“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný...

“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný dokument amerického režiséra odvysílá TV Prima. Česká televize v tom vidí ruskou propagandu. Video

“Svět podle Putina” – aktualizace: VIDEO (CZ) 1. až 4. díl. Čtyřdílný dokument amerického režiséra odvysílá TV Prima. Česká televize v tom vidí ruskou propagandu. Video

Aktualizace 24. 06. 2017 – Všechny díly

http://www.mojevideo.sk/video/2a9d7/svet_podle_putina_cz_1_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa04/svet_podle_putina_cz_2_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa32/svet_podle_putina_cz_3_4.html
http://www.mojevideo.sk/video/2aa54/svet_podle_putina_cz_4_4.html

 

———————————————-

TV Prima k odvysílání dokumentu uvádí:

Prima ZOOM přináší exkluzivní událost v podobě čtyř hodin rozhovorů s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, které natočil režisér Oliver Stone. Kontroverzní seriál Svět podle Putina (The Putin Interviews) odvysílá pouhý týden po americké premiéře na kanálu Showtime.

Čtyři díly divákům naservíruje pouze v premiéře a jedné repríze o tři dny později. Všechny části stanice odvysílá během čtyř po sobě jdoucích dní.

Politicky vysoce angažovaný filmař Oliver Stone zaznamenal rozhovor, o který se snažilo mnoho novinářů, poseděl s ruským prezidentem Vladimirem Putinem a promluvil s ním mezi čtyřma očima. Většina setkání proběhla v únoru tohoto roku. Stone mimo jiné pokládá Putinovi otázku: „Proč Rusko ovlivňovalo volby?“

Unikátní série rozhovorů s Putinem na Prima ZOOM:

19. 6. 20.00 – Svět podle Putina (1)
20. 6. 20.00 – Svět podle Putina (2)
21. 6. 20.00 – Svět podle Putina (3)
22. 6. 20.00 – Svět podle Putina (4)

Stone je považován za jednoho z nejkontroverznějších režisérů v Hollywoodu, je kritikem americké politiky po celá desetiletí. Sám Stone popsal čtyřhodinovou sérii tímto způsobem: „Není to klasický rozhovor – otázka a odpověď. Putin je jedním z nejdůležitějších vůdců světa, a pokud Spojené státy prohlásily, že je nepřítelem – velkým nepřítelem, tak myslím, že je velmi důležité si poslechnout, co říká on.“

Oliver Stone a Vladimír Putin

Producentským partnerem projektu je Fernando Sulichin, který s Oliverem Stonem spolupracoval již dříve na filmech o Hugovi Chávezovi, Fidelu Castrovi a dalších. Posledním Stoneho počinem byl snímek „Snowden“, filmové vysvětlení rozhodnutí Edwarda Snowdena, které vedlo k úniku tajných informací. Stone se se Snowdenem v Rusku opakovaně setkal. Některé režisérovy návštěvy do Ruska byly také spojeny s rozhovory s Putinem. Mluvil s ním sice původně jen o Snowdenově aféře, aleo vzešla z toho důvěra pro sérii dalších rozhovorů. Stone uskutečnil rozhovory s Putinem více než desetkrát během dvou let, nejvíce však v únoru po prezidentských volbách v USA. Putin poskytl pro americká média v posledních letech jen malý počet rozhovorů, včetně interview pro CBS a CNN. Produkce však prezentuje Stonovy rozhovory jako výjimečně rozsáhlé – dokonce je přirovnává k rozhovorům Davida Frosta s Richardem Nixonem před čtyřiceti lety.

Vladimir Vladimirovič Putin je prezidentem Ruské federace. V březnu 2012 zvítězil v prvním kole prezidentských voleb. Předtím zastával funkci ruského prezidenta již po dvě funkční období mezi lety 2000-2008. V letech 1985-1990 byl činný jako agent KGB ve východním Německu. Od roku 1998 do roku 1999 působil jako ředitel Federální služby bezpečnosti. V letech 1999-2000 a pak 2008-2012 vykonával funkci předsedy vlády. Ideologický základ, kterým je určována podoba politického systému v Rusku v období Putinovy vlády, bývá označován jako putinismus.

