Světlana Tichanovská šlápla na brzdu, neprohlásila se prezidentkou, ale nabídla, že se...

Světlana Tichanovská šlápla na brzdu, neprohlásila se prezidentkou, ale nabídla, že se stane dočasnou “vůdkyní” lidu na cestě k novým volbám! Její improvizované vystoupení na YouTube v hotelu Marriott ve Vilniusu bylo divné, studio neobsahovalo žádné běloruské státní symboly, ani vlajky nebo nápisy, a bylo potvrzením, že EU i NATO dostaly strach, že Moskva opravdu pošle do Běloruska armádu, pokud se Tichanovská prohlásí z exilu v zahraničí za prezidentku! Alexander Lukašenko po konzultaci s Kremlem oznámil, že nové volby mohou být po referendu o nové běloruské ústavě. Ta by měla zvýšit věkovou hranici pro kandidaturu na prezidenta ze 35 let věku na rovných 50 let!

Světlana Tichanovská šlápla na brzdu, neprohlásila se prezidentkou, ale nabídla, že se stane dočasnou “vůdkyní” lidu na cestě k novým volbám! Její improvizované vystoupení na YouTube v hotelu Marriott ve Vilniusu bylo divné, studio neobsahovalo žádné běloruské státní symboly, ani vlajky nebo nápisy, a bylo potvrzením, že EU i NATO dostaly strach, že Moskva opravdu pošle do Běloruska armádu, pokud se Tichanovská prohlásí z exilu v zahraničí za prezidentku! Alexander Lukašenko po konzultaci s Kremlem oznámil, že nové volby mohou být po referendu o nové běloruské ústavě. Ta by měla zvýšit věkovou hranici pro kandidaturu na prezidenta ze 35 let věku na rovných 50 let!

Hrozba běloruské vlády a prezidenta Alexandera Lukašenka, že aktivuje článek Smlouvy o kolektivní obraně s Ruskou federací a dojde k rozmístění ruských vojsk v Bělorusku, podle všeho zabrala a zafungovala. Zatímco ještě v neděli polská média informovala [1], že se Světlana Tichanovská ze svého exilu v litevském Vilniusu prohlásí za prezidentku Běloruska, tak v pondělí ráno bylo už všechno jinak. A přestože to západní média odmítají uznat a analyzovat, západ utrpěl mohutnou a masivní diplomatickou porážku, což vyústilo v pondělí ráno k bizarnímu vystoupení Světlany Tichanovské na YouTube [2]. Improvizované studio zřízené v jednom z pokojů v americkém hotelu Marriott v centru Vilniusu bylo totiž naprosto holé a bílé.

Světlana Tichanovská

Světlana Tichanovská zasedla za šedý řečnický pultík, měla na saku připnutý studiový mikrofon, ale její podporovatelé a diváci si ihned v naprostém šoku všimli, že něco není v pořádku. Světlana Tichanovská totiž seděla v nasvíceném studiu, které neobsahovalo žádnou dekoraci v podobě běloruských státních symbolů. Ve studiu nebyla ani běloruská státní vlajka, ani bílo-červená a historická běloruská vlajka, nikde nebyl státní znak Běloruska, ani vlaječka na stole, a ani Světlana Tichanovská neměla na saku žádný odznáček a státní symbol, prostě vůbec nic.

Podle ruských komentátorů a analytiků je jasno, kolik udeřilo. Světlana Tichanovská nezískala od západu podporu a souhlas k tomu, aby se prohlásila za legitimní vítězku a prezidentku Běloruska. Souhlas totiž na poslední chvíli z Bruselu nepřišel, přestože se očekávalo, že se tak stane. Hrozby Kremlu tak jednoznačně zabraly a Brusel se stáhl a zakázal Světlaně Tichanovské, aby se prohlásila za prezidentku Běloruska. A právě kvůli tomu chyběly v jejím studiu naprosto všechny běloruské státní symboly.

Tichanovská pronesla v úplně prázdném studiu bez vlajek projev, kde nabídla roli vůdce lidu do nových voleb, ale jinak nic, o prezidentství ani slovo

„Jsem připravena na sebe převzít odpovědnost a stát se v této době národní vůdkyní, aby se země uklidnila a získala normální rytmus,“ sdělila divákům [3]. „Chci se obrátit na lidi v uniformě… Musíte vědět, že vás vždy přijmeme, když budou vaše úmysly čisté a pokání upřímné,“ uvedla v prohlášení pro západní tisk. Tichanovská rovněž prohlásila, že „jednou z důležitých věcí, kterou nesmíme ztratit, je nezávislost Běloruska.“ „Je to konstanta, kterou nesmíme ztratit za žádných okolností,“ zdůraznila pro své fanoušky.

Světlana Tichanovská v improvizovaném studiu v hotelu Marriott v litevském Vilniusu.

