Svět v roce 2016 – bude na papeže spáchán atentát? Jsou papež...

Svět v roce 2016 – bude na papeže spáchán atentát? Jsou papež a Merkelová marxisté? O čem je obálka The Ecomomist? Videa

Svět v roce 2016 – bude na papeže spáchán atentát? Jsou papež a Merkelová marxisté? O čem je obálka The Ecomomist? Videa

Obálka časopisu Economist vždy nějakým způsobem informuje o událostech v nastupujícím roce, tak se zkusme podívat na obálku pro rok 2016 (a nejen na obálku, protože bohatší sdělení jsou uvnitř časopisu).

Na obálce dominuje Angela Merkelová, čímž obálka připomíná vydání časopisu Time, kterým byla Merkelová vyhlášena osobností roku 2015. V devítce postav, v jejichž čele stojí, jsou po stranách vždy čtyři a čtyři v tomto pořadí: 1) USA, Clintonová – USA, FED, Yellenová, 2) Čína, prezident Si Ťi Pching – Indie, premiér Módí, 3) USA, prezident Obama – Rusko, prezident Putin, 4) Japonsko, premiér Šinzo Abé – VB, premiér Cameron.

Tato devítka postav tak představuje hlavní představitelé jak atlantické tak euroasijské strany světa, přičemž Německo (Evropa) je uprostřed a řekla bych, že tak symbolizuje hlavní roli, resp. finále, globalizace. Obě ženy hned za Merkelovou vnímám jako symboly toho, čehož důležitost je v rámci globalizace nutné snížit, a tím by měla být jako role amerického prezidenta (proto obrázek kandidátky na prezidenta) tak role FEDU (proto obrázek šéfky Fedu). Ve stejném duchu vnímám i tři postavy vrcholných zemí atlantické kultury, které proto stojí zcela vzadu – americký prezident, britský premiér a japonský premiér.

Všech devět postav má barevné oblečení, pouze dvě však mají barevné tváře: čínský a ruský prezident. Dá se tomu rozumět tak, že jsou “živé”, protože jde o představitelé budoucnosti, zatímco ostatní postavy již jen dohrávají své role. V tomto smyslu by barevnou tvář měl mít i premiér Indie a že jí nemá, lze možná vysvětlit tím, že takřka nad ním (přesněji nad Putinem) je v barvách zobrazena tvář pákistánské aktivistky v zeleném šátku Malaly Yousafzai. V barvách je tedy zobrazena představitelka islámského (!) Pákistánu, se kterým má Indie konflikt od rozdělení v roce 1947.

V horní řadě jsou v barvách zobrazeny tváře zleva takto:  Ch. Lagardeová, šéfka MMF (při vzniku čínské AIIB měla velmi oslavný projev na adresu Číny), dáke Marie Le Pen, francouzská nacionalistka a vedle ní F. Mogherini, italská levicová politička, současná místopředsedkyně Junckerovy komise a šéfka evropské diplomacie. Dále je to Tim Berners Lee, tvůrce WWW (“celosvětová internetová síť”). A papež František.

Když se na barevné tváře podíváme opět optikou, že jsou pro proces globalizace důležité, pak u šéfky MMF je to jasné, stejně tak u Mogherini i u tvůrce WWW a papeže. Postava Marie Le Pen se v tom zdá být sporná a očekávalo by se, že v barvách bude spíše prezident Hollande. Ale není to nakonec tak, že pro rok 2016 bude podstatnější postava nacionalistky, tedy taková, která v jedné z evropských zemi (ač třeba nevědomě) spustí žádoucí konflikt mezi křesťany a muslimy?

Tomu by odpovídalo to, že ta zvláštní postava vpravo vedle Hollandeho má představovat Hitlera – a nevyvolal snad Hitler celoevropský konflikt právě nacionalismem? A postava Hitlera je zvláštní ještě jinou věcí – pod ní je H. Clintonová (jako kandidátku na prezidenta ji nyní vnímejme pouze jako symbol USA) a nad ní je karikatura B. Asada, což lze v souhrnu vnímat i tak, že z USA vedly nitky jak k Hitlerovi, tak nyní k Asadovi, přičemž obě tyto postavy mají mít společné pouze to, že mohou být symbolické pro válku na evropském kontinentu (resp. další větovou válku).

A k tomu stojí za pozornost ještě další postava nad hlavou H.Clintonové, kterou představitel Saudské Arábie. Na obrázku je to saudský princ Alwalid Bin Tatal (který pro globalizátory zřejmě má i ten význam, že se vzdává majetku přesně tak, jako k tomu vyzývá papež, protože dal 32 miliard dolarů na charitu – ale to jsem odbočila).

Horní řadu doplňují ještě prezidentka Brazílie Vilma Rousseffová, jejíž význam je m.j. v pořádání OH 2016, dále kanadský premiér Justin Trudea (jeho otec měl být přítelem R. Nixona) a zcela vpravo je nigerijský prezident Muhammadu Buharu (tenměl úspěšně bojovat proti organizaci Boko Haram). Zcela nahoře pak jsou papež a moskevský patriarcha Kirill, tedy představitel západní vatikánské a ruské pravoslavné církve.

