Tajný dokument Pentagonu potvrzuje, že USA plánovaly vznik ISIL a Islámského Státu...

Tajný dokument Pentagonu potvrzuje, že USA plánovaly vznik ISIL a Islámského Státu již od roku 2012 jako nástroje ke svržení Assadova režimu v Sýrii!

Tajný dokument Pentagonu potvrzuje, že USA plánovaly vznik ISIL a Islámského Státu již od roku 2012 jako nástroje ke svržení Assadova režimu v Sýrii!

Píšeme o tom na AE News už velmi dlouho, nyní je to potvrzené i písemně odtajněným dokumentem amerického ministerstva obrany (Pentagonu) a DIA (Defense Intelligence Agency – Vojenská rozvědka USA). V dokumentu z roku 2012 je předpovězeno doslova do puntíku, co se stane v prostoru Sýrie a Iráku v nejbližší době, a co se opravdu nakonec stalo. Informaci přinesl Levant Report [1]. Dokument namísto toho, aby vykreslil možný vznik saláfistického hnutí a státu jako hrozbu pro region, vykresluje Islámský stát jako americký a obecně západní vojenský asset, tedy využitelný nástroj k odstranění režimu Bašára Assada v Sýrii. V dokumentu je s hrozivou přesností “předpovězeno” vše, co se nakonec opravdu stalo.

dia-2012-syria-islamic-state1.jpg
Tajný dokument Pentagonu/DIA o vzniku ISIL / IS

Získaný dokument by měli dostat na stůl všichni politici v ČR i v Bruselu, aby konečně otevřeli politici oči. AE News již 10 měsíců v ČR burcuje veřejné činitele k akci, k rozhodnému stanovisku a odmítnutí amerického vlivu na evropské a potažmo české mezinárodní, politické, ekonomické a bezpečnostní zájmy. Není možné na jedné straně obviňovat AE News z proruské propagandy a na straně druhé tolerovat závažné důkazy o americké účelové destabilizaci regionů ve světě, které na našem serveru přinášíme.

Dovolil jsem si překlad dokumentu do češtiny, vybrán je pouze nejzajímavější úsek:

==================

Obecná situace (pozn. rok 2012):

A. Vnitřně, události nabírají jasný sektářský směr.

B. Saláfisté [sic], Muslimské bratrstvo a Al Kajda v Iráku (dále jen AQI) jsou hlavními silami povstání v Sýrii.

C. Západ, země zálivu a Turecko podporují tuto opozici; zatímco Rusko, Čína a Írán podporují režim (Assada).

3. (C) Al Kajda – Irák (AQI): … B. AQI podporoval syrskou opozice od začátku, jak ideologicky, tak i prostřednictvím médií

4.D. V západních provinciích Iráku v letech 2009 a 2010 byl vliv AQI na ústupu; Nicméně, po vzestupu povstání v Sýrii, náboženské a kmenové síly v regionech začaly sympatizovat se sektářským povstáním. Tato (sympatie) se projevovala o pátečních modlitbách, které nabádaly dobrovolníky na podporu sunnitů v Sýrii.

7. (c) Budoucí předpoklady krize:

A. Režim (B. Assada) přežije a bude mít kontrolu nad syrským územím.

B. Vývoj současných události povede k zástupné válce (proxy war): … opoziční síly se snaží ovládat východní oblasti (Hasaka a Der Zor) sousedícími ze západními iráckými provinciemi (Mosul a Anbar), kromě sousedních tureckých hranic. Západní země, státy v Perském zálivu a Turecko podporují tyto snahy. Tato hypotéza je nejpravděpodobnější v souladu s údaji z nedávných událostí, které pomohou připravit bezpečná útočiště v rámci mezinárodního krytí (v politickém smyslu), podobná těm, která se přihodila v Libyi, kdy Benghází bylo vybráno jako velitelství dočasné vlády.

8.c. Pokud dojde k rozuzlení situace, je zde možnost zřízení deklarované nebo nedeklarované saláfistické državy ve východní Sýrii (Hasaka a Der Zor), a to je přesně to, co síly (tzn. západní síly) podporující opozici chtějí, v zájmu izolace syrského režimu, což je považováno za strategickou překážku šíitské expanze (Irák a Írán)

8.D.1. … ISIL by také mohl deklarovat Islámský stát prostřednictvím své unie s jinými teroristickými organizacemi v Iráku a Sýrii, který vytvoří smrtelné nebezpečí ve vztahu ke sjednocení Iráku a ochraně svého území.