Kromě její nabídky, že se stane vůdkyní lidu do předčasných voleb a nabídky na amnestii pro policisty a vojáky, kteří se přidají na její stranu revoluce, neobsahovalo její prohlášení nic, na základě čehož by hrozilo, že Moskva naplní svůj slib a vyšle do Běloruska svoji armádu. Její pondělní vystoupení na YouTube je zklamáním hlavně pro neziskový sektor a v Londýně nebudou spokojeni. Začnou dokonce o Tichanovské pochybovat, jestli je opravdu schopná svoji roli ustát. Velice reálně hrozí, že skončí jako Juan Guaido ve Venezuele, který nemá už naprosto žádný vliv, kromě skupiny svých věrných, protože i západ již od něj dal ruce pryč.

Alexander Lukašenko v závodě MAZ mluví k protestujícím dělníkům, ti ho potom vypískali. Pamatujete na dělníky ČKD, jak v roce 1989 vypískali Miroslava Štěpána, když je varoval, že západ chce v Československu rozbít hospodářství? Bylo to marné, nikdo ho neposlouchal…

Běloruský prezident Alexander Lukašenko dnes znovu telefonicky hovořil s Vladimirem Putinem a podle všeho Lukašenko dostal nové noty, protože přišel se zajímavým posunem ve svých postojích. Překvapivě totiž prohlásil, že nové prezidentské, ale i parlamentní a komunální volby se mohou klidně konat, ale až poté, co bude v referendu schválena nová běloruská Ústava [4], o které Alexander Lukašenko mluvil již několik měsíců před volbami [5]. Není to tudíž nic nového, ale média na západě zatím mlčí a neinformují, čeho by se nová ústava měla týkat, a proč Alexander Lukašenko podmiňuje nové volby příjetím této nové ústavy v referendu.

Jak se podařilo zjistit naší redakci přímo od našeho kolegy a ruského reportéra v Minsku, který situaci v zemi zná velmi důvěrně, nová běloruská ústava by měla změnit zákonný limit pro věk kandidáta, který se rozhodne kandidovat na prezidenta. V současné podobě běloruské ústavy z roku 2000 může kandidovat osoba, která je bezúhonná, narodila se v Bělorusku a její věk v den voleb dosáhl věku 35 let. Podle navrhované nové ústavy by se však věková hranice měla zvednout o celých 15 let, a to až na hranici 50 let věku.

Lukašenko připustí nové volby až po referendu o nové ústavě. Ta by značně zvýšila minimální věk kandidáta ze 35 na 50 let jako v Itálii, ale vyloučila by i kandidáty se vzděláním na zahraničních školách

V mnoha zemích světa a Evropské unie je věková hranice pro kandidaturu na prezidenta rovných 40 let věku, v Číně je to 45 let, a třeba v Itálii je to právě zmíněných 50 let minimálního věku, aby člověk mohl na prezidenta kandidovat [6]. Alexander Lukašenko se několikrát nechal slyšet, že mladí lidé okolo 35 let nejsou v rolích kádrů, protože mají obvykle pouze vzdělání, ale nikoliv ještě životní zkušenosti a politickou praxi, aby mohli být kádry. Podle Lukašenka je proto nezbytné ústavu změnit, aby do prezidentské funkce v Bělorusku, které je zemí s prezidentským systémem podobně jako v Rusku nebo v USA, kandidovaly pouze věkově vyzrálé osoby ve věku 50 let a vyšším. Pokud by tato úprava ústavy prošla, Světlana Tichanovská by automaticky vypadla ze hry, protože teprve v září tohoto roku dosáhne věku 38 let. Jenže, to není jediná změna v chystané běloruské ústavě.

Alexander Lukašenko během projevu k demonstrantům

Podle této nové ústavy by nesměl kandidovat nikdo, kdo studoval v zahraničí. Kandidát by musel prokázat, že veškeré vzdělání získal pouze na běloruských středních a vysokých školách. Tato podmínka by automaticky diskvalifikovala prakticky 99% všech opozičních kandidátů v Bělorusku, protože drtivá většina jich studovala na západních školách. Lukašenko to na jaře tohoto roku vysvětloval tím, že v tom je naprostá logika.

Školy v cizině vzdělávají a vychovávají své studenty ke svým cizím hodnotám v oné cizině. Harvard těžko vychová běloruského studenta k ochraně a lásce k vlasti, ale naopak ho vychová k tomu, aby student přijal západní a neoliberální teze. Právě proto chce Lukašenko do novely ústavy doplnit tuto podmínku, že kandidát na prezidenta nikdy nestudoval v zahraničí. Taková podmínka ovšem určitě vyvolá odpor u běloruské opozice, která je v podstatě promořena lidmi vystudovanými na západě.

Podle nové ústavy by byli vyloučeni i kandidáti s napojením na peníze a fondy ze zahraničí čerpané v posledních 15 letech

A neposlední změnou v nové ústavě by mělo být finanční a organizační spojení kandidáta na prezidenta se zahraničními podniky, organizacemi, fondy a neziskovými společnostmi. Podle našich informací by na prezidenta nesměl kandidovat nikdo, kdo v posledních 15 letech pracoval, scházel se, spolupracoval nebo vedl styky se zahraničními subjekty na úrovni zaměstnanecké, poradenské, podnikatelské, politické nebo neziskové. Styky kandidáta by zpětně prověřovala běloruská tajná služba a běloruská kontrarozvědka.