Opakování:
22. 6. 17.50 – Svět podle Putina (1)
23. 6. 17.50 – Svět podle Putina (2)
24. 6. 17.45 – Svět podle Putina (3)
25. 6. 17.45 – Svět podle Putina (4)

Zdroj zde

Kritika České televize – “ruská propaganda”

Česká televize ve svém pravidelném pořadu Newsroom ČT24 už den před odvysíláním dokumentu zařadila tento krok TV Prima do kolonky “ruská propaganda”, přičemž kritizovala nejen to, že TV Prima dokument amerického (!) režiséra do vysílání vůbec zařadila, ale i fakt, že tak učinila již týden po jeho americké premiéře a že pořad navíc po čtyři večery zařadila do hlavního vysílacího času – viz úvod Newsroom ČT24 z 18. června 2017 . TV Prima reagovala tím, že stanice Prima ZOOM vznikla jako dokumentární a že pořad je dokument, proto v tom nevidí žádný problém.

A nelze nezmínit, že do kolonky “ruská propaganda” Česká televize umístila i návštěvu Jana Korala (http://www.nwoo.org/) v Rusku u příležitosti konání Všeslovanského sjezdu, kterého poté, co se o rozhovor s ním pokoušeli redaktoři Kundra (Respekt), Zelenka (Aktuálně.cz) a Česká televize – jejich korespondence s Janem Koralem zde  – pořad vykreslil jako konspirátora a jako nešťastného a neschopného člověka, který si své mindráky vlastně zajel léčit do Ruska… No, když si dám dohromady skutečnost, že Jan Korál byl kritizován hned vedle Olivera Stonea, tak bych řekla, že na společnost, v jaké se ocitl, může být jedině pyšný, zatímco jako zamindrakovaní nešťastníci v tomto srovnání vyznívají pouze vystupující redaktoři/”redaktoři”… Po těch totiž jednou ani pes neštěkne – takový jej jejich přínos době, o které očividně nemají ani páru, co se vlastně se světem děje.

Když se totiž vrátím k úvodu, tak redaktoři ČT by nemohli kritizovat uvedení dokumentu světoznámého amerického režiséra a dokumentu, o kterém celý svět hovoří jako o “interview roku” a kdy není země, která by mu nevěnovala pozornost.

Televizi Prima naopak patří poděkování, že je mezi prvními, která dokument uvádí a pro ty, kteří televizní přijímač už nevlastní (a neplatí poplatky na podporu manipulativních lží ČT), by snad nově mělo být možné i pořady TV Prima sledovat na internetu a že dokument by tedy měl být ke shlédnutí i zde http://zoom.iprima.cz/

PS: K tomu, že Jan Korál odmítl dát rozhovor zmíněným redaktorům, se mi vybavilo video z roku 2013, kdy Jan Korál po týdnech vlastního snažení dostal prostor v Hyde parku k tématu 11/9 a kde byly jeho názory usměrňovány a klasicky mu bylo skákáno do řeči

Ale hlavně tady Jan Korál, snažící se o diskusi v Knihovně Václava Havla:

-Pozorovatelka-   19.06.2017

Poslední aktualizace: – Pozorovatelka- 21.06., 23:20 h

Print Friendly, PDF & Email

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
konzerva
Návštěvník

Tak soudruzi kavárnici od vency flašky…dnes 19.30 před primou na palmovce protest. Pišťalky , transparenty, vuuozely sebou…platí soros…cash…

Administrator
Admin

Pan Korál dělá bohužel tu chybu (resp. dělal dříve, teď už se poučil), že se snažil o dialog s nepřítelem v rámci informační války. Nepřítel nemá zájem o dialog a o váš názor, má pouze snahu vás zničit na některém ze stupňů odporového gradientu (obvykle na 3. a 4. stupni, diskreditace a dehonestace). V té knihovně VH je to dokonale znázorněné, jak informační válka funguje a jak nepřítel nemá o dialog zájem. Pan Korál tam pražské havlérce pouze nabil do kanónu, protože se mu tam všichni smáli jeho názorům a teď to ČT a JXD používají proti panu Korálovi jako munici, že je neúspěšný, že se mu “všichni” smějí.

Kundra je velmi zkušený a ví moc dobře, proč nepřistupuje na nabídky diskuse od lidí z alternativy, protože ví, že by dopadl stejně jako pan Korál v knihovně VH. V informační válce nemůže pan Kundra vyhrát, to ale nemůže ani pan Korál.