Theodor II. představitel pravoslavné církve a papež František na setkání v květnu 2015

Co obálce dominuje?

Zcela jistě je to Angela Merkelová. Ale nad ní je to papež František s méně dominantní postavou moskevského patriarchy Kirilla. Ještě nad nimi však je to obrázek Slunce a to je zřejmě zásadní rozdíl mezi obálkou loňskou a letošní. Té loňské dominoval obrázek dvou stran světa:

Na loňské obálce nebyl papež a Merkelová ještě stála bokem vedle amerického prezidenta uprostřed, zatímco Cameron už symbolizoval přechod moci směrem na Východ, což Británie potvrdila nejdříve vstupem do čínské AIIB a později velmi okázalým přijetím čínského prezidenta. S Ruskem se stále počítalo (a počítá) jako se součástí atlantické strany světa, vstupem do Sýrie však Rusko zamíchalo kartami. S odstupem času je na obrázku významné nejen datum teroristického útoku v Paříži (13.11.15), ale především postava Krysaře, což je postava z německé legendy, za tučnou odměnu lákající krysy hrou hrou na píšťalku k řece, ve které se pak utopí  (a kdoví, co čeká uprchlíky, nemluvě o tom, že mnozí se již nyní topí doslova a do písmene?)

Slunce a papež

Ale zpět k letošní obálce a k dominujícímu Slunci. Můžeme říci, že Merkelová svůj úkol ve velkém již splnila (a že jej jako hlavní postava bude i nadále plnit) a že svět již je ve střetu mezi křesťany a muslimy. V letošním roce je tedy v plánu realizovat pokračování globalizačního scénáře – vytvoření “sluníčkové” kultury, která z tohoto střetu vzejde. Ve výsledku by neměla být ani křesťanská ani muslimská, ale ateistická, tedy vyznávající pouze kult Slunce, tzn. satanismus s jeho oslavou čísla 6. Což je vlastně náboženství, které je nejstarší na světě, náboženství Jezidů) a které je dosud udržováno na území Kurdistánu, tedy na území Turecka, Arménie a biblické hory Ararat,  tedy na území, které v současném světovém dění hraje tak významnou roli (více např. zde).

Slunce na obálce má dvanáct paprsků a ve skutečnosti představuje hodiny. Tím jako by ukazuje čas, na který který si “sluníčkové” náboženství muselo počkat. Slunce ukazuje čas, který musel uplynout od biblické potopy světa (od Araratu) k současnému finále globalizace, ve kterém se mají všechna náboženství, která mezitím posloužila svému účelu, střetnout tak, aby byla zlikvidována.

A hlavní postavou v tomto dění má být papež a ne náhodou je pro současného “předpovězeno” (dle mého správnější je “naplánováno”), že bude posledním (předposledním?).

Papežský úřad tomuto účelu od začátku slouží a ne náhodou finální papež volá m.j. po chudobě. Ale tím hlavním úkolem, který před globalizátory stále stojí, však je Rusko. Rusko a jeho pravoslavná církev, která se proti Vatikánu (Západu) vzbouřila už před tisíci lety (schizma 1054) a kdy došlo k rozdělení katolické a pravoslavné církve. Od té doby Rusko ne a ne úspěšně k západní, atlantické straně světa připojit =pokořit a globálně si přivlastnit jeho zdroje tak, jak se to s pomocí církve podařilo na Západě, obzvláště pak v USA, jejichž obyvatelstvo je vystavováno stále většímu chudnutí.

Výraz moskevského pravoslavného patriarchy Kirilla na obálce jako by potvrzoval, že Rusko nesdílí nadšení Vatikánu a že to s ním i nadále bude těžké – bez ohledu na to, že globalizátoři už papeže s patriarchou vidí jako jeden celek se sluníčkem nad nimi.

Slunce a motýl

U Slunce je dále vidět motýl. Můžeme jej vnímat, jako že snad hraje všemi barvami a tedy symbolizuje multikulturní lidstvo, ale jeho symboliku vidím v něčem jiném a tady musím použít kousek astrologie. Jen jedna planeta v astrologii symbolizuje totální transformaci a tou je planeta Pluto (“náhodou” v roce 2006 vyřazena z planet sluneční soustavy). V astrologii symbolizuje nezvratné procesy, takové, kdy se čas dělí na “předtím a potom”. Pluto bylo objeveno v roce 1930, kdy vznikla velká ekonomická krize a kdy se zrodil fašismus, který následně vyústil v 2.WW  a s ní v genocidu lidstva. Ta vyvrcholila použitím atomové bomby a název “plutonium” pro tuto energii vůbec není náhodný.