Tento proces by vyfiltroval všechny podezřelé kandidáty, kteří by mohli být sponzorováni, instruováni, motivováni, nebo ovlivňováni ze zahraničí. V podstatě se dá říct, že po přijetí této nové ústavy by mohl kandidovat v podstatě opět jenom Alexander Lukašenko, který i v dobách SSSR vystudoval školy jenom uvnitř Běloruska, a potom by mohla kandidovat hrstka lidí ve věku nad 50 let, kteří se narodili okolo roku 1970 a dříve. Prezidentem by se tak mohl stát jen někdo z kádrů vychovaných v bývalém sovětském školství v dobách Běloruské sovětské socialistické republiky (BSSR).

Demonstrace proti Lukašenkovi v Minsku

Znovu se tak ukazuje, že ať je Alexander Lukašenko jakýkoliv, je to kádr a otec své země, který má mohutné konceptuální ukotvení a tato krize mu bude lekcí a poučením, že pokud podá ruku západu, pokud ukáže slabost, vstřícnost vůči Bruselu, tak ten samý Brusel mu zapálí ulice Minsku, poštve proti němu vlastní lid, a bez mrknutí oka mu zakroutí krkem stejně, jako zakroutili západní partneři krkem Muamaru Kaddáfímu v Libyi, když se chtěl kamarádit se západem, jako zakroutili Saddámu Husseinovi krkem, když jim nejprve posloužil ve válce proti Íránu, jako chtěli oddělat Bašára Assada, když se začal příliš sbližovat se západem.

Lukašenko dostal tvrdou životní lekci o tom, že sezení na dvou židlích vede ke katastrofě. S bratříčkováním Minsku s EU je podle ruských pozorovatelů konec, Moskva je absolutní vítěz

A je to stejné, jako když chtěli zakroutit krkem Viktoru Janukovyčovi na Ukrajině, když se začal moc kamarádit s EU a chtěl podepsat Asociační dohodu s EU, ale na poslední chvíli cuknul a tím naštval mocné v Bruselu a ve Washingtonu. Alexander Lukašenko také v posledních letech si myslel, že může sedět na dvou židlích, mít dobré vztahy s Moskvou a rovněž se přátelit s Domem Sion v Bruselu. Takové chucpe! Ten nosatý dům z Bruselu mu právě zapaluje ohně v běloruských ulicích a ten dav cítí krev a chce krev Lukašenka. Tohle ponaučení, pokud to Lukašenko ustojí, už nikdy nezapomene. Kdykoliv podáš ruku nosatým procesům z Bruselu, z Londýna, nebo zpoza louže Atlantiku, pokaždé riskuješ, že ti uřežou hlavu a hned potom rozkradou majetek tvého národa v divoké privatizaci tak rychle, že naivní a tupí goyim nestačí v Bělorusku říct ani popel.

Alexander Lukašenko v rozhovoru s dělníky

Nebýt Kremlu a Vladimira Putina a jeho slibu vojenské obrany Minsku, tahle 37-letá podpindos paní v americkém hotelu ve Vilniusu by již dnes měla v Marriottu oficiální vlajku Běloruska a cedulku velvyslanectví a prozatímní vlády. Pouze ruská vojenská moc tomuto zabránila a Tichanovská tak se strnulým a zklamaným výrazem v prázdném studiu bez státních symbolů natočila ploché a nicneříkající video. A takto se dělá politika v roce 2020. Na Dům Sion platí jenom hrubá síla, tanky, jaderné odstrašení a moc ruské armády. Tak daleko jsme v Evropě došli.

A Andrej Babiš bude opět litovat svého špatného logického úsudku, že se pustil do hry na straně Domu Sion, přestože složil slib halachy v Jeruzalémě a přijal čepec. Zajímavé, že jeho dozorující kádr Miloš Zeman mu v tom šílenství proti Bělorusku nezabránil. Jenže, prezidentův zdravotní stav už není tak ideální, aby stíhal brzdit chybná rozhodnutí politického a konceptuálního eléva ze zemědělského podniku, který byl počátkem minulého týdne poctěn návštěvou bývalého šéfa CIA a dnešního ministra zahraničí USA. Babiš tak provedl tah proti halachistům a to nebude pěkné ta odveta, která od nich proti němu za to brzy přijde. Bože, takové chucpe! No, ale jak říká Pjakin, éto… atd.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
rytier
Návštěvník
rytier

A takto se dělá politika v roce 2020. Na Dům Sion platí jenom hrubá síla, tanky, jaderné odstrašení a moc ruské armády. Tak daleko jsme v Evropě došli.

