Tak se jim to povedlo! Čeští politici po 28 letech dovedli republiku...

Tak se jim to povedlo! Čeští politici po 28 letech dovedli republiku “zu grunt” a od dubna bude zařazena mezi rozvojové země, spolu s Vietnamem, Albánií a Bangladéší! Režim dohnal dalšího člověka k sebevraždě a Sobotka chce více zdanit lidi, co vydělávají tolik, kolik je německá minimálka!

Tak se jim to povedlo! Čeští politici po 28 letech dovedli republiku “zu grunt” a od dubna bude zařazena mezi rozvojové země, spolu s Vietnamem, Albánií a Bangladéší! Režim dohnal dalšího člověka k sebevraždě a Sobotka chce více zdanit lidi, co vydělávají tolik, kolik je německá minimálka!

Pořád dokola na Svobodném rádiu a ve svých článcích hovořím o procesech globálního chudnutí, o tom, jak čeští zaměstnanci v provozech berou už přes čtvrt století jen zlomek toho, co pobírají němečtí dělníci na úplně stejných pracovních pozicích a nyní je to potvrzeno přímo z USA. Americká kmenová banka FEDu JPMorgan Chase přemístí Českou republiku ze skupiny rozvinutých zemí (developed countries) do nižšího klubu nechvalně známých rozvojových zemích (developing countries) [1].

Po 28 letech rozkrádání a destrukce Československa a později České republiky se to bývalým agentům StB přece jenom podařilo. Za pomoci šíbrů z ČNB, kteří úmyslně léta devalvovali kurz české koruny, teď přichází zasloužené plody. Česká republika tak bude zařazena po boku rozvojových zemí, o kterých jsme za socialismu říkali, jak jsou tam lidé chudí, že nemají kde bydlet, že na bydlení musí pracovat celý život, aby si ho mohli dovolit, že lidé tam musí žít skromně atd. Střih, 28 let a bum, ta rozvojová země je už i z Česka. Bohužel, není to žádné překvapení.

JPMorgan se rozhodl přesunout Českou republiku z kategorie rozvinutých zemí do skupiny zemí rozvojových na dolarovém kapitálovém trhu, který banka kontroluje z pověření FEDu, protože ČR už nesplňuje podmínky rozvinuté země. Těch parametrů je několik, nejde jenom o průměrnou mzdu, ale především o kupní sílu, délku splácení hypoték, průměrnou útratu rodiny a poměr příjmů a výdajů k počtu dětí. Česká republika sice má nízkou nezaměstnanost, ale jak už jsem na AE News mnohokrát varoval, je to pouze za cenu “jalové zaměstnanosti”. To je taková zaměstnanost, která negeneruje ve společnosti dostatek peněz na pokrytí životních nákladů, takže člověk sice pracuje, ale ještě si musí chodit pro přídavky, příspěvky a dávky od státu, anebo si musí půjčovat u bank nebo nebankovních společností na spotřební nákupy určené na jiné věci, než je financování bydlení. Stát tak sice má nízkou statistickou nezaměstnanost, ale účetní nezaměstnanost dosahuje až 12% v České republice.

Česká republika bude oficiálně od dubna rozvojovou zemí

A to je důvod, proč JPMorgan zařadí od dubna zemi mezi rozvojové, protože hlavním parametrem rozvinutého státu je, že průměrný roční příjem (per capita) za rok je $38,000 a Česká republika se dlouhodobě pohybuje okolo $21,000 a to je nedostatečná úroveň pro přiznání statusu rozvinuté země [2]. Nízké příjmy v České republice jsou tlačeny hypotékami a taženy německým průmyslem. Z ekonomického hlediska je tento model “push-pull economy” sice pro udržení nízké nezaměstnanosti výhodný, ale v dlouhodobém horizontu může představovat časovanou nálož. Pokud Německem tažené zakázky zkolabují, obrovské portfolio hypoték a zadlužení v ČR se svým “push” efektem domácí ekonomiku a hypoteční trh doslova semele. Lidé si nevydělají tolik, kolik potřebují k tomu, aby mohli dosáhnout standardu rozvinuté země. Push-pull ekonomický efekt je neúprosný.

Bohuslav Sobotka jezdí “sockou” svátečně. Občané se jako socky často cítí i bez tramvaje a svátek to pro ně rozhodně není. V rozvojové zemi ale každý bude muset zatnout zuby. Bohuslav zdaní “bohaté chudé” a bude!

