Světová banka plánuje, že epidemie COVID-19 bude trvat až do roku 2025,...

Světová banka plánuje, že epidemie COVID-19 bude trvat až do roku 2025, uniklo z dokumentů schválených grantů pro rozvojové země! Roman Prymula chce zavřít střední a vysoké školy, skoro měsíc trvalo, než si všiml sarkastického zářijového memu na Aeronetu, který upozorňuje na absurditu pravidel nošení roušek ve školách! Ministr zdravotnictví chce proto zrušit hodiny tělocviku na školách a rovněž hudební výchovy! Jenže, situace dramaticky eskaluje, protože WHO začala varovat, že farmaceutické společnosti z celého světa hlásí, že vakcíny proti COVID-19 nebudou zřejmě nikdy fungovat stoprocentně, jestli tedy vůbec!

Světová banka plánuje, že epidemie COVID-19 bude trvat až do roku 2025, uniklo z dokumentů schválených grantů pro rozvojové země! Roman Prymula chce zavřít střední a vysoké školy, skoro měsíc trvalo, než si všiml sarkastického zářijového memu na Aeronetu, který upozorňuje na absurditu pravidel nošení roušek ve školách! Ministr zdravotnictví chce proto zrušit hodiny tělocviku na školách a rovněž hudební výchovy! Jenže, situace dramaticky eskaluje, protože WHO začala varovat, že farmaceutické společnosti z celého světa hlásí, že vakcíny proti COVID-19 nebudou zřejmě nikdy fungovat stoprocentně, jestli tedy vůbec!

Po nástupu nového ministra zdravotnictví v ČR se situace radikálně dramatizuje. Roman Prymula v neděli oznámil, že by se měly zavřít střední a rovněž vysoké školy, přičemž jedinou výjimku by měli studenti prvních dvou semestrů VŠ, aby si prý zvykli na vysokoškolský rytmus, což je argument od epidemiologa jako oslí noha. Jinými slovy, studenti první rok na škole si budou mezi sebou šířit virus, ale starší studenti nesmí? Kdepak, celá tato komedie sleduje něco úplně jiného. Roman Prymula rovněž navrhl [1] opatření pro základní školy, a to možná i v důsledku podnětu Aeronetu, jak nás upozornila lékařka z Prahy, která na náš memový podnět se obrátila na ministerstvo zdravotnictví s logickou poznámkou. Ano, týká se to hodin tělocviku na základních školách, protože bizarní rozměr nošení roušek ve školách má neuvěřitelnou souvislost.

Program Světové banky pro Keňu na zvládání Covidu-19 se schváleným datem realizace délky běhu programu až do 31. března 2025.

Na měsíc září jsme na Aeronetu jako hlavní měsíční mem zvolili sarkastickou poznámku o tom, že jedna hodina tělocviku v tělocvičně napumpuje do plic dítěte až 1000 litrů vzduchu od spolužáků. A potom jdou děti z tělocviku do třídy a musí si nasadit roušky, protože je to nařízení ministra zdravotnictví kvůli Covidu. Toto absurdní opatření nošení roušek ve školách, když děti si je sundavají při hodinách tělocviku, kdy dětské plíce kvůli cvičení pracují zrychleně a napumpují do plic za hodinu až 1000 litrů vzduchu, prostě potvrzuje tu absurditu celé situace.

A teprve po měsíci po uveřejnění našeho měsíčního memu vpravo nahoře si toho na ministerstvu zdravotnictví všimli a Roman Prymula tak po měsíci nošení roušek dětmi ve školách chce zakázat hodiny tělocviku, protože logicky s rouškami děti cvičit nemohou. Zatímco na Aeronetu na to upozorňujeme už od 1. září v našem sarkastickém memu, teprve po měsíci na náš podnět zareagovalo ministerstvo zdravotnictví.

