Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem, které...

Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem, které bude polykat biliony dolarů z půjček, úvěrů a schodkových rozpočtů a jediným výsledkem budou destrukční anebo konstrukční procesy globálního řízení! Na válci jednorukého bandity je všechno, Biden jako prezident, rozpad USA, jaderný konflikt s Íránem, přechod světa k digitální ekonomice Klause Schwaba a nad tím vším 11 světel na znamení nedokončeného procesu! Lockdowny a zavřené kamenné prodejny a podniky jsou brutálním nástrojem globalistů na donucení obyvatelstva k přechodu do digitální ekonomiky!

Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem, které bude polykat biliony dolarů z půjček, úvěrů a schodkových rozpočtů a jediným výsledkem budou destrukční anebo konstrukční procesy globálního řízení! Na válci jednorukého bandity je všechno, Biden jako prezident, rozpad USA, jaderný konflikt s Íránem, přechod světa k digitální ekonomice Klause Schwaba a nad tím vším 11 světel na znamení nedokončeného procesu! Lockdowny a zavřené kamenné prodejny a podniky jsou brutálním nástrojem globalistů na donucení obyvatelstva k přechodu do digitální ekonomiky!

Končí nám rok 2020 a na konci každého roku je zvykem, že se bilancuje a zhodnocuje, jaký byl uplynulý rok a co přinesl. Obvykle je to příležitost k hodnocení úspěchů a nezdarů, ale konceptuálně gramotní lidé to nedělají, protože konec roku je pouze o jediné věci, o chystání obrany a pozic před útokem a agresí, kterou přinese nový rok. Od roku 2021 nečekejte nic pozitivního, právě naopak.

Vezměte si rok 2020, vynásobte jeho procesy a brutalitu číslem 2 a dostanete představu, co můžete čekat novém roce. Silvestr by měl být dnem smutku, pláče, naříkání, protože z pohledu reality totiž končí rok, který bude zpětně hodnocen jako relativně lepší než rok 2021. Zatímco rok 2020 byl rokem chaosu, bourání, destrukce a paniky, rok 2021 bude rokem konsolidace procesů Brave New World, dojde k ukotvování a připevňování řetězů, které obepnou svobody národů, lidí a jedinců.

Hrací automat zvaný Jednoruký bandita

Proces chaosu roku 2020 se promění do řádu řízeného chaosu, ovšem půjde již o proces pevně řízený, který se bude stavem chaosu pouze maskovat. Řád z chaosu (Ordo ab Chao) je totiž hlavním nástrojem globálního řízení, který se skrývá za koronavirovou krizí roku 2020. A právě na konci roku globalisté vysílají pravidelně symboly a vzkazy, jaký bude následující rok. A používají k tomu tradičně hlásnou troubu globalistů, časopis The Economist. Jeho bývalým redaktorem byl i lord Mark Malloch Brown, který stojí v centru skandálu amerických volebních mašin, protože šéfuje firmě SGO Corporation, která vlastní firmu Smartmatic, jenž vyrobila software pro mašiny Dominion. Časopis pravidelně ke konci roku vydává speciální číslo, které na titulní stránce předpovídá svět v následujícím roce.

Nejde o předpověď, ale o konstatování toho, o čem bylo rozhodnuto, že se stane. Jenže obálka The Economist s předpovědí na příští rok je jiná. Hlavním leitmotivem obálky je totiž fortuna, faktor náhody, kasíno a jednoruký bandita! Globalisté tím dávají signál, že rok 2021 bude rokem naprostého řízeného chaosu, faktoru náhody, ovšem v přesně vymezeném osudí, které je dopředu dané. Pojďme si nyní popsat a vysvětlit obsah obálky, která objasňuje symboly a vzkazy globalistů.

Svět se promění na globální kasíno polykající astronomické sumy na úvěr a výsledek je dopředu dán, ale jeho podoba je volitelná

Na hlavní obálce vidíte hrací automat, tzv. jednorukého banditu. Tyto automaty ztělesňují americká věhlasná kasina, ať už v Las Vegas nebo v Atlantic City. První věcí, které si všimněte, je vrchol páky jednorukého bandity. Je to koule zobrazující planetu Zemi. Celý hrací automat tak symbolizuje planetu jako celek, který se proměnil na hazardní hrací zařízení, které je nepredikovatelné, nedá se odhadnout, řídí se faktorem fortuny, štěstí, lépe řečeno náhody. Jenže, jednoruký bandita je podvodné hrací zařízení.

Tyto automaty v USA nedostaly svoji přezdívku o jednorukém banditovi jen tak pro nic za nic, automaty se totiž řídí programem, který přesně určuje, kdo, kdy a kolik smí někdo vyhrát, a kdo naopak vždy prohraje. Tím je daný jasný vzkaz, že celý faktor náhody je cinknutý. V nabídce automatu jsou totiž jen přesně vymezené nabídky výher a přesně určené variace a kombinace. A celý automat na něčem jede, a to jsou peníze.