Úkolem alternativy je otevírat lidem oči, kteří jsou otevření diskusi, ale ne se snažit přesvědčit vojáky nepřítele. Jít do sídla pražské havlérky, do knihovny VH a začít tam mluvit alternativně, to je sebevražda stejně, jako kdyby voják Rudé Armády šel kázat do Reichstagu nacistům o tom, jaká je realita konfliktu války a kdo z ní opravdu těží. Pan Korál to myslím už pochopil, jaká je realita a nedovolil podruhé, aby ho ČT využila pro svoji propagandu. Problém je v tom, že jeho vystoupení v KVH nadělalo více škody než užitku a ten smích těch pipek na jeho rozumné názory nyní bude ČT donekonečna opakovat jako příklad, jak se všichni smějí alternativě a tomu, co jim říkal pan Korál. Za odvahu si zaslouží uznání, o tom žádná, ale výsledný efekt je bohužel opravdu tristní, včerejší dehonestace p. Korála na ČT to jen potvrdila.

Na nepřítele je třeba střílet v informační válce, ne se snažit o láskyplný dialog. Jsme ve válce, ne na happeningu. Proti mainstreamu je třeba prosazovat ostrý směr, který na alternativě nastavil náš server a tento směr je třeba posilovat. Nepřítel totiž dělá to samé v opačném směru proti nám a proti alternativě jako celku. Na chyby není prostor.

Dan
Návštěvník

Přesně tak, proto už dlouho tvrdím, že je hňup, kdo se baví s jakýmkoliv mainstream TV apod. reportérem.

Pozorovatelka
Návštěvník

Pan Korál je idealista (jako většina astrologů) a já mám pro jeho snahu o komunikaci maximální pochopení. A z debaty v KVH podle mě nevyšel jako poražený on, ale naopak to publikum, které by se bez akce pana Korála nepředvedlo tak, jak se předvedlo, tzn. že pro každého soudného člověka se předvedlo jako trapné a hloupé a na stejnou úroveň tím dostalo i veškerý “intelekt” kavárníků VH. A tady mám ještě jednu poznámku: on svým způsobem byl idealista i Havel a když prozřel a došlo mu, čemu vlastně sloužil, bylo pozdě
comment image
comment image?r=05e
a tady to po zednářsku skončilo
https://www.youtube.com/watch?v=YFRObHgzrg4

A nedá mi nepřipomenout posledního Pjakina a jeho: “Dívejte se na Bondovky” – agent 007 (globální moc -GP) nestárne, mění se jen nástroje řízení (a tady je třeba doplnit, že především potřebné loutky, kam vedle politiků řadím i zmiňované “redaktory” ), které jsou nahrazovány novými poté, co staré do změněných plánů už nezapadají… Což je proces, který obzvláště po vítězství D. Trumpa je velmi, velmi aktuální….

Dan
Návštěvník

Obávám se, že Vašek Flaška sloužil ochotně tomu všemu, nevím jestli prozřel, ale myslím si, že nikdy ničeho, co udělal a hlásal v posledních cca 20-ti letech svého alkoholem prokládaného života, nelitoval.

gabreta
Návštěvník
albatros
Návštěvník

To je bohužel pořád dokolečka tohleto. Alternativní idealisté se snaží o dialog a nechápou, že sou v reálné válce, zatím jen studené. Stejně dopadl Boris Koroni ze SVsk, Tibor Rostas ze Zem a Veku a celá další řada alternativců při stížnostech proti ČT atd.
Dobří lidé co chtějí v rámci dialogu najít smír. A dopadne to přesně tak jak psal Admin. Ale myslím si, že už se poučili jak Korál, tak Koroni, tak Rostas a další. Akorát škoda, že se museli spálit osobně a nedali na dobře míněné rady ostřejších alternativců.
Nehraje se o nic méně než je genocida evropského obyvatelstva. Ten kdo je schopen tuto genocidu protlačovat se nachází na nižším, ano nižším stupni než nacisté, protože oni alespoň nešli proti vlastním lidem. Tito dou proti vlastním. Je to odpornější špína a svoloč než nacisté. S těmito lidmi chcete diskutovat? Taková je realita.

