Teror ve Štrasburku je vrtění psem na odvedení pozornosti od Žlutých vest...

Teror ve Štrasburku je vrtění psem na odvedení pozornosti od Žlutých vest v Paříži, které chtěly původně Frexit a chytit pod krkem židovské banky! Máme unikátní překlad jejich manifestu! Video zachytilo inscenaci francouzských bezpečnostních služeb, teroristu nechala policie odjet taxíkem! Na zemi zůstal ležet obrovský 3-metrový chlap, unikátní video zachycující vraždu je opět v nízkém rozlišení, ale zastřelený muž je Arab!

Teror ve Štrasburku je vrtění psem na odvedení pozornosti od Žlutých vest v Paříži, které chtěly původně Frexit a chytit pod krkem židovské banky! Máme unikátní překlad jejich manifestu! Video zachytilo inscenaci francouzských bezpečnostních služeb, teroristu nechala policie odjet taxíkem! Na zemi zůstal ležet obrovský 3-metrový chlap, unikátní video zachycující vraždu je opět v nízkém rozlišení, ale zastřelený muž je Arab!

A máme to tady zase znovu. Opět jsou za dveřmi Vánoce a opět na vánočních trzích řádil muslimský terorista. Včera v podvečer ve francouzském Štrasburku zastřelil Chérif Chekatt, potomek muslimských přistěhovalců, který se narodil ve Štrasburku a je tedy francouzským občanem, podle dosavadních zpráv 3 lidi (jiné zdroje uvádí 4 osoby) a podle svědků provolával prvoplánovitá hesla “Alláhu Akbar” (Alláh je veliký) a “Inšalláh” (Je to vůle Alláha). Útok se stal v těsné blízkosti Štrasburské katedrály, kde probíhají Vánoční trhy [1]. Celá oblast je přitom už od počátku prosince neprodyšně hlídána ozbrojenými policisty, kteří dohlížejí na bezpečnost, neboť Štrasburk je spolu s Bruselem hlavním městem Evropské unie a ve Štrasburku má Evropský parlament jedno ze svých dvou sídel. Bezpečnostní opatření okolo katedrály se dají přirovnat k pevnosti. A přesto máme věřit tomu, že Chérif Chekatt prý vzal pistoli, vlezl do střežené oblasti a začal střílet. Jenže, to není ten největší bizár, který byste očekávali.

Štrasburské vánoční trhy a teror v uzavřené ulici.

Nejprve si povězme, jak to bylo od začátku. Jako první včera v podvečer přinesla média informace o tom, že ve Štrasburku došlo k teroristickému útoku a na místě jsou 4 mrtví. Policie prý pachatele stále nedopadla, ale mají ho obklíčeného a probíhá přestřelka. Taková byla prvotní informace. A teď ta chuťovka. Zatímco přestřelka ještě probíhala, média už chrlila informaci o identitě útočníka (to se ho policisté zeptali, jak se jmenuje a legitimovali ho během přestřelky?), že prý je to radikál, který měl být druhý den policií zatčen kvůli jiné trestné činnosti, a že prý se to nějak dozvěděl, že má být zatčen a rozhodl se tedy mstít a zabíjet. Tuto bizarní pohádku šíří média dosud i v této chvíli. Policie prý našla v jeho bytě pistoli a granát, jiné informace hovoří o pistoli i granátu v plurálu, v množném čísle, takže nebohý obyčejný Francouz, který si od září tohoto roku ve Francii už nesmí koupit ani vzduchovku (nová legislativa), teď netuší, kde se Chérif Chekatt k takovému arzenálu dostal.

Údajný pachatel Cherif Chekatt.
Amatérské video natočené asi Nokií z roku 2003 zachycuje 3-metrového chlapa ležícího na zemi

Jenže, to pořád není všechno. Záhy poté, co vypluly včera tyto informace tak rychle na povrch, se dostalo na internet amatérské video v opravdu opět mizerném rozlišení, jak je u těchto prý teroristických útoků zvykem, že pokaždé, když je někde teror, je u toho shodou náhod svědek, který to vše natočí předpotopním telefonem s nízkým rozlišením kamery.