Obálka časopisu The Economist

Všimněte si dole vpravo otvoru pro peníze pro vložení “stimulus” dotací, tedy peněz rozdávaných lidem v USA na zmírnění dopadů koronavirové krize. Nemusíte do toho počítat jen americké stimulus balíčky, ale všechny mamutí schodkové státní rozpočty, mamutí úvěr Evropské unie přes 7 bilionů EUR, mamutí národní schodkové rozpočty, to všechno jsou peníze, které skončí uvnitř jednorukého bandity. Přesně tam a nikde jinde. Jakmile je bandita nakrmen úvěrovanými penězi, můžete si zatáhnout za páku světového kasína a něco vám padne, nějaké kombinace.

A na obálce The Economist vidíte hlavní symboly, které mohou padnout v různé kombinaci vedle sebe poté, co se válce zastaví. Existují přesně vymezené možnosti a kombinace, ale ať padne jakákoliv kombinace, tak zjistíte, že na výsledku to vůbec nic nemění. To je hlavní vzkaz globalistů, to je ten zásadní leitmotiv. Pojďme si teď vyložit jednotlivé symboly na válcích.

Pokračování koronavirové hoaxiády, rozpad USA, válka a mocenský nástup Číny i na internetu

Koronavirus, injekční stříkačka se zelenou, hnusnou vakcínou a člověk s rouškou, to jsou možnosti, které na automatu mohou padnout. Buď padne virus, který bude nadále řádit. Nebo padne injekce a přijde hnusná vakcína. Anebo padne další nošení roušek. Ať na válci č. 1 padne cokoliv, nic se nezmění, je to symbol toho, že i v roce 2021 bez ohledu na to, kolikrát za páku zatáhnete a kolik peněz do automatu nasypete, na válci si vždy vytočíte jen pokračování epidemických opatření ve světě. A ta opatření budou mít podobu roušek, vakcín, boje proti viru. Jedinou volbou mimo tento rozsah je symbol otazníku, tedy něčeho, co není jasné, takže si můžete zatočit ještě jednou. Světové kasíno tak na prvním válci nabízí jen a pouze pokračování koronavirových procesů na 5. prioritě řízení. Celý první válec bychom mohli nazvat válcem biologickým.

Požár lesa v Kalifornii, miliony stromů v plamenech

Druhý válec symbolizuje mocenské procesy řízení, jedná se o mocenský válec. Jednou z variant je Joe Biden jako prezident USA. Další volbou na válci je roztržená americká vlajka, která symbolizuje logicky rozpad americké unie, rozdělení USA v důsledku zkorumpovaných voleb. Další variantou je symbol jaderné bomby, jasný odkaz na hrozbu války s Íránem. A dole na válci je vidět i logo čínské sociální sítě TikTok, která se stala terčem útoků ze strany Donalda Trumpa, protože síť prý ovlivňovala americkou mládež a sbírala data o amerických uživatelích. V čem je TikTok tak důležitý? No, je to totiž čínská obdoba amerického Instagramu, který patří Facebooku. Takže, po zatažení páky může padnout volba, že čínské sociální sítě v roce 2021 začnou hrát hlavní roli. To je jedna z možností jednorukého bandity.

Nekonečný ekonomický růst a Zelená Nová dohoda v plamenech jako varianta k vytočení na automatu

Třetí válec nese symbol amerického dolaru, který může posilovat ve světle útěku investorů od komodit a přesunu investic do dluhopisů. Zelený větrník symbolizuje globalistickou dohodu Green New Deal, tedy Zelenou Novou dohodu. A vlajka Číny nepotřebuje komentář. Pokud po zatažené za páku padne volba na Čínu, a vedle padne Joe Biden, tak to bude naprosto jasné. Ovšem může padnout Čína a vedle jaderná bomba. A rovněž TikTok a Čína.

Kongresmanka AOC při projevu o Zelené Nové dohodě.

Čtvrtý válec s ekonomickým grafem ukazujícím růst globálního světového obchodu. To je jedna z možností. Jenže, pod tím je symbol zeleného stromu v plamenech. To je odkaz nejen na katastrofální lesní požáry v USA, především v Kalifornii, ale zelený strom symbolizuje právě Green New Deal, což je varianta, že v roce 2021 Green New Deal jako plán skončí v troskách a shoří pod tlakem reality, ekonomické světové krize, národy budou mít jiné starosti, než se zabývat zelenými zdroji energií. Dále vidíte symbol komunikačního programu Zoom, který se stal nástrojem digitální komunikace online v roce 2020. Pomocí programu komunikují školy, žáci, studenti, učitelé, banky, je to prostě symbol digitální ekonomiky. A pod tím opět vidíte symbol koronaviru.

