Svodka mafie 2: Vyšetřovací spisy “Karel”, „Zenon“ a „Sky-soft“ odhalují napojení ČSSD...

Svodka mafie 2: Vyšetřovací spisy “Karel”, „Zenon“ a „Sky-soft“ odhalují napojení ČSSD a TOP09 na finanční toky podnikatelské a justiční mafie! Během vyšetřování mizí důkazní materiály, státní zastupitelství dává od všeho ruce pryč, do chapadel mafie jsou zapleteny nejvyšší špičky státní moci! Mafie ve spolupráci s politiky oškubala český stát o téměř 20 miliard korun! Proč TOP09 vadí Marie Benešová? Výbušné vyšetřovací spisy odhalují financování politických stran skrze nastrčené firmy, fiktivní faktury a bílé koně!

Svodka mafie 2: Vyšetřovací spisy “Karel”, „Zenon“ a „Sky-soft“ odhalují napojení ČSSD a TOP09 na finanční toky podnikatelské a justiční mafie! Během vyšetřování mizí důkazní materiály, státní zastupitelství dává od všeho ruce pryč, do chapadel mafie jsou zapleteny nejvyšší špičky státní moci! Mafie ve spolupráci s politiky oškubala český stát o téměř 20 miliard korun! Proč TOP09 vadí Marie Benešová? Výbušné vyšetřovací spisy odhalují financování politických stran skrze nastrčené firmy, fiktivní faktury a bílé koně!

Redakce AE News obdržela od anonymního zdroje další super výbušný balík informací, a ten dokonce předstihuje materiály z poslední zásilky. Materiály a dokumenty zjevně pochází přímo z policejního vyšetřování tří nejbrutálnějších kauz současné doby, o kterých se ale na mainstreamových médiích vůbec nedozvíte. Je dokonce pravděpodobné, že policie ČR byla několik let pod neustálým drobnohledem nám neznámé organizace, anebo, že v ní samotné vypukl zuřivý mocenský boj mezi nám neznámými silami.

Kauza je natolik nebezpečná, že od ní dávají ruce pryč nejen všechny velké mainstreamové redakce a noviny, ale dokonce i státní zastupitelství a policie se snaží veškeré informace o těchto kauzách eliminovat, protože případ zasahuje do nejvyšších pater české polistopadové politiky. Vyšetřovací spisy, a hlavně výsledky tajného sledování policie neznámými osobami, jsou doslova obžalobou dvou parlamentních politických stran z účasti na zločineckém syndikátu. Zatímco mainstreamová média řeší Andreje Babiše a Marii Benešovou, ve skutečnosti jde o snahu odvést pozornost od proniknutí organizovaného zločinu a mafie do nejvyšších struktur politiky.

Ludvík Lukšík a Petr Hruška. Zde na konferenci ERBIA, tedy společnosti politiků TOP-09 Lubomíra Oravce a Ladislava Zouly, kterým vraceli vyčištěné peníze a předávali vratky DPH.
Ruka, hlava, ryba a kůň! A hlavně koně, hodně koňů!

Vzhledem k dnes popisované problematice doporučujeme, vážení čtenáři, abyste si přečetli, předchozí díl [1], pokud jej neznáte. V něm jsme totiž popsali základní schémata zločinů a hlavní protagonisty, dnes budeme pokračovat. Dále prosím určitě zhlédněte o kousek níže náborové video Útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality (ÚOKFK), které jsme rovněž tak obdrželi v zásilce. Vystupují v něm hlavní hrdinové našeho případu, Gejza Rakaš (policista s brýlemi) a Jaroslav Vild (tehdy ředitel ÚOKFK). Video ukazuje precizní práci ÚOKFK při vyšetřování i při domovních prohlídkách a zatýkání.

Po dočtení tohoto článku dokonce pochopíte, proč jsme toto video zařadili. Níže je foto z konference společnosti ERBIA, tedy společnosti politiků TOP-09 Oravce a Zouly, kterým Ludvík Lukšík a Petr Hruška nosili vyprané miliardy z podvodů. Šéf Gejzy Rakaše, Jaroslav Vild, řídil manipulace při vyšetřováních tak, aby politici TOP-09 zůstali neodhaleni. Gejza Rakaš se sám na ÚOKFK chlubil, že jej Lubomír Oravec a Ladislav Zoula platí za „poradenskou“ činnost.