Pozorovatelka
Návštěvník

Realita je ještě taková, že když se lámal mainstream a disent na stejný způsob, jako se láme dnes, tak jen někteří alternativci – disidenti- obstáli v tom, co se jmenuje “zákon času”. A mezi takové už dlouho řadím Lidi typu Kryla a Dolejšího. Z většiny ostatních alternativců-disidentů se, bohužel, postupně jen stal nový mainstream a stejně je tomu obzvláště nyní, kdy D. Trump vyhrál volby díky “alternativě” S. Bannona a A. Jonese, kteří oba ve velkém spolupracují s A. Duginem a tím s ruskou pobočkou Fox News Ruperta Murdocha Tsarigrad
comment image
a přitom společným jmenovatelem všech je leninismus a především neomarxismus.

heron
Návštěvník

Mate pravdu. Ja se ani na to s Koralem nemuzu divat do konce, protoze u toho desne trpim. V tomhle je asi naivni- hodnej. Ale je to jeho cesta a musi delat to, co musi. Jako my vsichni. Na druhou stranu si vazim o to vice pana Korala. Jestli si nekdo zaslouzi titul Slusny clovek, je to prave on. A samozrejme i tak vypada, protoze vypadas presne tak, jak si zaslouzis. Trosku jak mystickej druid- myslim to v tom nejlepsim samozrejme. Prave ze me mrzi, ze ten svuj web nikdy nedokazal poradne zmonetizovat. Priciny ani nechci resit. Je to proste jak to je a cesta pana Korala byla a snad do budoucna uz nebude tolik trnita. Neco mi rika, ze ta cesta do Ruska byla nejakej jeho mylnik. Snad si ty lovaky k nemu cestu najdou. Ono na vesnici bez nich blbe, ale v Praze stokrat hur.

Rus
Návštěvník

No Vy jste pilná jako včelička p. Pozorovatelko 🙂

Micanut
Návštěvník

Pp ma sve osobite nazory, s nekterymi nesouhlasim, jine mam problem pochopit diky komplexite jejiho mysleni a jejich tendencich SE vyjadroval az prilis komplikovane, ovsem be finale je dobre, ze je tak pilna. Rozhodne je lepsi snaha otevrit lidem oci nez sedet u piva v hospode

Rus
Návštěvník

“Česká televize v tom vidí ruskou propagandu.”

Pane Bože jsou normální ? Jaký je poměr zpráv v ČT ze západu a Ruska ? 10000 : 1 ? Prý ruská propaganda ! … Vážení , už 20 let doma tvrdím , že svět se obrací “vzhůru nohama” 🙂

SORRY JAKO
Návštěvník

Čínský spisovatel Liou Cch´-sin hodil knihou Problém tří těles rukavici do tváře všem novodobým neomarxistům, kteří by chtěli druhým zakazovat, kterým směrem mají hledět. Snad jen podotknu, že podle jejich nové ideologie vychází Slunce aktuálně na západě a zapadá na východě. Inu, metody manipulace demagogů jsou dnes jiné, ale jejich myšlení zůstává stále stejné. (zdroj http://vlcibouda.net/literatura/problem-tri-teles) ANO, SORRY JAKO, SVĚT SE OPRAVDU OTOČIL O 180°

Rus
Návštěvník

Dávám k dispozici text , který tak trochu odhaluje příčiny zmatků ve světě z “duchovního” hlediska . Text je volně dostupný na facebooku

“…Zasvěcenci přenášeli viny ze svých zkázonosných aktivit zpravidla na ty, kterým dříve vyloupili ducha nebo duši s odůvodněním, že zkázu konal ten, který byl ze střech vyloupen.