Druhý válec jako jediný ze všech 4 je zastaven a s Bidenem uprostřed jako vytočenou volbou. Ostatní 3 válce jsou stále v pohybu s rozmazanými obrázky

Zásadním detailem je dynamika hracího automatu na obálce. Druhý válec jako jediný je zastaven a s Joe Bidenem uprostřed válce jako vytočenou volbou. Ostatní válce zobrazují pohyb, obrázky jsou rozmazané se stopami šmouh znázorňujících pohyb a otáčení válců směrem nahoru. Tento signál tak jasně ukazuje, že časopis The Economist tímto naznačuje, kdo v roce 2021 bude prezidentem v USA. Ovšem může jít i o něco jiného, o symboliku prezidenta, který byl vytočen na falešném zařízení, na podvodném automatu, stejně jako všechno ostatní, co na válcích jednoruký bandita nabízí. Symbolika by tím byla více než jasná a výstižná.

Lockdowny jsou brutálním nástrojem na násilné donucení populace k přechodu do éry digitální ekonomiky a následně všeho, co s ní souvisí, bankovní identita, nepodmíněný příjem atd.

Jednoruký bandita tak nabízí sice spoustu kombinací, které mohou padnout po zatažení za páku, ale pokud zatáhnete, tak ať padne jakákoliv kombinace, položíte si otázku, jestli se něco změnilo? Ne, nezměnilo se vůbec nic, bez ohledu na to, jaká kombinace padne, tak pokaždé výsledek znamená plán, cíl a naplnění vize globalistů.

Čína převezme procesy řízení, spolu s ní čínské sociální sítě a s nimi i sociální kredity, koronavirová hoaxiáda bude pokračovat celý rok 2021. Globální ekonomika může růst, protože národní ekonomiky budou krachovat. Přesně tak, to není nesmysl, to je přesně to, o co globalisté usilují. Graf růstu světové ekonomiky není na jednorukém banditovi náhodou. Zrádci národa v rolích politiků v ČR i na Slovensku se již tento rok na tomto plánu podílejí. Máte to před očima a nevidíte to? Já vám to odhalím.

Banky postupně začnou rušit bankomaty, protože během koronavirové krize se lidé naučili platit kartami a mobilními telefony

Na Slovensku mají lockdown. Tady v Německu máme lockdown. V USA v mnoha státech mají lockdowny. V Izraeli je lockdown. Co je to lockdown? To je uzávěra kamenných obchodů všech druhů, s výjimkou Babišových… eh, pardon, potravinových. A několika dalších. Pouze potravinové obchody a k nim ještě lékárny mohou být otevřeny, ostatní prodejny, provozy, restaurace, kina, divadla a další mají prostě smůlu. Mohou jenom držet hubu a krok a pomalu krachovat, pomalu a bolestivě finančně krvácet. Jenže, lockdown se nevztahuje na online e-shopy a ani na kurýrní společnosti, ani na poštu. Takže, co to znamená?

Lockdowny podřezávají krk kamenným obchodům, aby na jejich troskách mohl vyrůst Brave New World a jeho digitální ekonomika, kde budou svět řídit korporace jako Amazon

Nemůžete si jít koupit boty do svého obchodu, nebo do hypermarketu, ale můžete si je koupit od globalistického online obchodu Amazon. Ten ohlásil mamutí tržby [1], nejvyšší za 26 let své existence! Na úkor zavřených kamenných obchodů! Můžete si boty koupit online i na českých webech. Zboží vám přímo domů dopraví kurýr nebo pošta. Takže, kamenný obchod s obuví krachuje, krvácí, ale nosatý Amazon s židovským majitelem Jeffem Bezosem brutálně bohatne a jeho jmění dramatický roste ve stovkách procent, zatímco živnostníček v ČR, na Slovensku, v Německu, v USA, v Izraeli a jinde krvácí, krachuje. On nemůže prodávat v kamenném obchodě a online neprodává, protože se odjakživa orientoval na osobní kontakt se zákazníkem, s nakupujícími přímo v obchodě. Takže, už víte, jaký je to proces?

Lockdown kamenných obchodů v Kalifornii

Je to odporný globalistický proces likvidace konkurence na globální a planetární úrovni pod záminkou virové hrozby, že lidé svojí osobní návštěvou v kamenném obchodě prý způsobí šíření viru. Taková lež! Lháři, podvodníci, svoloč, lidský odpad v drahých oblecích, s ksichty na zvracení a s patetickým výrazem Mesiášů zachraňujících svět. Ano, mám na mysli politiky zaštiťující se péčí o zdraví občanů. Dobytkové, ze kterých se mi chce zvracet. Zhasnou světla a jdou na mejdan do zavřené hospody, jako Roman Prymula. Pod touto záminkou tak světoví sionisté likvidují kamennou, lokální, živnostenskou a národní konkurenci. A podílí se na tom vlády marionet s jarmulkami tady, se zednářskými zástěrami támhle.