Nějaká mladá francouzská dívka, která v pozadí telefonu komentuje situaci, natočila děsivou událost, jak dole na ulici na zemi leží chlap, okolo stojí skupinka osob a nějaká hysterická žena ječí, že je to k nevydržení. Problém s videem je ale úplně někde jinde. Autorka nebo autor videa z balkónu natáčí celou dobu hlavně vývěsní štít obchodu s oblečením Levi’s (židovské džíny), ale záběry na chlapa ležícího před vchodem domu, resp. obchodu, jsou jen velmi sporadické. Nicméně jeden ze záběrů, který trvá jen pár sekund, než žena kamerou opět pootočí na obchod Levi’s,  ukazuje neuvěřitelnou a bizarní věc.

Porovnání postav. Muž na zemi a okolo stojící osoby jsou v obrovském nepoměru.

Když se podíváte na záběr videa, okamžitě vás uhodí do očí nepoměr velikosti tělesné výšky zastřeleného člověka na zemi a vedle stojících miniaturních postav. Připojený snímek z videa vám zobrazuje, jak obrovský chlap leží na zemi v porovnání k postavám okolo něho. Pokud zanedbáme eventualitu, že okolo mrtvoly stojí ve skutečnosti malé děti, tak to potom znamená, že zastřeleným mužem je minimálně 3-metrový chlap (i když je jasné, že to je nesmysl, aby byl tak obrovský), který navíc je Arab, protože má tmavou tvář, to je vidět na jiném místě ve videu, i když má mizerné rozlišení. Pokud jde o velikost, může jít o zkreslení kamery kvůli úhlu záběru, ale tak obrovské zkreslení normálně nenastává. Muž na zemi musí být opravdu hora, minimálně přes 2 metry reálné výšky.

Chérif Chekatt tak zřejmě zastřelil jiného Araba, možná vyhazovače z klubu, velkou vazbu a bouchače, a tím se dostáváme k oficiálnímu příběhu, který vůbec nemusel proběhnout tak, jak je nám předkládáno a mohlo jít pouze o kriminální čin a vyřizování účtů mezi arabskými gangy, vymáhání dluhů apod. Proč bychom měli být ve střehu? Dole na videu je vidět trapný a údajný “standoff” francouzské policie a údajného střelce. Toto video je už natočeno ve vysokém rozlišení. Díky, RT.

Policie znala totožnost střelce už ve chvíli, kdy teprve probíhala přestřelka a média hned oznámila, že policie ví, že jde o terorismus, a že ví, o kdo je pachatelem

Proč být ve střehu? Především proto, že francouzské úřady včera večer velice ochotně a pohotově, doslova bleskurychle, uznaly a přiznaly, že vraždil muslim, a dokonce ochotně a rychle prohlásily, že opravdu šlo o terorismus. Jistě si vzpomínáte, jak to v dnešní době obvykle v těchto situacích chodí. Úřady i policie obvykle mlží, zapírají, že šlo o terorismus, omlouvají to jinými důvody a paličatě odmítají přiznat, že šlo o terorismus muslima. V tomto případě ale úřady včera podezřele pohotově potvrdily, že Chérif Chekatt volal islámská hesla. Najednou se zdá, že francouzská policie je pravdomluvná, že konečně říká nahlas pravými slovy a jmény, k čemu došlo. Jenže, pokud si myslíte, že došlo k nějakému osvícení francouzské moci, tak to vás opravdu velmi silně zklamu. Protože to, co začalo probíhat včera pozdě večer ve Štrasburku, to vám hlava brát nebude.

Muž na zemi má tmavý obličej, jde tedy o Araba.
Pachatel podle médií odjel z obklíčení přistaveným taxíkem a podle všeho je prý už za hranicemi Francie

Policie se podle včerejších údajů dostala s pachatelem do přestřelky a do tzv. ozbrojeného odporu (angl. standoff) a policie celou oblast uzavřela. Média přinesla informace, že v oblasti se ozývají nejen jednotlivé výstřely, ale dokonce i salvy z automatických zbraní, střelby dávkou. Policie ve Štrasburku je vybavena samopaly, takže to by nebylo nic zvláštního. Jenže po několika hodinách se nic nezměnilo a dnes přišla šokující a neuvěřitelná zpráva, která vás posadí na zem.

