Teror v Nice ukázal, že nezabíjejí zbraně, ale odhodlaní kombatanti. Paříž prodlouží...

Teror v Nice ukázal, že nezabíjejí zbraně, ale odhodlaní kombatanti. Paříž prodlouží výjimečný stav, který měl za pár dní skončit. Lidé chodí v Nice s rukama nad hlavou pod hlavněmi samopalů armády. Elity na Brexit odpověděly nejbrutálnějším způsobem!

Teror v Nice ukázal, že nezabíjejí zbraně, ale odhodlaní kombatanti. Paříž prodlouží výjimečný stav, který měl za pár dní skončit. Lidé chodí v Nice s rukama nad hlavou pod hlavněmi samopalů armády. Elity na Brexit odpověděly nejbrutálnějším způsobem!

Včera ve čtvrtek večer, v Den výročí dobytí Bastily, proběhl ve francouzském Nice (ve městě s druhou nejvyšší muslimskou populací ve Francii) teroristický útok provedený bez jediné střelné zbraně [1]. Útočník se nechal inspirovat podobným činem, který v bývalém Československu provedla Olga Hepnarová v roce 1973 v Praze, za který o 2 roky později dostala trest smrti [2]. Útok ve Francii je však mnohem brutálnější. Za sebou zanechal 84 mrtvých, což je děsivě vysoké číslo. Ale varoval jsem před tím, že elity odpoví na Brexit v EU velmi rázně. Toto je jejich odpověď. V Nice je v podstatě vyhlášené stané právo, občané chodí s rukama nad hlavou. Ne teroristé, občané!

36499D5600000578-3691019-image-a-65_1468538394714.jpg
Okolo vojáků musí lidé v Nice chodit s rukama nad hlavou.

O to hrozivější je skutečnost, že útočník nepotřeboval žádnou střelnou zbraň. Paradoxně tak dochází k potvrzení slov kritiků omezování dostupnosti zbraní v EU, kteří upozorňují, že nezabíjí zbraň, ale odhodlaný člověk. A když nemá zbraň, použije výbušniny. A když nemá výbušniny, použije dopravní prostředek jako zbraň. A když nebude mít auto, použije třeba holé ruce a unese linkový autobus s cestujícími a úmyslně s nim sjede z mostu do řeky anebo vjede na dálnici do protisměru. Tyto návody na zabíjení lidí bez použití střelné zbraně si teroristé vyměňují na svých webech pravidelně a už jsem o tom hovořil několikrát na Svobodném rádiu. Současný úder v Nice ale má podle všeho znaky false flagu. Armáda vyrazila do ulic a lidé v Nice musí chodit s rukama nad hlavou. Viz. právě úvodní foto článku a foto výše. Je také velmi podivné, že francouzská policie podle všeho vůbec nestřílela na pneumatiky náklaďáku a ten tak mohl dál pokračovat v jízdě a zabíjet lidi.

Výjimečný stav ve Francii po listopadových útocích v Paříži z loňského 13. listopadu měl skončit právě na konci července, za dva týdny. Francouzská vláda dnes ráno oznámila, že výjimečný stav bude v celé Francii pokračovat a do ulic bude nasazeno znovu více policistů. Bezpečnostní opatření přijímají i další státy EU, obnovují se kontroly na hranicích. Po nedávném Brexitu se v Evropě, ale i v USA, opravdu dějí věci. Souvislosti jsou o to zajímavější, že odhalují skutečnost, že teroristické útoky po 11. září 2001 jsou zaručeným prostředkem na to, jak dostat do ulic více policistů, s větší výzbrojí, jak vyhlásit výjimečné stavy a omezit občanské svobody bez toho, aby se lidé bouřili. Naopak, terorismus a strach z něho způsobuje, že lidé chtějí více policistů, chtějí více bezpečnosti a za cenu ztráty občanských svobod se chtějí nechat ochraňovat silovými složkami státu.

zkotdynde6dbncpkt5kxagtc-gyepvrz-large.jpg
Záběr na silnici s řadou ostatků obětí.
Zbraň nezabíjí, zabíjí odhodlaný kombatant

