Svodka mafie: Vyšetřovací spis “Karel” odhaluje napojení ČSSD a TOP09 na finanční...

Svodka mafie: Vyšetřovací spis “Karel” odhaluje napojení ČSSD a TOP09 na finanční toky podnikatelské a justiční mafie! Během vyšetřování mizí důkazní materiály, státní zastupitelství dává od všeho ruce pryč, do chapadel mafie jsou zapleteny nejvyšší špičky státní moci! Mafie ve spolupráci s politiky oškubala český stát o téměř 14 miliard korun! Výbušný vyšetřovací spis odhaluje financování politických stran skrze nastrčené firmy, fiktivní faktury a bílé koně!

Svodka mafie: Vyšetřovací spis “Karel” odhaluje napojení ČSSD a TOP09 na finanční toky podnikatelské a justiční mafie! Během vyšetřování mizí důkazní materiály, státní zastupitelství dává od všeho ruce pryč, do chapadel mafie jsou zapleteny nejvyšší špičky státní moci! Mafie ve spolupráci s politiky oškubala český stát o téměř 14 miliard korun! Výbušný vyšetřovací spis odhaluje financování politických stran skrze nastrčené firmy, fiktivní faktury a bílé koně!

Redakce AE News obdržela od anonymního zdroje snad vůbec nejvýbušnější balík informací, který jsme kdy měli možnost spatřit. Materiály a dokumenty zjevně pochází přímo z policejního vyšetřování jedné z nejbrutálnějších kauz současné doby, o které se ale na mainstreamových médiích vůbec nedozvíte. Kauza je natolik nebezpečná, že od ní dávají ruce pryč nejen všechny velké mainstreamové redakce a noviny, ale dokonce i státní zastupitelství a policie se snaží veškeré informace o této kauze eliminovat, protože případ zasahuje do nejvyšších pater české polistopadové politiky. Vyšetřovací spis je doslova obžalobou dvou parlamentních politických stran z účasti na operacích mafie v České republice.

Česká mafie si s tou italskou v ničem nezadá.

Materiály a dokumenty ukazují a odhalují, že v České republice jsou některé politické strany napojené po stránce financování na organizační struktury mafie, jejíž chapadla ovládají policii, ministerstvo vnitra, justici a politické sekretariáty. Kvůli těmto kauzám umírají lidé, a to nejen různí Františkové Mrázkové. Část informací z těchto dokumentů už zazněla v sobotu na YouTube v pořadu [1] Petra a Michala, kteří odvádí fantastickou práci. My jsme však od anonymního zdroje dostali daleko více materiálů a v tomto článku poznáte, že pravá alternativa jde na dřeň a jádro pravdy. A pravda o České republice a její politice je ve skutečnosti příběhem mafie o jejím modus operandi v nejvyšší politice.

Vyšetřovací spis “Karel” a dvě politické strany v parlamentu napojené na aktivity mafie a loupež necelých 14 miliard ze státního rozpočtu za 3 roky

Pravda a láska prochází žaludkem, říká se mezi lidmi. Jenže čeští politici mají ovšem kachní žaludek, který je mnohem odolnější než ten náš. Až nás během eurovolební kampaně začnou TOP09, její derivát STAN a ČSSD zahlcovat vzletnými frázemi o zodpovědném hospodaření státu a EU, podívejme se raději na to, jak se mafiánští podnikatelé napojení na tyto partaje napakovali během tří let částkou ve výši 13,5 miliardy Kč.

Mafie vybírala peníze v hotovosti a vozila je do Prahy v igelitkách.

Jak už to tak v našich luzích a hájích bývá, dnes se z toho všeho soudí pouze maličká provize 186 milionů korun, zatímco 13,5 miliard se propralo, a zmizelo v nenávratnu. V tomto exkluzivním článku odtajníme popisovou část tzv. spisu Karel, který přistál na stole bývalému řediteli ÚOOZ Robertu Šlachtovi, ale i Lence Bradáčové. Oba dva ale spis potichu vrátili jak bývalému ÚOOZ, tak i ÚOKFK (nyní NCOZ).

Spis Karel je jedinečný v popisu způsobu, kterým si podnikatelé navázaní na TOP09 a ČSSD vyprali a rozkradli během tří let 13,5 miliard z našich daní. Následně si podrobně projdeme grafický materiál, díky kterému pochopíme tunel, kterým byly peníze kradené. Abychom věc pochopili v celé své šíři, podívejme se na začátky vzniku TOP09 a propojení s kmotry ČSSD. Jedná se o pohled elitních vyšetřovatelů policie, nikoliv o subjektivní názor naší redakce, to je třeba zdůraznit!

Vznik TOP09 jako z filmu Kmotr, cikán nakupující uran, doma směnky Čepra, tajná operace BIS a dodávky zbraní Saddámu Husseinovi

Miroslav Kalousek potřeboval peníze na nově zakládanou TOP09 a tudíž byl vymyšlen plán, jak to zaplatí stát. Nebyl to první ani poslední případ, ale soustřeďme se pouze na tento. Vedle Michala Kuzmiaka měl Kalousek oprášit své staré známosti s Lubomírem Oravcem, jeho synem Michalem, Ladislavem Zoulou a dalšími lidmi kolem Jiřího Rušikvase.

Jiří Rušikvas byl šéfem expozitury BIS v Hradci Králové, později byl zástupcem ODS ve Vrchlabí. Jiří Rušikvas má vazby na Karla Randáka, který byl dříve ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) a Karel Randák aktuálně působí ve Fondu proti korupci Karla Janečka. Takže Miroslav Kalousek oprášil staré známosti s lidmi pohybujícími se okolo Jiřího Rušikvase, šéfa expozitury BIS v Hradci Králové, který velmi dávno pro Stanislava Grosse (ČSSD) zařizoval prodej českých zbraní do Iráku. Toto bylo nejčernější memento Grossova života, který skončil poté náhlou, podivnou a zákeřnou nemocí rozpadu mozkové tkáně.