Elitní vyšetřovatel ÚOKFK Gejza Rakaš známý z kauz H-Systém a Open Card.

Podle informací, které jsme obdrželi, a které jsme ověřili z veřejných zdrojů, zahájila policie ČR, jmenovitě její specializovaná složka ÚOKFK v září 2013, speciální operaci nazvanou „Zenon“. Cílem této operace mělo být – rozprášit rozsáhlou zločineckou organizaci, která „vyráběla“ větrné elektrárny z polystyrenu a nanočipy z umělé hmoty! Oba fake-výrobky vyvážela na Kypr, a tak chtěla ze státu vylákat neoprávněné vratky DPH ve stovkách milionů korun. Vyvážené falešné nanočipy byly pachateli odvezeny přímo za probíhajícího zmanipulovaného vyšetřování v říjnu 2013 na adresu budovy na Kypru.

Budova v Larnace na Kypru, kdy byly plastové nanočipy uschovány.

Objekt měl na sebe pronajatý Ludvík Lukšík. Ihned po tomto odvozu klíčového důkazu z území ČR, byli pachatelé v listopadu 2013 zatčeni, a zásahem justiční mafie okamžitě propuštěni, takže už v prosinci 2013 mohli důkazy – umělohmotné nanočipy – rozstříhat a rozvést do odpadových kontejnerů po celém Kypru. Byl tak ztracen klíčový důkaz pro trestní řízení. ÚOKFK nechalo zkrátka pachatele, ať si dělají, co chtějí, hlavně když zmizí důkazy.

Český stát byl oškubán mafiány napojenými na ČSSD a TOP09 o neuvěřitelných 20 miliard korun! Všechno bylo nakonec zameteno pod koberec a hozeno na hlavu jednoho koníka

Tato banda ovšem také kradla Vaše daně přes síť desítek firem s dosazenými jednateli. Síť řídili Ludvík Lukšík (1975) a Petr Hruška (1970). Oba dva získávali do sítě svých firem peníze bankovními převody od firem ovládaných (byť skrytě) těmito osobami: Miroslav Pelta, Tomáš Pitr a řadou politiků a podnikatelů napojených na TOP-09 (Lubomír Oravec, Jiří Nouza, Ladislav Zoula, Pavel Kopačka). Tyto peníze byly bílými koníky na konci řetězce vybírány a v igelitkách transportovány zpět, přes pražské mafiánské základny Jimmyz bar (Polská ul.) a Sport Bar Chelsea (ul. Beranových), osobám, které je odesílali.

 

Při vyšetřování šlo o rozsáhlou mafiánskou pračku na peníze a podvod s DPH s neuvěřitelným výkonem 20 000 000 000 Kč! Pokud vám z těch nul přechází oči, tak raději slovy: 20 miliard! Za tuto sumu by každé dítě v ČR navštěvující základní nebo mateřskou školu dostávalo každý den po celý školní rok oběd v hodnotě 100 Kč zdarma a vláda by ještě 1 000 000 000 ušetřila. Zde [2] si můžete přečíst, co o obědech pro děti zadarmo řekl Miroslav Kalousek, kamarád mafiánů z TOP-09 Zouly, Oravce a Nouzy, kteří značnou část této sumy z Vašich daní ukradli. Bezprostředně po operaci „Zenon“ následovala operace „Skysoft“. V průběhu této druhé operace měla ÚOKFK tyto úkoly:

  1. Zadokumentovat předávání hotovosti Miroslavu Peltovi a politikům TOP-09, policie dostala od „agentů“ přesné časy, identitu osob, SPZ automobilů, telefonní čísla, i místa, kde si jednotliví budou kurýři předávat hotovost. Třeba Peltovi se vozila do Jablonce.
  2. Zadokumentovat předávání falešných faktur, vyrobených Kriminalistickým ústavem PČR uvnitř mafiánského řetězce firem, speciálně do prostředí českých „naftařů“. Tyto faktury na neexistující desetitisíce mobilních telefonů, počítačů, a dokonce na sloupy elektrického vedení, si zločinecká síť objednala u nastrčených „spolupracovníků“ českých vládních složek, aniž tušila, s kým vlastně ve skutečnosti jedná. Tyto faktury měly jako nákladová položka pokrýt krádeže DPH z nafty, a to předstíráním nákupu neexistujícího zboží z ciziny
  3. Zajistit akcí speciálního policejního komanda klíčové elektronické účetní doklady v sídle společnosti Sky-soft, a to proniknutím jednotky podle přesného plánu celou budovou až k místu serverů. (připomínáme náborové video na začátku článku) Policie dostala k dispozici plán s popisem všech dveří, které bude muset komando rychle překonat, aby se mafii nepodařilo zničit důkazy, před jeho příchodem na místo, a návod, jak technologicky počítače zajistit a vyjmout z nich rychle a bezpečně paměťová média.
  4. Zatknout všechny pachatele i politiky, a zahájit proces jejich konfrontace s nashromážděnými důkazy.

ÚOKFK pověřilo řízením vyšetřováním elitní policisty Bohuna a Jirsu. Jejich přímí nadřízení byli Vild a Milan Komárek. Oba vyšetřující policisté seděli v jedné kanceláři, ale nikdy spolu nespolupracovali. Jeden řešil Ludvíka Lukšíka „Zenon“ a druhý Petra Hrušku „Sky-soft“. Proti směrnici ZPPP, a tu muselo ÚOKFK dodržovat, se tedy oba případy, které byly totožné pachateli, místem trestného činu, charakterem trestného činu vyšetřovaly odděleně. Navíc na jejich řešení nebyl vytvořen žádný tým. Došlo k závažnému porušení všech směrnic ZPPP PČR! A to byl jenom začátek všech manipulací, které byly vedeny, tak, aby se nikdy nic nevyšetřilo.

Nakonec to všechno hodili na halvu jediného koníka.

Z data žaloby je zřejmé, že byla podána těsně před Lukšíkovým zatčením. Těmito manipulacemi ÚOKFK a justiční mafie maskovali všechny stopy vedoucí k TOP-09. Takových to koníků byly desítky. Všichni dodávali stejným firmám a neodváděli z přijatých plateb DPH. ÚOKFK všechny takovéto firmy z vyšetřování akce Zenon úmyslně vypustilo. Všem bylo jasné, že kdyby žalobci do soudní síně vodili desítky koníků, kteří by říkali stále to stejné, peníze jsme odevzdávali Lukšíkovi a posílali nám je Lubomír Oravec a spol., bylo by i pro pražskou justici neúnosné obhájit, že neposadila Oravce a spol. na lavici obžalovaných.

ČR byla oškubána o 20 miliard, za 6 a půl roku natvrdo se to vyplatí, zvláště ve chvíli, kdy je místo politiků odsedí koník. To je přece Česko!

Policie jednala tak chaoticky, že dokonce v obžalobě 1KZV156/2010, proti jednomu bílému koníkovi této skupiny, kterého už vyšetřovala od roku 2010 pro zkrácení daně za 20 milionů, povolala jako svědky 1 měsíc před zatčením samotného Ludvíka Lukšíka, Hráčka a dokonce osoby z firmy Oravce a Zouly Levity a.s. Na tomto postupu trvala, i když bylo jasné, že obžalovaný je koník, jako desítky dalších, a v soudním řízení mu dokazovala, že je jediný vinen tímto podvodem. Soudcem byl známý Kamil Kydalka z kauzy H-systém a koníka poslal do vězení na 6.5 roku. Jako jediného!

Níže je další schéma, které uveřejňujeme. Peníze tečou zleva doprava po bankovních účtech a zprava doleva se vracejí v igelitkách. Místo firem jsou ve schématu označeni jednatelé vlevo a bílí koníci vpravo. Zajímavé osoby jsou koníci Tomáše Pitra – Hráček a Ladislav Zoula, Politici TOP-09 Lubomír Oravec, Ladislav Zoula a Nouza (dokonce náměstek primátora a člen dozorčí rady Pražského dopravního podniku), Karel Kapr je koněm Pelty, zajímavý je i Jaroslav Vlasák, je to naftař a seděl za vraždu. Prostě elita.