V listopadu bylo snadné ukázat na důvod masakru. Řeklo se nahlas, že zbraně jsou špatné. Ano, zakážeme je. A ihned v EU vznikla iniciativa za další omezení přístupu k nim. Dosud ten návrh leží v Evropském parlamentu. Ale to, co se stalo včera v Nice, je trochu jiné. Můžete zakázat zbraně, ale můžete zakázat náklaďáky? Auta? Autobusy? Vlaky? Letadla? To prostě nejde. Odhodlaný terorista je schopen použít jakýkoliv prostředek k tomu, aby pozabíjel co nejvíce lidí. Televize Sky News informovala, že teroristé z islámského státu mají dokonce příručku, která popisuje útoky “alternativními zbraněmi” v zemích s vysokou kontrolou střelných zbraní. Mají doporučeno využívat dopravní prostředky k útokům proti civilistům, ale také mají útočit na zdroje pitné vody, na elektrárny, transformátory rozvodných sítí atd.

Nice-Bastille-Day-terror-attack4.jpg
Místo masakru.

Žádná země nemá tolik prostředků, aby ochránila všechno a všechny. Nemá to smysl, je to utopie. Terorismus je nástrojem ovládání mas. Skuteční teroristé chtějí destabilizovat vládu konkrétní země, útokem na civilisty se vzedmou nepokoje a strach ve státě. Jiný cíl ale mají tzv. teroristé, kteří pracují podle scénáře false flag operace. Pokud potřebujete prodloužit výjimečný stav, můžete to udělat buď tak, že vláda navrhne prodloužení a média jí za to označí za diktátorskou, anebo provedete další teroristický útok a na prodloužení výjimečného stavu se nikdo neodváží říct ani popel. Jen si vzpomeňte, kolik lidí podporovalo v USA Partiot Act v roce 2001, ale o 4 roky později proti jeho prodloužení už byly demonstrace a petice za jeho zrušení. Ve Francii se elity poučily, prodloužení výjimečného stavu se pojistilo dalším brutálním útokem.

Screen-Shot-2016-07-14-at-6.12.12-PM.png
Drastické foto z kamerového záznamu.
Elity v posledních dnech vysílaly silné vzkazy

Zastřelení policistů v Dallasu odstartovalo mezi elitami zajímavé pohyby. George W. Bush, jehož rodina patří v USA do skupiny elitistů  tzv. Ivy League (Břečťanová liga), se ukázal na smutečním ceremoniálu zastřelených policistů v Dallasu ve fialovém obleku, podobně jako papež nebo britská královna. Bushe má mnoho lidí za blázna a komedianta, ale přijít na tryznu jako jediný ve fialovém saku, to není jeho hloupost nebo neomalenost. Je to signál celého klanu rodiny Bushových, že vítězí v prosazování svých cílů a plánů. Bushovo tancování tento vzkaz pouze podtrhlo. Velká Británie je na odchodu z EU a odcházení Londýna zanechává za sebou celou Evropskou unii v totálním rozkladu.

2016-07-14t220534z_940275332_lr1ec7e1pczm8_rtrmadp_3_france-crash.jpg
V Nice nyní operuje armáda a národní garda.

O to více si elity v EU uvědomují, že je třeba lidem zabránit v referendech o vystupování z EU. Pamatujete si, že po Brexitu se ihned začalo mluvit o tom, že další referendum by mohlo být právě ve Francii. Dnes po útoku z Nice si nikdo na referendum už ani nevzpomeneme. Odvrácení pozornosti od referend, zasetí strachu mezi Francouze, prodloužení výjimečného stavu, za současné situace nepřichází referendum ani v úvahu. A zůstane to tak dlouho, dokud elity budou chtít. Pokud by se téma možného referenda ve Francii opět vrátilo za čas na stůl, elity zorchestrují další brutální teroristický útok. Země se lekne, lidé se vyděsí, novinové titulky se zaplní jednobarevným tématem a začne se mluvit o tom, že Francie nemůže hrozbám terorismu čelit sama, že musí obranu koordinovat v rámci EU s ostatními zeměmi. Takže žádné referendum. Když vám terorista s náklaďákem zabíjí ženu a děti na silnici, nestaráte se o referendum o vystoupení z EU.