Život na planetě tím neskončil, ale došlo k událostem, které lidstvu přinesly hlubokou transformaci, a to především v myšlení. Pluto tedy nepředstavuje konec, ale proměnu. Je s ním spojována postava ptáka Fénixe, vstávajícího z popela a v souvislosti s tím, že vládne znamení Štíra (smrt, dušičky, podsvětí, Hádes), je energie Pluta symbolizována i hadem, který se proměňuje tím, že svléká starou kůži, tak i orlem, který hada nese v pařátech poté, co nad nim (nad temnými stránkami) zvítězil a na rozdíl od něj už se na svět dívá z výšky moudra a nového poznání.

A jedním z velikých symbolů této transformace je motýl, který v průběhu života prochází čtyřmi stádií. Na začátku motýl naklade vajíčka. Z vajíčka se vylíhne housenka, která okamžitě hledá potravu a ve své nenažranosti je schopna ji najít kdekoliv. Přitom během života několikrát svléká kůži, protože jak roste, ta původní je jí vždy malá – housenka podstupuje nenápadné transformace. Ve svém předposledním stadiu však prochází proměnou, kdy se může zdát, že zemřela a to je tehdy, když se zakuklí. Ve skutečnosti nezemřela, ale pouze prochází vrcholnou transformací, po které ji čeká finální fáze: zrodí se jako nový motýl!

Melek Taus s křídly a dvěma hady, postava nejstaršího náboženství na světě, Jezídů  

Když se touto optikou podíváme na nejstarší náboženství, náboženství Jezídů zpod hory Ararat, které oslavuje Meleka Tause (motýlí muž?) a stejnou optikou se podíváme nejen na motýla v blízkosti Slunce na obálce, ale i na postavu papeže, na celé dějiny naší biblické kultury i na její současné finále, nepřipomíná to vše proces stádií transformací, kterému někdo velmi dobře rozumí a podle nějž řídí lidstvo napříč historií až k tomu, co se děje dnes?

O co jde? Odpovědi hledejme uvnitř časopisu a ptejme se:  “Je papež marxista?”

Na obálce The Economist toho není tolik, kolik se skrývá uvnitř časopisu, kus odpovědi je na této dvojstránce:

Na ní už vidíme, že nejvýše zobrazenou postavou není papež František, ale na stejné úrovni s papežem je to jiná postava – postava Karla Marxe. Mezi nimi je budova v čínském (babylonském?) stylu, k čemuž bych doplnila, že už dlouho nepovažuji za náhodu, že v Číně se sešly oba hlavní -ismy dvacátého století: kapitalismus i komunismus.

Je papež ve skutečnosti komunista-marxista?

Můžeme se stokrát dohadovat, co bylo za první barevné revoluce, za VŘSR, zavedeno Leninem v Rusku, fakt je takový, že Lenin a Trockij v něm zaváděli myšlenky Karla Marxe. Můžeme stokrát namítat, že to nikdy nebyl ten dokonalý komunismus a protože Stalin se marxismu (sionismu) postavil a místo něj zavedl svůj vlastenecký socialismus, ani se nedozvíme, jak by to v opačném případě vypadalo. Většina ale jistě zná povídání, jak za komunismu bude na zemi Ráj, jak nebudou potřebné peníze, jak každý bude mít tolik, kolik potřebuje (mimochodem, na každém kroku lze potkat jehovisty, svědky boha Jahve, hlásající ráj na zemi, který nastane za dva tisíce let (!) po smrti Ježíše). A neblížíme se snad ke společnosti, která peníze zruší a kde všichni dostanou vše potřebné?

Ať už tento ráj na Zemi má způsobit návrat Ježíše, jak o tom hlásají jehovisté a církev, či zavedení komunismu, jak to sepsal Marx, zdá se, že ani v jednom případě nebylo řečeno nic o tom, že někdo tento proces bude řídit a že ten někdo bude mít pod kontrolou celosvětové zdroje. A ač je bude potřebným přidělovat podle vlastního uvážení, tedy skromně, sám jich bude mít hojnost. A zdá se, že ten někdo za tím účelem dal světu jak biblické učení a papežský úřad, tak učení Karla Marxe. A že obojí je jedno a totéž přesně tak, jak to ukazuje magazín The Economist.

Už kdysi jsem četla, že jediný systém, který se vyrovná křesťanství, je komunismus. A papež František, který po vzoru Františka z Assisi přijal jeho jméno a stejně jako on volá po životě v chudobě,  jako by to od nástupu do křesla Vatikánu potvrzoval, i když tím, že tuto myšlenku vyvrací: “Komunisté okopírovali křesťanský boj za chudé”.

Tuto větu papež František pronesl poté, co je stále více obviňován, že je marxistou (více zde, zde). Jeho volání po životě v chudobě může vyznívat velmi křesťansky a líbivě, ale nemyslím si, že on, stejně jako jeho předchůdci a vůbec všichni vrcholní představitelé církve jsou tak hloupí, že nevědí, že ve skutečnosti neslouží křesťanství, ale těm, kteří se velmi snaží prosadit chudnutí lidstva. A to nikoliv z nějakých bohulibých zájmů, ale čistě ze zájmů mocenských – kdyby tak hloupí byli, do svých křesel a pozic by se nikdy nedostali.

