Tajfun v SPD: Poslanec Lubomír Volný šokoval na rádiu odhalením procesů infiltrace...

Tajfun v SPD: Poslanec Lubomír Volný šokoval na rádiu odhalením procesů infiltrace SPD lidmi z okolí pražských lobbistů, ČSSD a ODS! Brutální nátlak na dosazení člena Rotary klubu na čelo kandidátky v Ostravě, nabídka 1 milionu korun, v zákulisí Tomáš Hrdlička a Tomio Okamura v roli ovládané loutky! Volný odhalil to, na co upozorňoval Aeronet již před volbami v roce 2017!

Tajfun v SPD: Poslanec Lubomír Volný šokoval na rádiu odhalením procesů infiltrace SPD lidmi z okolí pražských lobbistů, ČSSD a ODS! Brutální nátlak na dosazení člena Rotary klubu na čelo kandidátky v Ostravě, nabídka 1 milionu korun, v zákulisí Tomáš Hrdlička a Tomio Okamura v roli ovládané loutky! Volný odhalil to, na co upozorňoval Aeronet již před volbami v roce 2017!

Celou internetovou scénou po celý víkend otřásá skandální a šokující svědectví poslance a bývalého šéfa Moravsko-slezské regionální ogranizace SPD Lubomíra Volného, který v pátek poskytl na Svobodném rádiu rozhovor [1] a informace o neuvěřitelných procesech, které probíhají uvnitř SPD a zejména v regionálních buňkách, ale současně i ve vrcholném orgánu SPD v Praze. Celý víkend je redakce Aeronetu bombardována dotazy, abychom zhodnotili odhalené informace, které v pátek na rádiu o SPD odhalil Lubomír Volný.

Zaznívají dokonce názory, že musím cítit zadostiučinění, protože před volbami do poslanecké sněmovny v roce 2017 jsem už tehdy upozornil na podivné praktiky zbavování se nepohodlných osob a členů v SPD a snesla se za to na mně kritika, že prý jsem chtěl poškodit SPD. Dnes skoro po roce a půl můžete přímo z úst poslance SPD Lubomíra Volného slyšet to, o čem jsem psal a varoval již v říjnu 2017. A věřte mi, že z toho nemám radost, pouze došlo na potvrzení mých slov, a to není důvod k radosti.

Lubomír Volný, poslanec za SPD.

Nejprve si řekněme, k čemu vlastně došlo. Dne 20. února tohoto roku rozpustilo předsednictvo SPD celý regionální klub SPD v Moravsko-slezském kraji [2], dále jen zkratka RK SPD MSK. Tomuto kraji šéfoval poslanec Lubomír Volný. Oficiálním důvodem pro rozpuštění krajské organizace bylo prý porušování stanov a krácení demokratických práv členů SPD. Uvnitř SPD platí tzv. minimálně dvouletá čekací lhůta a vedení SPD organizaci rozpustilo z toho důvodu, že v organizaci byli členové, kteří tam působili déle jak 2 roky, ale pořád neměli status plnoprávných členů.

Samotné stanovy SPD ale hovoří jinak, totiž o “minimální” lhůtě 2 roky, takže poslanec Lubomír Volný odmítá, že by někdo byl v RK SPD MSK krácen na svých právech. Podle jeho slov je rozpuštění organizace důsledkem toho, že RK SPD MSK nevyšla vstříc mohutným tlakům před komunálními volbami. A obvinění, která Lubomír Volný učinil na rádiu proti významným kádrům SPD, doslova vyráží dech.

Tomio Okamura je ovládaný lidmi, kteří ho obklopují

Lubomír Volný uvedl, že Tomio Okamura je ovládán lidmi v nejbližším okolí předsednictva SPD a poslušně plní instrukce a povely, které mu tito poradci dávají. Tito lidé ho nutí dělat chyby a tím poškozovat SPD. Když se SPD dostala do parlamentu po volbách na podzim 2017, tak poslanci SPD dostali od Radima Fialy, místopředsedy SPD a Tomia Okamury podivný povel a příkaz, aby celý jeden rok ve sněmovně nic nedělali, aby se jenom dívali, pozorovali a učili se od zkušených, jak se dělá politika a nepletli se jim do práce.