Online giganti v době lockdownu generují tak šílené zisky, nárůsty tržeb jsou ve stovkách procent ve srovnání s předchozími roky, lidé jsou nuceni kvůli lockdownům nakupovat online, není jiné volby, protože musí se nakoupit boty na zimu, oblečení na zimu, dárky na Vánoce. Proboha, snad už doufám chápete, proč na Slovensku a tady v Německu udělali lockdowny před Vánoci. No prostě kvůli tomu, aby všichni nakupovali online v rámci digitálu u globálních hráčů jako je Amazon Deutschland, kdejaká Alza, kdejaký Deichmann a nikoliv kamenný obchod tady přes ulici. To byl ten hlavní účel, aby se Jeff Bezos a jeho Amazon a další online giganti mohli napakovat neskutečným způsobem.

Na Slovensku náznaky junty s armádou v ulicích po Novém roce, v Česku armáda nakupuje civilní Toyoty na potlačování demonstrací a nepokojů, které se z USA přelijí do Evropy

Všechny tyto lockdowny mají za úkol převychovat občany jako v nápravném táboře, jako v koncentráku, aby změnili své chování a návyky, aby přestali nakupovat naživo v kamenných obchodech a aby začali nakupovat online v rámci digitální ekonomiky. Jinými slovy, aby lidé nakupovali u nosatého Amazonu  a podobných online derivátů a nikoliv u Franty v jeho kamenném obchodě v podloubí na náměstí. Zlikvidovat malé podnikatele, živnostníky, kamenné obchody, zakroutit jim krkem, podřezat jim ekonomická hrdla, nechat je vykrvácet jako ta podsvinčata, když bude potřeba, tak i za dozoru armády jako na Slovensku.

Toyota Hilux pro AČR

Tam po brutální změně slovenské ústavy a ořezání pravomocí slovenského Ústavního soudu bude od počátku ledna armáda na hranicích, ale i v ulicích dohlížet ve smíšených hlídkách [2] se slovenskou policií na pořádek, protože na Slovensku hrozí výbuch občanských nepokojů po Novém roce spolu s tím, jak Igor Matovič bude prodlužovat Nouzové stavy donekonečna jako Augusto Pinochet v Chile po uchvácení moci v roce 1974, kdy udržoval v zemi výjimečný stav po dobu 16 let, až do své abdikace v roce 1990. Igor Matovič na Slovensku se svým chováním začíná Pinochetovi velmi nebezpečně podobat.

Obyvatelstvo západních zemí se stane nepřítelem svých vlád a tomu musí odpovídat i pozměněná výzbroj armád

Vyslání armády do ulic od 1. ledna lze považovat za velice nebezpečný signál v rozporu s demokratickými principy. Právě i proto česká armáda nenakupuje už obrněná vozidla pro vojáky, ale civilní Toyoty Hilux v počtu 1200 vozů, které nebudou určeny pro válečné zóny, ale pro použití v civilním prostoru [3]. Na koho myslíte, že AČR potřebuje těch 1200 Hiluxů s odmontovatelnou střechou na korbě? No ano, na zvládání protestů, povstání, demonstrací, generálních stávek v ČR v letech 2021 až 2023, ke kterým začne docházet, přesně k tomu potřebuje AČR ty vozy. Nepokoje se z USA přesunou i do Evropy, jednoruký bandita s tím počítá.

Toyota Hilux s těžkým kulometem na konzoli a s povstalcem. Foto z Libye. Tyhle vozy nakoupí Armáda ČR.

Globalisté to myslí vážně s digitální ekonomikou. Hned od 1. ledna v ČR začíná projekt BankID, tedy bankovní identity [4]. Občané už nebudou muset chodit do kamenných úřadů, budou komunikovat s úřady online a svoji identitu budou prokazovat pomocí loginu a hesla do svého bankovního účtu, které poslouží jako ověření a průkaz identity při přihlašování na weby úřadů. A teď znovu se zeptám, víte, k čemu to bude sloužit? No přece k zavedení digitální ekonomiky ve společnosti. Nestačí zrušit kamenné obchody, dojde na zrušení i kamenných úřadů, dojde na zrušení kamenných poboček bank, postupně začnou banky rušit i bankomaty, jako s tím začala už banka Moneta v ČR.