K postavám papeže Františka a Karla Marxe, zobrazených na nejvyšších místech obálky. tedy už jen tolik, že mezi manipulací lidstva křesťanstvím a manipulací komunismem nevidím rozdílu.

Další postavy na dvojstraně

Pravé polovině dvojstrany zcela dominuje Bill Clinton a kromě toho je to jedna z mála postav, která opět nemá černobílou tvář. Když se tímto pohledem podíváme na dvojstranu jako na celek, tak v barvách na ní dominují postavy USA (bývalý americký prezident), Čína (čínský prezident) a Rusko (ruský prezident). Pokud prezidenti Číny a Ruska jsou barevní jakožto představitelé zemí, se kterými je nutno počítat, proč je v barvách i bývalý prezident země, která má ustoupit ze své pozice? Vzhledem k tomu, že Obama, Clintonová i šéfka Fedu jsou černobílí, což by ústup USA potvrzovalo, napadá mě, že Bill Clinton je v barvách proto, že je postavou, která by budoucímu prezidentovi USA (ať už jim bude kdokoliv) měla vysvětlit, jak se věci mají a že USA tedy už nebudou tou mocností, jakou bývaly.

Za postavou Clintona dále jakoby byly osoby, které svou globalizační roli již splnily či již spolehlivě plní – po pravé straně Billa Clintona vidíme Billa Gatese, vrcholného představitele environmentalismu a snižování populace, nad ním vidíme symbol Hollywoodu Elizabeth Taylorovou. Nad nimi pak je nápis AIDS, který lze vnímat jako výsledek environmentalismu a zábavního průmyslu.

Po levé straně Billa Clintona stojí Tony Blair, představitel Británie a hned za ním se dočkal i náš vrcholný globalista, Václav Havel (podobnost politiky Británie a Česka mi vždy přišla zvláštní).

Pod nápisem Freedom je snad i postava Netanjahua, což je další z postav na pravé straně dvojslistu, které zřejmě lze považovat za již ne příliš důležité, neboť v procesu globalizace již splnily své role.

Symboly

Symbolů je jak na titulní tak na vnitřní dvoustraně spousta, velmi významná se jeví symbolika čísel (další významné datum?), ale o tom později, teď se zaměřím jen na některé, protože všechny v jednom článku ani popsat nelze.

Globus

Jestliže v minulém čísle byl symbol zeměkoule tam, kde je teď Slunce, nyní jako by se globus nacházel co by zelená koule nad hlavou Bašara Asada. Má to snad znamenat, že sluníčková kultura už má vyhráno, nyní už jde jen o to, jak budou rozděleny další role a o tom se rozhodne v Sýrii (a vůbec na území Turecka, které je stále více dehonestováno a kde vše spěje k vytvoření Kurdistánu?). A můžeme Sýrii a k tomu Turecko s jeho spojenci a vznikem ISIL vnímat i jako místa, která měla (mají) posloužit přistěhovalecké vlně do Evropy a tím ke konfliktu, který povede k chudnutí lidstva a tím k zavedení marxismu a tím následně k tomu, že přírodní zdroje budou na příděl, čímž se planeta opět zazelená?

Vlajka USA

V pravé části nahoře jako by padala někam do komína, zatímco v přední části přímo před Merkelovou vidíme její obdobu, ovšem ve zcela jiných barvách, které můžeme nazvat duhovými – multikulturními. Že to tak bylo myšleno, o tom může svědčit pět olympijských kruhů, které všeobecně jsou symbolem pěti kontinentů a v souhrnu symbolem globalizace od doby vzniku OH. Vlajce dominuje zelená barva, stejná, jakou má globus nahoře a stejná, jakou má kravata Obamy – mají se Spojené státy americké vzdát své vůdčí role ve prospěch vzniku Spojených států světa? Vlajka i kruhy pod ní se mohou jevit, že mají souvislost s OH 2016 v Brazílii, ale myslím, že význam je širší, přesto bude velmi významné pozorovat zahajovací i závěrečný ceremoniál letošních OH.

Čínská miska, čínské hůlky

Vlevo vedle vlajky a olympijských kruhů (po pravé straně Merkelové) je něco jako oválný stůl, na kterém je čínská miska s čínskými hůlkami a s čínskou vlajkou, což jasně vypovídá o nastupující roli Číny. Stůl však má i podobu UFO a zároveň symbolizuje postavu byznysmana, což by se dalo číst tak, že další ekonomický růst světa (obchodování) musí být přizpůsobeno nové, kosmické době.

Kolo a postava na něm s mobilem v ruce   

Zcela vlevo (pod postavou Obamy) je nějaká postava na kole, která v ruce drží mobilní telefon. Na mobilu je nápis Venmo Me. Dohledala jsem, že Venmo je aplikace Apple pro bezhotovostní platební styk, takže by to mohla být symbolika odstraňování peněz a zřejmě i na tom by Čína v nové době měla pracovat.

