“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný...

“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný dokument amerického režiséra odvysílá TV Prima. Česká televize v tom vidí ruskou propagandu. Video

“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný dokument amerického režiséra odvysílá TV Prima. Česká televize v tom vidí ruskou propagandu. Video

Aktualizace 24. 06. 2017 – Všechny díly

http://www.mojevideo.sk/video/2a9d7/svet_podle_putina_cz_1_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa04/svet_podle_putina_cz_2_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa32/svet_podle_putina_cz_3_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa54/svet_podle_putina_cz_4_4.html

 

———————————————-

TV Prima k odvysílání dokumentu uvádí:

Prima ZOOM přináší exkluzivní událost v podobě čtyř hodin rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Kontroverzní seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) odvysílá pouhý týden po americké premiéře na kanálu Showtime.

Čtyři díly divákům naservíruje pouze v premiéře a jedné repríze o tři dny později. Všechny části stanice odvysílá během čtyř po sobě jdoucích dní.

Politicky vysoce angažovaný filmař Oliver Stone zaznamenal rozhovor, o který se snažilo mnoho novinářů, poseděl s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluvil s ním mezi čtyřma očima. Většina setkání proběhla v únoru tohoto roku. Stone mimo jiné pokládá Putinovi otázku: „Proč Rusko ovlivňovalo volby?“

Unikátní série rozhovorů s Putinem na Prima ZOOM:

19. 6. 20.00 – Svět podle Putina (1)
20. 6. 20.00 – Svět podle Putina (2)
21. 6. 20.00 – Svět podle Putina (3)
22. 6. 20.00 – Svět podle Putina (4)

Stone je považován za jednoho z nejkontroverznějších režisérů v Hollywoodu, je kritikem americké politiky po celá desetiletí. Sám Stone popsal čtyřhodinovou sérii tímto způsobem: „Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.“

Oliver Stone a Vladimír Putin

Producentským partnerem projektu je Fernando Sulichin, který s Oliverem Stonem spolupracoval již dříve na filmech o Hugovi Chávezovi, Fidelu Castrovi a dalších. Posledním Stoneho počinem byl snímek „Snowden“, filmové vysvětlení rozhodnutí Edwarda Snowdena, které vedlo k úniku tajných informací. Stone se se Snowdenem v Rusku opakovaně setkal. Některé režisérovy návštěvy do Ruska byly také spojeny s rozhovory s Putinem. Mluvil s ním sice původně jen o Snowdenově aféře, aleo vzešla z toho důvěra pro sérii dalších rozhovorů. Stone uskutečnil rozhovory s Putinem více než desetkrát během dvou let, nejvíce však v únoru po prezidentských volbách v USA. Putin poskytl pro americká média v posledních letech jen malý počet rozhovorů, včetně interview pro CBS a CNN. Produkce však prezentuje Stonovy rozhovory jako výjimečně rozsáhlé – dokonce je přirovnává k rozhovorům Davida Frosta s Richardem Nixonem před čtyřiceti lety.

Vladimir Vladimirovič Putin je prezidentem Ruské federace. V březnu 2012 zvítězil v prvním kole prezidentských voleb. Předtím zastával funkci ruského prezidenta již po dvě funkční období mezi lety 2000-2008. V letech 1985-1990 byl činný jako agent KGB ve východním Německu. Od roku 1998 do roku 1999 působil jako ředitel Federální služby bezpečnosti. V letech 1999-2000 a pak 2008-2012 vykonával funkci předsedy vlády. Ideologický základ, kterým je určována podoba politického systému v Rusku v období Putinovy vlády, bývá označován jako putinismus.

Opakování:
22. 6. 17.50 – Svět podle Putina (1)
23. 6. 17.50 – Svět podle Putina (2)
24. 6. 17.45 – Svět podle Putina (3)
25. 6. 17.45 – Svět podle Putina (4)

Zdroj zde

Kritika České televize – “ruská propaganda”

Česká televize ve svém pravidelném pořadu Newsroom ČT24 už den před odvysíláním dokumentu zařadila tento krok TV Prima do kolonky “ruská propaganda”, přičemž kritizovala nejen to, že TV Prima dokument amerického (!) režiséra do vysílání vůbec zařadila, ale i fakt, že tak učinila již týden po jeho americké premiéře a že pořad navíc po čtyři večery zařadila do hlavního vysílacího času – viz úvod Newsroom ČT24 z 18. června 2017 . TV Prima reagovala tím, že stanice Prima ZOOM vznikla jako dokumentární a že pořad je dokument, proto v tom nevidí žádný problém.

