Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu, navrhl konzumovat mrtvoly lidí s cílem...

Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu, navrhl konzumovat mrtvoly lidí s cílem dosažení závazků na snížení emisí a zajištění potravy v dlouhodobě udržitelném rozvoji civilizace na planetě Zemi! Bezprecedentní posun Overtonovského okna od nemyslitelného nápadu k uvažované alternativě stravy s cílem omezení skleníkových emisí! Hollywoodský film “Soylent Green” se stává realitou! Globalisté chtějí nejprve zbavit bílého člověka rodiny, vlastní kultury, společenských norem a nakonec jej odlidštit, aby se stal kanibalem!

Švédský profesor behaviorálních studií prolomil tabu, navrhl konzumovat mrtvoly lidí s cílem dosažení závazků na snížení emisí a zajištění potravy v dlouhodobě udržitelném rozvoji civilizace na planetě Zemi! Bezprecedentní posun Overtonovského okna od nemyslitelného nápadu k uvažované alternativě stravy s cílem omezení skleníkových emisí! Hollywoodský film “Soylent Green” se stává realitou! Globalisté chtějí nejprve zbavit bílého člověka rodiny, vlastní kultury, společenských norem a nakonec jej odlidštit, aby se stal kanibalem!

Světové zpravodajské servery přinesly včera neuvěřitelnou a šokující informaci, která popisuje obrazy a události z Kapitoly XXVIII Syndikátu, kanibalismus mezi přeživšími na povrchu planety Zemi poté, co dojde k exodu většiny populace planety celkem 3 cestami, nahoru na jiná planetární tělesa, dolů do podzemních měst a třetí, singularita a splynutí člověka s kybernetickým nosičem. Kapitola XXVIII je nepopsatelná, na Zemi nejde nic pěstovat, hydroponické farmy v podzemí jsou jen pro vyvolené v podzemních městech. V důsledku hladu se zbytky populace začínají pojídat.

První fáze začíná tím, že světové společenství legalizuje kanibalismus na mrtvolách, na tělech zemřelých, které by se měly spálit nebo pohřbít. Místo toto se jejich těla zpracují do podoby potravin. Nikdy by mně nenapadlo, že v roce 2019 uslyším a uvidím z mainstreamového média vědce, který zcela vážně a fundovaně bude obhajovat tuto první fázi XXVIII. kapitoly Syndikátu. A přesto k tomu došlo, na švédské televizi před pár dny.

Profesor Magnus Söderlund

Profesor behaviorálních studií a šéf Centra spotřebitelského marketingu na Stockholmské vysoké ekonomické škole Magnus Söderlund poskytl švédské televizi TV4 rozhovor ve speciálním pořadu o kanibalismu, který podle jeho názoru může zachránit klima na této planetě [1]. Pokud si myslíte, že je to nějaký vtip chorého mozku, tak jste na omylu. Jak se zdá, Švédsko dalo světu nejen mentálně postiženou Gretu Thunberg, ale dokonce i šíleného profesora z univerzity. Ten totiž v pořadu o kanibalismu vyzdvihoval pozitivní dopad na klima, pokud by se lidé naučili jíst své zemřelé. Snížila by se tím uhlíková stopa. V pořadu bylo argumentováno především tím, že odpor proti jedení lidského masa je předsudek, ale v přírodě prý vidíme, že když je krize, tak zvířata požírají své mrtvé ze smečky, aby přežila. Záznam pořadu najdete zde na stránkách TV4 v jejich archivu.

Konzumací mrtvol zemřelých lidí se prý podaří snížit emise skleníkových plynů na Zemi

Podle profesora krizi čelí celá planeta a tato krize nás prý donutí jíst své mrtvé, protože nic jiného nebude. Když se zvířata v krizi mohou krmit svými mrtvými ze stejného druhu, může to prý udělat i člověk, z biologického a výživového hlediska prý nejde o nic špatného. Lidé umírají a většina mrtvol je dnes spalována. To představuje obrovské emise CO2, které si prý ani neumíme představit. Tolik energie na spálení jednoho těla je obrovské. Jedno tělo se spaluje v plynové peci obvykle 2 až 3 hodiny, podle hmotnosti, což produkuje obrovské emise CO2.