Jiří Rušikvas

Ke Grossovi ty peníze ale nikdy nedorazily, to je jiná historie, protože si zejména severočeši vzpomenou na Dušana Pintyeho, který seděl 15 let za vraždu, kterou nespáchal. Mimochodem, Dušan Pintye je cikán na sociálních dávkách. Co se ale nestalo, při domovce se u něj našly neuvěřitelné originály směnek Čepra ve prospěch jeho osoby, tedy ve prospěch cikána na sociálních dávkách! Tomu bychom neuvěřili nebýt jeho zapojení v této akci jako bílého koně. To je zapeklitý příběh, ve kterém šlo o zbraně dodávané do Iráku tehdy embargovanému Saddamu Husseinovi. V tomto velmi dávném příběhu figuroval Stanislav Gross (ČSSD), Tomáš Pitr, operativci BIS a a tvrdí se, že i Andrej Babiš (ANO), ale vyšetřovatelé toto nemají 100% ověřené.

Tato parta dodávala embargovanému Saddamu Husseinovi zbraně. Jenže, potom přišla dvojčata, 11. září 2001 a BIS musela začít “uklízet”. Uklízelo se velmi hustě zvláště potom, co Stanislava Grosse napadla šílená a pro něho později zničující myšlenka zveřejnit důkazy, kterými chtěl Husseinovi dokázat, že Hussein skutečně vlastnil jaderné zbraně. Dušan Pintye byl jako bílý kůň skutečně vybraný k tomu, aby nakoupil uran, není ovšem ze spisu jasné, jestli surový uran, anebo již obohacený štěpný materiál.

Když v USA spadly paneláky 11. září 2001, BIS začala honem rychle uklízet po dodávkách embargovaných zbraní z ČR do Iráku. Přestřelka a cikán seděl 15 let za vraždu, kterou nespáchal

BIS proto začala uklízet a v roce 2002 se na místě přestřelky Dušanovi Pintyemu po několika nábojích zasekla pistole. Přesto se ale na místě našly náboje, které Pintyemu nikdy nepatřily. Náboje nebyly v okolí místa, odkud Pintye střílel. Na místě byli schovaní lidé, kteří disponovali standardní výzbrojí BIS a stříleli po osobách, které naopak chtěly zabít Pintyeho. Plán se vydařil a Dušan Pintye seděl 15 let za vraždu, kterou nespáchal. Jednoduše BIS dost drsně uklízela, vyšetřovatelé této vraždy byli donucení raději odejít do civilu a docházelo i k vytahování částí spisů vyšetřovateli BIS. Mimochodem, Pintye se soudí s Čeprem o ty směnky stále a v roce 2016 Andrej Babiš najal přes prostředníky v jisté státní instituci Tomáše Pitra k tomu, aby tyto směnky tzv. “uklidil”. Ale zpět k Miroslavu Kalouskovi a Jiřímu Rušikvasovi, šéfu expozitury BIS v Hradci Králové.

Dušan Pintye (vlevo) jako obžalovaný u soudu.

Když si načteme Jiřího Rušikvase z obchodních rejstříků, dostaneme se k naší partě mafiánských podnikatelů kolem TOP09 a ČSSD. Najdeme jména jako Lubomír Oravec, Michal Svatý (sponzor TOP09 a zakázky na ministerstvu práce pod Jaromírem Drábkem a jeho náměstkem Vladimírem Šiškou, oba z TOP09). Dále najdeme firmy jako AMI Praha a.s. (IČO 25715909), Erbia Holding a.s. (IČO 26437554), Tipsport a.s. (IČO 18600824) atd. Tito mafiánští podnikatelé v době vzniku TOP09 objížděli republiku a bohatým podnikatelům vysvětlovali, jak okrást stát na daních pomocí korunových dluhopisů.

Přesně na tomto později zblblí čeští novináři pekli Andreje Babiše (ANO), ale korunové dluhopisy si vymyslel Miroslav Kalousek (TOP09) pro sebe a své kámoše. Za to dostávali sponzorské dary na TOP09. Vedle Lubomíra Oravce u vzniku TOP09 figurovali lidé jako Ladislav Zoula, Pavel Kopačka, Miroslav Pelta, nebo milionář a majitel fotbalového klubu Karel Kapr. Vedle nich bílí koně typu fotbalového hráče Miroslava Příložného. Jakou přesně hráli roli se dozvíme z vyšetřovacího spisu Karel níže.

Tunelování státního rozpočtu ve prospěch lidí napojených na TOP09 a ČSSD, na konci řetězce ruská mafie a bílí koně

Plán podle nálezu vyšetřovatelů fungoval zhruba takto: Šmejdi se usadili ve státní správě, začali nakupovat neexistující zboží a služby pro stát a peníze daňových poplatníků a posílali peníze za odběr neexistujícího zboží svým spřáteleným firmám. Tyto spřátelené firmy dále v řetězci nakupovaly “zboží” vždy od firmy Sky-soft. Koníci z firmy Sky-soft zajeli do firmy N59 v Plzni (IČO 49197649), viz přiložený diagram z vyšetřovacího spisu níže, a všechny peníze, které z ministerstev doputovaly na účty firmy N59 přes spřátelené firmy mafiánských podnikatelů z TOP09, ve firmě N59 tito koníci vybrali. Tuto hotovost podle vyšetřovatelů obstarávala ruská mafie, samozřejmě za odpovídající provizi. Peníze z účtů v bankách si potom ruská mafie převedla do zahraničí. Mimochodem, v této pračce na peníze, ve firmě N59, se také vybíraly peníze z Rock Oil Servis s.r.o. Ondřeje Nováka (IČO: 27242455), to byly ony miliardové podvody na DPH, což bylo řízeno podvodníky napojenými na naftu Krailing uskladněnou v Německu.