Děti při tělocviku nemohou mít roušky, ministerstvo to zjistilo až měsíc po Aeronetu a po otevření škol

Dovedete si jistě představit, kolik vzduchu během hodin tělocviku děti do plic nadýchaly za celý měsíc, kolik aerosolu v uzavřených šatnách pro převlékání a v samotných uzavřených tělocvičnách se dostalo do vzduchu, když děti neměly roušky. Pokud by Covid-19 byl nějaký skutečně smrtelný moribundus, polovina dětí by již byla po smrti, protože i toho největšího mameluka logicky napadne, že když dětem nařídí nosit roušky ve školách, ale nenosí je při tělocviku, ani při obědě ve velkých jídelnách, kde se také nevětrá a kde je tolik aerosolu a moribundu ve vzduchu, že když strávíte 20 minut ve školní jídelně u stolu bez roušky, tak si děti při povídání mezi sebou naprskají do úst mezi sebou způsobem, že by z toho jeden zprymulovatěl. Roušky jsou prostě placebo, které má dát někomu pocit opatření, které ale logicky nefunguje, protože to zkrátka je jenom placebo bez účinku.

Grantový program Světové banky pro Keňu do roku 2025

Roman Prymula tak chce zrušit hodiny tělocviku a rovněž hudební výchovy, protože jak se ukazuje, a zcela logicky, ani tam děti roušky nenosí, protože musí zpívat a při zpěvu hadr na ústech prostě překáží. Všechna tato opatření přitom přichází až po měsíci od začátku školního roku. Neustále se přitom hovoří o tom, že tato virová vlna je pouze na dobu omezenou, i když nikdo neříká, kdy opravdu skončí, protože nikdo to neví, ani samotní epidemiologové. Mezinárodní obchodní organizace WTO minulý týden oznámila, že očekává oživení světové ekonomiky po skončení virové nákazy až v roce 2023, ovšem Světová banka (The World Bank) v uniklých materiálech uvádí, že počítá s koncem epidemie koronaviru až v roce 2025. A to je naprostý šok, protože nosatí vědí pokaždé úplně nejlépe, jak dlouho bude to které konkrétní spiknutí trvat. A jak došlo k odhalení?

Je to venku! Světová banka odhalila, že koronavirová krize bude trvat minimálně do roku 2025!

Světová banka totiž již v dubnu začala schvalovat jednotlivým rozvojovým zemím úplně nové grantové programy na vypořádání se s epidemií COVID-19 a tyto výzkumné granty pro vědecké bádání a mapování nákazy jsou rozděleny na 5 let od poloviny dubna 2020 do 31. března 2025! Světová banka v uniklém a na webu publikovaném dokumentu [2] o grantu pro africkou Keňu uvádí, kolik peněz bude do roku 2025 proinvestováno v grantu na opatření a zvládání covidové nákazy.

Dokument je naprosto šokující, do roku 2025 mají být v Keni vybudovány nejen lůžka a oddělení v nemocnicích na zvládání Covidu, ale i připraveny spalovny na spalování toxických a infikovaných těl. Součástí grantu za 50 milionů dolarů je i mediální propaganda a podpora rozhlasových pořadů informujících veřejnost o nákaze a o prospěšnosti očkování. Tabulka grantu mluví doslova sama za sebe. Světová banka tak přímo v tomto dokumentu potvrzuje, že covidová “plandemie” je zatím plánována až do roku 2025. A tím se dostáváme k vykopání psa ze země.

Šokující tabulka grantu Světové banky pro Keňu

Světová zdravotnická organizace totiž začala vypouštět [3] podivné pokusné balónky do médií, že veřejnost by neměla očekávat od vakcíny proti Covid-19 zázraky, a že je možné, že žádná taková vakcína nikdy ani nebude. A poslední informace z WHO toto pouze potvrzují, protože britská AstraZenece, která je hlavním lídrem vývoje tzv. západní vakcíny, přerušila 3. fázi testování své vakcíny kvůli podezřelým úmrtím testovaných osob a po několika dnech testování resetovala a zahájila ho znovu od počátku, od první fáze testování. Ano, příčinou skutečného resetu bylo zjištění, že vakcína již nefunguje na nové a zmutované kmeny koronaviru, že účinnost vakcíny po uvedení na trh by byla mizivá. To ale znamená, že na koronavirus nebude vakcína nikdy k dispozici, takže s virem se bude muset civilizace naučit žít, jinak civilizace zahyne.