france-l-reuters.jpg
Prostřílené sklo náklaďáku teroristy. Zajímavé, že policie vedla palbu na sedadlo spolujezdce a ani ne tak moc na řidiče…
Po Brexitu bylo třeba umlčet mediální diskusi o dalších referendech

Masakr z Nice má všechny parametry false flagu. Načasování je dokonalé. Po Brexitu se ve Francii začaly ozývat hlasy za francouzské referendum. Za dva týdny měl ve Francii skončit výjimečný stav. Globální elity tancují na pohřbech zastřelených policistů. Ústavní soudy schvalují adopce dětí homosexuály a LGBT komunitou. Policie dostává v ČR do rukou právo rozpouštět demonstrace. Mění se název České republiky na Čechii. Boris Johnson se v Londýně stává ministrem zahraničí nové britské vlády a je rozhodnutý dovést Velkou Británii ven ze svazku s EU. Evropská unie se potřebuje sjednotit. A jak to udělat nejlépe, když tzv. evropské hodnoty v EU nikdo nevidí? Zaseje se mezi lidi strach. Teroristický útok lidi vyděsí, zavedou se kontroly na hranicích, pošle se do ulic zase, znovu, opět více policistů. Opět se policistům navýší rozpočty, nakoupí se nová auta, zbraně, výstroj. Provedou se další kola náborů policistů. A nikdo neřekne ani popel, protože je to přece pro dobro věci, pro ochranu oveček před těmi zlými teroristy.

nice-truck-attack-france-victims-2.jpg
Oběti na místě masakru.

Signály a symboly elit jsou okolo nás. Vzpomeňte si na ceremoniál otevírání Gotthardského tunelu. Tam to bylo všechno krásně vidět, co elity plánují a chystají. Posílaní vzkazů skrze symboly, uřeknutí se britské královny, že raději uteče ze země, pokud Brexit neprojde, Bushova tancovačka v Dallasu, posilování práv policistů nejen v Česku, mohutné prosazování podpory LGBT lobby a adopcí dětí homosexuály, to všechno jsou urychlené procesy nasunování konceptů NWO v EU po Brexitu, který spustil celou řetězovou sérii událostí. Celá EU nyní bude na nějaký čas odpoutána od tématu britského odcházení z EU. Nyní se bude soustředit na bezpečnost, boj proti terorismu a bude usilovat o pevnější uchopení moci nad zeměmi, které v EU zůstávají. Lidem se musí dát před oči jiný cíl, než jsou referenda. Tím cílem je strach z terorismu. Elity nejsou nijak komplikované ve svých modelech uvažování. To, co je na celé kauze z Nice smutné je fakt, že při tomto útoku v Nice zemřelo tolik lidí, mezi nimi i děti. Ale o to větší bude mediální dopad na celou EU ve věci utahování šroubů, posilování policie, špehování na internetu, omezování projevů svobody slova.

Dnes večer od 19:00 hodin budeme také o teroru v Nice hovořit v pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

Záznam nesestříhaného pořadu: zde

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
helenka
Návštěvník
helenka

Já se jen divím pane VK, že ještě spolupracujete s tim dacanem Kapalem, co ten by neudělal pro publicitu. Aeronet by si zasloužilo vlastní rádio!!!

pomlouva az hamba a vlasteneckou scenu rozdeluje viz : < Fake removed >

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Pro Helenka: Člověk, který má aspoň dvě mozkové buňky pochopí že: Ten údajný záznam je sestaven z několika různých jiných záznamů. Dále je (místy) záznam zpomalený aby to vypadalo, že je pan Kapal pod vlivem alkoholu… K celé záležitosti se jak pan Kapal tak i pan VK vyjádří ve vysílání.
Je smutné paní Helenko, že jste na jasné falzum nepřišla, spíše to však vypadá, že si přejete, aby to falzum nebylo… Potom se dá říci, že spíše stojíte duchem na straně režimu, který zde vládne. Je mi Vás líto …