Digitální ekonomika se neobejde bez bankovní identity, v ČR již od ledna

Je to proces přechodu k bezhotovostní společnosti, což je jeden z prvků nezbytných pro fungování digitální ekonomiky. Lidé tak budou izolováni doma, nebudou chodit do obchodů, zboží bude jezdit za nimi domů. Lidé nebudou chodit na úřady, budou se přes BankID přihlašovat na weby úřadů z domova. Rozhovor s úředníkem, bude-li třeba, proběhne přes webovou kameru a aplikaci Zoom, přesně tu aplikaci, jejíž logo je na válci jednorukého bandity. Všechno do sebe dokonale zapadá, rok 2021 bude rokem budování Brave New World, tedy dystopického “Úžasného nového světa”, ze kterého půjde strach.

Švédské BankID v telefonu, využitelné pro ověření identity při vstupu do budov a prodejen pomocí bezdrátového NFC v mobilu

A aby nebylo pochyb, že jde o dílo globalistů, nechali na obálce The Economist poslední skrytý symbol a vzkaz, který je nad tím vším úplně nahoře. Je to těch 11 světel na hracím automatu nahoře. Nejvyšší symbol globalizace to celé zastřešuje. Číslo 11 symbolizuje nedokončený proces globálního řízení, nedokončenost “celé” na globálních hodinách, tedy čísla 12. Číslo 11 na automatu jasně stanovuje, že proces není dokončen, není dokončen proces koronavirové hysterie, globalisté budou v roce 2021 v procesu nadále pokračovat, těch 11 blikajících světýlek je nejstrašnější symbolika a vzkaz, ze kterého mi doslova jde mráz po zádech. O významu čísla 11 pro globalisty si přečtěte zásadní článek zde a dále o modelu Total Control v globalizaci zde. Banditu s jednou rukou proto nelze porazit, pokud se hraje podle jeho pravidel.

Globalizaci lze porazit jen rozbitím hodnot zobrazených na hracím automatu globalizace, škrtněte všechny symboly na válcích a bez nich vám vyjde svoboda bez útisku a područí národů pod hegemony. Vlajka USA roztržená, vlajka Číny netknutá!

Ta pravidla jsou jednoduchá, vhodíš peníze, které ti ani nepatří, jsou půjčené, vhodíš je do slotu a zatáhneš za páku světa. Naskočí nějaká kombinace, která ale nepřinese nic, naprosto žádnou změnu, protože všechny kombinace vedou k naplněné plánů globalistů. Všechny variace, všechny iterace. Jedinou cestou jak porazit jednorukého banditu globalizace, je rozbití jeho hracího automatu. A to znamená co?

Rozbití všech symbolů na hracích válcích. Jejich zničením dojde k osvobození národů světa. Jedině tak, že svět nebude hrát na globálním automatu, jedině tak lze zachránit národní státy, občany, jejich svobody, jejich živnosti. A je jasné, že na rozbití jednorukého globálního bandity by musel přijít kádr, který by se nebál roztočit kladivo a vhodit ho do obrazovky s osudím válců. Snad jednoho dne se někdo takový objeví.

Legendární vzkaz a symbol z filmu “1984” vysvětluje problém a jeho řešení. Vhození kladiva do nástroje útlaku a útisku, do obrovské obrazovky Velkého bratra

Vážení přátelé a čtenáři, přeji Vám hodně zdraví a odvahy do nového roku, hodně odhodlání a pevné vůle, hodně vytrvalosti, hodně vzdoru, hodně přesvědčení a hodně síly pro zvládání toho, co přinese rok 2021. Neotáčejte se zpět, jenom tehdy, pokud se chcete poučit z chyb, jenom takové otáčení má význam. Svět, který se před námi otevře, nechceme žít a odmítáme jeho podobu.

Bude však na každém z nás naučit se čelit novým hrozbám, novým podobám diktátů a despocie, které se budou maskovat za péči o veřejné zdraví a všeobecné dobro. V novém roce budete potřebovat pilíř, o který se budete moci opřít. Tím pilířem vám i nadále bude náš server. Děkujeme vám za celoroční podporu, morální i finanční a věříme, že i v novém roce zůstaneme vašim zdrojem č. 1 pro nefiltrované domácí i světové zpravodajství, publicistiku, analýzy a komentáře. Na stráži našich národů a svobod, až do vítězství nebo úplného vyčerpání!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Společně na konci roku

Vážení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vašich možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu a zachování našeho společného projektu.

Je nám jasné, že tento rok byl Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Teodor
Návštěvník
Teodor


Svět v roce 2021 se podle predikce The Economist stane kasínem”
To bude sranda, kdyz nebude vitr a slunecno a vpadne “zelena” elektrika! To se zase bude plati oblazky nebo muslema nebo nejakym paznechtem jako v dobe kamenne!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Tak nějak. Načtěte Seka a Zulu. Buďme připraveni.

Hulmiho Ukolen
Návštěvník
Hulmiho Ukolen
Dáša
Návštěvník
Dáša

Toho Bohumila uvádí do chodu kdo?