Mobilní telefon vedle ruky papeže

To, co se nachází nahoře vedle pravé ruky papeže, je rovněž mobilní telefon, na kterém jsou opět tlačítka pro bezhotovostní platební styk. Kdo v kódech zboží vidí tři šestky jako číslo šelmy, ten se jistě zamyslí, proč je takový telefon právě vedle ruky papeže. Že je nad hlavou Tima Bernerse Lee, tvůrce celosvětové internetové sítě a ukládání všeho z internetu, navíc tvůrce programu pro CERN, to jistě nepřekvapí, stejně jako asi nepřekvapí, že v jeho blízkosti je i obrázek nějakého robota.

Poznámka: Nevím, čím a jak to vzniklo, ale zatímco na obálce je zmiňovaný mobilní telefon nad hlavou Lagardeové, na vnitřní dvoustraně je vedle pravé ruky papeže – srovnejte náhledový obrázek a obrázek dvoustrany. Nevím, jestli to byl záměr časopisu, či je to práce něčí fotomontáže, ale stejný rozdíl je i v předposledním vloženém videu. 

Postava satana    

Na obrázku vpravo (po levé straně Billa Clintona) je rovněž postava byznysmana, ovšem tentokrát zpodobněna jako satan – včetně rohů a kopyt. Jelikož pravou polovinu dvojstrany považuji za tu, která již představuje minulost, resp. běžící proces, pak postava satana na této straně se jeví být symbolem, že vše úspěšně probíhá a že už je pouze na Číně a papeži (a samozřejmě pořád na Merkelové), aby proces byl úspěšně dotažen do konce.

K umístění satana mezi Billa Clintona a Tonyho Blaira bych doplnila, že ve velkém byl proces spuštěn v roce 2008 (tento letopočet je i na obrázku, ale o tom opět později) a v roce 2012, kdy Venuše poprvé od vzniku USA (Americká revoluce) a od Velké francouzské revoluce (konec monarchií a vznik republik) dvakrát vytvořila obrácený pentagram, tzv. satanistický a kdy v roce 2012 proběhly olympijské hry právě v Londýně (řídící centrum GP)  a které byly zcela v satanistickém a sionistickém duchu (video zde,  zde).

Obrázek a kniha uprostřed

Kulatý obrázek uprostřed dvojlistu je grafickým znázorněním nárůstu počtu obyvatel za poznanou lidskou historii, červená (!) kniha uprostřed nese název “The Future. Novela” Tu můžeme vnímat jako Manifest Karla Marxe, ale stejně tak ji můžeme vnímat jako Bibli, která budoucí dění dávno tomu předpověděla(predikoval), v neposlední řadě ji ale můžeme vnímat i jako Orwellův román “1984” , který byl v pořadí jeho druhým dílem s tím, že zatímco v prvním “Farma zvířat” měl popsat komunismus (resp. systém tehdejšího Sovětského svazu), v druhém “1984“měl popsat mnohem sofistikovanější systém moci.

Postava uprostřed, rok 2008 a další data pod touto číslovkou 

Zcela uprostřed, v místě diagramu o počtu obyvatel a u čtyř dat roků, je sedící Alan Greenspan, což je americký ekonom, který dlouho zastával vedoucí roli ve Fedu. Sedí jako by u kasy či hracího automatu, kde je číslovka 2008. To není náhoda, protože rok 2008 je významný hned dvěma způsoby. V tom roce došlo k pádu Lehman Brathers, která byla okamžitě odkoupena nejstarší britskou bankou Barclays (více) a tato událost se stala významná především tím, že nastartovala ekonomickou krizi, která různě intenzivně trvá dosud a můžeme s odstupem času dumat, jestli šlo o spontánní událost nebo jestli byla řízena.

Druhou významnou událostí tohoto roku byl fakt, že Pluto, planeta proměn a transformací, se chystalo vstoupit do znamení Kozoroha (znamení konzervatismu, které vytrvale odolává všem změnám a fyzicky je spojováno s páteří, kostmi a zuby, tedy s orgány, které i po smrti nejdéle odolávají rozkladu). Před vstupem Pluta do znamení Kozoroha mohl svět udržovat přijatou představu o svém fungování, i přes různé proměny mohl stále udržovat svou “páteř. V astrologii Kozoroh představuje zamrzlou zemi (ostatně, váže se k prosinci a k lednu), se kterou může pohnout jediná síla – zemětřesení nebo sopka. A takovou energii symbolizuje pouze Pluto a jeho síly podzemí s jejich procesem nevratné transformace. Shrnuto: vstup Pluta do znamení Kozoroha se stal symbolem, že tentokrát už to “páteř světa” neustojí a že se prostě po dobrém či po zlém sesype.

Jinak řečeno: Pluto v Kozorohu přináší proměnu všeho přežilého, všeho, co již nedává žádný smysl a co působí spíše destruktivně než konstruktivně (Pluto nezná jinou energii, než je konstrukce a destrukce).