Tok peněz mezi účastníky tunelovačky DPH.

K největší manipulaci, ale došlo při akci „Skysoft“. ÚOKFK úmyslně obrátilo pořadí kroků, které mělo učinit a celou akci v únoru 2014 zahájilo domovní prohlídkou ve firmě „Skysoft“. Nejdřív se prosím podívejte zde na domovní prohlídku v akci „Zenon“ a zprávu tiskového mluvčího o akci „Zenon“. Toto je velmi důležité. Bez toho přesně nepochopíte  události, ke kterým došlo při akci „Skysoft“. Takže jste četli o enormním nasazení policie a viděli zásahové komando. To byla akce Zenon. Jen si připomeňme, že rozhodující důkazy již nebyly v republice, když policie nasadila svá komanda. V úvodním videu jste viděli, jaká komanda má ÚOKFK k dispozici. Nyní přijde realita.

Akce „Skysoft“ a varování mafiánům, aby začali po sobě honem rychle uklízet
Jaroslav Vild

Tedy na rozdíl od akce „Zenon“ nešlo o stamiliony, ale o několik miliard. Policie měla nejprve sledovat tok hotovosti, faktur, a potom teprve nasadit speciálně připravené komando na zajištění paměťových médii serverů.

Policie postup otočila. Všem tedy bylo jasné, že jakmile se rozkřikne, že zatkli Petra Hrušku a byli na domovce ve „Skysoft“, mafie odhodí svá zasažená chapadla a ani politiky ani mafiány už nikdo nenachytá, jak přebírají hotovost. Jenže ÚOKFK šlo ještě dál. Místo komanda poslalo do akce pochůzkáře a úředníky! Pochůzkáři byli z obvodního oddělení v Krakovské ulici a účetní ze 7. oddělení KŘP Praha, Kongresová ulice. Tedy na miliardy, mafii a politiky, žádné komando, ale pochůzkáři a účetní!

Jiří Nouza

Dokonce nedostali ani žádný plán budovy. A tak přišli do budovy Skysoftu, zazvonili a požádali Petra Hrušku, zda by jim nedal to účetnictví. Ten se zkušeně usmál a pozval je na malý raut o zasedací místnosti, než jim zatím jeho zaměstnanci připraví účetnictví. Zatím, co se účetní a pochůzkáři občerstvovali, jednomu zaměstnanci se udělalo nevolno a dovolil si pochůzkáře u vchodu, aby směl k lékaři. Potom nastartoval auto a objel budovu.

Z její druhé strany v přízemí druhý zaměstnanec rychle vyložil paměťová média a oba odjeli. Nikomu nechyběli. Nikdo nevěděl, kolik lidí je v budově. Když se tohle dozvěděli nadřízení agentů, co vše sledovali vztekle nařídili ÚOKFK, aby to do do pořádku. A to vyrazilo a dělalo takový bordel po Praze, aby každý až ve Zlíně nepřeslechl, že Petra Hrušku už zatkli, ovšem bez důkazů na Peltu, Zoulu a ostatní.

Ještě zpátky k Jiřímu Nouzovi. Jiří Nouza – dobrý známý ministra financí a hlavního muže TOP 09 Miroslava Kalouska, vedl dozorčí radu Pražského dopravního podniku – v minulosti pracoval na několika ministerstvech, měl mimo jiné na starost sporný tendr na provozovatele mýtných bran, který vyhrál rakouský Kapsch – v minulosti byl jeho obchodním partnerem Pavel Kopačka, majitel společnosti Crowsnest, která pro dopravní podnik provozuje kritizovaný systém SMS jízdenek

Fotografie v galerii výše jsou z léta 2013 pořízené při tajném sledování zločinecké základny Jimmyz bar v Polské ulici v Praze. Fotografii pořídil „tajný vládní operativec“, nasazený na sledování členů mafie a politiků. Tento „agent“ nebyl podřízen žádné součásti policie ČR. Syndikát tedy rozkrývala jiná státní organizace, a ta předávala svoje poznatky policii.