Miroslav Kalousek

Do celé této bandy byla vedle TOP09 zapojená i ČSSD, konkrétně František Králík. František Králík byl volebním manažerem Jiřího Paroubka (ČSSD, později LEV21), dělal také kampaň pro Davida Ratha (Česká suverenita, tehdy ČSSD) a v poslední době Tour kampaně nebo-li kontaktní kampaně pro ČSSD. Také se v N59 podle vyšetřovacího spisu vybíraly peníze z biomasy, tzn. duo Andrej Babiš a brněnský vlivný podnikatel David Rusňák, zeť ministryně financí Aleny Schillerové (ANO). Peníze se vybraly v Plzni na náměstí, a jak je ve spisu uvedeno vyšetřovateli, v igelitkách ty peníze potom odváželi do Prahy. Ruská mafie dodala hotovost a naproti tomu si převedla peníze z bankovních účtů a poslala si je do světa na jiné účty v offshore destinacích. Chytře vymyšleno, že? Objem hotovosti 13,5 miliard za 3 roky jenom přes firmu Sky-soft.

To nás posouvá k ústřední kapitole článku, kterou tvoří tzv. spis Karel. Tato zpráva popisuje důmyslný způsob, jakým byly partou mafiánských podnikatelů kolem TOP09 podvodem vyváděny peníze ze státu vystavováním fiktivních faktur za neexistující služby, na kterých se napakovali. Celkem šlo o pračku peněz ve výši 13,5 miliardy korun za pouhé dva roky. Po této tajné zprávě si detailně popíšeme obrázkové schéma, na kterém jsou toky peněz graficky znázorněné. Uvidíme kam a komu peníze proudily, kdo se napakoval, a kdo byl okradený. Několik dalších podrobností si můžete poslechnout zde.

Vyšetřovací spis “Karel”

1. PREAMBULE

Tento dokument popisuje činnost firmy SKY-SOFT z pozice člověka přímo zúčastněného na činnosti zmíněné firmy. Pro tento případ je v tomto dokumentu nazýván jako pan Karel, jeho pravá identita je dokladujícím policistům známa. Tento dokument neslouží k detailnímu popisu páchané trestné činnosti, osob a dalších skutečností, jeho posláním je seznámit orgány činné v trestním řízení se základními fakty, z nichž si lze kvalifikovaně udělat představu o rozsahu a dopadech.

Pan Karel si je vědom závažnosti jím sdělovaných skutečností co se rozsahu trestné činnosti týče, počtu a především postavení dalších osob a v neposlední řadě možných důsledků pro svou osobu. V případě dohody je však připraven se v plném rozsahu doznat a především svým svědectvím napomoci úplnému objasnění této rozsáhlé trestné činnosti.

2. PACHATEL TRESTNÉ ČINNOSTI

Společnost SKY-SOFT spol. s.r.o. (IČO 62585746), byla založena 12.ledna 1995 a od svého počátku podnikala v oblasti prodeje a servisu IT, připojení k internetu a podobně. Počátek trestné činnosti zmíněné firmy se datuje cca v roce 2008, kdy zpočátku na výslovná přání svých klientů a zákazníků začala spolupracovat především na tzv. daňové optimalizaci, kdy na žádosti zákazníků začala vystavovat navýšené daňové doklady či prodávat neexistující zboží. Naprostý zvrat však přišel po seznámení s osobou Lubomír Oravec (viz níže), kdy tato činnost, tedy daňová optimalizace, resp. legalizace výnosů z trestné činnosti, byla povýšena na systém a stala se hlavní náplní činnosti firmy SKY-SOFT.

Činnost společnosti SKY-SOFT byla ukončena v únoru 2014, kdy došlo na udání k zásahu Policie ČR, konkrétně ÚOKFK, v předmětné firmě. Samotný zásah byl však proveden naprosto neprofesionálně a diletantsky, čímž došlo k tomu, že se nepodařilo zajistit nejpodstatnější dokumenty, které byly v průběhu zásahu v sídle firmy dalšími osobami uschovány a následně dopraveny na bezpečné místo. Tímto způsobem došlo k tomu, že činnost firmy je v současné době posuzována jako krácení daně, přičemž pravý a skutečný modus operandi je naprosto opomíjen, přestože od samého počátku mělo ÚOKFK jasné podněty o pravé trestné činnosti nejen osob ze zmíněné firmy, ale především z řad objednavatelů služeb, kdy byla k dispozici i řada konkrétních jmen.

3. PRINCIP TRESTNÉ ČINNOSTI, ZPŮSOBENÁ ŠKODA

Podstatou činnosti společnosti SKY-SOFT bylo především vystavování faktur ať již navýšených (kde k jistému plnění ze strany společnosti SKY-SOFT i docházelo) či k vystavování vysloveně faktur fiktivních na dodávky neexistujících služeb nebo zboží. Předmětem plnění pak v naprosté většině případů bylo dodání služeb (reklamních kampaní, softwareové řešení a podobně) nebo dodání zboží, a to jak existujícího, tak ve většině případů pouze fiktivního.

