Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění...

Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění vody, ale tisková zpráva po 2 dnech zmizela z vodárenského webu poté, co se informace začala sdílet na Facebooku! Firma vyrábí membrány na bázi oxidu grafenu a jejich účinnost v čištění vody je prý fantastická, prozatím se však počítá jen s čištěním odpadních vod, úprava pitné vody přijde později. Nanočástice oxidu grafenu se však mohou z membrán postupně uvolňovat a dostávat do čištěné vody, varovali aktivisté na Facebooku, ten jim smazal skupinu! A pro jistotu byla odstraněna i tisková zpráva z vodárenského portálu! Co se to děje?

Technologická firma začne dodávat ve Velké Británii grafenové filtrační membrány pro čištění vody, ale tisková zpráva po 2 dnech zmizela z vodárenského webu poté, co se informace začala sdílet na Facebooku! Firma vyrábí membrány na bázi oxidu grafenu a jejich účinnost v čištění vody je prý fantastická, prozatím se však počítá jen s čištěním odpadních vod, úprava pitné vody přijde později. Nanočástice oxidu grafenu se však mohou z membrán postupně uvolňovat a dostávat do čištěné vody, varovali aktivisté na Facebooku, ten jim smazal skupinu! A pro jistotu byla odstraněna i tisková zpráva z vodárenského portálu! Co se to děje?

V noci jsme dostali do redakce upozornění od našeho čtenáře, který nás upozornil na bombastickou zprávu, která se objevila na Facebooku a začala se lavinovitě šířit. Britská společnost G2O Water Technologies jako první firma na světě uvedla na trh komerční filtrační membrány pro čištění vody na bázi oxidu grafenu a získala prvního zákazníka, který začne membrány nakupovat a používat. Tímto zákazníkem je britská společnost Hydrasyst Limited, která dodává technologie pro průmyslové čističky odpadních vod ve Velké Británii, ale dodává i technologie pro úpravy pitné vody.

Firma nabízí grafenové membrány pro čištění vody

Tahle tisková zpráva se objevila na nejsledovanějším americkém vodárenském webu Water Tech Online a právě odtamtud se začala šířit na americkou alternativu, americkou větev Facebooku a odtamtud do Evropy. Tisková zpráva na vodárenském portálu zůstala jen dva dny, ale dnes už tam není, prostě zmizela. Zpráva se totiž stala terčem pozornosti ekologických aktivistů, kteří upozorňují na to, že oxidy grafenu se mohou z membrán postupem času uvolňovat, jako se to děje u současných keramických membrán potažených obyčejným aktivním uhlím, které je drženo na membráně pomocí polymerů. Pomocí těch samých polymerů bude na membráně držen grafen, resp. jeho oxidy.

Jakmile se o grafenových membránách na čištění vody začali bavit lidé na Facebooku, okamžitě se začalo mazat na celé frontě

Jakmile se toto začalo šířit na Facebooku, okamžitě zakročila administrace sociální sítě a smazala americkou skupinu, která tuto tiskovou zprávu z vodárenského webu převzala. Jenže následně zmizel [1] i samotný článek z Water Tech Online. Díky internetovému archivu se ale na smazaný článek můžete podívat zde.

Tisková zpráva z vodárenského portálu zmizela

Článek byl publikován na portálu 30. července 2021 a vydržel tam jen dva dny, protože dnes už je z portálu Water Tech Online smazaný. Kde ovšem tisková zpráva zůstala, to je oficiální web výrobce membrán G2O Water Technologies, tisková zpráva je stále dostupná na jejich webu zde. V tiskové zprávě se hovoří o tomto:

Britská technologická společnost G2O Water Technologies získala první komerční zakázku na vylepšení vodních filtračních membrán oxidem grafenu. Pro tuto technologickou společnost i pro vodárenský sektor na celém světě je to mimořádně významné, protože se jedná o první komerčně úspěšné použití nedávno vyvinutého materiálu pro úpravu vody.