Naposledy bylo Pluto v Kozorohu za Francouzské revoluce a Americké revoluce a tehdy to přineslo zásadní změnu společenských systémů, a to tak, že čas se změnil na “předtím a potom”, neboť monarchiím navždy odzvonilo a místo nich vznikl systém republik a demokracií. Z tehdejšího “popela vstal Fénix” s názvem “Spojené státy americké”. Současný průchod Pluta znamením Kozoroha představuje stejný proces, a to obzvláště pro dosavadní největší demokracii, Spojené státy. Pro úplnost připomínám, že tak, jako Vesmír vše jistí z několika stran, v době vstupu Pluta do Kozoroha zároveň Venuše pohledem ze Země vytvořila obrácený pentagram. Vím, že se opakuji, ale vypadalo to takto:

Kromě roku 2008, u kterého vůbec nepovažuji za náhodu, že je na obrázku zobrazen zcela zvláštním způsobem, můžeme vidět ještě rok 1987, který je velmi významný tím, že tehdy zažila newyorská Wall Street pád, srovnatelný pouze s krachem v roce 1929. Z něj se ovšem vzpamatovala díky pádu komunismu, ke kterému došlo o dva roky později (a který byl plánovaný a přes “disidenty” s Gorbačovem v čele řízený, více zde) .

Pro roky 1993, 2000 a 2006 však žádné extra zásadní vysvětlení nemám a přijde mi, že na obrázku jsou pouze z důvodu symboliky opět dalšího data, tentokrát pro rok 2016.

Bude na papeže spáchán atentát?

Narazila jsem na video, které v letopočtech na obrázku vidí datum atentátu na papeže, ke kterému má dojít 6.7.2016. Logiku by toto datum mělo v tom, z čeho vychází: Mezi roky 1987 a 1993 je rozdíl 6 let, máme tedy první číslici, 6. Mezi roky 1993 a 2000 je rozdíl 7 let, máme tedy druhou číslici, 7.  Rok 2006 dává v součtu číslici 8. A pak zde máme hlavní letopočet, který je zapsán výjimečným způsobem na oné kase či výherním automatu (kde snad dokonce místo jedné z nul je jablko – biblické jablko?) a když k tomuto roku přidáme číslice 6, 7 a 8, může nám opravdu vyjít datum 6.7.2008, ovšem s tím, že k roku 2008 přidáme osmičku , vzniklou z letopočtu 2006 a tím dojdeme k 2008+8=2016.

A dohromady máme datum 6.7.2016. Jak dále zmiňuje video níže, 6 a 7 dohromady tvoří číslici 67, což je rok Petrova ukřižování (dolů hlavou, na obráceném kříži), tedy konec prvního papeže. S tím rokem mám pochybnosti, neboť dle mého byl Petr ukřižován poté, co Nero zapálil Řím a to mělo být v roce 64, ale možná byl skutečně ukřižován až v roce 67. Celý tento názor ponechávám na každého posouzení, ale vzhledem k tomu, že současný papež má být posledním (předposledním?), nepřijde mi atentát na něj až tak nevěrohodný.

Svět v roce 2016 jako velké fotbalové hřiště

Na závěr jsem si nechala jinou vnitřní stránku,, na které je zobrazeno fotbalové hřiště. Už tento fakt mi přijde velmi zajímavý, protože (poučena Pjakinem) jsem přijala názor, že globalisté od dob Egypta pracují na principu fotbalu, tedy na vytváření vždy nových a nových týmů, avšak s tím, že je vždy staví na stále větší a větší hřiště, až dojde k poslední bitvě, kde hřiště budou tvořit jen dvě strany a s nimi celý svět (naposledy jsem o tom psala, když došlo k teroristickým útokům na fotbalovém utkání v Paříži zde).

V časopise je obrázek hřiště, po kterém se kromě hráčů pohybují tanky a kde očividně dochází k nějakým explozím. Všude se nachází trojzubec Neptuna, což by mohlo symbolizovat konec Věku Ryb (Neptun je planeta vládnoucí znamení Ryb), ale stejně tak to může symbolizovat trojzubec pekelníka. Diváci mají podobu oslů a volají k útokům na protistranu, totéž platí pro demokraty a republikány v USA, kde se rozhodčí jeví být zoufalými, jedinými spokojenými diváky se zdají být bankéři.

Na jiném místě (v popředí) je rolován červený koberec za nějakým monarchou – jde snad o symboliku konce anglické královny? Děsivé obrazy se však odvíjejí na nejvrchnějších místech stadionu a na obloze, kde to vypadá jako jedno velké bojiště. Pohledem zepředu vpravo je oheň a nad ním nějaký hřbitov, horší pohled se ale ukazuje vlevo, kde je nějakých pět budek v barvách vlajek a na které je útočeno…

Tuto stránku časopisu jsem nikde nedohledala, k vidění je pouze ve videu v čase od 15:00:

Ještě snad zbývá popsat postavu zcela uprostřed, která by jako anonymní mohla představovat postavu nějakého teroristy, ale dle mého je to postava Kurda, přesněji, postava Jezidy, která je velmi symbolicky nejen uprostřed obrázku, ale i ve středu mezi papežem Františkem a Marxem.