Na základě těchto faktur vystavených pro objednatele (nebylo důležité, jaké plnění bude fiktivně poskytnuto, důležitá a určující byla požadovaná výše faktury, tuto částku si určovali objednatelé těchto falešných faktur). Na základě těchto faktur bylo následně ze strany objednatelů skutečně plněno, a to ve všech případech formou převodu finančních prostředků přes bankovní účet tak, aby tato transakce byla kdykoli jasně v případě kontroly příslušných orgánů na straně objednatele jasně identifikovatelná a prokazatelná.

Následně byly finanční prostředky objednavatelů buďto vybírány přímo ze strany společnosti SKY-SOFT z bankovního účtu na hotovosti, resp. byly přeposílány na další účty dalších (pro ten účel založených firem nebo firem ovládaných spolupracujícími osobami) a k výběru hotovosti docházelo potom na straně těchto firem. Finanční prostředky byly v řadě případů vyváděny i mimo ČR, například na Kypr. Získaná hotovost byla následně po odečtení provize pro společnost SKY-SOFT odevzdávána objednavatelům. Tito si jezdili pro finanční hotovostní prostředky buď osobně či byla hotovost dopraven pracovníkem SKY-SOFTU. Výše provize se pohybovala okolo 1,5 procenta z odevzdané hotovosti.

Objem takto legalizovaných finančních prostředků se pohyboval okolo 100 milionů měsíčně. Pro úplnost je potřeba uvést, že výše škody za dobu páchání této trestné činnosti, byla odhadnuta panem Karlem okolo 3,5 miliardy korun.

4. SPOLUPACHATELÉ A OSOBY PROFITUJÍCÍ Z TRESTNÉ ČINNOSTI

Služeb společnosti SKY-SOFT následně využívalo několik zájmových skupin, z nichž několik bude představeno v následujících řádcích, počet byl samozřejmě vyšší, jde pouze o ilustraci rozsahu a zúčastněných osob. Další je pan Karel schopen doložit následně.

Asi nejpodstatnějším klientem (co se legalizace výnosů trestné činnosti týče) je možno jmenovat sdružení firem kolem společnosti Erbia Holding a.s. (IČO 26437554). Společnost ERBIA Holding a.s., v čele s Lubomírem Oravcem (1961), lze ve skutečnosti identifikovat jako vysloveně zájmové sdružení firem a jednotlivců, kteří se snaží různými způsoby ve velkém rozsahu legalizovat prostředky pocházející z trestné činnosti či krácení daní. Tato skupina má velmi blízko k politické straně TOP 09.

Pan Karel se osobně účastnil turné, které tato strana pořádala v rámci předvolební kampaně za účasti Karla Schwarzenberga a především Miroslava Kalouska, který vybrané podnikatele osobně informoval a instruoval o systému získávání peněz jednak pro podnikatele samotné a především pro stranickou pokladnu. Mezi další jména související se skupinou Erbia Holding a.s. patří například Martin Dvořák (bývalý ředitel Dopravního podniku hl.města Prahy) a řada dalších významných podnikatelů.

Zúčastněných firem sdružených pod společností Erbia Holding a.s. je celá řada a jejich výčet je nad rámec tohoto dokumentu. Finanční tok od firem okolo společnosti Erbia Holding a.s. byl odhadem kolem 40 milionů měsíčně. Dalším podstatným klientem je Ing. Pavel Kopačka, kdy tato osoba měla kontakt na FAÚ (nějakého člověka původem z Českých Budějovic). Na základě informací získaných cestou Kopačky, potažmo od FAÚ, byl systém od roku 2009 několikrát upravován.

Finanční tok od firem kolem Pavla Kopačky se pohyboval okolo 30 milionů Kč měsíčně. V neposlední řadě patřil mezi význačné klienty tohoto systému majitel fotbalového klubu Karel Kapr. Zásadní informací v tomto případě je, že Kaprem poukazované finanční prostředky pocházely ve skutečnosti od Miroslava Pelty. Finanční tok od firem Karla Kapra byl cca 20 milionů Kč měsíčně. Významným partnerem v systému byla společnost N59 z Plzně (IČO 49197649), která dokázala vyplatit dohodnutým způsobem finanční hotovost ve stovkách milionů Kč.

Lidé spojení s touto společností a společností Erbia Holding a.s. (IČO 26437554) měli v minulosti úzké vazby také na společnost Viktoriagruppe AG (IČO 27093948). Dalších, z pohledu společenského postavení, osob spojených s tímto systémem je celá řada, jako příklad lze jmenovat bývalou vrchní státní zástupkyni Renatu Veseckou, která zprostředkovala vstup další firmy do systému. Velmi zajímavým klientem pak byla určitě společnost ha-vel internet s.r.o. (IČO 25354973), která poskytuje datové služby Ministerstvu vnitra a české poště.

5. SOUČINNOST STÁTNÍ SPRÁVY, POLICIE, JUSTICE ATD.

Je nasnadě, že takto rozsáhlá a sofistikovaná trestná činnost se neobejde bez součinnosti se zkorumpovanými osobami z oblasti státní správy, policie, justice a podobně. Pan Karel je schopen popsat systém klientelistických vazeb, včetně jmen příslušných osob, které za příslušnou odměnu poskytují členům zájmových skupin odpovídající servis ve formě např. předávání informací ze spisů, lustrací osob i v neposlední řadě ovlivňování rozhodování soudů. Jako příklad (i když poměrně neškodný ve srovnání s ostatními) je možno uvést osobu policisty Martina Kukla.