A nelze nezmínit, že do kolonky “ruská propaganda” Česká televize umístila i návštěvu Jana Korala (http://www.nwoo.org/) v Rusku u příležitosti konání Všeslovanského sjezdu, kterého poté, co se o rozhovor s ním pokoušeli redaktoři Kundra (Respekt), Zelenka (Aktuálně.cz) a Česká televize – jejich korespondence s Janem Koralem zde  – pořad vykreslil jako konspirátora a jako nešťastného a neschopného člověka, který si své mindráky vlastně zajel léčit do Ruska… No, když si dám dohromady skutečnost, že Jan Korál byl kritizován hned vedle Olivera Stonea, tak bych řekla, že na společnost, v jaké se ocitl, může být jedině pyšný, zatímco jako zamindrakovaní nešťastníci v tomto srovnání vyznívají pouze vystupující redaktoři/”redaktoři”… Po těch totiž jednou ani pes neštěkne – takový jej jejich přínos době, o které očividně nemají ani páru, co se vlastně se světem děje.

Když se totiž vrátím k úvodu, tak redaktoři ČT by nemohli kritizovat uvedení dokumentu světoznámého amerického režiséra a dokumentu, o kterém celý svět hovoří jako o “interview roku” a kdy není země, která by mu nevěnovala pozornost.

Televizi Prima naopak patří poděkování, že je mezi prvními, která dokument uvádí a pro ty, kteří televizní přijímač už nevlastní (a neplatí poplatky na podporu manipulativních lží ČT), by snad nově mělo být možné i pořady TV Prima sledovat na internetu a že dokument by tedy měl být ke shlédnutí i zde http://zoom.iprima.cz/

PS: K tomu, že Jan Korál odmítl dát rozhovor zmíněným redaktorům, se mi vybavilo video z roku 2013, kdy Jan Korál po týdnech vlastního snažení dostal prostor v Hyde parku k tématu 11/9 a kde byly jeho názory usměrňovány a klasicky mu bylo skákáno do řeči

Ale hlavně tady Jan Korál, snažící se o diskusi v Knihovně Václava Havla:

-Pozorovatelka-   19.06.2017

Poslední aktualizace: – Pozorovatelka- 21.06., 23:20 h

Print Friendly, PDF & Email
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Rudolf III.
Návštěvník
Rudolf III.

V.V.Putin jako ruský president se ve všech 4 dílech projevil jako vzdělaný gentleman, výtečný rétor s dokonalým a širokým přehledem. Neurážel nikoho a nevnucoval svůj názor.
Buďme i my jako naši východoslovanští přátelé a važme si svého presidenta.
Zatím máme po dlouhých skoro 30 létech solidního, který nekrade pera a nerozdává milosti a posty svým kamarádům !!!
Dejme svoji vůli znát na podzim u letošních voleb !!!

Peter Smelik
Návštěvník
Peter Smelik

Film od Oliver Stone… “Svet podľa Putina”…

1.časť: https://ok.ru/video/293110811353
2.časť: https://ok.ru/video/293322164953
3.časť: https://ok.ru/video/293550688985
4.časť: https://ok.ru/video/294177344217

Keby zlyhal tento zdroj/linky, použite:

https://mega.nz/#F!VyxQSSgB!qqNCdPIEKfCnZiEJrPtO6g

alebo

http://www.dokumentycesky.cz/svet-podle-putina/

A na záver malý dodatok naviac: https://youtu.be/ZOZishkVKRw

Pavol
Návštěvník
Pavol

Svět podle Putina 1-2-3-4 cz titulky(všetky diely v jednom.
https://www.uloz.to/!OZt9WRaM5pQo/svet-podle-putina-1-2-3-4-cz-titulky-mp4

Rus
Návštěvník
Rus

Koukl jsem na poslední dva díly a dozvěděl jsem se tak nové informace . Dík p. Pozorovatelko