Pachatel prý z místa činu jakýmsi zázrakem uprchl, i když byl obklíčený a policie dokonce ví, jak uprchl. Nastoupil do taxíku a v současné době prý už zřejmě není na území Francie. Takový skandální výrok dnes francouzské úřady pustily do světa a uveřejnila ho světová média, včetně těch českých. Obklíčený terorista si zavolal taxík a odjel ze země. Tomu prý máme věřit? Francie, to se člověk poblije. Další video níže ukazuje zásah policistů přímo na místě, po zuby ozbrojení, ale klidně nechají na místě okolo chodit civilisty, i když se prý jedná o uzavřenou zónu, kde probíhá přestřelka s teroristou.

Každému je jasná, že střelba ve Štrasburku je vrtění psem francouzského prezidenta Emmanuela Macrona, resp. jeho páníčků z Domu Rothschild. Jedná se totiž o snahu Elysejského paláce odvést pozornost světových médií od demonstrací Žlutých vest v Paříži do jiného města a k jiné kauze, v tomto případě do Štrasburku na východě země a k hrozbě terorismu. Žluté vesty v Paříži se totiž nepodařilo úplně sabotovat zevnitř, jak to bylo původně v plánu.

Útok ve Štrasburku je Macronův a Rothschildův “vrtěný pes” na odvedení pozornosti médií od událostí v Paříži

Proč jsou Žluté vesty tak nebezpečné? A pro koho? A kdo vlastně použil a zneužil Žluté vesty? K tomu si musíme říct, co vlastně Žluté vesty požadují a okolo čeho se definují. Jeden ze čtenářů Aeronetu, který nechce být jmenován, byl tak laskav a poslal nám do redakce překlad Charty Žlutých vest. Moc mu děkujeme za překlad. V ní se dočtete šílené a neuvěřitelné věci, které vám konečně otevřou oči a pochopíte, proč Žluté vesty ve Francii byly infiltrovány násilníky, kteří zapalují auta a ničí obchody v ulicích, protože hlavním cílem je zdiskreditovat Žluté vesty v původní nenásilné podobě a naopak změnit éthos do takové míry, aby je každý považoval za násilníky. Podívejte se, jak Charta Žlutých vest vypadá. Překlad do češtiny najdete dole pod obrázkem.

Oficiální charta žlutých vest (gilets jaunes)

25 návrhů jako východisko z krize

Vzhledem k tomu, že politici se tváří, že nechápou požadavky Žlutých vest. Vzhledem k tomu, že požadavky některých nejsou zdaleka postačující pro vážnou a trvalou změnu, zde je neúplný seznam, který však představuje záruku výsledku z dlouhodobého hlediska. Nejsme naivní, plutokrati u moci udělají vše, aby tomu zabránili, ale nicméně je podstatné, aby se uplatnilo těchto několik návrhů