Pan VK, vytesat do internetu. Toto je taka kurwafix pravda, ze az ulica hori.

Pamětník
Návštěvník
Pamětník

Dočasný prezident. Slibuji že budu roli vykonávat dočasně, do svobodných voleb.
To už tu bylo…

Dominik
Návštěvník
Dominik

Proč Tichanovská ze své role vycouvala.
Tichanovská byla pozvána do KGB Běloruska, kde jí dali poslechnout “zajímavou” zvukovou nahrávku
https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/tichanovska-byla-pozvana-do-kgb-beloruska-kde-ji-dali-prilezitost-poslechnout-zajimavou-zvukovou-nahravku.html

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dominik
jen další příklad jak hloupí a naivní jsou ti nastrčení “revolucionáří”.

Pamětník
Návštěvník
Pamětník

Alexander Lukašenko v závodě MAZ mluví k protestujícím dělníkům, ti ho potom vypískali. Pamatujete na dělníky ČKD, jak v roce 1989 vypískali Miroslava Štěpána, když je varoval, že západ chce v Československu rozbít hospodářství? Bylo to marné, nikdo ho neposlouchal…

Ano pamatujeme… a je dobré si připomenout to připomenout. Miroslav Štěpán ač nesympatický, měl v Listopadu 89 jediný koule vyjít ven – mezi dav! a tam se s lidmi bavit v době kdy ostatní z vedení měli už staženou prdel. Dorazil do největší Pražské továrny ČKD – která zaměstnávala desítky tisíc lidí a zatímco my – národ jsme se smáli u televizí dvaceti sekundám které manipulativně a dovedně vystřihli z celé návštěvy a projevu, tak řekl on řekl v kostce toto:
Vy tady teď protestujete proti nám a proti vládě, za studenty, ale pokuď si prosadíte a uskuteční se ty vaše požadavky, tak vám tady tu fabriku zavřou….
Pak přišla ta vystřižená věta s tím prezidentem co ji dali do televize… A, pokřikování a skandování – , že prej “Nejsme děti”.

Všcihni ti -. co tam tenkrát stáli na dvoře, pískali, křičeli a nechali se strhnout emocemi a davem, skončili pak do jednoho na dlažbě – spolu se všemi deseti tisíci kolegy – který se tam ten den nevešli.
A největší závod v Praze se světově známou značkou, kterej nedokázal zničit ani Hitler, ani nálety spojenců na infrastrukturu, ani 40 let vlády jedné strany pak srovnala trhavina a buldozery k zemi, společně s unikátním komplexním výrobní programem. ..

Přesně tak – jak ten opovrhovaný, zesměšňovaný. vypískaný a nakonec i uvězněný – ale velmi sečtělý a studovaný soudruh úplně přesně předpověděl.

A když jsem tak viděl toho Lukašenka na fotce stát – na tom vojenském podvalníku, tak jsem si na to jak to tenkrát v tom v ČKD doopravdy bylo, po letech zase vzpoměl…

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

To jsou ty okamžiky ,nevědomého idiotství davu ,jenž nechal se semlet na povrchu lesklým pozlátkem a uvnitř jedovatým smradem západní korporát fašounské degenerativní konzumní společnosti pod taktovkou satanovy synagogy.

rytier
Návštěvník
rytier

S radosotu by ako prve sprivatizocali Belaz a kupil by to asi Caterpillar.
Belazy maju nakupuju motory Cat aj dnes.
Ak sa to nezmenilo, 65-litrovy motor.

aragonit
Návštěvník
aragonit

Motory BELAZ a tanky sme vyrábali v ZŤS Martin dnes sa tam nevarába už nič. Havlova “pravda a láska” to tam zrovnala zo zemou

Dan
Návštěvník
Dan

Ceny základních potravin, penze atd. v Bělorusku a na Ukrajině. Je zde vidět rozdíl mezi novodobou západní liberální demokracií a tím “strašným” režimem. Co by za to chudáci Ukrajinci dali, mít dnes tyto ceny.
https://ibb.co/HPq1DqD

angel
Návštěvník
angel

vyhrožovačky dr. mengela…to máme teda stát venku , na mraze abychom chcípli ? jako v lágru ? felčaři mají zavřít čekárny…super , doktoři jsou zrůdy ! jde to moc pomalu, nějak stále ,, držíme , , tak už nevěděj, jak nás likvidovat…kurvy prašivý … matky s malými dětmi, staří lidé, co se sotva drží na nohách… všechno to bude stát venku před barákem, kde jsou ordinace…

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chripka-vs-koronavirus-jak-si-na-podzim-poradi-lekari-odpovi-sef-praktiku-116269#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=P0oSJVVXPEw-202008181820&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

PRAVDA Malá
Návštěvník
PRAVDA Malá

NAUČTE SE ZDRAVĚ ŽÍT pak nepotřebujete lékaře. Chronické záněty způsobuje jídlo připravované smažením – teplem poškozené tuky ty poškozují zdraví !
Večer konzumované sacharidy když už jejich energii tělo nemůže spotřebovat protože již není dostatečná fyzická zátěž. Vždyť to bije do očí – to sebepoškozování! Člověk potřebuje bílkoviny, no maso je jejich nejhorším zdrojem. Nejlepším zdrojem jsou kyslomléčné produkty zejména tvaroh, kefír a luštěniny, lusková fazole, čočka až pak hrách vše šetrně a správně připravené na konzumaci ! ! ! ! !.