Výhody použití oxidu grafenu spočívají ve zvýšení výkonu membrán, protože zmírňuje účinky zanášení – což je jeden z největších problémů, s nimiž se provozovatelé membránových systémů filtrace vody potýkají. Díky povlaku z oxidu grafenu, který společnost úspěšně vyvinula a pilotně vyzkoušela v severozápadní Anglii ve spolupráci se společností Hydrasyst Limited, mohou provozovatelé zlepšit provozní účinnost, snížit spotřebu energie a snížit spotřebu chemikálií. Předpokládá se, že se tím prodlouží životnost membrán a také se výrazně sníží náklady a dopad úpravy vody na životní prostředí.

Společnost Hydrasyst, která tuto technologii zavedla jako první, je britským dodavatelem řešení na klíč pro pokročilé membránové technologické systémy, zejména v průmyslových procesech. Generální ředitel Kyle Wolff ke spolupráci se společností G2O uvedl: “Jsme nadšeni, že se již nějakou dobu úzce podílíme na pilotním projektu a aplikaci povlaků oxidu grafenu společnosti G2O Water Technology. Nakonec se nám podařilo prokázat jejich hodnotu pro některé z nejobtížnějších úkolů v oblasti úpravy vody, kterým naši zákazníci čelí; například v odvětví průmyslových prádelen. Díky povlaku z oxidu grafenu přinášejí naše keramické membránové systémy s dutými vlákny významné provozní výhody, které koncovým uživatelům umožňují zvýšit účinnost využití vody a zároveň přinášejí významné úspory nákladů na energii.

Jedná se o významný milník pro společnost i celý vodárenský sektor. Jedná se o první komerčně úspěšnou aplikaci oxidu grafenu pro úpravu vody,” řekl Chris Wyres, generální ředitel společnosti G2O Technologies. “Výsledky průmyslových zkoušek s technologií Hydrasyst potvrzují reálné výhody, které toto řešení přináší. Se společností Hydrasyst budeme úzce spolupracovat na zavádění systémů Nanopulse pro řadu aplikací v oblasti úpravy vody. Předpokládáme, že rozsáhlé nasazení tohoto transformačního řešení může přispět k řešení problémů spojených s nedostatkem vody a změnou klimatu.”

Grafenové membrány pro úpravy vody musí mít certifikáty, ale podle všeho nemají. Certifikáty vlastně nemají v EU ani špejle na Covid-19

Aktivisté na Facebooku kritizovali skutečnost, že membrány neprošly expertízami státních zkušeben a neproběhly ani studie EIA, které by posoudily dopady na životní prostředí nasazením této nové nanotechnologie, která se může skrze vodu dostat do potravinového řetězce. Tlakové membrány čištění vody jsou vystaveny nejen vysokému tlaku, ale i abrazivním materiálům ve vodě, které degradují povrch membrán. Postupem času se povrchu opotřebuje, odloupne se a nechráněný povrch keramiky se začne zanášet.

Porovnání molekulárních struktur grafenu

Jenže, při odloupnutí aktivního uhlí z běžných membrán nehrozí člověku ani organismům žádná velká rizika, ovšem nanočástice oxidu grafenu je úplně jiný a neprozkoumaný příběh. Jakmile se tedy na Facebooku začalo o tomto diskutovat, Facebook skupinu zrušil bez udání důvodu a z portálu Water Tech Online zmizela i tisková zpráva. Jako kdyby se někdo snažil tuto informaci potlačit, aby zmizela.

Je logické, že tisková zpráva zůstala jen u výrobce grafenových membrán, ten se výrobkem chlubí a chce jej prodávat, ale všude jinde se zdá, že globalisté skrze Facebook a další portály začali tiskovou zprávu cenzurovat. Certifikáty tak dnes nemá kde co, ani membrány na čištění vody, ani antigenní špejle na testování českých školáků. Hlavně, že certifikáty musí mít pračky nebo lednice, kolik žerou elektřiny. Ale certifikovat produkty, které ovlivňují lidské zdraví, to jaksi ani náhodou. Chucpe!