Bez kolektivní imunity a prskání lidí na sebe to nepůjde, na vakcíny zapomeňte

Jedinou cestou je přímá imunizace ve společnosti a získání kolektivní imunity, a to i za tu cenu, že někteří lidé zemřou v důsledku na komplikace s jinou nemocí. Děti měly dosud nízkou úmrtnost, protože mají nejvyšší úroveň imunizace v kolektivu. Člověk už nikdy v životě nepřijde do styku s tolika osobami pohromadě, jako když člověk chodí do školy. Děti se proto imunizují v obrovských počtech mezi sebou, dospělý člověk už nikdy takové koncentraci imunizace vystaven nebude, protože v zaměstnání už obvykle s tolika lidmi člověk do kontaktu nepřijde, pokud tedy nejde o specifické profese prodavaček a pokladních v supermarketech, a v případě úřednic na úřadech.

Pokračování tabulky grantu Světové banky pro Keňu

Proto WHO dopředu varuje před velkými očekáváními od vakcíny, protože i když se necháte očkovat, vakcína zřejmě nebude fungovat na všechny mutace viru a klidně se stane, že dostanete covidovou chřipku i po očkování. A víte, co to bude znamenat. Jakmile to praskne a dostane se to na veřejnost, z ministra zdravotnictví v ČR se stane gestapák, který vystoupí v televizi a oznámí, že lidé musí už natrvalo nosit roušky, natrvalo musí zůstat zavřené hospody, natrvalo bude platit zákaz shromažďování, natrvalo bude platit trasování a šmírování obyvatelstva.

Vakcíny asi nebudou fungovat stoprocentně, varuje dopředu WHO a otevírá se tak děsivý scénář trvalé “prymulizace” společenského života a pohybu občanů v ČR

Nemyslete si, že Světová banka jako vrcholný orgán světového sionistického bankovního kaganátu poskytuje rozvojovým zemím granty na COVID-19 do roku 2025 jen tak z plezíru a pro nic za nic. Oni vědí, že covidová krize bude trvat minimálně 5 let a během této doby zlikvidují góje, automobilový průmysl se spalovacími motory, dojde k vybudování 5G sítí v celé západní civilizaci, která bude použita ke sledování obyvatelstva a po těch 5 letech už bude hotovo. Protože každý bude sledovaný ve svém 5G mobilu, každého bude možné dohledat a zavřít do izolace, pod záminkou, že přišel před XX hodinami do styku s nějakým nakaženým, nebude proti tomu odvolání a po ulicích budou chodit kovidová Gestapa a kontrolovat 5G mobilní telefony okolojdoucích, že mají covidovou povolenku na vycházku.

Covidové gestapo v pražském metru zasahovalo proti muži bez roušky. Takhle to jednou bude vypadat všude, v každém městě

Prymulizace společnosti bude dotažena do stavu a obrazu dystopické společnosti orwellovského formátu. A je opravdu důvod mít obavy. Kdyby se jednalo jen o fámy a povídačky, že jedna paní povídala, tak by se nikdo nevzrušoval. Ale když vidíte přímo před očima plány Světové banky a jejich grantové programy a tabulky, kde se mluví o projektech financovaných až do roku 2025, tak vám prostě leccos dojde. A běda tomu, komu nedojde. Tupý gój se špejlí v nosu, s dírou v kapse a s hadrem na hubě, to bude pohled, panečku. Genocida národa a jeho svobod!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 67% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Comment
Návštěvník
Comment

Prymula pohřbívá Česko. Cabalistické notičky plní na 100%. Je to dobrý Vojín.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Comment
Prymula je najmuty zoldak za velke penize, nikoliv vojin. Lampasacka filcka.

kotas
Návštěvník
kotas

Toto už začíná být přesčáru..: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-navrhnu-nouzovy-stav-40337633#dop_ab_variant=405931&dop_req_id=6VaVHQPJBEQ-202009281806&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Celá to “covidí” lejno je umělý masakr, dobře živený médiema..: Nemocniční infekce zabijí tisíce lidí. Většinu lékaři zatají – https://breclavsky.denik.cz/revue/nemocnicni-infekce-zabiji-tisice-lidi-vetsinu-lekari-zataji-20191025.html

Jsem zatím rád, že mé děti jsou ještě v předškolním věku, zatím jsem je nenutil a nikdy nutit nebudu, “TY” roušky! F*CK OFF začíná to být už výsměch nám lidem, doufám, že se půjde nejlépe všude po ČR!!