Jde o policistu, který je v řadách ostatních policistů velmi dobře znám svou spoluprací s osobami z podsvětí především na úseku odcizených motorových vozidel. V současné době tento policista provádí pro Karla Kapra lustrace osob a podobně. Dalším podobným příkladem je (však již s jiným postavením) osoba policisty Gejzy Rakaše, který velmi úzce spolupracuje s lidmi ze skupiny Erbia Holding a.s.

Asi nejpodstatnějším momentem spolupráce tohoto policisty s vlivovými osobami je forma vyplácení, kdy například společnost Erbia Holding a.s. pořádá naprosto banální přednášky (kde přednášejícím je právě Gejza Rakaš) a je za tuto přednášku odměňován. Pan Karel je také schopen například popsat systém klientelistických vazeb například směrem k Obvodnímu soudu pro Prahu 1 (který je ovládán prostřednictvím osob spojených se společností Erbia), který je pro všechny zájmové skupiny obzvláště důležitý, vzhledem k tomu, že rozhoduje například z důvodů místní příslušnosti v drtivé většině o vzetí či nevzetí do vazby na základě návrhu ÚOKFK se sídlem na Perštýně.

Svou nezanedbatelnou úlohu hrají v celém systému také spolupracující advokáti na pozici obhájců, neboť představují důležitý informační mezičlánek mezi policií, obviněným a lidmi, kteří mají zájem na ovlivnění průběhu trestního řízení. Zde je možno vyzdvihnout úlohu například JUDr. Širokého, JUDr. Douchy a dalších. V neposlední řadě je třeba zmínit spolupráci se státní správou, především pak s finančními úřady, kde je možno jmenovat např. ředitele Finančního úřadu pro Prahu 5 (Jiří Roubíček) nebo Finanční úřad Kladno.

6. TVORBA FALEŠNÝCH NÁKLADOVÝCH FAKTUR PRO SKY-SOFT

Je samozřejmé, že masivní přísun finančních prostředků ze strany klientů SKY-SOFTU znamenal pro tuto společnost tvorbu neskutečného zisku, proto bylo potřeba tyto neexistující (neexistující proto, že ve skutečnosti byly vyplaceny v hotovosti odesílatelům, tedy klientům) finanční prostředky nějakým způsobem utratit. Dělo se tak za pomoci falešných nákladových faktur, jejichž dominantním dodavatelem pro společnost SKY-SOFT byl Ludvík Lukšik a jím ovládané firmy obsazené bílými koňmi. Důležitým sdělením v tomto případě je, že s pomocí svědectví pana Karla lze úplně objasnit další případ šetřený ÚOKFK k osobě Lukšika, který se týká vývozu falešných paměťových karet se škodou cca 300 milionů Kč.

7. DŮKAZY A DALŠÍ MOŽNOSTI

Asi nejdůležitější skutečností, mimo již zmíněného plného doznání pana Karla, je fakt, že pan Karel disponuje kompletním účetnictvím (které nebylo ÚOKFK zajištěno) a je samozřejmě schopen veškeré popisované transakce doložit a podrobně popsat. Mimo to by bylo naivní se domnívat, že s ukončením činnosti firmy SKY-SOFT došlo také k ukončení systému jako takového. Na základě zkušeností a znalostí pana Karla je tak možné zjistit, kde tento systém v současné době pokračuje.

8. ZÁVĚR

Tento dokument byl sepsán osobou spolupracující s Policií ČR, totožnost této osoby je dokladujícímu policistovi známa. Pan Karel byl s obsahem tohoto dokumentu seznámen a vyjádřil s ním souhlas.
Dokument nebyl Policii ČR předán z bezpečnostních důvodů v elektronické podobě a existuje pouze v jednom tištěném originálním provedení v počtu pěti číslovaných stran.

Diagramové schéma vyšetřovatele

Schéma znázorňuje podvod ve výši 13,5 miliard korun. Schéma je malované rukou policisty, který byl hlavním vyšetřovatelem daných podvodů, a podařilo se mu celý systém kompletně rozkrýt za pomoci několika dalších analytiků.

Uprostřed schématu vidíme firmu Sky-soft spol. s.r.o. (IČO 62585746) ovládané Petrem Hruškou. Na levé straně jsou zobrazení stabilní dodavatelé Lubomír Oravec s Ladislavem Zoulou, Pavel Kopačka a Karel Kapr. Od každého čtverečku po levé straně vede ke Sky-softu plná čára značící tok faktur a bankovních peněz. Zpět potom vede přerušovaná čára značící hotovost, tedy odnášení peněz v igelitkách. Po pravé straně od Sky-softu vidíme falešné faktury – hotovost. Ty představuje Ludvík Lukšik, Petr Stružínský a Tomáš Vilím.

Toto jsou lidé, kteří vykrývají daňový podvod, jednoduše dodávají falešné faktury. Je třeba si uvědomit, že firma Sky-soft nageneruje obrovskou hotovost, kterou ale nemá, protože ji vrátila v podobě hotovosti v igelitkách (viz přerušovaná čára na levé straně). Proto se jí Sky-soft musí nějak zbavit, a tedy nakoupit falešné faktury z pravé strany. Od všech tří osob po pravé straně vede plná čára značící falešné faktury, a zpětná přerušovaná čára značí provize. To znamená, že Ludvík Lukšik, Petr Stružínský a Tomáš Vilím dostávali provize za vystavení těchto falešných faktur.

Petr Hruška a Ludvík Lukšik

Do čtverečku Ludvíka Lukšika je znázorněná velká stáj mnoha dalších firem. Podvod ve výši 13,5 miliard Korun nemůže provádět malý počet firem. Linie vede do daňové kobry Slovenské republiky. U Petra Stružínského vidíme Tomáše Švejdu, který má na starosti řadu bílých koní, kteří pod něj spadají a VBV Výroba betonovej výstuže s.r.o. Slovensko 300 mil. Kč. Opět další firma slovenské daňové kobry, která dodala falešné faktury tak, aby se tento celý podvod neodhalil.