Došlo k úmyslnému poškození integrity bytosti Zprostředkovatele Trojjedinosti francouzskou magií a novodobým Kainem, jehož cílem byla v obou případech smrt, v prvním případě za účelem vyhlazení svědectví apoteózy, v druhém případě za účelem „úklidu“ následků vojensko-politických aktivit Západu, později rovněž za účelem vyhlazení svědectví apoteózy, a to jak současné, tak předchozí. Toto poškození integrity vedlo k tomu, že při úklidu pekel unikly některé bytosti z Jeho těla. Byl to především ďábel a satan v antropomorfní i animální podobě, archetypy vzešlé z projekce viny nebo jejích analogií. Tyto archetypy v době jejich úniku nebylo možno odlišit od otisku duše Zprostředkovatele Trojjedinosti s výjimkou jejich sklonů, které se při nečinnosti neprojevily. V těle Zprostředkovatele Trojjedinosti byli „zajati a přemoženi.“
Lupiči otisků duše Zprostředkovatele Trojjedinosti tedy zrealizovali ďábla a satana na zemi. Po vytažení vnitřní bytosti zasvěcených z těla s cílem realizovat magii „ze střech“ „byl satan propuštěn“ a mohl se plně uplatnit na zemi i ze „střech.“
Nemnoho bylo těch, kteří měli na zřeteli, že jejich přání nebo myšlenky se po uskutečnění apoteózy budou plnit přenosem duševních stavů na „jejich“ ducha, který byl takto k výkonu jejich přání a myšlenek zadáván.
Lidmi, jejichž charakteristikou byla absence oněch vnitřních hodnot, na nichž byl systém postaven, byl „ze střech“ zadáván teror založený na projekci viny a škody všeho druhu při aplikaci vzorů chování vzešlých z nedovolené geneze.
Po dlouhodobém trvání apoteózy se Zprostředkovatel Trojjedinosti stal v jistém smyslu nedobrovolným „obyvatelem“ velkého počtu lidí. Více než sedmiletým zadáváním úkladů proti Jeho osobě a jejich výkonem byl zadán úklad proti životu lidí v globálním měřítku z duchovních úrovní existence.
Tak začal čas konce Kainova a Luciferova stvoření…”

https://www.facebook.com/notes/společná-meditace-gošárníků-ve-21-hod-denně/d41d8cd9/426692800713008

Janaz
Návštěvník

U nás sa vraví, že “svet sa v kravskú riť obracia”. 🙂

konzerva
Návštěvník

A to minulý týden prima max vysílala ruský film ,,Stalingrad,, od Fjodora Bondarčuka…tak to na čttttt asi pili ředěné..

raspberry
Návštěvník

BREAKING NEWS: před mešitou Finsbury Park útočil s dodávkou 47letý Darren Osborne z Walesu.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4618636/Finsbury-Park-terror-suspect-47.html
JUDr. Klára Samková na facebooku:
Takže v Londýně regulérní válka…. Nu a teď tady máme dodávku najíždějící do lidí vycházející (o půlnoci!!!) z mešity. Možnosti? 1) False flag – aneb: trpíme s vámi. Muslimská akce určená pro hloupou káfirskou veřejnost. 2) Jeden muslim je lepší než druhý muslim 3) Vycházející z mešity muslimové nebyli dostatečně dobrými muslimy a bylo nutno je taky potrestat, aby se polepšili… Mám takový neodbytný pocit, že královna by měla zrevidovat systém vlády, udělat takový anticromwellovský twist a začít řešit, že se jí rozpadá nikoliv Common Wealth, ten už fakticky neexistuje, ale jádro její vlastní země…. a umírají při tom lidé (celkem vzato jedno jací…) DOPLNĚK: MEŠITA JE S´FISTICKÁ, TAKŽE PLATÍ AD 2) – ŠPATNÍ MUSLIMOVÉ….

.B.
Návštěvník
albatros
Návštěvník
Tonic
Návštěvník

1. díl, ruský překlad, pro ty, kteří nemají TV

https://www.youtube.com/watch?v=0Hr_CltoEhg

Nobody
Návštěvník

Je nám líto, ale z licenčních důvodů nemůžeme tento pořad vysílat na Internetu………

albatros
Návštěvník

Njn, škoda. Ale na netu se to určitě objeví, myslím v češtině.

Finist
Návštěvník
Iva
Návštěvník

Pokud to tvrdí Česká televize, máme jasno, že je to přesně naopak!!!

svět bez neziskovek a valek
Návštěvník
svět bez neziskovek a valek

Děkuji za tip panu VK. Pravda a láska vítězi nad lhari, trolly, hlupáky a těmi, kteří pro zisk budou plácat takový hovadiny …ignorovat tyhle zdegenerovaný Mgr a CSc. Ruska propaganda proboha a kde??? Oni zijou zaslepený v tom kruhu a už z nej nevylezou, věří ze pocházíme z opic vždyť oni jsou opice!!!! Svět se nejenom obrací vzhůru nohama ale jaké informace jsou teď k dispozici je fascinující to nás musí sjednotit a probudit!!!! ……Přepište dějiny, přepište historii odkud jsme a odkud pocházíme!

wpDiscuz