Z tohoto stavu potom pramení situace, kdy režim v České republice se úzkostlivě bojí ztráty rovnováhy tohoto ekonomicky labilního stavu. Nepěkným příkladem je osud muže, Jaroslava Janoty, který skokem ze 7. patra paneláku ukončil život poté, co zlínský soud v naprosto zinscenovaném procesu ho odsoudil k 12 letům vězení za to, že ve svém bytě v Napajedlích přes zavřené dveře vystřelil legálně drženou zbraní na domnělé lupiče, kteří se mu vloupali do bytu [3]. Teprve až poté se ukázalo, že šlo o dva vykutálené exekutory, kteří navíc podle informací ani neměli snahu zavolat svědky, protože k vypáčení dveří do bytu, kam přišli kvůli pohledávce na 70,000,- Kč, nepřivolali policii, ani svědka z řad lidí v domě, protože zákon po nich nic takového nepožaduje.

Soud dohnal po klientelistickém rozsudku slušného člověka k sebevraždě!

Exekutor tak může i bez vaší přítomnosti byt otevřít a potom v bytě odcizit jakýkolv předmět, jakoukoliv věc, aniž by jí zanesl do protokolu o zabavených věcech. Přímo v zákoně tak mají exekutoři status zákonem chráněných lupičů, protože kdykoli mohou otevřít jakýkoliv byt a odnést si z něho, co tam najdou [4]. Tento systém je tak nastaven úmyslně již od 90. let, protože ve společnosti není dostatek peněz a příjmů, aby byly zajištěny základní podmínky slušného života pro všechny občany. Ten, kdo si vytáhne černého Petra a dostane se do dluhů ve společnosti, která funguje na push-pull ekonomické bázi, tak mu nezbývá nic jiného, než si vybrat jeden ze 3 scénářů: bezdomovectví, sebevražda anebo život mimo systém. Jaroslav Janota, který skokem z paneláku ukončil svůj život, napsal na rozloučenou na svém blogu níže uvedený dopis na rozloučenou. Dobře si ho přečtěte, přesně vystihuje situaci rozvojové země. Pozn.: Editor blogu iDnes již dopis z Janotova blogu stáhl, takže ho tam už nenajdete.

Jaroslav Janota dostal u zlínského soudu 12 let. Rozsudek byl vynesen jako exemplární příklad a výstraha režimu, že kdo se dotkne exekutorů, toho režim zničí a zavře na neúměrně dlouhou dobu mezi kriminálníky a násilníky.
Dopis na rozloučenou na blogu

Když vám vezmou právo rozhodovat o svém životě, potom už vám toho mnoho nezbývá. Ani naděje. Zbývá vám jen to poslední právo a poslední svoboda. Svoboda rozhodnout o své vlastní smrti. A tuto poslední svobodu už si nesmíte nechat nikým vzít. Je třeba myslet na heslo všech revolucionářů a bojovníků proti diktátorům. Svobodu, nebo smrt. Když vás někdo záměrně a bůhví z jakých malicherných příčin připraví o vaši svobodu, zbývá už jenom smrt. Je lépe čestně a svobodně zemřít, než existovat jako otrok. Nejhorším druhem otroctví je totiž otroctví dobrovolné.

Už Tomáš Masaryk napsal koncem 19.století svou práci o fenoménu sebevraždy v moderní době. Sebevražda je konečné řešení bez možnosti opravných prostředků. Vždycky jsem ji považoval osobně za selhání a zbabělost. Ale někdy je člověk zatlačen do kouta a nemá jiný čestný únik z beznadějné situace.

A přesně v takové situaci jsem se ocitnul. Ne vlastní vinou. Proto jsem se rozhodl pro definitivní odchod z tohoto světa. Než se nechat zavřít na 12 let do vězení a nechat se šikanovat, beztrestně urážet či ponižovat od sadistických vězňů či dokonce dozorců, tak je lépe definitivně odejít. Ale jako svobodný člověk. Policie, státní zástupce a soudy si udělají čárku a hodí to za hlavu. Mrzí mne takový konec. Překonat silný pud sebezáchovy je opravdu těžké. Ale musím jej překonat. Žádná jiná možnost mi zkrátka nezbyla. Líbilo se mi tady, ale asi jsem se měl narodit v nějakém právním státě. Možná příště. Toto je můj definitivně poslední blog. Sbohem a Amen.