Frank
Návštěvník
Frank

Takové sra.čky někdo čte?

Zdenda63
Návštěvník
Zdenda63

No vida… A pak, že to dělají pro zdraví lidu…

Covid udělal z desítek lékařů a vědců miliardáře – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-udelal-z-desitek-lekaru-a-vedcu-miliardare-40346656

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zdenda63
opět chybná formulace Novinek.cz. Správně je “covid udělal z desítek podvodníků zapojených do covidového svinstva miliardáře.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Nyní se vytváří Nové paradigma reality.

V roce 2020 se starý systém rozpadl a v roce 2021 začne lidstvo ve velké křeči a ve velkém boji vytvářet Nový systém.

Všechny moderní pojmy reality jsou samozřejmě k dispozici všem z nás a dokonce i samozvaným vládcům světa. A oni toho hojně zneužívají tím, že například mění minulost a říkají, že nacisté osvobodili svět ve druhé světové válce a osvoboditelům říkají, že byli útočníci.
Nyní se vytváří Nové paradigma reality a staré struktury toho zneužívají. To je to, co se nám nyní děje. Pro lidi je nesmírně důležité v tomto roce navazovat vztahy a vytvářet s jejich pomocí sítě. Staré struktury nikdy nechtějí jen tak odejít a platí to i teď. Oni se chtějí transformovat v souladu s novou energií a zůstat tam, kde byli i doposud.

Hraje se velmi nebezpečná idea ve světě. Jde o manipulaci obrovských rozměrů. Současní vládci světa se postavili sami na trůn v té formě, jakou doposud tady máme od poloviny 18. století. Pokud budeme do roku 2024 moudře konat, tak se jich v roce 2025 – 6 zbavíme.

Oni spěchají s robotizací lidí, udržují nízkou frekvenci strachu kolektivu a vytváří nový druh kontroly nad lidským vědomím, přesměrovávají duchovní vývoj, dobývají klíčové zdroje ve světě, ničí zdroje ve světě (mění počasí a udržují husté mraky nad krajinami, ničí přírodu). To vše jen proto, že se má ten přirozený vývoj a pokrok zastavit. Skrze očkování může dojít ke genetické modifikaci člověka (začnou se mu rodit příšery s různou mírou postižení) a to by byl konec lidstva, pokud si tuto cestu lidstvo vybere. Aby se tomu zabránilo je nutné jedno a to je, že stará civilizace, která se nyní rozkládá, ať se úplně rozpadne.

A my potom vytvoříme nové formy a struktury žití. Máme dva až tři roky nato, abychom se probudili a uvědomili si vážnost situace, že ta šílená pyramida moci se sice zlomila, ale stále ještě stojí její základ a to jsme my lidé. Odmítneme-li utopistické, technokratické ideje, vyhrajeme a to buď s oběťmi a nebo bez nich.
Pokud vyhraje americké volby Biden a jeho klika, rozšíří se konflikty po celém světě. Pokud budeme moudří budeme vědět, že se máme určitým způsobem omezit, soustředit se na sebe, soustředit svou energii na to něco, co my chceme, abychom jako lidstvo dosáhli. Když už víme co chceme přijdou i znalosti k realizaci toho co chceme.
Nejdůležitějším aspektem roku 2021 je, že jako v roce 1988, 1999 a 2008 vstoupíme do nové krize, která bude trvat po celý rok. Tento cyklus krizí skončí v roce 2032. Lékem na tyto probíhající krize je flexibilita, změna, komunikace. Téma krize je napětí mezi starým a novým, mezi tradicí a pokrokem. Tento konflikt může znamenat anarchii, neúctu k zákonům a neúctu k autoritě. Tato energie umožní lidem v krátké době provést změny, které povedou k osvobození od zkorumpovaných globalistických vlád. Ovšem má to háček, že vliv uranu může těmto náhlým změnám i určitým způsobem bránit.

Lidé nemají žádnou povinnost respektovat zákony, které jsou přijaty vládou, která volby vyhrála podvodem. A to nejenom v Americe, ale i jinde ve světě (to se týká i očkování). Neproběhne sice ve světě velká revoluce typu 1848 nebo 1917, ale k určitým změnám určitě dojde. Nejlepší by bylo, kdyby tato revoluce proběhla na úrovni vědomí (lidem by se konečně ROZSVÍTILO). Pokud by přijalo lidstvo nové hodnoty, nový bankovní a ekonomický systém. Když by se začala využívat volná energie, to by byla obrovská reforma, která by přišla a tak by se lidstvo vyhnulo jakémukoliv násilnému konfliktu (to je příliš idealistická vize a ta v duálním světě nefunguje).