Co mne rozesmálo bylo to , jak Nulandová nabízela chleba nějaké ženě 🙂 Režizér Stone bez kravaty , uvolněný , vstřícný . Jakoby se setkal s přítelem (Putinem) ! Dobrý člověk ten Stone

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Je skvele, ze “nas partner” President Putin se dostal na ovcanske MSM TV obrazovky v PrimeTime case 😉
Tak SVYM kyvadlem zasahuje i ty, kteri za normalnich okolnosti by ani nezavadili…
Vi presne, co dela, dela to dobre, a take svoji satisfakci nenapadne, ale jasne vyjadril v 1. dilu v min. 1:55.
Oliver Stone ma nakroceno k ruskemu obcanstvi Honoris Causa :-).

Myslim, ze je cas zacit sbirat odvahu k obratu…… Vitr se meni, a je potreba ho vyuzit dokud fouka!
Tleskam obema.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Zdravím Vás, Zvědavá matko, přesně tak to vidím i já. Někteří namítají, že Putin v dokumentu neřekl nic nového, ale ten dokument přece nebyl určen alternativě, ale lidem, kteří sledují pouze MSM a i ten ještě nejlépe jen přes titulky na způsob Blesku a když zprávy, tak ČT a Nova a Prima. A je málo těch, kteří postřehnou nuance rozdílů, s jakými tu a tam přichází Prima (a díky jí za to), ale když pro stejné publikum tato jedna z hlavních tv stanic přijde s takovým dokumentem, tak pro spoustu lidí je jeho obsah docela šokem. A Vaše věta “Tak SVYM kyvadlem zasahuje i ty, kteri za normalnich okolnosti by ani nezavadili…” říká úplně vše. A právě proto, že obsahově je dokument udělán ve stylu “pro nenáročného diváka”, to je hlavní důvod, proč je kolem něj takový humbuk. A ano, potlesk oběma a k tomu obzvláště Primě.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Take zdravim, pani Pozorovatelko 😉
Beru ten MSM publikovany serial za natolik vyznamny, protoze ne fake “pravda a laska” prodaneho Havla, ale tady Putin nazorne prezentuje, ze pouze OPRAVDOVA Pravda a Laska jsou jedinou cestou ke SVOBODNE SPOLUPRACI, a smerem k ceste se Svetlem na konci velkeho fakedemokratickeho TUNELU na Lidstvo.

1984 by mela byt povinna cetba, aby lide byli schopni pochopit, co je to doublespeak, kterym nas tady neosoudruzi temer 30 let masiruji.

drahoš
Návštěvník
drahoš
drahoš
Návštěvník
drahoš

Ve Firefoxu to lze stáhnout pomocí standardního Video Download Helper, jen to chce trochu trpělivosti. Chová se to tak trochu divně, ale nakonec to stáhnete.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Dvě videa opět odstraněna, co nevidět jistě bude odstraněno i to třetí, zatím tedy stále platí, že videa jsou ke shlédnutí na rutube, kde už je i třetí díl (včera nebyl)
https://rutube.ru/video/person/1182021/
Nevím, jestli je možnost je odsud vložit sem, když jsem to zkoušela, nefungovalo to – anebo to neumím.
Administrátore, dělám něco špatně, když mi to nejde? Děkuji za odpověď.

Administrator
Admin

Videa lze integrovat do začátku článku jen pro vybrané podporované servery (YouTube a několik dalších), ruTube není podporované, protože má jinou architekturu embed kódování. Videa lze vkládat dovnitř článku pomocí vlastního embed kódu do HTML, ale nevím, jestli byste se v tom vyznala.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Děkuji za odpověď, tak nějak jsem si to myslela. A vložit videa podle “embed kódu” to tušíte správně, že to jde mimo mě. Takže nic a čtvrtý díl už ani z youtube vkládat nebudu, nemá to smysl. Prošla jsem dnes několik stránek, které videa vkládaly, ale všude jsou na tom stejně – jen šedá okna. Takže k vidění všech dílů, nyní už i čtvrtého, zůstává rutube
https://rutube.ru/video/person/1182021/

mimosa
Návštěvník
mimosa