EKONOMIE PRÁCE
 1. Obecný zákon pro daně. Zabudovat do ústavy nemožnost pro stát odebírat na daních více než 25% bohatství obyvatelstva
 2. Okamžité zvýšení minimální mzdy, důchodů a životního minima o 40%
 3. Masivní nárůst zaměstnanosti státních zaměstnanců pro navrácení kvality veřejných služeb: nádraží, nemocnice, školy, pošty,…
 4. Bydlení: plán vybudovat 5 milionů nízkonákladových bytů s cílem snížení nájemného, cen nemovitostí a zvýšení dynamiky hospodářství a zaměstnanosti. Těžce trestat prefekty a starosty, kteří nechají nocovat bezdomovce venku
 5. Banky: snížit jejich velikost, aby byla zajištěna větší ochrana před krizemi, rozbít monopoly, oddělit spekulace od úspor a zakázat veřejné podpory
 6. Zlikvidovat zadluženost: tato byla již několikrát splacena
POLITIKA
 1. Ústava: přepsat ústavu lidem a pro lid a ve prospěch suverénního lidu. Zavést referendum na základě lidové iniciativy
 2. Zákaz lobování a dalších vlivových sítí. Definitivní vyloučení z politického života všech, kteří nemají čistý rejstřík, skončit s kumulací funkcí
 3. FREXIT: vystoupit z EU, abychom znovuzískali politickou, peněžní a hospodářskou suverenitu (respektování referenda z roku 2005), znovuzískání práva na vydávání naší měny vystoupením z článku 123 Lisabonské smlouvy (50 miliard € uspořených ročně)
 4. Daňové úniky: získat 80 miliard € vydaných státem ročně na CAC 40 (40 největších firem z burzovního indexu)
 5. Okamžitý zákaz privatizací a navrácení veřejných statků: dálnice, letiště, parkoviště, dráhy,…
 6. Radary a pokuty: zrušení zbytečných radarů a pokut na základě videa, což není nic jiného, než skryté zdanění
 7. Veřejné vzdělávání: vyloučit jakoukoli ideologii příslušného ministerstva a prověřit destruktivní výukové postupy (methode globale,…)
 8. Soudnictví: zečtyřnásobit jeho rozpočet a zkrátit čas projednávání. Zjednodušit soudnictví a zajistit jeho bezplatnost a dostupnost všem
 9. Média: rozbít monopoly a medio-politické propojení. Zpřístupnit sdělovací prostředky veřejnosti a zajistit pluralitu názorů. Ukončit propagandu editokratů (laiků, kteří jsou mediálními hvězdami a ovlivňují veřejné mínění). Odstranit subvencování sdělovacích prostředků (2 mld € ročně) a daňových úlev novinářů.
 10. Zajistit svobodu obyvatelstva a zakotvit do ústavy zákaz zasahování státu do výuky, vzdělávání, zdravotnictví, rodiny,…
ZDRAVÍ, EKOLOGIE
 1. Naprogramovaná obsolence: prodloužit záruky výrobců na nejméně 10 let, pokud jde o zajištění náhradních dílů
 2. Plasty: co je nejrychleji zakázat plastové lahve a další znečišťující obaly
 3. Farmaceutické firmy: oslabit jejich vliv, zdanění zdraví a nemocnic
 4. Zemědělství: zákaz GMO, karcinogenních pesticidů, látek ovlivňujících hormonální systém, monokultur,
 5. Reindustrializace Francie, aby se snížily dovozy a tím znečištění
GEOPOLITIKA
 1. NATO: okamžité vystoupení ze Severoatlantického paktu a zákaz účasti francouzské armády v agresívních válkách
 2. FRANCAFRIKA: skončit s okrádáním, s politickým a vojenským ovlivňováním. Vrátit peníze diktátorů a zločinně získaných statků lidu afrických zemí. Repatriovat okamžitě všechny francouzské vojáky. Ukončit systém franku CFA (koloniální africká měna), který udržuje Afriku v chudobě. Uspořádat mezinárodní vztahy s africkými státy na úrovni rovný s rovným.
 3. Imigrace: zabránit imigračním tokům, které jsou vyloučené nemožností příjmu a integrace vzhledem k hloubce civilizační krize, kterou prožíváme.
 4. Zahraniční politika: přísné dodržování mezinárodního práva a podepsaných závazků
Žluté vesty požadují pronárodní kotvu, kterou razí Aeronet a další alternativní servery. Proto bylo nutné Žluté vesty infiltrovat násilníky a zapalovači aut, aby bylo možné hnutí poté diskreditovat v očích veřejnosti

Jak sami vidíte, požadavky Charty Žlutých vest jsou doslova jako vystřižené z programových cílů alternativy, vystoupení z EU, vystoupení z NATO, rozbití bankovních kolosů, výstavba nájemních bytů, aby nájmy v zemi nerostly do astronomických výšek, rozbití monopolů, zabránění spekulacím a bankovním únikům atd. Pokud si přečtete Chartu, tak rázem pochopíte, proč bylo nutné Žluté vesty zdiskreditovat a masivně je infiltrovat zevnitř násilníky, kteří na demonstracích Žlutých vest potom zapalují a převracejí auta, mobilními telefony přijímají instrukce, co mají dělat, ve spolupráci s americkými televizními štáby se domlouvají, jak budou natáčet převrácení a zapálení policejního vozu atd.

Vyšetřovací tým na místě činu, kde ležel obrovský arabský chlap.