Bohužel, někdo chce spíš válku jako RESET, protože jsou již navyklí resetovat svoje dluhy válkou (a zase půjčovat na obnovu poničené země). No a potom se udělá zase Nový starý řád – NWO (NEŘÁD). Teď už to tak docela nemůže proběhnout, protože začala již jiná doba, takže se tento způsob RESETU nepovede. „Pokrok“, který teď chtějí Technokraté nastolit (totální kontrola, čipování, genetická manipulace) může naopak konzervativní (patriotická) energie zastavit.

Správně tedy má REVOLUCE ve světě proběhnout jenom na úrovni VĚDOMÍ a teprve pak bude mít lidstvo užitek z toho i na fyzické úrovni – ne naopak (to by vedlo k ještě většímu potlačení vědomí a to je z vesmírného hlediska nepřípustné – v této Nové době).
Jakmile mluvíme o Vodnáři musíme mluvit i o Lvu, protože je tato osa vzájemně aktivní. Rok 2021 až 2026 je důležitý, protože určuje jak vstoupíme do této éry Vodnáře (éry skutečných Informací – nikoli lží, i když by nás nimi rádi krmili ještě hodně dlouho). Zda, jako lidské bytosti, které budou i nadále u sebe rozvíjet duchovní a mentální (citové) schopnosti vnímání světa kolem nás a nebo jako modifikovaná monstra potlačeného vědomí (se ztrátou citové komunikace).
…….pokračování

J.K.
Návštěvník
J.K.

Utopické plány se spoléhají na energii archetypu samotného Vodnáře v jeho negativní formě. Ti, co nějak získali (ukradli) tuto “moderní technologii” chtějí ovládnout svět pomocí počítačů. Jejich totální kontrola se u nich projevuje jako za druhé světové války – AUSWEIS (požaduje po každém – Identifikační dokument), který je někde v pasu (ze začátku) a v čipu (později). To znamená, zda je on OČKOVANÝ (tedy podřízený systému) nebo NENÍ. Taky víme, že se lidem v koncentračním táboře dávalo něco, co oni sami nechtěli (nyní se buduje elektronický koncentrační tábor – čipová „svoboda“ pohybu v určitém elektronicky vyhrazeném prostoru, pod ROUŠKOU umělé nemoci). DeBill Gates řekl, že se má snížit množství oxidu uhličitého ve světě, ale to je to, co my vydechujeme. To znamená, že chce zmenšit počty lidí takto přirozeně – jakoby znečišťující životní prostředí (což je pro něj jen jiná verze plynové komory). To je to omezování svobody (nasazená rouška je i o omezování dýchání a otrava vlastními plyny – pomoc lékařů kyslíkovými přístroji toto udušení jen nevědomě dokončuje – Indičtí vědci: Kyslík je jed, k životu ho nepotřebujeme https://az247.cz/indicti-vedci-kyslik-je-jed-k-zivotu-ho-nepotrebujeme/ ) čímž se archetypální negativní vliv Vodnáře projevuje.

Na druhou stranu má archetypální projev Vodnáře i pozitivní stránku a tím je více projevený ženský princip. To znamená, že my uznáváme skrze ženský princip kolektivní energii, kolektivní pocity, mluví se o uzdravení přírodním způsobem, trvá se na přírodních a univerzálních zákonech apod. Více se užívá alternativní věda, alternativní informace, astrologie nachází své nové místo ve společnosti.
Takže pokud mluvíme o energii Vodnáře musíme i integrovat energii Lva co je jemu naproti – což je mužský princip! S otázkou Lva a Vodnáře se otevírá otázka autenticity v člověku a kolektivu. Autenticita je spojena s kreativitou a láskou. To, co chtějí Technokraté provést ve světě je to, co anuluje lásku, co bude bránit rození dětí. My můžeme bojovat jako lidstvo pro sebe pouze tehdy, když budeme milovat sebe, svoje děti, tenhle svět, celé lidstvo (dodávám také i vesmír jako jednotný organismus – nesmíme zapomínat). Vážit si sebe, celého lidstva, celého vesmíru. Pokud bude v nás hořet i nadále ten plamen života, který byl v letošním roce tlumen nejnižšími negativními frekvencemi strachu a my se naopak letos dostaneme do frekvence lásky, třeba i za pomoci cvičení (umělé počasí bude i nadále utlumovat naši aktivitu) budeme mít šanci se osvobodit.
Bojovat za svobodu máme, ale z lásky, nikoli z nenávisti, jinak budeme neúspěšní. My nosíme v sobě lásku pro tento svět, pro tento život, pro naši svobodu. Správná motivace vždy vychází z lásky nikoli z nenávisti (která plodí jen další nenávist a strach). Jdeme do boje proto, že cítíme lásku k těm co chceme ochránit a proto vítězíme (nedovolíme strachu a nenávisti se prosadit).
To neznamená, že nebude ve světě žádný křik, že se nám to nelíbí, to co dělají. Když se rodí křik, to znamená, že působí element dřevo (ten začne přirozeně působit od roku 2022 až 23, nyní je element kovu 2020 – 2021, nebo také vody – utlumení), že člověk už je připravený, má tu správnou sílu, má odvahu a jde na věc a vyhrává (nastává ten správný okamžik). Máme naopak zapomenout na to reptilské vědomí, které nám bylo vštěpováno velmi dlouho – já se musím prosadit kvůli sobě, vezmu si všechno abych přežil.
Lidé naopak si musí po celý rok udržovat v sobě jiskru života – mít se rád, udělat něco co ho bude činit šťastným. Která nám říká, že to bude dobré, že s láskou zvládneme ten proces, který musí proběhnout. Tesla řekl, že neexistuje jediné souhvězdí, mlhovina, které by neovlivňovalo osud člověka. A dále řekl, že Celý vesmír je živý a že sluneční světlo a teplo ovlivňují všechny organické látky a anorganické jevy. Dále dodal, že kdykoli dojde k aktivitě v důsledku síly, dokonce nekonečně malé síly, dojde k narušení vesmírné rovnováhy.
My nyní žijeme v době obrovské nerovnováhy, která se vytvořila za tu dlouhou dobu. Ale máme vědět, že tento disbalanc nemusí ovlivňovat naše vědomí (pokud nezůstaneme ve strachu) a tak můžeme skrze lásku znovu obnovit ztracenou rovnováhu.
Ať stále hoří světlo našeho vědomí!
https://www.youtube.com/watch?v=XVEO7g9UPQw