Dáša
Návštěvník
Dáša

veškeré infekce jsem obdržela v nemocnici – záněty močových cest a pooperačních ran. A to i na specializovaných pracovištích, kde se za úkony platí.

jerry
Návštěvník
jerry

Co se divíte, já loni šel do nemocnice (v Brně) se zápalem plic (a to proto že obvo%dačka mi střelila léky smskou od voka bez toho že mne viděla.. skončil sem na měsíc v bezvědomí, dostal v nemocnici enterokoka a legionellu byl tam 4měsíce, na závěr mi dali ještě mykozu krčních mandlí a z domu jsem byl schopen někam jít až letos na podzim tj za 15měsíců! A to neujdu ani 500m a dusím se i bez roušky.
Víte co mi Hamáček s Prymulou a jejich rouškama a zákazem vycházení teda dnes můžou?? A kolikrát??

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
naprostá pravda. Dnes vstoupit do nemocnice se rovná vstoupit do minového pole. Manželka po operačním zákroku chytila ve špitále stafilokoka “zlaťáka”.
Velký problém a ty mrchy se potom ani neomluvili. Podle statistik až 70% pacientů kteří jsoui při operacích cévkováni chytne dostane sepsi. I prvorepublikové špitály byly co do péče na tom mnohem lépe. Podmínky mnohem horší i než za minulého režimu. To, že nemocnice přešly do vlastnictví a jsou provozovány spolky jako Agel a další je katasrofa a obrovská rána dříve skvělému českému zdravotnictví. Kdo nemá známosti, nebo na úplatky čeká. Lékaři bezostyšně dávají najevo, že pokud “máznete” prospěje to věci a
berou všemi desti. Prostředí a strava ubohé. Dříve v rámci předoperačního vyšetření anesteziolog vyšetřil a kosultoval stav pacienta a byl sám u operace přítomen. Dnes to odflákne nějaká kancelářská krysa a anesteziolog vidí pacienta při operaci poprvé. Katastrofální shoršení lékařské péče. A to ta mnohem lepší “zakomunistů/ byla ještě naprosto zdarma. Ti dnešní felčaři o Hypokratově přísaze
už ani nevědí , že existuje. A to, že ministra zdravotnictví dělá vojenskej felčar
který si ze zdravotních problémů lidí udělal byznys je opravdu hnus.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Vídeň před hodinou:
Lidičky,kdybyste viděli a slyšeli tu rozpoutanou hysterii okolo 19tého holého vidu,tak byste tomu prostě nevěřili…Nemocnice” praskají v kapacitních švech”,lidi budou asi už umírat na ulicích,politici se předhánějí
v boji proti nevěřícím Tomášům a volají z tribun po trestech,
prestituti v tývý rozčilenými vysoce naladěnými hlasy dodávají a předkládají tupounům příslušně účinná zpravodajství o nákaze,s příslušným pozadím řítících se sanitek
a zakuklenců na ” intenzivkách”.
Něco tak neskutečnýho,že kdyby to nebyla pravda pravdoucí,tak bych se smála, až bych se za břicho popadala.
Bude se všechno zavírat a budou zpřísnění.Ti kdo půjdou kupř. do restaurace se najíst,musí tam nechat svoji adresu a napsat plnou totožnost,aby byli zpětně vystopovatelní.
Moji milí v Čechách,už se zase neuvidíme…

tana
Návštěvník
tana

Lid zpustl a takto to dopadlo.
Nezbývá, než opustit město a vydat se do hor – a ty máte krásné.
Nebo do vsí – ty u našich hranic jsou mnohde stejně opuštěné, jako u nás, jen Rakušákům chybí ta chalupářská praxe .

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Tano,chtěj zavřít Tyroly!

tana
Návštěvník
tana

Horalé si vystačí sami. Je to lid svérázný, odvážný a soběstačný. Partyzáni z Jižních Tyrol vymizeli až se vstupem Itálie do EU. Věřím, že ani corona je nezlomí.
Holt Vám nezbyde, než prchat jiným směrem – k našim hranicím, tam je taky krásně a i na Rakouské straně řídce obydleno s chalupami “Za hubičku” – dle stejného TV seriálu o opravách chalup na německé TV. Dopad moru byl vždy ve městech nejhorší.