Hanicka
Návštěvník
Hanicka

Tolik mrtvých a žádná krev na náklaďáku !!!
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/07/nice-dalsi-falesna-vlajka-vladou.html

Biba
Návštěvník
Biba

Presne! Tiez sa divim, ked sa totalne prestriela celne sklo na nakladaku, vyzera to tak, ako je na fotke?! Veru nie! Okno je cele popraskane!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Nevim, jestli si toho uz nekdo nevsiml, ale radsi to sem pridam. Jeden ocity svedek tvrdi, ze nez prijeli prvni zachranari, ubehlo dlouhych 25 minut! Zde je video …svedectvi je hned na zacatku.

https://video-yyz1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/13750256_606479282847170_82029180_n.mp4?efg=eyJybHIiOjU2MywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoidjNfNDI2X2NyZl8yM19tYWluXzMuMF9zZCJ9&rl=563&vabr=313&oh=a92dfe8cda677f0e93cf27aea732ce32&oe=578C7B9D

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Ti volajici byla uplna komedie. Prislo mi, jakoby byli na drogach. Ten typek, který neumel ani slozit vetu a na konci řekl „proc to Putin nerekne!“ 😀 U toho posledniho volajiciho pokladal otazku spise pes, který mel asi vyssi IQ nez jeho panicek 😀 Ale dneska jsem se celkem zasmal, jindy se citim spis trapne, když takove kapacite jako VK volaji lidi, kteří nedaji dohromady ani jednu souvislou vetu a nechapou, ze si musí vypnout zvuk z radia.

DRB
Návštěvník
DRB

Tak tu mají tu svojí slavnou multikulti , kterou nám sem chtějí nacpat. nahnat to na vlaky a lodě, a poslat to všechno zpátky domů odkud to přitáhlo.Hlídat vnější hranice a nikoho sem nepouštět! Turecku nic neplatit ! A všechny sluníčka, vítače a pod.. postavit před soud za vlastizradu! bud je zavřít nebo ještě lépe poslat je mezi tyhle neandrtálce k nim domů at si tam s nima žijí když je tak milují !!

mimon
Návštěvník
mimon

Uzavreli tu vlakovu katastrofu velmi rychlo a jednoducho, ze zlihal ludsky faktor.

mimon
Návštěvník
mimon

A co hovorite na este nevysetrenu vlakovu katastrofu v Taliansku? Nebolo to predkolo a sygnal na utoky na ludi dopravnymi prostriedkami? Asi si elity potrebovali dopredu vyskusat, ako to na ludi funguje, este bez naznaku terorizmu a potom to naostro spustit v Nice.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Jediná (?) česká svědkyně je chazarská pizda.
V[b] kavárně, kde seděla Češka Sonja Fraňková Abramowitz s manželem, ale tomu, že by mohlo jít o teroristický útok, ještě nic nenasvědčovalo.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/409366-ceska-turistka-z-nice-siroko-daleko-nebyl-jediny-policista.html
Běžný občan Čechaistánu cestuje maximálně prstem po mapě, ale tahle “Sonja Fraňková Abramowitz jezdí do Nice každý rok a atmosféru na tamní promenádě dobře zná.”

vanga
Návštěvník
vanga

je zajímavé že se ve Francii něco stane když se blíží ukončení vyjímečného stavu.Nebo se mýlím.

myslet?
Návštěvník
myslet?

Po prohlédnutí rozstříleného čelního skla kamionu soudím, že se jednalo o autíčko na dálkové ovládání, kterému za volant posadili mrtvolu. Je to jednodušší, než cvičit atentátníka.

Thom
Návštěvník
Thom

A atentátnik vodič sa cvičí ako? Aha…urbí si vodičák skupiny ”C”.

myslet?
Návštěvník
myslet?

Nejprve je potřeba trochu poumývat mysl, poté přimontovat výbušné zařízení. Pravda, dálkové ovládání může být trochu jednodušší.

Hnus
Návštěvník
Hnus

Ked sledujem coho su schopni,kazdeho moslimskeho teroristu by mali nase sudy trestat trestom smrti,pricom pocas toho by bol polievany prasacou krvou…