==================

Celý dokument ke stažení zde.

Není k tomu co dodat. USA nejen věděly, co se stane, že vznikne ISIL a Islámský stát, ale v dokumentu natvrdo přiznávají, že to je přesně to, co západní mocnosti a USA chtějí. A občan v EU je teď za co? Za vola? Debila? Je třeba opět vyjít do ulic, před americkou ambasádu a znovu demonstrovat. Možná by ale nebylo od věci tento dokument omlátit některým českým politikům o tváře, protože ten “západ” v dokumentu, to jsme i my a mnozí čeští politici, kteří se tak moc přimlouvali v roce 2012 za vyzbrojení syrské “umírněné” opozice.

A především by dokument měl být ukázán těm, kteří pořád opakují cosi o hrozbě Ruska a o tom, jak Američané pomáhají chránit mír ve světě. A zatím Američané za našimi zády v klidu destabilizují celý Blízký východ a sever Afriky, v důsledku čehož potom prchají statisíce běženců do Evropy. A co Američané rozdmýchají, to musí potom hasit Evropa, kapsy evropských daňových “soumarníků” a musí se zavádět kvóty na přijímání běženců. Tohle je bezpečnostní riziko pro Evropu a celý svět. Čím dříve si to politici v EU uvědomí, tím lépe.

– VK –

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bohumil Ferenc RNDrb
Návštěvník

To co označujete jako tajný dokument není vůbec tajné a ani nemůže být,protože to je možno “vypracovat” z dosavadní historie jak evropské tak blízkovýchodní a vydávat to za tajný dokument jednoduše proto,že to není většině “obyčejných lidí”známo z nejrůznějších důvodů.Ale rád jsem se stím seznámil,protože si ověřuji správnost mé prognozy z naprosto nezávislého zdroje.Děkuji a dejte mi vědět kam poslat malý příspěvek:

Administrator
Admin

Děkujeme za pochvalu. Možnosti, jak nám přispět na provoz, jsou uvedeny zde: https://aeronet.cz/news/donate/

Michala Kopečná
Návštěvník
Michala Kopečná

Prosím vás, momentálně se jedná o jednu velice důležitou záležitost. Jde o Jemen a nic jiného. Mlžení na všech stranách a kolem. Musejí lidem přidat mnoho práce, aby se nestačili zajímat o ostatní. Přečtěte si článek na prvopodstatě o Jemenu a bude vám vše jasné. http://prvopodstata.blog.cz/1505/konecne-priznali-asi-po-clanku-na-prvopodstate

Montisan
Návštěvník
Montisan

V této souvislosti je třeba říct, že Zeman to asi tuší a provokuje! Proto furt vtlouká západním kolegům do xichtů, že “hlavním nebezpečím je ISIL”! Ví že i oni tak nějak tuší, že ISIL je jejich” hnutí a válka proti němu bude jen tak intenzívní, jak intenzívní bude přežívání Assadova režimu!:)

Pozorovatelka
Autor

Spojenectví USA-ISIL (ISIS) potvrzeno. Plán Clean Break. John McCain se fotí na přátelském setkání s příštími vůdci ISIL. V závěru odkaz na video ve verzi se slovenskými titulky
https://aeronet.cz/news/spojenectvi-usa-isil-isis-odhaleno-plan-clean-break-john-mccain-se-foti-na-pratelskem-setkani-s-pristimi-vudci-isil-video-i-se-slovenskymi-titulky/

Pozorovatelka
Autor
facitoris
Návštěvník
facitoris

Zdroje z Pentagonu nam rikaji, ze obcanska valka je mozna prave mezi vojaky Spojenych Statu a armadami zoldaku, ktere budou vyplaceny chazarskou mafii. Ruzne rozhovory a povidani chazarskych propagandistickych mediich, ktere se vztaqhuji k operaci “Jade Helm” jsou rizeny tak, aby navadely americany verit v to, ze jejich vlastni vojaci jsou jejich nepratele. A navic chazari vyhrozuji, ze clenove ISIS (Izraeli SecretInteligence Service – Izraelska tajna sluzba) jsou uz na uzemi Spojenych Statu p`ripraveny delat problemy.

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

Teraz neviem ISIS a ISIL ktorý obchádza Izrael a vraždí svojich a kresťanov je to to isté? alebo zas dálšia pohroma.