Moravsko-slezská buňka a především Lubomír Volný toto nerespektoval a aktivně ve sněmovně vystupoval. Jeho střet a roztržka s Petrem Dolínkem z ČSSD před několika týdny je dokladem toho, že Lubomír Volný se rozhodně nijak vzadu nedrží. Nicméně instrukce k tomu, že se poslanci za SPD minimálně rok nemají moc ve sněmovně vyjadřovat, je velmi nebezpečná a děsivá informace. Lubomír Volný proto považuje za velice nesportovní, když dnes je obviňován z předsednictva, že nemá vysokou aktivitu v parlamentu, kde přitom spolupředkládal už mnoho zákonů.

Radim Fiala, místopředseda SPD.

Někdo prý současně provokuje a nabádá Tomia Okamuru, aby vyvolával konflikty. V úterý tento týden se všichni na grémiu SPD dohodli, že rozpuštění RK SPD MSK nikdo nebude veřejně komentovat, ale hned druhý den tento slib porušil přímo Tomio Okamura, který ve středu na stejném rádiu zaútočil na Lubomíra Volného v souvislosti s jeho prací v Moravsko-slezském kraji.

Podle poslance se jedná o Vysokou hru patriotů, což je odkaz na kultovní americký thriller o politickém zákulisním boji v nejvyšší americké politice, kde nechybí vraždy, likvidace, infiltrace a další praktiky. A pokud jde o zákulisní praktiky, tak těch se týkají i čistky uvnitř SPD. Nejde jenom o RK SPD MSK, ale také o Královéhradecký kraj, kde byla rozpuštěna organizace SPD na žádost jejího šéfa a poslance Zdeňka Podala, který v následně nové organizaci SPD jako protektor selektuje staro-nové členy ze zrušené organizace podle toho, jestli ho ohrožují v kandidaturách, anebo neohrožují. To je něco neuvěřitelného.

Čistky uvnitř SPD dosahují obludných rozměrů, rušeny jsou celé krajské organizace

Další jobovkou je to, co se děje v Moravsko-slezském kraji po rozpuštění krajské organizace. Dozor nad novou organizací a roli protektora převzala, podle Volného slov, bývala členka ČSSD, která je v SPD jenom 14 dní. Dále je tam další žena, která prý nerespektovala výsledek voleb v obvodu Ostrava-Jih a další pán, který se vůbec neúčastnil volební kampaně. Tito 3 mají mandát od předsednictva SPD přijmout zpátky ze zrušené buňky jen ty členy, které uznají za vhodné. Tyto čistky připomínají procesy, které probíhají tady v Německu v AfD v regionech. O tom chystám jiný článek, ale i tady jsou rušeny místní organizace a místo nich vznikají nové, v jejíchž čelech stojí nedávní členové CDS, CSU, německé SPD a Die Linke. Je to transformace AfD do podoby zcela poslušné a řízené opozice. A bohužel, jak potvrzují slova Lubomíra Volného, to samé probíhá i uvnitř SPD v ČR.

Michal Šmucr

Další svědectví, které Lubomír Volný poskytl, je ale naprosto šokující pro voliče SPD, protože ta slova pouze potvrzují to, o čem píše Aeronet už tak dlouho a před čím varujeme. Tomio Okamura je prý obětí lidí, které si pozval do nejužšího vedeni SPD a jejichž cílem je paralýza a likvidace SPD před eurovolbami, jako mu to už udělali jednou s Klárou Samkovou v Úsvitu. Jsou to prý ti samí lidé, co mu vnutili Hynka Berana na čelo kandidátky v Praze, což poškodilo SPD v očích vlastenců takovým způsobem jako nic jiného. A toto svědectví odhaluje, že Tomio Okamura dosadil Hynka Berana před Jiřího Kobzu právě na povel a pokyn těch samých lidí, kteří stojí i za likvidací Moravsko-slezské buňky SPD.