Hospimed a N59 jako průtokové pračky na peníze v igelitkách

Podívejme se na horní část schématu, kde vidíme firmu Hospimed spol. s.r.o. (IČO 00676853). Opět zde vidíme plnou čáru značící faktury, které jdou z Hospimedu vč. hotovosti, a zpátky proudí hotovost v igelitkách. Vedle Hospimedu vidíme Rock Oil Servis s.r.o. Ondřeje Nováka PHM (IČO: 27242455), což představuje totéž jako Hospimed. Jednatel Hospimedu Jindřich Řehák byl obviněný za podvod, ale měla ho doporučit JUDr. Renata Vesecká doporučením na konferenci.

Pod Sky-softem vidíme v dalším čtverečku firmu N59 (IČO 49197649), ve které figuruje Bohumil Kámen. Do N59 tečou faktury a hotovost. Zde to probíhá přesně obráceně. Zatímco např. Sky-soft vydává hotovost do všech svých čtverečků, tak N59 je naopak dodavatelem hotovosti. Jednoduše Sky-soft nevlastní žádné účty, ale má je pronajaté u N59.

Potom tu vidíme měsíční tok peněz. Lubomír Oravec 20-30 mil. Kč, Pavel Kopačka 10 mil. Kč, Karel Kapr 25 mil. Kč. Převod na hotovost ve velkém, N59 si bere provizi ve výši 2% za převod peněz. Čistý výsledek N59 ze 13,5 miliard korun je 260 milionů jen na provizích. Zbytek si rozebrali mafiánští podnikatelé blízcí TOP09.

Tento dokument pocházející ze spisu 41T 2/2017 převzal Mgr. Ondřej Černý, asistent soudkyně Mgr. Blanky Bedřichové městského soudu Praha [zdroj].

Z dokumentu jsme odstranili osobní data analytiků i konkrétní instituce. Dokument jednoznačně prokazuje, že tito analytici zpracovali účetnictví firmy Sky-soft uvedené ve spise Karel, a poté toto účetnictví ve zpracované formě předali policii ČR, jak ÚOKFK, tak ÚOOZ (nyní NCOZ). Ovšem obě složky tyto nosiče vědomě nezařadily do soudního spisu! Analytici, kteří účetnictví Sky-softu zpracovali, byli z daného stavu velmi rozčarovaní. Měsíce namáhavé analytické práce rozkrývání podvodů ve výši 13,5 miliard, účetnictví předané policii, která účetnictví ale nezařadila do spisu!

Zametání stop na nejvyšších místech policie

Tedy ve finále se soudí pouze maličká provize 186 milionů pračky peněz firmy N59, nikoli celých vypraných 13,5 miliard podnikateli blízkými TOP09! Ba co víc, pouze provize osob, které stály v čele Sky-softu, tedy ani 260 milionů, ale pouhých 186 milionů! Dokument tedy prokazuje, že z celého spisu Karel, který jsme si představili na začátku, zůstalo jen torzo spisu 41T 2/2017 za maličkých 186 milionů, zatímco celkem bylo propraných a vyvedených podnikatelskými mafiány blízkých TOP09 13,5 miliard. Všechno ostatní zmizelo/bylo ztraceno v ÚOKFK a ÚOOZ.

ÚOKFK – Standarta.

Dokument dále dokazuje, že to, co se ztratilo, tito analytici znovu zrekonstruovali a předali Mgr. Ondřeji Černému, asistentovi soudkyně Mgr. Blanky Bedřichové městského soudu Praha. Ondřej Černý dokument převzal. Otázkou zůstává, jakým způsobem se bude/nebude vyšetřovat dále. Zda mafiánští podnikatelé blízcí TOP09 budou hnáni k odpovědnosti, anebo se nám opět budou vysmívat do ksichtu, protože mají koupenou nejen politickou stranu TOP09 včele s Miroslavem Kalouskem, Karlem Schwarzenbergem či Jiřím Pospíšilem, ale i příslušné státní zástupce, justici, a jak je patrné i dotčené složky policie.

Právě Jiří Pospíšil coby tehdejší ministr spravedlnosti na doporučení Romana Juračky (expředseda představenstva Plzeňské teplárenské) navrhl do vrchního státního zastupitelství v Praze Lenku Bradáčovou a do Olomouce na nejvyšší státní zastupitelství Pavla Zemana. Jiří Pospíšil nejprve ODA, potom ODS, nakonec TOP09. Ještě mu ten jeho nevinný kukuč někdo baštíte?

Sponzoři TOP09 a malé všimné, které nestojí za řeč, ale dokresluje celé mafiánské chucpe

Závěrem se podívejme na několik sponzorských darů TOP09 od doby jejího vzniku. Zde vidíme přesně ty mafiánské podnikatele, kteří proprali a vyrýžovali na státu 13,5 miliardy korun během tří let. Podrobné výpisy z transparentního účtu TOP09 za roky 2009 a 2012 najdete zde a zde.