Milada
Návštěvník
Milada

vlastovko, tak u nas nic moc, zadnej nejakej velkej cirkus. Ve fabrikach se dela na kurzarbeit a nejvic se musim smat, ze i pohrebni sluzby delaji na zkraceny uvazek. Nejsou mrtvi.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Miládko,u vás je to už asi zeshora zapikolovaný..
tady ještě kušní a v Čechách vůbec kušní a to se musí potrestat…tam kde jsou v Rakousku nejneposlušnější a tím i sporadické oblasti,tam okamžitě vypukne přímo epidemie..
je to úplně jasná zpráva…

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nějak musí zdůvodnit, že na zdravotnictví se už nebude dostávat peněz, když lidi nebudou odvádět daně, když máme tu třicetiletou válku.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Dáša
zdravím zvířenu i Tebe!

Dáša
Návštěvník
Dáša

takže celkově zvířenu))). Děkuji a zdravím též.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

:-)))))! :-)))))!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražská vlaštovka
a jak doržují pravidla a hygienu ty zástupy čmoudů které tam máte? Při poslední návštěvě jsem se nestačil divit. Jel jsem tam lodí z Bratislavy . Černo a černo. Těch šmejdů je tam snad ještě víc než v Praze.

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Ten znak WHO a celého zdravotníctva je jasný, tak opovážlivo a nehanebne ukazujú ovciam gojímov kto to tu vládne. Veď obtočený had, to je predsa symbol satana, starého hada z biblie, čo zviedol Evu a Adama v raji. Had nelieči, ale štípe a zabíja jedom. To je celé tajomstvo farmakopriemyslu.
Podľa profesora Staněka, tri hlavné príčiny toho, kde sme: Ide o systémovú krízu. 1: Zadĺženosť vo svete, podľa niektorých odhadov je to 231 biliónov eur. Nesplatiteľné. 2: Obrovské výdavky na zbrojenie, ktoré neprináša spoločnosti osoh je vo svete vo výške 2 bilióny eur ročne. 3: Obrovská príjmová polarizácia spoločnosti. Vo svete je 4000 miliardárov a 16 000 000 milionárov, je ničená stredná trieda, 20% z nej smeruje k bohatým, zvyšok 80 % sa dostáva k spodnej triede, teda k 99% obyvateľov Zeme.

Gru
Návštěvník
Gru

Aeskulapova hůl je znak lékařů a farmaceutů. vlasovec medinský, červ cizopasící v lidské kůži, jenž je při léčbě namotáván na kousek dřeva.

Zajímá nás PRYMULA
Návštěvník
Zajímá nás PRYMULA

Stále více lidí si pokládá otázku, kde se takhle najednou zjevil pan Prymula?
Jaký je třeba jeho názor na bývalé Československo? Vystudoval přeci vojenské lékařství v bývalé ČSSR. Jaký názor na něj máte? Myslíte si, že je to mameluk? Zatemnily mu peníze mozek? Co je to vlastně za člověka?

Armica
Návštěvník
Armica

Takže další pětiletka ? Kolikátá už ? Věřím, že tentokrát už je to jejich poslední . Snad se už ta Růženka probudí. (národy)
Bůh s námi !

tana
Návštěvník
tana

Pětiletku splníme, i kdyby 10 let měla trvat!!!!

eno
Návštěvník
eno

že má být cílem tohoto spiknutí snížení populace na 1,5 miliardy lidí v tomto videu predikuje i prognostik Staněk: https://www.youtube.com/watch?v=qjD7h2E2Vkg&t=363s

Thom
Návštěvník
Thom

Odmítate roušky, děláte demonstrace? Tady máte nouzový stav. To by nebylo, aby ste ten hadr tam pod zákonem neměli. Nouzák bude tak do jara. Ide do tuhého. Pravděpodobně bude guru Babiš obětován a aby se uklidnilo stádo bude dosazen někdo přijatelný…

PS: Jako občan vyhlásit na sebe ,osobu nouzový stav!!!

Nouzový stav i na Slovensku. Ještě věříte na náhody? Noty sa rozdávaji

angel
Návštěvník
angel
Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Bábu nemusím ani náhodou ale po něm nám dosadí někoho typu R.Heydricha za podpory démonklubu

Manager houpaček
Návštěvník
jerry
Návštěvník
jerry

Střílet? Tak na to dojde tak na Vánoce… který ovšem zakážou

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

jiné téma, varování v očkování

Vakcíny jsou biochemické zbraně
http://prntscr.com/upe13r

https://www.youtube.com/watch?v=sbBwNe7CHj0
zdroj.: Živi Čovjek, Rachel Celller, thanks to both.