Prostřední fotografie (pořízená „tajným operativcem“ ve sport baru Chelsea) zachycuje policistu Kuklu. „Šátkař“ z protidrogové jednotky kryl sport bar Chelsea před zvědavci a taky předávání hotovostí mezi kurýry, později byl odhalen, jak pro mafii lustruje identitu zájmových osob. Z baru odcházel vždy v podnapilém stavu a následně řídil auto. GIBS ho odmítla jakkoli stíhat. Na první fotografii vlevo je zachycen Jaroslav Vlasák (s papírem v ruce). Fotografie vpravo je situační záběr operátora na zájmový objekt baru Jimmyz.

České děti nemají peníze na obědy, ale podojení státu o 20 miliard se zasunuje pod koberec? Tak určitě, Česko je přece milionový chlívek pro milion chvilek! Máte toho dost? A čeho dost? Mafie napojené na ČSSD a TOP09?

Tak takhle se manipuluje trestní řízení na té největší úrovni, a takhle se narodil super tajný spis ÚOOZ „Karel“. Jakmile jej Šlachta zaslal Bradáčové, stal se rychle rozpuštěným – vypuštěným, a manipulátoři Vild a Komárek byli Chovancem povýšeni! Tento měsíc při sporu s ministryní Marií Benešovou Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman doslovně uvedl: „V obecné rovině však mohu sdělit, že Česká republika je právním státem, kde orgány činné v trestním řízení dodržují zákony, a dojde-li, čistě ojediněle, k nějakému excesivnímu jednání, pak na to orgány činné v trestním řízení reagují, jak již v minulosti osvědčily v případech trestního stíhání i odsouzení lidí z vlastních řad.“ Tak se ptáme, proč lžete pane Pavle Zemane? Vždyť nic nevyšetřujete! Další podrobné informace o této kauze lze také dohledat na adrese investigace.com a na Youtube kanálu Nikomar Belt v pořadech Michala a Petra zde.

Plakát neziskovky Milion chvilek. Máte toho dost?

Veškerý mediální řev proti Andreji Babišovi a Marii Benešové je v současné době de facto jenom maskírovka na odvedení pozornosti od mafie, které je propojena na nejvyšší politické špičky ČSSD a TOP09. Urputná snaha ČSSD po volbách v roce 2017 k získání křesla ministra vnitra už najednou začíná dávat smysl. Už je jasné, proč chtěl Lidový dům za každou cenu tento resort. A není divu, že TOP09 jako strana, která má napojení na tyto mafiánské kruhy, se neodvažuje ani slovem otřít o ČSSD, protože nepřítelem je Marie Benešová, Andrej Babiš a jeho eurodotace, které se tak báječně a nádherně hodí na odvedení pozornosti od vlastního zabřednutí do chapadel mafie. Až vám zase někdo bude vyprávět pohádku o právním státu v ČR, pošlete mu odkaz na tento článek a upozorněte ho, ať si nepozvrací klávesnici. Propojení businessu, podsvětí a politiky v ČR vytváří mafiánský kartel, který v Evropě nemá obdoby.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
tehu
Návštěvník
tehu

Je to všechno Velká hra s Malými figurami… A taky je to nemoc touhy po moci… Ale nepočítám to kašpárkové divadýlko okolo… Co tím chci vlastně říct (?) – jen to, že po r 1989 se jedna strana rozpadla na mnoho stran a nahoře má pořád jen to jediné spojení a to je potištěný papír (míním ti oběživo, tdy naši pevnou proměnlivou měnu).

Kelly
Návštěvník
Kelly

Byl jsem včera na té demonstraci s transparentem “Volební lůzři, zavřete už konečně hu..” Měli tam najmuty takové mladé primitivní rozdávačky letákům a pořád mi nabízely letáky, a já říkám, tak se sakra podívej, co tam píšu na plakátě a přemýšlej, jestli mohu mít zájem o ten tvůj plakát. Bylo to velké, to muselo stát alespoň milion korun. Co jsem chtěl říci, že dokud se Babiš nezbaví svým poradců z ČSSD a ministrů z ČSSD, tak bude mít pořád za sebou lidi, co jedou v korupci a co jsou připraveni mu kdykoliv vrazit kudlu do zad. Pejzatéj Sobotka tam všude natahal do vedení pejzaté a tak co není přivázáno, tak to se ukradne.