Oravec Lubomír 252 44 Psáry 100 000,00 Kč (2009)
Oravec Lubomír 50 000,00 Kč (2012)
Svatý Michal 266 01 Beroun 100 000,00 Kč (2009)

A takto bychom mohli pokračovat dále. Představte si, že si zaplatíte sto nebo dvou set tisícový sponzorský dar do TOP09 výměnou za 20-30 milionů měsíčně po dobu tří let. Neberte to! Princip geniálního plánu spočíval v tom, že spřátelení mafiánští podnikatelé blízcí TOP09 a ČSSD pošlou peníze na účet bílých koní. Tím se tito mafiánští podnikatelé zbaví odpovědnosti, protože těmi penězi se vytvoří důkazy na bílé koně, kteří se zavřou. Kalousek tím vyřešil dvě věci. Basy se plní bílými koníky, na které padají trestné činy podvodů, zatímco členové TOP09 a ČSSD, včetně spřátelených podnikatelů, si mnou ruce, jak se dílo daří. Zároveň se utěšeně plní stranická pokladnička, nebo spíše trezor TOP09 i ČSSD.

Opravdu? Anebo spíš s podporou mafie?

Česká politika je prolezlá korupcí a mafií. Za vzletnými slovy o právním státě a demokracii se skrývají operace a transakce mafie, která prorůstá chapadly až do státních zastupitelství a do politických stran zastoupených v parlamentu. Žádný server v ČR neměl dosud odvahu tento vyšetřovací spis odtajnit, protože odhaluje nejen příběh financování politických stran, ale především vnitřní práci polistopadové mafie v úzkém napojení na vybrané vrcholové politiky, kteří zázračně přicházejí k penězům a potom umírají za záhadných okolností kvůli podivné nemoci.

Vidíte okolo těchto osob zbrojaře a obchody se zbraněmi, s uranem, se strategickými zásobami paliv, vidíte kšefty i přes zbrojní embargo. A vidíte i cikány na sociálních dávkách, kteří zázračně disponují směnkami státního podniku Čepro, kteří se dostanou do přestřelky, které se účastní i operativní křídlo zásahových událostí BIS. Potom se nemůžete divit, že Česko není právním státem, ale zemí pod kontrolou mafie, která se dostala k moci po roce 1989. Kdokoliv nadzvedne koberec této hniloby, je v ohrožení vlastního života.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Česko bez politiků
Návštěvník
Česko bez politiků

Tak to je velký! Já říkám všem,jediná naše šance je spojit se a společně za Česko bez politických stran a hnutí! My je nepotřebujeme,kdy to ty hloupý lidí pochopí a přestanou volit???????Jinak Karel Kapr je namocenej na 100% v nějaké vraždě,viděl sem kdysi jeho telefon který omylem vyhodil a nesmazal smsky. …to jen k tomu.

občan čr
Návštěvník
občan čr

taky by se mohl někdo zabývat exekutoy,posudkovými znalci a elektronickými dražbami – propojením s realitními společnostmi.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Celkove clanek potvrzuje to, co jiz rekla pred nejakou delsi dobou pani Paroubkova, ktera byla v rozvodovem rizeni s Paroubkem. Vykladala opravdu “pekne” veci a nejen o Paroubkovi. Rikala, ze ma dokumenty, ktere by mohli usvedcit top spickove politiky z prani spinavych penez a podvodu…takze asi neco na tom clanku bude…

VM-82
Návštěvník
VM-82

Dotaz pro Admna: Můžete mi prosím prozradit, co znamená výstražná tabulka od ESETU, která se mi objeví na monitoru, když si kliknu na odkaz pro diskusi – “od nových”. Jde o tuto tabulku, (samozřejmě to blokuji).
comment image

Administrator
Admin

Tohle hlášení se objevuje, pokud někdo v diskusi pod článkem na našem serveru uveřejní URL odkaz na nějaký web, který nepodporuje https konektivitu, anebo ji podporuje, ale webu vypršela platnost SSL certifikátu. Mnoho majitelů webů dosud nepodporuje https zabazpečení, což je sebevražda v ČR, protože operátoři mají nainstalované sniffboxy od BIS od loňského roku a čtou komunikaci všech nezabezpečených http komunikací. Hlavička http je nešifrované spojení, takže provozovatel sítě, internetový provider, jeho zaměstnanci, lidé na trase spojení, operátor příjemce, ti všichni vidí obsah toho, co uživatel píše. Proto náš diskusní plugin automaticky mění všechny hlavičky na https, pokud ale cílový server https neumí, anebo má propadlý certifikát, ESET začne řvát.

VM-82
Návštěvník
VM-82

Díky za odpověď. Já mámm svůj web s https, certifikát mi poskytuje můj webhostitel na Slovensku zdarma. Dalo mi to 14 dnů práce, protože jsem musel změnit na webu všechny odkazy u každého obrázku, textu atd., z http na https, ale teď mám klid.

Korina
Návštěvník
Korina

Jak je tam podepsána Mozila, tak ona sama má plno másla na hlavě.

Hermes
Návštěvník
Hermes

Perfektní článek s celkovou analýzou věci a zveřejněním tohoto spisu! Bravo, opravdu. To, že tu vládne polistopadová žido-mafie, a židozednářský chazariát z okultního centra, je známá věc. Děkuji za ta jména a celkový koncept provázanosti. Ale obávám se, že v celkovém měřítku, je toto jen “zlomek” toho, co se tu od barevné polistopadové “revoluce”, odehrálo a odehrává. “Demokracie” je dávno utopistický a znásilněný pojem – opět “jen” jedna z forem “ovládání” mas golemů (gojímů) řízeným židozednářskou Saturnovou (Satanovou) synagogou (mj. další rok začátkem roku vstupuje opět Saturn, Jupiter, Mars do konjunkce – “něco možná v následujících letech přijde”). Je mi špatně z toho, když to čtu. Akorát to vysává energii, ale je dobře, že jsou lidé tímto informování. Pravdu umlčet nelze a pravda vždy vyplave postupně na povrch. Článek samozřejmě přepošlu dále.