Slušní Francouzi, kteří podporují Žluté vesty, se okamžitě leknou, když v průvodu Žlutých vest najednou zažijí brutalitu, násilí, zapalování aut a rozbíjení výloh obchodů. Toto nemá nic společného se Žlutými vestami. Tito sabotéři ve Žlutých vestách mají za úkol zdiskreditovat hnutí Žlutých vest v očích veřejnosti, jsou to provokatéři, aby poté židovská Rothschildova loutka v Elysejském paláci, Emmanuel Macron, mohla proti Žlutým vestám nasadit tvrdou sílu a armádu. Jenže to se nepovedlo. Něco se včera dopoledne stalo.

Dům Rothschild dostal strach ze včerejší studentské demonstrace v Paříži, hlavní volební základna Emmanuela Macrona se obrátila proti němu, a proto musel přijít útok ve Štrasburku na odvedení pozornosti

Právě včera dopoledne a odpoledne vyšly do ulic Paříže další desítky tisíc demonstrantů, tentokrát studentů, kteří odmítají zavedení poplatků za vzdělání a zvýšení těch současných. Video ze včerejší demonstrace je níže. Studenti se taktéž připojili k Žlutým vestám, a to už je nebezpečná situace pro židovský chazariát, protože židé považují univerzity za své líhně budoucích servilních gójů, kteří jim půjdou na ruku. Jenže ve chvíli, kdy se proti Macronovi obrací i studenti na univerzitách, kteří ho dostali k moci ve volbách, tak to zcela mění situaci. Proto muselo dojít k plánu B a bezpečnostní složky státu zinscenovaly teroristický útok ve Štrasburku. A jak se zdá, opravdu to zabralo, světová a hlavně francouzská média jsou plná teroru ve Štrasburku, na Žluté vesty je rázem zapomenuto. Včerejší studentská demonstrace v Paříži proběhla několik hodin před terorem ve Štrasburku.

A aby celá věc nevyšuměla do ztracena a pozornost médií se nevrátila zpět ke Žlutým vestám, tak pro jistotu byl údajný terorista nedopaden, bylo mu umožněno z místa činu odjet taxíkem a pryč ze země, aby se kauza v médiích prodloužila. Strach z teroristy tak nekončí, lidé se budou dále strachovat, média každý den budou informovat a honu na teroristu. Žluté vesty budou zapomenuty. Dokonalé zavrtění psem. Terorismus odvede pozornost od požadavků obyčejných Francouzů na spravedlivý stát bez jařma židovské moci ukotvené v bankách, v daních a ve státní moci, která je plně pod kontrolou sionistického řízení globalizace a Domu Rothschild, pro který Emmanuel Macron dokonce dlouhou dobu pracoval na úrovni bankovního makléře Rothschild Bank.

Šiřte prosím tento článek, ať se lidé dozví, jaká je skutečná pravda o Žlutých vestách, jaký mají manifest a proč musí být jejich hnutí zdiskreditováno a rozloženo zevnitř, protože Žluté vesty ohrožuji sionistický světový řád a jeho figuru u moci v Paříži – Emmanuela Macrona.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
I3o
Návštěvník
I3o

Stratená Európa – návšteva v imigrantských getách.
Desivý reálny dokument o rozklade Európy.
Delegácia Ľudovej Strany Naše Slovensko na čele s poslancom NR SR Milanom Mazurekom sa bola na vlastné oči presvedčiť o krutom živote v európskych mestách ovládnutých imigrantmi. Zábery a rozhovory, ktoré sa im podarilo získať a publikovať v tomto dokumente, neuvidíte v žiadnych mainstreamových médiách. ZDIEĽAJTE tento film, nech sa stane mementom a budíčkom pre čo najviac ľudí na Slovensku. Našu krásnu vlasť ešte môžeme zachrániť.
Zdroj:
https://www.youtube.com/watch?v=CK5vNPRBrFo

https://vk.com/ls_nase_slovensko?z=video-145658814_456239026%2Fvideos-145658814%2Fpl_-145658814_-2

http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/video-navstivili-sme-imigrantske-geta-pozrite-si-desivy-realny-dokument-o-rozklade-europy/

Jana
Návštěvník
Jana

Války NATO se na facebooku za zločinné útočné nesmí označit.
caution-traingle Příspěvek porušuje zásady komunity, a proto ho nikdo další nevidí.
Jana Karásková
Slepá skvrna vůči zločinným útočným válkám NATO…