Josef
Návštěvník
Josef

Druhý audit: Agrofert nemá nárok na zemědělské dotace
https://www.lidovky.cz/domov/evropska-komise-vydala-dalsi-audit-tentokrat-se-tyka-zemedelskych-dotaci-pro-agrofert.A190605_155507_ln_domov_ele

“Jej, to bude fičák. Zrazené a oklamané (pokolikáté už?) koblihy poplivají Babiše a najdou si nějakou ještě větší svini,” komentuje čtenář J. B.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jakože Babiš / Agrofert nemá nárok na účelové dotace na pěstování a distribuci GMO řepky, kukuřice, a ostatních osiv Monsanto/ Bayer, kterých je výhradním distributorem ?
No, tak to asi začne fičák. Babiš není z těch, co lehnou naznak a prosí…

itall
Návštěvník
itall

Nesmíte tolik věřit meinstreamům, které ovládá jiná postavička / protihráč.

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Po revoluci kradli úplně všichni,máme to zakódováno v hlavách to okřídlené ,,kdo nekrade okrádá rodinu”.Bude ještě hodně dlouho trvat než se takového uvažování zbavíme,český člověk je šikovný a to i na takové negativní věci.Velice dobře si vzpomínám když jsem přijel v 91 do Německa,jak byly na obchodech cedule s výzvami pro Čechy aby nekradli,opravdu jsem se tenkrát styděl že jsem Čech.Tohle z lidí udělal bolševik,kdo mohl krást ve velkým,kradl ve velkým,kdo v malým,tak kradl alespoň v malým.Tenhle článek je napsaný tak,že to vypadá,že zde nekradl nikdo jiný než politici z Topky a ČSSD,což samozřejmě není pravda.Já bych byl proto aby se za tím udělala tlustá čára a my se od toho oprostili a začali věci dělat jinak,líp.Budiž nám to ponaučením.To co se rozkradlo,nikdy,nikdo nevrátí a pokud někdo říká že jo,tak je lhář nebo blázen.Největší korunu tomu dá nakonec český volič,který kváká co je všechno špatně aby pak nakonec nešel ani k volbám,politiky musíme hlídat my a pokud se dějí prasečiny tak klidně vyjít i do ulic,jako se to děje teď,je to jen dobře že se lidé zajímají,daleko horší by bylo to,co jsem napsal,letargie a naprostá laxnost českého voliče.

Bard
Návštěvník
Bard

Ono smetí z podlahy se nedá vymetat koštětem namočeným ve výkalech.

Ty cedule tam byly zpočátku hlavně kvůli cikánům z pohraničí. Oni ti helmuti byli vždy a jsou dodnes šovinisti. Oni zas tak nad tím rozlišováním nejsou schopni uvažovat, pro značnou část je póvl vše, co je za jejich východní hranicí.
Dlouhodobé zkušenosti a fakta z historie vypovídají o opaku.

Kelly
Návštěvník
Kelly

Já mohu potvrdit, že tato symbióza TOP a ČSSD skutečně existuje. Jsem u případu, který byl prolezlý korupcí skrz na skrz. V roce 2010 si z tohoto případu cpalo kapsy TOP 09 a v roce 2011 a později až do roku 2017 potom ČSSD. Škoda, kterou bude český daňový poplatník platit, bude cca 7 miliard Kč. Na tento případ bylo podáno trestní oznámení, ale policie nic nevyšetřovala, a svědky spíše zastrašovala, policie je pod patronací ČSSD a prokuratura pod patronací TOP, takže ani jedna strana nic v tomto případě neudělala. Doufám, že s tím ted´ Benešová zatočí.

zákon FARA
Návštěvník
zákon FARA

Na tomto příkladě je přesně vidět, jaká je podstata politických neziskovek.
Pracují na zadání a jen proti někomu. Naopak proti někomu zase nepůjdou vůbec. Proč asi, že.