Nývlt
Návštěvník
Nývlt

No nevím, co jsem si na xp povolil, ale pořad mi v doskuzi plácne okno nad psaním toto! Jinak re: ku Hermesovi – “musím s tebou jen souhlasit, to je to konečné, co nám pořád VK říka že – “bude to v pozdějších článcích” , veliká pochvala pro AEnet, cítím v kostech, že to budou ostré informace, páč doba se chýli ke konečnému řešení světa, tedy k válce.

r.m.
Návštěvník
r.m.

India shoots down a weather satellite, declares itself a “space power”
Indie sestřelila meteorologický satelit
https://arstechnica.com/science/2019/03/india-shoots-down-a-weather-satellite-declares-itself-a-space-power/
Sundali ho ve výšce 300 kilometrů a prý jsou patřičně hrdí, že jsou teprve čtvrtou zemí na světě, která tohle umí. Třetí Číňani sestřelili satelit na orbitě 800 kilometrů od Země. Je tu ale malý problémek.comment image
Právě prožíváme “vrchol” minima slunečního výkonu v rámci 11letého cyklu. Termosféra kolem planety je nejchladnější za asi šest let a tím pádem se atmosféra poněkud scvrkla.
Satelitům se prodlužuje životnost, protože je nebrzdí jinak stále přítomné molekuly atmosférických plynů. Jenomže se prodloužila i životnost trosek sestřelených satelitů než samovolně klesnou a shoří cestou k Zemi.
Závěr: Po spuštění rusko-čínské protiraketové a klimatické ochrany SURA (ruský HAARP) se také Indie dokáže bránit klimatickým hokus pokusům s odkláněním monzunových dešťů. Bez toho by byl odchod od USD sebevraždou.
Otázkou je, zda některé z tisíců úlomků neudělají cedník z ISS kroužící ve výšce 400 km nad povrchem.

Salmon
Návštěvník
Salmon

Bude v ČR a ostatních východo-Evropských zemích Bruselem posvěcena dvojí kvalita potravin?

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201904039559017-zvykejte-si-na-dvoji-kvalitu-europoslanci-ji-misto-zakazu-povolili/

A to nám ve sdělovacích prostředcích neustále lžou, že nejvíce jedovaté potraviny pochází z Polska a ze Slovenska. Kdo za touto demagogií stojí?
Proč jsou obyčejní smrtelníci této země nuceni nakupovat de facto pouze v Kauflandech atd. ?
Proč zodpovědní činitelé této země nepodporují např. české obchodní řetězce, které by prodávali české a slovenské potraviny místo německých jedů?

Olena
Návštěvník
Olena

Jenže co je ještě česká potravina? Jdete si koupit moravské víno, a zjistíte, že hrozny jsou z Moldávie. Jdete si koupit šťávu z arónie, ale zjistíte, že plody jsou z Polska, k nám dovezeny hluboko zmrazené a u nás jen lisované, zabalené… Jdete si koupit vepřové, ale prasata jsou vykrmena geneticky modifikovanou kukuřicí v Rakousku a dovezena k nám ke zpracování. Atd.

anonym
Návštěvník
anonym

Nic už není česká potravina a i kdyby byla, je stříkaná několikrát za sezonu americko-německým Roundupem, na počátku proti plevelům, pak proti škůcům několikrát a ke konci pro rychlejší zrání. Sežerem to jak malinu a ani nevíme, co to je za svinčík. Sice to zakázali již od roku 2020 a to prý proto, že nelze zakázat hned, neb za tento jed ještě není adekvátní náhrada. Dělají si z nás blázny, jeden jed zakáží a zatím se v laboratořích vyvine další, co zakázaný nebude a ještě jim na to dají dotace a čas. Krom toho, jaká firmy v zemědělství je ještě v českých rukách, snad nějaký drobní farmáři. Ohromné lány dostala šlechta a flanďáci do restitucí a zbylo, skoupili zahraniční podnikatelé a Babiš. Jestli si někdo myslí, že když se provádí postřik polí z letadla, že to nastříká jen na to určené pole, tak je naiva. Stačí trochu vítr a je to na kilometry daleko postříkáno vše, i voda v rybníce. Proto už v té přírodě není skoro nic živého, , vychcípali motýli, brouci, mouchy i pavouci a ptáci nemají co žrát.
U nás se nesmí údajně používat geneticky modifikované potraviny a krmivo. Před půl rokem jsem dostala pro kočku na veterině pastu proti struvitům, -francouzská výroba- z oleje z geneticky modifikované soji. Dříve to bylo ještě horší, dávali do veterinárních léčiv minerální oleje. Kočku mám pro radost, ale vepřové sežeru a léčí a krmí se to stejným sajrajtem.

marujo
Návštěvník
marujo

Proboha v tom se ani čert nevyzná !Dejte s tím pokoj celá soudní stolice je zkorumpovaná a také nemožné dedukce pomatených novinářů k tomu dodají pořádný zmatek!Přdstavte si nějakou tetku-80 let ,která je blízkou příbuznou na politika vy vyšší funkci a ani o tom neví,ale novináři to vyslídí a už je žába na prameni!

Stev
Návštěvník
Stev
Pilňousek
Návštěvník
Pilňousek

Si myslím, že kalda to zmanažíroval docela chytře. Proč tahat finance přes brusel, když to ani nemusí dopadnout a jsou z toho docela velký průtahy a náklady… Ruská mafie je určitě rychlejší, skromnější, spolehlivější. Je třeba stát na dvou nohách. Skvělá návratnost a nakonec ani nehrozí žádné riziko. Kdyby jo, tak to přece lenka pohlídá, no né?