Oxid grafenu v lidském těle má hned několik funkcí, provokuje imunitní odezvu, vede elektrický proud a má feromagnetické projevy v elektromagnetickém poli

Velké znepokojení vzbuzují totiž informace, o kterých informoval [2] nedávno i Aeronet, že vakcíny proti Covid-19 podle všeho obsahují oxidy grafenu jako booster pro posílení imunitní reakce očkované osoby, ale rovněž i pro vytvoření unikátní ID grafenové entropie v těle člověka, která bude v elektromagnetickém poli generovat unikátní a jedinečnou hysterézní křivku při měření magnetického pole. Pokud by se začaly masivně používat grafenové filtrační membrány pro úpravy vody, potom by bylo de facto vymalováno.

Znázornění čištění vody grafenovou membránou

Grafen by se totiž mohl z membrán po nějakém čase uvolňovat a dostal by se do pitné vody, potravinového řetězce. Oxid grafenu je řešen formou tzv. destiček, které jsou elektricky vodivé a rovněž feromagnetické s velmi silnými magnetickými odezvami na elektromagnetické pole. Použití grafenu pro úpravy vody musí podléhat opravdu důkladným schvalovacím procesům ze strany orgánů a státních úřadů. A právě k tomu asi ve Velké Británii vůbec nedošlo.

Oxidy grafenu v lidském těle jako noční můra, ale Facebook všechno maže, aby se lidé nic nedozvěděli!

Podle tiskové zprávy se zatím zdá, že membrány budou používány pro čištění odpadních vod z prádelen a náročných provozů, i když nasazení ve vodárnách na úpravu pitné vody je jen otázkou času. Podezřelá reakce Facebooku a portálu Water Tech Online posiluje podezření, že něco tady opravdu nehraje. Pokud by grafenové membrány byly bezpečné a měly by certifikáty a testy EIA a zkoušky státních zkušeben, asi by nebyl důvod mazat tiskové zprávy na portálech a mazat na Facebooku diskusní skupiny. Něco podobného se stalo nedávno, když se začalo psát o rizicích grafenových roušek. Facebook tehdy rovněž agresivně zasáhl a začal skupiny mazat.

Výrobce grafenových roušek

Oxidy grafenu se mohou z vody dostat do ryb, do těch sladkovodních a následně i mořských, a za nějaký čas se ten grafen vrátí z moře v potravním řetězci člověku na stůl. Takže argument, že jde jen o čištění odpadních vod a nikoliv úpravu pitné vody, prostě neobstojí. Použití grafenu jako materiálu nové epochy je dnes velice progresivní, ovšem dosud neexistují studie zdravotních důsledků pro člověka, je-li vystaven těmto nanočásticím, na které lidský imunitní organismus reaguje velmi agresivně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

A očkování je rázem vyřešené..co tak ještě zapojit do řešení německé markety,postačí zvednout jen o něco ceny,to už je přeci běžná praxe..

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Přihořívá verbeži, Aspeńaci bacha…Zatčení Billa Gatese americkou armádou

V úterý 27. července však Gates učinil chybu a americkým mariňákům se ho podařilo zadržet na pozemku, který tajně vlastnil v Myrtle Beach v Jižní Karolíně.

Kromě toho armáda obvinila Gatese z organizování obchodu s dětmi, který řídil společně s odsouzeným pedofilem Jeffreym Epsteinem.

JAG (vojenská prokuratura amerického námořnictva) také vyšetřuje, zda vakcíny obsahují syntetické nanočástice vyrobené společností Microsoft a švédskou biotechnologickou společností Biohax International. Armáda tvrdí, že Gates měl z prodeje vakcín obrovský zisk. Gates, který již dříve popřel, že by měl na vakcínách finanční podíl, podle dokumentů JAG však vydělal souhrnně na prodeji vakcín společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson nejméně 10 miliard dolarů. JAG činí Gatese částečně odpovědným za smrt 7 000 amerických občanů, kteří zemřeli do 72 hodin po podání přípravku.

Byl vzat do vazby a v současné době je zadržován na neznámém místě, kde čeká na převoz do Guantánama, dodal náš informátor.

https://realrawnews.com/2021/08/military-arrests-bill-gates/

PaVo
Návštěvník
PaVo

Ondřeji, nenech se tahat za nohu a přečti si disclaimer té stránky, je jen pro zábavu, rozumíš?
: This website contains humor, parody, and satire….

Jde o humor, parodii a satiru.

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

A zazvonil zvonec a pohádce je konec..
Spěte dál.