J.V
Návštěvník
J.V

Hezký večer vám všem. A omlouvám se za mimo téma .
Manželka mého syna musí ve čtvrtek do nemocnice na testy kvůli coronavirusu. Teploty nemá, jen ji bolí v krku a na hrudi. Doktorka jí vyloženě nařídila , že nesmí jet dopravou , a že si musí zajistit někoho kdo ji tam odveze. Takže ji tam povezu já. Poté zřejmě mohu očekávat, že budu muset do karantény .Začínám mít pocit , že soudruzi přitvrzují.
Prosím vás , je zde někdo z diskutujících kdo na těch testech byl ? Měli jste své testovací tyčinky , nebo lze trvat jen na testu z krve ?

angel
Návštěvník
angel

a jak ta kurva , co si říká doktorka , pozná, jak tam paní přijela ? půjde to kontrolovat před barák nebo co ? bude tam na ni číhat komando ?

J.V
Návštěvník
J.V

No , dnes nevíte. Kamery , telefony. Řekla jí, že jestli pojede veř.dopravou , může se to později brát , jako veřejné ohrožení.

angel
Návštěvník
angel

zastrašuje… s tím počítají, že se všichni – pardon- posereme a všechno to půjde hladce , podle jejich plánu, jako doposud…poslušné ovce na porážku… hlavně ať se v paní ty svině nerejpou …

J.V
Návštěvník
J.V

angel : děkuji .A co by jste dělal Vy ?

angel
Návštěvník
angel

kdyby mě bolelo v krku , snažila bych se to vyřešit hned v začátcích a zastavit to , horší je, pokud už bolí na hrudi, to chce doktora a podle všeho léčbu…sehnala bych takového, který není zfašisovaný a nebude mít ty příkazy o způsobu dopravy, dále : bolest v krku není důvodem ke covid testu…ta ,, vaše ,, fašistka jen šíří hrůzu a strach, zjevně to je psychopatka a je lepší se jí vyhnout…za ,, zcovidovaného,, pacienta asi dostane větší prachy… držím palce ať vše dopadne dobře !

J.V
Návštěvník
J.V

Děkuji Vám !

Axel
Návštěvník
Axel
J.V
Návštěvník
J.V

Axel: Děkuji, ale tadesco není zrovna důvěryhodný zdroj.

anonymka
Návštěvník
anonymka

J.V
Naprosto nechápu, proč si s tímhle děláte problém. Pokud mi lékař zakáže jet veřejnou dopravou na další vyšetření, tak si prostě řeknu o sanitku. Bude na ní čekat možná třeba celý den, ale přijet musí a je povinností lékařky zařídit odvoz. Je samozřejmě na pacientovi, aby netlachal, že ho někdo doveze a trval na odvozu sanitou.
Pokud by nikdo v rodině neměl auto, a pacientka nebyla ochotná si dopravu zajistit vlastními silami, jak by to asi lékařka řešila? Pacient nemusí mít vozidlo, ani nikoho ochotného k odvozu, dokonce ani peníze na taxíka mít nemusí. Jinak je to ovšem již při propouštění z nemocnice. Tam vás prostě vykopnou a doprav se domů jak chceš, ale do nemocnice nebo k dalším vyšetřením musí lékař dopravu zajistit.
Spíš mi to přijde, že panička sama dělala chytrou, jak se o ni rodina postará a neuvážila důsledky, že pak i další rodinní příslušníci budou muset na testy, nebo do karantény. Nebo se prostě jen nechala od lékařky odbýt a nechtělo se jí hodiny čekat na sanitu.

J.V
Návštěvník
J.V

Nezlobte se na mě, ale vůbec vás nechápu. Jaká panička ? Nevěstu mého syna mám velmi ráda a určitě ze sebe nedělá chytrou. Vy nejste vůbec empatická. Všichni lidé nejsou stejní . A všichni lidé také nejsou připravení na podvody proti lidstvu . Neví , jak se mají bránit .
A ano , zavolat sanitku, abych se z toho vyvlékla by také šlo. Jen bych si připadala jako přizdis.áč, a to nechci. Neboť dle mě je král nahý !

angel
Návštěvník
angel

anonymka je židule…tam se empatie nedočkáte …

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Co je ty fašounský ,,doktorce,, do mého zdraví? Já jsem ta bytost co si rozhodne sama o sobě tečka .
Smrt korporátnímu fašismu a globalizmu!!!!!.