Shrnutí 

Letošní obálka časopisu The Economist je pro mě dalším potvrzením, že svět má co do činění s procesem řízení a s mocí, která sahá daleko do historie, mým pohledem k hoře Ararat a zřejmě i k Atlantidě, tím tedy i ke skutečné potopě světa z doby před 13-10-tisíci lety, kdy lidstvo procházelo nějakými velmi konfrontačními okolnostmi, a nikoliv jen k té potopě světa, jaká je popsána v Bibli mnohem později, než o ní psaly i jiné kultury.

Jsem stále více přesvědčená, že pro odpovědi na minulost lidstva a tím i na současnost, je třeba jít dále, než jen k Babylonu, Abrahamovi a Egyptu, tedy ke kořenům biblické kultury a k Bibli a jsem stále více přesvědčená, že všechna tři monoteistická západní náboženství (judaismus, křesťanství a islám) byla uměle vytvořena k manipulaci lidstvem.  Ti, kteří je vytvořili, se řídili a řídí zcela jiným věděním a poznáním, přičemž vycházejí především z vědění o neustálých proměnách, které ve výsledku představují vývoj.

A jestliže lidstvo v čase Atlantidy prošlo konfrontací, prošlo i určitou transformací. Nakolik tato pro příštích 10-13 tisíc let nabrala konstruktivní či destruktivní směr, to se ukazuje v naší současnosti, v době před vstupem do Věku Vodnáře. Všechny krize a proměny, kterými mezitím lidstvo prošlo, lze přirovnat k motýlovi stále jen ve stadiu housenky: sice se mění tím, že mění velikost, ale o žádnou zásadní proměnu nejde, protože housenka nadále pouze žere a tyje. Až posledních dva tisíce let lze považovat za stadium kukly, ze které se má vylíhnout nový motýl. Před lidstvem je transformace zásadního významu a někdo se dávno tomu rozhodl celý proces řídit jako samotný Bůh a řídit jej tak, aby ovládl celý svět. Ve finále se bude zbavovat všeho, co k ovládnutí světa posloužilo a tím jsou především náboženství.

Pokud jde o současnost, nadále jsou pro mě papežský úřad a postava papeže pochybnými a obálka mě přesvědčuje, že volání papeže po chudnutí lidstva je vedeno účelem, jaký stejně dobře může naplnit zavedení marxismu na celém světě, tedy přesně tak, jak na tom pracuje EU a jak to Angela Merkelová provádí přes přistěhovaleckou politiku. V tomto smyslu nevidím mezi papežem a Angelou Merkelovou rozdílu a nelze se divit, že oba na svých postojích slouhů trvají a že obzvláště Angela Merkelová je hluchá a slepá ke všemu, co nepřichází jako příkaz shora.

Zároveň si myslím, že většina politiků, kteří slouží papeži (resp. církevním hodnostářům) a slouží zájmům EU (tedy obzvláště Merkelové), nemá ani potuchy o tom, co se děje a o co jde, a to jak na světové či evropské úrovni, tak na státních úrovních. A tím více o tom nemají ponětí občané (i když zde bych řekla, že mnozí občané už v dění mají mnohem jasněji, než všichni politici dohromady).

Obrázky v The Economist vnímám jako další potvrzení, před jakými silami lidstvo stojí. A co si v tom dění myslet o Rusku? Když si uvědomíme, jak velkou roli v historii hraje Vatikán a když si uvědomíme sílu, s jakou Západ už tisíc let, tzn. od vítězství Ruska nad Chazary a obzvláště od schizmatu 1054, kdy se Rusko s Vatikánem rozešlo, vyvíjí na Rusko tlak a jak se Rusko pořád brání, pak nemám důvod nevěřit, že i nyní, kdy jde dění do finále, se Rusko zlomit nenechá. Ostatně – obrázek moskevského patriarchy Kirilla s jeho výrazem zcela odlišným od papežova, o tom mnohé vypovídá.

V místě, kde stojí Putin, šibalsky vykukuje nějaký chlapec. Nevím, co si o postavičce myslet, ale protože na hlavě má bílého koně, což je symbol Ruska, vnímám to jako výraz respektu k Rusku.

Poznámka: U této postavičky je podobný problém, jako u mobilního telefonu vedle ruky papeže. Zatímco na úvodní stránce je chlapec za Putinem,  zpoza kterého pouze vykukuje z místa klopy Camerona, na vnitřní dvoustraně je jakoby na klopě Putina.      