Dáša
Návštěvník
Dáša

To bude krása. Až bude zatčen doopravdy, nikdo tomu nebude věřit. A ještě budou organizovat pochody za jeho osvobození. Vždyť je to takový roztomilý pedofil.
Možná se pohybuje v Praze na pochodu duhových hřibů v pořadu pro děti, který ale koliduje s vystoupením performera předvádějícího barevná pera v řitním otvoru a jejich vějířovité rozevírání.

Monique
Návštěvník
Monique

Hezký večer všem, myslím, že je důležité, aby se obzvláště v dnešní době spojovali lidé, kteří takzvaně “plují na stejné lodi stejným směrem”. Takže navrhuji sraz “aeroneťáků” 2.0 – tentokrát snad úspěšnější.
Místo: Moravské náměstí, Brno – u kašny.
Čas: sobota 7.8.2021 v 15.00.
Kolik z nás má pocit, že “jsou na to sami”, přitom někde se ty spřízněné duše určitě nachází, jen se najít. 🤔

Spytihněv2
Návštěvník
Spytihněv2

že by nás tam všechny hned sebrali?

nemam
Návštěvník
nemam

A za co by koho měli brát? A kam by ho brali?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Do registru odpíračů vakcín, šiřitelů hoaxů, a dalších íčovin.
Jen do kamer naberou obličeje lidí, no.

nemam
Návštěvník
nemam

Paranoia. Klidně se do takového registru přihlásím hned. Ale ne jako odpírač vakcín, neb vakcíny některé nejsou až tak od věci, ale tahle zrovna jaxi nee … Přenechám potřebnějším.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Dělal jsem si srandu, jen do kamer je naberou.

Sivul
Návštěvník
Sivul

vsechny smejdy vystrelit do vesmiru, anebo poslat na jinou planetu. Uz nikdo nikdy nebude skodit teto planete. Dohoda zněla jasně. Oni ji porušili. Trest bude adekvatni-nebo zadna planeta nebude. Sobecky ? Bud vsichni nebo nikdo, nic mezi tim. Problem je v tom, ze tato planeta je pod ochranou 🙂 Cas vyprsel, a klidne nam rikejte jakkoliv. Nejsme bohove. Ale muzem delat cokoliv. Za cenu…Jsme svetla na nocni obloze, nekdy i ve dne. Mate pro nas hodne nazvu/pojmenovani. Pokud nechcete pomoc, staci rict.

nemam
Návštěvník
nemam

Pokud se tam na place objeví wifina jménem “aeronet” nebo něco podobnýho (hledejte ve wifi připojeních na mobilu), tak jsem tam. Zapnu tethering na svém mobilu, který nevede nikam a bude zaheslovaný ale viditelný, ale jako znamení to bude dobrý 🙂 Pokud ne, nejsem tam. Rád se ale potkám. Budu rádiem vysílat tenhle potkávací signál a případně sedět poblíž na lavičce 🙂 Pokud se tam takových wifin objeví víc, je nás tam logicky víc 🙂 Přidám tam nějaký suffix jako odlišení, kdyby náhodou někdo chtěl dělat to samé 🙂 Ale asi takových moc nebude. 7.8. 15:00. Těším se.

Sivul
Návštěvník
Sivul

nejste na to sami, Moniko :/ Lide maji zvlastni vlastnost=trpelivost. Chapu ze by kazdy chtel vsechno hned a ihned. Vydrzte prosim. Uz to nebude dlouho trvat.

Anonym
Návštěvník
Anonym

https://cz.sputniknews.com/20210803/prezident-zeman-podepsal-zakon-podle-nehoz-budou-mit-cesi-pravo-branit-se-se-zbrani-v-ruce-15372255.html
Důležité je:
>> občanům České republiky právo bránit sebe i jiné pomocí zbraně
>> Listina základních práv a svobod bude obsahovat ustanovení, že „právo bránit život svůj či život jiného člověka i se zbraní je zaručeno za podmínek, které stanoví zákon“
>> Cílem ústavní změny je zabránění tomu, aby toto právo mohlo být omezeno běžným zákonem.