Jaris
Návštěvník
Jaris

To chce hermanek a aspirin. Hrud nahrivat. Existuji polstarky s obilim, ktere se daji nahrat troube. Osobne bych nedovolila dnesnim udrzbarum v bilem plasti na sebe sahnout. Maji ve znaku hada.

J.V
Návštěvník
J.V

Děkuji Jaris. Jenže má neschopenku a kdyby odmítla jít na ten test , tak ta doktorka by už ji odmítla léčit, zrušila neschopenku, a konec . Vůbec nevím co z toho může vzniknout. Možná mají ti doktoři i nějaké kvoty , aby plnili ten novodobý covidismus .

Jaris
Návštěvník
Jaris

J.V
Ona snad je jedina doktorka v CR? Uz jen ta jeji drzost a vylozena sprostota, ze si dopravu do nemocnice ma pacientka obstarat sama, jakozto nemocna osoba, je do nebe volajici! Zalezi, co chce vase snacha. Ona je zodpovedna sama za sebe a ne kdejaky felcar.
Vite nejvetsi obrana je utok, babu sprdnout a podat na ni stiznost za nedostatecnou ochranu pacienta. Felcarka sama totiz mela zajistit odvoz do nemocnice, kdyz jde o tak ‘vaznou’ chorobu s podezrenim dokonce na koronavirus.
Vy tam s ni nejezdete a objednejte sanitku.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Musím potvrdit.
Nebrat žádné ohledy, pokud je pacient tak nebezpečný, tak to .měla lékařka okamžitě řešit sama To jen potvrzuje, že je to vše podvod.

Divím se, že každý hned běží k lékaři. Nemoc je jen upozornění organismu, stačí odpočinek a přírodní léčba, čaje, nahřívání, masáže,….pokud nestačí dny volna, tak dovolená.
Je tu doba kdy se bude muset začít nejdřív myslet a potom si dovolit ten luxus zbytečného strachu. Když věříte lékařům, tak vám musí pomoct, protože si přivoláváte takový stav a nemoci

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

J.V
Mají i jiné možnosti. Např. rtg. plic, odeslání ke specialistovi, apod.
Změňte doktora. Musite hledat, jsou i normální doktoři (DÍKY ZA VÁS LIDÉ DOBŘÍ!)
Rozhodně se nenechat přinutit k testu zmíněnou tyčinkou. Prostě říci jasné NE. I kdyby mělo zaznít hledisko osobního přesvědčení či víry, neříkejte jakou víru, ale prostě Vaše víra Vám nedovoluje si nechat strkat tuto dlouhou Covid-tyčku do nosu ani do úst. Doktoři mají jistě jiné možnosti a trvat na nich. Vždyť studují 7 let+nutná praxe.
Je to celé o člověku.

J.V
Návštěvník
J.V

Děkuji za rady . Ale přiostřuje se. Mého syna dnes poslali z práce domů.Dozvěděli se , že jeho manželka bude absolvovat ty testy. Teď se fakt modlím , aby testy dopadly negativně !

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

J.V
Chápu. Svět se v ( . ) obrátil.
Vždyť platí presumpce neviny, a z toho vychází že je “presumpce zdraví, aspon tak to mám v sobě zažitý.

A zde bacha J.V, paradoxně, čím víc budete myslet na to aby byl jeho test negativní, tím zvyšujete šanci , že vyjde pozitivní.
Modlitbu samozřejmě ano (dle Vašeho vyznání, světonázoru, ..) ale prosím nepřehánět to. (rčení Všeho moc škodí, to dokonale vystihuje)
Pomodlit ano, a zkusit se zaměstnat nějakou činností… Četba, film, prace na zahradě, cokoliv. Držim Vám pěsti Vy (myšleno rodina) to zvládnete.

PS.
Ideální je milá paní oslovit Tu, která nás zde všechny “oživuje.
Pokud nevíte jak na to, hoďte email a pošlu Vám odkaz tam kde je návod, a dál musíte sama.

J.V
Návštěvník
J.V

Máte na mysli vodu -živou ?

Rybička Bělička
Návštěvník
Rybička Bělička

J.V
ne, co se dá dělat.

J.V
Návštěvník
J.V

Tak příroda , pozitivní energie, nebo nebeská matka ?Jste arogantní, myslíte si , že víte víc a ostatní jsou úplní blbci. Proč jste to nenapsal rovnou kdo je dle vás ta síla, která nás oživuje ?

PRAVDA Malá
Návštěvník
PRAVDA Malá

Sice s opožděním vstupuji do komentu, ale věcně. Mezi koronaviry patří všechny chripkové viry. Bylo prokázáno, že kombinace Třapatka (kterákoliv) nejučinnejší imunostimulant ze všech rostlin se spolehlivým antivirovým účinkem, badyán, kvet černého bezu a květ lipy s tymiánem v rovnakém hmotnostním poměru nabízejí výluh po zalití vodou cca 70-80°C teplou kterému neodolá žádný vírus ani značná skupina nejrozšířenějších bakterií. Vše pro člověka neškodné ! Sprostí uživatele od patogenů v průběhu 48 hodin při užívání 4-6 x denne po 3 dl. Všichni si to můžete ověřit pri nejbližším nachazení i chřipce která bude o 3-4 měsíce řádit. Taky důležité je doplnit o Zinek 2x 15mg a vitamin Ckomplet 1500mg 2x denne.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Fašouni nejsou soudruzi ,možná parchanti chazarských soudruhů, jenž jsou parazity a hady v neustálém převleku
přisátých především na Slovanských národech.