Každý den umírají v západní civilizaci miliony osob a miliony jsou každý den spalovány tímto neekologickým způsobem. Pohřbívání do země naopak představuje ekonomický problém, protože ceny hrobů stoupají a v chudších oblastech lidé nemají peníze na hrob. Např. v Indii se to řeší tak, že kasta nejchudších lidí, tzv. nedotknutelných, pohřbívá své mrtvé do řeky Gangy. Mrtvoly tak celé dny plavou v řece, ve které se lidé koupají, nebo dokonce berou vodu.

John Podesta, bývalý šéf volební kampaně Hillary Clinton na fotografii ze svého domu. Na zdi je obraz s kanibaly.

Pokud by se místo spalování mrtvol anebo jejich pohřbívání do země použilo průmyslové využití těl mrtvých osob, pomohlo by to nejen klimatu, že by došlo k ukončení provozu většiny krematorií, ale navíc by to vyřešilo problém s otázkou hladu ve světě. Jedno tělo by se dalo zpracovat na maso a tkáně, které by se průmyslově upravily, aby nepřipomínaly lidské maso a lidé by tak měli co jíst. Celý problém s kanibalismem je prý jenom předsudek lidí se zpátečnickým myšlením. Mimochodem, pokud si vzpomínáte na kauzu Pizza Gate a náš článek, tak tam byla i jedna fotografie z domu Johna Podesty, šéfa volební kampaně Hillary Clinton, kde je na stěně obraz s tématikou konzumace člověka na jídelním stole.

Kanibalismus je součástí plánu globalistů na odlidštění bílé rasy, nestačí totiž bílou civilizaci smíchat s jinými rasami, je potřeba zajistit, aby se z lidí stala zvířata ve službách Baala

Stejně tak umělkyně Marina Abramovič, která je s kauzou Pizza Gate spojena, měla v minulosti veřejnou kanibalistickou performanci, kde byl kanibalismus prezentován v podobě umění. Sami si náš článek o kauze Pizza Gate z roku 2016 znovu přečtěte zde, budete překvapeni, jak se procesy urychlují a nejednou všechno začíná zapadat do sebe jako součást zvráceného kanibalistického plánu proti Kristu, neboť ten, kdo pozře lidské maso, propadá ďáblu a je odsouzen mu sloužit. Přesně o to přitom jde v kabalistických rituálech a při uctívání Satana během černých mší, kterých se účastí nejvyšší politici a představitelé bank, korporací a nadnárodních skupin, během kterých se zasvěcují do služby Baalovi, velvyslanci Satana na Zemi, protipólu Ježíše Krista, který by vyslancem Boha na Zemi v lidské formě.

Marina Abramovič během kanibalistické performance, foto spojené s kauzou Pizza Gate.

Jenže pozor, nejde o to, že by se nějaký profesor ze švédské vysoké školy zbláznil. Byla to totiž švédská televize, která tento extra pořad s ním připravila, včetně názorné grafiky částí lidského těla na vidličkách, jak mohli vidět diváci švédské televize. Takže to není nějaký omyl nebo náhodné povídání s excentrickým profesorem, ale je to přímo speciální pořad švédské televize, který měl za úkol posunout Overtonovské okno pohledu na kanibalismus od nemyslitelného pohledu na pohled diskutovatelný, o kterém lze diskutovat jako o variantě vyřešení potravinové krize a snížení emisí CO2 na planetě. Už to není tudíž nemyslitelná věc, už to není tabu, Overtonovské okno bylo posunuto směrem k diskutovatelné možnosti a je pouze otázkou času, kdy tuto tématiku převezme i Česká televize. Uvidíte, že to nebude dlouho trvat.