Plánovaná a postupná likvidace a rozklad SPD, zednáři v Praze, rotariáni v Ostravě a 1 milion v českých

A to není všechno. Podle Volného právě tito lidé i poradili Okamurovi, aby šel na onu šílenou tiskovku s Demoblokem v kauze Babišova nemocného syna v Ženevě. A stejní lidé zesměšnili Tomia Okamuru i tím, že mu podstrčili interpelaci s dotazem na ministra kultury Anonína Staňka, jestli je pravda, že ministerstvo chce pro Muzeum romské kultury 1 bilion korun [3], což je pomalu celý jeden státní rozpočet. Lubomír Volný uvedl, že Tomio tuto informaci nezískal odněkud z pochybných webů, ale že mu byla informace posunuta právě lidmi v jeho blízkosti s cílem, aby tato interpelace zesměšnila Tomia Okamuru a poškodila SPD. A ti samí lidé poštvali Tomia Okamuru proti jeho nejúspěšnější regionální organizaci v republice, v Moravsko-slezském kraji.

Jan Čížek

Největší bombu ovšem Lubomír Volný odpálil v závěru svého svědectví. Před komunálními volbami se totiž i na Ostravsku odehrály ty samé procesy jako v Praze, kde se najednou na čele kandidátky zjevil Hynek Beran, bývalý velmistr zednářské lóže v Praze, která je v zahraničí známa jako Ordo Pragensis (Pražský řád). Vedení RK SPD MSK totiž kontaktovali lidé z elitního Rotary klubu a nabídli SPD 1 milion korun za to, když SPD nasadí na čelo kandidátky v Ostravě jejich člověka. Lubomír Volný jako šéf SPD na Ostravsku to odmítl a přišla odveta. Michal Šmucr a Jan Čížek, blízcí lidé z okolí Tomia Okamury, a také místopředseda Radim Fiala, totiž začali Volnému vyhrožovat, že jeho pozice není tak pevná jak si myslí, že odmítnutí lidí z Rotary klubu bude mít svoji dohru. A opravdu mělo, celá regionální pobočka SPD byla 20. února z Prahy zrušena.

Čtveřice mužů v nejužším okruhu Tomia Okamury rdousí SPD a vlastenecké síly uvnitř hnutí

Podle Volného se lidé z ČSSD a ODS z doby tzv. Opoziční smlouvy pokoušejí rdousit SPD. Jsou to lidé, kteří byli dokonce na oslavě 50. narozenin známého pražského lobbisty Tomáše Hrdličky. Lubomír Volný zároveň upozornil, že Radim Fiala má na Slovensku svěřenecký fond a existují podepsané smlouvy, co se stane s majetkem SPD v případě rozpadu a zániku této Okamurovy strany. Tyto všechny popsané rozvratné procesy v SPD provádí Radim Fiala, tedy bývalý člen ODS, dále Michal Šmucr, Jan Čížek a lobbista Tomáš Hrdlička. O některých z nich přinese server Aeronet zítra investigativní materiál, který se nám dostal do redakce a odhaluje majetkové, lobbistické, finanční a politické vztahy mezi osobami, o kterých Lubomír Volný hovořil.

Tomáš Hrdlička, podnikatel a lobbista z Prahy.

Jak sami vidíte, Aeronet už na podzim v roce 2017 věděl, co se stane v roce 2019 v SPD. Stačí si přečíst mé články z té doby, poslechnout mé pořady. Alternativa není o psaní hezkých věcí, není o uctívání Mesiášů, alternativa je o přinášení informací, které již dnes odhalují to, co se stane zítra.Poslechněte si na Svobodném rádiu celý pořad s panem poslancem Lubomírem Volným, abyste slyšeli všechno od začátku až do konce, protože je to velmi důležité pro pochopení procesů a toho, co probíhá uvnitř SPD. Jde o proces rozkladu strany na elementáry, tedy prvočástice. Odklon od vlastenectví, místo vystupování z EU jen reforma EU zevnitř, neochota k vystoupení z NATO, zednář na kandidátce v Praze, Rotariáni ve snaze o kandidátku v Ostravě, čistky v SPD, tiskovky s demoblokem. Každá tato událost nebyla náhodná, ale každá z nich byla hřebíkem do rakve SPD. Svědectví pana Volného je cenné v tom, že je to svědectví přímo poslance SPD zevnitř. Pan Volný však pouze popsal to, co už více jak rok probíhá v německé AfD.

Zdroj audio ukázky z úvodu článku: Svobodné rádio [4]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY