Tajné spolky, okultismus a jak to chodí. Film z roku 1943. Co...

Tajné spolky, okultismus a jak to chodí. Film z roku 1943. Co my víme?

Tenhle film jsem si uložila někdy před pěti lety a nikdy jsem nenašla způsob, jak ho poslat dál (vložit), protože byl ze stránek, kde byl jen ke stáhnutí. A prostě to celé bylo nějak moc komplikované. Traduje se o něm, že je to propagandistický Hitlerův film proti tehdejší moci (přesněji dlouhodobé moci světa), na kterou chtěl Hitler upozornit. Vložený film není v žádném případě obhajobou Hitlera, je jen takovou perličkou, co všechno asi Hitler věděl (resp.kým byl řízen?), neboť on, tento veliký okultista jistě věděl, proč nechal film vzniknout. Náhodou mi na něj přišel odkaz od člověka, který se kdysi snažil stvořit pro mě použitelný (vložitelný a šířitelný) odkaz. Film vkládám jako doporučené video a vím moc dobře proč to dělám – vzhledem k tomu, že papež navštívil Evropský parlament, chystá se na návštěvu Kazachstánu a čerstvě právě odmítl setkání s Dalajlámou (Papež dal přednost Číně” – Dalajlama je v Římě na setkání laureátů Nobelovy ceny za mír a vznesl prý dotaz, zda by jej papež přijal. František to odmítl kvůli »delikátní situaci«, která nyní panuje ve vztazích s Čínou [zde],tak to není jenom tak.

Jakmile se totiž papež takto chová, to o mnohém svědčí a vším se zdá, že věci se dávají do značného pohybu. Už pár dnů mám na toto téma v hlavě článek a vložený film mi k němu prostě ladí.

Jistě, všechno to zní neuvěřitelně. Ale mě se vybavilo ještě jedno video: dotaz amerického studenta na tajné univerzitní spolky v USA. Ten se tehdy dotazoval kandidáta na amerického prezidenta J. Kerryho na spolek Holé lebky. Posuďte sami, jak dopadl (a podotýkám, že J. Kerry tomu z pódia přihlížel).

Takže – co my víme?

-Pozorovatelka-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

STALE AKTUALNI Vas 3 roky stary clanek, pani Pozorovatelko… 😉
To b, melo byt soucasti povinne vyuky…

vierona
Návštěvník
vierona

kde sa da ten film stiahnut!historia ma zaujima !

rad
Návštěvník
rad

posledni odkaz je nefunkcni!

zden
Návštěvník
zden

Větší pecka je dokument “Tajné a zjevné – cíle a skutky sionistů” z roku 1973 , zejména část věnovaná asi první “barevné revoluci” vůbec – pražskému jaru 1968 (od 01:12:50)
https://www.youtube.com/watch?v=zdDX8ctuHWc
Přes dobové ideologické zabarvení i velmi drsné fakta. Některé zajímavé momenty:
01:24:45 umělec ála David Pussy Černý Riot při práci
01:25:07 žeby koncert Plastic People?

proud
Návštěvník
proud

Domnivam se,ze by ses moc divil jakym fofrem bys mohl o doutnicek a lahvinku prijit,a zadaleka nejen o to.Mas pravdu,panika nicemu nepomuze,ale zamyslet se a hledat pomuze hodne,protoze pak se clovek muze stat obcanem namisto ovcanstvi a sam se rozhodnout co dal s tim ze zacne sebou samym!

Borek
Návštěvník
Borek

mila Pozorovatelko…pravdepodobne vsichni vime velke hovno!…a zatim neni zadny duvod k panice ani k nevericnemu krouceni hlavou, protoze nas uz nic, podle Vas, neochrani a kazda aktivita, ve svetle vasich pozorovani, bude pravdepodobne marna…takze zkusme zit jak umime a kaslat na vsechny spiklence a hajzly!
Posezeni u pereji reky Blanice, s dobrym doutnickem v puse a lahvinkou irske pobliz…mi zadnej z echhle sratchu vzit dost dobre nemuze…or?
Magicky zbytek adventu vam ze srdce preje B.