Nicméně NESMÍME zapomenout na to kdo má v prackách soudy a soudce a taky komu vláda vyjádřila podporu a ochranu! Chráníme-li sebe, chráníme také tuto zemi …. “nad Maharalem”.

Anonym
Návštěvník
Anonym

https://www.infowars.com/posts/nih-director-says-parents-should-wear-masks-inside-their-own-homes/
Další absurdita.
Rodičům dětí mladších 12ti let (speciálni těch neočkovaných) bylo řečeno, aby nosili ochrany dýchacího ústrojí (resp., masky) i dome. Uvnitř!!
“Rodiče by měli být uvedomělí a doporučení je, nosit tyto ochrany i uvnitř.”
“Vím, že je to nepohodlné, ale …”

A přitom mají děti téměř nulovou šanci onemocnět. A absurdita roste a roste. A Západní fašismus se krmí a krmí. A fanatici kvičí a udávají a jsou vzteklí a napadají neočkované atpd.

A Babiš neustále s Vojtěchem tvrdí jak jsou ty marmelády bezpečné. A ovce tomu stále věří a a a atd.

🙂

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Proč MUSÍ dát 100 % ?
(ještě na začátku nám roku tvrdili, že pro kolektivní imunitu postačuje proočkovat 70 %)
NEočkovaní, vlastně KONTROLNÍ skupina, jsou pro globalistické pachatele smrtelně nebezpeční, neboť jsou nejlepším důkazem jejich zločinu.
KONTROLNÍ skupina funguje totiž jako takový čistý vzorek, neovlivněný vakcinačním experimentem. Pokud očkovaná skupina onemocní, bude sterilizovaná či zemře a NEočkovaná skupina stejnými stavy trpět nebude (kupř. doba diagnózy autoimunitních onemocnění trvá 4,5 r., stanovení diagnózy neplodnosti 0.5-1 r.), bude to jasný a nezvratný důkaz toho, že vakcinační roztok byl ve skutečnosti jen obyčejným zákeřným jedem.
Toho se globalisté pochopitelně smrtelně obávají. Proto nás budou v příštích pár letech vší silou a terorem nutit, abychom se nechali naočkovat úplně VŠICHNI, aby neexistovala žádná KONTROLNÍ skupina, a tím pádem ani žádný důkaz toho, co napáchali. Aby pak mohli alibisticky svalit vinu za hromadné zdravotní problémy a vymírání – na samotný covid.
Pokud jsou vakcíny jedovatým trojským koněm a globalisté budou přistiženi, protože existuje KONTROLNÍ skupina, pak to pro ně bude znamenat otevřenou vzpouru s provazy, na které budou nemilosrdně pověšeni. A celý ten jejich slavný “Velký reset” se rozpadne.
Globalisté začali poslední hru – může to být konec hry pro nás, ale může to být také konečná pro ně. Mají přísně vymezené termíny. V příštích pár letech či ještě dříve, musí za každou cenu stihnout opíchat 100%. Nyní se nacházíme v závodě na život a na smrt, v němž globalisté musí co nejrychleji zrealizovat svou zvrácenou agendu a my NEočkovaní se musíme vší silou bránit.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Anonym
V Polsku hoří očkovací centra, už to nedokáží utajit, tak o tom píší opatrně i na IDnes, nebo nevím už přesně, kde jsem to četla, ale hlavně slyším od polských autobusáků.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Poláci jednají dle Ústavy, jejich jednání je legitimní a zákonné.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Dieta nemusía podrobit žiadnym žido pokusom, stále sa može učit z domova distancne

anonymka
Návštěvník
anonymka
Sivul
Návštěvník
Sivul

Nechapu jednu vec…napred se vytvori problem, a pak se na to udela reseni. A cely svet se muze s prominutim posrat. Da se pochopit ze chteji neceho dosahnout a ze se vsichni budem mit lepe. Nebudem. Zacala lovecka sezona a ti co lovili, budou loveni. Ti Oni porusili veskere zakony Vesmiru. Nastesti dohoda o nevmesovani byla prolomena, uz neplati. Kdyz muzou Oni, muzem i My 🙂 Ten presah ktery to ma, je vetsi nez si lide dokazou predstavit. Zalezi co znamena ,,lide,, Nekteri ani lidmi nejsou. Uvidime, rekl slepy. Takto to neexistuje. Lidstvo je ten vir, ne lidé.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Staci jen lusknout prstem. Myslenka je rychlejsi nez svetlo, staci si jen prat to, co si opravdu clovek preje. V nasem znamem vesmiru. Chvili to potrva, ale jelikoz nic netrva vecne, stejne k tomu dojde. Alfa a Omega 🙂 Davejte si pozor na to, co si prejete.