MUDr.
Návštěvník
MUDr.

Zkrácením latinského medicinae universae doctor, které je ekvivalentem českého významu zkratky.

Pacient se pracovníkům odběrového místa (nemocnice) prokáže dokladem totožnosti nebo kartičkou pojištěnce. Následovat bude měření tělesné teploty … souhlas se zpracováním osobních údajů a vyplnění krátkého dotazníku. Poté následuje odběr krve, a to buď kapilární (z bříška prstu), nebo žilní … ihned bude následovat vyšetření protilátek proti SARS-CoV-2, tedy rapid-test. Výsledek bude známý do zhruba 20 minut.

V případě, že se výsledek na přítomnost protilátek proti “COVID-19/20” ukáže pozitivní, bude pacient vyzván k odběru vzorků z horních cest dýchacích. Na základě jich je možné potvrdit přítomnost viru. Pokud účastník odběr vzorku z nosohltanu odmítne, bude nahlášen krajské hygienické stanici.

Pozitivní pacient také obdrží leták s informacemi o dalším postupu a zdravotníci mu doporučí vhodná opatření proti šíření případné infekce. Výsledek stěrů z horních cest dýchacích je podle informací hygieniků známý do dvou dnů. Pokud se (druhý test) stěr ukáže jako negativní, informuje o něm telefonicky pracovník příslušné laboratoře (nemocnice). Znamená to, že se daný člověk s virem “COVID-19/20” nejspíš setkal již dříve, ale již není nakažlivý a nemusí tak dodržovat další speciální opatření.

V případě pozitivního nálezu (druhý test stěr) se testovaný výsledek pacient dozví od pracovníka příslušné krajské hygienické stanice nebo z příslušné laboratoře (nemocnice), který (pracovník) ho bude informovat o dalším postupu. Izolace a důsledná karanténa jsou však v tomto případě nevyhnutelné.

PS: V České republice zemřelo od začátku roku přes 70 tisíc lidí z různých příčin. “Na COVID-19/20” podle médií 401 (k datu: 19. 8. 2020 v 1.01 h). Tato mediální MSM interpretace je však lživá! Proč se to děje? Předem je třeba říci, že jde o GLOBÁLNÍ US/ISRAEL/EU PODVOD! Jeho ohnisko je v USA, kde je i centrum mediální manipulace se zbytkem Planety Z (v centru, ve filmovém a televizním průmyslu). Důvodů je více, např.: redukce obyvatel Planety Z, volby v USA, restart ekonomiky, obohacení NWO super-bohatých, Green Deal …atd… u pacientů, kde mohl mít “COVID-19/20” byť jen nepřímý vliv na úmrtí, NEBYLA provedena pitva! Zpitomělí čeští novináři už si ani neuvědomují, jak “děsivá fakta” nechávají zveřejnit! NIKDO z pacientů (ČR 2019-2020) nezemřel na tzv. CORONAVIRUS a někteří z nich v době úmrtí toto “onemocnění” ani neměli!

S přátelským pozdravem, MUDr. ФСБ!

J.V
Návštěvník
J.V

A víte prosím co se děje poté co je oznámeno na hyg.stanici odmítnutí těch stěrů ? Děkuji.

MUDr.
Návštěvník
MUDr.

V uvozovkách, neděje se “NIC” … osoba bude označena jako problémová … v případě odmítnutí stěrů a podezření, že osoba je “nakažena” virtuálním “virem” COVID-19/20, můžete čekat v místě svého trvalého bydliště návštěvu.

Člověk, který se dozví, že se “nakazil onemocněním” COVID-19/20, je kontaktován krajskou hygienickou stanicí, aby společně s hygienikem identifikoval co největší počet rizikových kontaktů za posledních 5 dnů – Podle § 78 odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů (dále jen “ZOVZ”), tvoří soustavu orgánů ochrany veřejného zdraví Ministerstvo zdravotnictví, krajské hygienické stanice, Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, přičemž tento výčet je taxativní. V daném případě tak nelze výkladem dovozovat, že i poskytovatel zdravotnických služeb, tj. praktický lékař, je tímto orgánem také.