Důležitý dodatek

Bylo obtížné analyzovat symboliku obálky, když na ní nelze vidět detaily. Hledala jsem obrázky, které by detaily přiblížily, ale místo obrázků jsem narážela jen na videa. Shlédla jsem jich spoustu a většina byla jak vizuálně tak obsahově o ničem, nakonec jsem čerpala z jednoho, které na závěr vkládám nejen jako použitý zdroj, ale především proto, že v článku popsané symboly je v něm možné vidět skutečně v detailech:

 

-Pozorovatelka-  8.1.2015

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
dáša
Návštěvník
dáša

Zelená je barva islámu. Uvedla to MFdnes v článku o novém německém multikulti WC. Kromě toho, že nové záchody nesmějí být obráceny k Mekkce, nesmí tam být ani podlaha zelené barvy, protože ta je barvou islámu.

nel
Návštěvník
nel

Pozorovatelko, ta vlajka na hřišti, o kterém píšete, není česká, ale pravděpodobně filipínská: možná odkaz k problému Čína, Filipíny, USA?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

ISTANBUL -Turecko – teroristický atentát……… Opravdu?
Mainstream:
Tisíce lidí, chaos, panika. Útoky na istanbulském letišti trvaly přes půl hodiny:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/407889-tisice-lidi-chaos-panika-utoky-na-istanbulskem-letisti-trvaly-pres-pul-hodiny.html
Policie zvýšila po útocích v Istanbulu ochranu letišť:
https://www.novinky.cz/domaci/407901-policie-zvysila-po-utocich-v-istanbulu-ochranu-letist.html
Očití náhodní svědci s kamerou:…….
Turkey Hoax & The New World Order:
https://youtu.be/4Ho845jtAks

Martin
Návštěvník
Martin

Pro ty co to ještě nepochopili ….ne náhodou je Franta vatikánský zcela nahoře …proto že on je ta nejvyšší figura… každý to může vidět, Franta je hlavní bojovník za NWO… on má ale také své loutkovodiče… černého papeže… ale ten se ovečkám v divadle nepředvádí…. pokud začnete hledat pravdu, tak zjistíte že ta nejsatanštější a nejtemnější síla co tomu vládne v pozadí jsou jezuité… krom toho že významně pomohli k moci Hitlerovi, byli účastni také instalace komunismu v Rusku… jak už je dobře známo komunismus v Rusku nainstaloval kapitalistický západ podporovaný jezuity… ano důkazy existují, něco přidám v dalších poznámkách…

největší síla ale je, že to vše je předpovězeno v tzv. Janově Zjevení v Bibli… viz např. analýza zde: http://www.ragauian.cz/dve-selmy-vladnou-zemi-1/

1. šelma = Vatikánské papežství
2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

Martin
Návštěvník
Martin
Návštěvník
Martin

všechny fašistické režimy jsou dílem jezuitů a miláčkem Vatikánu, zase doporučuji tento web protože je to zde přehledně systematicky shromážděno, osobně jsem si ověřoval fakta:

ragauian.cz/co-ma-spolecneho-selma-z-janova-zjeveni-s-fasismem-jak-to-souvisi-s-ukrajinou-jak-vznikl-fasismus-doopravdy/

ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

Martin
Návštěvník
Martin

PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

největší pointa tkví v tom, že islám stvořila katolická církev! A to za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

elvis73
Návštěvník
elvis73

ten chlapec by mohol byt Boris, starosta Londyna

Lada
Návštěvník
Lada

naplňování proroctví z obalky, kdy vedle sebe stojí představitelé křesťanských církví: Aktualně.cz: Papeže Františka čeká vůbec první setkání s hlavou ruské pravoslavné církve, patriarchou Kirillem. Potkat by se měli příští týden na Kubě. Hlavním tématem setkání by podle ruské církve mělo být „pronásledování křesťanů“. Jde vůbec o první setkání takového druhu od té doby, co se od sebe v 11. století východní a západní větev křesťanství odvrátily.

sensitiv
Návštěvník
sensitiv

Komentovat článek ze svého soukromého pohledu byla chyba a bylo to naposled. Dále budu už pouze uvádět, zda článek který mě zaujme a v něm uvedené informace, které není možné nijak ověřit, mají či nemají vibrace. Nic víc, jsem pouze svědek.

sensitiv
Návštěvník
sensitiv

Tento článek vydává negativní energii-vibraci a tudíž informace v něm obsažené nelze považovat za relevantní. Vzpoměnte si za rok touto dobou, až se bude komentovat nová lednová obálka The Economist. Co se potrvrdilo z rok staré předpovědi obálky? Nic. Analyzovat obrázek z obálky, který sám o sobě vydává katastrofání vibrace se ztráta času. I nepříjemná informace, pokud je pravdivá ukáže pozitivní vibraci.To je potřeba si uvědomit.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Jak to, že se nic nevyplnilo? A co obrázek Camerona a prasátka?

nejsem Homo rabbidus
Návštěvník
nejsem Homo rabbidus

k Jehovistům: Někde jsem četl, že je na konci 19. století založil nějaký Russel. A o něm jsem jinde četl, že byl spřízněný s klanem Sasson, který je spřízněný s klanem Rottschild… Sasson-Russelové stáli prý v pozadí Britsko-Čínských opiových válek, patrně jakožto význační akcionáři Britské východoindické společnosti. Z toho pohledu bych na některá tvrzení mezi Svědky Jehovovi dával pozor… Opravdu mohou znamenat více, než se na první pohled může zdát…

tamkabel
Návštěvník
tamkabel

http://earth-liberation-movement.blogspot.cz/2016/01/secrets-of-rothschild-world-in-2016.html
tady to na rozdíl od pozorovatelky píšou hned v názvu článku a není tam tolik máčky kolem 🙂