Anonym
Návštěvník
Anonym

Stačí když pochopíte CELÝ řetěz vlastností, které se dědí z lenosti. Pak pochopíte, proč je lenost jedna ze smrtelných hříchů.

A pokud si myslíte, že píši hlouposti, tak se mýlíte. Je to celé proto, protože se lidé NEZAJÍMAJÍ. Jsou pohodlní ve smyslu mentálního zájmu o věci do hloubky. Je to NAMÁHAVÉ a žere to čas, který je třeba na ZÁŽITKY. Však oni se dostaví 🙂
Za vším tím hledejte lenost jako prapůvod.

Proto výrok od VK “Na nákupní frontě klid”. Hlavně že je košík plný párku. Levnejch, ale je jich HODNĚ.

Konec zvonec.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Lenost neni zadny hrich-jsou to blbosti co nekdo napsal nekde v nejakem desateru. Nekdo je liny chodit pesky a pouziva auto, nekdo je liny jezdit autem a radeji chodi pesky. Presne takto se vytvari paradoxy. Nepisete hlouposti, takto to neberte. Kazdy ma svobodnou vuli. Jsem liny chodit k volbam, kdyz to stejne maji naplanovane dopredu. Tech promennych je tam hodne. Jsem liny clovek, a nestydim se za to. Zijem na teto planete kdesi v galaxii, aby na nas delali hokus pokusy ?! A-Z do smrti ?! A pak co ?! Bude to trvat donekonecna ?! Jak dlouho, kdyz nikdo z nas to neprezije?! Co pak ?! Nic ?! A ma NIC, taky zacatek ci konec ?! Retezec jsem pochopil, byl jsem u toho kdyz se vytvarel. Bylo to davno, kdyz jeste nebyli lide na teto planete :/ Kdy zakonum vsichni rozumeli, i obycejni lide. Rikate tomu velky tresk, nebo tak nejak. Mozna tech tresku bylo vice.

toma sino
Návštěvník
toma sino

Z nedokončenej budovy NR SR mala byť Sorosova univerzita
https://blog.infovojna.sk/z-nedokoncenej-budovy-nr-sr-mala-byt-sorosova-univerzita/comment image

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Ved je to jedno, teraz je tam izraelský kneset

anonymka
Návštěvník
Anonym
Návštěvník
Anonym

Jak mají dodržovat rozestupy, když musí “demonstrovat” monstra, akty, akce a aktíky.
🙂
To by v tom byl “Franto”, abychom jim nedali vyjímku.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
ten “festival prague pride” který vláda slouhů přímo podporuje a zajišťuje, je totiž vítanou příležitostí jak zase navýšit čísla nakažených pro podzimní lockdauny které připravují. Pro
zůčastněné buzny , lesby a úchyly včeho druhu proto žádná omezení neplatí , naopak je
víláno že se tidegeneráti olizují jak nanuci. Pro normální slušné lidi je útěchou jen to, že většině z nich se vymstí tím nejhorším způsobem, až splní svůj úkol idiotů.

RANDLE MC MURPHY
Návštěvník
RANDLE MC MURPHY

Všímate si jak mnoho lidí občanů už nic nekomentuje , nepíše na ty slavné socialní sítě atd.ne v Bělorusku není totalita cenzura a konec svobody projevu – nechám to hodnocení na každém z VÁS co si to přečte —– samosebou pisou ti bolsevici co nas nazyvaji bolseviky a komunisty jsou odpornejsi nez URVALEK a spol -prej nejsme jako oni to je fakt banda bezcharakternich zmrdů v roce 89 udelala tzv rrevoluci chatra 77 a stb kamaradi – vic psat nebudu presto dekuji za zverejneni.