Zdroj: [5]

V rozvojové zemi chce premiér zvyšovat daně lidem nad hranicí německé chudoby

K tomu není, co dodat. Český justiční režim dohnal dalšího člověka po zinscenovaném procesu, kde byla pošlapána veškerá práva obhajoby, k další demonstrativní sebevraždě. A bude jich přibývat. JPMorgan je velmi dobře seznámený s kritickou situací České republiky. Česká vláda prodává JPMorgan státní dluhopisy již od druhé poloviny 90. let a FED je tak v současné době jedním z největších věřitelů ČR. Naprostý skandál vyvolal před několika dny výrok Bohuslava Sobotky, který bojuje o své přežití v ČSSD. Navrhuje totiž po volbách zavést progresivní zdanění příjmu fyzických osob tak, že lidé s hrubým příjmem 40,000 Kč a více a budou tak platit více procent na dani, než lidé s nižšími příjmy, kteří by naopak odváděli na dani z příjmu méně [6]. Prostě podpora chudoby a podpora rozšiřování laciné pracovní síly na pracovním trhu.

To je přitom přesně hranice německé minimální mzdy pro rok 2017 [7]. Jinými slovy, Sobotka chce zdanit české zaměstnance, kteří mají tu “drzost”, že si vydělají měsíčně v Česku na německou minimální mzdu. K tomu nemám slov. Lépe placení lidé budou státu odvádět více a lidé z montoven méně. Takže ve výsledku stát zůstane na svém, ale ČSSD se zavděčí lidem s nejnižšími příjmy. Stále více mladých lidí odchází do ciziny a když vidím nápady pana Sobotky, vůbec se tomu nedivím. Stejně tak chce Sobotka zdanit velké firmy. To bude mít Babiš určitě radost.

V rozvojové zemi, kde premiér chce více zdanit lidi s příjmem odpovídajícím německé minimální mzdě, se nakonec všichni lidé setkají před úřady práce.

Přitom je to tak průhledné. Sionistická klika v ČNB v čele s panem Singerem a v konkordátu s Berlínem a Bundesbank devalvovaly českou korunu, drželi kurz dole, čímž byl vytvořen “push effect” na německou ekonomiku, která reagovala opačně, pull efektem a začala více táhnout, protože “česká dělník, laciná dělník.” Výsledkem je tristní stav a situace, kdy celý český národ pracuje 28 let po Kabátové revoluci za třetinovou mzdu než Němci a v některý oborech, jako např. zdravotnictví, je to dokonce pouze pětina a u chirurgických kapacit jenom jedna dvacetina mzdy německého lékaře. Když člověk jede z Německa do ČR, má člověk strach o život, o tlumiče auta, o pneumatiky. Nové dálnice, které byly v ČR nedávno postavené, se vlní a kroutí, nebo se na nich sesouvá zemina. Přitom ty dálnice jsou nejdražší v Evropě. Hasiči si jako blázni pouštějí v Praze sirény. Nad Evropou poletuje mrak radionuklidů jódu 131, ale v českých školách se děti o civilní obraně nic neučí.

Jak už jsem uvedl v předchozím článku, dnes večer od 19:00 hodin na Svobodném rádiu probereme zásadní události tohoto týdne a pohovoříme i o tom, jaké to bude žít v rozvojové zemi a co tím sleduje Berlín. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
jay samuel
Návštěvník
jay samuel

Dobrý deň pán / pani,
Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať úver splatiť
váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy úverov bez úveru
skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. pre viac informácií
Ďakujem.

franta
Návštěvník
franta

Může zde prosím někdo vysvětlit, jak je to s tím, že ČNB vlastní nebo ovládá Bank of England?

dedek
Návštěvník
dedek

Zkráceně: ”Vlastizrada je jednání, které poškozuje stát”
Nepodařilo se odsoudit expresidenta Klause za vlastizradu, nepodaří se za to odsoudit ani tu smečku politiků, kteří toto všechno mají na svědomí.

Insomnia
Návštěvník
Insomnia

Bez soudu to jde vyřešit jen při velké společenské změně.

crusarder
Návštěvník
crusarder

Nejenom za vlastizradu ale za superzlodějinu.
https://uloz.to/!4I8Kq9dYnkVj/miliardar-klaus-doc

Petra Osmalná
Návštěvník
Petra Osmalná

Tak sem to ti havloidi dotáhli Na tomto webu: http://otevreneoci.wz.cz/pravda-a-lez/proc-nevydelavame-100000-mesicne.php je vysvětlení proč jsou češi tak chudí.