PaVo
Návštěvník
PaVo

Důkaz nejpřesvědčivější, lidé neumírají nikterak více než v každém roce, hrobníci, resp. pohřební služby to vědí a já sleduji ty 2, co mám ve městě. Źádná přidaná vitrina kvůli většímu počtu a mezi parte jsou též vzpomínková, jak je tady zvykem. Parlamentní listy neza pomněly na manipulaci slovem “názor”. Nejde o názor, jde o fakta a důkazy. To je sakra rozdíl.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Covid-pohledem-hrobnika-Nazor-jaky-dnes-neslysite-Lide-se-boji-smrti-tedy-neznameho-Babisovsky-zmetek-648945/diskuse?p=2

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Kdo se bojí smrti, umírá každý den.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

To mně pobavilo. Generální tajemník NATO Stoltenberk se nechal slyšet , že NATO se zaměří na eliminaci hrozby biologických zbraní. Že by se NATO rozhodlo zbavit se konečně v alianci teroristických USA které se za NATO se svou agresí a světovým terorismem schovávají a jsou díky své blbosti i nejznámějším a prokazatelných výrobce biologických a chemiských zbraní, přes jejich celosvětový zákaz? A židofašistická klika z USA spřažená s Izraelem kteří v podstatě jsou jedinní kdo se prokazetelně neštítí a nerozpakuje je užívat pro své zvrácené plány, na to říká co ? Strejdovi Stoltenbergovi nepřišli na účet od žida prachy , že začal rýpat?

bokke123
Návštěvník
bokke123

Všechno je to jen hra, Stoltenberg je také zednář. Ať se porvou v klidu mezi sebou.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Přejí vše nejlepší do Nového roku všem lidem dobré vůle. A Motto pro r.2021 ? “Cokoliv je lepší, než nechat si
srát na hlavu od žida a jeho slouhů”

Antireptil
Návštěvník
Antireptil

Skoro 500 komentářů.
To je dobře, čtenářů přibývá.
Věděl jsem ze seznam a novinky jsou hnůj, ale tento rok ten hnůj byl do očí bijící, takže hodne lidi určitě hledá jiné čtivo a tady se čte dobře 🙂
Velký respekt vedoucímu kolotoče 😁 a jeho týmu 😊

Radek
Návštěvník
Radek

comment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment imagecomment image

bokke123
Návštěvník
bokke123

Tohle by se mělo vyučovat v občanské nauce a povinně!

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Radek
Díky za připomínání … 😉
Kdyby měl někdo zájem o celou knihu, tak link už tu párkrát byl, a je na ulož.to :
https://ulozto.cz/file/6NKFCIAGhaTr/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pdf

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Perfecto.Ale příliš nás napínáte. Delší lekce a doufejme, že to nemá 900 stran!

Drto
Návštěvník
Drto

PDF má 283 stránky. Hodně grafů, spousta životopisů potentátů, co EU mají na svědomí.

Jaryn I
Návštěvník
Jaryn I

Říkám si, kdy v rámci prevence Covidu zavedou právo první noci, nebo zásun, ovšem o dirku vedle, místo očkování.
Přepokládám, že opět projde bez potíží.