Tak to už je moc! Kostel v Německu musí odstranit křesťanské symboly,...

Tak to už je moc! Kostel v Německu musí odstranit křesťanské symboly, aby neurážely ubytované muslimské uprchlíky!

Tak to už je moc! Kostel v Německu musí odstranit křesťanské symboly, aby neurážely ubytované muslimské uprchlíky!

Protestantský kostel v Oberhausenu odstraní křesťanské symboly, kříže, svaté obrázky a výzdobu oltáře, aby neurážely muslimské uprchlíky a jejích víru během pobytu v kostele [1]. Město rozhodlo, že budova kostela bude použita k ubytování cca. 50 uprchlíků. Před vchod kostela budou umístěny ToiToi budky, na místě bude vybudována i umývárna a běženci samozřejmě budou mít zajištěné halal stravování zdarma, protože přímo před kostelem bude zbudována muslimská vývařovna.

1446212804772.jpg
Kostel v Oberhausenu

Zajímavý je výrok první lesbické biskupky švédské církve Seamen, která navrhla, aby ve Stockholmu byly odstraněny z kostelů všechny kříže kvůli uprchlíkům a zároveň, aby v kostelech byl označen směr, kde leží Mekka [2]. Zdůraznila, že kostely ve Švédsku by měly mít charakter více letištních hal než křesťanských svatostánků, protože na letištních ve Švédsku jsou ukazatele, které navádí muslimy k modlitebnám v letištních halách. Takže by ukazatele měly být i v kostelech.

Eva-Brunne-Lesbian-Bishop-640x480.jpg
Eva Brunne, první lesbická biskupka na světě…

V Německu i v jiných zemích dochází k fašizačním trendům, kdy nájemci v sociálních bytech dostávají příkazy k vystěhování, aby zřizovatel sociálního bydlení mohl do bytu nastěhovat migranty [3]. Ale týká se to i hotelů [4] a lyžařských resortů [5]. Křesťanství a jeho symboly jsou likvidovány nejen Islámským státem v Sýrii, ale potichu už v celé Evropě. Co s tím budeme dělat jako Evropané? Budeme přihlížet? Říkat, že se nás to zatím ještě netýká? Že zatím je to jen problém Němců za kopečky?

Islám je blízko, tak blízko, že už můžete vidět zpoza těch kopečků špice německých minaretů. A kdo v této kritické situaci zůstane mlčet, bude muset už mlčet navždy.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Michal
Návštěvník
Michal

Nelíbí se ti kříž tak jdi pod most !!!

m
Návštěvník
m

No dobře, přidala jsem se k československým vojákům v záloze za mír. Cvičím s nimi, ale co mám udělat víc, chodím i na demonstrace. Do světa vykřikuji, že to tu nechci, své politiky opatrně bombarduji, aby slyšeli názor mě jako matky, že se bojím, jinak by mě za mé názory na to, co se děje, zavřeli. A co mám dělat víc. Zbrojní pas nemá smysl, protože ze zákona nás stejně odzbrojí až budou chtít. Tady nic víc asi nejde….

HonzaH
Návštěvník
HonzaH

Jestliže někoho uráží náboženské symboly, nebo tvrdí, že ho uráží, pak se jedná o projev náboženské nesnášenlivosti. Pokud je někdo hostem v cizí zemi a uráží ho náboženství hostitele, pak takového hosta patří hnát svinským krokem.

Viktor
Návštěvník
Viktor

Křesťanství stejně posloužilo k likvidaci učení Ježíše Krista a bylo skrz genocidu, zejména Slovanů, násilně implementováno, aby odtrhlo lidstvo od původní víry ve vesmírné zákony a od holistického způsobu života. To samé se děje, a stane, Islámu. Byly to pouze náhražky, které posloužili k ovládnutí mas lidí ve jménu Boha. Ale žádný Bůh za tím nevězel. Pouze mocenský kalkul iluminátů a zednářů. Toť vše.

Lokoko
Návštěvník
Lokoko
styx
Návštěvník
styx

první lesbické biskupky švédské církve Seamen. Zaujimava kombinacia. No jo, dobry krestanstva su zratane. Aj na nich doslo, po pohanoch, indianoch, bosorkach a odporcom Vatikanu.

rakosnicek
Návštěvník
rakosnicek

Dalsi z logickych krucku globalniho prediktora – zaba se uspesne vari. Ukociruje GP poklidnou islamizaci delohami zen a nebo se Nemci vzbouri a bude to prvni zeme s obcanskou valkou? Nebo Francie, Svedsko?

lucretus
Návštěvník
lucretus

Obe cirkve, jak reformovana, tak katolicka jsou bezpochyby patymi kolonami naseho kontinentu. Ted se jeste stavi ve symslu evangelii, ale jen co naberou ovecky a situace se trochu zklidni, tak se zpolitizuji. A ma to i svoji logiku: ve spolecnsoti, ktera zadnou spolecnosti uz neni, musi nutne ziskat nadvladu ten subjekt, ktery bude lidem rikat, ze jsou lide (a muze pritom mluvit jakekoliv nesmysly). Navic dnes uz lidem staci jenom teple ucho. nemusi jit ani o teple slovo.
Cirkvim valem ubyvaji farnici a tak jim je jedno, jestli zapusobi na machometany, anebo budhisty, v kazdem pripade z toho vytlucou politicke body, naberou nejake ovecky a nakonec se jim zvysi statni priplatek. Cirkve bych dnes uz jako cirkve vubec nehodnotil, jde o normalni obchodniky, co nakonec prodaji opratku i tomu, kdo je na ni obesi, na lidech cirkvim vubec nezalezi.

mona
Návštěvník
mona

keďže je “první lesbická biskupka” lezba, nemôže v ruke držať to čo všetky normálne ženy, ale aj tak by jej viac pristala varecha

Thom
Návštěvník
Thom

Zámerná provokacia. Niekto chce silou mocou konfrontáciu kresťan-muslim.