Nařízení karantény spadá do gesce krajské hygienické stanice – Z výše uvedeného důvodu proto nelze přičítat odpovědnost za přestupek ve smyslu § 92n odst. 1 písm. n) ZOVZ (“Fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že se nepodrobí opatření uloženému podle § 82 odst. 2 písm. l”) osobě, jíž byla karanténa nařízena praktickým lékařem, a tato osoba nařízenou karanténu nedodrží. Oprávnění uvedená v § 82 odst. 2 ZOVZ přísluší pouze krajským hygienickým stanicím, a nikoliv i poskytovatelům zdravotnických služeb. V návaznosti na to rovněž není možné porušení karantény nařízené praktickým lékařem oznamovat dle § 92n odst. 1 písm. n) ZOVZ příslušné krajské hygienické stanici. Aby bylo možné dovozovat odpovědnost osoby za uvedený přestupek, je nutné, aby jí byla karanténa nařízena krajskou hygienickou stanicí.

Ovšem dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví vydaného ve smyslu § 80 odst. 1 písm. g) ZOVZ, č. j. MZDR 10386/2020-1/MIN/KAN ze dne 8. 3. 2020, se všem poskytovatelům zdravotnických služeb – za splnění dalších uvedených podmínek – nařizuje, aby rozhodli o karanténě u osob, které byly v kontaktu s pacientem s “onemocněním” COVID-19/2O, přičemž těmto osobám se nařizuje podrobit se karanténě!

Následně dle § 92n odst. 2 písm. b) ZOVZ se fyzická, právnická nebo podnikající fyzická osoba dopustí přestupku tím, že nesplní povinnost uloženou mimořádným opatřením vydaným podle § 80 odst. 1 písm. g) nebo podle § 82 odst. 2 písm. m) k ochraně zdraví fyzických osob při epidemii, nebezpečí jejího vzniku, živelné pohromě nebo jiné mimořádné události. Pokud tedy osoba, jíž byla karanténa nařízena poskytovatelem zdravotnických služeb ve smyslu uvedeného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, tuto karanténu poruší, dopustí se přestupku dle § 92n odst. 2 písm. b) ZOVZ. Podle § 93 odst. 1 ZOVZ projednává přestupky podle tohoto zákona krajská hygienická stanice, Ministerstvo obrany a Ministerstvo vnitra, přičemž za uvedený přestupek lze dle § 92n odst. 3 písm. a) ZOVZ uložit pokutu do 3 000 000 Kč.

V případě, že se strážník dozví o skutečnostech nasvědčujících spáchání přestupku dle § 92n odst. 2 písm. b) ZOVZ, je povinen oznámit příslušnému orgánu podezření, že byl tento přestupek spáchán. V daném případě se bude jednat o příslušnou krajskou hygienickou stanici.

Jinými slovy lze shrnout, že za spáchání přestupku nelze postihovat každé porušení karantény nařízené poskytovatelem zdravotních služeb, ale pouze porušení takové karantény, které je fyzická osoba povinna se podrobit na základě výše uvedeného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví.

Ve zkratce: Škála vyšetření, která se dají provést z krve, je opravdu široká! Fungují vaše ledviny a játra správně? Máte v pořádku imunitu či zdravou hladinu cukrů a tuků v krvi? To vše se dozvíte z krevního rozboru. Výsledky mohou poukázat také na nedostatek vitamínů či minerálů v těle nebo upozornit na probíhající INFEKCI. Kromě toho odhalí i závažné nemoci, které zatím mohou probíhat bez viditelných příznaků, nebo potenciální riziko dědičných chorob – bez použití stěrů!

S přátelským pozdravem, MUDr. ФСБ!

J.V
Návštěvník
J.V

Díky. To jsme dnes udělali. Nechtěli jí dělat krevní testy . Hned vytasili tu odpornou umělohmotnou dlouhou tyčinku s nějakými hroty. Odmítli jsme to .

josef9811
Návštěvník
josef9811

Myslím si, že Babiš si prohlášením o Bělorusku podepsal svoji politickou smrt. Možná to byl záměr od Pompia.

Sims.
Návštěvník
Sims.

Pro Pompíka je Babiš pod rozlišovací hranicí, je to jen užitečný idiot, který byl zaúkolován. Pouze Babiš to zcela nepochopil, že nejde o jeho předváděčky s Monikou v drahých botkách a oblečcích, ale že jde o miliardy za nákup zbraní a vrtulníků a hlásnou troubu. Když nebude Babiš, bude jiný užitečný i……..a někdo by se měl opravdu zamyslet nad oblečky pro AB, tomu padnou, jak strašákovi do zelí. Chtělo by nějakého opravdu dobrého a asi starého krejčího.

Jano
Návštěvník
Jano

Ako Slovensko skĺzlo k fašistickým praktikám, zriadili koncetračný tábor v Nitre pre 100 občanov protiústavne zadržiavaných gestapom. https://www.infovojna.sk/article/video-desiatky-slovakov-oddelenych-od-rodiny-sa-uz-mesiac-nachadza-v-statnej-karantene-pod-dohladom-armady-a-policie

Židobraní
Návštěvník
Židobraní

Odebírání dětí pod rouškou covidu v ČR ? https://www.youtube.com/watch?v=jmed1tMveiA

rostislav
Návštěvník
rostislav