Hollywood předpověděl proces globalistů na konzumaci lidí s předstihem 46 let ve filmu Soylent Green

Tento proces předpověděl již v roce 1973 americký dystopický film Soylent Green, ve kterém byli lidé používání jako výživa a strava pro populaci v době potravinové krize. Film sám o sobě není nijak zdařilým thrillerem, ale jeho téma doslova předpovědělo to, co se děje teď, kdy najednou vědci a profesoři vytahují kanibalistickou kartu a zdůvodňují to ochranou klimatu a dostupností potravy pro miliardy lidí. Proč pěstovat krávy a prasata, která generují skleníkové plyny, když je možné konzumovat naše zemřelé. Tahle myšlenka v roce 1973 vypadala ve filmu Soylent Green jako sci-fi. Jenže uběhlo 46 let a najednou je to realita.

Magnus Söderlund v pořadu TV4 a o alternativní stravě s cílem omezení emisí na planetě.
Švédsko je laboratoří sionistické globalizace

Mnoho lidí si pořád myslí, že Greta Thunberg ze Švédska je nějaká celebrita, která se náhodou stala hlavní tváří boje proti emisím CO2. Jenže, to je omyl. Nic se neděje náhodou. Švédsko je laboratoří globalistů, právě Švédsko jako první začalo již před 30 lety přijímat migranty z Afriky a přepisovat svoji populaci, v té době v Evropě nic takového organizovaně neběželo, ale ve Švédsku již ano. Právě proto posadili do lodičky postiženou Gretu Thunberg, protože její nepřítomný a stoický výraz v autistické tváři lidi děsí. A já se vás zeptám, švédský profesor z univerzity, který obhajuje kanibalismus s cílem ochrany klimatu, ten vás neděsí? A švédská televize, která připraví extra pořad o kanibalismu a jedení lidí, to vás neděsí?

Jeden z obrázků uniklých z komunikace Johna Podesty v kauze Pizza Gate.

Švédsko bylo vybráno jako laboratoř světových sionistů k implementaci tezí a zkušebních globalistických procesů na populaci. Ze Švédska se poznatky potom implementují do EU a do USA. Jak sami vidíte, plán světových sionistů na provedení autogenocidy bílé rasy je domyšlen do důsledku. Nestačí jim bílou civilizaci smíchat s jinými rasami, chtějí navíc lidi odlidštit, aby konzumací lidských těl propadli navěky Baalovi. Tohle, co zažíváme, to je genocida naší bílé civilizace a kultury. Ale tu genocidu neprovádí nějaký nepřítel zvenčí, tu genocidu řídí zevnitř bílí lidé ve službách Satanovy synagogy. V jejich službách jako Bílé Sonderkommando.

Nejen o této šílené kauze na švédské televizi budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna hlavní témata a události za poslední týden, všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
PřerovskéStrojírny
Návštěvník
PřerovskéStrojírny

Profesor Magnus Söderlund je se svým bádáním poněkud pozadu, protože využití a úpravu dětských mrtvolek již dříve rozpracovala ruská akademie věd Анатолий Юрьевичe Москвинa.
https://www.youtube.com/watch?v=KQdwDpmdK0k

Amarant
Návštěvník
Amarant

Jestli i po tomhle někdo pochybuje, že se žádná genocida bílé civilizace nekoná, tak nemá všech pět pohromadě. Nedokážu ani napsat, jak mě tahle zpráva rozzuřila – těm globalistickým sviním nestačí ničit naši společnost, nestačí jim destruovat naše svobody, dokonce jim už ani nestačí likvidovat nás fyzicky, oni se snaží připravit nás i o naši duši, o naše lidství!

