochu o čem jsem psal?

Hrad Sion
Návštěvník
Hrad Sion
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Hrad Sion
oni už si rusové poradí s bandou blbečků kteří si mysleli,že za židofašistické prašule udělají v rusku majdan. Musí to bý velcí hňupi nechat se do něčeho tak absurdního namontovat. Tak jak postupuje ruská policie ostatně postupuje policie téměř všude na světě, i v zemích západní evropy a v USA a je to v pořádku. Je to jejich práce.A když pár blbečků za židovské prachy chce dělat bordel je tře je spráskat na jednu hromadu a pak je někde zapojit do tvrdé práce aby přišli na jiné myšlenky. To,že někde, ostatně i u nás se takto proti těm,kteří nechtějí respektovat výsledky demokratických voleb a za prachy židů by chtěli měnit pravidla “z ulice” na fingovaných a nepřáteli státu organizovaných
“demonstracích” a policie proti nim tvrdě nezakročí aby bránila demokratické principy státu,je velký chyba. Ale ne těch hochů v unikformách,ale toho,že do velení se mohl dostat socanskej gauner kterej plní zadání těch nepřátel státu.

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Ruská armáda je zárukou světového míru. Oni na to mají.

Ignác
Návštěvník
Ignác