Nyní a už delší dobu je zadání Babiš. Ať nikdo nepochybuje o tom, že alternativa, tedy vše, co je radikálnější postojem k EU a NATO by nepřišlo na pořad dne. Udavačů a kolaborantů cizích zájmů chodí po Praze dost.

Pokud se Babiš a jeho poslanci rozhodnou podpořit návrh zákona na finanční zaříznutí páté kolony a vypráskání
těch odrodilců a různé této netahavé, nad hlavu přerůstající a kolaborantské verbeže, dá se to zastavit. Pokud ne, čus bus.

Ty strany nebo hnutí, které budou obdobu amerického, ruského, izraelského i maďarského zákona FARA tlačit k prosazení, vyhrají příští volby. Ti, kteří zaspí, postupně půjdou. Příklady vidíme.
Proč tyto státy takový zákon mají, to snad není potřeba vysvětlovat.

Babiše nepodporuji, ale v tom hnutí je spousta slušných lidí a má i dost velice slušných poslanců. O topkařích, stánkařích, modrých strakách a Pirátech se nemá cenu ani zmiňovat, to je škoda času.

Barel
Návštěvník
Barel

zajímavé by bylo 😉

– Česká televize: Pane premiére, co když Brusel neproplatí Agrofertu dotace? Vždyť pak to zaplatí český daňový poplatník!
– Babiš: Nězaplatí. Brusel to proplatí.
– ČT: Připusťme ale, že neproplatí? Tak to zaplatí každý občan!
– Babiš. Nězaplatí.
– ČT: Tomu nerozumím, pane premiére. Kde tedy ty peníze vezmete?
– Babiš: Z fondu pre něziskovky. Doteraz jsme jim na ty jejich Václaváky prispívali, ať se vyblbnou, no ale když peňazí nebude, tak sorry jako.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Chcú niekoho povoľnejšieho.

Som presvedčený, že ak by Andrej Babiš nevystupoval proti povinným kvótam na migrantov a nekritizoval plány na ďalšiu redukciu zvyškov suverenity členských štátov, žiaden audit by sa nekonal.

Je to spôsob, ako odstrániť nepohodlného politika a dosadiť v Prahe niekoho povoľnejšieho. Včera na Václavskom námestí vystúpil na demonštrácii aj človek, ktorý organizoval protesty na Slovensku. Ak by sme mali ešte u nás nejakú investigatívnu žurnalistiku, museli by sa novinári pýtať, odkiaľ sú títo ľudia platení a s kým konzultujú postup svojich akcií.

Ide stále o rovnaký štýl, teda o salámovou metódu. Vznesú sa určité požiadavky, potom sa stupňujú bez toho, aby sa ktokoľvek pokúsil o to, aby sa zástupcovia demonštrantov pokúsili dosiahnuť nejakú dohodu.

Svedčí o tom aj to, že na Václaváku sa už včera rozdávali vo veľkom pozvánky na ďalšiu demonštráciu, ktorá sa má konať koncom júna. To svedčí o tom, že organizátori demonštrácií nepočítajú so žiadnym kompromisom.

Nie je to náhoda. Neposlušnosť voči centrále v Bruseli sa musí potrestať. Tou centrálou nemyslím pochopiteľne europoslancov ani eurokomisárov. Nikto sa iste nedomnieva, že o niečom rozhoduje napríklad Juncker. Ten rozhoduje maximálne o tom, kedy si dá ráno prvý pohár šampanského.

Rozhodujú bankári, okrúhly stôl európskych priemyselníkov, zbrojári a podobné skupiny, ktoré nikto nikdy nevolil. Zelení, piráti a spol. sú len bábky, ktoré sa opájajú svojím domnelým významom a voličom tvrdia, že zrušia daňové raje. Ako vtip je to od nich dobré.
Ján Keller pre Hlavné správy

https://www.hlavnespravy.sk/keller-chcu-niekoho-povolnejsieho-by-babis-nevystupoval-proti-povinnym-kvotam-nekritizoval-plany-redukciu-zvyskov-suverenity-clenskych-statov-ziaden-audit-by-sa-nekonal/1779004

Josef
Návštěvník
Josef

Hlavní organizátor Ludvík Lukšík, bydlištěm Šumperk, a bílý kůň David Hilbert, bydlištěm Šumperk.