Díky sametový podvode!

aechmea
Návštěvník
aechmea

Vím, že to sem tematicky nespadá, ale dovolím si upozornit na díl “super seriálu” Ordinace v růžové zahradě ze čtvrtka 2.3.2017. Nestačí,že tady naprosto trapně včleňují přímo do děje reklamu (Dr.Max, Fotoknihy apod.) ale včera se mi chtělo fakt zvracet.Propagace homosexuality a to neprosto otevřená a šli ještě dál, propagace adopce dětí homosexuály a to prosím v přímém přenosu na Nově!!! To stojí za to.

Karlos
Návštěvník
Karlos

Novodobá Sodoma Gomora!!!!!

mig21
Návštěvník
mig21

To jsem netušil že Havel, kníže Schwarzenberg, Kalousek, Bakala, Kožený, Krejčíř, Horáček, Mrázek, byli důstojníci STB a proto měli vynikající informace a pokleslou morálku a vytunovali republiku.

Gogo
Návštěvník
Gogo

No jo, holt Zeman je prezident, to se nemuzete divit…

dedek
Návštěvník
dedek

No a tady jsme u kořene věci. Kdejaký hejhula si svojí frustraci na presidentu republiky za účinné podpory mnoha medií. Nejhorší v tomto směru je Aktuálně.cz, kde v rozporu s jejich pravidly diskuse jsou tolerovány nadávky a urážky presidenta, positivní příspěvky na presidenta jsou mazány, je blokována diskusek důležitým událostem. Zaráží mě, jak je toto vůbec beztrestně možné v demokratickém státě. Častěji se tam objevují i pomluvy aeronetu.
Každý tolerantní a trochu inteligentní člověk musí uznat, že žádný člověk není jen negativní, tedy i president má svá positiva. Jenže ty jsou pokud to jen jde potlačovány nebo vůbec nezveřejňovány. To je horší mediální hnůj jak za komunistů.

Paroubek
Návštěvník
Paroubek

Nebrečte, toto “nečekané” oficiální zařazení našeho banánistánu mezi rozvojové země mají na svědomí židé z bankovních struktrur, kteří chtějí za každou cenu zabránit vstupu ČR do Neue Europy, kam rozvojové země nebudou vpuštěny. Takže hotovo.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Dejme tomu, ale pak proč tedy ti samí ewreji tlačej Ojro do Czéchie?

.lak
Návštěvník
.lak

To je zase hejbl, když i němci při přechodu na oiro šli na spotřební koš o třetinu dolů a baleáry, mallorka jako výletní místo jim zaboucho vrátka, prostě žebrota. Tady o třetinu dolů znamená kolaps a fatální scénář nevídané krize kterou nehodlám z dobrých důvodů rozvést.

Amus
Návštěvník
Amus

Chraň nás, bože, před vstupem do islámského chalifátu Neue Europa.

Czechoslovakia
Návštěvník
Czechoslovakia

Situace začíná být vážná i v prozatím klidné České republice.

Podpořme ve volbách pana Tomia Okamuru.

styx
Návštěvník
styx

nepodporte nikoho. spravte revoluciu. Vsetkych rozkradacov pozatvarat, pre vystrahu par popravit, zhabat majetok ich a aj rodinnych prislusnikov a ich aj s rodinami nasadit na nutene prace do konca zivota, aby odcinili to, co napachali

prokop
Návštěvník
prokop

Bohužel ani volby ani revoluce nic nezmění, protože místo jedněch “vůdců” volby i revoluce pouze pomohou k moci jiným “vůdcům”.
Cestou ke změně k lepšímu je jedině lokální soběstačnost a lokální (samo)správa. Nikdo za (v/n)ás nebude nic měnit k lepšímu. Ani Kníže, ani socani, ani ANO, ani liberálové, ani komunisté, ani nacionalisté, ani nikdo jiný. Jen každý z nás tam kde je může pomoci ke změně k lepšímu. Začít může(t/m)e tím, že si uklidíme za svým prahem a ve své obci, nebo tím, že se nebude(t/m)e bát a zakročíme proti ničitelům čistoty a společného majetku (ničení oken šalin, divoký výlep, seroucí psi,…).

xmarek
Návštěvník
xmarek

Moje svoboda je o tom nevěřit médiím: https://goo.gl/iKiiV3 a je jedno jaký název použijí. Je to podobné jako demokracie. Všimněte si, že ti co blokují maily (např. ODS) toto slovo až do úmoru opakují.
“Lidé bděte” J. Fučík.

Gogo
Návštěvník
Gogo

Jasne, populiste a lhari z celeho sveta vzdycky krici, ze se nema verit serioznim mediim, protoze ty ukazuji na jejich lzi. Namisto toho mame asi verit preposilanym mailum, kde nekdo neznami napsal cosi. Jako fakt??? 😀