Babiš ml. byl pro Rusko velká příležitost. Zpravodajské služby z něj mohly dostat informace, tvrdí generál Pavel – Seznam Zprávy

johny
Návštěvník
johny

Kdy už bude jasné,že alahu akbar neznamená alah je veliký,ale alah je větší;dejte si to třeba do překladače

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

V Izraeli následně po Francii začaly protesty “žlutých vest”
https://www.interfax.ru/world/642418

Několik stovek lidí s žlutými vestami se v pátek vydalo do ulic Tel Avivu a Jeruzaléma, aby protestovalo proti nárůstu cen, informovaly izraelské média.
“Stejně jako Francie, Izrael není lhostejný ke zprávám o novém růstu cen každodenních potřeb a zboží,” uvedli v tiskové zprávě organizátoři protestů v Izraeli.
Podobné demonstrace probíhaly také v Belgii, Nizozemsku, v Řecku a ve Velké Británii.
Egyptské úřady předem uvalily omezení prodeje reflexních žlutých vest. Takové rozhodnutí je způsobeno obavami, že egyptští opoziční představitelé, podle příkladu Francie a dalších evropských zemí, se mohou pokoušet organizovat masové protesty. Podle egyptských úřadů se takové akce mohou uskutečnit v lednu – při výročí nepokojů z roku 2011, které vedly k rezignaci Hosního Mubaraka.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Tak už nám ho chytili paní Milerová. A jak naschvál nám to překazila spořádaní občanka, když ho poznala a udala ho. Policie pak zřejmě proti své vůli arabského čmoudíka musela utratit, aby později náhodou nemohl něco vyzradit Putinovi, nebo tak něco. Šak si to ta udavačka ještě odskáče 🙂

raspberry
Návštěvník
raspberry

Pijacku, prosím tě… Co takhle: Macron chce evropskou armádu a začal si vyskakovat. Trump nechce evropskou armádu, chce, aby členové NATO platili 4 % HDP na obranu. Tak Američani zařídili Macronovi lekci. Která se poněkud vymkla kontrole, což je dobře.

Cupřík
Návštěvník
Cupřík

Domnívám se, že se žluté vesty zdiskreditovaly do určité míry sami, ještě než proběhly násilnosti a to formou protestu, kdy neustále blokovali všem spoluobčanům dopravu…čímž si spoustu z nich poštvali proti sobě…potřebujete zavést dítě do školky nebo k doktorovi? Máte smůlu, žluté vesty vás zablokují a nepustí…jen občas pár aut. Otravovat život všem svým spoluobčanům není zrovna rozumná forma protestu…

Vlastimil Čech
Návštěvník
Vlastimil Čech

Spoluobčanův otravují život VŠECHNY stávky, které nějak zasahují do veřejného prostoru… popeláři, železničáři, dispečeři, zdravotníci, pekaři, mlíkaři…

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Pro ty schopne rozumet anglickemu textu, Veteranstoday je jeden ze zdoju vseobecne seriozni informace.
https://www.veteranstoday.com/2018/12/12/zio-pr/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Excelentni clanek. Za kazdym kriminalnim cinem svetoveho formatu sedi zidak. Co je to za svoloc, ktere dela poteseni utrpeni druhych. Ovsem kdyz pujde treba jen o jednoho sparchanteleho zidaka, musi o tom vedet cely svet. Hnus!

heriq
Návštěvník
heriq

comment image

Alkaponek
Návštěvník
Alkaponek

Údajně již tři hodiny před střelbou Macron vyjadřoval soustrast…

josef
Návštěvník
josef

comment image

Jana
Návštěvník
Jana

Ten poslední koment – že se to podobá směšně historii teroristů, kteří nechali upadnout své doklady identity…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Admin
Muzete s tim, prosim neco udelat? Nejsem elf ani troll ani Bozena Nemcova, a presto mi akizmetek pozastavil naprosto neskodne komentare 4x za sebou na ruznych mistech, kde slo pouze o upozorneni, ze hlavni komentar zapadl do processingu.

CML
Návštěvník
CML

Tak Šerif už nic neřekne, jako obvykle. Není chlap, není problém.