Městu Šumperk se v 90. letech přezdívalo “Kutalov”, protože odtud řídili bývalý policista Kutal a Šišma největší daňový podvod v historii ČR: LTO. V době premiérování Václava Klause a Miloše Zemana. Stát přišel zhruba o 100 miliard korun na nezaplacených daních (nezaplacené DPH a spotřební dani). Vratislav Kutal a Milan Šišma se obohatili nejméně o 60 miliard korun a zavraždili 17 lidí. Na hranicích celně deklarovali lehký topný olej, jehož dovozcem byl Chemapol, pak jejich firmy prodávaly v Česku tento lehký topný olej jako motorovou naftu. Státu neodváděli spotřební daň 8 korun/litr, DPH 23 % a samozřejmě ani žádnou daň z příjmu FO/PO. Policisté na okrese Šumperk se hromadně zapojili do obchodů s LTO, nebo brali úplatky, že se dívají na druhou stranu. S LTO podle svědků obchodovala i Blanka Dybová, manželka tehdejšího ministra hospodářství Karla Dyby (ODS), pracovala pro českou pobočku vídeňské firmy AWT.

Za lehké topné oleje nebudou bývalí ministři stíháni (9.11.2004)
Někdejší členové vlády ani pracovníci ministerstev z let 1993 až 1998 nebudou v kauze lehkých topných olejů stíháni. Žalobkyně pražského vrchního státního zastupitelství Irena Zadražilová dala policii závazný pokyn, aby případ odložila.
https://www.novinky.cz/krimi/43526-za-lehke-topne-oleje-nebudou-byvali-ministri-stihani.html

Vlivní “podnikatelé” ze Šumperska Kutal a Šišma nebyli za obchody s LTO nikdy souzeni, ani jim konfiskován majetek. Kutal byl v březnu 2003 pravomocně odsouzen k 10 letům vězení za přípravu vraždy novináře BLESKU Stanislava Čecha a objednávku bombového výbuchu před soudem v Olomouci. Olomoucká soudkyně Michaela Burešová v listopadu 2007 rozhodla chybně o jeho podmíněném propuštění. Šišma byl odsouzen ke 13,5 roku vězení za vraždu bílého koně Lubomíra Holého.
Jiří Večeř, který sám, dobrovolně přišel v roce 1999 na policii vše oznámit, v dobré víře, že mafie bude potrestnána, byl odsouzen k 21 letům vězení a je obžalován z dalších LTO vražd, místo aby měl statut chráněného svědka proti Kutalovi a Šišmovi. Jiří Večer byl pravá ruka Kutala a najímal některé nájemné vrahy. Osobně nikoho nezavraždil.

Večeř je ve vězení, Kutal a Šišma mohou nyní nosit na hrobečky běloušů kytičky.

Možná tedy jde o další chapadlo modré mafie LTO- Langer (politické krytí)-Kutal-Šišma-Vaškůj atd.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Co vím, tak Vaškůj sedí, nebo ne ?

Josef
Návštěvník
Josef

Já myslím, že nanastoupil do vězení a už je zase zpátky ve Vídni.

.B.
Návštěvník
.B.

Myslím, že barevná revoluce v Česku už má své jméno: zlatá. Viz rozloučení perverta Mináře na Václaváku.

Vene
Návštěvník
Vene

Kvóty migrantů nám chtějí vnutit i v blízkém budoucnu. V květnu t.r. na Česko, Polsko a Maďarsko podali žalobu. Rozhodnutí evropského soudu má být na podzim. Zatím vyčkávají až padne naše současná vláda a mohli rozjet svůj děsivý plán.
viz.: https://euractiv.cz/section/aktualne-v-eu/news/zacal-unijni-soud-s-ceskem-kvuli-migracnim-kvotam-rozsudek-padne-az-na-podzim/