Dokážu pochopit, že se lidé někdy v mezních situacích uchylovali ke kanibalsimu (katastrofy, ztroskotání), jenže oni v podstatě neměli na výběr (kromě smrti hlady), a dělali to s krajní nechutí a psychicky je to rvalo na kusy. Jenže tenhle švédskej profesorskej zmrd, ta zrůda v lidském těle, se z toho snaží s naprostým klidem udělat institucializovanou záležitost, a pod pláštíkem vylhaného boje s CO2 snad dokonce i cnost – “sežerte své mrtvé, zachráníte tím planetu!” Je mi z toho blivno, a nechci ani pomyslet, kolik “gréténů” mezi námi by to mohlo považovat za skvělý nápad.

Nejsem věřící ve smyslu organizovaného náboženství, ale když se dozvídám takovéhle informace, modlím se ke všemu co je nad námi, abych se dožil doby, kdy tyhle globalistické sráče a jejich zaprodané přisluhovače budeme věšět po kandelábrech!

Oliver
Návštěvník
Oliver

Tahle tvář profesora je dosti podobná s tváři Ebšteina….

Plkal
Návštěvník
Plkal

Tedy žrát mrtvoly starých lidí – to musí být pochoutka. Dost tuhý bifteček – podrážka, nemluvě o tom, jak to musí být prosáklé celoživotně konzumovanými jedy. Na sklonku života navíc játra a ledviny už příliš dobře neplní svou funkci, pokud nejsou dokonce příčinou skonu.

Miro
Návštěvník
Miro

A Češi plačme. Na všechno (zlodějny, lumpárny, nespravedlnost, zdražování) má Čech a Češka vždy jednu odpověď. “Co se dá dělat. Tak se necháme zblbnout, zašantročit a nakonec sežrat”.

Tana
Návštěvník
Tana

Kdo ví, jestli už je lidské masíčko k sehnání v košer obchodech? Globalčiky nás chtějí dokopat na úroveň takových primitivů:

comment image

comment image

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry, nic ve zlem, ale lidske masicko lze najit jiz v hambacich a to po rozemletych mexicanech na jatkach, viz film fast food nation

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

A propos, jaký kanibalismus? Češi se přeci žerou mezi sebou od nepaměti. Jste ze zakouřeného severu Čech? Kupte si byt v nezakouřeném Jindřichově Hradci…, a potom můžete vést dlouhé dišputace na téma xenofobie, nebo pouhá česká nesnášenlivost a uvolněná lidská zloba? Lhostejno zda pobuda na ulici, v uniformě, v taláru… Všechno stejná… Takový divný, polokriminální svět…
A nyní mínusujte do zničení myši…

Th3_DocTor
Návštěvník
Th3_DocTor

Dobrý večer pane VK… Neudělal byste prosím článek o historii planety země? Jako jste povídal o původu židů v pátečním pořadu na svobodném vysílači. Děkuji za práci kterou děláte.
S pozdravem M. M.

Ivana
Návštěvník
Ivana

Adam Benjamin Bartoš z ND si dovolil moc, když poukázal na neobjasněnou rituální vraždu Anežky Hrůzové. Musel být umlčen, zastrašen dokonce i souzen. Velký humbuk kolem ABB nezpůsobily oprátky nebo šibenice při manifestacích, ale otevření rituální vraždy Anežky Hrůzové.

Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Snad to admin nesmaže. Něco z textů The Plastic People of the Universe: “Zahoďte mozky, zahoďte srdce, zahoďte vše, co vás dělá člověkem. Staňte se prasetem, staňte se prasetem…”,
nebo: “Běžím s hovnem proti plátnu, že to hovno do plátna zatnu…”
Lidská civilizace kvačí k sebezničení. Z národa českého zbudou 2-3 osady kdesi pod Uralem, odkud vyšel…

Xerigordon
Návštěvník
Xerigordon

Věřte že bych raději v budoucnu viděl několik set tisíc soudržných Čechů a Moraváků kdesi u Jeniseje v prosperujícím osídlení s pomocí našich východních Slovanských příbuzných, než trpět pod Satanovou synagogou presentovanou Davčovou hvězdou

Jochen
Návštěvník
Jochen

Plastici, velky kamaradi Vency Lahva Veskrny. Dobre ze uz zmrtvel parchant.